fobie-macie? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-02, 13:32   #121
Cartil
Raczkowanie
 
Avatar Cartil
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 111
Dot.: fobie-macie?

ja nigdy nie bałam się pająków i węży ale gdy widze np ślimaka bez skorupy albo gąsienice to cała się trzęse
kiedyś siedziałam na trawie i malowałam byłam wtedy w sandałach Nagle czuje coś mokrego na palcach u nogi Bałam się spojrzeć w dół jak już spojrzałam to zobaczyłam wielkiego obślizgłego ślimakaa to było straszne ..
boje się glonów i ciemnej wody
boje się ciemności oczywiście :/ A najdziwniejsze jest to że co tydzień oglądam z koleżankami horrory i chyba jestem już lekko od tego uzależniona Boje się duchów Jak ide spać to zawsze skacze na łóżko z odległości conajmniej metra bo wydaje mi się że coś złapie mnie za noge Wogóle zawsze po horrorach mamm takie schizy ...
Cartil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 13:35   #122
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: fobie-macie?

Jest jeszcze jedno - paniczny strach przed pomyłką i zamknięciem mnie żywcem w trumnie. Aż mnie ciarki przechodzą, kiedy sobie o tym pomyślę. A myślę o tym właściwie codziennie.

O nawet nie wiedziałam, że to się jakoś nazywa! Ale przeczytałam to forum i fobie które mam to: apiofobia i tafefobia
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 14:29   #123
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: fobie-macie?

Ja nie lubie przebywać w pomieszczeniach,gdzie jest bardzo dużo ludzi,brr... .Nie jest to jakaś fobia,ale czuje w takiej sytuacji pewien dyskomfort .
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 14:49   #124
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: fobie-macie?

Niestety, mam masę fobii

1. Panicznie boję się sama spać. Nie zasnę sama, choćby nie wiem co , zasypiam zawsze z TŻ, mamą, w najgorszym razie z kotem. Wiąże to się z traumą jeszcze z dzieciństwa, której nie potrafię zwalczyć.

2. Boję się przytyć W sumie przy mojej przemianie materii nie grozi mi to raczej, ale i tak się boję.

3. Nie zjeżdżam windą w dół. W górę-owszem, pojadę, ale w dół za żadne skarby.

4. Ogólnie nie lubię przebywać sama w domu. Zawsze jest przy mnie przynajmniej kot

5. Nie łykam dużych tabletek. Kiedy jestem chora, zawsze proszę o przepisanie zastrzyków.

Z tych poważniejszych fobii to by było na tyle, a mam jeszcze sporo mniejszych...
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 15:46   #125
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: fobie-macie?

Przypomnialyście mi o czymś jesczze:
mam fobię przed:
-byciem samej w domu - nie zasnę, kiedy jestem w nocy sama, siedze przed kompem do 6 rana, kładę się, gdy zaczyna switać

-nie lubię miejsc, gdzie jest dużo ludzi - dostaję wtedy szału, wszystko mnie denerwuje, najchętniej bym pobiła wszystkich
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 16:06   #126
martaa65
Rozeznanie
 
Avatar martaa65
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dziura
Wiadomości: 661
Dot.: fobie-macie?

Cytat:
Napisane przez Madzia007
Jest jeszcze jedno - paniczny strach przed pomyłką i zamknięciem mnie żywcem w trumnie. Aż mnie ciarki przechodzą, kiedy sobie o tym pomyślę. A myślę o tym właściwie codziennie.
Ja mam taki lek od ladnych paru lat. Babcia opowiadala mi ze szczegolami o dziewczynie, ktora pochowali. Obudzila sie potem w trumnie. Krzyczala,ale zanim odkryli wieko juz sie udusila. W szoku wyrwala sobie wlosy i paznokcie Ciekawe czy trumna byla zakopana w ziemi czy wstawiona do murowanej pieczary Miedzy innym, dlatego chce oddac swoje narzady po smierci. Bez serca czy innego waznego narzadu nie bedzie mozliwosci ,ze sie obudze.
A tak w ogóle to boje sie:
~pajakow, slimakow, gasienic itp po prostu dostaje drgawek na ich widok i zaczynam sie drzec
~ ociagow, tramwajow itd. Boje sie,ze moglabym zostac zmasakrowana
~ DUCHÓW
~ ze spadne z duzej wysokosci
~ psow! ciagle slysze o zagryzionych ludziach. Rok temu maly piesek ugryzl mnie w noge
~ za wpadne do sciekow itp straszne Brrr....
__________________
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
martaa65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 16:34   #127
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Smile Dot.: fobie-macie?

