Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-02, 13:46   #2431
filka2
Zadomowienie
 
Avatar filka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

kancia dzięki.

ale pogoda kiepska,cały dzień pochmurno .

dziewczyny od Cybexów jak sie rozciąga pasy?bo sciągnełam za mocno i teraz nie mogę znależc gdzie moge poluzować.
chyba mam pierwszy Minus dla wózka
Ada zapadła się w siedzisku i chciała sie podciągnąc ale pałąk miękki i nie mogła,własnie ten pałąk sredni
zobaczymy jak 1spacer jak już wyjdziemy chyba że go sprzedam szybciej(mam kijowy humor od wczoraj)i to by były moje ostatnie zakupy przez net,jakoś nigdy szczęscia nie mam.
__________________
ADRIANKA 15.01.2010
filka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 18:30   #2432
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

filkaczyli nie jesteś zadowolona?

U nas pogoda piękna nie było słonca ale cieplutko, małą się wyszalał na placu zabaw, pograła w piłkę i w rodze do domu o 18 juz w wózku zasypiała troche ja tż zagadał raz dwa ja wykapaliśmy i zasneła, ale mleczka juz nie miala siły wypić całego. Już któraś noc pod rząd jak wypija tylko ok 100 ml mleczka na noc
__________________
...
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 19:50   #2433
castilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Osterreich
Wiadomości: 1 995
Wyślij wiadomość przez MSN do castilia
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
Fajny link i fajne butki Nie znalam tego sklepu totez dziekuje!

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
No śpi...

Jeszcze mi gadają, że jak mnie wysadzali, to jeszcze siedzieć nie potrafiłam i mnie tata podtrzymywał... To im mówię, że dlatego się pewnie garbię... To oni swoje, że wszyscy się garbią
No i miałam 6 miesięcy jak się na nocnik załatwiałam To im zawsze na to odpowiadam, że źle pamiętają, bo ja pamiętam, że na nocnik już robiłam, jak noworodkiem byłam
hahahahahahahahaha dobra jestes

Cytat:
Napisane przez Madziulka83 Pokaż wiadomość
U nas to trwalo jakis miesiac... Potem sie poprawilo, bo tylko czasami sie budzil, ale po tych jego wyczynach nie mielismy juz sily sie z nim w nocy przez 3 godziny bujac, wiec bralismy go do lozka, zeby jakos sie przespac. Ale nadal jest problem zasypiania wieczorem w lozku, odloze go i jak jestem z nim jest ok, a jak wyjde to ryk jak nie wiem co. Czasami ja albo maz kladziemy sie z nim na lozku i zasypia,a potem go przekladamy do lozeczka. Kiedy te czasy, jak zostal odlozony do lozeczka i zasypial, a jak nie od razu to potrafil przez godzine sobie gadac
Teraz po Krakowie znowu beda jazdy.... Tylko na rece, marudzi non stop...



Trzymam kciuki za nowe plany
Dzieki! Mam nadzieje, ze moj Olo nie zacznie robic takich numerow bo jak czytam Ciebie i youyou to mi sie slabo robi

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
Filip wdrapuje sie na nocnik z radością ( tyłem do przodu zawsze siada) ale usiedzi na nim kilka sec chyba że czasem z książeczką (jak tatuś )
hehehehehe fajne zdjecia

Cytat:
Napisane przez elcia0787 Pokaż wiadomość
celka tez myslalam o tym wlasnie tyle ze moj TZ na samo moje napomkniecie o takiej metodzie od razu mowi nie wiec czekam az pojade do pl w maju i tam go naucze tego TZ nie bedzie wiec nie bedzie slyszal ani widzial,powiem ci ze poki karmialm cycem nie czulam sie taka wymeczona wstawaniem w nocy po 4,5 razy do niego i karmiac go ale od kad cyca nie ma i wstaje do niego to jestem wypompowana kompletnie ostatnie dwa tyg bije rekordy bo wstaje nawet po 10 razy,ja sobie zapisywalam na kartce godz o ktorych wstawal to jak TZ zobaczyl to w szoku byl bo bylo 12 pobudek praktycznie co godz lub pol pobudka
Boze... Wspolczuje... Wiem dokladnie jak to jest wstawac tyle razy i codziennie dziekuje opatrznosci, ze u mnie sie to narazie skonczylo

