jak schudnąć? - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-02, 14:53   #1411
switezianka
Wtajemniczenie
 
Avatar switezianka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 492
Dot.: jak schudnąć?

Z największym żalem będe z Wami żeganała Wredne Baby Moje Kochane i Rozpasane do granic możliwości
switezianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 15:01   #1412
EWITAR
Raczkowanie
 
Avatar EWITAR
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 149
Dot.: jak schudnąć?

cześć switezianko miłego wieczoru
EWITAR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 15:05   #1413
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: jak schudnąć?

Ja też niestety muszę uciekać ale humor mi poprawiłyście na cały weekend
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 15:12   #1414
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: jak schudnąć?

Do poniedziałku Kochane

Życzę Wam i sobie rozpasanego, pijackiego weekendu z sexualnymi orgietkami w tle
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 15:13   #1415
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: jak schudnąć?

Moje kochane,może zdążę Wam zyczyć miłego weekendu
Byłam wcześniej ale mnie wylogowalo Dopiero teraz jestem na sam koniec.Poczytam Was i będę sie śmiać pewnie do łez.
Zaraz pewnie uciekacie bo to Wasza pora.
Buziaki Moje diablice
nika672 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 15:31   #1416
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: jak schudnąć?

Hej Niko, zniknęłas tak nagle. Nic się nie stało?

Ja będę i w weekend, więc pewnie cos skrobnę.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 15:50   #1417
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: jak schudnąć?

Cytat:
Napisane przez Sabbath;
Hej Niko, zniknęłas tak nagle. Nic się nie stało?

Ja będę i w weekend, więc pewnie cos skrobnę.
Sabbath,przez Was, o mało fuchy nie stracilam,zapomniała m sie w czasie.Nie spojrzałam na zegarek,a ważne projekty musialam oddać
Dobrze ,że mój Tata zadzwonił i sie pyta gdzie jestem ,a ja
''sikalam ze śmiechu'' w tym momencie.
Dlatego musialam pędzić ale zdążylam.Macie szczęście Czarownice,dopiero bym Wam dala.
Do szybkiego Sabbathku
nika672 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-02, 17:30   #1418
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: jak schudnąć?

ja zawsze przychodzę jak Was już nie ma
czytałam, czytałam, czytałam .... i nie poznaję Was
gdzie te wszystkie Słodkie Babeczki?
Witam wszystkie zboczone alkoholiczki, wykolejone anorektyczki, wielbicielki węży i picia szamponu, złośliwe małpy i wredne jędze
jeśli którejś z Was nie wymieniłm to najmocniej przepraszam
to dzisiaj będzie bez całusków
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 18:16   #1419
EWITAR
Raczkowanie
 
Avatar EWITAR
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 149
Dot.: jak schudnąć?

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
ja zawsze przychodzę jak Was już nie ma
czytałam, czytałam, czytałam .... i nie poznaję Was
gdzie te wszystkie Słodkie Babeczki?
Witam wszystkie zboczone alkoholiczki, wykolejone anorektyczki, wielbicielki węży i picia szamponu, złośliwe małpy i wredne jędze
jeśli którejś z Was nie wymieniłm to najmocniej przepraszam
to dzisiaj będzie bez całusków
uff, nie lubie śliny na policzkach
EWITAR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 18:42   #1420
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: jak schudnąć?




ale mnie ominęło aż muszę iść łyknąć trochę szamponu
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 20:44   #1421
EWITAR
Raczkowanie
 
Avatar EWITAR
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 149
Dot.: jak schudnąć?

neska 951 działo się dziś
ale szampon to za słabo
EWITAR jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-02, 20:52   #1422
Feluś
Raczkowanie
 
Avatar Feluś
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 129
Dot.: jak schudnąć?

Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość
Feluś jakbyś poczytała trochę więcej, to zauważyłabyś, że żadna z nas nie rozpacza z powodu niewiadomojakiej nadwagi. Niektóre z nas chcą wrócić do swojej figury sprzed niedawna, a niektóre, tak jak ja albo Lewek - chcą się po prostu zdrowo odżywiać i ruszać A np Sabbath jest z nami po prostu, bo ma na to ochotę, wspiera nas, ale sama o figurę nie musi walczyć Żadna z nas się nie katuje i nie próbuje doprowadzić do bycia szkieletem
Wymieniamy się przepisami, poradami, wspieramy również w życiowych problemach, nie tylko tych związanych z sylwetką
Tak więc nie oceniaj nas proszę po kilku wyrwanych z kontekstu postach.
No nie wiem - prześledziłam dwie pierwsze strony wątku i myslę że nie tylko ja mam takie odczucia.Gdybyście chciały o siebie zadbać to nie byłoby utyskiwania na fitnesy i inne esy, a co do wagi to na prawde uważam że przesadzacie. Faceci z mojego otoczenia na takie babki jak Wy mówią że cytuję-"idzie toto i klekocze"- nie ze starości tylko klekoczących kości. Nie chodzi o to żeby zaraz się Toczyć( mimo że kula to podobno ideał- ja do niego nie dążę ani nie namawiam)ale też nie "przeginać" w drugą stronę- i tyle. Moja przyjaciółka znowu zaczyna chudnąć- bo idzie wiosna i tak ma, ale wcale jej się to nie podoba(rozm.38-40).
Feluś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 21:19   #1423
EWITAR
Raczkowanie
 
Avatar EWITAR
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 149
Dot.: jak schudnąć?

