e-torebka.pl Część III - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-16, 15:44   #121
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
śliczna ale myślałam że jest trochę bardziej ruda a wygląda jak taka mlecznoczekoladowa trochę myślałam nad nią wczoraj ale przy takiej cenie i kolorze ... chyba będę musiała szukać dalej jakiejś bardziej rudej bo taka mi się marzy od jakiegoś czasu
Farfallko mi to się od dawna marzyła brązowa/karmelowa torebka. Więc jak tylko zobaczyłam tą to kliknęłam choć połysk na stronie e-torebki odstraszał Ale nie żałuje, jest dla mnie doskonała. Musi się jeszcze trochę "ułożyć" ale i tak dziś kształt już jest inny niż na zdjeciu.
Cytat:
Napisane przez nienna Pokaż wiadomość
I jak poszło?
Bardzo dobrze Nie no obroniłam się na 5.

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
na moim monitorze wyszła troszkę za ciemna ale to jest bardziej zbliżony kolor do prawdziwej niż ten ze strony
Ten na stronie to kolor kosmos

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
właśnie właśnie ..zapomniałam zapytać więc się teraz przyłączam do pytania i jak i jak ?
Jak już napisałam - poszło bardzo dobrze. Szkoda tylko tego stresu. No ale teraz jestem magistrem teologii uzależnionym od torebek

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
Piękna Na pewno będzie moja
Polecam serdecznie, ja przymierzam się do Iko ale zobaczymy jak z kasą będzie.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog

Edytowane przez Susanna
Czas edycji: 2009-10-16 o 15:54
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 15:48   #122
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: e-torebka.pl Część III

Susanna prawda

i gratuluję
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 15:52   #123
Pysiulka86
Zadomowienie
 
Avatar Pysiulka86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 057
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
Jeżeli masz w planach kupienie obydwóch to polecam na teraz szarą emilkę, bo szara ana nie jest tak ładna jak czarna, a emila w obydwóch kolorach wygląda równie korzystnie- no może z lekkim przechyleniem do szarego
Narazie muszę sprawić sobie jakaś czarną O szarej narazie nie myśle ale pewnie to się szybko zmieni Dziekuje za odpowiedz
__________________
Pysiulka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 15:53   #124
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Pysiulka86 Pokaż wiadomość
Narazie muszę sprawić sobie jakaś czarną O szarej narazie nie myśle ale pewnie to się szybko zmieni Dziekuje za odpowiedz
Nie ma za co
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 16:02   #125
nienna
Raczkowanie
 
Avatar nienna
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 285
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze Nie no obroniłam się na 5.
No to gratuluję Pani magister

A ja się nadal zastanawiam, którą torebkę zamówić. Chciałam czarną i z tego koloru najbardziej mi się Iko podoba. Ale baaardzo kusi mnie fioletowa Luphia. I nie wiem, którą wziąć, A mogę tylko jedną. I do tego muszę ją szybko zamówić bo za kilka dni skończy mi się kod
Pomocy...
__________________
"Outside of a dog, a book is a man's best friend. Inside of a dog, it is too dark to read." Groucho Marx
nienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 16:05   #126
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Farfallko mi to się od dawna marzyła brązowa/karmelowa torebka. Więc jak tylko zobaczyłam tą to kliknęłam choć połysk na stronie e-torebki odstraszał Ale nie żałuje, jest dla mnie doskonała. Musi się jeszcze trochę "ułożyć" ale i tak dziś kształt już jest inny niż na zdjeciu.

Bardzo dobrze Nie no obroniłam się na 5.


Ten na stronie to kolor kosmos


Jak już napisałam - poszło bardzo dobrze. Szkoda tylko tego stresu. No ale teraz jestem magistrem teologii uzależnionym od torebek


Polecam serdecznie, ja przymierzam się do Iko ale zobaczymy jak z kasą będzie.
Gratulacje
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 16:07   #127
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez nienna Pokaż wiadomość
A ja się nadal zastanawiam, którą torebkę zamówić. Chciałam czarną i z tego koloru najbardziej mi się Iko podoba. Ale baaardzo kusi mnie fioletowa Luphia. I nie wiem, którą wziąć, A mogę tylko jedną. I do tego muszę ją szybko zamówić bo za kilka dni skończy mi się kod
Pomocy...
Z tych dwóch brałabym Iko A skoro chciałaś czarną, to tym bardziej Luphię najwyżej zamówisz za jakiś czas, zwłaszcza, że chyba nie było jeszcze jej zdjęcia, więc nie wiadomo jak wygląda na żywo
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 16:19   #128
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze Nie no obroniłam się na 5.
Jak już napisałam - poszło bardzo dobrze. Szkoda tylko tego stresu. No ale teraz jestem magistrem teologii uzależnionym od torebek
Gratuluję i zazdroszczę
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 16:22   #129
Axami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 409
Dot.: e-torebka.pl Część III

czy mi się wydaje czy dodali czarną Lori ? ciekawe czy w rzeczywistości też tak się świeci jak na etorebce
__________________
*
Axami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 16:24   #130
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Axami Pokaż wiadomość
czy mi się wydaje czy dodali czarną Lori ? ciekawe czy w rzeczywistości też tak się świeci jak na etorebce
Była już
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 16:49   #131
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: e-torebka.pl Część III

