Jeleniogórzanki zgłaszajcie się ;) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-29, 19:24   #151
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Jeleniogórzanki zgłaszajcie się ;)

Cytat:
Napisane przez kamyczek89 Pokaż wiadomość
hehe na tym wątku dzieje się tyle co w samej Jeleniej
miejmy nadzieję, że to się zmieni w obu przypadkach
Ja też mam taką nadzieję
Bo w obu przypadkach było by miło
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 22:36   #152
katarzynkajg
Zadomowienie
 
Avatar katarzynkajg
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 1 628
Dot.: Jeleniogórzanki zgłaszajcie się ;)

Hej i ja się dopisuje
chociaż nie wiem czy jeszcze ktoś tu zagląda
katarzynkajg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 10:45   #153
kamyczek89
Zadomowienie
 
Avatar kamyczek89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 309
Dot.: Jeleniogórzanki zgłaszajcie się ;)

zagląda zagląda tylko temat musi się nasunąć

ja cały weekend leżałam w łóżku niestety przeziębienie wzięło górę...

ale czekam na następny weekend. otwierają Seven w Legnicy będzie gdzie potańczyć
__________________
Konkurs fotograficzny Dziękuję za każdy głos Klik

kamyczek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 18:00   #154
katarzynkajg
Zadomowienie
 
Avatar katarzynkajg
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 1 628
Dot.: Jeleniogórzanki zgłaszajcie się ;)

Hej dziewczyny
mam pytanko czy któraś z was mogłaby mi polecić dobrego lekarza ginekologa najlepiej gdyby była to kobieta i przyjmowała na NFZ
(wiem że jest o tym cały wątek lecz ja nic nie znalazłam ani nie dostałam żadnej odpowiedzi więc pomyślałam że was zapytam)
Do tej pory chodziłam do dr Langinger i dr Grzelak lecz nie podpasowały mi obydwie panie. Czekam na odp
katarzynkajg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 18:20   #155
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jeleniogórzanki zgłaszajcie się ;)

Cytat:
Napisane przez katarzynkajg Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
mam pytanko czy któraś z was mogłaby mi polecić dobrego lekarza ginekologa najlepiej gdyby była to kobieta i przyjmowała na NFZ
(wiem że jest o tym cały wątek lecz ja nic nie znalazłam ani nie dostałam żadnej odpowiedzi więc pomyślałam że was zapytam)
Do tej pory chodziłam do dr Langinger i dr Grzelak lecz nie podpasowały mi obydwie panie. Czekam na odp
Ja byłam bardzo zadwolona z doktor Marii Zwoźniak z Ginekomedu, przyjmuję na kasę chorych więc nie byłoby problemu, jednak nikt nie zastąpi doktora Masudur Rachman, bardzo baaaaaaaaardzo dobry ginekolog, z delikatną ręką
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 18:25   #156
katarzynkajg
Zadomowienie
 
Avatar katarzynkajg
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 1 628
Dot.: Jeleniogórzanki zgłaszajcie się ;)

Dzięki czekam na dalsze propozycje
katarzynkajg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 20:59   #157
kamyczek89
Zadomowienie
 
Avatar kamyczek89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 309
Dot.: Jeleniogórzanki zgłaszajcie się ;)

nie wiem jak jest z tym Ginkomedem, bo co słyszę opinię o tym to negatywną... ale sama nie byłam więc nie oceniam.

ja sama poleciłabym dr Ewę Juncewicz, to jest córka dr Langinger ale bardzo rzeczowa babka i miła. przyjmuje na Ogińskiego.
__________________
Konkurs fotograficzny Dziękuję za każdy głos Klik

kamyczek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-23, 13:56   #158
_divinity_
Zadomowienie
 
Avatar _divinity_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 1 376
Dot.: Jeleniogórzanki zgłaszajcie się ;)

Z kobietami różnie bywa. Ostatnio słyszę same pozytywy o mężczyznach, ale wiadomo nie każda chce chodzić do faceta

A na jasnej rośnie galeria fajnie, bo jestem już zmęczona jazdą do Wrocławia albo do Lubina.

