Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-14, 11:33   #3991
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez Odylena Pokaż wiadomość


Ciekawe ile dostała za ten filmik.

Dla mnie to dość tajemnicza sprawa, że taka sobie dziewuszka, która wcale nie ma zadziwiającej liczby subskrybcji dostaje paki od Chanel czy MAC. U Szusz, Karolajn czy Laury (które też lubią sponsoring) jakoś tego nie zauważyłam.
Może wolą być kojarzeni z Karoliną Baszak, której kanał nie jest blokiem reklamowym?
U Szusz , czy Stylizacji reklama Chanel zniknęłaby wśród Romwe, Sheinside , Nivea i wielu innych..
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 11:41   #3992
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Może wolą być kojarzeni z Karoliną Baszak, której kanał nie jest blokiem reklamowym?
U Szusz , czy Stylizacji reklama Chanel zniknęłaby wśród Romwe, Sheinside , Nivea i wielu innych..
+ według mnie Karolina Baszak ma bardziej estetyczne filmy, ładnie poskładane (aczkolwiek nie widziałam zbyt wielu jej filmików, więc mogę się mylić)
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 11:43   #3993
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
+ według mnie Karolina Baszak ma bardziej estetyczne filmy, ładnie poskładane (aczkolwiek nie widziałam zbyt wielu jej filmików, więc mogę się mylić)
i patrząc na te filmy , to do niej bardziej pasuje reklama Chanel i Clarins .
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 11:47   #3994
kustraczek
-ist
 
Avatar kustraczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 329
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Może wolą być kojarzeni z Karoliną Baszak, której kanał nie jest blokiem reklamowym?
U Szusz , czy Stylizacji reklama Chanel zniknęłaby wśród Romwe, Sheinside , Nivea i wielu innych..
I jeszcze wizerunek Karoliny Baszak, cała otoczka jej kanału jest taka... luksusowa? Na pewno wiecie, o co mi chodzi, wszystko pięknie zrobione, montaż, muzyka, sama Karolina ma klasyczną, regularną, trochę wyniosłą urodę, nie jest typową "dziewczyną z sąsiedztwa". Karolina-Stylizacje nie kojarzy mi się z markami selektywnymi, właśnie z powodu jej nieselektywności, używa produktów z różnych półek, ma wizerunek swojskiej dziewczyny, przyjaciółki widzek, a entourage Karoliny Baszak jest zupełnie inny, jej kanał został założony w innym celu.

Widzę, że jak zwykle mnie uprzedziłyście, muszę przestać robić 15 rzeczy jednocześnie

Edytowane przez kustraczek
Czas edycji: 2014-02-14 o 11:49
kustraczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 11:53   #3995
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość
I jeszcze wizerunek Karoliny Baszak, cała otoczka jej kanału jest taka... luksusowa? Na pewno wiecie, o co mi chodzi, wszystko pięknie zrobione, montaż, muzyka, sama Karolina ma klasyczną, regularną, trochę wyniosłą urodę, nie jest typową "dziewczyną z sąsiedztwa". Karolina-Stylizacje nie kojarzy mi się z markami selektywnymi, właśnie z powodu jej nieselektywności, używa produktów z różnych półek, ma wizerunek swojskiej dziewczyny, przyjaciółki widzek, a entourage Karoliny Baszak jest zupełnie inny, jej kanał został założony w innym celu.

Widzę, że jak zwykle mnie uprzedziłyście, muszę przestać robić 15 rzeczy jednocześnie
gdyby Stylizacje miała reklamować Chanel, w końcu marka mogłaby zacząć kojarzyć się z czaszkami, za ciemnym podkładem i metalem w sercu. A w przypadku Księżniczki z Janki Kendl i bombami. Domyślam się, że taki scenariusz firmie się nie podoba
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 11:54   #3996
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
mam i chyba nie polecam.
Jasne kolory są jak kreda i to słabej jakości
ciemniejsze nie są zbyt intensywne.
U mnie widać jedynie szare metaliczne, ale te z kolei nie są zbyt dzienne..


używałam 1 dzień, oddałam mamie i wróciłam do sleeka - chociaż się kruszą jak dzikie.. zupełnie inna intensywność
Dzięki, już ostatecznie wybiłaś mi ją z głowy. Kupię coś mniejszego, ale lepszej jakości
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 11:54   #3997
akikochandesu
Raczkowanie
 
