❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-12-06, 12:50   #2071
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ellen to może być bardzo dobra, choć trudna decyzja.

U mnie Mikołaj jak da brak migreny, to będę przeszczęśliwa. Na razie dał wolny dzień.
To trzymam kciuki żeby nic a nic nie bolało.


Ps. I muszę w tej trudnej decyzji wytrwać, bo tym osobom dawałam z siebie naprawdę dużo, a nie było to nieraz ani doceniane, ani szanowane. Co więcej - to nie był pierwszy raz, gdy dały sobie prawo do agresywnego pouczania mnie w kwestiach, które nie są ani trochę ich sprawą. Najgorsze jest to, że te osoby nieomal mnie nie skłóciły z moją matką. Ale właśnie rozmawiałyśmy przez telefon i przeprosiłam ją, bo wczoraj po tym czego się nasłuchałam, dowiedziałam "na własny temat", to przyznaję ze wstydem, że nakrzyczałam na nią nieziemsko. Serio byłam w szoku po tym całym ataku słownym, rzekomo popartym słowami mojej matki. Po rozmowie nastrój już lepszy.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-06, 13:02   #2072
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Lumena_ Pokaż wiadomość
Jak tam u Was dziewczyny Mikołajki ? U mnie Mikołaj się spisał dostałam słuchawki bezprzewodowe o których gadałam z 5 lat... i przepiękną bombkę na choinkę która się otwiera . Mąż dostał również prezent od Mikołaja a najważniejszą jego częścią okazał się....Czekoladowy Mikołaj
Ja nic nie dostałam, bo tz nic nie kupił wcześniej, a teraz jest chory,więc nie wyjdzie. A ja dałam mu bokserki świąteczne
Mama miała dziś wpaść do nas, pewnie z prezentem od Mikołaja,ale jednak nie przyjedzie,więc będziemy musieli poczekać


Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-06, 13:23   #2073
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 998
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Ja nic nie dostałam, bo tz nic nie kupił wcześniej, a teraz jest chory,więc nie wyjdzie. A ja dałam mu bokserki świąteczne
Mama miała dziś wpaść do nas, pewnie z prezentem od Mikołaja,ale jednak nie przyjedzie,więc będziemy musieli poczekać


Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
Ja od mojego też nic nie dostalam, jemu sie zawsze przypomina po fakcie. A ja za to do bucików włożyłam mu trochę słodkiego, a on rano nie sprawdził, musiałam mu przypomnieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-06, 16:41   #2074
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
To trzymam kciuki żeby nic a nic nie bolało.


Ps. I muszę w tej trudnej decyzji wytrwać, bo tym osobom dawałam z siebie naprawdę dużo, a nie było to nieraz ani doceniane, ani szanowane. Co więcej - to nie był pierwszy raz, gdy dały sobie prawo do agresywnego pouczania mnie w kwestiach, które nie są ani trochę ich sprawą. Najgorsze jest to, że te osoby nieomal mnie nie skłóciły z moją matką. Ale właśnie rozmawiałyśmy przez telefon i przeprosiłam ją, bo wczoraj po tym czego się nasłuchałam, dowiedziałam "na własny temat", to przyznaję ze wstydem, że nakrzyczałam na nią nieziemsko. Serio byłam w szoku po tym całym ataku słownym, rzekomo popartym słowami mojej matki. Po rozmowie nastrój już lepszy.

Dziękuję, póki co nic nie boli Wczoraj o tej godzinie już wciskałam pięści w czoło, a o 21 zasnęłam zapocona jak mysz.

Rodzina potrafi być okropna


Kliknęłam sobie bawełnianą, pikowaną narzutę do uzywania jako prześcieradło. Taką w surowym klimacie Japandi. Cieniutka, marszczona bawełna z wypełnieniem. Drugą mam pikowaną bardziej glam, welurową. Użyłam bonu, bo normalna cena jest słaba. To chyba mogę powiedzieć, że Na Mikołaja?

Poprosiłam rodzinę o adresy pod pretekstem kartki świątecznej. Chcę im kupić moje ulubione herbaty sypane - sezonowe zimowe. Byle tylko zmieściły się do listów, bo paczki zagraniczne, to nie mój budżet.

