Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10) - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-16, 19:31   #1021
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Cytat:
Napisane przez Sensuel Pokaż wiadomość
O biuście,a raczej jego braku to nic nie wspomnę.Znowu muszę nakupować bielizny,bo ta co mam to za wielka . Chyba do sklepu dla dzieci muszę iść po biustonosz,bo to co mi zostało po ciążach to normalnie masakra.No ale TŻ się nie skarży.Jemu to nie przeszkadza.Ale ja się z tym nie zbyt dobrze czuję .Może kiedyś cycki mi kupi .
Poza tym to generalnie jestem zadowolona.Oczywiście mogłoby być lepiej,ale będę działać dalej
też zmiejszyły mi się cycki , ale myślę że jak masz wsparcie u męża ( chodzi mi o to że jemu to odpowiada a raczej nasza figura to powinno być ok. )
ja stosuję żel liftingujący do biustu z avonu , nie wiem czy to efekt placebo , ale moim zdaniem podniosły się
Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
a wlasnie chcialam sie was zapytac czy z tym nadmiarem skory da sie cos zrobic (poza operacja plastyczna)? Czy cwiczenia, masaze, smarowanie cos dadza??
moim zdaniem tylko operacja , bo jakie ćwiczenia powodują zbieganie się skóry ? najlepiej to złapać ostry nóż i odciąć sobie co nieco
__________________
" Tylko niekiedy szczęście bywa darem , najczęściej trzeba o nie walczyć "
P.Coelho



Zuzia 27.01.2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73q3br6dgn.png

Zębole
http://s2.pierwszezabki.pl/036/036140970.png?5725
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 19:36   #1022
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

patrząc na zdjęcia z ciąży to i tak nie mam co narzekać bo dużo brzucha mi zleciało i w sumie nadmiar skórki mam niewielki
dla przypomnienia wkleję zdjęcie 38 i 39tc jak kumpela zobaczyła niedawno te pierwsze zdjęcie to powiedziała " matko jaki kolos"
__________________
" Tylko niekiedy szczęście bywa darem , najczęściej trzeba o nie walczyć "
P.Coelho



Zuzia 27.01.2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73q3br6dgn.png

Zębole
http://s2.pierwszezabki.pl/036/036140970.png?5725

Edytowane przez ula 87
Czas edycji: 2010-11-16 o 19:37
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 19:37   #1023
pola25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 4 092
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

mi też się piersi zmniejszyły i zrobiły sie obwisłe.niezbyt miły widok.na szczęście TŻ je lubi.no ale jeszcze karmie, czyli jak przestane zrobią się jeszcze gorsze.
pola25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 19:38   #1024
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

ula ale z Ciebie był fafuśniak ile zrzuciłas kg ??

szkoda, ze ja nadal jestem fafuśniakiem
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 19:39   #1025
pola25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 4 092
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Ulcia kolos.no nie ma co narzekać.ja te ż mam niezły brzuch,pamiętajać,że miałam ponad 100cm w obwodzie
pola25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 19:46   #1026
castilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Osterreich
Wiadomości: 1 995
Wyślij wiadomość przez MSN do castilia
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Karola - zycze zdrowka i oby ospa nie dotknela Adasia
Co do normalnego jedzenia to u mnie jest tak jak napisalas i Olo tez sie wszystkim dlawi.
Ma te dwa dolne zebole, ale to pewnie za malo. jak mu cos daje to drobie jak dla ptaszka.
Dobrze sobie radzi z jajkiem bo miekkie, ale juz bulke musze podrobic.

Taaaaaa ja tez bym sie pisala na brata blizniaka meza Pysi ))))))))))

Pantee - co do pasty do zebow to nam pediatra powiedzial, ze narazie mamy uzywac tylko wody
Co do ochraniaczy to mam takie same spostrzezenia jak Patinka...
Wyglada to fatalnie, ale musze je miec bo maly sie rozbija po calym lozku.

