Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-27, 13:21   #3061
Mortishia
Raczkowanie
 
Avatar Mortishia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 167
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Dzięki chilanes coś mi się poknociło masz rację musznik oczywiście. PRZEPRASZAM ZA BŁĄD!

Uważam, że z kamizelką wygląda garnitur dużo lepiej no i Pan Młody jest bardziej elegancki, ale kwestia gustu i tego co woli mężczyzna

Co do sukien tak wrzuciłam kilka... ja nie wiem co chwila mam jakiś pomysł i za każdym razem nawet jak jakąś już bym wybrała to jakoś bym przerobiła :P
__________________
"...Strach rodzi się wtedy, gdy dostrzegamy, że to, co zwykłe, nagle wypuszcza pazury..."
>J.Carroll< "Poza ciszą"
Mortishia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 14:21   #3062
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

hej dziewczyny widzę że jakieś kłopoty z wizażem były bo miałam tak malutko do nadrobienia ze aż się zdziwiłam

pisałyście że wy lubicie chodzić po prawej stronie tżta a ja znowu nie umiem tak i muszę chodzić z lewej bo inaczej jak czubki się czujemy więc do ołtarza będziemy musieli się zamienić miejscami i będziemy szli jak jakieś ułomy z rękami powykrzywianymi

dziewczyny jutro promotor mnie do Lublina w podróż wysyła więc zabieram mamę i siostrę na wycieczkę i kto wie czy przy okazji nie zajdę do mojego salonu i nie zmierzę sobie Emmy fajnie by było tylko żeby mieli dla mnie chwilkę..
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 14:26   #3063
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
dziewczyny jutro promotor mnie do Lublina w podróż wysyła więc zabieram mamę i siostrę na wycieczkę i kto wie czy przy okazji nie zajdę do mojego salonu i nie zmierzę sobie Emmy fajnie by było tylko żeby mieli dla mnie chwilkę..
może będzie przeceniona to kupisz od razu
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 15:19   #3064
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cześć Kochane Kocice Pozostał mi ROCZEK do ślubu Suwaczek pokazuje 365 dni Cieszę się jak dziecko. Co tam jak tam?
Mnie coraz fajniej jest na stażu, integruję się z ludźmi, a dzisiaj wogóle był luz bo ani jednego naczelnika nie było hihi. Wprawdzie rano był dyrektor na kontroli wewnętrznej ale spoko, podałam mu kawkę (nie wyrżnęłam w tym wysokim progu)
Koleżanka z UC we wrześniu ślubuje, więc mamy wspólne tematy
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 15:34   #3065
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

[QUOTE=tancerka212;1393534 6]hej dziewczyny widzę że jakieś kłopoty z wizażem były bo miałam tak malutko do nadrobienia ze aż się zdziwiłam

pisałyście że wy lubicie chodzić po prawej stronie tżta a ja znowu nie umiem tak i muszę chodzić z lewej bo inaczej jak czubki się czujemy więc do ołtarza będziemy musieli się zamienić miejscami i będziemy szli jak jakieś ułomy z rękami powykrzywianymi

QUOTE]

ja też chodzę po prawej str tż-ta mego
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 15:52   #3066
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Ja chodzę rónież po prawej stronie... ktośżyczliwy mi dawno temu (przed erą aktualnego TZ) powiedział, że tylko pantoflarz chodzi po prawej stronie dziewczyny.

a tak w ogóle to wygląda na to, żę będę musiała rozpocząć sezon przychodzenia po TZ do pracy. Wyobraźcie sobie dziśpo pracy mój TZ siedział w barku czekał na kebaba nagle podjechałą jego była (zołza jedna) i mu macha PO całym zdarzeniu ten do mnie dzwoni i opowiada wszystko (dobry chłopak )
a ja sie pytam co ona sobie wyobraża co to kurna ma być zeby mojego TZ zaczepiać.. jakby już swojego nowego nie miała. Wredna babona
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 15:55   #3067
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

ja pisałam ze ja chodze po lewej stronie tżta czyli nie tak jak normalnie być powinno tylko jak ułom ale my już tak mamy

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
tylko pantoflarz chodzi po prawej stronie dziewczyny.
to pewnie wymyślił jakiś pantoflarz żeby się dowartościować mój tż chodzi po prawej stronie mnie i jest nam cudownie
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 15:56   #3068
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

ej! jak ja wcześniej napisałam, że po której stronie mam TZ? bo mam go po swojej prawej

