Scent Bar IV - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-02, 22:46   #3631
ishtar4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 632
Dot.: Scent Bar IV

Im większy bałagan na biurku, tym większa równowaga we mnie Czy tylko ja tak mam?
__________________
-xyx-
ishtar4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 23:33   #3632
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar IV

Madziczko, jeśli jedynymi objawami są wyłysienia - kotka nie je mniej/więcej, nie zmienia się jej waga, nie jest osowiała, nie pije więcej wody - to nie ma problemu - tylko estetyczny może. Nic poważnego
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 03:39   #3633
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Ha, a ja jestem jedną z tych, którym sprzątnie sprawia prawdziwą przyjemność Nie żeby robić to jakoś nałogowo, codziennie generalnie, ale ogólnie lubię zmywać naczynia, przetrzeć podłogę itp. Takie tam małe zboczenie
Chyba Ci trochę zazdroszczę. Ja nie panuję nad bałaganem, który generuję wokół siebie, Gdybym się go mogła pozbyć, i to z przyjemnością... Kuszące.

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
A czy ja kiedykolwiek twierdziłam, że jestem normalna ? No niech sobie przypomnę ..... hmmmm .... nie ... nigdy
Perwersja goni perwersję -oto jestem

Za to Cię lubię!

To znaczy... Za to też.


Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Zostałam przegłosowana i jako mniejszość już nie protestuję
Słusznie, trzeba wiedzieć kiedy ulec.
Nec Hercules contra plures (do tłumaczę w sposób dość dowolny "I Herkules dupa, kiedy ludu kupa." ).

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
O to, to - wyjęłaś mi to spod palców
Przepraszam, nie chciałam.
Już oddaję:
cxfu ygxetue[soiylu4dmsoyviuorcoy;uxij pv[7qux 'p987vcqf9ut nt yvsbh8 mh


Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Sabbath, problem polega na tym, że nie mogę zlokalizować owej dziurki (jakkolwiek by to nie zabrzmiało). Słuchawki maja dwie wtyczki - mikrofon i sama słuchawka, z przodu komputera mam jedno wejście i drugie prawdopodobnie jest gdzieś z tyłu. Nie chce mi się bawic teraz po nocy w rozłączanie, wystawianie jednostki zza biurka i szukanie własciwego otworu, spróbuję jutro (a jak sie uda, to pewien Ktoś się zapewne ucieszy )
Margot, będziesz musiała jednak wydobyć tego kompa.
Ogólna zasada jest taka, że szukasz po ikonkach, tak, jak radzi Tharoon, albo pewniej jeszcze (bo nie zawsze są ikonki) - po kształcie. Czasem metodą prób i błędów.

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Zmiania poscieli to dla mnie trauma - zwlaszcza z moja fobia guzikowa (nie tkne paskudztwa) a ze lubie pachnaca czysta to zmuszam malzona.
Czemu masz fobię guzikową i jak się ona objawia?

A przebieranie pościeli to i u mnie męska działka.

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
nie ma to jak wypić 4 piwka w upał...chyba się lekko wstawiłam Nawet na pewno, bo aż mi się NR for Her, którym jestem zlana po pępek zaczął kojarzyć mocno hmmm...erotycznie Oj dziwny to zapach i chyba właśnie pokazuje mi oblicze,którego wcześniej nie znałam... z braku lepszych perspektyw chyba pójdę spać
A ja głupia poprzednia noc przesiedziałam i tę też! I nie jestem śpiąca.

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Edit: Sab, nie zerknęłam jeszcze na Twój pachnący blog, ale niezawodnie to zrobię. A ponieważ znam Twoje recenzje z Wizażu, to spodziewam się czegoś naprawdę interesującego
Nie stresuj się , na razie nic tam nie ma.
Rozkręcam się dopiero.



