Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 2010 - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-21, 07:08   #4621
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Cytat:
Napisane przez gosbaj Pokaż wiadomość
youyou ja tez mam ten kojec i bardzo go sobie chwale. Krzys w nim szaleje na calego
ja tylko sie zastanawiam czy mozna by gdzies kupic przescieradelko do tegol materacyka??nie wiem czy sa przecieradla frotte 105x105 hmmm bo on ten materac ciagle slini, czasem mu sie uleje a ja musze tylko to czyscic. a tak to bym uprala przescieradlo i juz.
Addcicted duzo zdrowka
ja piorę normalnie to prześcieradło w pralce, a takich frotte to nie widziałam, ale teraz na te upały to lepiej bawełniane coś bo na frotte to bobasy się spocą.
Jak je pierwszy raz wyprałam to mi się zbiegło, bo następnych praniach jakby się rozeszło

Pysiamn za taką cenę pewnie,że kupiłam Patrycja od rana się bawi, wczoraj przed kąpielą, głośno zaprotestowała jak jej tata zabierał zabawkę, krzyknęła na niego że aż się przestraszyłam
__________________
...
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 07:55   #4622
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Cytat:
Napisane przez kalka Pokaż wiadomość
Serio jesteś z N.S? Uwielbiam to miasto. Nie kuś bo pojadę

no serio jasne,że przyjedź-do pracy wracam 9 sierpnia więc do tego czasu jestem w pełni dyspozycyjna .....
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 08:06   #4623
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Cytat:
Napisane przez tajgabajga Pokaż wiadomość
patka dostalam slinotoku na mysl o Redsie...
Dobry był
Wrócił mój maż i mówi, że chyba niezła imprezka była



Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
A ja kupiłam ten stolik, myślę, ze na teraz jest ok ( ściągnęliśmy nogi) i Patrycja bawi się nim na brzuszku, dla starszego dziecka 12 mc chyba byłby za mało ciekawy, nie wiem nie znam się teraz się Patrycji podoba no i ta cena
Ja też chyba kupię ten stolik Majątku nie kosztuje a może akurat zajmie na troche dziecko
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 08:11   #4624
kalka
Zadomowienie
 
Avatar kalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 1 431
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
no serio jasne,że przyjedź-do pracy wracam 9 sierpnia więc do tego czasu jestem w pełni dyspozycyjna .....
Patrzę na ten post https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3751 i chyba mi na mieście w oko nie wpadłaś. Teraz pojadę do S. i będę się czaić po rynku i Jagielońskiej i zrobię ci niespodziankę, tak z zaskoczenia. Chyba że spacerujesz gdzieś na obrzeżach :P
__________________

kalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 08:22   #4625
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Hej mamusie
Miałam wczoraj wieczorem sie odnieść do tego co napisałyście, ale mi się wszystko skasowało i sie wk... i poszłam...
Właśnie stwierdziłam, że ja się chyba wyśpię na emeryturze dopiero... Paulina wstała o 5.45 i chciałą jeść... Potem się jeszcze położyłam na pół godziny, ale ze spania już nici były...

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
gosbaj no to widzę, ze tylko ja daję po troszkę, owoce też dajesz wszystkie od razu np. banany, morele, brzoskwinie? no i jak karmisz Krzysia, codziennie mięsko, czy ma jakieś dni wegetariańskie?
ale cie zasypałam pytaniami
Jeszcze ja daję po trochu i po 5 dni aż... No i codziennie Paula dostaje królika, bo narazie jeden obiadek jest jadalny. Ale widzę postęp, bo wczoraj zjadła, to co jej kiedyś ugotowałam i dotknąć nie chciała... To była marchewka z królikiem, do tego tak średnio przemielona. Dodaję jej 1/3 słoiczka jabłek z dynia i zajada, aż jej się uszy trzęsą.