Avatar akikochandesu
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 230
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Zig-zap[*] Też lubiłam Degrassi, ale mój naj naj wczesnonastoletnich lat to "Dziewczyny i miłość" (ang. 'Girls in love'), nawet chciałam założyć taki rysowany pamiętnik jak Ellie, ale moje bazgroły przy jej pięknych rysunkach skapitulowały.
Jeden z mądrzejszych (według mnie oczywiście) seriali dla nastolatek. Do dzisiaj uważam, że dzięki temu, że oglądałam go jeszcze zanim byłam nastolatką (taka końcówka dzieciństwa 10~12 lat) nie zeszłam na złą drogę, a miałam wiele możliwości niestety.
Przez was chyba obejrzę wszystkie odcinki ponownie.
~~~~
Co do afery u Zmalowanej... zawsze mnie śmieszy, ile ludzie marnują czasu, żeby komuś dokuczyć. Mam ostatnio jakieś dziwne poczucie przemijania czasu, najchętniej chodziłabym za ludźmi i wyzywała ich, ile czasu marnują na niepotrzebne rzeczy (sama nie potrafię funkcjonować robiąc jedną rzecz na raz... mimo iż wiem, że pracuje się wtedy mniej efektownie, po prostu nie umiem inaczej żyć ).
akikochandesu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-14, 11:54   #3998
Odylena
Raczkowanie
 
Avatar Odylena
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 258
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Racja, ale ta estetyczność u Baszakówny również wynika ze współprac (na przykład oświetlenie filmów, pewnie i inne sprzęty). Pokazuje luksusowe kosmetyki, które zawsze są recenzjami sponsorowanymi i dlatego nie jest ani trochę wiarygodna. Odnoszę wrażenie, że nie nakręciła ani jednego filmu bez nastawienia na zysk.

Edytowane przez Odylena
Czas edycji: 2014-02-14 o 11:57
Odylena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 12:02   #3999
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez akikochandesu Pokaż wiadomość
Jeden z mądrzejszych (według mnie oczywiście) seriali dla nastolatek. Do dzisiaj uważam, że dzięki temu, że oglądałam go jeszcze zanim byłam nastolatką (taka końcówka dzieciństwa 10~12 lat) nie zeszłam na złą drogę, a miałam wiele możliwości niestety.
Przez was chyba obejrzę wszystkie odcinki ponownie.
~~~~
Co do afery u Zmalowanej... zawsze mnie śmieszy, ile ludzie marnują czasu, żeby komuś dokuczyć. Mam ostatnio jakieś dziwne poczucie przemijania czasu, najchętniej chodziłabym za ludźmi i wyzywała ich, ile czasu marnują na niepotrzebne rzeczy (sama nie potrafię funkcjonować robiąc jedną rzecz na raz... mimo iż wiem, że pracuje się wtedy mniej efektownie, po prostu nie umiem inaczej żyć ).
Jak znajdziesz daj znać, uwielbiałam to i też ostatnio chciałam sobie przypomnieć, ale lista odcinków dostępnych w sieci, jest strasznie okrojona.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 12:03   #4000
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez Odylena Pokaż wiadomość
[....]

Dla mnie to dość tajemnicza sprawa, że taka sobie dziewuszka, która wcale nie ma zadziwiającej liczby subskrybcji dostaje paki od Chanel czy MAC. U Szusz, Karolajn czy Laury (które też lubią sponsoring) jakoś tego nie zauważyłam.
Na YouTubie nie ma zadziwiającej ilości sub ale na blogu to już ma konkretny ruch.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 12:06   #4001
kustraczek
-ist
 
Avatar kustraczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 329
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez Odylena Pokaż wiadomość
Racja, ale ta estetyczność u Baszakówny również wynika ze współprac (na przykład oświetlenie filmów, pewnie i inne sprzęty). Pokazuje luksusowe kosmetyki, które zawsze są recenzjami sponsorowanymi i dlatego nie jest ani trochę wiarygodna. Odnoszę wrażenie, że nie nakręciła ani jednego filmu bez nastawienia na zysk.
Stąd moja wzmianka o tym, że jej kanał był założony w innym celu, jest stricte reklamowy, ma być pięknie i estetycznie. W reklamach Chanel też występuje Brad Pitt i Marilyn Monroe, a nie Steve Buscemi i Bożena Dykiel
kustraczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-14, 12:12   #4002
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość
I jeszcze wizerunek Karoliny Baszak, cała otoczka jej kanału jest taka... luksusowa? Na pewno wiecie, o co mi chodzi, wszystko pięknie zrobione, montaż, muzyka, sama Karolina ma klasyczną, regularną, trochę wyniosłą urodę, nie jest typową "dziewczyną z sąsiedztwa". Karolina-Stylizacje nie kojarzy mi się z markami selektywnymi, właśnie z powodu jej nieselektywności, używa produktów z różnych półek, ma wizerunek swojskiej dziewczyny, przyjaciółki widzek, a entourage Karoliny Baszak jest zupełnie inny, jej kanał został założony w innym celu.

