Skromne wypieki Lullu :) - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-08, 20:44   #511
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Skromne wypieki Lullu :)

Ja po raz kolejny robię jogurtowca Teraz tylko zmieniam owoce i jogurty Uwielbiam to ciasto za szybkość jego robienia
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 14:45   #512
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: Skromne wypieki Lullu :)

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ja po raz kolejny robię jogurtowca Teraz tylko zmieniam owoce i jogurty Uwielbiam to ciasto za szybkość jego robienia

Ale Cię wciągnęło
Właśnie ta mozliwość własnych kombinacji jest świetna, można się bawić smakami.
A próbowałaś na maślance? Ja robiłam na truskawkowej i było pyszne, jakby lżejsze niż to na jogurcie.
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 20:30   #513
SophieNeveu
Rozeznanie
 
Avatar SophieNeveu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 565
Dot.: Skromne wypieki Lullu :)

Ja jutro podejmuję 2 próbę zrobienia kokosanek. Może tym razem mi się uda, bo będę robić z przepisu mojej mamy - mistrzyni pieczenia ciast, i wogóle gotowania. A, i jeszcze taki banalny placek, taka alternatywa, gdyby kokosanki nie wyszły.
__________________
Jesteś ograniczony tylko własną wyobraźnią.
SophieNeveu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 20:53   #514
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: Skromne wypieki Lullu :)

Sophie, naprawdę nie wiem dlaczego Ci te moje przepisy nie podchodzą

Na forum gazety jest mój kokosankowy wątek, gdzie wpisało się kilkadziesiąt zadowolonych z przepisu forumowiczów załączając zdjęcia swoich kokosanek.
Tak więc to chyba nie w przepisie leży przyczyna

Ale życzę udanych kokosanek z przepisu Twojej mamy
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 21:34   #515
SophieNeveu
Rozeznanie
 
Avatar SophieNeveu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 565
Dot.: Skromne wypieki Lullu :)

Cytat:
Napisane przez lullaby22 Pokaż wiadomość
Sophie, naprawdę nie wiem dlaczego Ci te moje przepisy nie podchodzą

Na forum gazety jest mój kokosankowy wątek, gdzie wpisało się kilkadziesiąt zadowolonych z przepisu forumowiczów załączając zdjęcia swoich kokosanek.
Tak więc to chyba nie w przepisie leży przyczyna

Ale życzę udanych kokosanek z przepisu Twojej mamy

Oj tam zaraz przepisy... Od ciebie robilam tylko kokosanki I doskonale wiem, dlaczego nie wyszły - dalam za mało kokosu. Ale głupio było mi sie przyznać
__________________
Jesteś ograniczony tylko własną wyobraźnią.
SophieNeveu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 10:22   #516
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: Skromne wypieki Lullu :)

Cytat:
Napisane przez SophieNeveu Pokaż wiadomość
Oj tam zaraz przepisy... Od ciebie robilam tylko kokosanki I doskonale wiem, dlaczego nie wyszły - dalam za mało kokosu. Ale głupio było mi sie przyznać

Ano, chyba że tak
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 10:28   #517
littlevenus
Raczkowanie
 
Avatar littlevenus
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 345
Dot.: Skromne wypieki Lullu :)

Droga lullaby22 !!!!

Chciałabym o coś spytać. Otóż, wydrukowałam sobie wczoraj Twój przepis na jagodzianki (zmodyfikowałaś go na bułeczki z wiśniami). I tutaj moje pytanie: czy pamiętasz ile sztuk bułeczek wyszło ci z tej porcji ciasta? Pytam, bo chciałabym zwiększyć składniki x2, ale nie chcę popełnić błędu i kleić ich pół dnia Bardzo proszę o odpowiedź, gdyż niedługo zabieram się do pracy Pozdrawiam serdecznie i oddaję hołd dla twórczyni łakoci- cudów
__________________
TP wg OM- 30.10.2015 r.
Kingusia
littlevenus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-10, 14:22   #518
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: Skromne wypieki Lullu :)

Cytat:
Napisane przez littlevenus Pokaż wiadomość
Droga lullaby22 !!!!