No i spytam z innej beczki, gdzie spotykacie się ze znajomymi w Jeleniej? Bo ja po Streecie zdecydowanie przerzuciłam się na Drukarnie Podoba mi się też nowa knajpka Metafora.
_divinity_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 17:42   #159
kamyczek89
Zadomowienie
 
Avatar kamyczek89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 309
Dot.: Jeleniogórzanki zgłaszajcie się ;)

ja słyszałam, że bardzo fajnie jest w pubie przy filharmonii, ponoć fajny tam klimat, ale sama jeszcze nigdy nie miałam okazji tam być.

a co do metafory to ciekawie urządzona, ale ceny też mówią za siebie. jak dla mnie w Jeleniej brakuje jakiegoś fajnego większego lokalu gdzie możnaby pójść na imprezkę...

a że u nas tego brakuje, więc ostatnio się wybrałam na otwarcie Seven w Legnicy. klub fajny, choć trochę cukierkowy. ale jakoś mi ludzie nie podpasowali ostatnio- zjechało się całe towarzystwo z okolic wiocha i to na potęgę.

wolę jechać na Głogów do Protectora. może też tam i się znajdzie puste towarzystwo, ale jedno je różni od tego z naszej okolicy- jeśli już nawet ktoś ubierze się po Barbie`mu to widać, że wydał trochę więcej kasy niż na bazarze... u nas jeszcze często spotyka się modę wiejską na dyskotece- np. stanik wyłażący z tyłu spod bluzki
__________________
Konkurs fotograficzny Dziękuję za każdy głos Klik

kamyczek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 21:07   #160
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Jeleniogórzanki zgłaszajcie się ;)

Cytat:
ja sama poleciłabym dr Ewę Juncewicz, to jest córka dr Langinger ale bardzo rzeczowa babka i miła. przyjmuje na Ogińskiego
Zgadzam się z Tobą kamyczek, ja też polecam panią doktor Ewę Juncewicz

Cytat:
A na jasnej rośnie galeria fajnie, bo jestem już zmęczona jazdą do Wrocławia albo do Lubina.
_divinity_ w końcu ja jeździłam do Legnicy do h&m, ale wiadomo ile można jeździć

Dziewczyny mam pytanie czy wiecie może gdzie w naszym mieście można kupić: Pollena-Malwa, Studio Gloria, Maska do włosów suchych, zniszczonych i farbowanych
bo mam zniszczone strasznie włoski, a ta maseczka, za grosze, podobno potrafi zdziałać cuda
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 21:55   #161
_divinity_
Zadomowienie
 
Avatar _divinity_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 1 376
Dot.: Jeleniogórzanki zgłaszajcie się ;)

Cytat:
Napisane przez Nadin Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie czy wiecie może gdzie w naszym mieście można kupić: Pollena-Malwa, Studio Gloria, Maska do włosów suchych, zniszczonych i farbowanych
bo mam zniszczone strasznie włoski, a ta maseczka, za grosze, podobno potrafi zdziałać cuda
Chyba czytasz mi w myślach bo właśnie dziś rano szukałam jakiejś dobrej maski do mojego farbowanego sianka w KWC jakieś niesamowite opinie wyczytałam, że są w małych drogeriach.. będę szukać, może razem znajdziemy?
_divinity_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 22:01   #162
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Jeleniogórzanki zgłaszajcie się ;)

Nie dowierzalam, ze istnieje taki watek! Az musialam wejsc i osobiscie sprawdzic Zawsze mialam Jelenia za totalna dziure i jestem naprawde zdziwiona, ze jednak znazly sie wizazanki stamtad

Cytat:
Napisane przez _divinity_ Pokaż wiadomość
Z kobietami różnie bywa. Ostatnio słyszę same pozytywy o mężczyznach, ale wiadomo nie każda chce chodzić do faceta

A na jasnej rośnie galeria fajnie, bo jestem już zmęczona jazdą do Wrocławia albo do Lubina.

No i spytam z innej beczki, gdzie spotykacie się ze znajomymi w Jeleniej? Bo ja po Streecie zdecydowanie przerzuciłam się na Drukarnie Podoba mi się też nowa knajpka Metafora.
Co do podkreslonego - nawet nie mam pojecia, gdzie te knajpki sie znajduja. Czy to nowe miejsca? Ja zwykle spotykalam sie w Pyrnej Chacie i Atrapie, dopoki nie zaczely przychodzic tam dosc mlode osoby. Ostatnio bylam tez w, nie pamietam nazwy, tej wloskiej restauracji, ktora powstala na miejscu Smoka. Milo jest tez w tej, ktora miesci sie w tym samym pomieszczeniu, co kino Marysienka.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 22:30   #163
_divinity_
Zadomowienie
 