Cytat:
Napisane przez ula 87 Pokaż wiadomość

Zuza od niedawna woła coś w stylu " so , ci " leci do łazienki po topek , sadzam ją , ale siku nie robi tylko sekunde posiedzi i chcę się ubierać .
jak ja idę do łazienki to ona oczywiście tez musi iść na topek i nawet kawałek papieru toaletowego chce i próbuje się podcierać
hehehehe fajne sa te nasze dzieciaki super sie obserwuje ten rozwoj

Cytat:
Napisane przez aldii Pokaż wiadomość
Tak jak myslalam objawy nasily sie wieczorej i po kolacji bylo wielkie pojechalismy na pogotowie.na szczescie nie bylo oznak odwodnienia,pomimo ze prawie nic nie pila od dnia poprzedniego.przepisala nam nifurksazyd i kazala dawac tez dajej floridral dopicia (ponoc jest bardzo dobry na tego typu sprawy,bo ma cos tam dodatkowo w skladzie).rano kupki nie bylo,pozniej ponoc 1 normalna,a teraz juz 2 rzadkie zobaczymy czy wieczorem znow bedzie nadal bardzo malo pije,co za tym idzie niewiele sika jesli do jutra nie zacznie pic i sie jej nie poprawi to lekarka z pogotowia powiedziala ze czeka nas szpital
trzymajcie kciuki zeby wieczorem nie bylo rzyganka
Mam nadzieje, ze juz jest lepiej bo to rzeczywiscie okropne jakies swinstwo sie czepilo malutkiej... Wspoczuje bo serce sie kraje jak dziecko jest takie chore... Duzo zdrowia! (Doczytam co tam u Was sie podzialo bo mnie nie bylo pare dni)

Cytat:
Napisane przez gosbaj Pokaż wiadomość
kurs prywatny??czyli zajecia ?? fajnie a w jakiej szkole jezykowej??
Nio narazie w szkole jezykowej Mobile English

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
hej mamuśki
u nas dziś noc masakra Glut obudził się przed 12 i płakał do 2. Nie płakał , raczej wył i krzyczał historia się powtarza, ja już wychodziłam z siebie w końcu przysunęliśmy jego łóżeczko do naszego, tak że ja leżąc wsadziłam rękę do niego i go głaskałam to zasnął
jestem nieprzytomna i od rana już wszystko mnie wkur...a
Ehhhhhhh rzeczywiscie mialas masakre... na poprawe humoru (wiem, ze to juz max spoznione ale bedzie na zapas )

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
u nas też julka wyła i krzyczala wstawała w lóżeczku...
kladlismy ją 23456899888 razy

Po maxymalnym wnerwieniu zasneła w Maclarenie na plasko i spała do 8

Ja po kawie więc jakos funkcjonuje ale chyba się zdrzemne jak Julka bedzie spala w dzień....radzę to samo

Filka
za wizytę
-----------------------------
Idę bo królewna chodzi do sypialni i wyrzuca z szafy ciuchyyyyyyyyyy ehhhhhh
Jak fajnie było jak siedziała i się bawiła na dywanie....
Jejku co to sie dzieje z tymi nockami... Biedulki jestescie.


My bylismy w Austrii zalatwic pare formalnosci i przy okazji zrobilam Olusiowi bilans roczniaka u naszego tam pediatry. Zrobili mu tez testy na alergie bo tam jest za darmo a tu u nas za podstawowy test pani pediatra mi 600zl krzyknela to mi sie slabo zrobilo.

Okazuje sie, ze Olik na nic nie jest uczulony, a to co mial na brzuszku lydkach i przedramionach to owszem atopowe zapalenie skory, ale lekarz nam powiedzial ze sa miliony powodow dla ktorych to moze wystapic. Owszem moze to spowodowac jedzenie i u nas to mogly byc rzeczywiscie mandarynki (dziadkowie mu wciskali niestworzone ilosci ''bo on taaaak bardzo je lubi''), ale w innych przypadkach moze to spowodowac nawet stres u dziecka - taka po prostu reakcja skorna.

Oprocz tego Olik wazy dokladnie 10kg i mierzy 77cm wiec jest przecietniak
Dzisiaj wrocilismy i jestesmy wykonczeni po 7 godzinach jazdy samochodem. Olus juz spi a ja jesio Was poczytam i tez zmykam nyny.
castilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 20:05   #2434
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

U nas było pięknie
Byliśmy z dzieciakami całe dni pozadomem zaliczyliśmy Muzeum Ewolucji Dwa Place zabaw, restauracje ...