Celka- Twoim malym chorowitkom tez zyczymy zdrowka!!!

Pysia
- tak wlasnie zamierzam zrobic jak bede w polsce to sie wybiore do duzego sklepu i
przetestuje wozki, przymierze malego i dobiore cos - dziekuje! Twoje kociaki cudne!!! Ogladalam tez
Twoja bizu i kurde strasznie utalentowana babeczka jestes Ja tez tam cosik dlubie, ale u mnie
to raczej papierki i masa solna. Moze kiedys uda sie zrobic jakas wymianke

Widze, ze drzemki tez byly na tapecie. Moj Olek zwykle wstaje o 7, 7:30 ostatnio, potem idzie spac
o 9, 9:30 i spi godzine a pozniej kolejna drzemke ma kolo 13, 14 i spi dwie godziny. Wychodzi idealnie bo
wstaje najpozniej o 16 i wtedy ma jeszcze 4 godziny aktywnosci wiec o 20 zasypia bez problemu


Ula - rzeczywiscie laska jestes kurcze, taka szczuplutka a Zuza pieknie widze zajada hehehe

Xmila - brawa dla Frania za samodzielne stanie!!!

kamyk - u nas wczoraj byla tzw. ''pierwsza krew'' maly bedac na podlodze, nie wiem jak to zrobil, ale raczkowal
podwinela mu sie lapka i walnal buzia o parkiet i rozcial sobie tymi swoimi dolnymi
bagsikami gorna warge... :/// wierz mi tez mialam kaca moralnego, ale obiektywnie patrzac
w zyciu bym tego nie przewidziala...
Hehehe fajne ten Twoj baczek wiadomosci wysyla hehe

''mój tata się nabija że potem to będzie się kładł na podłodze w sklepie, walił pięściami w podłogę i krzyczał że chce cukierka''

Youyou - hehehe tak jak w tej reklamie ''USE CONDOMS''

Malinko - Sliczne zdjecia!! Co to masz za wozeczek i takie fajne zabaweczki na palaku??? One sa jakos przytwierdzone???

Aniu - Sliczne coreczki i wpanialy kawaler. To straszne stracic dziecko... W ogole sobie tego nie
wyobrazam, ale dobrze ze masz taka piekna rodzine i synek Ci pomaga!!! Dobry pomysl z tym Dentinoxem i silikonowa
szczoteczka - chyba tez wyprobuje
A mozna widziec co mialas na mysli piszac, ze corka jest calkiem inna niz syn??? Ja zyje nadzieje, ze kiedys jeszcze urodze
coreczke

Kasiorek - Dokladnie!!! Jesli chodzi o wysypki to mnie pediatra powiedzial dokladnie to samo, ze od jedzenia sa na
calym ciele a nie w jednym lub tylko kilku miejscach.

Filka - gratki z okazji 10 miesiaczkow

Madziulka - Buziole dla Szymciaka z okazji 10teczki. Musimy sie kiedys umowic do tych term bo ja juz dostaje kota w domu...

Gosbaj - ten Twj Krzys to strasznie towarzystki maly facio jest ))

Sensuel - ja pamietam historie z Oskarem i pieluchami - brawa wiec dla niego!!!


Jesio 2 strony mi zostaly.

Edytowane przez castilia
Czas edycji: 2010-11-17 o 09:50 Powód: poprawka
castilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 19:49   #1027
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Cytat:
Napisane przez elcia0787 Pokaż wiadomość
laski a jak jest u was z waga pociazowa?cwiczycie jakos?czy wrocilyscie juz do swojej wagi z przed ciazy?
Ja na szczęście ważę 14 kg mniej niż przed ciążą
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 19:54   #1028
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
ula ale z Ciebie był fafuśniak ile zrzuciłas kg ??

szkoda, ze ja nadal jestem fafuśniakiem
jak szłam do porodu ważyłam 87kg , jestem zadowolona bo teraz ważę 58kg

