Województwo Pomorskie - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-07, 21:35   #991
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Województwo Pomorskie

Beliczku - czasami nie ma tego złego... A mama ma rację!

Ja dziś polowałam w Alfie (ze skutkiem negatywnym) na terracottę dla blondynek. Zostaly tylko trzy sztuki dla brunetek.

Tak to już bywa, jak ma się problemy z szybkim podejmowaniem decyzji.
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 23:15   #992
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

ide spac dziewuszki
dobrej nocy zycze

aha ale aisne sie wziela za te ankiety w skmkach bo cos jej nie ma ostatnio...
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 23:21   #993
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez sabi
Beliczku - czasami nie ma tego złego... A mama ma rację!

Ja dziś polowałam w Alfie (ze skutkiem negatywnym) na terracottę dla blondynek. Zostaly tylko trzy sztuki dla brunetek.

Tak to już bywa, jak ma się problemy z szybkim podejmowaniem decyzji.
Sabi, sprawdzić Ci jutro w gdyni w salonie firmowym Guerlain na ul Abrahama?
Gdbyś chciała zobaczyć efekt terracotty to służę zdjęciem mojej paszczy na maila
Dzięki za miłe słowa Sabi
U mojej mamy miałabyś wielkiego plusa za poparcie jej teorii
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 23:26   #994
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez grin_ajz
witajcie dziewczynki
poki pamietam....dziekuje za trzymanie kciukow...mam nadzieje, ze pomoga, wyniki za tydzien
szkubana gratuluje czworeczki
i beliczku...a kij im w oko!! niech teraz zaluja ze ciebie nie zatrudnili...twoja mama ma racje, skup sie na doktoracie

a poza tym to oparzylam sie dzis o piekarik goracy, ale tak tylko dotknelam i mam malutka smuge czerwona na palcu..ale piecze jak cholera!!

i pije sobie gingersa trzeba sie odstresowac po nauce..ooo musze podpis zmienic...nastepna idzie handlowka ale musze poczytac w miedzyczasie z gospodarow, bo pozniej bede musiala sie uczyc dwoch przedmiotow na raz bo na samorzad dwa dni to dla mnie za malo..ech no ale dzis mam wolne...od jutra zaczne

a w zalaczniku ja dzisiejszego popoludnia, umylam wloski i wyszlam na balkon powiesic recznik i tak slicznie bylo ze godzine tam spedzilam

noo to dalam znak zycia...a tak dlugo nie pisalam bo dopiero do kompa dopadlam
Grin Dziękuję za pocieszenie.
Ja w ramach terapii wybrałam się na zakupy kosmetyczne
I zanabyłam:
-serum do biustu eveline (w końcu o biust trzeba dbać)
- wielki żel pod prysznic Johnson's z nowej serii (uwielbiam żele tej marki) promocja była 9zł za 400mL.
-żel scultpe up z L'oreala (chyba pokręciłam pisownię to ten ujędrniający anty-cellulit), w promocji w Tesco za 38 zł! GRATIS balsam do ciała Nutrisoft. W takim pudełku pod tytułem "misja piękne ciało"
...
A popijam gin z tonikiem! Ci Anglicy to mądry naród Taaaak gin i tonik to było to czego mi dzisiaj trzeba. uhmmmm
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 23:42   #995
Morrisey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 120
Dot.: Województwo Pomorskie