Kubusewa, ale robisz problem, że mu była powiedziała cześć czy pomachała weź wrzuć na luz jest z Tobą i z Toba się żeni
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2009-08-27 o 15:57
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 16:03   #3069
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ja pisałam ze ja chodze po lewej stronie tżta czyli nie tak jak normalnie być powinno tylko jak ułom ale my już tak mamy

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------


to pewnie wymyślił jakiś pantoflarz żeby się dowartościować mój tż chodzi po prawej stronie mnie i jest nam cudownie
Nie wiem kto to wymyślił ale nie znosze chodzićpo lewej stronie mojego TŻ bo wtedy on mnie trzyma za rękę prawą.. a ja na ogól albo nosze w niej torebkę albo na prawym ramieniu ją wieszam.. a nienawidze jak mi się coś obija

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ej! jak ja wcześniej napisałam, że po której stronie mam TZ? bo mam go po swojej prawej

Kubusewa, ale robisz problem, że mu była powiedziała cześć czy pomachała weź wrzuć na luz jest z Tobą i z Toba się żeni
To już nawet nie o to chodzi ale o nią.. bezczelna baba.. a jak ja bym kurna była w tym zakutym barze..
Także kosmos.. normalnie jestem zła, że ona się odważyła. Ale to pewno ten jej aktualny facet.. Jak była sama (w sensie singlem będąc w stadzie dziewuch na stoisku kosmetycznym w markecie) spierdzielała przez pól sklepu aż się za nią kurzyło.. a tu taka odwaga ...
Kasia ja rozumiem powiedzieć komuś mijając go na ulicy ale wjeżdząc w zatoczkę tylko po to by BYŁEMU pomachać.. no ja nie moge w życie bym siętak nie skompromitowała. Różne przejścia z facetami miaąłm i różne z tego komedie były.. ale wżyciu bym siet ak nie zachowała

WIem, że głupio to brzmi ale powiem Wam, że mnie zatkało.. zwłaszcza po tych historiach co mieliśmy z tą dziewczyną NIe potrafiła zrozumiećpewnych rzeczy.. a ja długi czas bałąm się że wrócądo siebie.. Pomijam fakt, że jak tylko TZ mi sięoświadczył to w całym tym podnieceniu jedna z pierwszych rzeczy jaka mi się wyobraziła (uwaga zajedzie latynoską telenowelą) to jej wizyta na moim ślubie z kwasem albo innym pożarem .. NIe moja wina, ze takie rzeczy mi sięprzez głowę przewijają no i nie moja wina że dostaje białej gorączki na jej punkcie...

Ciekawie TZ ma w pracy bo mói że na praktyki przyszła taka laska któa mói dokłądnie jak ta jego była.. a że trajkoce nonstop to chłopak pół dnia doznaje wpienienia.
__________________

Edytowane przez kubusewa
Czas edycji: 2009-08-27 o 16:12
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 16:05   #3070
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Kasia ja rozumiem powiedzieć komuś mijając go na ulicy ale wjeżdząc w zatoczkę tylko po to by BYŁEMU pomachać.. no ja nie moge w życie bym siętak nie skompromitowała. Różne przejścia z facetami miaąłm i różne z tego komedie były.. ale wżyciu bym siet ak nie zachowała
olać ją głupia krowa

nie wiem czy mówić mamie o tych wyprzedażach w sumie można trafić na cos fajnego za połowę ceny tylko pewnie powie, że jeszcze czas a później już nie będzie takiej okazji
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2009-08-27 o 16:07
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 16:09   #3071
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez Mortishia Pokaż wiadomość
Uważam, że z kamizelką wygląda garnitur dużo lepiej no i Pan Młody jest bardziej elegancki, ale kwestia gustu i tego co woli mężczyzna
ja uwazam, ze do kamizelki facet musi byc juz dojrzalym mezczyzna... a panowie mlodzi wygladaja w kamizelkach jak pajace
ale to tylko moje skromne zdanie