Kanciu ja myślę że niektórym kobietom nie do twarzy w szczupłej sylwetce , jesli od samego początku byłaś przeciętną kobietą ( nie wychudzoną ) to teraz po zrzuceniu dużej ilości kg skóra zrobi się wiotka
moja przyjaciółka zaczeła się odchudzać ( fakt nie ważyła mało ) . za dużo zrzuciła i nie poszło jej to na dobre ,skóra brzydko mówiąc zwisa na rękach , brzuchu chociaż wysmarowała tyle tub balsamów itp.
każdy jej mówił , że mogłaby trochę przybrać , fakt dojadła pare kilogramów ale efekt nie ten , ważąc 73kg teraz strasznie załuje że zaczeła odchudzać się aż tak bardzo

jeśli każdy szczerze mówi , że dobrze wyglądasz to może rzeczywiście tak jest i powinno się troszkę inaczej na to wszystko popatrzeć

ale sie rozpisałam
__________________
" Tylko niekiedy szczęście bywa darem , najczęściej trzeba o nie walczyć "
P.Coelho



Zuzia 27.01.2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73q3br6dgn.png

Zębole
http://s2.pierwszezabki.pl/036/036140970.png?5725
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 19:54   #1029
pola25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 4 092
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Patka to super.a jaką dietę stosowałaś?
pola25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 20:08   #1030
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Ula- fajny brzusio mialaś..
No ja ważyłam w dniu porodu około 68 kg a teraz waże 58/60 taką mał niestałą wage jeszcze moze to tez wina tabletek.. a co do cyckow ani nie mowcie. przestalam ponad 2 mies temu karmic a do dzis mi jedna piers ta wieksza obwisa.. ahh masuje ale nie za duzo to daje
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 20:15   #1031
Sensuel
Wtajemniczenie
 
Avatar Sensuel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Danmark
Wiadomości: 2 760
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
a wlasnie chcialam sie was zapytac czy z tym nadmiarem skory da sie cos zrobic (poza operacja plastyczna)? Czy cwiczenia, masaze, smarowanie cos dadza??
Niestety nic się nie da z tym zrobić .Tylko plastyka brzucha i biustu.Skóra może się zbiec,ale nie wciągnie się aż tak.
Ćwiczenia na brzuch stosowałam i na dolną część też.Górna to jakoś jeszcze po 1 ciąży się uformowała,ale dolna niestety nie i po konsultacji z trenerem to dowiedziałam się,że tego wałka już nie zlikwiduję ćwiczeniami .Bo tam mięśnia nie ma tylko tłuszczyk + skóra.Tłuszcz to zniknąć może ale skóra nie.Poz tym ja mam prawie 30 lat i na cud nie liczę.Jakbym miała 20 to może...może....
Masaże to już prędzej zadziałają niż specyfiki na skórę.Na mazidła różnego rodzaju to trzeba wziąć poprawkę,Na jednych zadziała a na innych nie.Masaż + produkt może być efekt.No ale nie liczmy na to,że będziemy miały pupę,piersi i uda czy brzuch jak 18-latka.
Też nalezy pamiętać,że cellutis można zwalczyć jak się jest systematycznym,ale rozstępów już nie .To nie zniknie!Może zblednąć i w tym nadzieja,ale nie cofną się.

Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
sensuel to co kiedys wspominałas ze nie napiszesz nam co stosujesz ze kg lecą w dół że cię zjemypisz tu szybko!!!!
Filka....jak już pisałam...jem kiedy mam ochotę.Czasami zdarza się,że jestem tak pochłonięta czymś,że nie pamiętam o jedzeniu.A wtedy ruch + brak szamki to spadek wagi.Przynajmniej w moim przypadku .
Jem to na co mam aktualnie ochotę.Bo jak sobie odmówię to potem jak to coś dopadnę to zjem dużo więcej .
Jak jemy obiad to jem mniej niż zazwyczaj.
Generalnie śniadań nie jadam (odkąd nie karmię i w ciązy nie jestem),bo najzwyczajniej w świecie nie mam na nie ochoty rano.Jedyne co mój organizm toleruje z rańca to kawa.
Mój pierwszy posiłek zasadniczo jest w kole 12/13.Zadarza się i wcześniej ale rzadko.Acha...czasami do kawy to ciacho zjem.A cukier daje energie,więc się źle nie czuję.Czasami bywa tak,że nie mam ochoty na jedzenie aż do obiadu (godz.16).
Wieczorem piję herbatę zieloną smakową lub czerwoną smakową.
Zasadniczo dużo się ruszam,ale nie na zasadzie fitness itp.Mój fitness to zakupy robione z buta,sprzątanie i bieganie za Dennisem aby sobie kolejnego guza nie nabił .
Także sama widzisz,że generalnie nic zdrowego.Bywa tak,że mam napady jedzenia i wtedy to jem aż padnę.Ale o dziwo waga mi nie wzrasta.Nie wiem na jakiej to zasadzie działa.
Dodam tak dla rozwiania jakiś wątpliowści to nie mam zapędów anorektycznych czy bulimicznych .Po prostu słucham swojego organizmu i jem wtedy kiedy on tego chce,a nie kiedy jest pora.A jem wszystko od zdrowej żywności po fast food .Tylko wszystko w rozsądnej ilości.
To chyba w miarę tyle....
Acha...no i samoświadomość jest też ważna.Wiem po prostu,że TAP MODL nigdy już nie będę .No chyba,że odessam sobie tu i ówdzie i dorobię to i owo

Cytat:
Napisane przez ula 87 Pokaż wiadomość
patrząc na zdjęcia z ciąży to i tak nie mam co narzekać bo dużo brzucha mi zleciało i w sumie nadmiar skórki mam niewielki
dla przypomnienia wkleję zdjęcie 38 i 39tc jak kumpela zobaczyła niedawno te pierwsze zdjęcie to powiedziała " matko jaki kolos"
Kochana...jaki kolos!!! Pięknie są te fotki.Wzruszające i normalnie za serce ściskające.Brzusio przeuroczy
__________________
......Myśli stają się rzeczami....
Sensuel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 20:27   #1032
aniadi2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

castilia mój syn to zawsze był żywy ogień wszędzie go było pełno, indywidualista bardzo samodzielny straszny'całuśnik' i przytulanka i tak jest do dziś jest nadpobudliwy emocjonalnie uczy się grac na gitarze i super bo zauważyłam że uwielbia dzwięki..
Zuzia za to boi się jest ostrozna zazdrosna spokojniejsza taka delikatniejsza no trudno mi to opisać ale jak zamierzasz mieć więcej dzieci to zrozumiesz...
Ja miałam miec tylko Piotrka jak miał 5lat to nawet nie dopuszczałam myśli że będę miała więcej to miał być konieć wiecie duże dziecko w większości samodzielne praca itd. i Piotruś też nie chciał zawsze mówił że ma braci ciotecznych a potem jego 2m kolegom urodziły się małe siostrzyczki mamusie przychodziły wózkami po dzieci do szkoły Piotrek z nimi wracał(i ja też) i nagle dziecko zaczęło nam(mnie i mężowi) mówicz że on chce brzciszka lub siostrzyczke żebym ja po niego też przychodziła do szkoły z wózkiem.
Myślałam że to tylko tymczasowo ale nie...i nic nie dało mówienie że on ma już barciszków zawsze mówił 'ale to cioteczny a nie taki prawdziwy' zawsze mi się chciało śmiac.
No ale co zrobić mieliśmy
Ale jak poszłam na piersze USG i dowiedziałam się że bliżniaki zadzwoniłam do domu piotrek był u babci to powiedział że to on będzie musiał wyprowadzic się z domu...bo nie wytrzyma.