Beliczku masz rację Gin i Tonic to jest To i pamiętaj na PG świat się nie kończy , znajdziesz coś lepszego, albo sama wymyslisz.Twoje Zdrowie Ewunia, jako, że rano trzeba być fit dzisiaj się ograniczam do 7up(też ma bąbeli,posmak cytryny i jest bezbarwny,to prawie jak Gin and Tonic)
Morrisey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 23:47   #996
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez Morrisey
Beliczku masz rację Gin i Tonic to jest To i pamiętaj na PG świat się nie kończy , znajdziesz coś lepszego, albo sama wymyslisz.Twoje Zdrowie Ewunia, jako, że rano trzeba być fit dzisiaj się ograniczam do 7up(też ma bąbeli,posmak cytryny i jest bezbarwny,to prawie jak Gin and Tonic)
Morrisey witaj u nas na dzielnicy
Świat się nie kończy na PG ale... ale boli. Dusza boli, jak to mówią Rosjanie. A na ból duszy najlepszym panadolem jest "%" lub coś innego. Z braku tego czegoś innego wybieram "%", delikatny, żeby nie skończyć haniebnie jak po likierze czekoladowym. Odrobinka blasku kolonialnego Imperium dla skołatanej słowiańskiej duszy. Tak, gin jest przepyszny... i jak pachnie!!!!
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 23:55   #997
Morrisey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 120
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez beliczek
Morrisey witaj u nas na dzielnicy
Świat się nie kończy na PG ale... ale boli. Dusza boli, jak to mówią Rosjanie. A na ból duszy najlepszym panadolem jest "%" lub coś innego. Z braku tego czegoś innego wybieram "%", delikatny, żeby nie skończyć haniebnie jak po likierze czekoladowym. Odrobinka blasku kolonialnego Imperium dla skołatanej słowiańskiej duszy. Tak, gin jest przepyszny... i jak pachnie!!!!
Dokładnie tak Słowianin zawsze pozostanie Słowianinem ,choćby kochał zapachy rodem z francji i dramaty Szekspira.To jednak zawsze ,kiedy życie boli jak zepsuty ząb sięga po %.
Ewunia czy Ty naprawde chciałabyś pracować w PG ,czujesz ten powolny klimat,biurowe ploteczki, stare panie pachnące PRL i podstarzali dr.inżynierowie,znajdzies z coś lepszego zobaczysz.
Morrisey jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-08, 00:01   #998
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Województwo Pomorskie

Witajcie i zegnajcie
bylam na pokladzie pokrecic tyleczkiem i bioderkami w rytmach salsy a teraz padam i kwicze ze zmeczenia i ide hasiu
Dobrze ze autem wracalam do domu uffffffff

szybki prysznic scielic loze i spac

a jutro moja przyjaciolka z ktora nie rozstawalam sie dluzej niz dwa dni od 19 lat wyjezdza na 4 miesiace do Norwegii Porazka
miala jechac na 3..jedzie na 4
bede plakala

DOBRANOC
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 00:04   #999
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez Morrisey
Dokładnie tak Słowianin zawsze pozostanie Słowianinem ,choćby kochał zapachy rodem z francji i dramaty Szekspira.To jednak zawsze ,kiedy życie boli jak zepsuty ząb sięga po %.
Ewunia czy Ty naprawde chciałabyś pracować w PG ,czujesz ten powolny klimat,biurowe ploteczki, stare panie pachnące PRL i podstarzali dr.inżynierowie,znajdzies z coś lepszego zobaczysz.
Morrisey, Ty chyba nie znasz mojej Przypowieści O Dobrym Pracodawcy? Takiego dobrego Pracodawcę trzeba szanować choćby śmierdział i miał trwałą na głowie, choćby pił kawę z fusami w szklance i wydłubywał sobie te fusy z zębów rogiem kartki ze zwolnienia lekarskiego. Taki pracodawca nie upadnie, płaci regularnie, opłaca Ci ZUS i zapewnia ubezpieczenie medyczne. W razie ciąży, wypadku, innego cholerstwa poda Ci pomocną dłoń. Albowiem ten pracodawca jest dobry dla pracowników i winni oni go szanować. Pracodawca ów nie popadnie w alkoholizm i nie naśle na Ciebie swoich wierzycieli kiedy pobierze od nich zaliczki i zniknie.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 00:05   #1000
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Dot.: Województwo Pomorskie

Dołączam się do wesołej gromadki i pozdrawiam. I ja jestem z Gdańska
alinab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 00:07   #1001
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez alinab
Dołączam się do wesołej gromadki i pozdrawiam. I ja jestem z Gdańska
Alinab witamy w naszej bajce
Miło Cię widzieć!
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-08, 00:09   #1002
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez 1141655
Witajcie i zegnajcie
bylam na pokladzie pokrecic tyleczkiem i bioderkami w rytmach salsy a teraz padam i kwicze ze zmeczenia i ide hasiu
Dobrze ze autem wracalam do domu uffffffff

szybki prysznic scielic loze i spac

a jutro moja przyjaciolka z ktora nie rozstawalam sie dluzej niz dwa dni od 19 lat wyjezdza na 4 miesiace do Norwegii Porazka
miala jechac na 3..jedzie na 4
bede plakala