Idę się wykąpać. Znowu.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 06:51   #3634
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Dziękuję za szybką odpowiedź. Odrazu po przeczytaniu rano odpowiedzi kliknęłam mgiełkę (tuż przed wyjściem do pracy)

.
Niech się dobrze nosi


Co do sprzątania to ja siadam na szmatę jak bałagan zaczyna mi przeszkadzać, dodam, że próg tolerancji mam wysoki Okna mogą być brudne ale mam obsesję na punkcie czystych dywaników i wogóle prania. Zanabyłam nawet pralkę 6,5 kg, co by dawać upust swojej namietności Pralka chodzi 2 razy dziennie a w łikendy częściej Uwielbiam segregować kolory, brudy, równo rozwieszać na linkach. Lubię jak prześcieradła powiewają w ogródku a potem pachna wiatrem i słońcem.

Znam osobę, która wraca z pracy, przebiera się w dres zasuw na swoich 60m2. Sprząta w tygodniu codziennie i całą sobotę również. Nawet raz w miesiącu rozkręca i myje rury w umywalkach. To jakaś masakra jest
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 06:57   #3635
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Nawet raz w miesiącu rozkręca i myje rury w umywalkach. To jakaś masakra jest



czekam na paczkę ze wspólnych zakupów i przed chwilą był paczkonosz, trochę się zdziwiłam co ta paczka taka duża, ale zaspana i niezbyt trzeźwo myślałam, ucieszyłam się, że doszła i podpisałam
teraz zamierzam ją otworzyć, a tu kompletnie inny adres, inne nazwisko
ciekawe gdzie jest moja


edit:
ufff
mam swoją paczkę, paczkonosz zauważył błąd, wrócił i zamienił

Edytowane przez taka taka
Czas edycji: 2008-07-03 o 07:13 Powód: dostałam swoją paczkę
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 07:05   #3636
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Scent Bar IV

Wczorajszy plan sprzątania pokoju nie został zrealizowany w 100%.
Jednak padłam skutecznie już koło 20, a może i wcześniej. Wstałam 2 godziny później wskoczyłam w koszulkę i spałam dalej do rana.
Dziś może kontynuacja. Wczoraj sprzątnęłam wszystko co na wierzchu było, w półkach nadal nie ma idealnego porządku.

Muszę się pożalić, zabrali mi listonosza Od dziś ma chodzić już inny. To już 2 fajny listonosz któremu zmienili rewir. No jak tak można.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 07:20   #3637
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Znam osobę, która wraca z pracy, przebiera się w dres zasuw na swoich 60m2. Sprząta w tygodniu codziennie i całą sobotę również. Nawet raz w miesiącu rozkręca i myje rury w umywalkach. To jakaś masakra jest
o mamusiu to jakieś zboczenie jest

Ja dzisiaj tylko umyję okno w kuchni, posprzątam w szafie i łazience. Na więcej nie mam ochoty w ten upał. A skoro mam dzień wolny to idę do fryzjera

Narobiłyście mi ochoty na tą sałatkę grecką pewnie zrobię na kolację bo będziemy mieć gościa
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-03, 07:31   #3638
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Hmmm... temat sprzątania wypłynął
Ujmę to tak: lubię, jeśli jest obok mnie w miarę czysto, czasem (jeśli patrzę na swoje mieszkanie oczami mej matki ) wpadam we frustrację, ale szybko ją przeganiam... i zajmuję się sprawami przyjemniejszymi niż sprzątanie
Ale bywa i tak, że traktuję sprzątanie jako sygnał, że porządkuję swoje wnętrze, a wtedy jakoś łatwiej mi to przychodzi
Ale fanką sprzątania nie zostanę, nie ma mowy
"Oczy Matki" taaaaak, skad ja to znam. Moja wytrenowała mnie tak, ze jak mam bjazel to czuję wewnętrzny niepokój i muszę, muszę posprzątać - to silniejsze ode mnie. U mnie nie jest tak jak piszą dziewczyny ... że sprzatanie sprawia przyjemność, że człowiek się zmęczy ale i cieszy. Nie - chociaż nie mogę generalizować, bo czasami się tak zdarzy
Ale kiedy wiem, ze mam cokolwiek do zrobienia ( a nie lubię tego ) to czuję wewnątrz taką kluchę, wszystko się trzęsie i czuję, że muszę to zrobić natychmiast bo oszaleję. Wcale nie dlatego, ze chcę - tylko dlatego, ze zmusza mnie moja wewnętrzna siła jakaś

