e-torebka.pl Część III - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-12, 14:36   #3121
creativve
Rozeznanie
 
Avatar creativve
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 872
Dot.: e-torebka.pl Część III

Tak bardzo bym chciała kliknąć szarą Andi i czarną Maris ale muszę się powstrzymać bo koncie pustki ale już niedługo, mam nadzieje, że mi Andi nie wykupicie to będą moje pierwsze e-torebkowe zakupy ale tak bardzo jestem na siebie zła że tyle z tym zwlekam, bo ostatnio natknęłam się w wątku na zdjęcia z poprzednich kolekcji i powiem szczerze ze poprzednie modele bardziej przypadły mi do gustu...
Przy okazji jeśli można, to chciałabym zapytać czy w Andi są przeszycia wokół tej skorki przytrzymującej rączki, czy to atrapa? bo moje wszystkie torebki mają tylko nit i jak noszę cięższe rzeczy to się odrywają i torebka ląduje w koszu.
Pokazałam mamie moje plany zakupowe, przecież to raptem dwie torebki a ona na to że chyba mnie za bardzo rozpuściła choć tak naprawdę pokrywam ich koszty ze swojej pensji daleko mi do Was szalonych maniaczek, bo noszę na zmianę 2 torebki, wiec dwie kolejne to w sumie 4... a gdzie tam 8 czy 10
__________________
strong sexy happy healthy
... in progress
...

creativve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 14:36   #3122
kali765
Zakorzenienie
 
Avatar kali765
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14 501
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Czyli z jednej strony chcesz ją zobaczyć, a z drugiej jednak wolisz mieć niespodziankę (słusznie
HeHe wiem że to zakręcone ale jak da mi ją teraz to pod choinkę nic nie dostanę - więc wolę poczekać... Czekanie wzmaga apetyt

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Kliknęłam Landi karmelową i jasnoszarą Cesi
Szaleniec
__________________
FREE
kali765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 14:41   #3123
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: e-torebka.pl Część III

Creative rozumiem Cię, bo sama bym już chętnie złożyła zamówienie
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 14:41   #3124
kali765
Zakorzenienie
 
Avatar kali765
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14 501
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez creativve Pokaż wiadomość
Tak bardzo bym chciała kliknąć szarą Andi i czarną Maris ale muszę się powstrzymać bo koncie pustki ale już niedługo, mam nadzieje, że mi Andi nie wykupicie to będą moje pierwsze e-torebkowe zakupy ale tak bardzo jestem na siebie zła że tyle z tym zwlekam, bo ostatnio natknęłam się w wątku na zdjęcia z poprzednich kolekcji i powiem szczerze ze poprzednie modele bardziej przypadły mi do gustu...
Przy okazji jeśli można, to chciałabym zapytać czy w Andi są przeszycia wokół tej skorki przytrzymującej rączki, czy to atrapa? bo moje wszystkie torebki mają tylko nit i jak noszę cięższe rzeczy to się odrywają i torebka ląduje w koszu.
Pokazałam mamie moje plany zakupowe, przecież to raptem dwie torebki a ona na to że chyba mnie za bardzo rozpuściła choć tak naprawdę pokrywam ich koszty ze swojej pensji daleko mi do Was szalonych maniaczek, bo noszę na zmianę 2 torebki, wiec dwie kolejne to w sumie 4... a gdzie tam 8 czy 10
Ja ze swojej strony mogę Ci tylko powiedzieć "Bierz Andi póki jest!"
A poważnie : Andi to śliczna torebka i z tego co tu wyczytałam to nr 1 większości dziewczyn . Więc zbieraj na nią i kupuj jak najszybciej.
A co do mamy to jeszcze zobaczysz że będzie chciała je od Ciebie pożyczać
__________________
FREE

