Scent Bar IV - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-08, 22:19   #1141
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Oj, papuga. Nie mowię, że przez kwadrans leję równo wodę. Idę pod prysznic, potem myje żeby (odkręcam wodę, mocze szcozteczke, po czym zakręcam kran). Chodzi o to, że wszystkie te czynności robię głośno i miotam się po lazience cudując z odkręcaniem i zakręcaniem kranu, trzaskaniem szafkami, niemalże mebluje łązienkę
a ja siedze twardo przed tv chociaz serce malo mi nie wyskoczy...

teraz to już naprawde ide spać, wróce dopiero jutro wieczorem
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 22:20   #1142
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Scent Bar IV

Ech szkoda ich w drugiej połowie na początku ładnie się zmobilizowali.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 22:22   #1143
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
a ja siedze twardo przed tv chociaz serce malo mi nie wyskoczy...

teraz to już naprawde ide spać, wróce dopiero jutro wieczorem


A ja nie moge ogladac bo sie denerwuje,dzis siedzialam i ogladalam przez taka jedna z Krakowa.
A teraz tylko melisa mi pozostala.
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 22:30   #1144
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: Scent Bar IV

ależ mnie uszy bolą!

poszłam oglądać mecz na rynek mojego miasteczka (w ogóle jestem w szoku, że był telebim - to droga impreza jednak, a moje miasteczko ma jakieś 3,5 tysiąca mieszkańców jednak znalazł się sponsor)

przez pierwsze kilkanaście minut prawie wcale nie widziałam ekranu, ale później nikt mi już nie zasłaniał i wszystko pięknie mogłam zobaczyć. nie byłam nigdy na meczu, ale po dzisiejszym kibicowaniu w grupie chyba bym chciała (choć mam fobię tłumu) - świetna atmosfera, wrzaski, podskoki, wymachiwanie rękami. no i niestety siarczyste przekleństwa spowodowane sytuacją na boisku...

szkoda, wielka szkoda...
paolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 22:33   #1145
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar IV

Kurczę, no szkoda. Szkoda. Szkoda. Szkoda.

Ale wszystko zostaje w rodzinie, bo prawda jest taka, że Niemcy bez naszego Polaka by nie wygrali
Też było mi trochę żal Podolskiego - chłopak rozdarty i ciężko było mu wykrzesać z siebie radość na koniec meczu. Jeden zawodnik z jego drużyny manualnie pomógł mu się uśmiechnąć

Jeszcze dwa mecze przed nami!

____

A teraz "Seks w wielkim mieście" Uwielbiam ten serial

A na jutrzejszym egzaminie będzie płacz ... Chyba jeszcze nigdy nie czułam się tak nieprzygotowana na egzamin.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 22:36   #1146
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
A ja nie moge ogladac bo sie denerwuje,dzis siedzialam i ogladalam przez taka jedna z Krakowa.
A teraz tylko melisa mi pozostala.
Nie marudź

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Jeszcze dwa mecze przed nami!
Oby więcej niż 2
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 22:36   #1147
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Scent Bar IV

No a ja niewdzięczna kliknęłam tego Ralpha. Dupa blada z odwyku
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-08, 22:43   #1148
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Oj, papuga. Nie mowię, że przez kwadrans leję równo wodę. Idę pod prysznic, potem myje żeby (odkręcam wodę, mocze szcozteczke, po czym zakręcam kran). Chodzi o to, że wszystkie te czynności robię głośno i miotam się po lazience cudując z odkręcaniem i zakręcaniem kranu, trzaskaniem szafkami, niemalże mebluje łązienkę
To fajnie A ikonka piorąca po pupie była humorystyczna. Może powinnam była jeszcze uśmieszek jaki dopisać.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 22:54   #1149
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Oby więcej niż 2
No tak. Miałam na myśli 2 mecze-szanse na wyjście z grupy.

