Aparaty ortodontyczne cz. XI - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-18, 20:29   #4021
oska99
Rozeznanie
 
Avatar oska99
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 507
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez maweave Pokaż wiadomość
Założyli mi dzisiaj hyraxa... w tym się cholera nie da jeść!
współczuję.. ja miałam hassa,coś podobnego do hyraxa. Ile będziesz go nosić ?
__________________
Starania od 2015 r.
3x iui
2x ivf Artvimed
10.2019 Macierzyństwo - dr Mirocki lub Przybycień ?



oska99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 21:19   #4022
KamilaEwa
Raczkowanie
 
Avatar KamilaEwa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 458
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Hej! Ja jutro prawie kończę moją 1,5 roczną przygodę z aparatem tzn. jutro mi ściągają górny aparat a dolny za niedługo aż mi trochę szkoda muszę przyznać....heh wszyscy nie wyobrażają sobie mnie bez aparatu i ja siebie też nie ale jestem zadowolona z efektów i postaram się wstawić zdjęcia pozdrawiam!
__________________
Pielęgnacja włosów
Fitness

I’ve loved and I’ve lost .





KamilaEwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 21:25   #4023
maweave
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 37
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez oska99 Pokaż wiadomość
współczuję.. ja miałam hassa,coś podobnego do hyraxa. Ile będziesz go nosić ?
Wstępnie 6 miesięcy. Potem aparat na górę i ogólnie jeszcze coś co ma utrzymać efekt tej poszerzonej szczęki(drucik, który podobno jeszcze bardziej utrudnia życie niż hyrax)

Jedyny plus, to brak bólu. Ale nie wie jak ja pół roku z czymś takim wytrzymam Schudnę na pewno, bo zmiksowane zupy nie są zbyt smaczne.
maweave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 22:58   #4024
Irish184
Rozeznanie
 
Avatar Irish184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 745
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Stało się. Od 3 dni mam założony górny łuk oraz płytkę podnoszącą zgryz przez którą mówię bardzo niewyraźnie i jem tylko papki, bo dolne zęby nie mają styczności z górnymi więc gryźć się nie da. Czy ktoś miał kiedyś taką płytkę? Da się z tym normalnie mówić? Jeśli chodzi o ból to jak na razie pierścienie na szóstkach trochę obcierają mi język. Naklejam w te miejsca wosk. I mam kolejne pytanie, może trochę głupie - czy ten wosk trzeba ściągać podczas jedzenia?
Irish184 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 06:34   #4025
myworldishere
Raczkowanie
 
Avatar myworldishere
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 83
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

moje standardowe pytanie dostałaś coś od orto np.jakieś szczoteczki czy cuś?
__________________
aparatka od 7.12.2011
myworldishere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 08:34   #4026
ksiezycowa_pyza
Raczkowanie
 
Avatar ksiezycowa_pyza
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 292
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez Irish184 Pokaż wiadomość
Stało się. Od 3 dni mam założony górny łuk oraz płytkę podnoszącą zgryz przez którą mówię bardzo niewyraźnie i jem tylko papki, bo dolne zęby nie mają styczności z górnymi więc gryźć się nie da. Czy ktoś miał kiedyś taką płytkę? Da się z tym normalnie mówić? Jeśli chodzi o ból to jak na razie pierścienie na szóstkach trochę obcierają mi język. Naklejam w te miejsca wosk. I mam kolejne pytanie, może trochę głupie - czy ten wosk trzeba ściągać podczas jedzenia?

