Studniówka problem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-10, 19:47   #31
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Studniówka problem

Osobiście nawet lubię się zabawić od czasu do czasu na tego typu imprezach, ale dużo zależy od towarzystwa. Zdarzyło mi się być na trzech studniówkach - na swojej bawiłam się najgorzej. Właśnie z tego względu, że klasa była niezgrana. Pozostałe, gdzie mnie zaproszono bardzo miło wspominam. Dlatego wierzę, że można nie mieć ochoty na zabawę z ludźmi z klasy, a jak jeszcze Cię nie pociągają takie imprezy to tym bardziej. Postawiłabym na swoim w takiej sytuacji. Trudno, rodzice trochę pomarudzą, ale w końcu odpuszczą, przecież na siłę Cię nie ubiorą i nie zawiozą na bal...
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 19:48   #32
Calebia
Wtajemniczenie
 
Avatar Calebia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 046
Dot.: Studniówka problem

Jeśli nie chcesz iść, to nie idź niekoniecznie będzie czego żałować, zwłaszcza jeśli klasa jest niezgrana.
Fakt, taka impreza jest raz w życiu, ale moja, mimo że kosztowała mnie sporo przygotowań, nie była jakaś specjalna ... średnio, tak powiem.

także nic na siłę

aha, co do braku partnera ... w mojej klasie może z 2-3 dziewczyny przyszły z chłopakami, reszta sama i bawiłyśmy się razem
także tym nie ma co się przejmować.
__________________
Wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735896
Calebia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 19:56   #33
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Studniówka problem

Cytat:
Napisane przez Mondzia Pokaż wiadomość
Niekoniecznie.
No ja nie wiem,bo byłam,ale moja kumpela i kumpel żałują,a tak to nikogo nie znam kto by nie był,więc mówię na ich przykładzie.
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 20:33   #34
tutaj
Zakorzenienie
 
Avatar tutaj
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 500
Dot.: Studniówka problem

NIe zmuszaj się

Ja czekałam, przygotowywałam się, szyłam kieckę i wyszło... średnio. Myślę, że jakoś przeżyłabym swoją nieobecnoć na balu. Niemniej jednak, mimo że byłam na wielu lepszych imprezach, miło się teraz wspomina klasę
__________________
tutaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 20:43   #35
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: Studniówka problem

Mhy... już trochę stara jestem i takie rozterki niestety są już poza mną. Ja byłam na 5 studniówkach i z przykrością muszę stwierdzić że moja nie należała do tych najlepszych. Bardzo dużo zależy od partnera. Ja nie żałuje żadnej studniówki na której byłam ale jeśli wiesz że nie będziesz się dobrze bawić to nie idź. A rodziców po prostu poinformuj że nie zamierzasz iść i tyle, przecież nie zaciągną cię tam na siłę.
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 21:09   #36
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Studniówka problem

Cytat:
Napisane przez nel18 Pokaż wiadomość
Łatwo mówić jak ma sie wyrozumiałych rodziców a moi juz postanowili za mnie gdybym nie poszła do końca życia by mi to wypominali. A jeśli chodzi o wzięcie kolegi na studniówkę to odpada żaden facet do szczęścia mi potrzebny nie jest. A sama przecież nie pójdę skoro wszyscy będą miec pary czułabym się głupio a siedzenie i zajadanie paluszków mnie nie interesuje...
Wzięcie kolegi odpada? Dlaczego? Nie masz kolegów? A co na to Twoja klasa? Namawiają Cię żebyś jednak poszła? Jeżeli tak, to może jednak się zastanów, jeśli Cię namawiają to znaczy, że Cię lubią. Może jesteś niepotrzebnie do klasy uprzedzona?
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 21:26   #37
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Studniówka problem

Jeżeli chcesz iść a nie masz pary to jest idiotyczny pretekst a jeżeli nie chcesz iść to twoi rodzice powinni to uszanować.Przecież to twoja sprawa a nie ich jesteś już dorosła i nie powinni Cię zmuszać i nie powinna iść na przymus ze względu na rodziców poco masz wydawać kasę i źle się bawić.Przemyśl to jednak bo może będziesz w tej grupce osób która tego będzie żałować.JA nie poszłam i żyje i nie żałuje wcale.
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-10, 21:36   #38
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Studniówka problem