Jutro też mamy plener w planach

Dousłyszenia
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 20:17   #2435
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Dobry wieczor!

Cytat:
Napisane przez castilia Pokaż wiadomość


Okazuje sie, ze Olik na nic nie jest uczulony,

Oprocz tego Olik wazy dokladnie 10kg i mierzy 77cm wiec jest przecietniak
Dzisiaj wrocilismy i jestesmy wykonczeni po 7 godzinach jazdy samochodem. Olus juz spi a ja jesio Was poczytam i tez zmykam nyny.

Milego odpoczynku, wierze,ze wykonczeni jestescie

Pysiamn zazdroszcze pieknego dzionka, bo u mnie padalo i pochmurno było
za aktywny dzien

Filka przykro mi, ze wozek nie spełnil Twoich oczekiwan...
A Ty nie ogladałas go wczesniej w sklepie( bo nie pamietam)

Pola to juz niedlugoza garniturek

Aldii u mnie tez taka barowa pogoda

Kancia

Ja dzis posprzatałam ładnie chatke, maz był na zakupach i spacerku z Sebusiem
Po poludniu byla kolezanka z synkiem. Dzieci sie pobawiły a my poplotkowałysmy

Mam nadzieje,ze jutro bedzie ładniejsza pogoda i pojdziemy na dlugi spacerek

Miłego weekendu!
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 20:29   #2436
kocurazab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 214
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Próbuję Was poczytać, ale lecicie jak burza
Więc może się pochwalę, że miałam dzisiaj egz z tego kursu, na który uczęszczam i dostałam 5
Za 2 tyg mam kolejny egz. No, a jutro znowu zjazd....
W ubiegły weekend synek miał 3 imprezę roczkową Było miło, ale do momentu, jak trzeba było sprzątać po No, ale jesteśmy już po


Lila, Miłoszek miał już obcinane włoski-wprawdzie tylko grzywkę, ale miał

Karola, ja mam taki parowar, że wkładam pojemnik w pojemnik i nie zajmuje prawie wcale mj-kupiłam jakieś 2 lata temu w biedronce. Dodatkowo mamy pojemnik do gotowania ryżu. Hmm, jak narazie to Miłoszek jada z niego owoce

Miłosz wstawał i wstaje (mimo zmiany czasu) 7:00-8:00. Kładzie się spać również o tej samej godz. Przestawił się w ciągu 3 dni...
kocurazab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 20:45   #2437
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Hej mamuśki...
Sukces...
Podeszłam trochę Paulinę i jednak się okazało, że kaputki są ok...
W domu jak jej zakładałam, to ryki były straszne...
Ale sobie pomyślałam, że do zakładania butków, chociaż takich miękkich, jest przyzwyczajona jak wychodzimy...
No to jej papucie założyłam jak jechaliśmy do moich rodziców...
Trochę marudziła, ale w końcu się przekonała...
Potem w nich chodziła normalnie...
No prawie normalnie, bo na początku cuda wyczyniała z nogami...
Chyba jej teraz wygodniej, choć butki nie są za dobre, bo jej się stópki nieco spociły... Musze jednak inne kupić...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-02, 20:54   #2438
kocurazab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 214
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Bydgoszczanka, faktycznie przegięła Twoja rodzina w związku z roczkiem córki
Reklama wody zajefajna

Stripii, ja też kupiłam Miłoszkowi taką pufę z biedronki z piłką nożną na siedzisku był przeszczęśliwy, jak go na niej posadziłam a teraz siedzisko leży w zabawkach, a on ma zabawę-wkłada i wyjmuje stamta zabawki; najbardziej taką szmacianą lalkę chłopczyka(dostałam kiedyś jako gratis do maty)

Fleur, napisz coś więcej o tym mleku krowim od 13 mies. Po co dawać go dzieciom... A jak u Miłosza jest alergia na białko mleka to raczej nie powinien go pić...

Pysia, gdzie kupiłaś takie fajne warzywa i owoce do zabawy dla Julki?