Hej! Ja chyba mam tą płytkę moja nazywa się Nance'a ma podniesc troche zgryz i trzymać tylne zęby w ryzach bo mam wyrwane czworki, a w ich miejsce maja sie przeusnąć przednie zeby. Ja tą plytke mialam zalozona 2 tyg przed aparatem wiec zanim zalozyla mi aparat zdazylam sie przyzwyczaic. Faktycznie pierwsze dni ciezko sie mowilo, ale bez problemu szlo mnie zrozumiec po kilku dniach bylo juz normalnie. Pierwszy posiłek to był szok myslalam, ze umre wszedzie mi jedzenie wlazilo pod ta plytke i w ogole, ale tez po paru dniach bylo ok. Teraz funkcionuje z nia normalnie. Ale tak wlasnie teraz czytam, ze obcieraja Ci jezyk pierscienie na 6, mi jezyka nie obcieraly bo o nie miałam zaczepiona ta płytkę , obcieraly mnie te pierscienie w policzki. Co do wosku jesli go nie sciagniesz przed jedzeniem to i tak zjesz go w trakcie z pokarmem Ja sciagałam bo nie chcialam miec tego w zołądku
ksiezycowa_pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 09:16   #4027
dtka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 46
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Wosk jest zupełnie nieszkodliwy, najczęściej sam odpada podczas jedzenia (nigdy mi się nie zdarzyło) lub częściej podczas mycia zębów. Można oczywiście samemu ściągać. Mi osobiście nie przeszkadza.

Mam aparat kryształowy Radiance. Górę od 11.10 a dół od wczoraj. Mam też te śmieszne górki z kompozytu na piątkach, żeby oddzielić zęby górne od dolnych (inaczej zdjęłabym sobie dolne zamki górnymi zębami). Któraś miała coś takiego? niewygodne to nieludzko, nie ma jak jeść, mam wrażenie końskiej szczęki, w ogóle koszmar... Mam to nosić kilka miesięcy i na razie sobie tego nie wyobrażam

Edytowane przez dtka
Czas edycji: 2011-12-14 o 04:32
dtka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-19, 09:44   #4028
paolaa07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 30
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Ja też mam kompozyt na dolnych piątkach, przyzwyczaisz się, przez pierwsze 3 dni o wiele bardziej przeszkadzało mi to niż sam aparat, a teraz już tego w ogóle nie czuje. Nawet jak odpadł (jeśli masz szczególnie dużo "nalane" nastaw się na częste odpadanie, ja na jednej piątce gubie regularnie, raz nawet przy płukaniu elmexem..po prostu wyplułam płyn razem z kompozytem) to się nie zorientowałam od razu.
Klika miesięcy? ja chyba do końca noszenia aparatu ;o i tak uważam, że to najrozsądniejsze rozwiązanie w tej kwestii, to po prostu wygląda jak plomba tylko jest jej "troche" więcej, a wyobrażasz sobie mieć zamontowane płytki o jakich dziewczyny tu piszą...? ja nie:P

Cytat:
Napisane przez dtka Pokaż wiadomość
Kiedyś już pisałam ale mi zjadło posta. Tak więc to moje drugie podejście do pierwszego posta na tym forum

Ja dostałam cały zestaw: szczoteczkę z wyciorkiem na drugim końcu, lusterko dentystyczne i kosmetyczkę do torebki z mini szczoteczką składaną, wyciorkiem, nicią, nawlekaczkami do nici, mini pastą i pudełeczkiem z woskiem. Z tego co piszecie wnioskuję, że niespotykanie dużo dostałam.

Wosk jest zupełnie nieszkodliwy, najczęściej sam odpada podczas jedzenia (nigdy mi się nie zdarzyło) lub częściej podczas mycia zębów. Można oczywiście samemu ściągać. Mi osobiście nie przeszkadza.

Na koniec trochę o mnie:
Mam aparat kryształowy Radiance. Górę od 11.10 a dół od wczoraj. Mam też te śmieszne górki z kompozytu na piątkach, żeby oddzielić zęby górne od dolnych (inaczej zdjęłabym sobie dolne zamki górnymi zębami). Któraś miała coś takiego? niewygodne to nieludzko, nie ma jak jeść, mam wrażenie końskiej szczęki, w ogóle koszmar... Mam to nosić kilka miesięcy i na razie sobie tego nie wyobrażam
paolaa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 09:47   #4029
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

A ja melduję, że jestem już ex-aparatką

Jeszcze tylko poprawić kształt ząbków, wybielić i będzie git
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 11:04   #4030
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
A ja melduję, że jestem już ex-aparatką

Jeszcze tylko poprawić kształt ząbków, wybielić i będzie git
pochwal sie i pokaz fotki
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 11:33   #4031
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez dtka Pokaż wiadomość
Kiedyś już pisałam ale mi zjadło posta. Tak więc to moje drugie podejście do pierwszego posta na tym forum

Ja dostałam cały zestaw: szczoteczkę z wyciorkiem na drugim końcu, lusterko dentystyczne i kosmetyczkę do torebki z mini szczoteczką składaną, wyciorkiem, nicią, nawlekaczkami do nici, mini pastą i pudełeczkiem z woskiem. Z tego co piszecie wnioskuję, że niespotykanie dużo dostałam.

