Straszny Wątek ;) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-10-12, 14:29   #241
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Straszny Wątek ;)

the ring niech sie chowa,nie byl wcale taki straszny.CUBE ogladalyscie to,to dopiero byl straszny film
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg B00005B967.03.MZZZZZZZ.jpg (5,6 KB, 61 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 14:46   #242
netiaa
Raczkowanie
 
Avatar netiaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: -
Wiadomości: 449
Dot.: Straszny Wątek ;)

kiedys jak siedziałam sobie już w łóżku i ogladalam film (bylo ok 23) zaczela mi dzwonic komorka, patrze a tu wyswietla sie 'domek' stacjonarny był na dole.... myslalam ze dostane jakiegos szału... aż cała zdrętwiałam ze strachu... nigdy sie to nie wyjasnilo
__________________
'Dłużej nie trzeba bać się słów i lęk przysypać garścią gwiazd'
netiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 15:00   #243
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Anisia25
moj tato umarl 28 lat temu, nie znalam go a czasem strasznie mi go brakuje, ale nic takiego mnie nie dotyka..
Anisiu, bardzo Ci współczuję... wiem co czujesz
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 15:37   #244
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
Anisiu, bardzo Ci współczuję... wiem co czujesz
Monyczkooo, dziekuje za wspolczucie jestes kochana

Prawda taka, ze on zmarl jak ja mialam miesiac, nie znalam go, znam go z opowiadan... mam ojczyma lecz moj ojczym to trudny czlowiek z nalogiem, nie mam z nim kontaktu, dobrze ze choc zostaje mi wieczorami modlitwa jak juz sobie ewidentnie z czyms nie radze. Wierze, ze kiedys go poznam mojego, prawdziwego tate.. po ktorym ponoc odziedziczylam szczupla sylwetke i charakter, siostra za to urode
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 17:38   #245
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Straszny Wątek ;)

Ja ogladałam wczoraj film"dom woskowych ciał".Widzialyscie go?Nie moglam potem wogole zasnac bo mialam przed oczami zakonczenie tego filmu,jak ten wiesniak,ktory ich podwozil do miasta,siedzi na przyczepie swojego samochodu i mach na porzegnanie...Ja wiem,ze niby nic ale tak mnie to przerazilo,ze hej:-D
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 17:47   #246
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Straszny Wątek ;)

Jak obejrzałam Laleczkę Chucky, pozamykałam wszystkie maskotki i lalki w barku i zamknelam na klucz !!
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 17:52   #247
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Straszny Wątek ;)

e tam filmy to bajki :P czasami gorsze rzeczy dzieja sie w rzeczwistosci, np moja kolezanka mieszka w bloku, zeszla kiedys do piwnicy a tam... jej sąsiad wisi na stryczku martwy, powiesil sie wyprowadzila sie z tamtego bloku ale nadal ma dziwne lęki i ja sie nie dziwie...
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-12, 18:36   #248
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda
Jak obejrzałam Laleczkę Chucky, pozamykałam wszystkie maskotki i lalki w barku i zamknelam na klucz !!

o nie ta okropna laleczka Chucky, też się jej bałam okropnie a najlepsze jest to, że po starszych filmach zaglądam pod łóżko czy nic się tam nie chowa
_Lina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 18:39   #249
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701
Dot.: Straszny Wątek ;)

[QUOTE=warszawianka]Ja ogladałam wczoraj film"dom woskowych ciał".Widzialyscie go?Nie moglam potem wogole zasnac bo mialam przed oczami zakonczenie tego filmu,jak ten wiesniak,ktory ich podwozil do miasta,siedzi na przyczepie swojego samochodu i mach na porzegnanie...Ja wiem,ze niby nic ale tak mnie to przerazilo,ze hej:-D[/QUOT]

ja oglądałam ten film w kinie, potem w nocy jak się przykryłam kołdrą to nie chciałam się odkrywać bo miałam wrażenie, że jakiś facet z długimi włosami będzie nade mną zwisał ja to mam bujną wyobraźnię

chociaż bardziej się bałam po filmie Amityville
_Lina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 18:55   #250
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez bunny-pie