Tez mam takie male fobie
Strasznie sie boje ciemnosci. Jak musze isc w nocy do lazienki, to zapalam wszystkie swiatla po drodze, ale najgorszy jest powrot - musze je wszystkie pogasic Jak juz zgasze, to pedze jak szalona do lozka, wyobrazajac sobie najgorsze rzeczy, ktore na mnie po drodze czekaja
Boje sie porzadnej burzy, takiej z piorunami i grzmotami - najlepiej schowalabym sie gdzies, gdzie nie ma okien i przeczekala.
Nienawidze tez jezdzenia winda, staram sie to robic jak najrzadziej. Kiedys potrafilam kilka razy dziennie wejsc na 10 pietro po schodac, byle by tylko nie wsiasc do tej rozklekotanej windy
Ale musze sie pochwalic, ze walcze z tymi moimi fobiami i sa efekty Czasem nie zapale swiatla - serducho mi wali wtedy jak szalone, ale jest coraz lepiej. Do wind powoli sie przyzwyczajam - w koncu w dzisiejszych czasach sa bezpieczniejsze, ale mimo to zawsze sie boje.
Aha i nienawidze pajakow, ale sie ich nie boje, po prostu sa takie obrzydliwe
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-19, 21:18   #128
eM!
Zadomowienie
 
Avatar eM!
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 044
fobie-macie? - mammmyyyy!

A ja chyba jestem jakas dziwna, bo wiekszosc znajomych nienawidzi dworcow i tych 'klimatow' jak ktos tu ladnie napisal, ja za to lubie chodzic po dworcu centralnym, wiem to jest chore, wszyscy uwazaja ze jestem psychiczna Oczywiscie nie jezdze tam codziennie, zeby pochodzic sobie po peronach , ale jesli jestem w okolicach i musze przejsc przez dworzec czy podziemia to lubie to . Ależ mam rozrywke.. jak to czytam to sama sie z siebie smieje, szukam dreszczyku emocji, hehe

Hm.. co by tam jeszcze. Z moich 'dziwnych fobio-przyzwyczajen' to lubie bardzo ogladac straszne filmy, horrory, dokumenty, filmy typu 'z archiwum x', 'nie do wiary' mniej grozne np. '997' i inne takie. Sek w tym ze potem nie moge spac i boje sie, ze zaraz cos mi wyskoczy, przyjdzie jakis duch, slysze kazdy szelest, tragedia. Chyba mam zaburzone cos w mojej glowce, bo 'lubie sie bac ale potem sie boje' Najczesciej jednak ogladam to wszystko bo ciekawosc mnie wykancza

Boje sie tez ciemnosci, nienawidze chodzic parkiem gdy jest ciemno, czuje sie niepewnie, ze zaraz ktos wyskoczy zza krzaka i zrobi mi cos zlego.. ogolnie boje sie starszych facetow, przez ktorych chyba nabawilam sie fobi, bo mialam nieprzyjemne 'sytuacje' z mezczyznami mi nieznanymi, na ulicy. Brr.. (no ale.. dlatego tez jestem zabezpieczona w gaz )

Aaaa.. zapomnialam wspomniec o obrzydzeniu do krwi, strzykawek itp. Gdy widze w tv jak robia komus zastrzyk, pobieraja krew, jest mi nie dobrze, zakrywam oczy. To samo, gdy pokazuja jakies operacje. Nienawidze filmow typu 'ostry dyzur' a nawet 'na dobre czy na zle', pff.. wystarczą zwykle glupie rozmowy takich telewizyjnych lekarzy w trakcie operacji, a mam ochote wymiotowac. Bleee..