A ścieme to ja mam na punkcie podłogi - czyta musi być i już. Lubię chodzić na boso i mnie trafia jak mi się coś do stóp przykleja - a podeszwy musza być czyste inaczej wpadam w dół masakra. Kolejna perwera
Cytat:
Napisane przez ishtar4 Pokaż wiadomość
Im większy bałagan na biurku, tym większa równowaga we mnie Czy tylko ja tak mam?
To jest dopiero ciekawa sprawa. Bo ostatnio, kiedy w pracy miałam taki zapiernicz, że nie było kiedy lecieć siusiu - właśni wtedy, odkryłam, że mało tego, ze taki bałagan nabiurkowy mi nie przeszkadza. To jeszcze mobilizuje - bo widząc go - czuję, ze robię coś ważnego - nie wiem z czego to wynika

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

Za to Cię lubię!

To znaczy... Za to też.
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 07:34   #3639
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Vesenko, wiesz może coś na temat programu tegorocznego wikińskiego festiwalu w Wolinie? Pewnie i tak nie pojadę, ale przez to, że ostatnio słucham intensywnie Tyra, to jakoś znowu mnie naszło, że chciałabym tam się wybrać
no właśnie z tegorocznym festiwalem jest tak,że nikt nic nie wie Jest w pierwszy weekend sierpnia i na tym informacje się kończą. Nawet nie wiadomo kto będzie grał. A było by miło gdyby tak Tyr...
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 07:37   #3640
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Scent Bar IV

Melduje sie balaganiarz artystyczny. Wszystko co moje jest wszedzie. Ale ale mam usprawiedliwienie, nie mam czasu. Zyje w biegu i duzo pracuje zawodowo lecz gdybym miala fajna zaufana kobietke do segregacji i czystki oj wielbilabym bardzo jej pomoc
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 07:41   #3641
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar IV

vesenko jaki ładny av

od dobrych kilku dni szukam telefonu, to jest straszne, żeby większość miała tak beznadziejne baterie chyba postawię na SE

Neonko jakoś dawno Cie nie było!
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-03, 07:42   #3642
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Melduje sie balaganiarz artystyczny. Wszystko co moje jest wszedzie. Ale ale mam usprawiedliwienie, nie mam czasu. Zyje w biegu i duzo pracuje zawodowo lecz gdybym miala fajna zaufana kobietke do segregacji i czystki oj wielbilabym bardzo jej pomoc
A z bałaganem to jest jeszcze inaczej. Bałagan może być, brud - NIGDY !
Mogę mieć rzucone ubranie na łóżko, mogę mieć książki nie na miejscu, zbawki porozpiźdżane po podłodze - byle było czysto - lśniąca podłoga, zero kurzu na szafkach, gary pomyte, okna też. No i ściany - ja mam drewniane i dla mnie pod tym wzgledem to okropieństwo ( bo ciagle mam wrażenie, ze sa brudne )- ale przecież są ładne, przytulne i zdrowe - większość zalet mówi sama za siebie - więc przeżyję
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 07:46   #3643
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
A z bałaganem to jest jeszcze inaczej. Bałagan może być, brud - NIGDY !
Mogę mieć rzucone ubranie na łóżko, mogę mieć książki nie na miejscu, zbawki porozpiźdżane po podłodze - byle było czysto - lśniąca podłoga, zero kurzu na szafkach, gary pomyte, okna też. No i ściany - ja mam drewniane i dla mnie pod tym wzgledem to okropieństwo ( bo ciagle mam wrażenie, ze sa brudne )- ale przecież są ładne, przytulne i zdrowe - większość zalet mówi sama za siebie - więc przeżyję
Drewniane ściany...zazdroszczę! Uwielbiam drewno na ścianach i suficie.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 07:49   #3644
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
A z bałaganem to jest jeszcze inaczej. Bałagan może być, brud - NIGDY !
Mogę mieć rzucone ubranie na łóżko, mogę mieć książki nie na miejscu, zbawki porozpiźdżane po podłodze - byle było czysto - lśniąca podłoga, zero kurzu na szafkach, gary pomyte, okna też. No i ściany - ja mam drewniane i dla mnie pod tym wzgledem to okropieństwo ( bo ciagle mam wrażenie, ze sa brudne )- ale przecież są ładne, przytulne i zdrowe - większość zalet mówi sama za siebie - więc przeżyję
u mnie odwtotnie
na wierzchu lubię mieć ład, żeby móc ze spokojem nie sprzątać, a to co za szafkami, za książkami, na oknach, w szafkach i w kątach..... to ja nawet nie wiem co tam jest i niech tak zostanie
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 07:53   #3645
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Znam osobę, która wraca z pracy, przebiera się w dres zasuw na swoich 60m2. Sprząta w tygodniu codziennie i całą sobotę również. Nawet raz w miesiącu rozkręca i myje rury w umywalkach. To jakaś masakra jest
to się nazywa sprzątanie kompulsywne