Avatar _divinity_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 1 376
Dot.: Jeleniogórzanki zgłaszajcie się ;)

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Nie dowierzalam, ze istnieje taki watek! Az musialam wejsc i osobiscie sprawdzic Zawsze mialam Jelenia za totalna dziure i jestem naprawde zdziwiona, ze jednak znazly sie wizazanki stamtad



Co do podkreslonego - nawet nie mam pojecia, gdzie te knajpki sie znajduja. Czy to nowe miejsca? Ja zwykle spotykalam sie w Pyrnej Chacie i Atrapie, dopoki nie zaczely przychodzic tam dosc mlode osoby. Ostatnio bylam tez w, nie pamietam nazwy, tej wloskiej restauracji, ktora powstala na miejscu Smoka. Milo jest tez w tej, ktora miesci sie w tym samym pomieszczeniu, co kino Marysienka.

Drukarnia to stary Absolut, od Sfinksa w górę w stronę Kopernika. Metafora to nowa knajpa, w miejscu starej galerii, na Ratuszu, w tym rzędzie gdzie apteka
Ja wole Kurną od Pyrnej, ale ogólnie za nimi nie przepadam, bo jak tam posiedzę to przesiąkam zapachem smażonego oleju
Co do lokali imprezowych to Atrapa jest jeszcze znośna, zwłaszcza w czwartki studenckie, najgorzej z małolatami jest moim zdaniem w River.
Przy Marysieńce jest Aldente, nawet dziś byłam tam na kawce Chociaż najlepszą kawę w mieście piłam w Alibi (też dość młoda knajpka, na miejscu starej Zbrojowni).
_divinity_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 16:32   #164
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Jeleniogórzanki zgłaszajcie się ;)

Jeleniogórzanki - żyjecie jeszcze?
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 17:06   #165
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Jeleniogórzanki zgłaszajcie się ;)

Ja sie zglaszam. Obecnie w Jeleniej tylko duchem - cialem bywam co 2-3 miesiace
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 21:34   #166
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Jeleniogórzanki zgłaszajcie się ;)

Duchem czy nie - sztuka jest
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 17:00   #167
martaaa509
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 273
Dot.: Jeleniogórzanki zgłaszajcie się ;)

też się dziwię, że tyle nas jest dopiero teraz znalazłam ten wątek. mam nadzieję, że bedzie nas jeszcze więcej
__________________
Może nie jestem idealna ale idealnie sobie z tym radzę
martaaa509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 00:10   #168
Amira_
Wtajemniczenie
 
Avatar Amira_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 397
Dot.: Jeleniogórzanki zgłaszajcie się ;)

Ja prawdopodobnie zamieszkam w Jeleniej od sierpnia 2011. Tak na serio to nic nie wiem o tym mieście. To całkiem do mnie podobne, jechać gdzieś praktycznie na ślepo No ale teraz nie będzie aż tak źle. Mam zamiar uczyć się (praktycznie dogadane), może znajdę jakąś dodatkową pracę. Na szczęście mam ten komfort że poradzę sobie bez stałej pracy (odłożyłam na naukę i życie podczas niej) bo z tego co się orientuje w Jelenie z pracą nie najlepiej.

Najlepsze jest to że nikogo tam nie znam, nigdy tam nie była a samą Jelenią kojarzę z Radiem Jelenia Góra które kiedyś lubiłam słuchać mimo że mieszkałam w Wielkopolsce.

To dlaczego Jelenia? Muszę uzupełnić wykształcenie (z pewnych smutnych względów musiałam przerwać naukę) a tam będę mogła to zrobić, pobyć blisko gór i nie wydam zbyt wiele (tańsze pokoje/mieszkania niż choćby we Wrocławiu). Poza tym ten rozmiar miasta najbardziej mi odpowiada. Mam nadzieje że okres pobytu w JG pomoże mi uporać się z koszmarami przeszłości, ukoi nerwy i pozwoli zadbać o samą siebie.

Pozdrawiam Będę Was śledzić.
Amira_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 11:04   #169
_divinity_
Zadomowienie
 
Avatar _divinity_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 1 376
Dot.: Jeleniogórzanki zgłaszajcie się ;)

Cytat:
Napisane przez Amira_ Pokaż wiadomość
Ja prawdopodobnie zamieszkam w Jeleniej od sierpnia 2011. Tak na serio to nic nie wiem o tym mieście. To całkiem do mnie podobne, jechać gdzieś praktycznie na ślepo No ale teraz nie będzie aż tak źle. Mam zamiar uczyć się (praktycznie dogadane), może znajdę jakąś dodatkową pracę. Na szczęście mam ten komfort że poradzę sobie bez stałej pracy (odłożyłam na naukę i życie podczas niej) bo z tego co się orientuje w Jelenie z pracą nie najlepiej.