Nic dodać, nic ująć
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 13:04   #4003
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez akikochandesu Pokaż wiadomość
Jeden z mądrzejszych (według mnie oczywiście) seriali dla nastolatek. Do dzisiaj uważam, że dzięki temu, że oglądałam go jeszcze zanim byłam nastolatką (taka końcówka dzieciństwa 10~12 lat) nie zeszłam na złą drogę, a miałam wiele możliwości niestety.
Przez was chyba obejrzę wszystkie odcinki ponownie.
~~~~
Co do afery u Zmalowanej... zawsze mnie śmieszy, ile ludzie marnują czasu, żeby komuś dokuczyć. Mam ostatnio jakieś dziwne poczucie przemijania czasu, najchętniej chodziłabym za ludźmi i wyzywała ich, ile czasu marnują na niepotrzebne rzeczy (sama nie potrafię funkcjonować robiąc jedną rzecz na raz... mimo iż wiem, że pracuje się wtedy mniej efektownie, po prostu nie umiem inaczej żyć ).
Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Jak znajdziesz daj znać, uwielbiałam to i też ostatnio chciałam sobie przypomnieć, ale lista odcinków dostępnych w sieci, jest strasznie okrojona.
Ja też lubiłam jak byłam młodsza, oglądałam to na ZigZapie chyba 10 razy Też dziś poszukam, dzięki temu, że mi przypomniałyście mam serial na ferie
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 13:10   #4004
ladymln
Zadomowienie
 
Avatar ladymln
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 440
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Pozdrawiam wszystkie fanki "Dziewczyny i miłość". Chciałam je obejrzeć gdzieś w internecie,tak po latach,ale nie mogłam znaleźć. Lubiłam też oglądać ten program z Jabłczyńską o metamorfozach nastolatek


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
I tak, zaraz odezwą się głosy, że "ja odkąd skończyłam 8 miesięcy i nauczyłam się sprawnego chwytania pracuję w chińskiej fabryce tekstyliów, żeby zarobić na swoje zachcianki" - ale nie każdy musi pracować w takim wieku, sorry.
ladymln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 13:27   #4005
ewelinka1808
Rozeznanie
 
Avatar ewelinka1808
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 880
GG do ewelinka1808
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Hej, czytam Was juz jakis czas i postanawiam sie ujawnic
Tutaj mozecie obejrzec Dziewczyny i miłość: http://eonline.pl/serial/dziewczyny-...-online/101184
Od siebie dodam jeszcze, że kochałam Aparatkę
__________________
Butoholizm nabyty

Wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post43722159

Ubrania
ewelinka1808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 13:38   #4006
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez ewelinka1808 Pokaż wiadomość
Hej, czytam Was juz jakis czas i postanawiam sie ujawnic
Tutaj mozecie obejrzec Dziewczyny i miłość: http://eonline.pl/serial/dziewczyny-...-online/101184
Od siebie dodam jeszcze, że kochałam Aparatkę
To jest płatna strona.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 14:38   #4007
Odylena
Raczkowanie
 
Avatar Odylena
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 258
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI



Jaki smutny Maro.
Odylena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 14:57   #4008
Soemi
Raczkowanie
 
Avatar Soemi
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 237
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez Odylena Pokaż wiadomość

Jaki smutny Maro.
Pytanie o maksymalną ilość procentów było najlepsze
__________________
Bloguje:
soemi87.blogspot.com

Soemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 15:04   #4009
Enviaczek
Rozeznanie
 
Avatar Enviaczek
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 503
GG do Enviaczek
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

U RLM porównanie boxów... Ciągle się zastanawiam nad prenumeratą, bardziej kuszą mnie jednak Shiny Boxy, nie wiem czemu, wydają mi się porządniejsze
Enviaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-14, 15:15   #4010
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez Beata28Mys Pokaż wiadomość
Na stylowo tv trening na jedrne posladki
http://www.youtube.com/watch?v=Q3w7dfBykTs
Dziewczyny,ktore sie znaja na cwiczeniach napiszcie czy One to dobrze wykonuja?
niestety źle, a deska pani w żółtym wyglądała strasznie