Cytat:
Napisane przez gosbaj Pokaż wiadomość
youyou ja tez mam ten kojec i bardzo go sobie chwale. Krzys w nim szaleje na calego
ja tylko sie zastanawiam czy mozna by gdzies kupic przescieradelko do tegol materacyka??nie wiem czy sa przecieradla frotte 105x105 hmmm bo on ten materac ciagle slini, czasem mu sie uleje a ja musze tylko to czyscic. a tak to bym uprala przescieradlo i juz.
Addcicted duzo zdrowka
Ja zdejmuję to prześcieradełko co jest na materacyku i piorę normalnie. Jak jest mokre, to Paulinie kładę tam matę edukacyjną. Za każdym razem mam wrażenie, że się zbiega to prześcieradło, ale jakoś daje radę założyć.
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 08:40   #4626
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Gosia a jaki macie kojec ??? ps co do prześcieradełka ..to ja widziałam materace do kojca ale przescieradła chjyba nieeeeee....

Możesz kupić większe i przerobić jak masz maszynę lub ktoś Ci bliski
no ja mam ten sam kojec co Kamyk i Bardotka i teraz You You - Barber. no materac do niego mam ale wlasnie musze cos pokombinowac z tym przesciradlem. moze faktycznie cos na maszynie, moj tata jest taki "domowy krawiec".

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
ja piorę normalnie to prześcieradło w pralce, a takich frotte to nie widziałam, ale teraz na te upały to lepiej bawełniane coś bo na frotte to bobasy się spocą.
Jak je pierwszy raz wyprałam to mi się zbiegło, bo następnych praniach jakby się rozeszło
ale pierzesz normalnie materacyk czy masz jakies przesciradlo do tego??

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Hej mamusie
Miałam wczoraj wieczorem sie odnieść do tego co napisałyście, ale mi się wszystko skasowało i sie wk... i poszłam...
Właśnie stwierdziłam, że ja się chyba wyśpię na emeryturze dopiero... Paulina wstała o 5.45 i chciałą jeść... Potem się jeszcze położyłam na pół godziny, ale ze spania już nici były...




Ja zdejmuję to prześcieradełko co jest na materacyku i piorę normalnie. Jak jest mokre, to Paulinie kładę tam matę edukacyjną. Za każdym razem mam wrażenie, że się zbiega to prześcieradło, ale jakoś daje radę założyć.
no ja chyba tak samo, ja codziennie wstaje o 6 rano dlatego stwierdzam ze moge isc do pracy, skoro i tak sie nie wysypiam......

a no widzisz dopiero jak przeczytalam twojego posta to sie zorientowalam ze ten pokrowiec z materacyka jest sciagany......zapomnialam zupelnie ale ja gapa jestem wiec dzisiaj sciagne i upiore
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 08:53   #4627
kalka
Zadomowienie
 
Avatar kalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 1 431
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Dziewczyny tak sobie siedzę i myślę nad tytułem nowego wątku. Ale zamiast tytułu wymyśliłam to:


Z dniem ...?.... (lipca,sierpnia) na odchowalni
Tworzą kolejny wątek dziewczyny
Których bobasy w styczniu i lutym
Świętować będą swe urodziny!

Łączy nas więcej niż się wydaje
Znamy się przecież tak bardzo długo
Przeszłyśmy razem mdłości, bezsenność
Rozpakowania jedna za drugą.

Porody były w różnych relacjach
Od "nie najgorzej" do "istna męka"
Lecz teraz chyba każda oświadczy
Że tego złego się nie pamięta!

Dziś zaczynamy wątek kolejny
Znów 5000 postów smutków, radości
Ząbków, siadania, pracy, zmęczenia
I wprowadzania różnych nowości.

Dzieciaki chodzić będą, raczkować
Noc całą prześpią bezproblemowo
A my wyspane, zadowolone
Znowu zaczniemy plotki na nowo!

Chwalić będziemy nasze pociechy
Czasem się pewno poużalamy
Jedno jest pewne, wszystkie potwierdzą
NASZE BOBASY BARDZO KOCHAMY!!!!!