Ps: ja jakos zawsze cos slysze, mam niezla wyobraznie, i obojetnie jaki odglos, zawsze wymysle cos i dopasuje do jakies czynnosci mordercy albo zlodzieja
ja mam to samo
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 20:22   #251
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Straszny Wątek ;)

pamietam jak kiedys na wycieczce szkolnej kolerzanka miała wieczorem jakieś schizy, że za oknem jakis podejrzany typek stoi, potem znowu widziała jakieś ręce zbliżające sie do szyby... a własnie jej przypadło w udziale łozko pod oknem... ale ja jako twarda babeczka nie przejęłam sie tym jakos i zaminiłam sie z nia na wyrka. tyle że potem jakos dziwnie mi sie tam leżało, i mimo iż wiedziałam że to tylko jej wyobraźnia, to i tak nie mogłam tam zasnąc więc w sumie wyszło na to że spalyśmy obie w jednym łózku a tamto zostało puste do konca wyjazdu

a w te wakacje zostałam sama na 2 tyg w domu. ide sobie wieczorem spać, a tu słysze na balkonie odgłosy, identyczne do tych jak chrapie moj ojciec. no tak, tylko ze on jest w drugiej czesci Polski, a mieszkanie na piętrze. juz nawet patrzyłam czy to aby przypadkiem kocur nie charczy, ale niestety to nie był on...pierwszy raz w zyciu tak sie bałam, dzwonie z płaczem do swojego TŻa co mam robić, bo za cholere nie wyjde z pokoju (no bo jesli ktos siedział na balko nie to mogł mnie zobaczyc przez drzwi), w koncu zmobilizowałam siły i sprintem do kuchni po jakiś nóż, rzecz jasna ciągle rycząc po cichu do słuchawki. juz nawet chciałam isc do sąsiadów żeby ktos sprawdził co jest grane. obie łapki dałabym sobie wtedy uciąc że słysze chrapanie.
po jakims czasie ucichło, a ja wczesniej przeniosłam sie do innego pokoju zeby nie słyszec tego dźwieku i nie widziec balkonowych drzwi...
jakos zasnełam, ale jak to nie wiem

a na swoje usprawiedliwienie dodam, że ogólnie rzecz biorąc tchórzykiem ni jestem, pierszy i mam nadzieje ostatni raz zdarzyła mi sie taka historia
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-12, 21:02   #252
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Straszny Wątek ;)

O boshe co za historie juz sie bac zaczelam serio juz dzis nie mam siły do pisania tego typu historii ale jutro to tu troche moich wydarzen opisze
beat@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 21:17   #253
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Straszny Wątek ;)

Mi sie kiedyś dziwna rzecz przytrafiła:leżałam sobie na łożku (stoi pod scianą na której wiszą stare obrazy z Kazimierza)w pokoju i oglądałam tv,kiedy nagle coś mnie tknęło i wstałam,nie wiem sama po co,i nagle w jednej sekundzie wszytskie obrazy spadły na moje łóżko,tam gdzie przed chwilą leżałam i to takie duże,w ramach...Ale szok miałam(i kupę...hmm szczęścia).
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 08:03   #254
Alice.soul.
Raczkowanie
 
Avatar Alice.soul.
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z dOmQ nAd MoRzEm:)
Wiadomości: 283
Wyślij wiadomość przez ICQ do Alice.soul. GG do Alice.soul.
Dot.: Straszny Wątek ;)

No więc jestem po tym ''strasznym'' filmie ''The Ring''....no troszq sie tam bałam, ale taki mocno przerażajacy to on nie był. Zadnych schiz w nocy nie miałam...tylko od czasu do czasu miałam przed oczami ta dziewczynke ale bardziej sie z niej smiałam;/
No i mam w domq ''Dom woskowych ciał'' ale nie kce mi sie otworzyc ;(;(
__________________
.....bo wiesz....za tysiąc lat nie będzie nikt pamiętał nas........ tym jednym życiem trzeba żyć, beztrosko śnić i iść dopóki płynie nasza krew dopóki Ciebie mam Ty Mnie nikt nie pokona NIGDY nas... nie mają szans...
Alice.soul. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 09:57   #255
ASIA81
Raczkowanie
 
Avatar ASIA81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 370
GG do ASIA81
Dot.: Straszny Wątek ;)