Ja też na swojej nie byłam. Ani żadnej innej. Ani trochę nie żałuje - co więcej - wciąż bardzo się cieszę

nel18 ja sobie tego w ogóle nie wyobrażam, że rodzice cię zmuszają do pójścia Widocznie nie traktują ciebie i twojej decyzji poważnie, a jedynie jak jakiś foch czy inną fanaberię. Myślę, że jeżeli będziesz im to konsekwentnie i stanowczo powtarzać to w końcu dotrze do nich i się poddadzą. Nie ma nic gorszego niż uszczęśliwiać kogoś na siłę Argument, że nie masz ochoty dla mnie powinien być absolutnie wystarczający bez wnikania w szczegóły.



(swoją drogą u mnie był to również powód braku partnera Byłam zakochana w kimś innym i nie miałam ochoty brać nikogo innego, poza tym u mnie był spęd na 500 osób, koszmarna klasa, nieobecność jedynej przyjaciółki w klasie i wyścig na... chyba najbrzydszą sukienkę )
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 21:57   #39
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Studniówka problem

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Ja też na swojej nie byłam. Ani żadnej innej. Ani trochę nie żałuje - co więcej - wciąż bardzo się cieszę

nel18 ja sobie tego w ogóle nie wyobrażam, że rodzice cię zmuszają do pójścia Widocznie nie traktują ciebie i twojej decyzji poważnie, a jedynie jak jakiś foch czy inną fanaberię. Myślę, że jeżeli będziesz im to konsekwentnie i stanowczo powtarzać to w końcu dotrze do nich i się poddadzą. Nie ma nic gorszego niż uszczęśliwiać kogoś na siłę Argument, że nie masz ochoty dla mnie powinien być absolutnie wystarczający bez wnikania w szczegóły.



(swoją drogą u mnie był to również powód braku partnera Byłam zakochana w kimś innym i nie miałam ochoty brać nikogo innego, poza tym u mnie był spęd na 500 osób, koszmarna klasa, nieobecność jedynej przyjaciółki w klasie i wyścig na... chyba najbrzydszą sukienkę )
A kto powiedział, że partner na studniówkę musi być jej chłopakiem? Poza tym zgadzam się z resztą wypowiedzi, brak ochoty na pójście i drętwe w sumie towarzystwo klasy to chyba wystarczający powód.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 21:58   #40
natalucha7986
Raczkowanie
 
Avatar natalucha7986
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: przed komputerem:p
Wiadomości: 225
Dot.: Studniówka problem

Cytat:
Napisane przez nel18 Pokaż wiadomość
Nie chce iść z kilku powodów ... po pierwsze nasza klasa jest kompletnie nie zgrana, po drugie jestem osobą, która nie cierpi tego typu rozrywek. po trzecie taniec to dla mnie czarna magia, po czwarte obecnie jestem sama więc po co mam iść . Byłam juz kiedyś sama na weselu i strasznie się wynudziłam a skoro mam dać tyle kasy i siedzieć jak ta"ofiara losu" to ja dziękuje. W domu nikt nie liczy się z moim zdaniem a gdy oznajmiłam mamie, że nie wiem czy pójdę to usłyszałam pójść to napewno pójdziesz.. i na tym się rozmowa skończyła. moi rodzic są osobami, które w moim wieku szukali tylko okazji żeby iść na dyskotekę a ja jestem zupełnie inna.. mnie to wogóle nie interesuje . A kiedy nie chciałam iść na bal gimnazjalny powiedzieli, że jestem dzikuską i niestety poszłam i wcale się dobrze nie bawiłam...
hmm moja klasa tez byla nie zgrana. przez 2.5 roku z niektorymi ososbami nie zamienialam ani slowa. Natomiast wlasnie studniowka wszystko zmienila.. gadalismy wszyscy jak najeci, a po studniowce zalowalismy ZE STRACILISMY 2,5 roku i sie nie poznalismy. wiele moich kolezanek tez bylo bez zadnego towarzysza a jednak ubawily sie lepiej niz nie jedna para.. studniowka to bal ktory zapamietasz do konca zycia, jest to zabawa na ktora TRZEBA ISC.
No ale decyzja nalezy do Ciebie.
natalucha7986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 22:29   #41
aagnesska22
Wtajemniczenie
 