Chciałabym o coś spytać. Otóż, wydrukowałam sobie wczoraj Twój przepis na jagodzianki (zmodyfikowałaś go na bułeczki z wiśniami). I tutaj moje pytanie: czy pamiętasz ile sztuk bułeczek wyszło ci z tej porcji ciasta? Pytam, bo chciałabym zwiększyć składniki x2, ale nie chcę popełnić błędu i kleić ich pół dnia Bardzo proszę o odpowiedź, gdyż niedługo zabieram się do pracy Pozdrawiam serdecznie i oddaję hołd dla twórczyni łakoci- cudów



Venus Malutka
O ile dobrze pamiętam wyszło z tej porcji ok. 8-10 niewielkich bułeczek.
Dziękuję Ci za miłe słowa

A jeśli miałabś jeszcze kiedyś jakieś pytania, to zadawaj je proszę na blogu, wtedy odpowiem najszybciej, bo jest to pierwsza strona, ktorą odwiedzam włączając komputer
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 15:34   #519
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Skromne wypieki Lullu :)

Może faktycznie za długo mieszałam tego mojego jogurtowca, bo masa była całkiem gładka no i nie posiadam odpowiedniej formy, bo albo same ogromne, albo tortownica... Dziś chyba "na przełamanie" upiekę ciasto z wiśniami ze sprawdzonego przepisu, a potem znowu zacznę eksperymentować
PS: Lulu kruche z jagodami i cytrynową pianką wygląda obłędnie szkoda, że nie mam formy do tarty
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 17:17   #520
SophieNeveu
Rozeznanie
 
Avatar SophieNeveu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 565
Dot.: Skromne wypieki Lullu :)

No i z moich planów wyszły nici... Nie zrobiłam ani kokosanek, ani tego 'mojego' ciasta, ale upiekłam piernika bez miodu z uwaga... własnej roboty konfiturką porzeczkową. Niebo w gębie! Właśnie wcinam dokładkę Ciasto nie dość, że pyszne, to jeszcze apetycznie się prezentuje... A w połączeniu z kompocikiem i konfiturami z porzeczki (mam na myśli czarną) wprost rozpływa się w ustach... Nigdy bym nie pomyślała, że potrafię zrobić coś takiego. To chyba najsmaczniejsze ciasto, jakie kiedykolwiek upiekłam.
Tylko jest jeden minusik - w piekarniku wyrosło aż do krawędzi blaszki. Trochę zaczęło się przypiekać z góry, a całe było jeszcze surowe, więc przykryłam je folią - i wtedy trochę opadło. Zadziwiające jest to, że nie ma ani śladu zakalca. Jak myślicie, ta folia mogła spowodować, że opadło?
Jutro wrzucę fotki z mojej uczty, bo dopiero jutro będę miała kabel

poison.iv - nie musisz mieć formy do tarty. U mnie w domu piekło się takie samo ciasto od kiedy pamiętam. I zawsze w tortownicy. I nazywamy to poprostu kruchym plackiem...

EDIT: Po dłuższych przemyśleniach stwierdzam, że następnym razem (a będzie to jutro albo po jutrze) upiekę to samo ciacho, tylko bez cynamonu i kakaa - będzie taki fajny, fioletowy kolorek
I stąd moje zapytanie: znacie jakieś przepisy na białą polewę? Bo umiem robić tylko czekoladową, a ta mi się przejadła i zresztą na fioletowym ciachu lepiej będzie się prezentować coś jaśniejszego. Jestem otwarta na wszelkie propozycje
__________________
Jesteś ograniczony tylko własną wyobraźnią.
SophieNeveu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 09:43   #521
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Skromne wypieki Lullu :)

Witam!!! Zrobilam twoje ciasto jogurtowe, ale wyszedl mi taki zakalec, ze ho ho, ale to chyba dlatego, ze za dlugo mieszalam, ale no trudno nastepnym razem bedzie lepiej, wezme sie teraz za cos latwiejszego, poszukam przepisow Sylwii na ciasteczka, ponoc latwe, no i deserki bez pieczenia (one zawsze mi wychodza). Nie martwie sie tym tak bardzo, dopiero sie ucze, na bledach takze.
Pozdrawiam
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-11, 18:48   #522
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: Skromne wypieki Lullu :)

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
PS: Lulu kruche z jagodami i cytrynową pianką wygląda obłędnie szkoda, że nie mam formy do tarty
Poison , nada się każda forma. W tej ceramicznej na tartę po prostu lubię piec, bo ciasto zawsze równomiernie się piecze i nigdy nie ma zakalca, ale i tortownica będzie dobra i nieduża prostokątna

