Problem z makijażem-doradzcie proszę!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-30, 10:12   #31
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Problem z makijażem-doradzcie proszę!!!

Femme*banale Bardzo mi pomogłaś dziękuję bardzo bardzo!!! Więc do dzieła hihi mam nadzieje, że mi wyjdzie tak jak na zdjęciu Nie rozumiem tego że umiem doradzić i pomalować koleżanki a sama się nie mogę przekonać co mnie pasuje Cieszę się że ktoś spojrzał na mnie "chłodnym okiem" i "ocenił sytuacje"
Jestem naprawdę bardzo wdzięczna Myślałam podobnie że pasują mi ciepłe kolory ale już nie wiedziałam czy dlatego że naprawdę pasują czy dlatego że mi się podobają..
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-30, 10:16   #32
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: Problem z makijażem-doradzcie proszę!!!

cd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0_ad_revlon00.jpg (52,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0_ad_revlon001.jpg (56,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0_ad_revlon99.jpg (63,9 KB, 1 załadowań)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-30, 10:40   #33
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
Re: Problem z makijażem-doradzcie proszę!!!

Ehhh... Tak, tak, takie chlodne spojrzenie, z boku, przez inna osobe to sie bardzo czlowiekowi przydaje i wiele cennych wskazowek dostanie!... Wiem cos o tym, bo sama tak mialam!
No, ale od czegoz jes WIZAZ zeby jedna drugiej nie pomogla?
A jak juz zrobisz makijazyk nowy to zalacz koniecznie fotke...
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-30, 10:43   #34
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Problem z makijażem-doradzcie proszę!!!

Dziękuję Rzabbo Najbardziej podoba mi się ten makijaż matowy piękny może wiecie jakimi kosmetykami taki efekt osiągnąć jaki to kolor cienia a szczególnie kredki do ust?
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-30, 11:03   #35
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: Problem z makijażem-doradzcie proszę!!!

Wydaje mi sie że wszystko jest z Revlonu ale to dość stare zjęcie więc kolorki pewnie już nie aktualne. Myślę jednak że w ofercie innych firm znajdziesz dużo podobnych.

Rossi ja do tej pory nie wiem jakim jestem typem kolorystyznym, mało tego nie wiem czy ciepłym czy zimnym. Po prostu nie potrafię sama siebie ocenić, choć dobierałam makijaże i malowałam setki osób
Najcześciej robię sobie makijaż w takich kolorach na jakie mam ochotę danego dnia

__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-30, 11:09   #36
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: Problem z makijażem-doradzcie proszę!!!

Znalazłam jeszcze takie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0_ad_revlon97.jpg (77,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0_ad_revloncal99_1.jpg (68,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0_ad_revloncal99_4.jpg (85,6 KB, 0 załadowań)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2006-05-31 o 16:13
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-30, 11:19   #37
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Problem z makijażem-doradzcie proszę!!!

Hihi my kobietki to chyba zawsze mamy dylematy jeżeli chodzi o Naszą urodę :P Ja nareszcie wiem że jestem ciepłym "typkiem" i bardzo mnie to cieszy Masz rację makijaż powinno się robic taki na jaki ma się ochotę Ważne aby czuć się ładną. Jade właśnie na zakupki poszukam (a raczej postaram sie)takiej kredki do ust ohoo już mnie poganiaja lecem kochane odezwę się później czy coś udało mi sie znaleźć
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-30, 14:01   #38
heya
Raczkowanie
 
Avatar heya
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 135
Re: Problem z makijażem-doradzcie proszę!!!

hej ROSSI!
Dzięki Tobie, twojemu postowi i FEMME*BANALE chyba też udało mi się "określić"!
Z koloru włosów i oczu jestem dość podobna do Ciebie i nie uwieżysz, ale ostatnio też miałam ochotę na włoski koloru blond i czekolady....
No i skończyło się na tym ,że poporstu sama przyciemniłam trochę włosy (tak jakby wróciłam do naturalnego ciemnego blondu). NO I CHYBA TEŻ JESTEM JESIENIĄ!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 078.jpg (37,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 009.jpg (42,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tp-24.jpg (49,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 078.jpg (37,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 009.jpg (42,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tp-24.jpg (49,3 KB, 4 załadowań)
__________________
do czytania dla mam:
http://6lat.blox.pl/html
heya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-30, 14:02   #39
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: Problem z makijażem-doradzcie proszę!!!