Pff.. ale sie naprodukowalam
__________________
-
eM! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 22:26   #129
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: fobie-macie?

Ja raczej tradycyjnie- pająki Ostatnio miałam nawet taką sytuację. Zakładam koszulke patrze w lustro a na ramieniu wielki, ogromniasty czarny pająk . Nie wiedziałam jak się wydostać, zdjąć ubranie, czy pająka.. Narobiłam krzyku, aż przyleciała babcia, bo myślała, że mnie TŻ leje
A tak poza tym boje się sytuacji w których nie mogę się ruszyć. Np. zamknietę zjeżdżalnie,albo trumna
A tak pozatym ciemności, odgłosów niewiadomego pochodzenia, duchów, wampirów, wilkołaków i wszystkich innych stworów których pełno w horrorach- ta 'fobia' naszczęście tylko po obejrzeniu filmu grozy
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 17:26   #130
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: fobie-macie?

Ja jeszcze nie lubie zjeżdżać w dół ruchomymi schodami.To nie jest jakaś straszna fobia,ale po prostu mam cały czas wrażenie,że "spadnę".
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 17:38   #131
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: fobie-macie?

Ja panicznie się boję wysokości. Gdy jestem np. na jakiejś wierzy widokowej zdaje mi się że spadnę, albo ze ta wierza się zawali- nie wiem czemu. I straszliwie boję się stromych schodów, ale to jest powiązane z wysokością.

To była taka w sumie normalna fobia. A dziwna... Od małego panicznie bałam się krów. Nie byków, ale krów. Na widok krowy uciekałam itp. Dalej się boję, ale mój TŻ ma krówki więc powoli się próbuje przemóc. Teraz jestem na etapie dotknięcia cielaka, ale jak krowa się na mnie popatrzy, albo się ruszy to wieje byle jak najdalej. Nie wiem czemu
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-21, 17:50   #132
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: fobie-macie?

ja się boję motyli i ciem i jak latem coś takiego wpadnie mi do pokoju
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 18:25   #133
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: fobie-macie?

a ja mam klaustrofobie i to bardzo silną, trzebaby się gdzieś na jakąś pustynię wyprowadzić.
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 18:39   #134
*Ancia*
Rozeznanie
 
Avatar *Ancia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 625
Dot.: fobie-macie?

Boje sie pajakow i, co smutne niektorych ludzi
*Ancia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 18:51   #135
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: fobie-macie?

PSY! Jak idę z kimś i zobaczę psa który idzie po mojej stronie to szybko zmykam na drugą i zostawiam samą z tym zwierzkiem osobę z którą idę
Na dodatek boję się nawet takich malutkich piesków a to już naprawdę paranoja...
Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 18:51   #136
*Ancia*
Rozeznanie
 
Avatar *Ancia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 625
Dot.: fobie-macie?

Achh zapomnialabym! Zazwyczaj jak klade sie spac albo zamykam oczy(nawet siedzac) to wydaje mi sie ze stoi nade mna facet z siekiera albo kijem baseballowym i zaraz mnie ubije Mam tez lek przed uduszeniem sie! Matko jakiego ja stresa lapie jak np winda staje albo cos w tym stylu Jak bylam mala to panicznie balam sie clownow teraz juz mi przeszlo ale i tak ich nie znosze grrrrr
*Ancia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 19:03   #137
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: fobie-macie?

Mam alergie na jad pszczeli ale pszczolki lubie i nie raz pomagalam tacie w pracy przy nich (odwazna jestem)
Strasznie boje sie pajakow, mam to od urodzenia chyba. Nie potrafie ich zabic (bo sie ich boje). Pamietam sytuacje z dziecinstwa kiedy siedzialysmy do pozna w nocy z siostra i nagle zobaczylysmy PAJAKA Tata spal sobie smacznie i ani mu bylo w glowie wstawac nas ratowac, wiem my na zmiane stalysmy na warcie zeby pilnowac pajaka do rana W koncu chyba nad ranem siostra nie wytrzymala i go zabila albo jej uciekl (nie pamietam)
Wiec pajakow sie boje a na widok innych owadopodobnych mam odruchy wymiotne i nie mam apetytu przez dlugi czas. Najgorsze ze teraz jest pelno naokolo mnie roznych zwierzatek ktorych nie znam i nie jestem z nimi oswojona jeszcze wiec reaguje podwojnie ciezko jak jakies spotkam
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 19:05   #138
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: fobie-macie?