Feluś
ja mam co zgubić i dzięki dziewczynom mi to wychodzi [17kg do zgubienia]
a że przy tym się dobrze bawie to niema nic w tym złego one są laseczki i tak trzymać!!!!!
EWITAR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 21:37   #1424
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: jak schudnąć?

Cytat:
Napisane przez Feluś Pokaż wiadomość
No nie wiem - prześledziłam dwie pierwsze strony wątku i myslę że nie tylko ja mam takie odczucia.Gdybyście chciały o siebie zadbać to nie byłoby utyskiwania na fitnesy i inne esy, a co do wagi to na prawde uważam że przesadzacie. Faceci z mojego otoczenia na takie babki jak Wy mówią że cytuję-"idzie toto i klekocze"- nie ze starości tylko klekoczących kości. Nie chodzi o to żeby zaraz się Toczyć( mimo że kula to podobno ideał- ja do niego nie dążę ani nie namawiam)ale też nie "przeginać" w drugą stronę- i tyle. Moja przyjaciółka znowu zaczyna chudnąć- bo idzie wiosna i tak ma, ale wcale jej się to nie podoba(rozm.38-40).
Dlaczego to tak jest, że wyrażanie się pogardliwie o osobach tęgich jest uważane za nieeleganckie i wysoce niemiłe, a równie pogardliwe oreslenia osób szczupłych uważa się za dopuszczalne?
Moim zdaniem jest to równie... nieodpowiednie.

I uwierz mi Felusiu, że na moją figurę mężczyźni reagują powiedzmy: jak najlepiej. Choć nie to akurat jest dla mnie najważniejsze.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 23:00   #1425
Margolcia69
Raczkowanie
 
Avatar Margolcia69
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 145
Dot.: jak schudnąć?

Powiedziałaś, co wiedziałaś...
Margolcia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 09:42   #1426
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: jak schudnąć?

Uuuu pojechałaś Margolcia..... Pojechałaś.. Sabbath Ci tego nie daruje
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 12:04   #1427
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: jak schudnąć?

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Uuuu pojechałaś Margolcia..... Pojechałaś.. Sabbath Ci tego nie daruje
Cześć Lewku

Pochlebia mi, że doceniasz moją waleczność, ale żeby podjąć z Margolcią dyskusję na jej poziomie musiałabym położyć się na ziemi, a wtedy nie dosięgnę do klawiatury.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 12:25   #1428
Toogra
Zadomowienie
 
Avatar Toogra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 197
Dot.: jak schudnąć?

Witam odchudzające się osóbki:0)
Narazie u mnie waga stoi,,,albo leci w góre,,,,,dzis na odchudzanie kupiłam sobie ciepłe drozdzówki ze sliwkami,,miam,,miam....w iem,ze z takim podejsciem zero efektow,,,ale na Wiosnę poprawie sie.Sabbath,,,masz racje nie warto dawac się prowokowac,,,po co sobie psuc nerwy tu na necie....
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
buziaki
Toogra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 12:38   #1429
switezianka
Wtajemniczenie
 
Avatar switezianka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 492
Dot.: jak schudnąć?

Witam Kochane Dziewczynki,
na wstepie musze stwierdzić, że Ewitar i Taka Taka, świetnie dopasowały sie do naszego klubiki - rowne z Was Baby, Czarownice, Alkoholiczki i zdegenerowany element społeczny - super - jestem pod wrażeniem i nie czuję sie już taka samotna w swoim wykolejeniu społecznym.

Lewek, Sabbath, Ewitar, Taka Taka Kochane
, w związku z tym, że wszelkie zboczenia i dewiacje tak nas radują, a wygrzebywanie wzajemne wszy, pcheł i innych uroczych insektów, spozywanie szamponu, denaturu i innych wytwornych drinków, klepanie sie po pupciach i jedzenie sobie z dziubków burakow lub obierek ziemniaczanych namaczanych uprzednio w /w szlachetnych trunkach nie jestem nam obce - to powstrzymuję się od wszelkich komentarzy dotyczących wystąpień naszych Przemiłych Gości, ktorzy jednak do nas zaglądają w celu nabycia informacji - zapewne - o obecnych trendach społecznych. Zapraszamy serdecznie, chętnie udzielimy porad dotyczących wszelkich możliwości staczania się oraz nabywania dewiacyjnych nawyków.
Oczywiście wszystkie, jak tu jesteśmy z sadystyczną wręcz pasją atakujemy wszystkie Kobitki, które odbiegają od naszych wyobrażeń i rozmiarów ubraniowych - to nasza tak kolejna odmiana orgietki słownej oraz form znęcania się na wszelkimi istotami płci takiej samej. Na tym zakończę moje pijackie wywody i chętnie poddam się należnej krytyce ze strony wielce szanownych Koleżanek.