Edytowane przez kali765
Czas edycji: 2009-11-12 o 14:45
kali765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 14:45   #3125
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez creativve Pokaż wiadomość
Tak bardzo bym chciała kliknąć szarą Andi i czarną Maris ale muszę się powstrzymać bo koncie pustki ale już niedługo, mam nadzieje, że mi Andi nie wykupicie to będą moje pierwsze e-torebkowe zakupy ale tak bardzo jestem na siebie zła że tyle z tym zwlekam, bo ostatnio natknęłam się w wątku na zdjęcia z poprzednich kolekcji i powiem szczerze ze poprzednie modele bardziej przypadły mi do gustu...
Przy okazji jeśli można, to chciałabym zapytać czy w Andi są przeszycia wokół tej skorki przytrzymującej rączki, czy to atrapa? bo moje wszystkie torebki mają tylko nit i jak noszę cięższe rzeczy to się odrywają i torebka ląduje w koszu.
Pokazałam mamie moje plany zakupowe, przecież to raptem dwie torebki a ona na to że chyba mnie za bardzo rozpuściła choć tak naprawdę pokrywam ich koszty ze swojej pensji daleko mi do Was szalonych maniaczek, bo noszę na zmianę 2 torebki, wiec dwie kolejne to w sumie 4... a gdzie tam 8 czy 10
Nie ma mnie teraz w domu, więc nie za bardzo mogę cokolwiek powiedzieć apropo tych przeszyć bo musiałabym to zobaczyć. Jak będę wieczorem w domu to napiszę, ale pewnie jakaś wizażanka do tego czasu zdąży sprawdzić i Ci napisać
A swoją drogą Andi to świetny wybór - będę to powtarzać cały czas

Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
HeHe wiem że to zakręcone ale jak da mi ją teraz to pod choinkę nic nie dostanę - więc wolę poczekać... Czekanie wzmaga apetyt
Też tak uważam . Już widzę jak Ci się będą oczy świecić jak ją zobaczysz
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 14:50   #3126
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: e-torebka.pl Część III

Dziewczyny a powiedzcie mi jak jest z tym kodem. Jeśli kupując drugą torebkę, użyłam swojego kodu rabatowego to powinnam dostać drugi czy ten kod, który dostałam wraz z pierwszą torebką się nie zmienia?
kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 14:51   #3127
kali765
Zakorzenienie
 
Avatar kali765
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14 501
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Też tak uważam . Już widzę jak Ci się będą oczy świecić jak ją zobaczysz
ja też już widzę te "ochy i achy " i mam w zwyczaju piszczeć jak się z czegoś cieszę więc będę musiała rodzinie wręczyć stopery do uszu - swoją drogą mam już prezent dla wszystkich pod choinkę - Stopery

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a powiedzcie mi jak jest z tym kodem. Jeśli kupując drugą torebkę, użyłam swojego kodu rabatowego to powinnam dostać drugi czy ten kod, który dostałam wraz z pierwszą torebką się nie zmienia?
Mi się wydaje że ten co dostałaś z pierwszą torebką się nie zmienia, ale nie jestem pewna
__________________
FREE
kali765 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 14:58   #3128
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a powiedzcie mi jak jest z tym kodem. Jeśli kupując drugą torebkę, użyłam swojego kodu rabatowego to powinnam dostać drugi czy ten kod, który dostałam wraz z pierwszą torebką się nie zmienia?
Nie zmienia
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 14:58   #3129
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a powiedzcie mi jak jest z tym kodem. Jeśli kupując drugą torebkę, użyłam swojego kodu rabatowego to powinnam dostać drugi czy ten kod, który dostałam wraz z pierwszą torebką się nie zmienia?
Korzystasz z tego co dostałaś przy pierwszym zamówieniu ... Przy następnych zamówieniach nie dostajesz juz kolejnego kodu
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 15:36   #3130
aluzja
Rozeznanie
 
Avatar aluzja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 965
GG do aluzja
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość

Zdjęcia Cesi czy Emilki? Emilkę wklejałam już.
Cześki oczywiście Emilke mam
Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
oczywiście jedna torebka to Milla - kuferek w czerwonym kolorze, kupiłam dwa - bo mojej mamie bardzo się spodobał i ja swój też bardzo ;ubię - niestety jes już niedostępny, ale w katalogu fotek można zobaczyć.
A druga torebka bardiej klasyczna: http://etorebka.pl/s03.php?f=0049 - mamie zamarzyła się wtedy torebka lakierowana, a ta wydała mi się odpowiednia - na żywo wygląda bardzo ładnie, dodatkowo po pół roku noszenia nic nie popękało i wygląda jak nowa. Jeszcze ma taki bajer ta Amelia że można regulować jej wielkość - z boku są takie napy, które po zapięciu zmniejszają ją wizualnie Tak więc Amelię mogę polecić - moja mama bardzo ją lubi.
Dziękuję za taką długą odpowiedź Mille kojarzę, bo mam czerwoną ale Amelia... sama nie wiem
Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
-
a ja zastanawiałam się mimo wszystko raczej nad szarym ale mnie zaintrygowałaś tą kawą
Bierz śmiało keirę, kolor ma naprawdę boski gdyby nie to że moja siostra ma tą torebkę i to w tym kolorze to od razu bym ją sobie kupiła, ale wolę inną najwyżej będziemy się zamieniać
Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
ten wątek to zło
zamówiłam dziś Maris, chciałam jakąś niewielką czarną torebkę, mam nadzieje, że będę zadowolona
na pewno będziesz. Ostatnio tylko z nią śmigam i mam za nią same pochwały
[QUOTE=kali765;15237204
Z tym że on mi chciał ją już przynieść a ja mu powiedziałam że nie bo będzie mi smutno w wigilię jak przyjdzie bez prezentu
[/QUOTE]
masz rację ja też nie chciałabym znaleźć się w takiej sytuacji, ale popatrzyć zawsze możesz
Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Kliknęłam Landi karmelową i jasnoszarą Cesi
Z Landi będziesz na pewno zadowolona choć ja w niej rzadko chodzę, bo jest chyba jak dla mnie za duża ale i tak ją lubię. A co do Cesi, to prosiłabym fotki, bo zastanawiam się nad nią usilnie (pozostała tylko kwestia koloru)
__________________
e-mail: jg89@o2.pl

Lonely ATGCATG would like to pair up with congenial TACGTAC.
aluzja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 15:43   #3131
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Kliknęłam Landi karmelową i jasnoszarą Cesi
Szalona

Powiedzcie mi , jak to jest z używaniem kodu i rabatu naraz? Czy zniżka na kod się liczy od kwoty przed rabatem, czy po? Bo to też robi różnicę
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 15:47   #3132
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Szalona

Powiedzcie mi , jak to jest z używaniem kodu i rabatu naraz? Czy zniżka na kod się liczy od kwoty przed rabatem, czy po? Bo to też robi różnicę
W sumie to nie wiem, ale mam nadzieję, że od kwoty przed
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 15:57   #3133
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: e-torebka.pl Część III

Dostałam Simon. Jestem zawiedziona
Torebka okrutnie pognieciona, ciężko ją wyprasować. zatrzask kiepsko się dopina.
A tak się z niej cieszyłam.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 16:01   #3134
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Szalona

Powiedzcie mi , jak to jest z używaniem kodu i rabatu naraz? Czy zniżka na kod się liczy od kwoty przed rabatem, czy po? Bo to też robi różnicę
Według mnie już po odliczeniu rabatu

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Dostałam Simon. Jestem zawiedziona
Torebka okrutnie pognieciona, ciężko ją wyprasować. zatrzask kiepsko się dopina.
A tak się z niej cieszyłam.
Aż tak źle ? Może spróbuj ja wypchać ręcznikami, poduszkami itp ? Może wtedy nabierze fasonu i się rozprostuje
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 16:06   #3135
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Unhappy Dot.: e-torebka.pl Część III