Wosk jest zupełnie nieszkodliwy, najczęściej sam odpada podczas jedzenia (nigdy mi się nie zdarzyło) lub częściej podczas mycia zębów. Można oczywiście samemu ściągać. Mi osobiście nie przeszkadza.

Na koniec trochę o mnie:
Mam aparat kryształowy Radiance. Górę od 11.10 a dół od wczoraj. Mam też te śmieszne górki z kompozytu na piątkach, żeby oddzielić zęby górne od dolnych (inaczej zdjęłabym sobie dolne zamki górnymi zębami). Któraś miała coś takiego? niewygodne to nieludzko, nie ma jak jeść, mam wrażenie końskiej szczęki, w ogóle koszmar... Mam to nosić kilka miesięcy i na razie sobie tego nie wyobrażam
Cytat:
Napisane przez paolaa07 Pokaż wiadomość
Ja też mam kompozyt na dolnych piątkach, przyzwyczaisz się, przez pierwsze 3 dni o wiele bardziej przeszkadzało mi to niż sam aparat, a teraz już tego w ogóle nie czuje. Nawet jak odpadł (jeśli masz szczególnie dużo "nalane" nastaw się na częste odpadanie, ja na jednej piątce gubie regularnie, raz nawet przy płukaniu elmexem..po prostu wyplułam płyn razem z kompozytem) to się nie zorientowałam od razu.
Klika miesięcy? ja chyba do końca noszenia aparatu ;o i tak uważam, że to najrozsądniejsze rozwiązanie w tej kwestii, to po prostu wygląda jak plomba tylko jest jej "troche" więcej, a wyobrażasz sobie mieć zamontowane płytki o jakich dziewczyny tu piszą...? ja nie:P
ja również bede miała kompozyt żeby nie zjeśc dolnych zamków(moja wada to protruzja na górze) powiedziałam orto,ze nie ma mowy o zadnych płytkach podniebiennych, mam codzienny kontakt z klientem i absolutnie chocby nie wiem co to się na to nei zgodzę. no i bedą kompozyty, bardzo się ciesze
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-19, 12:03   #4032
KamilaEwa
Raczkowanie
 
Avatar KamilaEwa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 458
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

A ja miałam mieć dziś ściąganą górę...i jednak muszę poczekać jeszcze miesiąc bo jednego ząbka trzeba jeszcze dorównać no ale miesiąc w tą, czy w tą już się poczeka, najważniejsze żeby było dobrze
__________________
Pielęgnacja włosów
Fitness

I’ve loved and I’ve lost .





KamilaEwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 12:10   #4033
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
A ja melduję, że jestem już ex-aparatką

Jeszcze tylko poprawić kształt ząbków, wybielić i będzie git
pokazuj się
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 12:19   #4034
myworldishere
Raczkowanie
 
Avatar myworldishere
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 83
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez dtka Pokaż wiadomość
Kiedyś już pisałam ale mi zjadło posta. Tak więc to moje drugie podejście do pierwszego posta na tym forum

Ja dostałam cały zestaw: szczoteczkę z wyciorkiem na drugim końcu, lusterko dentystyczne i kosmetyczkę do torebki z mini szczoteczką składaną, wyciorkiem, nicią, nawlekaczkami do nici, mini pastą i pudełeczkiem z woskiem. Z tego co piszecie wnioskuję, że niespotykanie dużo dostałam.

Wosk jest zupełnie nieszkodliwy, najczęściej sam odpada podczas jedzenia (nigdy mi się nie zdarzyło) lub częściej podczas mycia zębów. Można oczywiście samemu ściągać. Mi osobiście nie przeszkadza.

