moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was? - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-15, 11:31   #3571
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez kasia.diet Pokaż wiadomość
byla ktoras z was w Ikei ostatnio? bo chyba sa tam jakies ozdoby swiateczne, nie wiem czy warto sie wybrac (daleko mam)
W Ikei już w październiku widziałam świąteczne ozdoby i świeczki pachnące piernikami ( muszę wyciągnąć po nie TŻ )

Mam fioła na punkcie ozdób świątecznych, u mnie chałupa z początkiem grudnia robi się wystrojona ( przecie 6 jest Mikołaja ). Mam tak dziwnie, że lubię się tym upajać w oczekiwaniu na Święta i podczas, a po Świętach to już niekoniecznie, bo znowu trzeba czekać rok..

Aaa.. Chyba poszukam przepisu na piernikowe muffiny i sprawdzę szybciej, jak wyjdą
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno

Edytowane przez Melka88
Czas edycji: 2011-11-15 o 11:32
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 11:32   #3572
GirlOfDeath
Zakorzenienie
 
Avatar GirlOfDeath
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: 53°7′N, 18°E
Wiadomości: 6 397
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki To też jest moja zmora, często choruję i co roku boję sie, żeby w święta się nie męczyć.
Dziękuję i ja również trzymam kciuki za Ciebie.

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
Ja to juz całkowicie mam nastrój świąteczny. Dzisiaj pieke pierniczki przy piosenkach swiatecznych
Pierniczki juz w piekarniku a w weekend bede ozdabiac lukrem i bede czekac az zmiekną. W tym roku robie wigilie w domu, na 13 osob, wiec juz sie powoli zabieram za przygotowanie. Na szczescie uszka, pierozki mozna zrobic wczesniej.
Tylko ten dzisiejszy natroj psuje mi swiadomosc, ze musze isc do pracy na 15:/ Ale znajda sie klientki, ktore chetnie rozmawiaja na swiateczne tematy.
Już pierniczki ? Ja będę robić w weekend 3-4 grudnia. A masz jakiś sprawdzony przepis na pierniczki ?
__________________
Don't give up!
GirlOfDeath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 12:23   #3573
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Wklejałam przepis na pierniczki w październiku, więc wystarczy przeszukać parę stron wątku (w tym roku aż tak dużo nie naprodukowałyśmy). Któraś z dziewczyn pisała, że robi identyczne i wychodzą smaczne
Ja swoje też będę robiła dopiero w okolicy Mikołajek.

Lampek w kształcie sopli nie widziałam, ale w kształcie płatków śniegu są w Ikei
Reklamy coca-coli w tv nie widziałam, bo nie mam od wielu lat tv i dobrze mi z tym
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 12:40   #3574
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
w kształcie płatków śniegu są w Ikei
chcę!
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 13:24   #3575
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

ja dzisiaj byłam pooglądać sobie ozdoby w auchan ładne są chyba się na jakieś skuszę

no sympatyczna ta reklama coca-coli ale i tak najbardziej uwielbiałam tą z ciężarówkami
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 13:51   #3576
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

ja też Chociaż w tej nowej też jadą, ale krótko
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 14:07   #3577
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez IwonaMazury Pokaż wiadomość
http://gazetka.biedronka.pl/g17,wiecej_pomyslow.html

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez marlen1366
lampki w kształcie sopli lodu.

Poszukuję takich lampek. Gdyby ktoś znalazł, proszę dać znać
Muszę poszukać na Allegro.pl

wiem że takie lampki beda w biedronce 17.11 za 29,99
będzie to kurtyna sople swietlne -120 lampek
lub komplet 12 sopli 28 diod LED
O, dzięki
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 14:12   #3578
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

A ja kupiłam w Tesco takie dzwoneczki: I mam za sobą 1 go Mikołaja z czekolady

Ha, mój kot też czeka na święta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w (1).jpg (121,1 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w (2).jpg (75,4 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg k.jpg (50,2 KB, 48 załadowań)
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 15:12   #3579
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Pięknie się ten kociak prezentuje w tej obroży. Ja znalazłam w szafie dzwoneczek i chce mojemu kotkowi też taką Świąteczną obróżkę zrobić.