Ja też stawiam na jesień, choć mało widoczny jest kolor oczu.
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-30, 14:54   #40
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Problem z makijażem-doradzcie proszę!!!

Wróciłam z zakupów ale nie upolowałam takiej kredki jest tego tyle i takie podobne że bez konkretnych namiarów trudno mi będzie coś dobrać..Jakbyście wiedziały jaki to kolorek to dajcie znac prosze
heya napisał(a):
> hej ROSSI!
> Dzięki Tobie, twojemu postowi i FEMME*BANALE chyba też udało mi się "określić"!
> Z koloru włosów i oczu jestem dość podobna do Ciebie i nie uwieżysz, ale ostatnio też miałam ochotę na włoski koloru blond i czekolady....
Hej Heya Cieszę się że i Tobie się udało okreslić swój typek Wiesz przed tymi nieudanymi pasemkami (wrrrr) miałam taki blond jak Ty i karnacje też chyba masz taką śniadą jak ja Pozdrawiam cieplutko
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 10:59   #41
MonSz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 25
Re: Problem z makijażem-doradzcie proszę!!!

oj dziewczyny jak ja wam zazdroszcze tych blond wloskow! szczegolnie kolorek Heyi mi sie podoba. na drugim zdjeciu pieknie sie prezentuje. niestety mnie natura obdarzyla wlosami czarnymi jak smola i takimi tez brwiami. no coz pozostaje mi sie z tym pogodzic
MonSz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-01, 11:48   #42
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Problem z makijażem-doradzcie proszę!!!

No i wczoraj próbowałam różnych makijaży nawet całkiem ładnie mi wyszło Tylko te aplikatory niewygodne..chyba zaopatrzę się w pędzelki do makijaży o których czytałam na wizażu

MonSz napisał(a):
> oj dziewczyny jak ja wam zazdroszcze tych blond wloskow! niestety mnie natura obdarzyla wlosami czarnymi jak smola i takimi tez brwiami.
Ja z kolei marzyłam o takich czarnych jak smoła włosach nawet kiedyś miałam takie ale dłuugo trwało zanim wróciłam do swojego koloru (na szczęcie był to szampon koloryzujący dzięki czemu troche zszedł i było łatwiej)
Pozdrawiam
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 14:46   #43
heya
Raczkowanie
 
Avatar heya
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 135
Re: Problem z makijażem-doradzcie proszę!!!

A mnie dalej nęcą ciemne pasemka, ale trochę boję się. Jestem strasznie niezdecydowana i nie lubię zmian. Co ja bym dała by móc sobie popróbować bez ryzyka rózne kolory włosów. Tchórz ze mnie...
Te na tych zdjęciach chciałabym spróbować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg duff017.jpg (69,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (8,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s40.jpg (6,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg duff017.jpg (69,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (8,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s40.jpg (6,9 KB, 0 załadowań)
__________________
do czytania dla mam:
http://6lat.blox.pl/html
heya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 15:46   #44
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: Problem z makijażem-doradzcie proszę!!!

Rossi, 2 rzeczy:
1. napisałaś, że jesteś śniada, czego na zdjęciach nie widać,
2. napisałaś, że nie jesteś zadowolona z obecnego ciepłego koloru włosów i chcesz wrócić do poprzedniego zimnego
Czy tak?
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 15:50   #45
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: Problem z makijażem-doradzcie proszę!!!

na 1 zdjęciu Twoja twarz jest jasna, acera ciepła może pod wpływem dość mocnego źródła światła, które z pewnością zmienia też kolor oczu i włosów

najlepiej gdybyś wkleiła zdjęcia robione w naturalnym świetle
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 17:09   #46
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Problem z makijażem-doradzcie proszę!!!