Cytat:
Napisane przez SophieNeveu Pokaż wiadomość
No i z moich planów wyszły nici... Nie zrobiłam ani kokosanek, ani tego 'mojego' ciasta, ale upiekłam piernika bez miodu z uwaga... własnej roboty konfiturką porzeczkową. Niebo w gębie! Właśnie wcinam dokładkę
No to czekamy na te foty

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Witam!!! Zrobilam twoje ciasto jogurtowe, ale wyszedl mi taki zakalec, ze ho ho, ale to chyba dlatego, ze za dlugo mieszalam, ale no trudno nastepnym razem bedzie lepiej, wezme sie teraz za cos latwiejszego, poszukam przepisow Sylwii na ciasteczka, ponoc latwe, no i deserki bez pieczenia (one zawsze mi wychodza). Nie martwie sie tym tak bardzo, dopiero sie ucze, na bledach takze.
Pozdrawiam
Ech, nie wiem juz nie wiem, na innych forach dziewczyny sazleją na temat tego przepisu z maślanką, kefirem, różnymi jogurtami, wstawiają zdjęcia i pięknie im to wychodzi
Ale cieszę się, że się nie zraziłaś i mam nadzieję, że to tylko jedna taka wpadka
Oby kolejne wypieki były udane
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 20:12   #523
SophieNeveu
Rozeznanie
 
Avatar SophieNeveu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 565
Dot.: Skromne wypieki Lullu :)

Heh, właśnie chciałam wrzucić foty, a tu patrze: nie ma aparatu! Brat musiał mi zabrać (właściwie to jego sprzęt) i gdzieś go z domu wywiało.
Ale nic. Jutro podejmę wyzwanie zmierzenia się z jogurtowcem. Zakupiłam dzisiaj dużą Jogobellę poziomkową. Zrobię bez owoców, bo jak znam życie, i tak wyjdzie mi zakalec ale muszę spróbować, bo na twoim blogu wygląda obłędnie, a ta kruszonka...
A tak btw, znacie jakieś przepisy na ciasta z porzeczki? Bo mam mnóstwo czerwonej i czarnej w ogrodzie, i czeka je marny koniec w kompotach, sokach i dżemach. Chciałabym z nich zrobić coś słodkiego. Może być nawet jakiś deser, mus, czy cokolwiek. Jestem otwarta na wszelkie propozycje

A, powtórzę się - co z 'białymi' polewami? Macie jakieś koncepcje? Proszę, podsuńcie mi coś, bo już nie mogę patrzeć na czekoladową. A to u mnie dziwne, bo ubóstwiam czekoladę.
__________________
Jesteś ograniczony tylko własną wyobraźnią.
SophieNeveu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 22:09   #524
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Skromne wypieki Lullu :)

Cytat:
Napisane przez lullaby22 Pokaż wiadomość
Poison , nada się każda forma. W tej ceramicznej na tartę po prostu lubię piec, bo ciasto zawsze równomiernie się piecze i nigdy nie ma zakalca, ale i tortownica będzie dobra i nieduża prostokątna
W takim razie spróbuję je upiec, jak tylko wrócę z wakacji, bo przed wjazdem już się niestety nie wyrobię
Ale i tak muszę kupić formę na muffinki i tartę, żeby poszerzyć nieco repertuar moich wypieków
Wczorajsze ciasto z wiśniami wyszło bardzo dobre, więc już się przełamałam i wrócił mi zapał do pieczenia
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 00:28   #525
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Skromne wypieki Lullu :)

Cytat:
Napisane przez SophieNeveu Pokaż wiadomość
A tak btw, znacie jakieś przepisy na ciasta z porzeczki? Bo mam mnóstwo czerwonej i czarnej w ogrodzie, i czeka je marny koniec w kompotach, sokach i dżemach. Chciałabym z nich zrobić coś słodkiego. Może być nawet jakiś deser, mus, czy cokolwiek. Jestem otwarta na wszelkie propozycje
Znamy, ale nie chcemy zaśmiecać wątku .

Jutro spróbuję wpisać moje propozycje pod tym adresem: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=porzeczki
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."