Na koniec trochę o mnie:
Mam aparat kryształowy Radiance. Górę od 11.10 a dół od wczoraj. Mam też te śmieszne górki z kompozytu na piątkach, żeby oddzielić zęby górne od dolnych (inaczej zdjęłabym sobie dolne zamki górnymi zębami). Któraś miała coś takiego? niewygodne to nieludzko, nie ma jak jeść, mam wrażenie końskiej szczęki, w ogóle koszmar... Mam to nosić kilka miesięcy i na razie sobie tego nie wyobrażam
to rzeczywiście sporo
A możesz wstawić zdjęci abo jestem ciekawa jak się prezentuje twój zestaw?
__________________
aparatka od 7.12.2011
myworldishere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 12:29   #4035
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Proszę
I jak?!?

Zęby zżółciały niemiłosiernie (chociaż tylne pozostały takie jakie były)- na razie zastosuję delikatne wybielanie pastą, a jak nie pomoże to pomyślę nad czymś mocniejszym.

No i muszę poprawić kształt przede wszystkim dwójek, bo są pościnane pod skosem (tutaj tego akurat nie widać).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aparat.jpg (27,5 KB, 175 załadowań)
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 12:39   #4036
KamilaEwa
Raczkowanie
 
Avatar KamilaEwa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 458
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
Proszę
I jak?!?

Zęby zżółciały niemiłosiernie (chociaż tylne pozostały takie jakie były)- na razie zastosuję delikatne wybielanie pastą, a jak nie pomoże to pomyślę nad czymś mocniejszym.

No i muszę poprawić kształt przede wszystkim dwójek, bo są pościnane pod skosem (tutaj tego akurat nie widać).

PIĘKNE ząbki !!!
__________________
Pielęgnacja włosów
Fitness

I’ve loved and I’ve lost .





KamilaEwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 13:28   #4037
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Wstawiam zdjęcia moich zębów już w aparacie . Mam nadzieję, że za 1,5 roku będę mogła pochwalić się zdjęciami ukazującymi hollywoodzki uśmiech
__________________


Edytowane przez Anja92
Czas edycji: 2017-06-19 o 16:22
Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 13:35   #4038
Irish184
Rozeznanie
 
Avatar Irish184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 745
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez myworldishere Pokaż wiadomość
moje standardowe pytanie dostałaś coś od orto np.jakieś szczoteczki czy cuś?
Ja dostałam szczoteczkę, szczoteczkę taką składaną, lusterko dentystyczne, opakowanie wosku orodontycznego, nitki do czyszczenia zębów i wyciorek.

Cytat:
Napisane przez ksiezycowa_pyza Pokaż wiadomość
Hej! Ja chyba mam tą płytkę moja nazywa się Nance'a ma podniesc troche zgryz i trzymać tylne zęby w ryzach bo mam wyrwane czworki, a w ich miejsce maja sie przeusnąć przednie zeby. Ja tą plytke mialam zalozona 2 tyg przed aparatem wiec zanim zalozyla mi aparat zdazylam sie przyzwyczaic. Faktycznie pierwsze dni ciezko sie mowilo, ale bez problemu szlo mnie zrozumiec po kilku dniach bylo juz normalnie. Pierwszy posiłek to był szok myslalam, ze umre wszedzie mi jedzenie wlazilo pod ta plytke i w ogole, ale tez po paru dniach bylo ok. Teraz funkcionuje z nia normalnie. Ale tak wlasnie teraz czytam, ze obcieraja Ci jezyk pierscienie na 6, mi jezyka nie obcieraly bo o nie miałam zaczepiona ta płytkę , obcieraly mnie te pierscienie w policzki. Co do wosku jesli go nie sciagniesz przed jedzeniem to i tak zjesz go w trakcie z pokarmem Ja sciagałam bo nie chcialam miec tego w zołądku
Tak, moja płytka to coś podobnego chociaż nie całkiem. Ale ma spełniać to samo zadanie - podnieść zgryz. Mój pierwszy dzień z tą płytką to koszmar - ani jeść ani mówić nie umiałam. Dzisiaj mam ją czwarty dzień i udaje mi się mówić ciut lepiej niż na początku ale i tak strasznie seplenie. Staram się dużo mówić żeby poprawić wymowę. Ile czasu już ją nosisz? Mi ortodontka powiedziała, że będę ją nosiła około 4 miesiące ale boję się, że powiedziała tak tylko żeby mnie całkiem nie przerazić i pewnie będę musiała mieć ją dłużej.