My mu mówiliśmy że dzieci w nocy płaczą że robią kupki i takie tam i on się tak tym przejął.

__________________
"Don't take life seriously. You'll never get out of it alive"

Zuzia 10 Stycznia 2010


1, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12, 13,14,15,16,17,18,1 9,20,21,22,23,24,25,26,28 ,29,30
aniadi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 20:35   #1033
pantee
Raczkowanie
 
Avatar pantee
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 410
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Cytat:
Napisane przez elcia0787 Pokaż wiadomość

laski a jak jest u was z waga pociazowa?cwiczycie jakos?czy wrocilyscie juz do swojej wagi z przed ciazy?
U mnie 1-2 kg mniej niz prze ciaza. Spadlo bardzo szybko...Ale cycki strasznie mi zmalały w stosunku do tego co bylo przed ciaza. Niestety obwisly. Mam dobry stanik i wygladaja w nim ladnie, ale co z tego , skoro jak go tylko odepne...to znajduja sie zaraz pod nim. Tz-owi to podobno nie przeszkadza, mowi ze dobrze wygladam i ladnie i zebym sie wcale nie przejmowala(czego szczerze mowiac nie robie). Na razie mam to w nosie(chyba ze sie pogorszy)...jak bede miala kiedys moze jeszcze jedną dzidzie to i tak znowu bedzie ta sama zabawa. Brzucha nie mam duzego,ale jest mniej jedrny i jak tylko cos zjem to wypycha go z deka..
pantee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 20:38   #1034
aniadi2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Cytat:
Napisane przez ula 87 Pokaż wiadomość
patrząc na zdjęcia z ciąży to i tak nie mam co narzekać bo dużo brzucha mi zleciało i w sumie nadmiar skórki mam niewielki
dla przypomnienia wkleję zdjęcie 38 i 39tc jak kumpela zobaczyła niedawno te pierwsze zdjęcie to powiedziała " matko jaki kolos"
Kochana cudnie wyglądałaś w ciąży, winszuje ja w po pierwszej i drugiej przytyłam 40 kg i nie schudłam ale od jutra mam przejść na dietę więc trzymajcie za mnie kciuki

oglądacie UstaUsta fajny serialek
__________________
"Don't take life seriously. You'll never get out of it alive"

Zuzia 10 Stycznia 2010


1, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12, 13,14,15,16,17,18,1 9,20,21,22,23,24,25,26,28 ,29,30
aniadi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 20:39   #1035
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

kurcze ja to na jakis fitnes bym poszla ale nie mam z kim Szymka zostawic niestety
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 20:40   #1036
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

No i krzesełko w IKEa zakupiłam... To za 50 zł...
Do tego zakupiłam też zaślepki na kontakty, dwa śliniaki oraz matę antypoślizgową do brodzika...
W związku z tym dzisiaj zaliczyliśmy pierwszą kąpiel w brodziku...
Wanienkę kazałam wynieść do piwnicy...
Paulina była zaciekawiona, lekko zestresowana, ale pod koniec kąpieli nawet troszkę chlapała łapkami

Cytat:
Napisane przez kalka Pokaż wiadomość
Dziewczyny , które mają kojce. Jakie macie prześcieradła??? Ja mam kojec raczej prostokątny i zamierzam kupić materacyk. Czy zwykłe prześcieradło na gumce może być?
My mamy materacyk do kompletu z kojcem i do niego było prześcieradło...

Cytat:
Napisane przez castilia Pokaż wiadomość
Caly dzien milczal, ale widzialam, ze go to gnebi i wieczorem przyszedl, usiadl kolo mnie na podlodze (ja siedzialam na kanapie), wzial mnie za reke i rzucil: ''A nie moglibysmy sprobowac od nowa? Przeciez sie staram to moze dasz mi jeszcze jedna szanse jesli obiecam, ze to sie nigdy wiecej nie powtorzy, bo widzisz ja nie chce bys odeszla i zobacz jakiego mamy pieknego syna.''
To mnie troche podbudowalo i narazie czuje sie lepiej. Zobaczymy kiedy duchy przeszlosci znowu mnie przypra do muru...
Bo faceci dopiero sobie zdają sprawę z niektórych rzeczy jak dociera do nich, że mogą coś stracić...