Co do prezentów to dla rodziców mam co roku stały punkt programu ,czyli kosz z łakociami który sama przygotowuje. Tym razem planuje wypełnić przetworami które od lata że tak powiem produkuje - sok z czarnego bzu, ciasteczka orzechowe(makaroniki), cytrynki w zalewie do herbaty, kurki marynowane, i dokupię jeszcze wody lecznicze Jan,pasztet z soczewicy i jakieś herbatki .
__________________
CBT
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 18:33   #3580
IwonaMazury
Rozeznanie
 
Avatar IwonaMazury
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 694
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

ja wolałam jak leciała ta piosenka coraz bliżej święta ........w coca coli tamta wersja bardziej mi odpowiadała ale ta też ujdzie
do świąt pozostało raptem 5,5 tygodnia
a u mnie w miasteczku dopiero po mału się rozkręcają z dekoracjami bo na wystawach powiem szczerze jeszcze pustki .

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Czekam na śnieg a tu nic ni widu ni słychu prognoza wcale sie nie sprawdza
IwonaMazury jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 18:43   #3581
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Oto co właśnie znalazłam. Wygląda genialnie! Ale nie wiem czy będę potrafiła zrobić coś takiego sama...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif foto.gif (46,6 KB, 48 załadowań)
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 18:47   #3582
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

YOUdith widziałam na założonym przez Ciebie wątku, że szukasz foremek do pierniczków - polecam te z Ikei

I witaj na wątku
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 18:54   #3583
IwonaMazury
Rozeznanie
 
Avatar IwonaMazury
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 694
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez YOUdith Pokaż wiadomość
Oto co właśnie znalazłam. Wygląda genialnie! Ale nie wiem czy będę potrafiła zrobić coś takiego sama...

śliczności
IwonaMazury jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 18:56   #3584
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
YOUdith widziałam na założonym przez Ciebie wątku, że szukasz foremek do pierniczków - polecam te z Ikei

I witaj na wątku
Te z Ikei też już sobie upatrzyłam, ale to jeszcze nie do końca to czego szukam. Brakuje mi bałwanka, mikołaja, aniołka, choinki, bo ta którą mam po upieczeniu wygląda raczej jak trójkąt... Znalazłam kilka zestawów na allegro i w sklepach internetowych, ale w każdym jest 1 góra 2 foremki, których szukam. W tamtym roku w Lidlu byl zestaw 25 foremek za jedyne 14,99zł, ale niestety widziałam go tylko w gazetce... Kilka razy też jadłam czyjeś pierniczki właśnie w pożądanych przeze mnie kształtach. Jutro wybieram się na maraton po supermarketach właśnie w poszukiwaniu foremek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foto1.jpg (39,2 KB, 56 załadowań)

Edytowane przez YOUdith
Czas edycji: 2011-11-15 o 18:58
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 18:59   #3585
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Witam,

Czy przygarniecie do siebie kochającą święta Bożego Narodzenia oraz czas przed, wyczekiwania i ten cały nastrój, który doprowadza mnie do takiej radości, jakbym była jeszcze dzieckiem? (choć mam 26l, bliżej 27).

Oglądam już lampki na all, bo muszę dokupić. W tym roku odkąd przeprowadziliśmy się do mieszkania bez współlokatorów przy sporym salonie 22m, mam zamiar kupić prawdziwą choinkę!!! Taką 1,5-1,70 Tylko jest problem, bo nie wiem, jaki stojak ew. donica?? by się nadawała. znalazłam coś takiego: http://allegro.pl/mm2s-stojak-pod-ch...925964544.html
No i znalazłam takie lampki: http://allegro.pl/lampki-choinkowe-1...908499044.html
tylko nie wiem, czy nie lepiej byłoby kupić w sklepie
I znalazłam piękne kartki na święta!!!