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
a tak w ogóle to wygląda na to, żę będę musiała rozpocząć sezon przychodzenia po TZ do pracy. Wyobraźcie sobie dziśpo pracy mój TZ siedział w barku czekał na kebaba nagle podjechałą jego była (zołza jedna) i mu macha PO całym zdarzeniu ten do mnie dzwoni i opowiada wszystko (dobry chłopak )
a ja sie pytam co ona sobie wyobraża co to kurna ma być zeby mojego TZ zaczepiać.. jakby już swojego nowego nie miała. Wredna babona
ale o co chodzi ze mu pomachala
nie wiem jak ty, ale ja jak kogos znam to sie z nim witam jak go gdzies na ulicy zobacze
az taka zazdrosnica jestes



kupilam sobie nowe japonki wiem, ze lato sie konczy, ale jeszcze dosc cieplo jest, a te co mam teraz juz chyba dlugo nie wytrzymaja, bo je dosc mocno dojechalam w te wakacje

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Kasia ja rozumiem powiedzieć komuś mijając go na ulicy ale wjeżdząc w zatoczkę tylko po to by BYŁEMU pomachać.. no ja nie moge w życie bym siętak nie skompromitowała. Różne przejścia z facetami miaąłm i różne z tego komedie były.. ale wżyciu bym siet ak nie zachowała
ee no co ty jakbym sobie jechala przez miasto nigdzie sie nie spieszac i zobaczylabym kogos znajomego to pewno ze bym sie zatrzymala. nawet podeszlabym pogadac
ja nie wiem co w tym dziwnego, ze mu pomachala. a jakims stanie wojny sie rozstali czy co
lain jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 16:17   #3072
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
ja uwazam, ze do kamizelki facet musi byc juz dojrzalym mezczyzna... a panowie mlodzi wygladaja w kamizelkach jak pajace
ale to tylko moje skromne zdanie



ale o co chodzi ze mu pomachala
nie wiem jak ty, ale ja jak kogos znam to sie z nim witam jak go gdzies na ulicy zobacze
az taka zazdrosnica jestes



kupilam sobie nowe japonki wiem, ze lato sie konczy, ale jeszcze dosc cieplo jest, a te co mam teraz juz chyba dlugo nie wytrzymaja, bo je dosc mocno dojechalam w te wakacje

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------



ee no co ty jakbym sobie jechala przez miasto nigdzie sie nie spieszac i zobaczylabym kogos znajomego to pewno ze bym sie zatrzymala. nawet podeszlabym pogadac
ja nie wiem co w tym dziwnego, ze mu pomachala. a jakims stanie wojny sie rozstali czy co
Lain w duzym skrócie pisząc TZ nie kochał jej i jak mnie poznał to uznał ze najwyższy czas sięz niąrozstać i mnie i jej mówił, że ja nie jestem powodem ich rozstania.. ale generalnie rzecz ujmując byłą wojna, uznanie rozstania (przez nią) miesiąc po fakcie, groźby samobójcze w walentynki .. i pełno podobnych historii. aż sie dziwię ze żadnego amrtwego szczura albo czegoś podobnego w skrzynce pocztowej nie znalazlam..
Ona byłą dość specyficzna i no lekko upierdliwa.. No ale cóżusidliła chłopaka.. nbyli ze sobą a tu nagle good bye my love...


Powiedzcie mi bo na pewno gadałyscie w takim tonie z facetami swoimi (my przynajmnie j nie mamy tajemnic) czy jak TZ Wam cośmóił o swojej przeszłosci to mówił coś w stylu: Ja jej nigdy nei powiedziałem że ja kocham Troche to było dla mnie dziwne.. ale doceniam, że mi to powiedział (ale czy to nie wyraz czegoś innego sama nie wiem)

I lain znajomym to znajmym ale byłemu i po takich teatrach.... hmmm wszystko byle nie tak
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 16:25   #3073
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi bo na pewno gadałyscie w takim tonie z facetami swoimi (my przynajmnie j nie mamy tajemnic) czy jak TZ Wam cośmóił o swojej przeszłosci to mówił coś w stylu: Ja jej nigdy nei powiedziałem że ja kocham Troche to było dla mnie dziwne.. ale doceniam, że mi to powiedział (ale czy to nie wyraz czegoś innego sama nie wiem)
moj TZ byl w takim wieku ze swoja byla, ze jeszcze milosci nie wyznawal ot szkolne kilkumiesieczne niewinne 'chodzenie ze soba' gorsze rzeczy robil z kolezanka z przedszkola jak bawili sie w lekarza i jej robil badanie choc kolezanka z przedszkola tez jego miloscia nie byla... nawet wiem, ze miala Iza na imie tak chce dac na imie ewentualnej corce

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2009-08-27 o 16:26
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 16:28   #3074
lusmarija
Wtajemniczenie
 