Rzęso wklejam zdjęcia robione w naturalnym świetle
Co do koloru włosów to nie chce rudego poprostu :/ Ooo Heya wkleiła zdjęcie 1 i 2 - tak miałam mieć zrobione włosy (ale cieplejszy blond a ten ciemny miała byc ciepła czekoladka-nie taka ciemna) Pasemka wyszły ale po umyciu włosów ten ciemny zafarbił te jasne - efekt okropny (właśnie te pierwsze zdjęcia którymi zaczęłam wątek)Teraz nie wiem czy znowu wracać do blondu czy zrobić brązem-mahoniem..
OCENCIE SAME: (mi się wydaje, że wyglądałam przed obcięciem i farbowaniem lepiej..)co mogę zmienić Waszym zdaniem ?
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 18:20   #47
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: Problem z makijażem-doradzcie proszę!!!

Zupełnie inna twarz, a ja oceniłam cię jako bladolicą dziewczynkę, o cerze kość słoniowa, heheh, a tu nic z tego! Zdecydowanie lepiej Ci w różu i tych włoskach do których chcesz wrócić. Ten zielony na ostatnim zdjęciu niezbyt Ci pasuje, jeśli zakryje się ręką bluzkę, ukazuje się inna twarz. Odszczekuję jesień, zmyliło mnie sztuczne światło. Jesteś typem chłodnym, ale już nie będę zgadywać którym, bo na podstawie zdjęcia jest to bardzo trudne.
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-02, 09:40   #48
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Problem z makijażem-doradzcie proszę!!!

Rzęso kochana więc znowu wróciłam do punktu wyjścia Może my jesteśmy typem mieszanym?! Czytałam wczoraj o takowym..wiosenno-jesienny..Bo właśnie dziwne jest to, że często kiedyś farbowałam włosy na ciepły brąz coś koło Cindy Crawford (pewnie z bykiem napisałam-sorry)tzn. fryzjerki czsto dobierały mi taki kolor i faktycznie wyglądałam lepiej niż w ciemnym zimnym brązie (wyglądałam dziwnie blado) Poszperałam za takim ale znalazłam tylko już ze zrobionymi na ten ciemny jasnymi pasemkamki..wydaje mi się że też było OK (heh i znowu ten różowy:P chyba go lubie)
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-02, 10:07   #49
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
Re: Problem z makijażem-doradzcie proszę!!!

Rossi, sama napisalas, ze w ciemnym, zimnym brazie wygladalas blado, a lepiej w cieplym!...
Czyli co sie klopoczesz - jak sie lepiej czujesz w cieplych pewnie jestes typem cieplym.
<font color=fuchsia> A co do r&ograve;zu! to ja tez bardzo go lubie!
Nawet na analize do p. Agaty przyszlam w rozowej bluzeczce!
Ale to o niczym nie swiadczy, ze jakies kolory bardzo lubimy a jestesmy innym typem kolorystycznym (w moim przypadku Jesionka).
hMMM, a wlasciwie jak to jest z tym rozem - jest on cieply czy zimny?
O ile dobzre mi sie wydaje aby otrzymac r&ograve;z trzeba zmieszac czerwien + niebieski = fiolet.
Fiolet + ? = roz ... - o! Oto zadanko matematyczno - kolorystyczne!
Moze fiolet + zolc? hmmm...
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-02, 10:21   #50
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Problem z makijażem-doradzcie proszę!!!

Hihi niom dobre zadanie Dziękuję za pomoc Femme Byłam wczoraj u fryzjerki zapytać o jasne pasemka a dokładnie "wykasowanie" tych rudawych powiedziały, że nie ma sensu bo i tak nie będzie widać efektu pozatym włosy maja poczekac (niecały m-c temu były robione te nieszczęsne pasemka) i poleciły mi szampon Welli ale zapomniałam dokładnej nazwy jakiś do włosów blond który sprawia, że z włosów znika żółty odcień i z czasem robi się ładna platynka Czy naprawdę ten szampon działa w ten sposób i mógłby mi pomóc? Gdzie go można dostać?
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-02, 10:43   #51
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: Problem z makijażem-doradzcie proszę!!!

Mnie się wydaje Rosii (jak już zresztą Ci mówiłam w innym wątku), że jesteś raczej ciepłym "typkiem" i mnie się wydaje, ze wiosną jednak...rysy twarzy masz delikatne, mówisz, że ładnie i łatwo się opalasz, karnację masz taką ciepłą: miodowo-brzoskwiniową, w sumie jasne brwi, jasne włosy, a wiosenki również mogą mieć właśnie taki kolor oczu jak Twoje (bo chyba jest to ciepły brąz)...poza tym w wątku o tym błyszczyku sama mówiłaś, że panie w sklepie odradziły Ci ten różowy błyszczyk, twierdząc, że z Ciebie to ciepła dziewczyna więc może warto też posłuchać kogoś kto widzi Cię na żywo
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-02, 10:53   #52
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Problem z makijażem-doradzcie proszę!!!