Cytat:
Napisane przez elcia0787 Pokaż wiadomość

laski a jak jest u was z waga pociazowa?cwiczycie jakos?czy wrocilyscie juz do swojej wagi z przed ciazy?
: hahaha::h ahaha:
Jeszcze 10 kg mi zostało i nigdy się tego nie pozbędę...

Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
mało jem i liczyłam sie schudne a tu lipa
Spowolniłaś metabolizm małą ilością jedzenia i dlatego nie chudniesz...

Cytat:
Napisane przez Sensuel Pokaż wiadomość
Generalnie śniadań nie jadam (odkąd nie karmię i w ciązy nie jestem),bo najzwyczajniej w świecie nie mam na nie ochoty rano.Jedyne co mój organizm toleruje z rańca to kawa.
Mój pierwszy posiłek zasadniczo jest w kole 12/13.Zadarza się i wcześniej ale rzadko.Acha...czasami do kawy to ciacho zjem.A cukier daje energie,więc się źle nie czuję.Czasami bywa tak,że nie mam ochoty na jedzenie aż do obiadu (godz.16).
Wieczorem piję herbatę zieloną smakową lub czerwoną smakową.
Zasadniczo dużo się ruszam,ale nie na zasadzie fitness itp.Mój fitness to zakupy robione z buta,sprzątanie i bieganie za Dennisem aby sobie kolejnego guza nie nabił .
Także sama widzisz,że generalnie nic zdrowego.Bywa tak,że mam napady jedzenia i wtedy to jem aż padnę.Ale o dziwo waga mi nie wzrasta.Nie wiem na jakiej to zasadzie działa.
Taka dieta to masakra... Wszelkie błędy dietetyczne, no ale chudniesz... A ja nie
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 20:42   #1037
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Cytat:
Napisane przez aniadi2 Pokaż wiadomość
Kochana cudnie wyglądałaś w ciąży, winszuje ja w po pierwszej i drugiej przytyłam 40 kg i nie schudłam ale od jutra mam przejść na dietę więc trzymajcie za mnie kciuki
no ja przytyłam prawie 30 i to było dla mnie dużo , strasznie ciężko mi było
A jaką dietę masz na oku? może któraś z nas też ją zastosuje , ja po ciązy trochę dukana stosowałam , ale bardzo krótko
__________________
" Tylko niekiedy szczęście bywa darem , najczęściej trzeba o nie walczyć "
P.Coelho



Zuzia 27.01.2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73q3br6dgn.png

Zębole
http://s2.pierwszezabki.pl/036/036140970.png?5725
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 20:46   #1038
aniadi2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Cytat:
Napisane przez ula 87 Pokaż wiadomość
no ja przytyłam prawie 30 i to było dla mnie dużo , strasznie ciężko mi było
A jaką dietę masz na oku? może któraś z nas też ją zastosuje , ja po ciązy trochę dukana stosowałam , ale bardzo krótko
chce przez miesiąc przejśc na dietę1200 kcal potem miesiąc na 1500 kcal a jak będzie ok to będę na 2000kcal i tak jak najdłużej
__________________
"Don't take life seriously. You'll never get out of it alive"

Zuzia 10 Stycznia 2010


1, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12, 13,14,15,16,17,18,1 9,20,21,22,23,24,25,26,28 ,29,30
aniadi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 20:47   #1039
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Porobiłam rano zdjęcia biżutów i pierwszy raz od dawna nie wyszły koszmarne, tylko trochę beznadziejne...
Muszę sobie lampy kupić...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 20:50   #1040
pantee
Raczkowanie
 