Hej! uwielbiam takie właśnie straszne historyjki...tylko że właśnie pokutuję później wybujałą wyobraźnia itd...przebudzenie w nocy to dla mnie koszmar...jeszcze po zobaczeniu jakiegoś fajnego horroru to już w ogóle - gorąco polecam The Blair Witch Project ale tylko I cz, jest fajna jest tam niesamowita atmosfera grozy..i po takim filmiku jak budzę się i muszę skorzystać np. z WC to zapalam światła na całej drodze do WC . Wiecie nie wyobrażam sobie jak w przyszłym roku zamieszkam z moim TŻ i on pójdzie na nockę do pracy...ja nie wiem..jestem przyzwyczajona do ludzi w domku a tu sama jak palec zawsze jak mnie jakiś hałas zbudzi to myślę sobie a co tam moi 3 bracia spią w pokojach obok ale i tak się boję.Mój TŻ powiedział że kupi mi psa) zobaczymy...a co do fobi z dzieciństwa to też zawsze bałam się aby nic spod kołdry ni wystawało na zewnątrz łóżka gdyż zawsze myślałam że ktoś lub coś mnie złapie za rękę lub nogę... A co do takich ciekawych historii co mi się przytrafiły to mam takie 2:1. Na pewno każda z was przechodziła etap wywoływania duchów...ja z moimi koleżankami na obozie w Gąskach postanowiłyśmy jednej nocy wywoływać duchy. Jak wybiła godzina 00.00 to złapałyśmy się za ręce i zaczęłyśmy prosić aby jakaś zbłakana dusza się z nami skontaktowała...tak trwało to i trwało ta chwila ciszy i skupienia...aż usłyszałyśmy dziwne szarpanie za zamek od wejścia do namiotu-już zaczynałysmy się bać...a jak jeszcze nagle włączył się nam budzik i zacząłdzwonić (o był nastawiony na dzwonienie ale na 6.00 rano!!! )to już w sekunde każda z nas znalazła się w śpiworze i do rana było po spaniu...szok...
2. druga historia to taka:koleżanka dostała mieszkanie, więc poszłyśmy zobaczyć je i tak w ogóle poplanować co gdzie ustawić...wyobraźcie sobie że jak weszłyśmy tam..a było puste jak to niezasiedlone mieszkanie..to nagle zgasło światło w pokoju w którym stałyśmy(był późny wieczór) i jak spanikowane zaczęłyśmy już wariować to nagle zapaliło się spowrotem:...patrzymy a tu na samym środku pokoju leży święty obrazek z Matką Boską i co wy na to????? jesteśmy pewne że go tam nie było...cóż koleżanka stwierdziła że to prezent na nowe mieszkanie od poprzedniego lokatora i ma ten obrazek na półce na honorowym miejscu hihi..Pozdrawaima...Kurde ale się rozpisałam!!!
__________________
Przyjaciele są jak ciche Anioły... które podnoszą nas,
gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać...

ASIA81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 10:12   #256
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Dot.: Straszny Wątek ;)

Ja raz spalam u moich kolezanek w domu. Mialy wyklejone wszystkie sciany plakatami, ktorych nienawidzila ich babcia. ktora umarla 2 tygodnie wczesniej. O 3 nad ranem przebudzilam sie i zobaczylam jak jakas mala (ich babcia byla niziutka) postac stoi przy scianie i drze plakaty na strzepy. Popatrzylam czy to ktoras z moich kolezanek, ale one obie spaly jakby nigdy nic. Rano obudzilam sie i zobaczylam ze wszystkie plakaty leza w strzepach na podlodze. Powiedzialy ze to ja


Innym razem jechalam samochodem i przez pole i przejezdzalam obok kapliczki (w tym miejscu rozstrzelano jakiegos zydowskiego wieznia) padal deszcz i wygladalo jakby jakis czlowiek w pasiastym ubraniu biegl tuz obok samochodu i gapil sie na mnie!! Na szczescie to byly tylko refleksy obijajace sie od mokrej nawierzchni!
xre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 11:20   #257
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Straszny Wątek ;)

