Zaginęła iwona - trójmiasto - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-15, 12:18   #2881
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Mia, z całym szacunkiem, ale to ty zrobiłaś SAMA SOBIE zły PR pisząc w taki sposób do titiny. Można było grzeczniej ją uświadomić, że rzeczywiście nie ma wykupionych praw autorskich czy jakoś tak. A ty ją objechałaś od dołu do góry. Więc się dziw, że ludzie cię nie lubią.
Oczywiście, że tak. Zamiast docenienia pomocy w sprawie nagłośnienia padły w dodatku pogardliwe słowa w stylu "to tylko plansze". Dezawuujecie wszystko co próbują robić inni, tylko wasze pomysły są najlepsze, jakbyście jedyne miały patent na mądrość.Gdyby rzeczywiście chodziło wam tylko i wyłącznie o pomoc nie czepiałybyście się takich bzdur jak cytowanie z waszej strony (wykorzystane jakby nie było by pomóc nagłośnić sprawę) bez pozwolenia.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 12:18   #2882
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Dla mnie to jest szok co się tutaj wyprawia. Po prostu S Z O K ....
a dla mnie szokiem jest to, co się wyprawia na oficjalnej stronie Iwony Wieczorek
poza tym przepychanka między forami zaczęła się także na oficjalnej stronie tekstami idź na wizaż. Zresztą nie będę dalej się rozpisywać, bo nie ma sensu. Każdy sobie swoje myśli...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 12:20   #2883
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Mia, miałam do Ciebie duży szacunek, ale to co ostatnio wyrabiasz jest żałosne. I dokładnie jest tak, jak napisała jednak wizażanka - zapędziłaś się, zależy Ci, żeby to o Tobie mówili ludzie, chcesz mieć nad wszystkim kontrolę i wszystko musi wychodzić od Ciebie.
Opamiętaj się, dziewczyno. Tu chodzi o ludzkie życie, a nie Twoje gwiazdorzenie.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 12:22   #2884
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Wizażanki bardzo smuci mnie to co zaczęło się dziać w tym wątku.
Odnoszę wrażenie że niektóre dziewczyny czują się urażone, jednak moim zdaniem ten wątek zdecydowanie nie jest miejscem do tego żeby wpominać sobie to co złe. Odnoszę też wrażenie że pomio iż wiele z Was zrobiło naprawdę kawał dobrej roboty to przez swoje dociekanie do tego kto ma rację to zostanie zapomniane
Nie kłócić mi się już tu ! Bo zaraz admin zamknie wam ten wątek i wizażanki nie będą mogły już więcej na wizażu pomagać w poszukiwaniach Iwonki- to jest teraz najważniejsze!
A przecież Wizażanki już udowodniły że potrafią zrobić wiele dobrego np: filmik, plakaty uczestnictwo w poszukiwaniach i marszu
Dziewczyny macie zbyt dużo dobrej energii i oczywiście klasy na to żeby rzucać się mięsem


Apeluje o powrót do tematu co można jeszcze zrobić żeby pomóc w poszukiwaniach Iwony?
Macie jakieś pomysły
Ja wysyłam filmik z YouTube gdzie się da może ktoś potrafi zrobić go po angielsku, niemiecku
Można by wysyłać go na zagraniczne strony- bo może Iwona jest za granicami naszego kraju?
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 12:23   #2885
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez Mia_bianca Pokaż wiadomość
Wykorzystywanie czyjejś muzyki bez jego zgody jest kradzieżą czy tego chcecie czy nie, nieważne w jakiej intencji zostało to zrobione. Tylko uprzedziłam i to w @ a autorka wyciągnęła to na forum żeby zrobić aferę i przekręcić sens.
skoro tak bronisz interesów artystów to zacznij już pisać do milionów autorów filmów którzy nie posiadają pozwolenia na wykorzystanie danego utworu muzycznego, czy oglądając film chociażby na portalu youtube wyskakujesz do autora filmu z "prośbą" o skasowanie filmu bo nie posiada praw autorskich do muzyki chociażby?

Cytat:
Napisane przez Mia_bianca Pokaż wiadomość
Nie oszukujmy się – mało kto będzie chciał podjąć się podobnej akcji żeby nie zostać zajeżdzonym na forum, zbluzganym, poniżonym, oplutym i zmieszanym z gównem.