Avatar lusmarija
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 277
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

cześć

doszłam do 86 strony i sobie darowałam nadrabianie wybaczcie

wpadam, witam sie, mówię że żyję i uciekam

buziaki
__________________
* ... bo w marzenia trzeba wierzyć ...


lusmarija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 16:29   #3075
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
moj TZ byl w takim wieku ze swoja byla, ze jeszcze milosci nie wyznawal ot szkolne kilkumiesieczne niewinne 'chodzenie ze soba' gorsze rzeczy robil z kolezanka z przedszkola jak bawili sie w lekarza i jej robil badanie choc kolezanka z przedszkola tez jego miloscia nie byla... nawet wiem, ze miala Iza na imie tak chce dac na imie ewentualnej corce
I tu jest kolejny ból. Strasznie podoba mi się imię jakie na nieszczęście nosi ta dziewucha.. jak będę do własnego dziecka wołaął tym imieniem to bankowo tamta mi będzie stałą przed oczami.. mimo, żę znam dużo baardzo fajnych osób o tym imieniu co za zycie
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 16:31   #3076
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

o ja wróciłam od fryzjera, wiecie jaki mam kolor na głowie? opalizujący blond, dla wytłumczenia, jest to blond w ciepłym odcieniu , który gdzieniegdzie razem z brązem który mam wygląda... uwaga... na róż tak różpowiem Wam że nawet ciekawie to wygląda, bo kolor jest, hmm niespotykany Chociaż dobrze że tylko przy czubku głowy jest taki smieszny odcień, a nie na całości, i takim oto sposobem mam chyba z 6 odcieni na głowie malowane 2, ale widać kilka a i w ogóle to wkurzyła mnie fryzjerka, bo siadam na fotel i jakaś tam gadka o włosach a ona mówi że moje końcówki nie wyglądają tak źle, pomimo że nie były scinane 3 m-ce, a potem przy suszeniu mówi- Twoje końcówki to masakra, ja to bym chciała zciąć kilka centymetrów, no ale sie umówiłyśmy więc ok, niech będzie ten 1 cm, ( a i tak zcieła mi ze 2,5cm) kurde ale do mojej okrągłej twarzy nie pasują krótkie włosy, dlatego mam takie trochę za ramiona, a moje końcówki na cóż przy tego typu włosach co mam i stosowaniu setek różnych kosmetyków skoro nic im nie pomaga to inne nie będą


Dzięki dziewczyny za rady odnośnie prezentów, no więc zabrać to go nigdzie nie mogę bo się mnie wstydzi i nie pójdzie, po drugie nie bardzo mam teraz na takie zabawy czas, po trzecie nie ma u nas gokardów ( chociaż coś słyszałam że mają otwierać, ale nie wiem gdzie i kiedy ) po czwarte Tż pracuje nawet w sobotę do południa więc wątpię żeby mu się z małym chciało grać w piłkę, bo sobota po południu i niedziela to jedyne dni kiedy może trochę odetchnąć i odpocząć. No i stanie na tym że właśnie może jakaś gra planszowa, albo coś do ułożenia ( nie lego ) albo coś podobnego, pewnie jak TŻ wróci w sobotę z pracy to przyjedzie i pojedziemy coś obczajać.

A w ogóle przyszła mi dzisiaj z all zamówiona wodoa toaletowa dla Niego na imieniny

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
moze oni juz tak sa przyzwyczajeni
ja np. z TZem jestem przyzwyczajona, ze jak gdzies razem idziemy to zawsze jestem po prawej stronie... jak sie zdarzy, ze przez przypadek trafie na lewa to po chwili musimy sie zmienic stronami, bo nam tak niewygodnie takie zboczenie male
no ale do oltarza panna mloda idzie po prawej stronie, wiec nie bedzie problemu

ja zawsze jestem z prawej, tak siadamy, lezymy, chodzimy, TŻ nie może jak ja się nawet na chwile położę z lewej, jakoś mu nie pasuje, ja nigdy nie wiedziałam co w tym jest ale ostatnio jak przyszło mi spać z lewej strony żeby mój wskakujący na łóżko w nocy króliczek nie budził TŻ, to w ogóle nie mogłam spać z tej strony i wstałam niewyspana. Więc coś w tym chyba jest
Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny widzę że jakieś kłopoty z wizażem były bo miałam tak malutko do nadrobienia ze aż się zdziwiłam

pisałyście że wy lubicie chodzić po prawej stronie tżta a ja znowu nie umiem tak i muszę chodzić z lewej bo inaczej jak czubki się czujemy więc do ołtarza będziemy musieli się zamienić miejscami i będziemy szli jak jakieś ułomy z rękami powykrzywianymi

dziewczyny jutro promotor mnie do Lublina w podróż wysyła więc zabieram mamę i siostrę na wycieczkę i kto wie czy przy okazji nie zajdę do mojego salonu i nie zmierzę sobie Emmy fajnie by było tylko żeby mieli dla mnie chwilkę..
tancia zdaj relacje po powrocie czy było warto iść do tego salonu