Najlepsze jest to że nikogo tam nie znam, nigdy tam nie była a samą Jelenią kojarzę z Radiem Jelenia Góra które kiedyś lubiłam słuchać mimo że mieszkałam w Wielkopolsce.

To dlaczego Jelenia? Muszę uzupełnić wykształcenie (z pewnych smutnych względów musiałam przerwać naukę) a tam będę mogła to zrobić, pobyć blisko gór i nie wydam zbyt wiele (tańsze pokoje/mieszkania niż choćby we Wrocławiu). Poza tym ten rozmiar miasta najbardziej mi odpowiada. Mam nadzieje że okres pobytu w JG pomoże mi uporać się z koszmarami przeszłości, ukoi nerwy i pozwoli zadbać o samą siebie.

Pozdrawiam Będę Was śledzić.
Witam przyszłą jeleniogórzankę

Nasze miasto nie jest nie wiadomo jak wielkie, więc myślę że w kilka tygodni zwiedzisz je wzdłuż i wszerz, i będziesz się już orientować co i gdzie. Mam wiele koleżanek z innych miast, które przyjechały do JG na studia. Nigdy nie narzekały na to miasto, już więcej my stali mieszkańcy psioczymy na Jelenią, przyjezdni inaczej na nią patrzą. Ceny w sieciówkach (Tesco, Carrefour, Lidl, Biedronka) jak w innych miastach, zawsze można coś taniej i drożej kupić, ale wiadomo JG to nie Wrocław. Co do mieszkań to w granicach 350zł wynajem pokoju za osobę, zależy jakie warunki chcesz i czy sama wolisz mieszkać czy z innymi. Jeśli sama to tak w granicach 700zł upolujesz jakieś lokum.

Co do pracy to nie jest źle, jesli potrzebujesz to zawsze się coś znajdzie, albo na weekendy albo w tygodniu. Z resztą u nas pracodawcy nawet szukają uczących się, bo wtedy nie pracujesz na pełny etat, a i z ustaleniem sobie grafiku też nie ma problemu. Ostatnio nawet widziałam sporo ogłoszeń, na kelnerki, barmanki, do sklepu jako sprzedawca. Z pracą z górnej półki już jest większy problem, ale przecież nikt nie zaczyna od stanowiska kierowniczego.

W Jeleniej różnie jest z rozrywkami. Jeśli masz grono znajomych to jest ok, ale samotnie nie da się w tym mieście żyć. Inaczej jest latem czy zimą, bo mamy trochę atrakcji -> Karkonosze, Rudawy Janowickie, Góry Kaczawskie, wiele zamków w ruinie i nie , no i kurorty zimowe i uzdrowiska. Ale jak przychodzi nędzna pogoda, a w mieście nic się nie dzieje to kaplica dlatego jeśli będziesz miała możliwość to korzystaj z różnych imprez plenerowych takich jak: teatry uliczne, festiwal światła, wrzesień jeleniogórski itd.

Jeśli będziesz mieć jakieś pytania to wal śmiało

Swoja drogą, to niezły zasięg ma to nasze radio
A jeśli to nie tajemnica, do jakiej szkoły się wybierasz?
_divinity_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 18:10   #170
kamyczek89
Zadomowienie
 
Avatar kamyczek89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 309
Dot.: Jeleniogórzanki zgłaszajcie się ;)

tak trochę off topowo

ostatnio się dowiedziałam ile jest aktualnie mieszkańców
- ok. 71 tys.

za czasów mojej podstawówki było prawie 90 tys. :O

te statystyki przerażają... i przygnębiają zarazem.
__________________
Konkurs fotograficzny Dziękuję za każdy głos Klik

kamyczek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 13:33   #171
Amira_
Wtajemniczenie
 
Avatar Amira_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 397
Dot.: Jeleniogórzanki zgłaszajcie się ;)

