Pomoc dla trzydziestki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-22, 19:32   #1
Anna 71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 91

Pomoc dla trzydziestki


Cześć trzydziestki. Jestem u Was pierwszy raz fajnie sobie piszecie. ja też jestem po trzydziestce tak troszkę jesteście bardzo mądre kobietki mam serdeczną prośbę pomocy schudłam w ostatnim czasie 28 kg i stan mojej skóry jest tragiczny . A przedemną 13 kg. Będe wdzięczna czekam.
Anna 71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 20:18   #2
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: Pomoc dla trzydziestki

Witaj Aniu
Przede wszystkim gratulacje z powodu straty takiej masy ciala
Moim zdaniem twoja skora w czasie diety potrzebuje przede wszystkim nawilzenia, gubiac kilogramy odwadniasz sie.
Napisz konkretnie co niedobrego dzieje sie z twoja skora, na czym polegaja twoje problemy Moze w ten sposob bedziemy mogly cos wiecej poradzic.

Pozdrawiam

__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 16:24   #3
Anna 71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 91
Dot.: Pomoc dla trzydziestki

Beciu dzięki serdeczne za pochwałę wiesz moja skóra zrobiła się taka zwiodczała wogóle nie jest elastyczna zaczyna mi wisieć chcę schudnąć chcę jeszcze schudnąć 13 kg i zaczynam się bać jak to będzie, w końcu nie jestem w wieku koło setki by tak byo.Wiesz ja to wogóke mam problem może się to wydać niemożliwe ale gdy byłam w ciąży 12 lat temu schudłam 7kg a rozstępy po tym okresie mam tragicznie. Wiesz co mnie jeszcze zastanawia piszesz że moja skóra może być odwodniona myślę że tak ja strasznie mało piję wiem że to błąd muszę nad tym popracować. czekam na wiadomość.
Anna 71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 16:28   #4
Anna 71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 91
Dot.: Pomoc dla trzydziestki

Zapomniałam napisać że chcę zacząć chodzić na basen i na siłownię ale sama już nie wiem wcześniej się wstydziłam teraz też zaczynam chociaż mąż i moje córcie mnie zachęcają, a co najgorsze ja im obiecałam że będęchodzić znimi.
Anna 71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 18:31   #5
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: Pomoc dla trzydziestki

Basen i silownia to bardzo dobry pomysl
Troszeczke mnie zastanawia ta twoja dieta... schudlas tyle kilogramow, pijesz bardzo malo wody, czy ty w ogole wykonujesz jakies cwiczenia, czy moze meczysz swoj organizm tylko dietami? W jakim okresie zrzucilas te 28 kg?
Zebys sobie skarbie tylko krzywdy takim chudnieciem nie zrobila
Podstawa kazdej diety jest przyjmowanie jak najwiekszej ilosci plynow ( no chyba, ze ty sie chcesz odwodnic), pomagaja one wyplukac toksyny z organizmu i zapobiec wiotczeniu skory. Przymowanie ich w zbyt malych ilosciach dziala nie tylko szkodliwie na twoja skore, ale naraza wiele twoich organow wewnetrznych na uszkodzenie, np. nerki. Oj dziewucha pisz no mi tu szybko cos ty to za diete wymyslila i czy mialas jakas konsultacje z lekarzem przed jej rozpoczeciem? Jesli nie chcesz tutaj to pisz na priv.
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 19:10   #6
Anna 71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 91
Dot.: Pomoc dla trzydziestki

Beciu No nie jest tak żle owszem z małą ilością płynów to problem , ale u mnie jest tak od zawsze i od kąd pamiętam miałam z tym problem, ale daję słowo że popracuję nad tym choć to będzie już któreś postanowienie muszę jednak się postarać. Natomiast dieta podstawowa ŻP " żryj przez pół" ćwiczę brzuszki biodra nogi i pośladki czasami mam przerwy bo mam chory kręgosłup i nieraz jest tak że niedomaga i te cholerne migreny,a schudłam przez jakieś 6,7 miesięcy. Decyzje o odchudzaniu podjełam sama, ale dokładnie 14 lutego w walentynki byłam z moimi córkami w centrum leczenia otyłości bo muszę się pochwalić jeszcze większym osiągnięciem to że moje córki też schudły starsza 11 kg a młodsza 9 oczywiście pod kontrolą lekarza ale wracam do tematu w tedy miałam sporo mniej i pani doktoe nie czepiała się mnie dała dietę 1000cal przepisała jakieś ziółka, ale ja ich nie piję bo zarzwwam leki na depresje i nerwice wystarczy. Myślę że nie jest tak źle . A chcę się zapisać na zajęcia na basenie areobik tylko trochę się wstydze
Anna 71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 20:02   #7
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: Pomoc dla trzydziestki