Dla mnie to jest szok co się tutaj wyprawia. Po prostu S Z O K ....
no dokładnie mało kto będzie chciał się podjąć poszukiwań Iwony po odwiedzeniu strony o niej, jak ktoś zainteresowany zobaczy jak się traktuje tych którzy chcą pomóc to sobie ta osoba da spokój z poszukiwaniami, chcesz pomóc ją znaleźć? to zacznij zachowywać się jak człowiek i szanuj ludzi, bo póki co prowadzisz jakąś chorą grę w której to Ty jesteś dobrą i tą zainteresowaną odnalezieniem Iwony a reszta to źli ludzie którzy chcą tylko przeszkadzać.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 12:28   #2886
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Mnie tylko wkurza, że mia na forum, to w miarę grzecznie tłumaczy swoje stanowisko- a na priv w tej samej sprawie jedzie po ludziach. Pisze niby o tym samym a na dwa różne sposoby:


Nikt nie neguje wartości tego filmu!

Dla niewtajemniczonych wyjaśniam: zwróciłam uwagę osobie która robiła ten film - na zachowanie praw autorskich (muzyka)
Żeby liczyła się z poniesieniem ewentualnych konsekwencji prawnych, jeśli to trafi do autora.

Zrobiła się z tego afera na cały Internet.



no sorry bardzo, ale prywatna wiadomość do titiny wyglądała właśnie tak jakby tę wartość negowano a także straszyło się wielomilionową karą, no i jeszcze to czepianie się o skopiowane fragemnty ze strony... (o tym już nie wspomniałaś pod oficjalnym apelem, bo pewnie by cię wyśmiano, czyż nie?)... a można to było właśnie grzecznie napisać.

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2010-08-15 o 12:31
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 12:33   #2887
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wybaczcie,ale jak jeszcze raz ktoś napisze coś złego na tamte forum i tamtych użytkowników,to zgłoszę to do moderatorów,bo widzę,że oni chyba tego nie czytają...

Naprawdę niesmacznie zaczyna się tutaj robić,nie da się tego czytać. Nie bronię ich,wiem,że oni też nas obrażają,ale naprawdę najwyższa pora zakończyć takie dyskusje tutaj.

To co się dzieje na tamtym forum,niech tam zostanie. A oni niech tam sobie robią co chcą.

Mam nadzieję,że jednak nie będę musiała żadnej z Was zgłosić,nie dajcie mi do tego powodów,bardzo Was o to proszę.
!!! Nie każcie mi tego robić...
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 12:34   #2888
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

mmm3m dominikmeller25 Melissa86 Dziewczyny proszę Was
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 12:34   #2889
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez Nadin Pokaż wiadomość

Apeluje o powrót do tematu co można jeszcze zrobić żeby pomóc w poszukiwaniach Iwony?
Macie jakieś pomysły
Ja wysyłam filmik z YouTube gdzie się da może ktoś potrafi zrobić go po angielsku, niemiecku
Można by wysyłać go na zagraniczne strony- bo może Iwona jest za granicami naszego kraju?
dobry pomysl
po angielsku niemiecku koniecznie
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 12:34   #2890
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Melissa86, ale o co Cie chodzi?! Co Ty chcesz zgłaszać i po co, nie pasuje Ci normalna dyskusja?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 12:35   #2891
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez Nadin Pokaż wiadomość
mmm3m dominikmeller25 Dziewczyny proszę Was
No co ja zrobię, że nienawidzę obłudy?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 12:35   #2892
Patrycja.T
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 284
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

A czy sa jakies nowe wiadomosci z dzis? Jakies artykuly czy reportaze? Za 2 dni bedzie juz miesiac od kiedy zaginela Iwona....
Patrycja.T jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 12:36   #2893
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Kurczę, zajrzałam tu, bo myślałam, że dowiem się czegoś nowego o Iwonie, a tu jakieś kłótnie i fermenty nie wiadomo o co... ech, dajcie spokój...
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 12:37   #2894
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość


Z tymi poszukiwaniami z Rutkowskim to nie miało być tak, że ludzie mieli zostać wywiezieni w 3 miejsca? A tymczasem pojechali w jedno?
rzeczywiscie tak bylo mowione na poczatku ale zrobiono inaczej, albo jest tak jak mówi mmm3m, Rutkowskiemu zmienil sie trop przez te kilka dni, albo te 3 miejsca to byla jakas zamierzona zmyła na moje te poszukiwania w lesie przy obwodnicy to byla przykrywka innej akcji, ale moze sie za duzo filmow amerykanskich naogladalam
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 12:37   #2895
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez Nadin Pokaż wiadomość

Apeluje o powrót do tematu co można jeszcze zrobić żeby pomóc w poszukiwaniach Iwony?
Macie jakieś pomysły
Ja wysyłam filmik z YouTube gdzie się da może ktoś potrafi zrobić go po angielsku, niemiecku
Można by wysyłać go na zagraniczne strony- bo może Iwona jest za granicami naszego kraju?
Bardzo dobry pomysł.