Edit:
Trochę :"iło, ało, byle by się rymowało"
__________________

kalka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 08:59   #4628
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Cytat:
Napisane przez kalka Pokaż wiadomość
Patrzę na ten post https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3751 i chyba mi na mieście w oko nie wpadłaś. Teraz pojadę do S. i będę się czaić po rynku i Jagielońskiej i zrobię ci niespodziankę, tak z zaskoczenia. Chyba że spacerujesz gdzieś na obrzeżach :P

heh, w samym centrum rzadko spaceruje bo mam z wózkiem jakieś 30-40 minut drogi-jedynie jak się z kimś umówię to tam drałuje albo z Tż
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 09:04   #4629
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość

youyou masz materacyk do kojca? fajnie Ci z tymi prezentami w firmie
tak dostałam od razu w komplecie z materacykiem nawet wczoraj nie patrzyłam czy ten materacyk jest ściągany ale chyba tak..



Cytat:
Napisane przez kalka Pokaż wiadomość
Chyba będę dawać te soczki, bo mała ostatnio robi bobki zamiast porządnego kupala i coś chyba na rzeczy z tym żelazem, bo zmieniamy bebiko 1 na bebiko 2.
wydaje mi się że wręcz odwrotnie...soczki to kupkę raczej zatwardzą, przynajmniej ten marchwiowy... może jabłkowy rozluźni `


Uciekam na kawkę
youyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 09:06   #4630
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Cytat:
Napisane przez kalka Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak sobie siedzę i myślę nad tytułem nowego wątku. Ale zamiast tytułu wymyśliłam to:


Z dniem ...?.... (lipca,sierpnia) na odchowalni
Tworzą kolejny wątek dziewczyny
Których bobasy w styczniu i lutym
Świętować będą swe urodziny!

Łączy nas więcej niż się wydaje
Znamy się przecież tak bardzo długo
Przeszłyśmy razem mdłości, bezsenność
Rozpakowania jedna za drugą.

Porody były w różnych relacjach
Od "nie najgorzej" do "istna męka"
Lecz teraz chyba każda oświadczy
Że tego złego się nie pamięta!

Dziś zaczynamy wątek kolejny
Znów 5000 postów smutków, radości
Ząbków, siadania, pracy, zmęczenia
I wprowadzania różnych nowości.

Dzieciaki chodzić będą, raczkować
Noc całą prześpią bezproblemowo
A my wyspane, zadowolone
Znowu zaczniemy plotki na nowo!

Chwalić będziemy nasze pociechy
Czasem się pewno poużalamy
Jedno jest pewne, wszystkie potwierdzą
NASZE BOBASY BARDZO KOCHAMY!!!!!



Edit:
Trochę :"iło, ało, byle by się rymowało"
OOOOOOOOOOOOOOOOOO, super!!!
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 09:07   #4631
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

to ja chyba jakaś dziwna jestem bo małemu nigdy soczków nie rozcieńczałam-daję normalnie taki jaki jest-pije herbatki /rumiankowa, jabłkowa/ lub soczek jabłkowy, marchewkowy z jabłkiem itp. wodę też pije, chociaż mu rzadziej daje....nie widzę w tym nic strasznego-w końcu dzieci i tak słodkie lubią i się go nauczą prędzej czy później....a skoro jada i obiadki i mleko i soczki to chyba tragedii nie ma...
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 09:21   #4632
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Zebcia,Blonde,Tajgabajga bylo juz bez porownania lepiej niz ostatnim razem,ale chcialabym aby mala w ogole nie plakala....moze next time
Zebcia dla malego cwaniaka
Filka nom,wreszcie zaczyna przybierac troszke wiecej niz 300g w m-cu
A ja kupilam dzisiaj ten stolik.Jest na nim napisane 12+,ale jak dla mnie to zdecydownie 6 +,akurat etap naszych dzieciaczkow.Widze,ze Bardotka tak samo go ocenila jak ja
Mam tez drugi stolik, chyba Chicco,ale to juz zdecydowanie dla starszego dziecka,bo ma wiecej bajerow.Wiec akurat teraz Lu sie pobawi tym biedronkowym,a jak podrosnie bedzie miala tamten
Bardotka daj jeszcze raz linka do swojego kojca i materacyka,bo tez chce go zamowic
A nad morze to zawsze mozesz do mnie
Youoyu
Kalka normalnie sie ech ja durna
__________________
Lukrecja
aldii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 09:27   #4633
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Kalka wspaniałe na pcozątek kolejnego watku! Bardzo wzruszające

a co do Patinki... weź sobie jej fote wydrukuj i będziesz jej szukała na spacerze