Edytowane przez una creatura bella
Czas edycji: 2007-07-12 o 14:57
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 12:21   #526
Alkmina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 380
Smile Dot.: Skromne wypieki Lullu :)

Cytat:
Napisane przez lullaby22 Pokaż wiadomość
MUFFINKI CYTRYNOWE Z TRUSKAWKOWYM DŻEMEM:

-300g mąki,
-125g masła (stopić),
-2 jajka,
-łyżeczka proszku do pieczenia,
-pół szkalnki mleka,
-skórka otarta z jednej cytryny,
-dżem truskawkowy.

Wymieszać suche z suchymi, mokre z mokrymi, a następnie wszystko razem, nałożyć po łyżeczce dżemu do każdej muffinki i upiec

W sobotę będę piekła muffinki według Twojego przepisu, ale zamiast dżemu truskawkowego dam świeże jagody. Czy z podanych składników wychodzi tylko sześć muffinek, tak jak widać na zdjęciu? Będę musiała zwiększyć proporcje, bo moja trzódka liczna i łakoma. Gdzie udało Ci się kupić blaszkę do muffinek? Szukałam, ale nigdzie nie udało mi się takiej znaleźć i będę musiala piec w małych foremkach na babeczki.
Alkmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 14:34   #527
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Skromne wypieki Lullu :)

Kochana Lullu i wszystkie dziewczyny- podajcie mi bardzo prosze jakis super prosty przepis na mase do tortu.Wreszcie opatentowałam pieczenie dobrego biszkopta i teraz chciałabym przełozyc go czyms dobrym.Tylko niech to nie jest cos z ubijaniem jajek na parze.
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 16:45   #528
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: Skromne wypieki Lullu :)

Cytat:
Napisane przez SophieNeveu Pokaż wiadomość
Heh, właśnie chciałam wrzucić foty, a tu patrze: nie ma aparatu! Brat musiał mi zabrać (właściwie to jego sprzęt) i gdzieś go z domu wywiało.
Ale nic. Jutro podejmę wyzwanie zmierzenia się z jogurtowcem. Zakupiłam dzisiaj dużą Jogobellę poziomkową. Zrobię bez owoców, bo jak znam życie, i tak wyjdzie mi zakalec ale muszę spróbować, bo na twoim blogu wygląda obłędnie, a ta kruszonka...
A tak btw, znacie jakieś przepisy na ciasta z porzeczki? Bo mam mnóstwo czerwonej i czarnej w ogrodzie, i czeka je marny koniec w kompotach, sokach i dżemach. Chciałabym z nich zrobić coś słodkiego. Może być nawet jakiś deser, mus, czy cokolwiek. Jestem otwarta na wszelkie propozycje

A, powtórzę się - co z 'białymi' polewami? Macie jakieś koncepcje? Proszę, podsuńcie mi coś, bo już nie mogę patrzeć na czekoladową. A to u mnie dziwne, bo ubóstwiam czekoladę.

O szkoda, że nie będzie zdjęć
Aż się boję Twojej relacji z pieczenia jogurtowca, że znów nie wyjdzie
Musi wyjść!
Z porzeczką to włąśnie jogurtowiec może być pyszny, albo takie zwykłe, proste ciasto z olejem.

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
W takim razie spróbuję je upiec, jak tylko wrócę z wakacji, bo przed wjazdem już się niestety nie wyrobię
Ale i tak muszę kupić formę na muffinki i tartę, żeby poszerzyć nieco repertuar moich wypieków
Wczorajsze ciasto z wiśniami wyszło bardzo dobre, więc już się przełamałam i wrócił mi zapał do pieczenia
i miłego wypoczynku

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
Znamy, ale nie chcemy zaśmiecać wątku .

Jutro spróbuję wpisać moje propozycje pod tym adresem: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=porzeczki
Eee tam zaśmiecać.
A piszcie!