Avatar pantee
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 410
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Mnie zastanawia jeszcze jedna rzecz, ta blizna po cc u mnie jest brzydka...caly czas taka jakas czerwonawa a nie blada. MOja wina bo malo smarowałam. Do tego lekarzowi chyba reka zadrzałą, bo troche zjechal i lekko skrzywił - teraz taka lekko zadarta lodka wyszla. No i w najgrubszym miejscu jest jakies 8-9mm. Jak tou was wyglada...jak sie zagoiły wasze "pamiatki po dzieciach"
pantee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 20:51   #1041
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Dziękuje wszystkim za info. co do nebulizator...
: cmok:

Zapisałam sobie do obserwowanych linki i nazwy które podałyście
jest tego tak duzo ze bez Was czułam sie jak dzicko we mgle...

Jutro będę porównywać i mam nadzieje że wybiorę jakąś

ps Sól Fizjologiczna musi być specjalna czy taka zwykła ?


-------------------

Nieodniosę się do wsyzstkiego bo jestem padnięta w dodatku ...
Julka wieczorne mleko ...martwie się nieco....
i juz dziś nie mam ochoty na net.

Dousłyszenia
__________________

*** -12,5kg***

Edytowane przez pysiamn
Czas edycji: 2010-11-16 o 20:52
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 20:54   #1042
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Cytat:
Napisane przez pantee Pokaż wiadomość
Mnie zastanawia jeszcze jedna rzecz, ta blizna po cc u mnie jest brzydka...caly czas taka jakas czerwonawa a nie blada. MOja wina bo malo smarowałam. OD tego Lekarzowi chyba reka zadrzałą, bo troche zjechal i lekko skrzywił - teraz taka lekko zadarta lodka wyszla. No i w najgrubszym miejscu jest jakies 8-9mm. Jak tou was wyglada...jak sie zagoiły wasze "pamiatki po dzieciach"
no u mnie to na pewno ciekawiej nie wyglada. W ogole po drugim cc blizne mam dluzsza. I w ogole rane mialam zszywana na dwa - tak jakby dwa szwy laczace sie na srodku (nie jedna krecha). Moja blizna moze nie jest szeroka (max 4-5mm), ale wypukla. No i zakonczona taka kropka wielka (tam mialam dren). Ale i tak jej nie widze, bo falda brzuszna mi wisi Mam taki brzuch podzielony normalnie na linii blizny. Nad blizna skora uklada sie w taki walek. Nie wiem czy wiesz, co mam na mysli.
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 20:55   #1043
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

postaram sie nadrobić... ale szalejecie coś ostatnio co Wy dzieci nie macie??


filka zaległe za skończone 10 miesięcy


Sensuel fajnie że wpadłaś, odzywaj się do nas częściej i za odpapersikowanie

Madziulka ja też biorę pod uwagę ten Twój fotelik czy on się rozkłada jakoś do spania?
co do słodyczy to ja czasem daję biszkopty petitki.


Kamyczku jak na morfologię tylko, to wystarczy z paluszka i wszędzie Ci powinni pobrać..

A co do foto to podpytałam TŻ bo on zapalonym fotografem i powiedział, że na Waszym miejscu za te kasę kupił by co innego - bo ten Nikon to zwykły kompakt i jak na tę cenę to moglibyście sobie już kupić kompakta ale z wymienną optyką, co daje dużo więcej możliwości. W aparacie nie patrzy się na mln pikseli tylko na wielkość matrycy - czym większa matryca tym mniej światła potrzebne na zapisanie zdjecia (tzn w lepsze zdjęcia robisz w ciemności, łatwiej zatrzymać ruch itd)