Patinka nie ma tragedii skoro herbatki Ci pije no i je ładnie. Ja zaczęłam rozcięńczać, bo mniej mi jadł i zaczął gardzić anwet herbatkami.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 09:40   #4634
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Cytat:
Napisane przez kalka Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak sobie siedzę i myślę nad tytułem nowego wątku. Ale zamiast tytułu wymyśliłam to:
Super początek nowego wątku
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 09:44   #4635
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Cytat:
Napisane przez kalka Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak sobie siedzę i myślę nad tytułem nowego wątku. Ale zamiast tytułu wymyśliłam to:


Z dniem ...?.... (lipca,sierpnia) na odchowalni
Tworzą kolejny wątek dziewczyny
Których bobasy w styczniu i lutym
Świętować będą swe urodziny!

Łączy nas więcej niż się wydaje
Znamy się przecież tak bardzo długo
Przeszłyśmy razem mdłości, bezsenność
Rozpakowania jedna za drugą.

Porody były w różnych relacjach
Od "nie najgorzej" do "istna męka"
Lecz teraz chyba każda oświadczy
Że tego złego się nie pamięta!

Dziś zaczynamy wątek kolejny
Znów 5000 postów smutków, radości
Ząbków, siadania, pracy, zmęczenia
I wprowadzania różnych nowości.

Dzieciaki chodzić będą, raczkować
Noc całą prześpią bezproblemowo
A my wyspane, zadowolone
Znowu zaczniemy plotki na nowo!

Chwalić będziemy nasze pociechy
Czasem się pewno poużalamy
Jedno jest pewne, wszystkie potwierdzą
NASZE BOBASY BARDZO KOCHAMY!!!!!



Edit:
Trochę :"iło, ało, byle by się rymowało"
Extra, jestem pod wrazeniem

Dzien dobry!
My sie zaraz zbieramy do wspaniałego tutaj lekarzapoggoda jako taka, narazie jeszcze nie pada i oby nas deszcz nie złapal jak bedziemy w drodze...
Odezwe sie pózniej!
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 09:51   #4636
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość

a co do Patinki... weź sobie jej fote wydrukuj i będziesz jej szukała na spacerze

Patinka nie ma tragedii skoro herbatki Ci pije no i je ładnie. Ja zaczęłam rozcięńczać, bo mniej mi jadł i zaczął gardzić anwet herbatkami.
no było by ciężko mnie tak znaleźć

no tak daje soczki bo wygodniej-bo tak to jeszcze bym musiala miec wode pod reka a tak to soczek przelewam do butelki i gotowe..nawet nie podgrzewam-zreszta Emi nauczyl sie pic nawet mleko niepodgrzane-w domu wprawdzie mam cały czas butelke w podgrzewaczu, ale nie raz jak juz byłam z nim gdzies to dawałam wode taka jaka była w butelce bez podgrzania...
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 09:56   #4637
tajgabajga
Rozeznanie
 
Avatar tajgabajga
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 541
GG do tajgabajga
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Cytat:
Napisane przez kalka Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak sobie siedzę i myślę nad tytułem nowego wątku. Ale zamiast tytułu wymyśliłam to:


Z dniem ...?.... (lipca,sierpnia) na odchowalni
Tworzą kolejny wątek dziewczyny
Których bobasy w styczniu i lutym
Świętować będą swe urodziny!

Łączy nas więcej niż się wydaje
Znamy się przecież tak bardzo długo
Przeszłyśmy razem mdłości, bezsenność
Rozpakowania jedna za drugą.

Porody były w różnych relacjach
Od "nie najgorzej" do "istna męka"
Lecz teraz chyba każda oświadczy
Że tego złego się nie pamięta!