Ana
na 3. fotce widać jak regulowany jest pasek a na ostatniej długi pasek na najmniejszej długości

na uszach da się nosić na ramieniu ale są krótkie
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail

Edytowane przez nikki999
Czas edycji: 2009-10-16 o 16:50
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 16:51   #132
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: e-torebka.pl Część III

Ja zastanawiam się jeszcze nad Amberlin. Nie ma ona co prawda takiego odcienia jakiego bym chciała. Marzy mi się kolor karmelowy.
Wypatrzyłam w nine west taką właśnie torebkę, jak uda mi się ją jutro kupić taniej to Amberlin pójdzie w odstawkę. A jak nie, to zamówię Amberlin.

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Ana podoba mi się wyłącznie na zdjęciach etorebki. W rzeczywistości niestety już nie, te fałdy mi nie pasują.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 17:15   #133
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez eliame Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za pomoc.
Póki co to wybiorę między Aną a Emilką (tym razem chcę czarną torebkę).
A że pieniądze wpłacę w poniedziałek to mam jeszcze czas na ostateczną decyzję
Jeśli to coś ułatwi, to powiem tyle, że sztywne teczki a4 do Emilki się nie nadają, ale poza tym Emilka duzo zmieści, mimo, że jest mniejsza od Andi. Jest bardzo pakowna, pomimo że jej fason jest w miarę sztywny. Andi jest miękka, mieści naprawdę bardzo, bardzo dużo. Jeśli bardziej podoba Ci się Emilka, a nie musisz nosić teczek na co dzień (w sytuacji awaryjnej wejdzie, ale jest problem ze sprawnym wyjęciem) to powinna spełnic Twoje wymagania. Dodam, że Emilka tez bardzoładnie wygląda na tym długim pasku. Andi i Ana już nie są tak efektowne na pasku, bo są miękkie i wyginają się. Ale zmieszczą więcej, niż Emilki. Mam wszystkie 3 modele, więc informacje masz ze sprawdzonego źródła
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 17:21   #134
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
O rety ale postów! Nawet nie cytuję tych, które chciałam tylko z radością ogladam zdjęcia torebek
Super, że wklejacie real foto, to bardzo ułatwia wybór
To ja jeszcze tylko wkleję Amberlyn na ramieniu, kolor jest chyba najlepiej odzwierciedlony Uwielbiam ją, dziś miałam ją nawet na obronie
fajna jest tylko ten kolor nie jest wogóle podobny do tego z etorebki. Myślałam że jest bardziej ruda, ale widzę po real fotkach że to raczej ciepły brąz

A Ana czarna super ! Podoba mi się - może dlatego że tak lubię swoją Andi
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 17:29   #135
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
O rety ale postów! Nawet nie cytuję tych, które chciałam tylko z radością ogladam zdjęcia torebek
Super, że wklejacie real foto, to bardzo ułatwia wybór
To ja jeszcze tylko wkleję Amberlyn na ramieniu, kolor jest chyba najlepiej odzwierciedlony Uwielbiam ją, dziś miałam ją nawet na obronie
Gratulacje dla Pani Magister

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez creativve Pokaż wiadomość
Super dziewczyny dziękuję za odpowiedź no to w sumie można się zdecydować na jakąś torebkę, a potem sobie znowu złożyć zamówienie, chociaż koszt wysyłki byłby jednorazowy no zobaczymy. Mam nadzieję, że do listopada nie wykupicie wszystkich

Obecnie potrzebuję dwóch torebek, czarnej i szarej i najlepiej gdyby to były torebki do założenia na ramię, bo tak chyba mi wygodniej, a cały czas noszenie torby na przedramieniu byłoby ciężkie, jak wy sobie radzicie? Chcę na pewno czarną anę, bo nie ma niestety czarnej andi, a ta akurat bardzo mi się podoba. Wiec czarna ana na pewno Czarna emilka jest super, ale ja nosze sporo rzeczy, teczkę, segregator itp. i obawiam sie, po tym co tu piszecie, że nie zmieszczę wszystkiego. Myślałam też, żeby przebić tą regulowaną rączkę, tak aby uszy torebki były nico dłuższe i przyglądam się anie i chyba to będzie możliwe
I jeszcze jedno pytanie czy uszy są dobrze przyszyte, tak aby pod ciężarem nie rozrywały się? jestem strasznie praktyczna i zawsze wszystko muszę sto razy przemyśleć przed podjęciem decyzji