PATIS_79 napisał(a):
> więc może warto też posłuchać kogoś kto widzi Cię na żywo
Warto warto napewno tylko że te opinie są rozbieżne. Zostanę jednak przy cieplejszych kolorach ostatnio kombinowałam z makijażem stwierdziliśmy że np. lepiej brąz\\złoty niż srebrny..A co do błyszczyku to Femme ma rację: dobrze wyglada do buzi bardziej opalonej, na jasnej skorze ginie, usta staja sie prawie niewidoczne...i że lepszy jest na opaloną buźke. Więc byle do lata
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-02, 11:07   #53
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
Re: Problem z makijażem-doradzcie proszę!!!

<font color=fuchsia> Rossi, ja tez (przed analiza i ostatecznym werdektem, zem Jesionka) kombinowalam strasznie z wlosami i za wszelka cene przerabialam je na chlodny blond... W lecie mialam krecka na punkcie rozjasnienia wlosow. Najpierw kupilam taki SPRAY BLOND ze Schwarzkopfa, i zawsze sie spsikiwalam po umyciu glowy, na wilgotne wlosy...
Myslalam, ze to bedzie taka raczej malo inwazywna metoda ich rozjasnienia. No, ale niestety kolorek nie wyszedl przepiekny, a mianowicie - zolciutki. Fuj... No to kupilam taka farbe z L'Oreala "jasny, popielaty blond" - o Jezusie, alez mnie po niej skora szczypala...
Platynka utrzymala sie przez tydzien, a potem znowu zolc eksplodowal!
No, a potem, w sierpniu przyjechalam do Polski i udalam sie do mojej jedynej zaufanej fryzjerki na ratunek. I ona mi zrobila trzy rodzaje chlodnych pasemek, a na koniec dala taka specjalna odzywke eliminujaca zolty kolor. Zapytalam sie wtedy tez tej fryzjerki - a jak to jest ze farbuje wlosy farbami popielatymi, a dalej zolc wychodzi - a ona mi odpowiedziala wtedy - widocznie twoj barwnik wlosa jest taki mocny, cieply- no i miala racje, bo przeciez ja Jesionka i wloski mam w cieplym kolorycie! Teraz to wiem, ale wtedy mialam szal na popiel. Gdy wrocilam do Wloch odkrylam popielata plukanke Welli. Nie spotkalam sie z nia w Polsce, ale tu jest b. popularna. Sa rozne odcienie popielaty, perlowy, kasztanowy, blond. Sluza do wyeliminowania zolci np. z siwych wlosow, ktore nie sa ladnie szare ale zolte wlasnie...
Ufff... Ale ja ich juz nie uzywam, wrocilam do naturalnego ciemnego blondu i dobrze mi z tym!
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-02, 11:33   #54
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Problem z makijażem-doradzcie proszę!!!

Idzie kręćka dostać z tymi moimi włosami własne je umyłam i dalej schodzi farba nigdy tak długo mi nie schodziła w trakcie mycia..już dobre ponad 20 razy je myłam od czasu tych ciemnych pasemek. Tak są w Polsce te płukanki i szampony (fryzjerka proponowała mi szampon właśnie) tylko nie wiem czym się różnią i czym się kierować przy kupnie. Chciałabym się wybrać do fajnego fryzjera który będzie potrafił doradzić i dobrać kolor włosów dla mnie ale do tego czasu musze pozbyć się tego żółto-rudego:/ (czyli do sylewstra ) Potem zbieram na dobrego fryzjera! Chciałabym miec takie pasemka (jak na zdjęciu w różowym sweterku wlaśnie;P) ale decyzja zależeć będzie od fryzjera. Mam tylko nadzieję, że w końcu trafie na tego naprawde dobrego
P.S Też mam czasami fizia na taki ładny jasny blondzik chwilę potem potrafię stwierdzić, że jednak chcę ciemny Jakbym tylko wiedziała, że fryzjer zrobi mnie tak: i będzie mi pasowało to zgodzę się na wszystko..tylko czy ja na takiego trafie w końcu kiedyś..
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-02, 12:17   #55
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: Problem z makijażem-doradzcie proszę!!!