Właśnie włożyłam poduszkę, doczepiłam pasek. Sama nie wiem. Nie ma zachwytów jak w przypadku Maris czy Emilki. Nie podoba mi sie też faktura skóry, nie jest równomiernie taka sama.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 16:13   #3136
nienna
Raczkowanie
 
Avatar nienna
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 285
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Szalona

Powiedzcie mi , jak to jest z używaniem kodu i rabatu naraz? Czy zniżka na kod się liczy od kwoty przed rabatem, czy po? Bo to też robi różnicę
Od kwoty przed j. Kupowałam dzisiaj Iko. Bez rabatu bym zapłaciła 88zł, z rabatem płaciłam 67 chyba. Za użycie kodu dostałam 4 zł
__________________
"Outside of a dog, a book is a man's best friend. Inside of a dog, it is too dark to read." Groucho Marx
nienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 16:16   #3137
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cosma a możesz zrobić zdjęcia Simon?
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 16:25   #3138
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Właśnie włożyłam poduszkę, doczepiłam pasek. Sama nie wiem. Nie ma zachwytów jak w przypadku Maris czy Emilki. Nie podoba mi sie też faktura skóry, nie jest równomiernie taka sama.
Cosma nic sie nie martw, jesli sie nie rozprostuje i nie jestes przekonana to odeslesz ja z powrotem (beda pieniadze na inna .
__________________

Edytowane przez Kacha30
Czas edycji: 2009-11-12 o 16:26
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 16:32   #3139
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Właśnie włożyłam poduszkę, doczepiłam pasek. Sama nie wiem. Nie ma zachwytów jak w przypadku Maris czy Emilki. Nie podoba mi sie też faktura skóry, nie jest równomiernie taka sama.
Hmm a ja się zastanawiam nad zakupem właśnie tej torebki . Co Ci się konkretnie w niej nie podoba ?
Prześpij się z tym i podejmij decyzję bo zawsze możesz torebkę odesłać i wymienić na inną
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 16:32   #3140
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Cosma a możesz zrobić zdjęcia Simon?
Na razie nie, nie mam aparatu.
Ten zatrzask jest wew. materiału i dlatego kiepsko trzyma. Myślałam, że zatrzask jest na zewnątrz.Ta torba faktycznie powinna mieć suwak.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 16:40   #3141
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: e-torebka.pl Część III

Widziałam dziś u mnie na wydziale (noefililogia UŚ) dziewczynę z pudrową Andi. Stuknęłyśmy się torebkami - obiema etorebkowymi (ja miałam dziś Elvie)! Serdecznie pozdrawiam, jeśli jestem wizażanką

Mimo, że średnio przepadam za tym kolorem, stwierdzam, że Andi w różu jest śliczna!
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 16:40   #3142
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Hmm a ja się zastanawiam nad zakupem właśnie tej torebki . Co Ci się konkretnie w niej nie podoba ?
Prześpij się z tym i podejmij decyzję bo zawsze możesz torebkę odesłać i wymienić na inną
1. pognieciona mocno
2. zapięcie na zatrzask-owszem wiedziałam o tym, ale myślałam, że jest on jednak solidny.
3. faktura skóry-jest gruba i mięsista( w porządku), ale też niejednolita

Masz rację, prześpię się z tym.

jak oddam torebkę stracę rabat jaki na nią wzięłam

Edytowane przez cosma
Czas edycji: 2009-11-12 o 16:43
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 16:44   #3143
Axami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 409
Dot.: e-torebka.pl Część III

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;15240067]Widziałam dziś u mnie na wydziale (noefililogia UŚ) dziewczynę z pudrową Andi. Stuknęłyśmy się torebkami - obiema etorebkowymi (ja miałam dziś Elvie)! Serdecznie pozdrawiam, jeśli jestem wizażanką

Mimo, że średnio przepadam za tym kolorem, stwierdzam, że Andi w różu jest śliczna![/QUOTE]

ale kusicie ta różową Andi nie wiem jak długo jeszcze będę w stanie się powstrzymywać przed zakupem kolejnej torebki
__________________
*
Axami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 16:48   #3144
kaaamila1
Zakorzenienie
 