Mam pytanie odnośnie szarej noreen... Farfalko ona jest taka bardziej sztywna, kuferkowa czy jakoś fajnie się układa, żeby na ramieniu nie wyglądała na taką ogromną?
Wiec dwa typy mam - szara andi czy noreen o jacie jakie dylematy Mam czas do listopada, chyba już do tego czasu podejmę decyzje
Szarą Andi właśnie mam od sierpnia, noszę ją często i często duzo do niej wkładam ciężkich rzeczy, z uszami nic się (odpukać) nie dzieje. Noszę ją w ręce lub na przedramieniu i da się przyzwyczaić. Wcześniej nigdy tak nie nosiłam torebek (nigdy tez nie miałam z takimi małymi rączkami), a teraz bardzo to polubiłam.
Nie wyobrażam sobie natomiast noszenia w Emilce segregatora. Nawet by się chyba nie zmieścił.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 18:11   #136
path87
Zakorzenienie
 
Avatar path87
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 4 593
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość

Bardzo dobrze Nie no obroniłam się na 5.

Polecam serdecznie, ja przymierzam się do Iko ale zobaczymy jak z kasą będzie.
Najpierw gratulacje !!!

co do Iko to mam takie same zamiary i póki co zbieram kase i rabaty
__________________
Konsultantka Avon
path87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 18:15   #137
nienna
Raczkowanie
 
Avatar nienna
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 285
Dot.: e-torebka.pl Część III

Ach, dzięki Ci ,Dobra Kobieto, która postanowiłaś użyć mojego kodu na etorebce
Ważność kodu skończyłaby mi się na początku przyszłego tygodnia, a ja nadal nie wiem, którą torebkę chcę. I dzięki Tobie mam czas do namysłu
Dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki
__________________
"Outside of a dog, a book is a man's best friend. Inside of a dog, it is too dark to read." Groucho Marx
nienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 20:50   #138
buczaka
Raczkowanie
 
Avatar buczaka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: e-torebka.pl Część III

Woow dziewczyny ale lecicie z tym wątkiem No to ja się muszę pochwalić ze zamówiłam dzisiaj moja pierwsza e-torebkę Elvie tak jak już to wcześniej pisałam chcialam odebrac ją osobiscie ale ta zimowa pogoda zniecheca do wszytkiego i zamowilam ja za pos. kuriera dhl. jak myslicie kiedy on powinien sie zjawic? moze przyjsc jutro czy w sobote nie pracuja? na moim statusie jest ze towar wyslano dzisiaj ok 12. do mnie stamtad jest rzut beretem i dlatego sie tak zastanawiam kiedy kurier sie moze zjawic. jak myslicie? Wy juz jestescie doswiadczone w tych sprawach a to moje pierwsze zamówienie
__________________
buczaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 20:57   #139
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
Ana
na 3. fotce widać jak regulowany jest pasek a na ostatniej długi pasek na najmniejszej długości

na uszach da się nosić na ramieniu ale są krótkie
Widzę, że bardzo fajnie wygląda na tak wyregulowanym krótko pasku
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 21:00   #140
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: e-torebka.pl Część III

Susanna, przyłączam się do gratulacji

I zdjęcia Amberlyn
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 21:01   #141
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez buczaka Pokaż wiadomość
Woow dziewczyny ale lecicie z tym wątkiem No to ja się muszę pochwalić ze zamówiłam dzisiaj moja pierwsza e-torebkę Elvie tak jak już to wcześniej pisałam chcialam odebrac ją osobiscie ale ta zimowa pogoda zniecheca do wszytkiego i zamowilam ja za pos. kuriera dhl. jak myslicie kiedy on powinien sie zjawic? moze przyjsc jutro czy w sobote nie pracuja? na moim statusie jest ze towar wyslano dzisiaj ok 12. do mnie stamtad jest rzut beretem i dlatego sie tak zastanawiam kiedy kurier sie moze zjawic. jak myslicie? Wy juz jestescie doswiadczone w tych sprawach a to moje pierwsze zamówienie
Wiesz co ... wydaje mi się, że oni nie pracują w soboty ( DHL) , więc chyba będziesz musiała czekać do poniedziałku . Pewna nie jestem , ale gdzieś tak w internecie przeczytałam.
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 21:59   #142
Marua:)
Zakorzenienie
 