Dziś zaczynamy wątek kolejny
Znów 5000 postów smutków, radości
Ząbków, siadania, pracy, zmęczenia
I wprowadzania różnych nowości.

Dzieciaki chodzić będą, raczkować
Noc całą prześpią bezproblemowo
A my wyspane, zadowolone
Znowu zaczniemy plotki na nowo!

Chwalić będziemy nasze pociechy
Czasem się pewno poużalamy
Jedno jest pewne, wszystkie potwierdzą
NASZE BOBASY BARDZO KOCHAMY!!!!!


Edit:
Trochę :"iło, ało, byle by się rymowało"
WOW!!!!!!!

Dzien dobry u nas dzis slonce-wreszcie....
Idzimy za chwile po sloiczki i na spacerek. Noc jak zwykle okolo 4 terrorysta zostal wziety do nas.Teraz sie bawi na macie, przemawia do smoczka a ja za chwile hyc ubieranie i smigamy.Do potem...
AAAAAAAAA MILEGO DNIA
__________________
Szymek 07. 01. 2010
http://s2.pierwszezabki.pl/030/030263970.png
tajgabajga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 10:10   #4638
Madziulka83
Zadomowienie
 
Avatar Madziulka83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Austria-Wiedeń
Wiadomości: 1 125
GG do Madziulka83
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Hej dziewczynki!

Padam, wczoraj poszlam pozno spac, do Szymka nad ranem wstawalam przez godzine i pobudka o 7... Na szczescie juz coraz rzadziej wstaje o 6 Moze jednak z tym sie wdal w mame

Dziekujemy wszystkim zbiorowo!!!!!! Kochane jestescie!!!

Ingrid piekne fotki

zebcia za szczepienie i wage Heh, ten Twoj podrywacz

catilia a co to maz bedzie szukal pracy za granica?? Nie w Austrii?? A na jak dlugo zostajecie w Polsce?? My jedziemy dzis i ja z Szymkiem zostajemy do 7 sierpnia! Wic obie bedziemy w Polsce w tym samym czasie

eudaimonia za siadanie Adasia

aldii super, ze lot sie udal

youyou a to juz bedziemy, to moze rzeczywiscie jakies spotkanko sie uda! Jak to bedzie weekend to my mozemy podjechac do Wiednia, bo mamy rzut beretem

kalka jestes wielka Ja tez sie wzruszylam Ale sie z Wami zzylam!!!

Zalaczam dzis w koncu gotowe zaproszenia, kazde w zasadzie jest inne... No i ten prezent na slub sobotni W lapki Pary Mlodej wlozymy pieniazki Jeszcze dodrukowalam zyczenia, zwinelam w rulon, zawiazalam wtazeczka i wlozylam do pudelka
I jeszcze dwa zdjecia mojego smerfa
__________________
Szymuś 10.01.2010

Edytowane przez Madziulka83
Czas edycji: 2010-07-21 o 10:13
Madziulka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 10:23   #4639
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

http://www.youtube.com/watch?v=kfEmH...layer_embedded

ale ludzie maja pomysły:/
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 10:37   #4640
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Madziulka pięknie i jaki krasnal słodki
Co do spotkania to chętnie , bliżej wyjazdu dam Ci znać czy się uda, tzn czy w weekend bedziemy w Wiedniu


kalka ja jestem ZA

tylko jeszcze tytuł trzeba wymyśleć... Jakieś propozycje???
youyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 10:43   #4641
filka2
Zadomowienie
 
Avatar filka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

aldii,bardotka to jak juz to macie w domku to napiszcei mi jakie funkcje ma stoliczek tzn czy cos gra , grzechocze i jakieś klocki widziałam do wkładania
u nas nocka ok,spaliśmy do 7.30,teraz Adzinek spi jak wstanie jedziemy do domku tesciów złapać słona przed wczasami a Smrodek do baseniku.
ja dziś do gina ide na 19 bo zapalenie nie chcialo odejśc samoon mi sie kojarzy zawsze z ciążąbo zaczełam do niego chodzic z Aduska w ciąży.
__________________
ADRIANKA 15.01.2010
filka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 10:55   #4642
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Bobas zimowy już jest całkiem spory...:P
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 11:13   #4643
kalka
Zadomowienie
 