Dorinko Kochana, cieszę się, że rownież przemowiłaś językiem marginesu spolecznego, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu , iz jesteśmy pokrewnymi duszami.

A teraz uciekam, bo łeb mi peka i stanowisko komputerowe już mi sie w dniu dzisiejszym nie należy.

Tęsknię za Wami, orgii mi brakuje, idę się zatem poznęcać nad wszystkimi , kobietmi powyżej rozmiaru 38 oraz poniżej.
Walnę zaraz lampke denaturatu z burczkiem, zapiję szamponem i sama klępne się po tylku, z romarzeniem czekając na Wasz powrót.

Całuję i slina mi się toczy z pyska
switezianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-03, 12:41   #1430
switezianka
Wtajemniczenie
 
Avatar switezianka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 492
Dot.: jak schudnąć?

Toogro Droga, bardzo się cieszę, że jesteś z nami. Jeśli dłużej tu pzostaniesz zapewne zdegenerujesz się jako ja.
Ale polecam Ci odchudzanie z Dziewczynami, drożdzówek Ci się odechce - ja juz tak mam, bo potem mam wyrzuty sumienia.
Witamy Cie w naszym klubie i liczymy na Twoją mądrośc i serdecznośc, która zaprezentowałaś w słwach powyżej.
Całusy - muszę spadać
switezianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 12:41   #1431
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: jak schudnąć?

Cytat:
Napisane przez Toogra Pokaż wiadomość
Witam odchudzające się osóbki:0)
Narazie u mnie waga stoi,,,albo leci w góre,,,,,dzis na odchudzanie kupiłam sobie ciepłe drozdzówki ze sliwkami,,miam,,miam....w iem,ze z takim podejsciem zero efektow,,,ale na Wiosnę poprawie sie.Sabbath,,,masz racje nie warto dawac się prowokowac,,,po co sobie psuc nerwy tu na necie....
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
buziaki
Witaj Toogra!
Albo ja coś przeoczyłam, albo Cię u nas jeszcze nie było...
Jeśli przeoczyłam - proszę o wybaczenie; jeśli to Twój debiut - witam najserdeczniej!
Mmm... Ciepłe drożdżówki ze śliwkami!
Yyyy... Śliwki chyba przyspieszają przemianę materii... To chyba dobre są na odchudzanie, nie?
Narobiłaś mi smaka, też sobie kupię coś w ten deseń...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 12:52   #1432
Toogra
Zadomowienie
 
Avatar Toogra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 197
Dot.: jak schudnąć?

Sabbath przeoczyłas hiii, ,ale to było ze 2 razy jak zagadnęłam na tym wątku więc wybaczam.Będe miała Ciebie na sumieniu,,jesli rzucisz się przezemnie w słodycze,,,Taaa sliwki sa dobre na odchudzanie,,a takie sliwki w czekoladzie to juz wogole ,,,,prawda??
Toogra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 13:02   #1433
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: jak schudnąć?

Cytat:
Napisane przez Toogra Pokaż wiadomość
Sabbath przeoczyłas hiii, ,ale to było ze 2 razy jak zagadnęłam na tym wątku więc wybaczam.Będe miała Ciebie na sumieniu,,jesli rzucisz się przezemnie w słodycze,,,Taaa sliwki sa dobre na odchudzanie,,a takie sliwki w czekoladzie to juz wogole ,,,,prawda??
No tom kiep!
Pamiętam Cię z sześćdziesiątek i na pięćdziesiątkach Cię widziałam, może dlatego gdzieś mi umknęło Twoje wystąpienie tutaj... Wybacz.

W kwestii sumienia - po pierwsze polecam Ci, żebys pozbyła się go tak, jak ja (moje zaplątało się wczoraj w sprężyny z fotela i teraz na nim wysiaduję).
Po drugie, ja jadam słodycze i to ogólnie rzecz biorąc czekoladę bez śliwek, będzie to więc zmiana zdecydowanie na plus.

Witam Was paskudne, słodkie babiszony.

Świtezianko, widzę, że dziś od rana w świetnej formie. Co tam łeb! Liczy się inwencja i styl!
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 13:09   #1434
Toogra
Zadomowienie
 
Avatar Toogra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 197
Dot.: jak schudnąć?