Za te kasę moglibyście np coś takiego:
http://allegro.pl/sony-nex5-nex-5-16...305971208.html
lub:
http://allegro.pl/aparat-olympus-pen...307673981.html




bydgoszczanka za Wasze kochane 7 miesięcy
youyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 20:56   #1044
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Zuza strasznie niespokojnie śpi , co chwila się budzi i stęka i woła mama ... może ją coś boli
__________________
" Tylko niekiedy szczęście bywa darem , najczęściej trzeba o nie walczyć "
P.Coelho



Zuzia 27.01.2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73q3br6dgn.png

Zębole
http://s2.pierwszezabki.pl/036/036140970.png?5725
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 20:58   #1045
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

pysiu to ma być zwykła sól w ampułkach-taka co ja do oczu miałam na początek dla dzidzi
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 21:00   #1046
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
postaram sie nadrobić... ale szalejecie coś ostatnio co Wy dzieci nie macie??
czekam na mężusia bo jeszcze wraca z Berlina , oczy mi się już zamykają ale poczekam
__________________
" Tylko niekiedy szczęście bywa darem , najczęściej trzeba o nie walczyć "
P.Coelho



Zuzia 27.01.2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73q3br6dgn.png

Zębole
http://s2.pierwszezabki.pl/036/036140970.png?5725
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 21:07   #1047
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Cytat:
Napisane przez ula 87 Pokaż wiadomość
Zuza strasznie niespokojnie śpi , co chwila się budzi i stęka i woła mama ... może ją coś boli
moja Zuza od wczoraj tez tak spi. Ciagle sie budzi. Myslalam, ze to moze od tego, ze opiekunka sie zaczela nia zajmowac i teskni za mna. Albo zeby jej ida... nie wiem sama. A moze ospa juz ja lapie...
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 21:10   #1048
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
A co do foto to podpytałam TŻ bo on zapalonym fotografem i powiedział, że na Waszym miejscu za te kasę kupił by co innego - bo ten Nikon to zwykły kompakt i jak na tę cenę to moglibyście sobie już kupić kompakta ale z wymienną optyką, co daje dużo więcej możliwości. W aparacie nie patrzy się na mln pikseli tylko na wielkość matrycy - czym większa matryca tym mniej światła potrzebne na zapisanie zdjecia (tzn w lepsze zdjęcia robisz w ciemności, łatwiej zatrzymać ruch itd)

Za te kasę moglibyście np coś takiego:
http://allegro.pl/sony-nex5-nex-5-16...305971208.html
lub:
http://allegro.pl/aparat-olympus-pen...307673981.html
Muszę to TŻowi przekleić... Dzięki...

Cytat:
Napisane przez ula 87 Pokaż wiadomość
Zuza strasznie niespokojnie śpi , co chwila się budzi i stęka i woła mama ... może ją coś boli
Może ją coś boli...
Paulinę jak bolało, to się z wrzaskiem budziła...


A ja się zastanawiam czy nie za mocno przyprawiłam Bąkowi obiadki...? Majerankiem i bazylią, ale dość mocno pachną... Zjadła bez szemrania, kupa była ok i nic jej nie boli, to chyba damy jej resztę porcji?
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 21:11   #1049
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Celka na skore juz nam chyba nic nie pomoze
Ulcia pociesze cie,ze ja mialam jeszcze wiekszy
Pantee ja swojej niczym nie smarowalam.Jest praktycznie niewidoczna ima moye 1-2mm.Ponoc bylam zszywana jakas nowa metoda,pod spod,czy jakos tak
__________________
Lukrecja
aldii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 21:11   #1050
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Celka może to jednak zęby , wiesz moja to nie ma ani jednego i już chyba czas żeby coś się ruszyło
a z tą ospą to nie krakaj chociaż trudno jest nie złapać od członka rodziny tego swiństwa .
trzymam kciukasy , zeby Twoją Zuzkę omineło
__________________
" Tylko niekiedy szczęście bywa darem , najczęściej trzeba o nie walczyć "
P.Coelho



Zuzia 27.01.2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73q3br6dgn.png

Zębole
http://s2.pierwszezabki.pl/036/036140970.png?5725
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.