Bo moim zdaniem jest duże prawdopodobieństwo,że została wywieziona za granicę.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 12:38   #2896
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Dajcie spokój, dziewczyny. Szkoda punktów, które można zarobić.
Tu jest Wizaż, tam jest inne forum i tak powinno zostać.
Nie róbmy z tego rozmów na dwa fora: tam piszą, tu odpowiadamy, potem tam piszą itd.
Wg nich pomagają? Super, niech pomagają ale niech pozwolą pomagać też Wizażankom. Cokolwiek by o tym nie myśleli. Każdy pomaga jak może i umie. Trzeba zachować spokój bo inaczej naprawdę ludzie przestaną interesować się sprawą. Po co, skoro otacza ją jedynie ferment, oskarżenia i chamstwo.
A Mia? Mnie jest jej po prostu szkoda, bo gdzieś tam się pogubiła. O ile wcześniej chciała pomóc-tak teraz zajmuje się głównie bezsensownymi dyskusjami i oskarżeniami. I wydaje się, że to jest jej główny cel w tym momencie. Jakaś chora wojna podjazdowa. Ale jakby w wykonaniu dzieci" obrażenie-zamknięcie drzwi-obrażenie-znów szybkie zamknięcie itd (mam na myśli jej wątek "medialny lans", który jest zamknięty i tylko dodawane są przez nią samą komentarze).
Z jakichś tam przyczyn boi się konfrontacji i rozmów, takich zwyczajnych, spokojnych na ten temat-trudno.
Ale szkoda, bo ktokolwiek nie zacząłby tej "wojny" między tymi dwoma miejscami, to warto byłoby ją zakończyć i połączyć siły. W końcu co dwie głowy to nie jedna.
Podobno wszystko dla Iwony.
Ale czy jeszcze?
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 12:38   #2897
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

http://zaginelaiwonawieczorek.npx.pl...5824#post_5824
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 12:38   #2898
mosisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 43
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Przestancie takie jestescie madre przestancie wkoncu sie przepychac to watek poswiecony Iwonce a nie klutni!!!!!!!;/ To jest jakies chore co wy robicie... 4 strony waszych klutni...
__________________
"Los czasami rozdziela bliskich sobie ludzi, żeby uświadomić im, ile dla siebie znaczą.."


Nigdy nie rozglądała się wokół - jak każda kobieta uważająca się za królową świata...
mosisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 12:39   #2899
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez Nadin Pokaż wiadomość

Apeluje o powrót do tematu co można jeszcze zrobić żeby pomóc w poszukiwaniach Iwony?
Macie jakieś pomysły
Ja wysyłam filmik z YouTube gdzie się da może ktoś potrafi zrobić go po angielsku, niemiecku
Można by wysyłać go na zagraniczne strony- bo może Iwona jest za granicami naszego kraju?
Nie sądzę by była za granicami naszego kraju.
Jednak zawsze warto próbować... ja już info rozesłałam wśród moich zagranicznych znajomych.
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 12:39   #2900
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
dobry pomysl
po angielsku niemiecku koniecznie
No tak ale kto zna tyle angielski żeby składnie ułożyć tek do filmiku?

Dziewczyny która z Was dała by radę?

Ja niestety nie znam na tyle angielskiego
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 12:40   #2901
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

mosisia jak już dajesz taki wielki czerwony apel to chociaż sobie pisownię sprawdź
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 12:49   #2902
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez Patrycja.T Pokaż wiadomość
A czy sa jakies nowe wiadomosci z dzis? Jakies artykuly czy reportaze? Za 2 dni bedzie juz miesiac od kiedy zaginela Iwona....
Z dziś chyba nic nowego nie ma niestety.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 12:52   #2903
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Po raz kolejny zamykam wątek.

Informuję, że w nowym wątku zaostrzam jeszcze bardziej zasady moderacji. Oznacza to, że atak na inną osobę, offtop i zwykle uznawane u nas za lekkie przewinienia równoznaczne będą z otrzymaniem 3 pkt karnych. Po dwóch przewinieniach oznacza to też 6 punktów, czyli ban stały i dożywotni.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.