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 43_638.jpg (55,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 43_639.jpg (39,5 KB, 14 załadowań)
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 19:16   #3586
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Marzą mi się święta z domem pełnym ludzi, śmiechem dzieciaków, żywym mikołajem takie jak pamiętam z dzieciństwa. Bardzo mi tego brakuje. Tymczasem z roku na rok jest nas coraz mniej w święta, te dzieciaki, których śmiech wypełniał dom dziadków mają już swoje dzieci i spędzają święta w swoich rodzinach. Ja od wielu już lat wigilię spędzam tylko z rodzicami i w którymś roku zaczęło mi czegoś brakować. Może jeśli będę miała kiedyś własne dzieci święta znów będą wyglądać tak, jakbym sobie marzyła...
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 19:18   #3587
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

U mnie się popsuły święta 7 lat temu, jak umarł dziadek
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 19:25   #3588
IwonaMazury
Rozeznanie
 
Avatar IwonaMazury
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 694
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Witamy Gości i serdecznie zapraszamy
IwonaMazury jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 19:41   #3589
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Robiłam dziś grzane winko...dodałam cynamon, imbir, goździki, skórkę z mandarynek, suszone jabłko...i teraz w całym domu tak pięknie pachnie Super, że są tu takie same maniaczki świąt jak ja, bo ja o świętach mogę rozmawiać całymi godzinami
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 19:45   #3590
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez IwonaMazury Pokaż wiadomość
Witamy Gości i serdecznie zapraszamy

Dziękuję za przyjęcie

Pozdrawiam!
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 20:01   #3591
GirlOfDeath
Zakorzenienie
 
Avatar GirlOfDeath
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: 53°7′N, 18°E
Wiadomości: 6 397
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Wklejałam przepis na pierniczki w październiku, więc wystarczy przeszukać parę stron wątku (w tym roku aż tak dużo nie naprodukowałyśmy). Któraś z dziewczyn pisała, że robi identyczne i wychodzą smaczne
Ja swoje też będę robiła dopiero w okolicy Mikołajek.
Dobrze, poszukam.
__________________
Don't give up!
GirlOfDeath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 20:12   #3592
tennen
Raczkowanie
 
Avatar tennen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 303
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez YOUdith Pokaż wiadomość
Marzą mi się święta z domem pełnym ludzi, śmiechem dzieciaków, żywym mikołajem takie jak pamiętam z dzieciństwa. Bardzo mi tego brakuje. Tymczasem z roku na rok jest nas coraz mniej w święta, te dzieciaki, których śmiech wypełniał dom dziadków mają już swoje dzieci i spędzają święta w swoich rodzinach. Ja od wielu już lat wigilię spędzam tylko z rodzicami i w którymś roku zaczęło mi czegoś brakować. Może jeśli będę miała kiedyś własne dzieci święta znów będą wyglądać tak, jakbym sobie marzyła...
Też zawsze marzę o takich Świętach z całą dużą rodziną, a spędzam je tylko z moimi rodzicami. Tylko raz czy 2 razy jak byłam młodsza mieliśmy takie duże, rodzinne świeta u babci. Teraz już nikomu się nie chce.. Dlatego wolę spędzic fajne świeta tylko z rodzicami niż z całą, niechętną do takich spotkań rodziną
A co do foremek, to widziałam jakieś na stronie home& you. Myślę też, że warto zajrzeć np do Netto.
tennen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 20:16   #3593
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Właśnie znalazłam na allegro prawie idealne foremki! Ale z przesyłką prawie 70zł... Muszę to przemyśleć, bo to dużo jak na moją kieszeń...