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Wczorajszy plan sprzątania pokoju nie został zrealizowany w 100%.
Jednak padłam skutecznie już koło 20, a może i wcześniej. Wstałam 2 godziny później wskoczyłam w koszulkę i spałam dalej do rana.
Dziś może kontynuacja. Wczoraj sprzątnęłam wszystko co na wierzchu było, w półkach nadal nie ma idealnego porządku.
u mnie podobnie zachciało mi się na obiad cannelloni ze szpinakiem, więc samo gotowanie mnie już zmęczyło, zasnęłam na fotelu i później byłam taka rozmemłana, że już mi się nic nie chciało...

musiałam właśnie pociąć klientowi stalowe płaskie pręty nienawidzę tego! nienawidzę zapachu, jaki się podczas cięcia wydobywa, nienawidzę iskier tryskających spod tarczy (lekko tępej na dodatek). zwykle klienci proponują, że sami sobie potną, ale ten pan i jego piękny turkusowy t-shirt nie mieli chyba ochoty się w to bawić...
paolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 08:41   #3646
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
u mnie odwtotnie
na wierzchu lubię mieć ład, żeby móc ze spokojem nie sprzątać, a to co za szafkami, za książkami, na oknach, w szafkach i w kątach..... to ja nawet nie wiem co tam jest i niech tak zostanie
Takus zazdroszczę. nie mam w sobie tyle samozaparcia - a chciałabym - oj jak bardzo. Bo widzisz. Ja się narobię jak osioł a i tak nie widać, bo sprzątam ten brud, którego i tak nikt normalnie nie widzi. I to jest mój dramat
Ale nie potrafię inaczej, no nie potrafię ....

moja Mama i tak twierdzi,że u mnie jest brud, syf i korniki
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 08:44   #3647
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Madziczko, jeśli jedynymi objawami są wyłysienia - kotka nie je mniej/więcej, nie zmienia się jej waga, nie jest osowiała, nie pije więcej wody - to nie ma problemu - tylko estetyczny może. Nic poważnego

Poza wyłysieniem wszystko jest ok - nie ma żadnych innych objawów. A problem estetyczny żaden - rozczula mnie ten jej łysy, trochę tłuściutki, brzuszek. Jak dla mnie może być cała łysa - taka wielorasowa odmiana rasy sfinks