Avatar aagnesska22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 810
Dot.: Studniówka problem

ja np.nie lubie wesel ale studniowki nigdy bym nie opuscila!!!
aagnesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-10, 22:44   #42
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: Studniówka problem

Ja nie poszłam na swoją studniówkę i teraz bardzo tego żałuję. Wtedy myślałam, że nic nie tracę, że to tylko studniówka. Ale to aż studniówka. Na pierwszym roku studiów było mi głupio gdy wszyscy wspominali jak się bawili.
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 22:46   #43
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Studniówka problem

W moim przypadku to właśnie przygotowania były najlepsze z całej studniówki... Nie mogłam się tej imprezy doczekać, a wyszła bardzo przeciętnie Nawet niechętnie ją wspominam...
Z drugiej strony, jakbym nie poszła na własną studniówkę to pewnie bym zastanawiała się, czy może mogło być fajnie... Po prostu musiałam się przekonać, że to nic specjalnego
Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 06:55   #44
madziamn
Rozeznanie
 
Avatar madziamn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 953
GG do madziamn
Dot.: Studniówka problem

Ja nie chciałam iśc na swoją studniówkę i nie poszłam, nikt z rodziny mnie usilnie nie namawiał. Nie lubie takich imprez.
Jestem już 5 lat po i nigdy jeszcze tego nie żałowałam, nawet jak widziałam filmy. Wtedy tym bardziej cieszyłam się ze mnie nie było- nikogo trzeźwego, rewia mody i pokaz która przyszła z lepszym facetem. Żenada. Ja bardzo nie lubiałam swojej szkoły
__________________
a moje brwi nie rosną, pomimo ponad 3 lat nie-wyrywania i maziania specyfikami.
Za głupoty młodości płaci się całe życie
madziamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 08:30   #45
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Studniówka problem

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;8955292]A kto powiedział, że partner na studniówkę musi być jej chłopakiem? [/QUOTE]

no na pewno nie ja i na pewno nie w tym cytacie


Mnie nigdy nikt nie zapytał jak było na studniówce nikt o tym nie rozmawiał na pierwszym roku. Dla mnie jakby tej imprezy nie było.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 09:31   #46
nicole18
Raczkowanie
 
Avatar nicole18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 180
Dot.: Studniówka problem

To u mnie na studniówce bardzo mało osób przyszło z kimś. Większość przyszła sama (ja też) i bawiła sie razem z klasą. Nawet przez myśl mi nie przeszło że moge nie iśc bo nie mam z kim. Ale ja za to nie chciałam iść na studniówke bo nie przepadam za imprezami gdzie non stop leci discopolo i jest jedno wielkie obgadywanie. Poszłam ale troche żałowałam że tyle kasy rodzice na nią wydali bo tak prawde mówiąc nie było to jakieś wielkie i niezapomniane przeżycie
nicole18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 09:46   #47
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Studniówka problem

Ja na swojej byłam, ale jedyne co pamiętam, to to, że jak chciałam potańczyć to musiałam się bawić sama (koleżanka też) bo nasi partnerzy się baaardzo polubili i spędzili ten wieczór razem ;-)

No i jeszcze pamiętam wojnę na mandarynki, które lądowały w talerzach opryskując wszystkich żarciem.

Gdybym nie poszła, to nie miałabym, czego żałować. Szczeniacka impreza, a nie bal. Co nie znaczy, że u wszystkich tak wyglądają studniówki.
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 09:51   #48
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Studniówka problem

Jesli dziewczyna nie chce iść to niech nie idzie, ja byłam na dwóch i żadnej super nie wspominam
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 14:05   #49
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Studniówka problem

Ja wspominam swoją studniówkę FATALNIE. Kasety już dawno się pozbyłam, na zdjęcia nie mogę patrzeć.