Przesyłam buziaki księżniczkowe z okazji walentynek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Capture.jpg (51,9 KB, 287 załadowań)
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 15:40   #4011
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Dziewczyny pamiętacie taką YT-erkę- młoda dziewczyna(teraz może coś około 22lat) z córeczką, urodziła bardzo wczesnie, brunetka, robiła liceum online, były jakieś filmiki o nauce, pokazywała sporo ubrań z lumpexów. W jakiś filmiku z outfitem jej dziecko miało plecak chyba ze świnką Pepą, kojarzycie ją?
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 15:45   #4012
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Dziewczyny pamiętacie taką YT-erkę- młoda dziewczyna(teraz może coś około 22lat) z córeczką, urodziła bardzo wczesnie, brunetka, robiła liceum online, były jakieś filmiki o nauce, pokazywała sporo ubrań z lumpexów. W jakiś filmiku z outfitem jej dziecko miało plecak chyba ze świnką Pepą, kojarzycie ją?
http://www.youtube.com/watch?v=A3kqAs8ozeg
?
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 15:53   #4013
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Tak, nie nagrywa juz?
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 16:02   #4014
Beata28Mys
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 602
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Tak, nie nagrywa juz?
http://www.youtube.com/watch?v=XQYZJXrZfZo niuniutka
Beata28Mys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 16:04   #4015
nienna
Raczkowanie
 
Avatar nienna
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 285
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Tak, nie nagrywa juz?
Początkowo nagrywała jako niuniutkaa bodajże. Potem bhclub. Potem znowu jako niuniutkaa nagrała jeden filmik, powiedziała, że będzie nagrywać częściej, ale już nie wróciła. Szkoda, bo bardzo ją lubiłam. Jej filmiki niczego nowego do mojego życia nie wniosły, ale bardzo przyjemnie się ją oglądało.
__________________
"Outside of a dog, a book is a man's best friend. Inside of a dog, it is too dark to read." Groucho Marx
nienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 16:12   #4016
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Dziewczyny pamiętacie taką YT-erkę- młoda dziewczyna(teraz może coś około 22lat) z córeczką, urodziła bardzo wczesnie, brunetka, robiła liceum online, były jakieś filmiki o nauce, pokazywała sporo ubrań z lumpexów. W jakiś filmiku z outfitem jej dziecko miało plecak chyba ze świnką Pepą, kojarzycie ją?

Pamiętam ją!
Bardzo ją lubiłam, ale chyba zrezygnowała przez falę krytyki
Miała na imię Marta, chyba mąż mówił na nią Marti, była też jakąś miss... później działała chwilę na kanale kosmetycznym i zniknęła...
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 16:18   #4017
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

https://www.youtube.com/user/AgnieszkaGrzelakMUA/videos


Fajna dziewczyna!
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 16:21   #4018
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez Enviaczek Pokaż wiadomość
U RLM porównanie boxów... Ciągle się zastanawiam nad prenumeratą, bardziej kuszą mnie jednak Shiny Boxy, nie wiem czemu, wydają mi się porządniejsze
ranyboskie, te jej obecne włosy to już według mnie prawdziwa tragedia - i kolorystycznie i jeśli chodzi o fryzurę.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 16:25   #4019
Enviaczek
Rozeznanie
 
Avatar Enviaczek
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 503
GG do Enviaczek
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
ranyboskie, te jej obecne włosy to już według mnie prawdziwa tragedia - i kolorystycznie i jeśli chodzi o fryzurę.
A to ja jeśli chodzi o kolor to jestem zakochana, bo ubóstwiam kolorowe włosy, ale fryzura... no cóż, jakby piorun w szczypiorek strzelił
Enviaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 16:30   #4020
Annnia20
Raczkowanie
 
Avatar Annnia20
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 235
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

http://www.youtube.com/user/liendoesja/videos Dziewczyny oglądaliście ją kiedyś ? Ja tak, bardzo ją lubiłam i szkoda, że przestała i usuneła swoje filmiki
Annnia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-20 17:16:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:03.