DOBRANOC
Ale fajnie ma ta Twoja przyjaciółka. W Norwegii jest tak pięknie Sama też bym chętnie się tam wybrała.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 00:09   #1003
Morrisey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 120
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez beliczek
Morrisey, Ty chyba nie znasz mojej Przypowieści O Dobrym Pracodawcy? Takiego dobrego Pracodawcę trzeba szanować choćby śmierdział i miał trwałą na głowie, choćby pił kawę z fusami w szklance i wydłubywał sobie te fusy z zębów rogiem kartki ze zwolnienia lekarskiego. Taki pracodawca nie upadnie, płaci regularnie, opłaca Ci ZUS i zapewnia ubezpieczenie medyczne. W razie ciąży, wypadku, innego cholerstwa poda Ci pomocną dłoń. Albowiem ten pracodawca jest dobry dla pracowników i winni oni go szanować. Pracodawca ów nie popadnie w alkoholizm i nie naśle na Ciebie swoich wierzycieli kiedy pobierze od nich zaliczki i zniknie.
Beliczku masz rację, sam pracuje u takiego gdzie właśnie panuje taki oldschool pełną gębą ,spokojnie,też nie miałem pracy,też wyłem,byłem zazdrosny i wściekły jak patrzyłem na zarobionych ludzi na ulicy.Na uczelni ludzie sobie opowiadali co w pracy,chwolby we dwie torby, a ja zaciskałem ręce i zęby ,że by ich nie walnąc z frustracji i wściekłości.Potem wszystko się ułożyło,zobaczysz u Ciebie też tak będzie
Ps.Nie przedawkuj Ginu
Morrisey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 07:48   #1004
szkubana
Rozeznanie
 
Avatar szkubana
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 766
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez alinab
Dołączam się do wesołej gromadki i pozdrawiam. I ja jestem z Gdańska
Witamy
grin_ajz Tajemnicza na tym zdjeciu fajne okularki
Lecę na ostatnie zajęcia,z których w poniedziałek mam egzama U mnie słońce
__________________
Wracam na Wizaż
szkubana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 07:52   #1005
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez beliczek
Morrisey, Ty chyba nie znasz mojej Przypowieści O Dobrym Pracodawcy? Takiego dobrego Pracodawcę trzeba szanować choćby śmierdział i miał trwałą na głowie, choćby pił kawę z fusami w szklance i wydłubywał sobie te fusy z zębów rogiem kartki ze zwolnienia lekarskiego. Taki pracodawca nie upadnie, płaci regularnie, opłaca Ci ZUS i zapewnia ubezpieczenie medyczne. W razie ciąży, wypadku, innego cholerstwa poda Ci pomocną dłoń. Albowiem ten pracodawca jest dobry dla pracowników i winni oni go szanować. Pracodawca ów nie popadnie w alkoholizm i nie naśle na Ciebie swoich wierzycieli kiedy pobierze od nich zaliczki i zniknie.
Witajcie Kochane.....Kochani

Beliczku, to prawda praca na PG czy UG daje poczucie bezpieczenstwa, ale....raczej nie powala na kolana dynamika
Wszytsko zalezy od temperamentu....
Szukaj dalej, a napewno znajdziesz cos co pozwoli Ci wykorzystac Twoje umiejetnosci...no bo w koncu kogo maja przyjac, jak nie inteligentna, wyksztalcona, ambitna i pracowita osobe ?
Jestem przekonana, ze predzej czy pozniej jakis pracodawca sie na Tobie pozna i doceni

(Ti ricordi che hai scritto ? La vita e bella!!!!)

Ja od rana siedze w robocie, tak sie cieszylam, ze prezes jest na L4, ze troche sobie poleniuchuje, ale.....wyslal mi maile z instrukcjami
Pani.......prosze zrobic to, Pani......prosze zrobic tamto...., no trudno, zaraz biore sie do roboty, a......wolalabym polezec w wyrku nie mozna miec wszytskiego

Moj TZ ma dzis do pracy na 12, a ja musialam wstac o 6 ...ale przynajmniej mi kanapeczki zrobil do pracy....

Zycze wszytskim udanego dnia !!!