Cytat:
Napisane przez _divinity_ Pokaż wiadomość
Witam przyszłą jeleniogórzankę

Nasze miasto nie jest nie wiadomo jak wielkie, więc myślę że w kilka tygodni zwiedzisz je wzdłuż i wszerz, i będziesz się już orientować co i gdzie. Mam wiele koleżanek z innych miast, które przyjechały do JG na studia. Nigdy nie narzekały na to miasto, już więcej my stali mieszkańcy psioczymy na Jelenią, przyjezdni inaczej na nią patrzą. Ceny w sieciówkach (Tesco, Carrefour, Lidl, Biedronka) jak w innych miastach, zawsze można coś taniej i drożej kupić, ale wiadomo JG to nie Wrocław. Co do mieszkań to w granicach 350zł wynajem pokoju za osobę, zależy jakie warunki chcesz i czy sama wolisz mieszkać czy z innymi. Jeśli sama to tak w granicach 700zł upolujesz jakieś lokum.

Co do pracy to nie jest źle, jesli potrzebujesz to zawsze się coś znajdzie, albo na weekendy albo w tygodniu. Z resztą u nas pracodawcy nawet szukają uczących się, bo wtedy nie pracujesz na pełny etat, a i z ustaleniem sobie grafiku też nie ma problemu. Ostatnio nawet widziałam sporo ogłoszeń, na kelnerki, barmanki, do sklepu jako sprzedawca. Z pracą z górnej półki już jest większy problem, ale przecież nikt nie zaczyna od stanowiska kierowniczego.

W Jeleniej różnie jest z rozrywkami. Jeśli masz grono znajomych to jest ok, ale samotnie nie da się w tym mieście żyć. Inaczej jest latem czy zimą, bo mamy trochę atrakcji -> Karkonosze, Rudawy Janowickie, Góry Kaczawskie, wiele zamków w ruinie i nie , no i kurorty zimowe i uzdrowiska. Ale jak przychodzi nędzna pogoda, a w mieście nic się nie dzieje to kaplica dlatego jeśli będziesz miała możliwość to korzystaj z różnych imprez plenerowych takich jak: teatry uliczne, festiwal światła, wrzesień jeleniogórski itd.

Jeśli będziesz mieć jakieś pytania to wal śmiało

Swoja drogą, to niezły zasięg ma to nasze radio
A jeśli to nie tajemnica, do jakiej szkoły się wybierasz?
Hej.

Jedzenia jak jedzenie, mam zamiar stracić trochę na wadzę więc nie będę szaleć w tym temacie
Jeśli chodzi o pokój to na dzień dzisiejszy planuje nie wydać na niego więcej niż 500 zł. Zależy mi na jednoosobowym umeblowanym (łóżko, szafa, stolik jakiś) pokoju z dostępem do kuchni i łazienki. Nie potrzebuje luksusów Palacze, dzieci czy zwierzaki też mi nie przeszkadzają. Jeśli znajdę pracę zawsze będę mogła zmienić miejsce zamieszkania.
Pracy szukać będę takiej hmm z niższej półki bo moje obecne wykształcenie nie pozwoli mi na nic więcej.

Grona znajomych to ja tam nie mam. Może poznam kogoś w szkole ale to też mało prawdopodobne bo a) jestem typem nieimprezowego samotnika i dość dobrze mi z tym b) muszę uporać się z kilkoma sprawami a na to będę potrzebowała sporo czasu. No ale do kina czy kawiarni na dobrą kawę z książką można iść samemu. No i mam TZ którego już niedługo skarze na związek na odległość więc będę potrzebowała czasu na to by z nim rozmawiać przez Skype.
Ruiny te sprawy. Nice

Rodzaj szkoły to na razie tajemnica. Trochę się wstydzę

Biorę też pod uwagę inne miasto ale Jelenia Góra na razie prowadzi
Amira_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 18:54   #172
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jeleniogórzanki zgłaszajcie się ;)

Hej Dziewczyny

a może któraś poleci jakiegoś dobrego fryzjera ? W zasadzie niewiele potrzebuje, bo jedynie podciąć końcówki, jakaś grzywka, itp ale przydałby się ktoś godny zaufania
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 22:32   #173
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Jeleniogórzanki zgłaszajcie się ;)

Cytat:
Napisane przez Margotka_ Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

a może któraś poleci jakiegoś dobrego fryzjera ? W zasadzie niewiele potrzebuje, bo jedynie podciąć końcówki, jakaś grzywka, itp ale przydałby się ktoś godny zaufania
A jakie okolice?
Jesli Zabobrze, to polecam p.Iwone z salonu fryzjerskiego niedaleko blaszaka, SP11 i pizzerii Romana
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 22:36   #174
mart89
Rozeznanie
 