Hehe...A za 4 lata Euro u nas
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 23:46   #1150
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Hehe...A za 4 lata Euro u nas
Prąd nam odłączą.
Serio właśnie dowiedziałam się ze sportowych stron gazety.pl. Podobno jesteśmy niewydolni energetycznie, a oświetlenie stadionów będzie priorytetem...
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 00:47   #1151
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Gryxiu, teraz będę wałkowac Twojego ulubionego Heideggera W razie czego konsultacje na PW, ok ?
OK, OK
(tylko... wydaje mi się, że masz w pobliżu bardziej kompetentną osobę ).

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Teraz mam 80 stron lacznie do wtorku
A to w ogóle wykonalne jest?!

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Skończyłam dziś czytać Wybór Zofii, Styrona - traumatyczne przeżycie.
Ja oglądałem tylko film Przygnębiający...

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
biorąc pod uwagę w jakie "metody antykoncepcyjne" wierzą młodzi ludzie... (szklanka wody z sokiem z całej cytryny wypita tuż po stosunku na przykład)
Napisz, że to nieprawda...

Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość
przetestowałam połączenie rumu z colą - całkiem dobry drink wyszedł
Połączenie rumu z colą jest zawsze dobre

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Nie wiem jak komuś może nie smakowac zielona herbata. Jest ok
Wolę czarną
(moja mama za to jest od zielonej uzależniona ).

Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość
zastanawiałam się nad białą - może mi ktoś przybliżyć, co to za cudo i do czego mu najbliżej?
Najbliżej do... wrzątku prosto z czajnika

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Zreszta nie wiem jak Wy - ja sie na zdjeciach nie lubie.
Ja się na zdjęciach nie lubię, nie znoszę i nie cierpię

Cytat:
Angole w pracy ogladaja. Ci, ktorych znam kibicuja Polsce... bo nienawidza Niemcow.
W centrum Man na jednej z knajp powiewaja polskie flagi, inne knajpy tylko zapraszaja na mecz.
Widziałem w tv - każdy Anglik, którego zapytał reporter, był z nami

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A podczas meczu, ktory oglądam kątem oka słowa na K oraz H lataja po ścianach i suficie
Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
U mnie lecą k... i ja pier...
Taka się robię krwawa
Hehe Dziewczęta... nie przystoi

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
A mnie w tym wszystkim najbardziej żal Podolskiego. Podkreślał tyle razy, że ma biało-czerwone serce. Wyobrażam sobie, co musi teraz przeżywać
Dokładnie Nawet nie potrafię się na niego "gniewać"

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Jeden zawodnik z jego drużyny manualnie pomógł mu się uśmiechnąć
Widziałem

Cytat:
A na jutrzejszym egzaminie będzie płacz ... Chyba jeszcze nigdy nie czułam się tak nieprzygotowana na egzamin.
Czyżbym skądś znał to uczucie? Trzymam Nie daj się!
(a dla mnie porządny kopniak na... rozruszanie ).

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
No a ja niewdzięczna kliknęłam tego Ralpha. Dupa blada z odwyku
To wmów sobie, że klikłaś przez przypadek


Spać idę. Na całe 3 godziny
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 01:10   #1152
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Niestety, z wiekiem zwalnia się nam metabolizm, do tego dochodzi gospodarka hormonalna, siedzący tryb życia (np u mnie) no masakra
Ja nie wierzę w zwalniający metabolizm i gospodarkę hormonalną (u siebie przynajmniej). Przybrałam bo jestem odrażającym, śmierdzącym leniem, który zamiast wyciskać z siebie siódme poty na treningach i rzygać z wysiłku tkwi przed kompem.
Z 52 cm w talii dobiłam do 60.
I wiem, wiem, że to tylko moja wina (nawet jeśli wmawiam sobie, że na czczo będzie mniej ).

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Ale przyznam, że ja też nie lubię zdjęć - w rodzinnym albumie moich jest najmniej, a jak widzę, że ktoś chce mi fotkę pstryknąć, to cała się spinam. Żeby zrobić tą do awka siostra musiałam mnie rozśmieszać, bo inaczej miałam jakoś nienaturalnie napięte mięśnie twarzy
No, znam to doskonale (i dziewczyny, które próbowały mnie uwiecznić na sabatach też znają ). Nic na to nie poradzę, że dostaję jakiegoś nienaturalnego przykurczu... wszystkiego i wychodzę jakbym robiła kupę.