Jeśli chodzi o wosk to mi on jakoś nie odpada przy jedzieniu - może dlatego że jam papki same. Ale zastanawiałam się czy może zaszkodzić jeśli się go połknie. Odpada za to zawsze przy myciu zębów.
Irish184 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 14:19   #4039
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
Proszę
I jak?!?

Zęby zżółciały niemiłosiernie (chociaż tylne pozostały takie jakie były)- na razie zastosuję delikatne wybielanie pastą, a jak nie pomoże to pomyślę nad czymś mocniejszym.

No i muszę poprawić kształt przede wszystkim dwójek, bo są pościnane pod skosem (tutaj tego akurat nie widać).

Ale Ci sie ladnie poszerzyl usmiech.
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-19, 15:35   #4040
maweave
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 37
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez dtka Pokaż wiadomość
Kiedyś już pisałam ale mi zjadło posta. Tak więc to moje drugie podejście do pierwszego posta na tym forum

Ja dostałam cały zestaw: szczoteczkę z wyciorkiem na drugim końcu, lusterko dentystyczne i kosmetyczkę do torebki z mini szczoteczką składaną, wyciorkiem, nicią, nawlekaczkami do nici, mini pastą i pudełeczkiem z woskiem. Z tego co piszecie wnioskuję, że niespotykanie dużo dostałam.
Ja to samo dostałam I nawet oprócz mini szczoteczki, mini wyciorek

szprotka_mada no strasznie się poszerzył uśmiech, świetnie teraz to wygląda, nosiłaś może coś na poszerzenie szczęki?

Edytowane przez maweave
Czas edycji: 2011-11-19 o 15:36
maweave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 16:23   #4041
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
Proszę
I jak?!?

Zęby zżółciały niemiłosiernie (chociaż tylne pozostały takie jakie były)- na razie zastosuję delikatne wybielanie pastą, a jak nie pomoże to pomyślę nad czymś mocniejszym.

No i muszę poprawić kształt przede wszystkim dwójek, bo są pościnane pod skosem (tutaj tego akurat nie widać).
Ale super! Piękny uśmieszek, gratulacje!
Czekam na równie spektakularny efekt u mnie
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 16:27   #4042
myworldishere
Raczkowanie
 
Avatar myworldishere
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 83
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Ale super! Piękny uśmieszek, gratulacje!
Czekam na równie spektakularny efekt u mnie
właśnie a jak u ciebie? ząbki się prostują bo ty chyba dopiero niecały miesiąc aparat nosisz?
__________________
aparatka od 7.12.2011
myworldishere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 16:38   #4043
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
Proszę
I jak?!?

Zęby zżółciały niemiłosiernie (chociaż tylne pozostały takie jakie były)- na razie zastosuję delikatne wybielanie pastą, a jak nie pomoże to pomyślę nad czymś mocniejszym.

No i muszę poprawić kształt przede wszystkim dwójek, bo są pościnane pod skosem (tutaj tego akurat nie widać).
piękny efekt !
Paste wybielającą odrzuć , strasznie niszczy szkliwo i odwapnia , lepiej sobie kup białą perłę , wybielisz szybciej , ładniejszy efekt i nakładki nie działają tak źle jak te wszystkie pasty . Białą perłę Ci polecam bo sama kiedyś kiedyś używałam i efekty były super
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 17:01   #4044
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez myworldishere Pokaż wiadomość
właśnie a jak u ciebie? ząbki się prostują bo ty chyba dopiero niecały miesiąc aparat nosisz?
W poniedziałek będą 3 tyg., jak noszę aparat Efekty narazie niewielkie, ale zauważyłam że środek łuku się przesunął troszkę, a o to chodziło Poza tym ząbki się chyba prostują, ponieważ drut mi się przesuwa, a z tego, co czytałam jest to właśnie oznaką prostowania, więc jest dobrze W sumie do aparatu się przyzwyczaiłam już, choć chciałabym go ściągnąć... A za 2 tyg. dochodzi metal na dół
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 17:03   #4045
oska99
Rozeznanie
 