Dalej nie mam gg - tzn nie mogę być ani dostępna ani niewidoczna, coś mi nie zaskakuje Chyba muszę odinstalować i zainstalować ponownie.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 08:49   #3648
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Margot, szukaj z tylu komputera. Moj tez optimus, sa trzy wejscia, audio, video i mic.
Cytat:
Napisane przez tharoon Pokaż wiadomość
Margot45 - jeśli posiadasz dżwięk w komputerze to na pewno z tyłu komputera jest też wyjście mikrofonowe (różowe okrągłe gniazdko) i drugie słuchawkowe (jasna zieleń okrągłe gniazdko) - oprócz tego z przodu obudowy. Może się też zdarzyć, że posiadasz gniazdka w jednym kolorze - czarnym - to pod nimi powinny być obrazki umożliwiajace identyfikację.
Podłączasz kolorami róż - róż, zieleń - zieleń.
Mam nadzieję, że za bardzo nie namieszałem .
Slicznie Wam dziekuje dźwięk jako taki w komputerze jest (w każdym razie jakiś czas temu jeszcze był, bo nawet GaduRadio słuchałam) więc na 99% wejscie jest z tyłu Niestety, zdaje się, ze wieczorem czeka mnie odgrzebywanie komputera....

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Słusznie, trzeba wiedzieć kiedy ulec.
Nec Hercules contra plures (do tłumaczę w sposób dość dowolny "I Herkules dupa, kiedy ludu kupa." ).
Tłumaczenie boskie!

Cytat:
Margot, będziesz musiała jednak wydobyć tego kompa.
Ogólna zasada jest taka, że szukasz po ikonkach, tak, jak radzi Tharoon, albo pewniej jeszcze (bo nie zawsze są ikonki) - po kształcie. Czasem metodą prób i błędów.
Kształt jest rozpoznawalny bez problemu, po prostu z przodu widzę mniejszą ilość wejsć niz słuchawka ma wyjść - z czego logiczny wniosek, że więcej musi być z tyłu. Poszukam - i, miejmy nadzieję, się podłączę, Ktoś się już z samego rana ucieszył tą informacją

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Okna mogą być brudne ale mam obsesję na punkcie czystych dywaników i wogóle prania. Zanabyłam nawet pralkę 6,5 kg, co by dawać upust swojej namietności Pralka chodzi 2 razy dziennie a w łikendy częściej Uwielbiam segregować kolory, brudy, równo rozwieszać na linkach. Lubię jak prześcieradła powiewają w ogródku a potem pachna wiatrem i słońcem.
Ja może nie mam obsesji ale prać rzeczywiscie bardzo lubię, uspokaja mnie widok tych ubrań wirujących sobie za szkłem... i zapach świeżego prania w całym mieszkaniu też lubię.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 09:53   #3649
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Ja może nie mam obsesji ale prać rzeczywiscie bardzo lubię, uspokaja mnie widok tych ubrań wirujących sobie za szkłem... i zapach świeżego prania w całym mieszkaniu też lubię.
Pranie to moja zmora - bo od razu wiem, że trzeba będzie prasować - a ja tego szczerze NIENAWIDZĘ grrrr
Lubię zapach prania, lubię czyste ubrania - tylko to prasowanie
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-03, 09:55   #3650
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar IV

możecie polecić jakieś bezzapachowe, albo mało pachnące balsamy do ciała, które sprawdzają się jako nawilżacze i jednocześnie nie zakłócają zapachu perfum? na urlop planuję zabrać sporo próbek do testowania i przydałby się jakiś neutralny zapachowo nawilżacz Macie jakieś wypróbowane?
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 09:57   #3651
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar IV

AA dla skóry atopowej - sam nie pachnie, a wręcz powoduje, ze zapach perfum utrzymuje się dłuzej - chyba Sabbath kiedyś nawet o nim pisala (po czym ja nabyłam i potwierdzam)
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 10:01   #3652
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Pranie to moja zmora - bo od razu wiem, że trzeba będzie prasować - a ja tego szczerze NIENAWIDZĘ grrrr
Lubię zapach prania, lubię czyste ubrania - tylko to prasowanie
Jak ja nienawidzę prasować. Co rano przed wyjściem nastawiam pranie, uwielbiam prać latem, wywieszać na balkonie, kiedy wszystko schnie w zawrotnym tempie.
Jednak prasowanie to dla mnie męczarnia. Ledwo raz przejadę żalazkiem i już coś mi się zaprasowało krzywo, a już spodnie w kant - nienawidzę. Wszelkie koszule, bluzki - prasuję jak mi się zbierze pokaźna ilość, jak raz na 3 tygodnie prasuję to jest dobry wynik.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 10:02   #3653
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: Scent Bar IV