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
nie wiem w którym momencie się wyłączyłas ale w drugiej polowie grali świetnie i mieli strasznego pecha, ze nie udalo im sie strzelic i nie grali juz tak nieczysto jak w pierwszej polowie

będzie trudno nam wygrac z Austrią, naprawde... pokazali klase w drugiej połowie...
Mnie bardziej niż dziś Austriaków żal było wczoraj Szwajcarów. Naprawdę początkowo kibicowałam Czechom, ale to, co zagrali nie zasługiwało na zwycięstwo.

Co do dzisiejszego meczu Polaków - nie liczyłam na to, że wygrają. Obstawiałam 1:0 lub 2:0 właśnie.
To, co cieszy w tej sytuacji to fakt, że nie było wstydu. Grali dobrze, walecznie i do tego z głową. Na boisku byli zorganizowani, ustawieni, ich akcje, nawet nie zakończone strzałem na bramkę, miały ręce i nogi, podania nie były rozpaczliwe. Ogólnie: nadal widzę (chcę widzieć?) szanse na wyjście z grupy. Szczególnie po tym, po pokazała Austria i Chorwacja.


Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
No a ja niewdzięczna kliknęłam tego Ralpha. Dupa blada z odwyku
Nosku, to te truskawki? No jakże można się było oprzeć? No jak?
Truskawki ze śmietaną na lato? Kurczę, nawet ja naprałam ochoty.

Tak więc gratuluję bez wyrzutów.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 05:19   #1153
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
No a ja niewdzięczna kliknęłam tego Ralpha. Dupa blada z odwyku
Nosku, odwyk nie zając nie ucieknie.
Będziesz miała czas na odwyk jak nic nie będzie kusić i nie będzie żadnych pięknych nowości.
Dobrze że Truskawa pozostaje dla mnie czarną magią bo też bym sie pewnie skusiła, tylko nadal go nie znam, może w sobotę to nadrobię.
Czy moje próbki doszły, czy kiszą się w magazynach?
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 08:21   #1154
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Tymenko , za to co napisałaś nieładnie o sobie to masz





Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja nie wierzę w zwalniający metabolizm i gospodarkę hormonalną (u siebie przynajmniej). Przybrałam bo jestem odrażającym, śmierdzącym leniem, który zamiast wyciskać z siebie siódme poty na treningach i rzygać z wysiłku tkwi przed kompem.
Z 52 cm w talii dobiłam do 60.
I wiem, wiem, że to tylko moja wina (nawet jeśli wmawiam sobie, że na czczo będzie mniej ).

Ja nigdy nie trenowałam i jakoś specjalnie nie zabiegałam o swoją sylwetkę Byłam szczupła i to mi wystarczyło. No ale to było 10 lat temu. Teraz nawet diety nie dają takich szybkich efektów jak kilka lat temu

A od siedzenia przed kompem to oklapy mi pośladki
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 09:54   #1155
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar IV

Siedzę w na jutro muszę być obkuta. A dzisiaj spadam do lekarza na 14, mam problemy i oby to nic poważnego.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 10:01   #1156
ishtar4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 632
Dot.: Scent Bar IV

..a ja cieszę sie ze przegrali, przynajmniej mogłam spokojnie zasnąć, a miałam już dosyć tej całej "jaskiniady", fałszujących trąb, reklamy w TV z Kają i góralkami skaczącymi oberka(z opatrzonym już panem od żeń-szenia - ps. czy to rodzaj aktorów reklamowych?). Nie ma rozwoju, nie ma autostrad, nie ma gospodarki - ale jest piłka i gaszenie światła do taktu. Znacjonalizowany kraj (bo biedny).
__________________
-xyx-
ishtar4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 10:07   #1157
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość

To wmów sobie, że klikłaś przez przypadek

tak powiem TŻtowi

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja nie wierzę w zwalniający metabolizm i gospodarkę hormonalną (u siebie przynajmniej). Przybrałam bo jestem odrażającym, śmierdzącym leniem, który zamiast wyciskać z siebie siódme poty na treningach i rzygać z wysiłku tkwi przed kompem.
Z 52 cm w talii dobiłam do 60.
I wiem, wiem, że to tylko moja wina (nawet jeśli wmawiam sobie, że na czczo będzie mniej ).
O rany Sabbath, chciałabym mieć 60 w talii
Jestem grubą maszkarą

Cytat:
Napisane przez Sabbath
Nosku, to te truskawki? No jakże można się było oprzeć? No jak?
Truskawki ze śmietaną na lato? Kurczę, nawet ja naprałam ochoty.

Tak więc gratuluję bez wyrzutów.
Tak to te Dziękuję za 'rozgrzeszenie'


Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Nosku, odwyk nie zając nie ucieknie.
Będziesz miała czas na odwyk jak nic nie będzie kusić i nie będzie żadnych pięknych nowości.
Dobrze że Truskawa pozostaje dla mnie czarną magią bo też bym sie pewnie skusiła, tylko nadal go nie znam, może w sobotę to nadrobię.
Czy moje próbki doszły, czy kiszą się w magazynach?
Niestety próbek jeszcze ani widu ani słychu, ale czekam cierpliwie
A z Truskawką zawsze mogę pomóc
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 10:12   #1158
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Napisz, że to nieprawda...
Niestety, to prawda. Na studiach siedziałam parę tygodni w telefonie zaufania (więcej nie dałam rady), więc już posłuchałam. Ale wszystko przebiła moja przyjaciółka - po psychologii studiowała seksuologię i miała praktyki w 2 ośrodkach dla samotnych matek, z czego jeden był dla takich nastoletnich...
Woda z cytryną (albo sok z cytryny), skakanie na lewej nodze, (bo na prawej nie działa), sex w konkretnych pozycjach. Tego była spora lista - jedno bardziej głupie od drugiego. Ale te dziewczyny w to wierzyły. I czuły się rozczarowane i oszukane, że te metody nie poskutkowały - bo przeciez u koleżanek działały... Masakra, bo dodatkowo często nie chciały uwierzyć, że to nie ta droga, że to nie działa - były przekonane, że źle stosowały...

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Ja się na zdjęciach nie lubię, nie znoszę i nie cierpię
Ja się lubię Ale tylko na tych, gdzie widać moją twarz tylko - poniżej to już nie...

Ale to też chyba trochę jak z głosem - na co dzień mówimy, to go znamy, ale nagrany na taśmę brzmi całkiem inaczej. A to tak nas słyszą inni.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja nie wierzę w zwalniający metabolizm i gospodarkę hormonalną (u siebie przynajmniej).
A bo Ty nastolatka jeszcze jesteś, to u Ciebie pewnie nie zwolnił metabolizm

A teraz zapachowo - zaskoczyły mnie wczoraj erfumy Naomi Campbell Kat de Lux At Night - przede wszystkim trwałością - od 16:30-20, potem prysznic i o 23 nadal były wyczuwalne. Do tego całkiem przyjemny zapach, choć może nie rozwija się jakoś rewelacyjnie, ale jest całkiem przyjemny, nie plastikowo stały.
Choć nie ukrywam, że gość, który stał przy stoisku (Festiwal Skarby Urody) i co chwilę nawijał o zapaszkach, tak mnie w końcu wkurzył, że mu powiedziałam, że zraża ludzi. Ale nie docierało niestety. Jedna dziewczyna była całkiem kumata, więc chociaż ona ratowała sytuację