Po pierwsze, czego ty sie wstydzisz!? Ja rozumie, ze nietolerancja itp. ale do jasnej anielki robisz to po to, zeby poprawic swoja sylwetke, poza tym basen pomoze na twoj kregoslup. Wiecej pewnosci siebie, nie jestes juz nastolatka, a jesli zauwazysz jakies glupawe miny to wal prosto z mostu:
Sie nie podoba to sie nie patrzec
Musisz przede wszystkim popracowac nad nawilzaniem skory, nie chodzi tu tylko o balsamy i kremy nawilzajace, skore nalezy nawilzyc od srodka czyli duuuzo plynow typu woda mineralna, najlepiej niegazowana i herbaty ziolowe np. zielona, czerwona. Do tego cwiczenia, tak mysle nad odciazeniem twojego kregoslupa, moze rowerek bylby optymalny a jesli sie wstydzisz to proponuje kupic stacjonarny
Balsamy do ciala najlepsze dla ciebie byly by z koenzymem Q10, moze Nivea Body? Do twarzy najlepsze nawilzajace sa apteczne firmy La Roche- Posay Hydraphase tylko nie napisalas jaka masz cere, sucha czy przetluszczajaca sie. W kazdym razie musisz sie wziac za siebie i to jak najszybciej, takie szybkie odchudzanie bez cwiczen doprowadza tylko do tego, ze zostanie ci zwisajaca skora, z ktora nie da sie juz nic zrobic... no chyba, ze poprzez zabieg chirurgiczny
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-24, 13:12   #8
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Pomoc dla trzydziestki

Aniu, nie wstydź się - przecież idziesz tam po to, by złapać dobrą formę Pływanie nie obciąża tak kręgosłupa i stawów Przy Twoich problemach dobry będzie też pilates (mogą ćwiczyć ludzie z "kościanymi" problemami)

Osobiście nie jestem zwolenniczką diety 1000 kcal - jak już osiągniesz wymarzoną wagę powinnaś bardzo się pilnować.

Zgadzam się Becią - MUSISZ pić więcej!!! Odwodnienie, nawet niewielkie, prowadzi do paskudnych zawirowań w organizmie Staraj się pić min. 3 litry mineralnej (dobrze by było nawet 4)!
Kremy, balsamy itp. - to już wiesz

Trzymam kciuki i informuj o dalszych postępach
I oczywiście podziwiam
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 21:15   #9
Anna 71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 91
Dot.: Pomoc dla trzydziestki

Dzięki serdeczne dziewczyny ale E mam wrażenie że gdybym wypiła tak dużo jak 4 l to bym chyba umarła staram się pić jak najwięcej naprawdę robie to na siłę ale mam nadzieję że mi się uda jutr zadzwonię do kobiety która prowadzi zajęcia z aerobiku na basenie właśnie dostałam namiary muszę zacząć tak właściwie chyba nie wyglądam aż tak strasznie muszę faktycznie coś zacząć robić bo z roku na rok jestem coraz starsza lepiej nie będzie. Ale mam też pzytywy, byłam dzisiaj na zakończeniu roku szkolnego z moimi córciami mamy innych dzieci doszły do wniosku że mnie nie poznają, ale tak ostatnio jest często się z tym spotykam to bardzo miłe i motywujące gdy ktoś mówi nie poznałam paniczyż to nie wspaniałe.
Anna 71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 16:26   #10
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Pomoc dla trzydziestki

Cytat:
Napisane przez Anna 71
Dzięki serdeczne dziewczyny ale E mam wrażenie że gdybym wypiła tak dużo jak 4 l to bym chyba umarła staram się pić jak najwięcej naprawdę robie to na siłę ale mam nadzieję że mi się uda jutr zadzwonię do kobiety która prowadzi zajęcia z aerobiku na basenie właśnie dostałam namiary muszę zacząć tak właściwie chyba nie wyglądam aż tak strasznie muszę faktycznie coś zacząć robić bo z roku na rok jestem coraz starsza lepiej nie będzie. Ale mam też pzytywy, byłam dzisiaj na zakończeniu roku szkolnego z moimi córciami mamy innych dzieci doszły do wniosku że mnie nie poznają, ale tak ostatnio jest często się z tym spotykam to bardzo miłe i motywujące gdy ktoś mówi nie poznałam paniczyż to nie wspaniałe.
jasne,że wspaniale Oooooo proszę i to powinno Cie zdopingować do tego, żeby wstyd na bok odrzucić, no bo czego tu się wstydzić?! i zapisać się na aerobic. Trzymamy kciuki
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 19:27   #11
Anna 71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 91
Dot.: Pomoc dla trzydziestki

Dzięki słonko postanowiłam że się zapisze byłam ostanio na basenie z moimi córciami oczywiście w sukience i doszłam do wniosku że nie jest tak źle kupię sobie strój i jazda
Anna 71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-01, 08:14   #12
agared
Przyczajenie
 
Avatar agared
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 21
Dot.: Pomoc dla trzydziestki

I tak trzymać Aniu!