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Ja chodzę rónież po prawej stronie... ktośżyczliwy mi dawno temu (przed erą aktualnego TZ) powiedział, że tylko pantoflarz chodzi po prawej stronie dziewczyny.

a tak w ogóle to wygląda na to, żę będę musiała rozpocząć sezon przychodzenia po TZ do pracy. Wyobraźcie sobie dziśpo pracy mój TZ siedział w barku czekał na kebaba nagle podjechałą jego była (zołza jedna) i mu macha PO całym zdarzeniu ten do mnie dzwoni i opowiada wszystko (dobry chłopak )
a ja sie pytam co ona sobie wyobraża co to kurna ma być zeby mojego TZ zaczepiać.. jakby już swojego nowego nie miała. Wredna babona

Ewuś nie denerwuj się, ex są zazwyczaj dla nas tematem drażliwym, i nigdy nie zgadnę o co im naprawdę chodzi?
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 16:34   #3077
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Dziewczyny, które miały to szczęscie i mnie widziały pomóżcie

cały dzień szuakłam materiału an kieckę na wesele brata (długa, na 1 dzień) i zgłupiałam bo nie wiem jaki kolor wybrać.

Na początku myślałam o jakimś szarym/srebrnym ale chyba nie do końca by mi pasował

jak by któraś miała wizję to chętnie wysłucham
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 16:36   #3078
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Ewa ja chyba nie pytałam mojego Ł. czy wyznawał jakiejś lasce miłość kiedyś.... tzn wiem że kiedyś był zakochany w jakiejś dziewczynie z drugiego końca Polski, ale nie pytałam o szczegóły, z resztą on nie miał szczęścia do dziewczyn dlatego nie bardzo lubi o tym mówić. A mi wyznał miłość po 2 czy 3 m-cach, nie pamiętam dokładnie, i wiem że to co czuje teraz do mnie to nigdy czegoś takiego nie czuł do innej dziewczyny i to mi wystarczy
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 16:37   #3079
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi bo na pewno gadałyscie w takim tonie z facetami swoimi (my przynajmnie j nie mamy tajemnic) czy jak TZ Wam cośmóił o swojej przeszłosci to mówił coś w stylu: Ja jej nigdy nei powiedziałem że ja kocham Troche to było dla mnie dziwne.. ale doceniam, że mi to powiedział (ale czy to nie wyraz czegoś innego sama nie wiem)
my gadamy o wszystki nie ma tematu, na który bysmy nie rozmawiali

mój TZ nie miał dziewczyny, ale miał hmmm sylwestrową przygodę-nie sex broń boże żeby nie było ale to dłuuugi temat. W każdym bądź razie miłości nikomu nie wyznawał za to mi po 2 dniach znajomości i owsze ale wtedy pewnie tylko tak dowalił

a ja chodziłam z jego kolegą 2 tygodnie po to by....poznac TZ'a miałam innych chłopaków, ale to wiecie takie szkolne zdałnione związki nawet się z żadnym nie całowałam
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 16:40   #3080
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które miały to szczęscie i mnie widziały pomóżcie

cały dzień szuakłam materiału an kieckę na wesele brata (długa, na 1 dzień) i zgłupiałam bo nie wiem jaki kolor wybrać.