Avatar mart89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 837
GG do mart89
Dot.: Jeleniogórzanki zgłaszajcie się ;)

Cytat:
Napisane przez katarzynkajg Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
mam pytanko czy któraś z was mogłaby mi polecić dobrego lekarza ginekologa najlepiej gdyby była to kobieta i przyjmowała na NFZ
(wiem że jest o tym cały wątek lecz ja nic nie znalazłam ani nie dostałam żadnej odpowiedzi więc pomyślałam że was zapytam)
Do tej pory chodziłam do dr Langinger i dr Grzelak lecz nie podpasowały mi obydwie panie. Czekam na odp

fajna jest babka która przyjmuje w szpitalu, nie pamiętam nazwiska ale jak chcesz to moge dac Ci numerek rejestrujesz sie i na następny dzien idziesz no i na NFZ

tak wogole to witam dopiero co odkryłam ten post i oczywiście sie dołączam
mart89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 09:06   #175
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jeleniogórzanki zgłaszajcie się ;)

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
A jakie okolice?
Jesli Zabobrze, to polecam p.Iwone z salonu fryzjerskiego niedaleko blaszaka, SP11 i pizzerii Romana
Dziękuję za info na pewno przejdę się i zobaczę co i jak !
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 20:23   #176
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Jeleniogórzanki zgłaszajcie się ;)

witajcie
wprawdzie nie jestem z JG ale mój Tż jest
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 12:46   #177
Feless
Przyczajenie
 
Avatar Feless
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Karpacz
Wiadomości: 9
Dot.: Jeleniogórzanki zgłaszajcie się ;)

Witam!
Zgłaszam się również do wątku mimo iż nie Jeleniogórzanka, ale z okolic.

Odnośnie GINEKOLOGA:

Cytat:
Napisane przez kamyczek89 Pokaż wiadomość
ja sama poleciłabym dr Ewę Juncewicz, to jest córka dr Langinger ale bardzo rzeczowa babka i miła. przyjmuje na Ogińskiego.
ZDECYDOWANIE TAK!!!
jestem bardzo zadowolona z dr Juncewicz, bardzo rzeczowa babka!

**
Mam jednak do Was moje drogie pytanie odn. innej kwestii, nigdzie nie mogę znaleźć dobrej kosmetyczki, która zrobiłaby mi ładne, profesjonalne paznokcie żelowe.
Pomóżcie proszę!
__________________
-------
››FELESS‹‹

Edytowane przez Feless
Czas edycji: 2011-04-28 o 13:01
Feless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 21:42   #178
_divinity_
Zadomowienie
 
Avatar _divinity_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 1 376
Dot.: Jeleniogórzanki zgłaszajcie się ;)

Cytat:
Napisane przez Feless Pokaż wiadomość
Witam!
Zgłaszam się również do wątku mimo iż nie Jeleniogórzanka, ale z okolic.

Odnośnie GINEKOLOGA:



ZDECYDOWANIE TAK!!!
jestem bardzo zadowolona z dr Juncewicz, bardzo rzeczowa babka!

**
Mam jednak do Was moje drogie pytanie odn. innej kwestii, nigdzie nie mogę znaleźć dobrej kosmetyczki, która zrobiłaby mi ładne, profesjonalne paznokcie żelowe.
Pomóżcie proszę!
Ze swojej strony mogę polecić kosmetyczkę na Armii Krajowej w salonie fryzjerskim Efekt, nie miałam tam robionych paznokci, ale wielokrotnie widziałam efekty na pazurkach koleżanek, pełen profesjonalizm
Żelki miałam raz w życiu i wole swoje naturalne, ale popytaj koleżanek, będziesz mogła na żywo zobaczyć efekty na ich paznokciach...
_divinity_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 12:46   #179
Feless
Przyczajenie
 
Avatar Feless
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Karpacz
Wiadomości: 9
Dot.: Jeleniogórzanki zgłaszajcie się ;)

Dziękuję bardzo za trop popytam o ten salon. Zawsze też wolałam swoje naturalne do momentu aż zaczęły odmawiać mi posłuszeństwa i nie mogę ich zapuścić na więcej niż 1 mm.
__________________
-------
››FELESS‹‹
Feless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.