Ja też jestem po trzydziestce i dawno doszłam do tego że nie wszystko jest u mnie tak jak np.10 lat temu no i pogodziłam się z tym(co nie znaczy że nic już nie robię w tym kierunku).Ale życie po trzydziestce jest tak samo intensywne albo bardziej niż przedtem.Najważniejsze żebyśmy się zawsze podobały swojemu mężczyźnie na każdym ''etapie rozwoju''

Pozdrawiam piękne tzydziestoletnie
__________________
Agnieszka
agared jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 13:18   #13
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Pomoc dla trzydziestki

Cytat:
Napisane przez Anna 71
Dzięki słonko postanowiłam że się zapisze byłam ostanio na basenie z moimi córciami oczywiście w sukience i doszłam do wniosku że nie jest tak źle kupię sobie strój i jazda
Ja jeszcze wróce do pływania, basenu itp. Moja psiapsiólka, która jest "przy kości" kupiła sobie świetny kostim jednoczęsciowy.To jest taki co to ma modelowqć sylwetkę, scisnie, podciągnie..... SŁOWO jak założy to wygląda SUPER laska Niby głupi kostium a jej sampoczycie poprawił i dziewczyna nie boi sie iść na basen
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 18:09   #14
Anna 71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 91
Dot.: Pomoc dla trzydziestki

Dzięki wspaniałe kobiety za te pokrzepiające słowa to bardzo miło że inne osoby nas wspierają postanowiłam że zapiszę się na areobik na basenie bo ponoć dobrze robi na pupkę i nózie mószę jeszcze trochę wymodelować bioderka jesteście kochane Vilanda napisz mi z jakiej to firmy strój
Anna 71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 12:29   #15
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Pomoc dla trzydziestki

Cytat:
Napisane przez Anna 71
Dzięki wspaniałe kobiety za te pokrzepiające słowa to bardzo miło że inne osoby nas wspierają postanowiłam że zapiszę się na areobik na basenie bo ponoć dobrze robi na pupkę i nózie mószę jeszcze trochę wymodelować bioderka jesteście kochane Vilanda napisz mi z jakiej to firmy strój
Aniu, przepraszam, że dopiero dzisiaj odpisuje ,ale gdzieś mi ten twój wątek uciekł.Dzwoniłam do koleżanki nio i ona ten kostim dostała od siostry ze Stanów. Firma sie sprała , ale poinformowała mnie, że ten kostim to jej siostra kupiła w sklepie "ciążowym" Nie wiem jak jest w naszych tego typu sklepach bo temat ciąży jest mi obcy, tam, w kazdym razie prócz ciuchów ciążowych są takie po ciązy, wyszczuplające. Może u nas też są takie? Ten kostim ma umieszczone paski usztywniające, których nie widać a one spłaszczają, ścisakją i modelują
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 15:39   #16
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Pomoc dla trzydziestki

Aniu, ja Ci dobrze radzę - pij tę wodę Wiem, że pewnie Ci ciężko się zmusić, ale w jakimś momencie wejdzie Ci to w krew A sama zobaczysz jak poprawi się stan skóry
Co do ludzi na basenie - kompletnie się nie przejmuj! Nikt nie jest idealny Ważniejsza jest Twoja dobra forma i lepsze samopoczucie
Ja też - przez pewien czas - krępowałam się na basenie, bo należę raczej do "ogrąglaczków", a i moje ciało nie wygląda perfekcyjnie Ale co tam - robię to dla siebie, a nie dla ludzi
Trzymam za Ciebie kciuki i nie ustaję w podziwianiu
Zdawaj nam tu relację z Twoich działań! No a mnie chyba pozostaje jutro biec na siłownię
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 18:52   #17
Anna 71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 91
Smile Dot.: Pomoc dla trzydziestki