Edytowane przez YOUdith
Czas edycji: 2011-11-15 o 20:40
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 20:18   #3594
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Dziewczynki, to ja też się melduję .
Kilka tygodni temu zrobiłam bloga świątecznego , a ja się wchodzi na stronę można pobrać taki mini- mini poradnik pakowania prezentów (hehe, zaczęłam to robić pod koniec września, ale praca nie pozwala mi na realizację pasji ).
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 20:32   #3595
significant
Rozeznanie
 
Avatar significant
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Vice City.
Wiadomości: 500
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Ja na swoim (choć nie do końca świątecznym blogu) również zamieściłam inspiracje dot. pakowania prezentów. Niektóre są wymyślne, inne bardzo proste. Wszystko przez to, że w świętach najbardziej uwielbiam papierkową robotę, czyli pakowanie
significant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 20:43   #3596
nienna
Raczkowanie
 
Avatar nienna
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 285
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Tak sobie przeglądam wizaż i znalazłam wątek w sam raz dla mnie
Co roku od początku listopada z niecierpliwością czekam aż w centrach handlowych pojawią się choinki i dekoracje świąteczne. Uwielbiam chodzić na jarmark świąteczny i oglądam wszystkie filmy świąteczne jakie się napatoczą. Ostatnio odkryłam stację Rmf Święta, na której ciągle lecą świąteczne piosenki, którymi od 3 dni katuję rodzinę
Za robienie pierniczków zabiorę się pewnie za jakieś 2 tygodnie, chociaż i tak pewnie znikną przed Świętami i będę musiała robić kolejną partię
Właśnie jestem na etapie poszukiwania prezentów.
__________________
"Outside of a dog, a book is a man's best friend. Inside of a dog, it is too dark to read." Groucho Marx
nienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 20:59   #3597
significant
Rozeznanie
 
Avatar significant
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Vice City.
Wiadomości: 500
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez nienna Pokaż wiadomość
Tak sobie przeglądam wizaż i znalazłam wątek w sam raz dla mnie
Co roku od początku listopada z niecierpliwością czekam aż w centrach handlowych pojawią się choinki i dekoracje świąteczne. Uwielbiam chodzić na jarmark świąteczny i oglądam wszystkie filmy świąteczne jakie się napatoczą. Ostatnio odkryłam stację Rmf Święta, na której ciągle lecą świąteczne piosenki, którymi od 3 dni katuję rodzinę
Za robienie pierniczków zabiorę się pewnie za jakieś 2 tygodnie, chociaż i tak pewnie znikną przed Świętami i będę musiała robić kolejną partię
Właśnie jestem na etapie poszukiwania prezentów.
A właśnie - jeśli macie jakieś sprawdzone i dobre przepisy na pierniczki, podzielicie się?
significant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 21:03   #3598
nienna
Raczkowanie
 
Avatar nienna
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 285
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez significant Pokaż wiadomość
A właśnie - jeśli macie jakieś sprawdzone i dobre przepisy na pierniczki, podzielicie się?
Ja robię według tego przepisu:
http://mojewypieki.blox.pl/2007/11/P...rzepis-II.html
tylko dodaję mniej przyprawy do piernika, bo z ilości podanej w przepisie wyszłyby strasznie ostre
__________________
"Outside of a dog, a book is a man's best friend. Inside of a dog, it is too dark to read." Groucho Marx
nienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 21:34   #3599
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

a ja kupiłam foremki do wycinania ciasteczek . Macie może jakieś ciekawe przepisy inne niż amoniaczki czy pierniczki?
LadyI jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 22:53   #3600
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Nie czujecie czasem, że w tej całej świątecznej gonitwie człowiek nie ma czasu, by poczuć tę świąteczną atmosferę? W sklepach tłumy, z zakupów wracamy zmęczone i obładowane torbami, a następnego dnia znów biegniemy na zakupy, bo coś jeszcze trzeba kupić, wielkie przedświąteczne sprzątanie, pieczenie i gotowanie, a do tego przecież większość z nas pracuje/studiuje. I kiedy tu cieszyć się świąteczną atmosferą. Mnie niby te wszystkie przedświąteczne obowiązki kojarzą się bardzo przyjemnie, ale jednak wiem, że czasem mam po prostu dosyć. Gdyby tak można ten ostatni tydzień przed świętami, który z reguły jest najintensywniejszy, spędzić na delektowaniu się świąteczną atmosferą, jeść pierniki, pić kawę z cynamonem i spacerować po ośnieżonych ulicach oświetlonych kolorowymi lampkami... Ach... rozmarzyłam się...
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.