P.S. Aaa....wogole to od piatku ide w odstawke (u mojego TZ) juz caly sie trzesie na sama mysl o mundialu, czy ktoras z Was tez moze zostanie slomiana wdowa na czas mistrzostw ? mam nadzieje, ze Polska nie wyjdzie z grupy i TZ znowu bedzie moj
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 07:54   #1006
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Województwo Pomorskie

Grin_ajz....ale z Ciebie wamp
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 07:56   #1007
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez Morrisey
Beliczku masz rację, sam pracuje u takiego gdzie właśnie panuje taki oldschool pełną gębą ,spokojnie,też nie miałem pracy,też wyłem,byłem zazdrosny i wściekły jak patrzyłem na zarobionych ludzi na ulicy.Na uczelni ludzie sobie opowiadali co w pracy,chwolby we dwie torby, a ja zaciskałem ręce i zęby ,że by ich nie walnąc z frustracji i wściekłości
Tak.....znam to uczucie a juz myslalam, ze tylko ja jestem taka zawistna
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 08:07   #1008
aisne
Zadomowienie
 
Avatar aisne
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 1 322
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez grin_ajz
aha ale aisne sie wziela za te ankiety w skmkach bo cos jej nie ma ostatnio...
Oj wzięłam się wzięłam.... wczoraj np. wyszłam z domu o 5 a wróciłam o 22 . Ale dzisiaj i jutro mam wolne!! Potem jeszcze weekend i koniec

Muszę wreszcie pojechać też do szkoły odebrać świadectwo i ksiażkę (jako nagrodę ), bo przez pracę nie mogłam przyjsc na rozdanie . ALe nie załuję specjalnie . Kurde, ale mi się tak strasznie nie chce ruszać z domku....

Pozdrawiam Pomorzanki
aisne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 08:22   #1009
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

dziendobty kochaniutkie

Ehhh padam z nóg prawie cała noc spac nie mogłam tak mnie wszystko bolało

1141655 niemartw sie mój TZecik wyjezdza w przyszla sobote i tez bede bardzo plakac wiec bedziemy 2 smutaski

Juliettt ja tez mam nadzieje ze ten Mundial szybko sie skonczy bo bracia zyc w domu nie dadza swoja droga kochany ten twój TŻecik kanapeczki ci do pracy robi

Aisne miło ze sie odezwałas juz myslalam ze tyrasz tam w tych skmkach jak niewiem i na pomoc bedziemy musiały ci ruszyc

Bieliczku głowa do góry wszystko sie z czasem ulozy

Grin_ajz odpocznij sobie nalerzy ci sie
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-08, 08:54   #1010
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

Miłego dnia
ja zmykam do szkoly lekarza i TŻecika
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 09:28   #1011
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Województwo Pomorskie

Czesc dziewczeta

Taka brzydka pogoda dzis nad Gdynia a ja mialam okna umyć buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuu no nic bede myc nawet jak bedzie padało one są już czarne ..az wstyd przyznac
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 09:55   #1012
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Województwo Pomorskie

Dziewczyny Dzień Dobry wszystkim!
No i dziś też jest dzień. Otrząsnęłam się z wczorajszego żałobnego nastroju i biorę się doktorat. Cały dzisiejszy dzieńspędzam przy kompie i PISZĘ. Nie można pozowlić życiu uciekać przez porażki. Nie będę karać siebie za to, że mnie nie chcą. Nie chcą - trudno... Czasem tak bywa.
Miłego dnia!
Juliettt Dzięki za miłe słowa. Życie w gruncie rzeczy jest bardzo piękne tylko czasem się o tym zapomina.
Buziaki wszystki
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 10:18   #1013
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez beliczek
Sabi, sprawdzić Ci jutro w gdyni w salonie firmowym Guerlain na ul Abrahama?
Gdbyś chciała zobaczyć efekt terracotty to służę zdjęciem mojej paszczy na maila
Dzięki za miłe słowa Sabi
U mojej mamy miałabyś wielkiego plusa za poparcie jej teorii
Dopiero teraz zauważyłam Twoją odpowiedź!
Beliczku, a moglabyś sprawdzić? Jeśli nie masz daleko, tak zupełnie przy okazji? Byłabym Ci bardzo, bardzo wdzięczna - ja dziś znów do 19.00 siedzę w pracy i nie zdążę przed zamknięciem "zahaczyć" na Abrahama. Jutro bym tak skoczyła.