Przypomniało mi się jeszcze
Zanim póję spać muszę sprawdzić czy jakiś morderca nie czycha na mnie w zamkniętej szafie i czy wszystkie drzwi i okna w pokoju są zamknięte. Jeszcze fotel nie może być odwrócony do łóżka oparciem bo mi się wydaje że ktoś tam siedzi,obróci się i strzeli mi w głowę z pistoletu A jak wracam po ciemku do domu i przed dzwiami muszę czekać aż ktoś mi otworzy to wtedy się najbardziej boję.Wiadomo że w filmach jak komuś się wydaje że jest juz bezpieczny to wteby morderca go dopada,myślę sobie wtedy "nie ciesz się jeszcze" i ze zdenerwowaniem rozglądam się dookoła
Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 19:35   #139
lawenda-w-chodakach
Rozeznanie
 
Avatar lawenda-w-chodakach
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 751
Dot.: Re: fobie-macie?

Cytat:
Napisane przez Helena
Głupio się przyznawać, i nie ma co się chwalić, ale jestem jedną z trzech osób w Polsce cierpiącą na irifobię, czyli chorobliwy lęk przed tęczą.
Na widok tęczy nie tylko wpadam w obsesyjny strach, ale potrafię zrobić sobie nawet krzywdę - dwa lata temu tak rozorałam sobie paznokciami łydki, że ślady mam do dziś. Jako dziecko kilka razy poraniłam sobie paznokciami twarz. Kilka razy traciłam z powodu tęczy przytomność. Raz miałam zapaść, wstrzymała się akcja serca, byłam reanimowana. Dostaję czasem takich ataków paniki, że całe ciało wpada w drgawki i sztywnieją mi mięśnie.
Uff, niewesoło i niech mi nikt nie opowiada bajek o tęczy, że jest piękna itp.
Moja fobia niestety, ma tendencję do przenoszenia - w ubiegłym roku na Mazurach na widok spadającej gwiadzdy dostałam ze strachu bezdechu. Wpadłam do jeziora, na szczęście Misio wiedział, co jest grane i mnie wyciągnął. Ale trzepałam się po tym wydarzeniu jeszcze przez parę godzin. http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon9.gif
I dlatego nigdy nie będę mogła dostać prawa jazdy http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon9.gif
biedna biedna Helenka współczuję, naprawdę to musi być okropne chociaż swoją drogą ciekawe jak to się dzieje


Osobiście mam arachnofobię (chyba tak się pisze) czyli lęk przed pają



kami. I mam okropny lęk wysokości np. z wieży Eifla (jak to się pisze? ) patrzyłą

m to myślałam że zemdleję zrobiło mi się niedobrze i zakręciło mi się w głowie trzymałam się cały czas rurki i wydawało mi się że zarazspadnę w dół.


Ale osobiście według mnie z fobi lęków itp jest uczulenie na wodę i narkofobia (jak to się pisze? ) czyli jak ktoś bez swojej wiedzy zasypia np. na środku ulicy.
__________________

nie zrażam się.

lawenda-w-chodakach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-22, 19:35   #140
lawenda-w-chodakach
Rozeznanie
 
Avatar lawenda-w-chodakach
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 751
Dot.: Re: fobie-macie?