Napisałam, że pojadę, acz wyżyłam się już na blogu, więc ciut mi przeszło Ale powiem Wam, że jak na aparacie do mierzenia skóry 10-letniej dziewczynce wyszła zbyt mała gęstość skóry, to zeszłam tam na miejscu po prostu
Rozwaliła mnie też Soraya, w której najpierw pani zignorowała mnie (rozumiem, że stała przy części z kosmetykami dla gabinetów, ale chyba na pytania można odpowiadać?), a potem inne panie, z części dla klientów, na pytanie czy szminki zawierają parafinę (takie mnie uczulają), stwierdziły, że nie wiedzą i żebym poszła do drogerii "pomaziać się" to zobaczę czy mnie uczuli czy nie

Ale były i profesjonalne stoiska. Bardzo fajne było Olay, gdzie całkiem inaczej (niż na innych) badali stan skóry. Zobaczyłam np. tworzący się na skórze pieg (jeszcze nie widoczny na naskórku) Bardzo otwarte osoby były na dziecięcych stoiskach - i wiedzące o czym mówią (a to ważne).
Natomiast z przykrością dowiedziałam się, że Bielenda wycofuje się z dwufazowego zmywacza (mojego ulubionego ) i całej serii różanej i prawdopodobnie z całej Spa. A to co w zamian wprowadzają nie zachwyciło mnie - ot, jeszcze jedna seria na fali mody ekologicznej.

Z perfum niestety bardzo niewiele - Coty i... kurcze, coś jeszcze - Be-Es chyba. Nic z górnej półki, z Coty zresztą też nie za wiele...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 10:34   #1159
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 039
Dot.: Scent Bar IV

Widzę, że wczoraj emocje sięgnęły zenitu. Ja się orientuję dopiero po fakcie, że Kubica wygrał Meczu też nie oglądałam, tylko zza ściany słyszałam wszystko (dziadek oglądał, a ma kiepski słuch). Kibic żaden ze mnie, ani się nie znam ani nie umiem emocjonować i zazdroszczę czasem zapalonym kibicon emocji właśnie.

Ja się wczoraj sportowałam na rowerze, miło tak się zmęczyć, od razu potem człowiek inaczej patrzy na świat i na siebie
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 11:09   #1160
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Scent Bar IV

Doleciały mi 2 przesyłki, używka Cristobal EDP (chyba EDT bardziej mi się podoba) i podkład Borghese kolor Ivorio z Truskawy (zamówiony 2.06 dzięki pomocy przemiłej Wizażanki )
Cristo wyleciał ze Śląska, widzę że tam sprawnie poczta działa.

Rano mail od promotora, że dużo do poprawy w pracy licencjackiej i mam dziś dzwonić skutecznie popsuł mi poniedziałkowy humor.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 11:13   #1161
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Doleciały mi 2 przesyłki, używka Cristobal EDP (chyba EDT bardziej mi się podoba) i podkład Borghese kolor Ivorio z Truskawy (zamówiony 2.06 dzięki pomocy przemiłej Wizażanki )
Cristo wyleciał ze Śląska, widzę że tam sprawnie poczta działa.
blue to super.

ja sie boje zamawiac lub kupowac teraz ......

wiadomo cos kiedy konczy sie strajk?
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 11:14   #1162
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Rano mail od promotora, że dużo do poprawy w pracy licencjackiej i mam dziś dzwonić skutecznie popsuł mi poniedziałkowy humor.
Nie martw się poprawisz i będzie super!
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 11:21   #1163
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
blue to super.

ja sie boje zamawiac lub kupowac teraz ......

wiadomo cos kiedy konczy sie strajk?
Mam nadzieję że szybko się skończy, bo nadal 8 przesyłek w drodze.
Czekam na nie z niecierpliwością. Ubolewam nad tym ze In Post do mnie nie dociera

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Nie martw się poprawisz i będzie super!
Oby dziś czekały mnie ostatnie poprawki, bo chcę złożyć w sobotę pracę do dziekanatu.
A jeszcze 2 zaliczenia przede mną.