Switezianko
dziękuje za miłe przyjecie,,ze mną bywa tak,,ze jestem obecna na necie czesto i regularnie,,,a czasami znikam,,jak moja praca mnie wciaga i wypija wszytskie soki.Będe starała się poprawic co do moich zwyczajow jedzeniowych,,,ale wiem ,że przypadek ze mnie cięzki.
Sabbath--widzę ,,że masz dobre podejscie do wielu rzeczy,,,obym się tym zaraziłanarzie znikam ,,do przygotowania obiadku,,dzis skromnie rosołek plus makaron.
Toogra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 15:31   #1435
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: jak schudnąć?

Dzień dobry
Toogra mnie moja praca ostatnio nie wciąga, ale wprost pożera, dziś dopiero przed chwilą zostałam przez nią wypluta i siedzę sobie w opłkanym stanie, jak to po wypluciu
ja w soboty robię sobie odstępstwa od diety, lubię soboty
może się i czegoś napiję
pozdrawiam
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 15:39   #1436
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: jak schudnąć?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Witaj Toogra!
Albo ja coś przeoczyłam,
Toogra witaj jeszcze raz!, aż sprawdziłam czy i ja nie przeoczyłam sie przywitalać,bo pamiętam jak zajrzalaś na wątek ,ale tak,zrobiłam to w poście 1226
Jak dobrze,ze nie zrobiły na Tobie żadnego wrażenia zboczone alkoholiczki,czyli jesteś nasz człowiek.Najważniejsze to poczucie humoru i swojej wartości i jest okej.

Cytat:
Napisane przez Toogra
Sabbath,,,masz racje nie warto dawac się prowokowac,,,po co sobie psuc nerwy tu na necie....
I dokładnie tak jest Toogro Droga, kiedyś tak dałam sie sprowokowaća nie warto,szkoda nerwów, dlatego pozostawiam bez komentarza prowokujące nas wpisy.
Widzę,że byłyście rano Moje wstręciuchy paskudne
,a ja buszowałam z Córcią w sklepach na ostatnich wyprzedażach,udał sie niezły połów
Obleśnie Was ściskam
nika672 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 16:13   #1437
dodka1968
Raczkowanie
 
Avatar dodka1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 57
GG do dodka1968
Dot.: jak schudnąć?

Cześć kochane ,niestety ostatnio byłam bardzo zajęta.Dorinka zadała mi tyle pracy związanej z moją dietą,żeby zaspokoić swój głód ,to muszę wymślać przeróżne dania,np.paprykarz z filetem z indyka z ziołami.
No a pozatym muszę chodzić z moją małą na śnieżki.
Pozdrawiam Was wszystkie Czarownice!!!
TOOGRA witam Ciebie serdecznie,nie przejmuj się aż tak bardzo dietą ,dopóki jesteś ze swojego wyglądu zadowolona to jest wszystko ok!
SABBATH,SWITEZIANKO,NESKO ,TAKA-TAKA macie super poczucie humoru ,mi ostatnio tego brakuje.
__________________
dodka1968 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 16:20   #1438
Bella72
Raczkowanie
 
Avatar Bella72
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 194
Dot.: jak schudnąć?

Hej! Generalnie wiem jak schudnąć, tylko nie wiem, jak zrobić, żeby ubywało z tych miejsc, gdzie jest ciut za dużo a nie z tych, gdzie dobrze by było ciut dołożyć Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie i coś podpowiecie
Bella72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 16:30   #1439
dodka1968
Raczkowanie
 
Avatar dodka1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 57
GG do dodka1968
Dot.: jak schudnąć?

Cytat:
Napisane przez Bella72 Pokaż wiadomość
Hej! Generalnie wiem jak schudnąć, tylko nie wiem, jak zrobić, żeby ubywało z tych miejsc, gdzie jest ciut za dużo a nie z tych, gdzie dobrze by było ciut dołożyć Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie i coś podpowiecie
Cześc !! wiesz ,tak naprawdę to nie jest takie proste ,ćwiczę od kilkunasu lat regularnie z małymi przerwami,w niektórych miejscach możesz schudnąć czwicząc odpowiednie na te partie ćwiczenia,ale żebym ja np.w biuście cokolwiek przytyła po ćwiczeniach ,to nie ma takiej siły,mogę ewentualnie ujędrnić conieco.
Musiałabym cała przytyc abym w tym miejscu miała więcej.
__________________
dodka1968 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 16:40   #1440
Bella72
Raczkowanie
 
Avatar Bella72
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 194
Dot.: jak schudnąć?

No właśnie, ja ostatnio schudłam i z biustu mi co nie co ubyło zamiast z innego miejsca, gdzie jest nadmiar:-/ A drugi problem jest taki, że jestem leniwa i nie chce mi się ćwiczyć na te konkretne miejsca
Bella72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:36.