Cytat:
Napisane przez Helena
Głupio się przyznawać, i nie ma co się chwalić, ale jestem jedną z trzech osób w Polsce cierpiącą na irifobię, czyli chorobliwy lęk przed tęczą.
Na widok tęczy nie tylko wpadam w obsesyjny strach, ale potrafię zrobić sobie nawet krzywdę - dwa lata temu tak rozorałam sobie paznokciami łydki, że ślady mam do dziś. Jako dziecko kilka razy poraniłam sobie paznokciami twarz. Kilka razy traciłam z powodu tęczy przytomność. Raz miałam zapaść, wstrzymała się akcja serca, byłam reanimowana. Dostaję czasem takich ataków paniki, że całe ciało wpada w drgawki i sztywnieją mi mięśnie.
Uff, niewesoło i niech mi nikt nie opowiada bajek o tęczy, że jest piękna itp.
Moja fobia niestety, ma tendencję do przenoszenia - w ubiegłym roku na Mazurach na widok spadającej gwiadzdy dostałam ze strachu bezdechu. Wpadłam do jeziora, na szczęście Misio wiedział, co jest grane i mnie wyciągnął. Ale trzepałam się po tym wydarzeniu jeszcze przez parę godzin. http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon9.gif
I dlatego nigdy nie będę mogła dostać prawa jazdy http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon9.gif
biedna biedna Helenka współczuję, naprawdę to musi być okropne chociaż swoją drogą ciekawe jak to się dzieje


Osobiście mam arachnofobię (chyba tak się pisze) czyli lęk przed pająkami. I mam okropny lęk wysokości np. z wieży Eifla (jak to się pisze? ) patrzyłam to myślałam że zemdleję zrobiło mi się niedobrze i zakręciło mi się w głowie trzymałam się cały czas rurki i wydawało mi się że zaraz spadnę w dół.

Ale osobiście według mnie z fobi lęków itp jest uczulenie na wodę i narkofobia (jak to się pisze? ) czyli jak ktoś bez swojej wiedzy zasypia np. na środku ulicy.
__________________

nie zrażam się.

lawenda-w-chodakach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 15:55   #141
margoolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków ;-)
Wiadomości: 128
Dot.: fobie-macie?

tak jak niektóre dziewczyny boją się pająków czy myszy ja panicznie boję (brzydzę) się ciem i motyli.....a fuj....jak takie cos obok przeleci to aż wrzeszczę
margoolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 16:13   #142
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: fobie-macie?

Cytat:
Napisane przez czekoladka
-nie lubię miejsc, gdzie jest dużo ludzi - dostaję wtedy szału, wszystko mnie denerwuje, najchętniej bym pobiła wszystkich
Mam dokładnie to samo. Nienawidzę tłumów, wpadam w panikę, kiedy ktoś obcy jest zbyt blisko mnie albo co gorsze, ociera się o mnie. Uh, aż mnie ciarki przeszły.

Poza tym mam manię mycia rąk. Nie wezmę nic do ust, jeśli wcześniej ich nie umyję. To strasznie utrudnia zycie, muszę ze sobą nosić chusteczki odświeżające i co trochę przecieram ręce.

Ale za to wcale nie ruszają mnie pająki, węże, robaczki i inne. Zawsze kiedy znajdę jakiegoś pajączka, to go nie zabijam, tylko spokojnie przenoszę na zew.
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 18:15   #143
eM!
Zadomowienie
 
Avatar eM!
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 044
Dot.: fobie-macie?

Cytat:
Napisane przez lullaby22
Mam dokładnie to samo. Nienawidzę tłumów, wpadam w panikę, kiedy ktoś obcy jest zbyt blisko mnie albo co gorsze, ociera się o mnie.
to jak radzisz sobie w autobusach miejskich itp? czy omijasz tego typu komunikacje?

Cytat:
Napisane przez lullaby22
Poza tym mam manię mycia rąk. Nie wezmę nic do ust, jeśli wcześniej ich nie umyję. To strasznie utrudnia zycie, muszę ze sobą nosić chusteczki odświeżające i co trochę przecieram ręce.
nie chcac nikogo urazic,to przedstawia sie jak nerwica natręctw..
__________________
-
eM! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 18:36   #144
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: fobie-macie?

Cytat:
Napisane przez lullaby22
Poza tym mam manię mycia rąk. Nie wezmę nic do ust, jeśli wcześniej ich nie umyję. To strasznie utrudnia zycie, muszę ze sobą nosić chusteczki odświeżające i co trochę przecieram ręce.
ja też mam podobną manię która bardzo utrudnia mi zycie ma wrażenie, że cały czas mam brudne ręce. potrafię je myć co 15-20 minut :/
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 18:38   #145
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: fobie-macie?