Kurcze sukces wypiłam dzisiaj 4 szklanki wody jak na mnie sukces niebywały
ale jaja i dwie kawy jestem zszokowana. A dzisiaj miał być mój debiut w stroju miałam popływać a tu leje cały dzień. Kurcze boli mnie brzuch po tej ilości wody jutro muszę wypić ze dwie więcej. Przeczytałam że jakaś aktorka wypija 5 l wody przecież to kosmos.
Anna 71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 16:21   #18
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Pomoc dla trzydziestki

Cytat:
Napisane przez Anna 71
Kurcze sukces wypiłam dzisiaj 4 szklanki wody jak na mnie sukces niebywały
ale jaja i dwie kawy jestem zszokowana. A dzisiaj miał być mój debiut w stroju miałam popływać a tu leje cały dzień. Kurcze boli mnie brzuch po tej ilości wody jutro muszę wypić ze dwie więcej. Przeczytałam że jakaś aktorka wypija 5 l wody przecież to kosmos.
]
No i jaki kostium sobie strzeliłas? Z tego co piszesz to Ty basen już masz....... w brzuszku
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 17:26   #19
Anna 71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 91
Dot.: Pomoc dla trzydziestki

Oj nie mogłam się zabrać za pisanie. Narazie mam kostium przejściowy że tak go nazwę wyglądam ponoć nieżle ale cały czas poluję na coś ekstra. Mi to trudno dogodzić zawsze coś nie tak no ale wieże że wkońcu coś znajdę. Co do baseniku w brzuszku to różnie bywa.
Anna 71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-21, 23:50   #20
Feluś
Raczkowanie
 
Avatar Feluś
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 129
Dot.: Pomoc dla trzydziestki

Jak Ty to zroiłaś?!!!!!!! 28 kg-brawo!!
Co do tej wody to mam podobny problem, ale zmuszam się a i mój partner zaczął mnie bardzo pilnować, bo potrafię przez cały dzień wypić1 szkl.płynu (nawet w upały)-poprostu nie chce mi się pić i tyle. Ale się staram. Dzisiaj przy psaniu wypijam już 4-tą szklankę. Co do ćwiczeń na brzuszek to przy Twoim kapryśnym kręgosłupie odrazam klasyczne "brzuszki" bo za bardzo go obciązają (mam podobne problemy) a polecam ćwiczenia z ksiązki z serii Bodytrainer-brzuch, talia,biodra autorstwa Sabine Letuwnik- dają nawet lepszy rezultat. Poza tym świetnie działa Callanetics-mogą go ćwiczyć nawet prawdziwe sędziwe Staruszki.
Feluś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-24, 21:21   #21
Anna 71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 91
Dot.: Pomoc dla trzydziestki

Cześć dzięki Feluś za słowa uznania to miło jak cię chwalą . Pozwolę się pochwalić już mam za sobą 29 kg moja waga znów drgnęła co tu dużo mówić to cieszy oj jak cieszy. Co do tego jak to zrobiłam myślę że najlepszą metodą dietą ŻP prosto łatwo bezpiecznie Żryj Pół wiem wulgarna nazwa ale działa.
Ale na polu spożycia wody komletna klapa wstyd się przyznać mało strasznie mało okropne ale od jutra muszę się postarać. A zaczełam znów cwiczyć powoli zawsze coś. Choć przez trzy wieczory nic z tego ćwiczyłam swój mózg czytając kolejną powieść Cobena facet bosko pisze.Jutro będę ćwiczyć bo powieśc skończyłam czekam na następną. A do Calanetiks sięprzymieżam choć raz już to ćwiczyłam pare lat temu szło nieźle do puki nie przesadziłam i wylądowałam w szpitalu ale teraz jestem mądrzejsza taka mam nadzieje. Pozdrawiam A tak w ogóle strasznie was lubię dziewczyny.
Anna 71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 12:29   #22
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Pomoc dla trzydziestki

Cytat:
Napisane przez Anna 71
Cześć dzięki Feluś za słowa uznania to miło jak cię chwalą . Pozwolę się pochwalić już mam za sobą 29 kg moja waga znów drgnęła co tu dużo mówić to cieszy oj jak cieszy. Co do tego jak to zrobiłam myślę że najlepszą metodą dietą ŻP prosto łatwo bezpiecznie Żryj Pół wiem wulgarna nazwa ale działa.
Ale na polu spożycia wody komletna klapa wstyd się przyznać mało strasznie mało okropne ale od jutra muszę się postarać. A zaczełam znów cwiczyć powoli zawsze coś. Choć przez trzy wieczory nic z tego ćwiczyłam swój mózg czytając kolejną powieść Cobena facet bosko pisze.Jutro będę ćwiczyć bo powieśc skończyłam czekam na następną. A do Calanetiks sięprzymieżam choć raz już to ćwiczyłam pare lat temu szło nieźle do puki nie przesadziłam i wylądowałam w szpitalu ale teraz jestem mądrzejsza taka mam nadzieje. Pozdrawiam A tak w ogóle strasznie was lubię dziewczyny.
29 kg?! WIELKIE brawa. Tylko nam na wiórek nie schudnij. My Ciebie tez lubimy
a`propos ćwiczeń i czytania to może są jakieś ćwiczonka w trakcie których można czytać W ten sposób połączy przyjemne z pozytecznym
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 12:40   #23
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Pomoc dla trzydziestki