Ale tylko jeśli to żaden kłopot dla Ciebie...
Kochana jesteś .

Plusa u Twojej mamy? Moja mama mówi to samo .
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 10:18   #1014
amethys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 245
Dot.: Województwo Pomorskie

Witam Pomorzanki wizażanki. Ja dzis wstałam 4,50 i jestem jak młody bóg( podejrzewam że do czasu)
Trzeba pomyslec o jakis datkach na msze albo o zaklinających tancach bo widze że lato nas dosłownie olewa
__________________
.........Dojde do miasta i domów, które są wieczne...........
Amethys
amethys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 10:21   #1015
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam witam

a ja tak dzis z rana troche posiedze przy kompiku i moze odrobinke wezme sie za czytanie nastepnych notatek niestety czas nagli, musze dwoch rzeczy naraz sie uczyc...buuu

juliett? wamp? łoooo ciekawe skojarzenie...

beliczku to dobrze ze juz wszystko w miare dobrze bedzie jeszcze lepiej i zgodnie z zasada nie ma tego zlego ....to na pewno cos sie fajowego niedlugo trafi

aisne heh korzystaj z wolnego, siedz w pizamce w domu i leniuchuj na maksa

pozdrawiam i milego dnia zycze mimo ze jedna wielka chmura na niebie...
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 10:22   #1016
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Województwo Pomorskie

Beliczku
Tak Trzymaj Nie wolno sie poddawać , załamywać rąk
Trzeba wziąć się w garść i bedzie na pewno lepiej
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 10:33   #1017
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Województwo Pomorskie

Witam panie i pana
Ja już od samego rana mam zły dzień. Miałam egzamin na 8 wstałam o 9.15 głąb ze mnie Niedługo lece z TŻ do lekarza, bo to dziecko trzeba za rączke poprowadzić
grin_ajz ślicznie
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 10:40   #1018
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Województwo Pomorskie

Jeszcze raz wszystkim dzięki za wiarę we mnie, za pozytywną energie i wszystkie miłe słowa!!!!
Cieszę się, że powstał ten wątek, że się wpsieramy, plotkujemy o rzeczach małych i dużych. Aguś , że wpadłaś na taki pomysł.
Grin_ajz ---> prawdziwy wamp z Ciebie. Super wyglądasz na tym zdjęciu.
...
Dzis wieczorem przyjeżdża do mnei na kolację moja przyjaciółka, która też jest wizazanką ale znamy sie z rzeczywistości. Nie ma to jak ploteczki i talerz domowego rosołu. A co tam, zrobię jeszcze tort Nigelli z truskawkami !!!!!!
Pozdrawiam wszystkich i znikam!!!
papap
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 10:56   #1019
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Województwo Pomorskie

ja tez bym dzis z przyjaciolka na jakas kolacje poszla..moze zrobila bo nie zobacze jej tyle czasu

potem przyjedzie na miesiac i zniknie na kolejne pol roku na prom...
nasze zycie juz nie bedzie takie wpsolne jak bylo...ja pewnie uloze sobie zycie z tztem ona wyjedzie nie chce wracac...wszystko sie zmieni..
to nasz ostatni wspolny dzien razem grrrrrrrr
glupio tak myslec.....
ehhhh

psuje mi sie humor..a obudzilam sie w dobrym
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 11:02   #1020
aisne
Zadomowienie
 
Avatar aisne
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 1 322
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez wredne_slonko
Witam panie i pana
Ja już od samego rana mam zły dzień. Miałam egzamin na 8 wstałam o 9.15 głąb ze mnie Niedługo lece z TŻ do lekarza, bo to dziecko trzeba za rączke poprowadzić
grin_ajz ślicznie
Ty śpiochu . Ale pocieszę Cię, ja miałam przedwczoraj wyjść z domu o 5.15, a obudziłam się...5.05. A strasznie nie chciałam na kolejke biec, bo ciagle męczą mnie ostatnio kolki . I wiecie co.... przygotowanie się do wyjscia w 10 min jest absolutnie wykonalne .

A z TŻtami to tak jest... Potrzebują stałej opieki
aisne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.