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
ja też mam podobną manię która bardzo utrudnia mi zycie ma wrażenie, że cały czas mam brudne ręce. potrafię je myć co 15-20 minut :/
zapomniałam dodać, że najgorzej jest w szkole, bo tam niestety nie na kazdej lekcji mogę iśc i umyć ręce
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 20:06   #146
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: fobie-macie?

[QUOTE=eM!]to jak radzisz sobie w autobusach miejskich itp? czy omijasz tego typu komunikacje?



Muszę sobie radzić, staram się to przezwyciężać, ale też unikać takich sytuacji, nie jest łatwo.
Bardzo dobrze zdaję sobie sprawę z tego, że w takich momentach staję się bardzo nieprzyjemna dla ludzi, lepiej, zeby nikt się do mnie nie odzywał i niczego ode mnie nie chciał. Poza tym akurat z kom. miejskiej korzystam sporadycznie
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 20:09   #147
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: fobie-macie?

nie chcac nikogo urazic,to przedstawia sie jak nerwica natręctw.. [/QUOTE]


Mnie nie uraziłaś
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 22:59   #148
aniahoneybunny1982
Raczkowanie
 
Avatar aniahoneybunny1982
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 471
Dot.: fobie-macie?

ja panicznie sie boje burzy.Jak tylko raz zagrzmi czy blysnie to zadna sila mnie niewyciagnie z domu.Najgorzej jak burza mnie zaskoczy kiedy jestem na dworzu.wtedy serce malo co mi niewyskoczy.

Poza tym nienawidze pajakow i wszelkich obslizglych zyjatek typu dzdzownica(wezy sie nie boje).Boje sie rowniez plywac gdzie rosna jakies glony itp.Ogolnie samej wody sie nieboje tylo chodzi o to jak sobie plyne a tu mnie cos po nodze gilgocze.Macham wtedy nogami jak szalona.Boje sie rowniez sama spac ,w ciemnosci.To juz mam od dziecka.
aniahoneybunny1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 23:35   #149
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: fobie-macie?

Ja nie boję się ani horrorów, które oglądam nałogowo, ani burzy, ani pająków, ani niczego Ale boję się tylko dwóch rzeczy...

1) POKRZYW!!!!! Jak byłam w Tunezji dużo razy chłostały mnie po nogach meduzy, to jest gorsze niż pokrzywa, ale jednak... Jezusie, jak pomyślę, że wpadłam w pokrzywy... aaaaaaaaaaaa!!!!
2) Lęk przed zakopaniem żywcem!! To jest najgorsze! Boję się strasznie, że jak lekarz stwierdzi mój zgon, to że w trumnie pod ziemią się obudzę... Dletego chcę mieć pod ręką pudła tabletek uspokajających, żeby świadomie przedawkować, albo oddać organy... To jest okropne

Poza tym nie przepadam za jeżdżeniem windą na dół... Albo lądowania samolotu I samego startu. Ale klaustrofobii nie mam.
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 11:51   #150
olutek
Raczkowanie
 
Avatar olutek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 128
Dot.: fobie-macie?

Ja mam całą masę lęków. Jak byłam mała bałam się cyrku i obiadu Teraz mam potworny lęk wyskości,boję się małych pomieszczeń, jazdy windą.Panicznie boję się myszy. Kiedyś miałam w kuchni mysze, najpierw się popłakałam ze strachu, a później nie wchodziłam do kuchni przez tydzień,dopóki nie została usunięta.Boję się zatłoczonych miejsc, nieważne czy to jest ulica czy hipermarket czy korek uliczny, jak jest dużo ludzi zaczynam wpadać w taką panikę, że raz nawet zemdlałam.Chore wiem. Boję się ciemnosci,szczególnie jak jestem sama w domu, albo jak mam wracać wieczorem do domu.Jeszcze mdleję na widok krwi i strzykawek z igłą. No i boję się szpitali,nawet jeśli mam tylko tam kogoś odwiedzić.Dostaje wtedy drgawek, robi mi się słabo i wydaje mi się, że nie mam czym oddychć. To chyba wszytsko
olutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-08 21:10:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.