byłyśmy z koleżanką na praktykach. 2 tygodnie w popgrowskiej wsi. mieszkałyśmy w biurze pgru. starym, rozwalającym sie budynku. po ciężkiej nocnej pracy polegającej na przygotowywaniu porannych zajęć dla dzieciaków, położyłyśmy się spać. okno zostało otwarte, jako że był to ciepły okres wakacyjny. i nagle usłyszałyśmy przerażające wycie.. przypominające trochę płacz dziecka..ale to był taki dzwięk bez żadnej przerwy. strasznie głośny. próbowałyśmy podpasować go do jakiegokolwiek zwierzęcia, ale nic takich ogłosówz siebie nie wydaje! przerażone nie mogłyśmy zasnąć. rano opowiedziałyśmy historię paniu, u której mieszkałyśmy i usłyszałyśmy całą historię o odwiedzających ją duchach, o wypadku mieszkańca, o przejętej przez nią fabryce..itd.. to było za dużo jak dla nas
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 11:22   #258
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Straszny Wątek ;)

ach, zapomniałam dodać, że kolejnej nocy również siedziałyśmy i przygotowywałyśmy zajęcia. grała muzyka, nastrój wesoły i zabawny. nagle radio zamilkło. samo się wyłączyło. a gdy spojrzałam na zegarek wyświetlający sie na radiu widniała tam godzina 00:00 ..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 16:53   #259
colusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
GG do colusia
Dot.: Straszny Wątek ;)

Grrrrrr.. dziewczyny, straszne historie Na samą myśl, że mogłoby mi się "coś objawić" dostaje gęsiej skórki :P hihihih
Nie chciałabym niczego takiego przeżyć
__________________
Czas zacząć nadrabianie pisania recenzji na wizażu
colusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-13, 18:08   #260
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Straszny Wątek ;)

a ja mialam taka "straszna" - smieszna przygode :P kiedys razem z siostra, kuzynka i kuzynem zostalismy sami w domu... ja i kuzynka mialysmy wtedy szesc lat, a nasze rodzenstwo 4 i nagle zauwazylismy, jak na nasze podworko wjechal jakis facet... pare razy dobijal sie do naszych drzwi, a my, spanikowani nie wiedzielsimy co robic... straszny nieznajomy otworzyl garaz i zaczal majstrowac przy swoim samochodzie. zrobilismy sobie "namiot" z kocy zawieszonych na stole, na wypadek, gdyby ten pan sobie wszedl do domu - w koncu lepiej zeby nas nie zauwazyl a kiedy przyjechali dorosli okazalo sie ze to znajomy mojego taty, ktory przyjechal naprawic samochod... teraz sie z tego smieje, zwlaszcza jak przypomne sobie nasz strach
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-14, 21:46   #261
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Straszny Wątek ;)

[QUOTE=_Lina]
Cytat:
Napisane przez warszawianka
Ja ogladałam wczoraj film"dom woskowych ciał".Widzialyscie go?Nie moglam potem wogole zasnac bo mialam przed oczami zakonczenie tego filmu,jak ten wiesniak,ktory ich podwozil do miasta,siedzi na przyczepie swojego samochodu i mach na porzegnanie...Ja wiem,ze niby nic ale tak mnie to przerazilo,ze hej:-D[/QUOT]

ja oglądałam ten film w kinie, potem w nocy jak się przykryłam kołdrą to nie chciałam się odkrywać bo miałam wrażenie, że jakiś facet z długimi włosami będzie nade mną zwisał ja to mam bujną wyobraźnię

chociaż bardziej się bałam po filmie Amityville
Widziałam i jeden i drugi...w "Amitywille" przeraziło mnie tylko zamordowanie psa siekirą przez jego własciciela (brrrr) no i jego schizy oczywiście..Natomiast siedząc w kinie na "Domu woskowych ciał" razem z kuzynką zrobiłyśmy dobry użytek z mojej bluzy :P Idealnie się nią zasłaniało oczka w strasznych momentach :P Rzadko kiedy boją się horrorów (częściej mam z nich radochę :P) Ale "Dom..." naprawde mnie przestraszył...
P.S. Kiedyś bałam się na "Blair witch project" i "13 duchów". W "The ring" najstraszniejszy był ten cały film,który oglądali bohaterowie...własnie takie poplątane, nie mające sensu wizje są najstraszniejsze!!!