Avatar kalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 1 431
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
A ja tylko czekałam jak się przewróci i spadnie z tego fotela



Patinka, ja w tym tłumie to bym cię nie wyłapała nawet ze zdjęciem. Ale jak będę na dłużej w NS dam ci znać jakoś, to ewentualnie ty mnie podejdziesz

A i dziękuję za miłe słowa co do mojej poezji nie spodziewałam się

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
Bobas zimowy już jest całkiem spory...:P
Zimowe dzieciaki siedzą i gadają, mamusie do pracy niestety wracają

MAdizulka zaproszenie śliczne. Lubię takie indywidualne, a nie "zwykłe pospolite". Ja niestety miałam takie "zwykłe" :P bo czasu nie było
__________________


Edytowane przez kalka
Czas edycji: 2010-07-21 o 11:16
kalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 11:15   #4644
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Cytat:
Napisane przez kalka Pokaż wiadomość
A ja tylko czekałam jak się przewróci i spadnie z tego fotela



Patinka, ja w tym tłumie to bym cię nie wyłapała nawet ze zdjęciem. Ale jak będę na dłużej w NS dam ci znać jakoś, to ewentualnie ty mnie podejdziesz



Zimowe dzieciaki siedzą i gadają, mamusie do pracy niestety wracają


ooo tak-koniecznie daj znać...


a tytuł zajeeeeeb*******

.............
dziewczyny, jak któraś akurat je obiad to niech nie ogląda tego filmiku
http://www.megavideo.com/?v=X6Z8Q9L8
i komentarz do niego
Kamery brazylijskiej telewizji przyłapały trenera reprezentacji Niemiec w bardzo niekorzystnej sytuacji. Mimo, że Niemcy pokonali Anglików 4:1, to bohaterem meczu
okrzyknięto dłubiącego w nosie trenera Joachima Loewla.
Trener musiał się bardzo zdenerwować, bo chociaż wiedział, że może zostać sfilmowany, namiętnie dłubał w nosie, a wykopane skarby rulował i namiętnie pożerał. Loew był bohaterem internetu
także w czasie Euro-2008, kiedy również został przyłapany na dłubaniu w nosie i ocieraniu potu spod pachy.
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 11:42   #4645
castilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Osterreich
Wiadomości: 1 995
Wyślij wiadomość przez MSN do castilia
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Załącznik 3268989
Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Castillia i jeszcze tego nie widzą, uważają, że się czepiamy nie
Dokladnie tak! Chociaz musze mojego ostatnio pochwalic bo sie poprawil. Nawet urzadzil malemu prywatny koncert gry na gitarze )) Olus siedzial jak zaczarowany

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Dziś kończyłam malowidłaaaa na scianach ...pot ciekł mi po plecach


Castilia ...ja też wczoraj miałam ciężko po raz pierwszy zarówno Julka jak i Kuba nie chciei spać i darli si oboje na zmianę a niekiedy razem
Julka ostatecznie poszła spać o 21 :30 spała naszczeście do rana
Ale Kuba poszedł spać o 23:40 co 5 min mnie wołal i mówił że mu goraco
Zdolnosci plastyczne no no no no widzisz ja mam kurcze jazdy prawie codziennie. Wspolczuje

Cytat:
Napisane przez tajgabajga Pokaż wiadomość
castilia ja mam czas jesli tylko zasnie, dzis wyjatkowo spal godzine-ale to zadkosc wiec piec rzeczy na raz. Przed chwila dostal czopka bo tak sie darl ze powiedzialam tz-owi ze za chwile wyjde z domu.Nawet jesli pozniej polozymy Go spac i nakarmimy to i tak wiem ze w nocy bede wstawac srednio 5,6 razy....
Heh ja tez wstaje srednio 3-5 razy

Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
castillabiedactwojak tak piszesz to aż ciekawi co tż....zwykła ludzka ciekawosć,może zachowanie Olusia rzeczywiście ma związek z przeżyciami w ciąży.
Pewnie masz racje, a o ekscesach mojego TZ nie bede pisac bo szkoda slow i nie chce sobie tego przypominac....