Avatar oska99
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 507
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez maweave Pokaż wiadomość
Wstępnie 6 miesięcy. Potem aparat na górę i ogólnie jeszcze coś co ma utrzymać efekt tej poszerzonej szczęki(drucik, który podobno jeszcze bardziej utrudnia życie niż hyrax)

Jedyny plus, to brak bólu. Ale nie wie jak ja pół roku z czymś takim wytrzymam Schudnę na pewno, bo zmiksowane zupy nie są zbyt smaczne.
to troszkę długo, ale czas szybko leci.. ile razy masz go przekręcić? powodzenia i wytrwałości! ja schudłam 4kg jak nosiłam Hassa
__________________
Starania od 2015 r.
3x iui
2x ivf Artvimed
10.2019 Macierzyństwo - dr Mirocki lub Przybycień ?



oska99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 17:09   #4046
wesola84
Rozeznanie
 
Avatar wesola84
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 767
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Szprotka_mada super! A jaki szeroki masz teraz uśmiech!
__________________
ex-aparatka damonowa
25.08.2010 - 25.06.2012
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2710


Miłość to jedyny sens tego szalonego snu, w którym jesteśmy uwięzieni.
wesola84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 17:13   #4047
Onexy
Zadomowienie
 
Avatar Onexy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Rochester / okolice Opola
Wiadomości: 1 548
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Dziewczyny,kiedy sie zakłada gumki na zamki? Ja mam od środy założony,ale same zamki...
Onexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 17:15   #4048
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Dziękuję!

Cytat:
Napisane przez maweave Pokaż wiadomość
szprotka_mada no strasznie się poszerzył uśmiech, świetnie teraz to wygląda, nosiłaś może coś na poszerzenie szczęki?
Nie nosiłam nic takiego Sam aparacik

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
piękny efekt !
Paste wybielającą odrzuć , strasznie niszczy szkliwo i odwapnia , lepiej sobie kup białą perłę , wybielisz szybciej , ładniejszy efekt i nakładki nie działają tak źle jak te wszystkie pasty . Białą perłę Ci polecam bo sama kiedyś kiedyś używałam i efekty były super
Ja byłam z Blanxa zadowolona, ale chcę coś innego spróbować. Białej perły nie używałam. Poczekam, aż mi się trochę dziąsła podgoją i wypróbuję
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 17:23   #4049
myworldishere
Raczkowanie
 
Avatar myworldishere
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 83
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
W poniedziałek będą 3 tyg., jak noszę aparat Efekty narazie niewielkie, ale zauważyłam że środek łuku się przesunął troszkę, a o to chodziło Poza tym ząbki się chyba prostują, ponieważ drut mi się przesuwa, a z tego, co czytałam jest to właśnie oznaką prostowania, więc jest dobrze W sumie do aparatu się przyzwyczaiłam już, choć chciałabym go ściągnąć... A za 2 tyg. dochodzi metal na dół

ja dwa dni po zakładaniu twojego dołu będę zakładać swoją górę;p
__________________
aparatka od 7.12.2011
myworldishere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 17:46   #4050
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez myworldishere Pokaż wiadomość
ja dwa dni po zakładaniu twojego dołu będę zakładać swoją górę;p
Czyli razem czekamy? Ja się jedynie cieszę z faktu, że ujrzę moją orto., która jest przesympatyczna Moja mała rada: jedz teraz wszystko, na co masz ochotę, bo potem łatwo nie będzieŻartuję oczywiście, ale ja praktycznie całkowicie odstawiłam niektóre pokarmy (wszelkie batony, czekolady, skórki od chleba, jakieś chrupiące wafle itp.). Ostatnio próbowałam zjeść kromkę chleba ze skórką i miałam wrażenie, że mi się zamek odklei

A jaki aparat będziesz miała założony? Jaki kolor gumek bierzesz na początek? Ja chyba zrezygnuję już z tych przezroczystych do kosmetycznego aparatu i zaopatrzę się w pastele, bo przezroczyste szybko się odbarwiają. Na dół wezmę różowe lub turkusowe

Edytowane przez gwiazdka93
Czas edycji: 2011-11-19 o 17:48
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.