Edytowane przez 7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Czas edycji: 2005-10-14 o 21:48
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-14, 21:56   #262
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Straszny Wątek ;)

Co do wywoływania duchów, to podobno moja mama razem ze znajomymi wywołała kiedyś ducha Hitlera....podobno krzyczał coś o "polskich świniach" Matko, dostałam palpitacji serca :P moja mama jak tylko ktoś zaczyna ten temat to zaraz każe mu się zamknąć i ma strach w oczach....
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-14, 22:23   #263
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Straszny Wątek ;)

Mi przypomniały się dwie sytuację. Raz z moim TŻ ogladaliśmy sobie jakis thriller (nie pamiętam tytułu). Nie wiem do konca o co tam chodziło ale wiem ze o jakiejs godzinie (chyba 21) jakis gostek mial przemienić się w antychrysta czy coś takiego. I ta godzina wybila i tak się skonczyl film. Wyłączamy go, patrzymy a tu na zegarku od wieży- 21. Masakra, myślalam, ze zemdleje...Druga sytuacja to jak byłam mała, z moim bratem leżelismy w pokoju w łożkach (rano). Nagle słyszymy dochodzace odgłosy z łazienki, jakby ktoś tam chodzil (światlo zgaszone). Straszny rumot, jakby ktoś stukal o posadzkę. Mój brat (chcial udać twardziela) wziął nóz i po cichutku zaczał uchylać drzwi, a tam... karp wyskoczyl z wanny i sie trzepotał. To było dzień przezd wigilią. Ufff... Myślałam, ze umrę... Ale potem było śmiechu...
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-15, 00:43   #264
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Cool Dot.: Straszny Wątek ;)

Właśnie przeczytalam cały wątek... I co ja mam teraz zrobić ? Za pewne pójść na górę po schodach () do łazienki, a potem grzecznie położyć się spać ? Umrę w momencie zgaszenia światła w pokoju

Niektóre historie były naprawdę przerażające Dobrze, że na koniec ktoś zamieścił śmieszną historię z tym panem naprawiającym samochód Przynajmniej rozładowała napięcie

Mam nadzieję, że spokojnie zasnę, zastanawiam się czy by przypadkiem nie zostawić otwartych drzwi od swojego pokoju Ale nie jestem przyzywyczojna do tego, że moje koty wchodzą do mnie w nocy, obawiam się, że gdybym poczuła któregoś z nich na swoim łóżku to by biedaczek wylądował na suficie Bo mogłabym różnie zareagować Hmm...

Oj dobra, nie ma się czego bać Trzeba być dzielnym
To uciekam Dobranoc Wizażanki
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-15, 12:31   #265
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Straszny Wątek ;)

No to teraz ja:
1. Pewnego razu byłam sama w domu i czytałam książkę, dodoam, że nie był to żaden thriller, tylko zwykła, obyczajowa. Drzwi od pokoju były przymknięte i nagle usłyszałam jakieś kroki. Pomyślałam, że to pewnie dziadek poszedł do kuchni no i tak czekam aż się przywita (bo u mnie jest taki zwyczaj, że jak ktoś wraca to daje znać innym, żeby wiedzieli...). Nie doczekawszys ię pomyślałam, ze pewnie mi się tylko zdawało. Za moment bardzo wyraźnie usłyszałam odgłos otwieranych dzrwi od pokoju dzoiadka, które charakterystycznie skrzypią i znowu kroki na trasie pokój - kuchnia. W tej samej chwili zrobiło mi się bardzi zimno mimo, że był upalny, czerwcowy dzień. Nie podejrzewajac nieczego poszłam sama się przywitać z dziadkeim. Jakiez było moje zdziwiienie kiedy niekogo w kuchnie nie znalazlam... Później pytałam dziadka czy sie nie wracała po coś do domu ale teiwrdził ze nie...W każdym razie na parwdę nie przyjemnie się wtedy czuam...
Na wakacjach w Chorwacji pojecahłam na wycieczkę do pewnego miasteczka. "I tam, żeby dostać się na punkt widokowy trzeba było prezjśc przez cmentarz. Dodam tylko, że cmentarz ten wyglądał, prosze się nie śmiać ale jedyny przymiotnik jaki odnajduję to - upiorny. Byłam tam z mamą i ciotką i tylko ja czułam się nieswojo. Mimo pięknej, upalnej aury było mi chłodno i miałam nienaturalnie przysmieszony puls. W pewnym momencie zauważyłyśmy orszak żałobny, więc czym prędzej zeszłyśmy z tej alejki, aby nie przeszkadzam rodzinie. Przy wyjściu była piękna pergola na, której to wszyscy postanowili zrobić sobie zdjęcia i mimo robienia ich na trzech różnych aparat, ani jedno nie wyszło, każde było zmamazane...Nie wiem jak t wytłumaczyć, ale cały ten cmentarz i miasteczke w głąb ( nie te okoice typowo turystyczne) sparawiłay dość upiorne wrażenie. Do tej pory jak sobie o tym pomyślę przechodzą mi ciarki...