Cytat:
Napisane przez malinka118 Pokaż wiadomość
Castillia, Kancia, Zebra macie kochane dzieciaczki, a ich humorki na pewno miną. Córeczka sąsiadów do pół roku płakała cały czas z przerwami 10 minutowymi, cały czas musiała być na rękach albo w chuście. Pitem jej przeszło. Teraz ma 4 lata i jest bardzo grzeczna i spokojna.

Ja zostaję na wychowawczym do 1 lutego 2011, chyba , że nasza opiekunka znajdzie wcześniej inną pracę to przedłużę.


Wkleję Wam obiecane fotki z wczasów.

1 - rodzinne pływanie
2 - w baseniku na sucho, na mokro olała w dużym
3 - z dziadkami (moimi rodzicami)
4, 5 - na leżaczku
5 - swoje zabawki muszą być
6 - z mamusią pilnuje braciszka
7 - z tatusiem pilnuje braciszka
8 - znowu wspólne pływane - 2 razy dziennie
9 - człowiek mucha
Super fotki!!! Dzieki za slowa pociechy i szkoda ze robisz przerwe choc ja tez czasem potrzebuje takiej przerwy bo nie wyrabiam

Madziulka - strasznie zdolny ten Wasz synek )) Brawa i buziaki od naszej trojki! W Polsce bede do 9 sierpnia ))) Bede tez w Krakowku napewno. Nie wiem czy sie orientujesz gdzie jest Raczna? My tam mamy dzialke ))) Moze uda wam sie wpasc jak tam bede Zaproszenia rzadza!!!

Eudaimonia - brawa dla Adasia za siadanie i raczkowanie

Filka - TZ jedzie pogadac ze swoimi kontaktami bo ma pomysl na biznes. Jesli to wypali to mieszkac moze gdzie mu sie zywnie podoba

Kalka - czadowy ten wierszyk!!!!! Masz talent dziewczyno )))

Moj Olek po poniedzialkowej wizycie u lekarza wazy prawie 7.5 kg i mierzy 66cm. Potrafi sie przewracac na brzuszek i na plecki w obie strony i pozostawac w pozycji na czworaka ))) Potrafi sie tez turlac

Edytowane przez castilia
Czas edycji: 2010-07-21 o 12:52
castilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 11:55   #4646
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Może coś takiego...


1. Z wielkim zapałem poznajemy świat, zuchy nam rosną na sto dwa mamusie sty-luty 2010

2. Mamy na wizazu odpoczywaja, a maluszki z zapałem świat poznają..bobasy sty-lut 2010

3. Ząbkujemy, raczkujemy i z radością świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 2010
youyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 12:08   #4647
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Aldii http://allegro.pl/item1138756626_koj..._wys_grat.html

ja kupowała u tego sprzedawcy, ale nie wiem czy teraz nie ma tańszych na innych aukcjach

reszta później bo nakładam maseczki i popijam kawke

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Castilia Olek śliczny, ale zboczeńców nie brakuje, lepiej usuń to ostatnie zdjęcie, kiedys na wizażu była niemiła sytuacja ze zdjęciami dzieci
__________________
...
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 12:16   #4648
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

hej laski !!!!!!!!!!!!
wrocilam do domku po wakacjach wiec bede miala wiecej czasu na wiza o ile jeszcze moge sie tu udzielac
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 12:20   #4649
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Castilia Olek słodziutki ale tak jak pisze Bardotka, lepiej siusiaka zamaż albo usuń zdjęcie....
youyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 12:23   #4650
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Kalka Twój tytuł mi się bardzo podoba

Youyou a Twój ten jest fajowy: Mamy na wizazu odpoczywaja, a maluszki z zapałem świat poznają..bobasy sty-lut 2010

Castillia super, że Tż nieco się poprawił a focie Olka

Madziulka z tym workiem
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.