Cytat:
Napisane przez vilandra
29 kg?! WIELKIE brawa. Tylko nam na wiórek nie schudnij. My Ciebie tez lubimy
a`propos ćwiczeń i czytania to może są jakieś ćwiczonka w trakcie których można czytać W ten sposób połączy przyjemne z pozytecznym
Ja siedząc napinam posladki, tak na przemian, jakbym sie bujała.

Dołaczam sie do wyrazow uznania, podziwu w zrzucaniu cialka.
Nie masz sie dziewczyno czego wstydzić i obawiać. Zapisz sie na cwiczenia grupowe, a zobaczysz ze będą panie tęższe od ciebie.
Nawilżaj skóre od zwenątrz i wewnątrz!
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 20:35   #24
AGNIESZKA301
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3
Dot.: Pomoc dla trzydziestki

Czy mogłabyś mi przesłać diete 1000 kalorii lub odesłać na stronę gdzie mogłabym ją ściągnąć. Ja też od jakiegoś czasu nabieram zbędnych kilogramów./ będę wdzięczna. jestem pełna podziwu i moje gratulacje że aż tyle schudłaś.Trzymaj tak dalej.
AGNIESZKA301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 16:10   #25
Anna 71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 91
Dot.: Pomoc dla trzydziestki

Cześc Agnieszko zaraz poszukam i przepiszę mam rozpisaną przez lekarza wraz z zaleceniami co wolno a czego nie co prawda mam rozpiskę nz zimę ale myślę że się zorientujesz co i jak niewiem tylko ile masz lat bo posiadam też rozpiskę dla młodzieży. Napisz szybciutko a ja postaram się przepisać wszystko jak najszybciej.
Anna 71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 16:27   #26
Anna 71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 91
Dot.: Pomoc dla trzydziestki

O to jeszcze raz ja tak myślę że może napiszesz mi swój adres e-mail to zeskanuję dietki i przepisy i Ci wyślę czekam na wiadomość pozdrawiam
Dziękuję za pochwały.
Anna 71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 23:28   #27
Feluś
Raczkowanie
 
Avatar Feluś
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 129
Dot.: Pomoc dla trzydziestki

Cześć!Mam nadzieję że z piciem wody idzie Ci lepiej niż mi- znowu muszę się zmuszać
Feluś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 17:18   #28
Anna 71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 91
Dot.: Pomoc dla trzydziestki

Witam i muszę powiedzieć że bywa różnie raz lepiej raz gorzej no cóz tak to bywa gdy ktoś jest niereformowalny tak jak ja.
Anna 71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 19:36   #29
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: Pomoc dla trzydziestki

Witam wszystkich, właśnie dzisiaj się zarejestrowałam. Też już jestem "po trzydziestce (to brzmi jak jakiś nowy gatunek kobiet) i większość problemóm tu opisywanych jest mi dobrze znanych.

Aniu, prawdopododnie twoim problemem jest rozciągnięta skóra. Po ciąży też tak miałam. Pomogą ci ćwiczenia, bo rowinięte mięśnie pomogą utrzymać skórę w ryzach, ale też spróbuj masażu, podobno to niezawodny środek na poprawienie elastyczności skóry. Powodzenia!
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 21:59   #30
AGNIESZKA301
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3
Dot.: Pomoc dla trzydziestki

Witam Aniu dopiero wróciłam do domku po letnim wypoczynku i szybciutko pisze do Ciebie.bardzo chcę tę dietę, zobaczyć na czym to polega tzn.konkretnie chodzi mi o zestawienie posiłków.Ale do rzeczy:
-mam trzydzieści trzy lata, i od kilku miesięcy jest mi ciężko zrzucić nawet kilogram mam apetyt dosyć duży, jeżdżę na rowerze, dużo spaceruję, nie siedzę z założonymi rękoma a jednak nie udało mi się skutecznie zapanować nad swoim ciałem, mój e-mail
zosia103@poczta.onet.pl z niecierpliwośćią czekam i z góry dziękuję Agnieszka
AGNIESZKA301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:16.