Edytowane przez jessy
Czas edycji: 2007-04-21 o 22:38
jessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-18, 15:38   #266
eM!
Zadomowienie
 
Avatar eM!
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 044
Dot.: Straszny Wątek ;)

Oj oj, mysle ze wiecie co to ENEMEF a jesli nie, to kliknijcie sobie w link i zaraz sie dowiecie Juz niedlugo noc horrorow, a tym cztery filmy:
- GŁOSY,
- SIŁA STRACHU,
- DOM WOSKOWYCH CIAŁ,
- BĘKARTY DIABŁA.
Wiem, ze to nie topik o kinowych rewelacjach itp. ale musialam sie pochwalic, bo czytalam w tym topiku m.in. o filmie 'Dom woskowych cial'.. Najsmieszniejsze jest to, ze ogladajac The Ring nie moglam zasnac przez trzy noce 'bo wszystko slyszalam i wszystko widzialam' A strasznie korci mnie, aby wybrac sie na tego ENEMEFA.. tylko co bedzie potem..?

oto link: http://www.enemef.pl/index.php?stron...sto=wawa#Głosy
__________________
-
eM! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-19, 12:09   #267
Alice.soul.
Raczkowanie
 
Avatar Alice.soul.
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z dOmQ nAd MoRzEm:)
Wiadomości: 283
Wyślij wiadomość przez ICQ do Alice.soul. GG do Alice.soul.
Dot.: Straszny Wątek ;)

Wczoraj wreszcie oglądnęłam Dom woskowych ciał....i sama nie wiem czy on był taki straszny...ale ogółem spox.....w kazdym badz razie najlepszy moment był jak ten ziomek przed fortepianem byl juz zawoskowany ale jeszcze żył i te lzy mu tak lecialy;/...albo jak dla panny palucha obcieli....brrr...dobra nie bede opowiadac bo nie wszyyscy ogladali...he he ale polecam
__________________
.....bo wiesz....za tysiąc lat nie będzie nikt pamiętał nas........ tym jednym życiem trzeba żyć, beztrosko śnić i iść dopóki płynie nasza krew dopóki Ciebie mam Ty Mnie nikt nie pokona NIGDY nas... nie mają szans...
Alice.soul. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-19, 12:16   #268
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Alice.soul.
brrr...aż gęsia skórka przeszła....Ka.si...jeste m pod wrażeniem twojej samodzielności, wytrwałości ...serio z całego serca życze ci szczęscia w dalszym życiu Twarda z ciebie babka, co od razu widać wiec sobie na pewno poradzisz.. he juz sobie poradziłas Widać, że wujek był dla ciebie kimś bardzo ważnym i bliskim i dał ci jakieś duchowe wsparcie i siłe dzieki której masz to co masz
dziękuje
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-19, 12:35   #269
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Straszny Wątek ;)

Jessy Twoja druga historia jest straszna Te figurki na grobach i woda ze studni - ja bym umarla ze strachu
Joey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-19, 12:44   #270
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Alice.soul.
Wczoraj wreszcie oglądnęłam Dom woskowych ciał....i sama nie wiem czy on był taki straszny...ale ogółem spox.....w kazdym badz razie najlepszy moment był jak ten ziomek przed fortepianem byl juz zawoskowany ale jeszcze żył i te lzy mu tak lecialy;/...albo jak dla panny palucha obcieli....brrr...dobra nie bede opowiadac bo nie wszyyscy ogladali...he he ale polecam
Masakra!! Jak mu odrywał wosk razem ze skórą..bleee!!
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-04 17:12:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:18.