Powiedziałam dziś menagerowi że kończe studia, i nie wiem co dalej z moją pracą tutaj, jestem na umowie zleceniu jako studentka.
Muszę do kierownika zadzownić jeszcze w tej sprawie, uprzedzić.
Mogę zostać bez pracy i pewnie tak będzie
Mnie tutaj dobrze
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 12:13   #1164
_Adelajda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 820
Dot.: Scent Bar IV

a ja mialam wczoraj wybitnie sportowy dzien
Rpger Federer przerznał mi finał RG
co dostatecznie popsuło mi humor
i juz ani Kubica ani Niemcy mi go nie byli w stanie poprawic

a, bo ja byłam za Niemcami


a zaraz mnie trafi szlag na sekretarke w pracy
_Adelajda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 12:26   #1165
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 039
Dot.: Scent Bar IV

Dziewczyny, szukam porady na temat pudrów Mój już jest na finiszu i teraz planuję nabyć coś lepszego (mam Oriflame i jestem z niego średnio zadowolona).
Szukam pudru sypkiego, bez drobinek, który dawałby naturalny efekt. Cerę mam raczej z tych świecących się z umiarem, ale po kilku godzinach, zwłaszcza po użyciu filtra trochę za bardzo błyszczy. Proszę Was pięknie o typy. Wy się znacie na górnopółkowej kolorówce (acha, szukam czegoś firmy cruelty free )
Pomożecie?
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 12:28   #1166
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukam porady na temat pudrów Mój już jest na finiszu i teraz planuję nabyć coś lepszego (mam Oriflame i jestem z niego średnio zadowolona).
Szukam pudru sypkiego, bez drobinek, który dawałby naturalny efekt. Cerę mam raczej z tych świecących się z umiarem, ale po kilku godzinach, zwłaszcza po użyciu filtra trochę za bardzo błyszczy. Proszę Was pięknie o typy. Wy się znacie na górnopółkowej kolorówce (acha, szukam czegoś firmy cruelty free )
Ja mam Lucidity Estee Lauder i jestem zadowolona
Zwłaszcza kolor 06 dla mnie bladolicej idealny.

Pochlebne opinie zbiera również sypki Clarins.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 12:33   #1167
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 039
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Ja mam Lucidity Estee Lauder i jestem zadowolona
Zwłaszcza kolor 06 dla mnie bladolicej idealny.

Pochlebne opinie zbiera również sypki Clarins.
Już zapisuję i sprawdzam Dzięki

Ode mnie też dostałaś paczuszkę i też ze Śląska. U nas, z tego co wiem, strajkuje minimalna ilość pocztowców, więc wszystko chodzi (no, chyba że z Warszawy, Gdańska itd.)
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 12:36   #1168
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukam porady na temat pudrów Mój już jest na finiszu i teraz planuję nabyć coś lepszego (mam Oriflame i jestem z niego średnio zadowolona).
Ja właśnie myślę na Clinique Blended Face Powder...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 13:09   #1169
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
No, znam to doskonale (i dziewczyny, które próbowały mnie uwiecznić na sabatach też znają ). Nic na to nie poradzę, że dostaję jakiegoś nienaturalnego przykurczu... wszystkiego i wychodzę jakbym robiła kupę.
O to to

A jak mam 55 cm w talii to mam się czuć lekko grubawa? (Sabb, błagam, nie dołuj, zaraz napiszesz ile masz w biuście i pójdę się pochlastać...)

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Siedzę w na jutro muszę być obkuta. A dzisiaj spadam do lekarza na 14, mam problemy i oby to nic poważnego.
Mam nadzieję, że wszystko w porządku...

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Napisałam, że pojadę, acz wyżyłam się już na blogu, więc ciut mi przeszło Ale powiem Wam, że jak na aparacie do mierzenia skóry 10-letniej dziewczynce wyszła zbyt mała gęstość skóry, to zeszłam tam na miejscu po prostu
Adres bloga można prosić?
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 13:31   #1170
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

Dziś dotrała do mnie puder brązujący (ta czekoladka) z Joko, zamawiana na Dzień Dziecka - w Toruniu poczty chyba działają


Została jeszcze jedna paczucha do dostania
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:57.