Celka, Miłoszek też już ma za sobą samodzielne spacerki po dworze Najbardziej podoba mu się, jak zobaczy naszego kota-to nie ma zmiłuj, włącza 2 bieg i dyla za nim a mamusia za synkiem by się nie przwrócił
kocurazab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 20:55   #2439
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Filka ja dlatego właśnie nie zmieniam już wózka, bo mało który by mnei chyba zadowolił... Jak za cene, którą zapłaciłam mega zadowolona jestem z tego Baby Design Sprint... Dałam z 180 z wysyłką za używke a nowy coś 460... Pałąk mega mocno się trzyma, be zproblemu się podciąga z jego pomocą, siedzenie jest duże i wygodne, w budce okienko do podglądania dziecka,wielgachny kosz na zakupy, tacka na kubki i inne duperele i jeszcze kieszonka z tyłu... I koła ogromne jak na spacerówke. Tak przez chwile oglądając te linki zaczelam myśleć nad innym wózkiem ale zawsze w karzdym z nich coś mi nie gra... oparcie mogłby być wyższe ale nam w niczym to nie przeszkadza, no i materiał tej budki taki se ale ja mam używke i sama jeszcze będe w stanie go sprzedać w dobrym stanie. Fajna ta wkładka miękka, bo ją wyciągam i wrzucam do pralki kiedy mam ochote.

Kocurazab witaj i gratuluje!
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 21:10   #2440
tajgabajga
Rozeznanie
 
Avatar tajgabajga
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 541
GG do tajgabajga
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

hej
bylismy 5 godzin na spacerze z kolezanka i jej córką, później obiad i wieczorem poszliśmy na drinka do nich-poprostu padam, pogoda super to dzieciaki sie dotleniły.
za 4 tygodnie lecimy do PL!!!!
Jutro w Uk dzien matki-zobaczymy czy cos chłopaki przygotują...
caluje wszystkie Mamusie i bejbiki nasze!!!!!
__________________
Szymek 07. 01. 2010
http://s2.pierwszezabki.pl/030/030263970.png
tajgabajga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 21:12   #2441
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Cytat:
Napisane przez tajgabajga Pokaż wiadomość
za 4 tygodnie lecimy do PL!!!!
Jutro w Uk dzien matki-zobaczymy czy cos chłopaki przygotują...
caluje wszystkie Mamusie i bejbiki nasze!!!!!
my tez lecimy

My nie obchodzimy UK-owskiego dnia matki

Kocurazab witajGratulacje
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-02, 21:28   #2442
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

hej mamuśki


Filip dziś pobił rekord wszechczasów.. a właściwie dwa rekordy:

1. spaliśmy dziś do 9 rano!!! tzn ok 7 się obudził ale wzięłam go do nas, wtulił się we mnie i tak drzemaliśmy aż do 9

2. przez tą późną pobudkę wiedziałam że będzie problem z drzemką itd ale ten sam się rozwiązał bo on cały dzień nie spał ani minuty! Co prawda po godz 15 próbowaliśmy go uśpić ale gdzie tam, szaleństwo na maksa, tak więc stwierdziliśmy że nie ma sensu i jak padnie to padnie...
Ok 19.30 jeszcze bawił się w najlepsze.. i nie okazywał oznak zmęczenia... ale go wzięliśmy do kąpania i potem przy butli zasnął
Dziecko-cyborg


Mieliśmy intensywny dzień, bo byliśmy na zakupach, kupiłam Filipowi buty Bartek i sobie trochę fatałaszków na poprawę humoru , bo robi się ciepło, brzuch już duży a ja nie mam letnich bluzek, ubrań nic...


Kancia zdrówka dla Was oby dziś nocka była lepsza a to nie jest jakoś powiązane ze szczepieniem?

filka pasy się ściąga za pomocą tego przycisku między nóżkami, naciskasz go i regulujesz elegancko pasy - wyciągasz zza ramion jak chcesz poluzować

Mi wózek się bardzo podoba, rzeczywiscie rączka moglaby byc niżej ale wszystkiego mieć nie można i na razie mi to bardzo nie przeszkadza

Castilia brawo za udany "przegląd"


kocurku gratuluję wyników
youyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 21:35   #2443
addicted to wizaz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 830
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Blonde, Madziulka dzięki, wizyta na basenie udana
Blonde a pewnie że oglądaj mieszkanko, jak sama piszesz to nie zaszkodzi
Ula
Zuzia śliczna

Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
A w ogóle Ada jak jest u babci to baba ja stawia zawsze na blacie/stole w kuchni w oknie i jak ktoś idzie Ona macha,cieszy sie,krzyczy a od jakiegoś czasu łapie sie rurki i tańczymam nadzieje że to nic nie wróży na przyszłość,nawet nie wiedziałam że tak potrafi pupką kręcić
Maciek uwielbia siedzieć na parapecie i patrzeć przez okno, ale rurki nie mamy

castilia ale przynajmniej wiesz, że Olek nie jest uczulony
kocurazab za egzamin
kamyk to żeby sie już Paulinie nie odwidziało z paputkami
tajga to fajny miałaś dzieńDziś obcięliśmy Maćkowi włosy, bo miał już za długie. Ostatecznie przekonała mnie teściowa jak dla żartu przypięła Maćkowi dziewczęce spineczki do włosów I nawet nieźle zniósł strzyżenie maszynką, na początku nawet się śmiał, no ale pod koniec już nie był taki zadowolony
............
You pozazdrościć spania, u nas pobudka o 6.30
ja na zakupach szalałam tydzień temu, a Maćkowi też kupiliśmy Bartki

Edytowane przez addicted to wizaz
Czas edycji: 2011-04-02 o 21:37
addicted to wizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 21:51   #2444
tajgabajga
Rozeznanie
 
Avatar tajgabajga
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 541
GG do tajgabajga
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

addicted a wiesz jak zazdroszcze Ci tego scinania włosów-u nas 3 w porywach do 4włosów-i tak jestem happy ze tyle ma
__________________
Szymek 07. 01. 2010
http://s2.pierwszezabki.pl/030/030263970.png
tajgabajga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 23:23   #2445
kocurazab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 214
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Celka, Miłoszek śpi 13- 14 godz na dobę. 12 śpi snem nocnym, a reszta w ciągu dnia.

Miłoszek też miał czas, że budził się z płaczem w nocy. Jednak ze względu, że on ma łóżeczko przy naszym łóżku, to wkładałam mu rękę między szczebelki, czuł że jestem i spał dalej. Czytałam gdzieś, że dzieci w 2 roku życia(czyli już nasze )mogą zacząć budzić się w nocy, bo ich rozwój jest bardzo intensywny i nie ogarniają tego jeszcze. W ten sposób odreagowują nowe rzeczy, których się nauczyły, poznały, zobaczyły. Nie wolno się denerwować, tylko przeczekać Ten skok może się rozpocząć już w 8 mies-zależy z jaką intensywnością rozwija się pociecha.

Miczka, my też mamy kapcie Befado do chodzenia po domu.

Kasiorek, też mam w planach nocnikowanie od wakacji, jak będzie już ciepło

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Ja mam nową, na gwarancji spacerówkę parasolkę Chicco multiway; wylicytowałam na allegro. Za cenę 350 zł z kurierem w sklepie po promocji widziałam za prawie 500 zł. Starego wózka jeszcze nie sprzedaliśmy, więc mam go w domu i na spacery w nim chodzimy a multiway jest w samochodzie
Tak samo było z fotelikiem do samochodu. W sklepie po promocji były za ok 1000 zł, a ja wyczaiłam na allegro za 750 zł z kurierem mamy romer king plus czerwony z 2011 r. Odkąd mamy nowy fotelik synek jeździ jak zaczarowany, bo wszystko widzi

Youyou, właśnie doczytałam, że zastosowałaś taki plan, jak u nas z ręką w łóżeczku Filipa u nas też się sprawdza, pisałam chwilę wcześniej

Bardotka, ja ostatnio kupiłam Miłoszkowi 3 sztuki układanek z biedronki i jedne puzzle drewniane. Niecałe 8 zł sztuka.

Wyderka popłakałam się przy oglądaniu rozmowy bliźniaków-co wklejałaś linka muszę to pokazać jutro mężowi

Dziękuję Wam za gratulacje odnośnie egz

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:29 ----------

Współczuję Wam tego ząbkowania. U nas są już wszystkie 1, 2 i 3 trójki. I nie wiem kiedy to nastąpiło-mam na myśli trójki, bo 1 i 2 to było widać od razu. Zwłaszcza lewa górna trójka-jak ją zobaczyłam, to była już mega duuuuuża...