Ja bardzo lubie Neutrogene, co prawda ma troszke apteczny zapach, ale błyskawicznie się ulatnia. Baaardzo dobrze nawilża
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 10:24   #3654
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
AA dla skóry atopowej - sam nie pachnie, a wręcz powoduje, ze zapach perfum utrzymuje się dłuzej - chyba Sabbath kiedyś nawet o nim pisala (po czym ja nabyłam i potwierdzam)
to ten ? według części recenzji zostawia tłustą warstwę, a jak jest w praktyce?

Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubie Neutrogene, co prawda ma troszke apteczny zapach, ale błyskawicznie się ulatnia. Baaardzo dobrze nawilża
którąś konkretną Neutrogenę, czy wszystkie są dobre?
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 10:29   #3655
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
to ten ? według części recenzji zostawia tłustą warstwę, a jak jest w praktyce?
Tak, ten na mnie warstwy nie zostawiał (choć znam preparaty, które szybciej się wchłaniają). Myślę, ze to kwestia indywidualna, w zależności od skóry i poziomu jej "suchości" . Neutrogenę pamiętam, że też kiedyś miałam, w takim dużym opakowaniu z dozownikiem - i była chyba jeszcze lepsza, tylko ten AA mi pierwszy przyszedł na myśl.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 11:02   #3656
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
którąś konkretną Neutrogenę, czy wszystkie są dobre?
Mój ulubieniec to ten:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=3320
Neutrogena miala kiedyś jeszcze fantastyczną serie kosmetyków do twarzy z kwasami Visibly Refined, ale chyba już od dwóch lat, nigdzie jej nie widziałam
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 11:04   #3657
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
to ten ? według części recenzji zostawia tłustą warstwę, a jak jest w praktyce?

zostawia i na dodatek lepką blee

ja stosuję balsamy dla dzieci, które z reguły mają bardzo neutralne zapachy, które zresztą szybko się ulatniają ostatnio kupuje J&J
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 11:15   #3658
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar IV

Vesenko, ja znam dwa świetne nawilżające balsamy do ciała, ale niestety pachną intensywnie. Jeden to Balsam Nawilżający Naturals J&J (zielony dla dzieci), a drugi krem śródziemnomorski Avonu. Tylko one pomagają mi z suchą skórą. Ten pierwszy nie zostawia warstwy, natomiast drugi tak, ale genialnie nawilża.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 13:17   #3659
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar IV

S. nie ma, caly dzien na zebraniu.
Rano mowi tak 'Jak mi sie nie chce isc, wez zacznij plakac i krzyczec nie idz, bedzie jak na filmie'

A, ze ja akurat (on nie wiedzial) mialam juz lzy w oczach to jedna od mrugniecia, wielka jak groch splynela mi po poliku.
On - ja zartowalem z tym placzem, cos powiedzialem nie tak??'

Nie on powiedzial.


Wymowiono imie, tego, ktorego imie nie powinno byc wymawiane. Nic co z nim zwiazane...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 14:14   #3660
ishtar4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 632
Dot.: Scent Bar IV

Powiem Wam coś dzisiaj ...w tajemnicy
Najgorsze są niespełnione przyjaciółki exów... smęcą, łażą za wami, chcą byście dosłownie wyrz..gały im spowrotem każdy dzień, godzinę, minutę przyjaźni z kimś, kogo prawie już nie pamiętacie.
To jest śmieszne i straszne
__________________
-xyx-
ishtar4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:35.