Cytat:
Napisane przez Alkmina Pokaż wiadomość
W sobotę będę piekła muffinki według Twojego przepisu, ale zamiast dżemu truskawkowego dam świeże jagody. Czy z podanych składników wychodzi tylko sześć muffinek, tak jak widać na zdjęciu? Będę musiała zwiększyć proporcje, bo moja trzódka liczna i łakoma. Gdzie udało Ci się kupić blaszkę do muffinek? Szukałam, ale nigdzie nie udało mi się takiej znaleźć i będę musiala piec w małych foremkach na babeczki.
Alkmino, z tej porcji wychodzi mi 10-12 muffinek. Nie wiem jak to sie dzieje ale raz wyjdzie mi więcej a raz mniej
A formę kupiłam w Lidlu, kiedyś była promocja a różne blaszki.
I żałuję, że nie wizięłam 12 dołkowej

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Kochana Lullu i wszystkie dziewczyny- podajcie mi bardzo prosze jakis super prosty przepis na mase do tortu.Wreszcie opatentowałam pieczenie dobrego biszkopta i teraz chciałabym przełozyc go czyms dobrym.Tylko niech to nie jest cos z ubijaniem jajek na parze.
Najptostsza i bardzo taką lubię to:
Ugotowanie budyniu na zmniejszonej ilości mleka (ok. 400ml), WYSTUDZENIE!!! go, i utarcie z masłem: do ucieranego masła dodajesz po łyżce zimny budyń (masło też musi być zimne!).
Można dodać wiórki kokosowe, jakiś aromat albo alkohol (ale przy alkoholu masa lubi się warzyć (nie mylić z waŻyć ) )
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 16:46   #529
dioda87
Zadomowienie
 
Avatar dioda87
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Poznań / Skwierzyna
Wiadomości: 1 273
GG do dioda87
Dot.: Skromne wypieki Lullu :)

Polecam krem budyniowy! Jest prościutki. Albo bitą śmietanę to zawsze wychodzi
__________________
Nie chcę się skarżyć na swój los,
Nie proszę więcej niż dać możesz
I ciągle mam nadzieję, że,
Że chyba wiesz co robisz Boże?




Moje butelki i inne pierdołki
Moje karteczki
dioda87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-12, 17:18   #530
enda____
Rozeznanie
 
Avatar enda____
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 883
Dot.: Skromne wypieki Lullu :)

Cytat:
Napisane przez Alkmina Pokaż wiadomość
W sobotę będę piekła muffinki według Twojego przepisu, ale zamiast dżemu truskawkowego dam świeże jagody. Czy z podanych składników wychodzi tylko sześć muffinek, tak jak widać na zdjęciu? Będę musiała zwiększyć proporcje, bo moja trzódka liczna i łakoma. Gdzie udało Ci się kupić blaszkę do muffinek? Szukałam, ale nigdzie nie udało mi się takiej znaleźć i będę musiala piec w małych foremkach na babeczki.
wlasnie dzisiaj kupilam na allegro taka blaszke z 12 dolkami + przesylka wynioslo mnie to 27 zl ...mam nadzieje, ze szybko dojdzie bo juz sie nie moge doczekac kiedy zaczne piec muffinki Lulu zawsze wszystko mi wychodzi z jej przepisow (a ja jestem baardzo poczatkujaca w pieczeniu )
__________________
"Prawdziwy przyjaciel to podwójne szczęście, prawdziwy przyjaciel to połowa cierpień"

... hmm
enda____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 17:52   #531
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: Skromne wypieki Lullu :)

Cytat:
Napisane przez enda____ Pokaż wiadomość
wlasnie dzisiaj kupilam na allegro taka blaszke z 12 dolkami + przesylka wynioslo mnie to 27 zl ...mam nadzieje, ze szybko dojdzie bo juz sie nie moge doczekac kiedy zaczne piec muffinki Lulu zawsze wszystko mi wychodzi z jej przepisow (a ja jestem baardzo poczatkujaca w pieczeniu )


za przywrócenie mi wiary
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 19:16   #532
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Dot.: Skromne wypieki Lullu :)

Lullu mam nadzieję że niedlugo zrobisz jeszcze jakies muffinki POzdrawim
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 08:14   #533
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Skromne wypieki Lullu :)

Wróciłam sobie z wakacji, patrzę na bloga, a Lullu szaleje

__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 13:35   #534
Alkmina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 380
Dot.: Skromne wypieki Lullu :)

Alkmino, z tej porcji wychodzi mi 10-12 muffinek. Nie wiem jak to sie dzieje ale raz wyjdzie mi więcej a raz mniej
A formę kupiłam w Lidlu, kiedyś była promocja a różne blaszki.
I żałuję, że nie wizięłam 12 dołkowej