FEMME*BANALE napisał(a):
> Platynka utrzymala sie przez tydzien, a potem znowu zolc eksplodowal!

Widać Femme, że natury jednak nie da się oszukać
Też tak miałam jak farbowałam na bardzo jasny popielaty blond - po tygodniu już złote były Ja uzywałam srebrnej płukanki Flor-Illum (czy jakoś tak)aby zlikwidować cieplutki kolorek, aż w końcu Wy mi poradziłyście brązik

Rossi, no tak to już jest, trzeba się przemęczyć, może spróbuj tej płukanki ja ją kupiłam w hurtowni fryzjerskiej za ok. 10 zł w małej szklanej buteleczce, ale na dłuuugo starcza, albo chyba Celia też ma takie płukanki eliminujące żółty odcień włosów, a jak masz pasemka to nawet ciekawie może to wyjść, te rudawe oziębią się trochę
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-02, 12:21   #56
olka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 28
Re: Problem z makijażem-doradzcie proszę!!!

FEMME*BANALE
ja tez mam straszne problemy z okresleniem swojego typu urody: wiosna, lato, jesien - sama nie wiem
Mialas te same problemy z wlosami co ja - moje tez po kazdej farbie po tygodniu staja sie zolte lub zyskuja cieplutki odcien.
Chcialabym sie Ciebie spytac, czy twoj naturalny kolor wlosow ma cieply, czy chlodny odcien? Moj to paskudny szary ciemny blond, po lecie z zoltymi i rudymi pasemkami - wierz mi - paskudztwo!
olka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-02, 12:48   #57
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: Problem z makijażem-doradzcie proszę!!!

Dziewczyny, jeśli natknęłyście się na moje zdjęcia, to...oO rany! bardziej żółtych włosów ze świecą szukać!
Powiem Wam, że ostatnio zwracam uwagę, na osoby o takim jak ja lub zbliżonym kolorze oczu! Wychodzi mi na to, że jest pół na pół, tj. połowa babeczek nosi się na zimno, a połowa na ciepło! Można zwariować! A na zdjęciach to już w ogóle niewiele widać, bo jak pisałam wyżej światło ogromnie zmienia barwy.
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-02, 12:58   #58
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Problem z makijażem-doradzcie proszę!!!

Rzęso
A nie używałaś może tej płukanki z Celii albo coś z tych specyfików do usuwania żółtego odcienia z włosów?
Założyłam wąteczek na ten temat na fryzjerskim Mam nadzieję, że coś się dowiemy nowego bo na KW opinie są podobne. Chciałabym spróbować i na pewno któryś zakupię tylko który..Regenal odpada ze względu, że podobno wysusza i plącze włosy..za dużo wydaję na odżywki-pomagają-włosy już są zdrowe i nie zaryzykuję jakimś wysuszaczem dla ładnego koloru. Ale ten z Celii jest kuszący (i niedrogi)
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-02, 13:01   #59
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: Problem z makijażem-doradzcie proszę!!!

To link do moich zdjęć, uprzedzam, że niektóre są okropne!
http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...ast=1101936270
Rossi, co o tym myślisz? Przepraszam, że wtrąciłam się w Twój wątek, ale jak zobaczysz na zdjęciach, miałam chyba wszystkie kolory na włosach.
Więcej zdjęć:
http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...key=1100433930
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-02, 13:12   #60
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Problem z makijażem-doradzcie proszę!!!

Rzęso!! Masz ślicznego dzidziusia Moim zdaniem ładnie Ci w ciemnych włosach Chociaż nie powiem..w tym blondziku też ci do twarzy Chyba masz ten sam problem co ja Równiez miałam wszystkie kolory włosów już na głowie od blondu po rudości, róże, brązy..aż do czarnego Jestem na etapie końcowej decyzji: blond a ciepły brąz (albo najlepiej to i to ) na tych zdjęciach najbardziej podobasz mi się na tym ostatnim
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.