Na początku myślałam o jakimś szarym/srebrnym ale chyba nie do końca by mi pasował

jak by któraś miała wizję to chętnie wysłucham
ja Cię nie widziałam pół dnia spędziłam u fryzjera

Ostatnio na ślubie druhna miała suknię koloru koralowego, innym razem dziewczyna miała sukienkę seledynową, zdarzają się czerwone, fioletowe.
Ja bym miała błękitną, albo inny odcień niebieskiego albo właśnie fioletową, nie lubię krzykliwych kolorów więc czerwień dla mnie przynajmniej odpada i nie chciałabym żeby moja świadkowa w tym kolorze się zaprezentowała na moim ślubie. Kiedyś na ślubie jak byłam starszą miałam granatową suknie długą, drapowaną
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 16:46   #3081
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość

A w ogóle przyszła mi dzisiaj z all zamówiona wodoa toaletowa dla Niego na imieniny

nie boisz sie allegrowych podrobek?


jedziemy niedlugo na nauki wezme sobie dlugopis i notesik to moze zanotuje jakies zlote sentencje
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 16:46   #3082
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

ja idę teraz na wesele w małej czarnej i do tego fioletowe dodatki typu buty, torebka
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 16:52   #3083
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ja idę teraz na wesele w małej czarnej i do tego fioletowe dodatki typu buty, torebka

Kocham czarny kolor ale jednka w tym wypadku zupełnie by nie pasował
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 16:53   #3084
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
Kocham czarny kolor ale jednka w tym wypadku zupełnie by nie pasował
nie pasuje czarny na ślub? mówcie mi tutaj szybko żeby nie wyskoczyła
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 16:54   #3085
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
nie pasuje czarny na ślub? mówcie mi tutaj szybko żeby nie wyskoczyła
ja uwazam, ze mala czarna jest dobra na kazda okazje tylko moze nie z fioletowymi dodatkami, bo wtedy to juz rzeczywiscie moze dosc pogrzebowo wygladac
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 17:00   #3086
gosica502
Wtajemniczenie
 
Avatar gosica502
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 545
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Ale Onaella będzie świadkową więc moim zdaniem dla świadkowej czrny to nie za bardzo Dla gościa zwykłego w porządku
gosica502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 17:01   #3087
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
nie pasuje czarny na ślub? mówcie mi tutaj szybko żeby nie wyskoczyła
ej jak czarny jest kolorem eleganckim, kobitki )

no fakt fiolet, a jakiś inny kolorek?

btw hej
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 17:01   #3088
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
nie boisz sie allegrowych podrobek?


jedziemy niedlugo na nauki wezme sobie dlugopis i notesik to moze zanotuje jakies zlote sentencje
nie boję się bo zapłaciłam za nie tylko 30zł mniej niż w perfumerii i u sprzedawcy który miał bardzo dużo komentarzy i wszystkie 100% pozytywne, a sama mam konto od kilku lat także już wiem u kogo można kupic a u kogo nie poza tym mojej wody toaletowej to już w ogóle nie boję się kupować bo podróbek nie ma ale pewnie już niedługo i oryginału nie będzie, bo nie wiem dlaczego wycofują je nie wiem jak się z nimi rozstanę, używam ich od podstawówki, tak jestem bardzo przywiązana do tego zapachu
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 17:01   #3089
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
nie pasuje czarny na ślub? mówcie mi tutaj szybko żeby nie wyskoczyła
Kasia mała czarna jest super
mi chodziło o mnie jako o świadkową i w dodatku w długiej czarnje sukni to bym jak na pogrzebie wyglądała

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
ja uwazam, ze mala czarna jest dobra na kazda okazje tylko moze nie z fioletowymi dodatkami, bo wtedy to juz rzeczywiscie moze dosc pogrzebowo wygladac
wiesz co Lain, ostatnio co byłam na weselu siostra PM miała czarną sukienkę i fioletowe dodatki i wyglądała bosko
miala wyprostowane włosy z jednej strony podpięte i do tego delikatny kwiatuszek też fioletowy.
Naprawdę powalała wyglądaem, a ma dopiero 16 czy 17 lat
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 17:02   #3090
lusmarija
Wtajemniczenie
 
Avatar lusmarija
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 277
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
j

więc czerwień dla mnie przynajmniej odpada i nie chciałabym żeby moja świadkowa w tym kolorze się zaprezentowała na moim ślubie. Kiedyś na ślubie jak byłam starszą miałam granatową suknie długą, drapowaną
rozumiem, ze Ty się źle czujesz w takim odcieniu, ale czemu nie chcesz żeby Twoja świadkowa miała czerwona sukienke??

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
ja uwazam, ze mala czarna jest dobra na kazda okazje tylko moze nie z fioletowymi dodatkami, bo wtedy to juz rzeczywiscie moze dosc pogrzebowo wygladac
ja też bardzo lubię małą czarna
ale na wesele powinna być z takimi bardzo "intensywnymi" dodatkami
__________________
* ... bo w marzenia trzeba wierzyć ...


lusmarija jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.