Avatar Marua:)
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 330
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
Ana
na 3. fotce widać jak regulowany jest pasek a na ostatniej długi pasek na najmniejszej długości

na uszach da się nosić na ramieniu ale są krótkie

Ciekawa jestem dlaczego w Emilkach nie daja regulacji na pasku
Marua:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 22:36   #143
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: e-torebka.pl Część III

Mam Pheby Sztywna, gruba teczka A4 z trudem się mieści. Wchodzi, ale nie tak lekko, jak tego oczekiwałam po wymiarach. Nie będę odsyłać, bo torebka jest bardzo ładna, świetnie wykończona itd. Bardzo mi się podoba. Jest tylko jeden problem - odwiązałam jedną kokardkę i nie umiem jej zawiązać tak, żeby wyglądała jak poprzednio, jak ta druga. Jejku, ja zawsze muszę coś zepsuć
No, ale cieszę się, bo jutro nie będę musiała iść na uczelnię z dodatkową reklamówką
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 22:43   #144
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Marua:) Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem dlaczego w Emilkach nie daja regulacji na pasku
A u kaletnika nie da się jej zrobić?
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 23:09   #145
Marua:)
Zakorzenienie
 
Avatar Marua:)
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 330
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
A u kaletnika nie da się jej zrobić?

Da sie na pewno, ale mi zawsze nie po drodze do kaletnika Łatwiej by bylo gdyby oryginalnie montowali...
Marua:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 00:31   #146
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: e-torebka.pl Część III

Może w oryginale nie ma, dlatego tu też nie dali Chyba jutro zacznę badać, czy te kokardki da się wywalić bezboleśnie
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 07:33   #147
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Widzę, że bardzo fajnie wygląda na tak wyregulowanym krótko pasku

Cytat:
Napisane przez Marua:) Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem dlaczego w Emilkach nie daja regulacji na pasku
w emilce to w ogóle długaśny ten pasek
Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Może w oryginale nie ma, dlatego tu też nie dali Chyba jutro zacznę badać, czy te kokardki da się wywalić bezboleśnie
właśnie myślałam o tym ostatnio i maltretowałam swoją emilę i na 80% wystarczy tylko odciąć dwie nitki, ale nie próbowałam, bo mi się podobają te kokardy
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 09:46   #148
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
Mam Pheby Sztywna, gruba teczka A4 z trudem się mieści. Wchodzi, ale nie tak lekko, jak tego oczekiwałam po wymiarach. Nie będę odsyłać, bo torebka jest bardzo ładna, świetnie wykończona itd. Bardzo mi się podoba. Jest tylko jeden problem - odwiązałam jedną kokardkę i nie umiem jej zawiązać tak, żeby wyglądała jak poprzednio, jak ta druga. Jejku, ja zawsze muszę coś zepsuć
No, ale cieszę się, bo jutro nie będę musiała iść na uczelnię z dodatkową reklamówką
To ja proszę o zdjęcia Jakbyś mogłam dokładnie ją obfotografować będę wdzięczna

Beżowa była pokazywana w całej okazałości, szara nie, a właśnie nad szara się zastanawiam.
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 12:05   #149
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość


w emilce to w ogóle długaśny ten pasek

właśnie myślałam o tym ostatnio i maltretowałam swoją emilę i na 80% wystarczy tylko odciąć dwie nitki, ale nie próbowałam, bo mi się podobają te kokardy
Mi też się bardzo one podobają
Mam pytanie z cyklu "kontrolnego" do posiadaczek Emili, czy w tym zgięciu gdzie ją zginacie żeby ładnie ułożyć suwak nie pęka Wam tam ekoskórka?
O rączkach już czytałam że mogą pękać, ale nie pamiętałam żebym miała torbę z takimi rurkowymi rączkami i żeby nie pękła
__________________
insta: agatalac

Edytowane przez agatala
Czas edycji: 2009-10-17 o 12:08
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 12:07   #150
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
Mi też się bardzo one podobają
Mam pytanie z cyklu "kontrolnego" do posiadaczek Emili, czy w tym zgięciu gdzie ją zginacie żeby ładnie ułożyć suwak nie pęka Wam tam ekoskórka?
O rączkach już czytałam że mogą pękać, ale nie mapiętałam żebym miała torbę z takimi rurkowymi rączkami i żeby nie pękła
Ja pamiętam
W Cesi też rączki popękały. Ale np. w Milli - ani troszeńkę

Jak będzie z Aną - zobaczymy
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.