Pojadę dziś do Lidla, może je jeszcze dostanę. Przejadę się też do Makro, gdyby nie było w Lidlu. 10-12 sztuk to nie jest źle. Jak zrobię 12, to wyjdzie po 2 sztuki na osobę.Dziękuję za ekspresową odpowiedź.
Alkmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 13:38   #535
Alkmina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 380
Dot.: Skromne wypieki Lullu :)

Alkmino, z tej porcji wychodzi mi 10-12 muffinek. Nie wiem jak to sie dzieje ale raz wyjdzie mi więcej a raz mniej
A formę kupiłam w Lidlu, kiedyś była promocja a różne blaszki.
I żałuję, że nie wizięłam 12 dołkowej


Lullu, pojadę dziś do Lidla, może je jeszcze dostanę. Przejadę się też do Makro, gdyby nie było w Lidlu. 10-12 sztuk to nie jest źle. Jak zrobię 12, to wyjdzie po 2 sztuki na osobę. Dziękuję za ekspresową odpowiedź.
Alkmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 16:48   #536
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: Skromne wypieki Lullu :)

Cytat:
Napisane przez igusia13 Pokaż wiadomość
Lullu mam nadzieję że niedlugo zrobisz jeszcze jakies muffinki POzdrawim
W następnym tygodniu na pewno

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
Wróciłam sobie z wakacji, patrzę na bloga, a Lullu szaleje


Brakowało Ciebie

Cytat:
Napisane przez Alkmina Pokaż wiadomość


Pojadę dziś do Lidla, może je jeszcze dostanę. Przejadę się też do Makro, gdyby nie było w Lidlu. 10-12 sztuk to nie jest źle. Jak zrobię 12, to wyjdzie po 2 sztuki na osobę.Dziękuję za ekspresową odpowiedź.
Do usług
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 17:33   #537
Mangolina
Zakorzenienie
 
Avatar Mangolina
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wherever
Wiadomości: 3 242
GG do Mangolina
Dot.: Skromne wypieki Lullu :)

Weszłam właśnie na Twojego bloga i jestem mile zaskoczona Świetny przepis na ryż na mleku ^^ Daję głowę, że 100 razy lepszy niż ten sztuczny ze sklepu Tego mi było trzeba
__________________
Imagine pageant
In my head the flesh seems thicker
Sandpaper tears corrode the film...



...And I need you now somehow, And I need you now somehow.
Mangolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 19:56   #538
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: Skromne wypieki Lullu :)

Cytat:
Napisane przez Mangolina Pokaż wiadomość
Weszłam właśnie na Twojego bloga i jestem mile zaskoczona Świetny przepis na ryż na mleku ^^ Daję głowę, że 100 razy lepszy niż ten sztuczny ze sklepu Tego mi było trzeba

A dlaczego ja Twoich, tak miłych słów, w komentarzach nie widzę?
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 21:19   #539
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Skromne wypieki Lullu :)

Ta da da dam!!! Oto... MÓJ JOGURTOWIEC!!!
Przyznajcie, że jest piękny Dałam jogurt wiśniowy a owoce to czerwona porzeczka. Piekłam w długiej i wąskiej blasze. Strasznie z siebie dumna jestem. I wszystkim smakuje W poniedziałek pewnie upiekę ponownie. Dzięki, Lullu, za przepis i słowa otuchy po tych czekoladowych ciasteczkach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ciacho.jpg (38,8 KB, 104 załadowań)
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 22:23   #540
Ewciaak
Raczkowanie
 
Avatar Ewciaak
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 282
Dot.: Skromne wypieki Lullu :)

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
Ta da da dam!!! Oto... MÓJ JOGURTOWIEC!!!
Przyznajcie, że jest piękny Dałam jogurt wiśniowy a owoce to czerwona porzeczka. Piekłam w długiej i wąskiej blasze. Strasznie z siebie dumna jestem. I wszystkim smakuje W poniedziałek pewnie upiekę ponownie. Dzięki, Lullu, za przepis i słowa otuchy po tych czekoladowych ciasteczkach
jest piekny ja chyba tez jeszcze raz sprobuje upiec, nie daje za wygrana moj zakalec tez byl pyszny i dlatego sprobuje bo ciacho pychaaaa
Ewciaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:44.