U mnie też była piękna pogoda, ale ja siedziałam w czeluścich uczelni jutro, a raczej dzisiaj też będę siedziała.
Właśnie zerknęłam która godz... Pięknie, a rano znowu muszę wstać i dojechać ok 40 km. Klub nadrobię nie wiem kiedy
kocurazab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 06:50   #2446
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Castilia thx
Blonde u mnie dzisiaj zapowiada sie ladna pogoda
Kocurazab
U nas ta pufa spelnia taka sama funkcje jak u was
Pysia,Kamyk,Tajga,Youyou



U nas dzisiaj pobudka o 4,bo picie sie skonczylo.Najpierw walila butelka o szczebelki,a pozniej wyrzucila ja z lozeczka i zaczela glosno domagac sie piciu oczywiscie mamusia po tej pobudce juz nie zasnela


Moje dziecko uwielbia ta rozmowe blizniakow,nawet wlacza sie do dyskusji musze ja nagrac i wam pokazac
__________________
Lukrecja
aldii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 07:48   #2447
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Jeżeli o wózki chodzi to ja żaluje, że w zeszłym roku nie kupiłam sobie od razu BD sprinta zamiast tako, bo zimą też daje sobie świetnie rade a wtedy miałabym nowy a nie używany i w kolorze jaki bym chciała. Mam do niego badziwena folie, bo musiałam dokupić ale moja kumpela ma 2 do travela(niechcący jej zapakowali tak hehe) więc mi jedną da

Aha i ja bym mogła nie wytrzymać z dwoma rączkami, bo często gadam przez telefon na spacerach, albo pisze esy. A jak bedzie chciał koło wózka chodzić to też byłoby fajnie jedną ręką prowadzić.
__________________




Edytowane przez zebra666
Czas edycji: 2011-04-03 o 07:50
zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 07:51   #2448
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

http://fotelik.info/pl/news/bezpieczny_wozek,152.html
__________________
Lukrecja
aldii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 08:22   #2449
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

aldii ale teraz chyba wiekszośc wozków ma elementy odblaskowe

tak mi się wydaje

u nas nadal masakra, wczoraj w dzien gorączka i mega marudzenie, nic jesc nie chciał. W nocy jęczał od 22 do 1.30 az dałam nurofen, zakropiłam nos i spał do 6.00.

you byc moze jest, niestety nie ma tego jak sprawdzić. Nie widac, zeby był typowo chory, katar raz jest raz nie, kaszlu nie ma, apetyt ma mizerny.
Nie ma zadnych znaków na ciele, wysypek itp
Na razie humor ma o niebo lepszy nzi wczoraj ale to dopiero poczatek dnia...
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 08:59   #2450
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Hej mamuśki...
Ale się właśnie obśmiałam...
Pod oknem stał złożony kojec, Paulina stała przy nim i nagle go na siebie zwaliła...
Myślałam, że będzie ryk, wygrzebałam ją spod tego kojca, a ona dolej do niego, bawić się...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 09:02   #2451
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

kurcze Kancia współczucia...

ale widze jakiś dziwny zbieg okoliczności u naszych maluchów, chyba większość która miała to szczepienie to potem cos się przypałętało

Ja muszę się w końcu wybrać w tym tygodniu, bo zwlekam z tym jak mogę


A ja mam dziś wolny dzień TŻ właśnie pojechał z Filipem na basen, jak wrócą to Filip się zdrzemnie a potem jadą we dwóch do ZOO. Ja sobie ZOO jednak darowałam bo to za dużo łażenia jak dla mnie, poleżę sobie.... a TŻ powiedział że zrobią sobie męski dzień
youyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 09:04   #2452
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Gdybym wiedziała, że tak będzie po tej szczepionce, to bym tym nie szczepiła... To nie przypadek, że większość dzieciaków ma takie obniżenie odporności po niej...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 09:37   #2453
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Kancia chyba wcale nie tak dużo pierwszy raz to zobaczyłam w BD jak kupiłam wcześniej nigdy u nikogo nawet nie widziałam.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 10:25   #2454
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Cześć
Patryśka wczoraj od 21 do 2.30 nie spała praktycznie wcale,jak troszkę przysypiała to sie budziła troche popłakiwała tak cichutko widać było, że coś ją męczy, a dzisiaj rano znalazłam winowajcę 7 zęba