Avatar kaaamila1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 582
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Dostałam Simon. Jestem zawiedziona
Torebka okrutnie pognieciona, ciężko ją wyprasować. zatrzask kiepsko się dopina.
A tak się z niej cieszyłam.
No ja np. jestem z niej bardzo zadowolona. Też była trochę pognieciona, ale szybko i łatwo mi się wyprostowała. Jeżeli chodzi o zatrzask to może fakt nie jst jakiś super mocny, ale nie jest zły. Mi akurat odpowiada, bo głównie chciałam ją na uczelnie, aby łatwo i dobrze mi się do niej wkładało różne rzeczy.. Dzisiaj pierwszy raz ją ze soba miałam w pracy, Koleżanki mi pochwaliły ją i nawet na mieście dziewczyny się patrzały na nią.
Jest bardzo ciężka i dla mnie to jej jedyny mankament.
__________________
Szaleńczo zakochana w swojej córeczce

21.11.2012 r. 13:50 - na świat przyszła Alicja
kaaamila1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 16:49   #3145
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
jak oddam torebkę stracę rabat jaki na nią wzięłam
To może wymień na inną?
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 17:03   #3146
lemoniadowo
Raczkowanie
 
Avatar lemoniadowo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 180
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Axami Pokaż wiadomość
ale kusicie ta różową Andi nie wiem jak długo jeszcze będę w stanie się powstrzymywać przed zakupem kolejnej torebki
no dokładnie, kusicie, kusicie
ja też mam na nią wieeelką ochotę. tylko zastanawiam się czy pasuje tak na zimę, do płaszczyka i w ogóle..
ale jest śliczna
__________________


lemoniadowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 17:04   #3147
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez lemoniadowo Pokaż wiadomość
no dokładnie, kusicie, kusicie
ja też mam na nią wieeelką ochotę. tylko zastanawiam się czy pasuje tak na zimę, do płaszczyka i w ogóle..
ale jest śliczna
Zależy jaki masz płaszczyk
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 17:25   #3148
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
1. pognieciona mocno
2. zapięcie na zatrzask-owszem wiedziałam o tym, ale myślałam, że jest on jednak solidny.
3. faktura skóry-jest gruba i mięsista( w porządku), ale też niejednolita

Masz rację, prześpię się z tym.

jak oddam torebkę stracę rabat jaki na nią wzięłam
O kurczę to faktycznie nieciekawie. Jesteś pewna, że stracisz ten rabat ? Może można ją wymienić na inną bez tracenia rabatu ?

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;15240067]

Mimo, że średnio przepadam za tym kolorem, stwierdzam, że Andi w różu jest śliczna![/QUOTE]

To prawda

Cytat:
Napisane przez lemoniadowo Pokaż wiadomość
no dokładnie, kusicie, kusicie
ja też mam na nią wieeelką ochotę. tylko zastanawiam się czy pasuje tak na zimę, do płaszczyka i w ogóle..
ale jest śliczna
Na zimę, za wiosnę ... na każdą porę roku według mnie
Uważam, że różowa Andi pięknie rozjaśni ciemny strój (w tym np. ciemny płaszczyk)
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 17:30   #3149
kaaamila1
Zakorzenienie
 
Avatar kaaamila1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 582
Dot.: e-torebka.pl Część III

Ojj..kusicie tą różową Andi.. Caraz bardziej się nad nią zastanawiam.
__________________
Szaleńczo zakochana w swojej córeczce

21.11.2012 r. 13:50 - na świat przyszła Alicja
kaaamila1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 17:35   #3150
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: e-torebka.pl Część III

Mi z tej różowej Andi szybko zdarła się skórka na tej łezce do zapinania i w okolicach zamka co nie zdarzyło się przy intensywnym użytkowaniu szarej Andi
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.