Była to wina głównie tego, że partner był kolegą brata koleżanki i totalnie się nie dogadywaliśmy. Patrzyłam na większość ludzi, którzy się świetnie bawili bo przyszli ze swoimi partnerami, lub też sami. Stąd też wniosek: jeżeli nie masz z kim iść, to IDŹ SAMA. Nikt nie ma w obowiązku posiadać chłopaka w wieku 18 lat. A poloneza możesz zatańczyć w z WF-istą . Jeżeli nie będziesz chciała tańczyć to czmyhnij w tym czasie do WC. Nikt Cię nie będzie zmuszał, bo to wolny kraj.

Skoro rodzice finansują Ci (jeszzce ) cała imprezę, to idź tam na te kilka godzin, zjedz coś, pooglądaj kiecki koleżanek, a o 22 zadzwoń do domu i powiedz, że się źle czujesz (jakieś nudności czy coś) i że chcesz jechać do domu.

Wiele gorsze rzeczy będziesz musiala w życiu robić tylko dlatego, że "wypada".
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-11, 14:45   #50
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: Studniówka problem

Na studniówce nie byłam. Na półmetku byłam (o zgrozo!!!) Było tak beznadziejnie nudno, że szok. Nigdy nie zapomnę tego dennego wieczoru. Nie tańczyłam bo w kiecy jakoś tak dziwnie i niewygodnie, nie piłam bo wtedy jeszcze alkohol zakazany... Jedna wielka PORAŻKA. Wesel nie znoszę. Nie chodzę. chyba, że jest ślub kogoś bliskiego z rodziny i już "pasuje" iść, to przesiedzę przy stole (na parkiet nie wychodzę-nie umiem tańczyć i wcale nie uważam, że ta umiejętność jest mi potrzebna) Jem, piję i wychodzę co 20 min na papierosa. Odliczając przy tym godziny do końca imprezy
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...

Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 14:46   #51
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Studniówka problem

Cytat:
Napisane przez nel18 Pokaż wiadomość
Nie chce iść z kilku powodów ... po pierwsze nasza klasa jest kompletnie nie zgrana, po drugie jestem osobą, która nie cierpi tego typu rozrywek. po trzecie taniec to dla mnie czarna magia, po czwarte obecnie jestem sama więc po co mam iść . Byłam juz kiedyś sama na weselu i strasznie się wynudziłam a skoro mam dać tyle kasy i siedzieć jak ta"ofiara losu" to ja dziękuje. W domu nikt nie liczy się z moim zdaniem a gdy oznajmiłam mamie, że nie wiem czy pójdę to usłyszałam pójść to napewno pójdziesz.. i na tym się rozmowa skończyła. moi rodzic są osobami, które w moim wieku szukali tylko okazji żeby iść na dyskotekę a ja jestem zupełnie inna.. mnie to wogóle nie interesuje . A kiedy nie chciałam iść na bal gimnazjalny powiedzieli, że jestem dzikuską i niestety poszłam i wcale się dobrze nie bawiłam...
sama bym tego lepiej nie opisala, to jest slowo w slowo to samo co ja mysle...

a w znalezienie chlopaka to watpie, bo jak do tej pory zaden sie nie znalazl to i pewnie sie nie znajdzie.
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 20:42   #52
malinowamamba90
Raczkowanie
 
Avatar malinowamamba90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 241
Dot.: Studniówka problem

Ja studniówkę mam w styczniu i szczerze mówiąc nie mam ochoty na nią iść bo nie mam osoby towarzyszącej, a cała moja paczka będzie z drugą osobą:/
Z drugiej strony wiem, że studniówka jest tylko raz w życiu i powinno się wziąć w czymś takim udział.
Mama też wolałaby żebym miała z kim iść, ale co zrobić, siła wyższa mówi żebym szła bo może akurat będę się fajnie bawić, ale zaznacza, że to ma być moja decyzja.
Moim zdaniem na pewno nie może być mowy o tym, żeby to rodzice decydowali czy masz iść czy nie. Powinno to zależeć tylko od Ciebie
malinowamamba90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 13:46   #53
nel18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 31
Dot.: Studniówka problem

No właśnie ale ja nie mam wyboru
nel18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:54.