Odpuściła sobie wczoraj zabawę tak mi jej było szkoda

My szczepimy sie w środę na samą myśl mi niedobrze


Zebcia
ty powinnaś jakieś profity dostawać od producenta Twojego wózka za taką częstą reklamę

youyou odpoczywaj sobie

Aldii a było już jasno? niezłą pora na bobudkę
Czy Lu je kaszki Humana? Ja nigdy Patryśce nie dawałam takich gotowych kaszek a chciałabym jakaś mleczna jej podać bo chyba mleko Bebilon jej już nie służy a zufanie mam tylko jeszcze do Humany chciałabym aby na jej 2 posiłki mleczne jeden był z Humany ale nie wiem jakie są te kaszki. Widziałam dużo z bananami co u nas odpada ale też są jakieś owsiane albo z jogurtem, nie wiem czy są geste?
__________________
...
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 10:29   #2455
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

hello mamusie

Kancia zdrówka dla małego

Filka moim zdaniem pałak jest średnio potrzeny a co ci jeszcze nie pasuje? szkoda

Madzik mam nadzije że wapno pomoże

Kamyk o jakiej szczepiące mówisz?

Ula słodka jest... no i oczywiście hello kity na czasie

You dobrze ze wszysko ok takiego gina to tylko t ja chodzilam na nfz i mialam b dobrego jednego z najl w kielcach b dobrze sie kobietami zajmowal i mega kolejki trzeba bylo sie wyczekac ale bylo warto

Tajga blonde swieta w pl?

u nas ok wczoraj Patryk byl na randce potem spacerek i znajomi pogoda ok

za to dzis pieknie w planach mamy dlugi spacer z cala ekipa znajomych i pizze fajny wypad wszytkim życze miłego dnia
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 14:11   #2456
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

ale tu cisza dziś... taka piękna pogoda to wszystkie na spacerach

tylko brzuchata kisi się w domu



bardotka gratki za 7 ząbka
youyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 14:40   #2457
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Bardotka eee nie jest aż taki fajny zresztą zależy punkt widzenia od miejsca zamieszkania, bo podoba mi się dużoooo więcej wuzków. Prędzej od producenta pieluch dada, bo te mnie serio pozytywnie zachwyciły

Podoba mi się M&P beat, Espiro active i metro, Tako(ale nie wiem jaki to model tylko widziałam go na żywo) itd. itd. Ale moge sobie tylko pisac o nich, bo msuze mieć wózek z dużymi kołami, sam podjazd pod domem jest kłopotliwy dla wózka z małymi.

Gratuluje zęba.

Youyou zdąrzysz pokorzystać z pogody Wszystko przed nami
Piękna pogoda!!! Spacer mega udany mamy za sobą
__________________




Edytowane przez zebra666
Czas edycji: 2011-04-03 o 14:45
zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 15:32   #2458
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Kancia moje na 90% nie maja
Bardotka za zabka
Ona sie obudzila o 4,bo jej sie picie skonczylo.Jak sie napila,to poszla spac dalej,ale ja juz nie zasnelam
Tak,Lu je kaszki Humana.Sa owsiane,sa z jogurtem,z truskawkami,albo zwykla sama waniliowa - Lu czesto ja je.Gestosc zalezy od tego ile nasypiesz,ale wg mnie sa bardziej wydajne niz np. Bobovita.Z innymi nie mam porownania
Youyou milego odpoczynku.U nas tez byl dluuugi spacer



Ta szczepionka strasznie obciaza organizm,bo to jednak 3 powazne choroby.Wg mnie powinna byc przesunieta w kalendarzu szczepien o rok.My wlasnie za rok dopiero bedziemy szczepic,nie ma co sie spieszyc...
__________________
Lukrecja
aldii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 17:31   #2459
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Hej laski
a po ktorym szczepieniu tak wam dzieciaczki sie pochowowaly?
bardotka brawo za zabka
kancia biedaczek ci sie meczy oby mu przeszla ta goraczka,a po tym nurofenie chociaz mu przechodzi?
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 17:56   #2460
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
Kamyk o jakiej szczepiące mówisz?
Odra, świnka, różyczka... Ona się chyba MMR nazywa...

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Byliśmy dzisiaj długo na dworze, niestety Paulina potem już nie chciała być w wózku, nie chciała na rękach i już nie chciała chodzić ani stać.
Miała ochotę sobie posiedzieć, ale trawa jeszcze jest zimna i mokra, więc musieliśmy do domu wrócić...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.