Przysiadłam na 2h i obrobiłam 1/3 sterty z fotela. Teraz muszę to poroznosić, może faktycznie do świąt posprzątam. Faktycznie lepiej się działa słuchając przy okazji czegoś luźnego, ale ciekawego. Inaczej bym się zanudziła. TEDx do 20, ale o 18:00 mam wykład, także może wyczyszczę i 2/3 Tylko znajdź miejsce rzeczom, które ponad pół roku spędziły na fotelu...


A tak, załacznik...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 630f5163db16269910-BE_-C2022-NARZMEADENARZUTA.jpg (35,1 KB, 76 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-06, 17:34   #2075
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja od mojego też nic nie dostalam, jemu sie zawsze przypomina po fakcie. A ja za to do bucików włożyłam mu trochę słodkiego, a on rano nie sprawdził, musiałam mu przypomnieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moj zawsze pamięta,ale cieszę się,ze w tym roku jest uziemiony i nic nie kupił dla mnie,bo ja mu na Mikołajki kupuje jakaś ☠☠☠☠☠☠☠e,a on mi droższe prezenty. Tlumacze,że po co i że na święta sobie kupujemy coś konkretnego,ale on nigdy nie słucha

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-06, 18:05   #2076
domab91
Raczkowanie
 
Avatar domab91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 78
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Moj zawsze pamięta,ale cieszę się,ze w tym roku jest uziemiony i nic nie kupił dla mnie,bo ja mu na Mikołajki kupuje jakaś ☠☠☠☠☠☠☠e,a on mi droższe prezenty. Tlumacze,że po co i że na święta sobie kupujemy coś konkretnego,ale on nigdy nie słucha

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
Oooo znam to. Na szczęście w tym roku dał się przekonać, że na Mikołaja symbolicznie a prezenty pod choinkę Ja wyniosłam z domu, że Mikołajki to jakiś drobiazg (książka, słodycz, drobna zabawka jak dla dzieci) a duże prezenty zawsze pod choinką czekały (takie jak w liście na biegun północny ). Za to u męża w rodzinie to jest jakieś szaleństwo, na 6.12 dzieciaki dostają wypasione prezenty, listy piszą właśnie na 6ego i ciasteczka zostawiają, no wszystko odwrotnie niż u mnie
domab91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-06, 18:10   #2077
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez domab91 Pokaż wiadomość
Oooo znam to. Na szczęście w tym roku dał się przekonać, że na Mikołaja symbolicznie a prezenty pod choinkę Ja wyniosłam z domu, że Mikołajki to jakiś drobiazg (książka, słodycz, drobna zabawka jak dla dzieci) a duże prezenty zawsze pod choinką czekały (takie jak w liście na biegun północny ). Za to u męża w rodzinie to jest jakieś szaleństwo, na 6.12 dzieciaki dostają wypasione prezenty, listy piszą właśnie na 6ego i ciasteczka zostawiają, no wszystko odwrotnie niż u mnie
U mnie też tak było w domu

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-12-06, 19:13   #2078
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Dziękuję, póki co nic nie boli Wczoraj o tej godzinie już wciskałam pięści w czoło, a o 21 zasnęłam zapocona jak mysz.

Rodzina potrafi być okropna


Kliknęłam sobie bawełnianą, pikowaną narzutę do uzywania jako prześcieradło. Taką w surowym klimacie Japandi. Cieniutka, marszczona bawełna z wypełnieniem. Drugą mam pikowaną bardziej glam, welurową. Użyłam bonu, bo normalna cena jest słaba. To chyba mogę powiedzieć, że Na Mikołaja?
(...)
Ja Cię rozgrzeszam. Bardzo stonowana i uniwersalna. Wiem, porządne narzuty zawsze są w cenie. Dosłownie i w przenośni.

Mikołaj przyniósł mi suszonych truskawek - fajne, jak cukierki, Mokate Cappuccino chyba we wszystkich możliwych smakach, radlery 0%. Część widziałam po torbie, że kupowane w Żabce, bo chyba coś "Mikołajowi TŻ-towi" nie doszło na czas.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-06, 19:30   #2079
Martii
Zadomowienie
 
Avatar Martii
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 1 324
Wyślij wiadomość przez MSN do Martii
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Dziewczyny co kupujecie partnerom na gwiazdkę ? Szukam inspiracji bo mam wrażenie że mój to już wszystko ma ☹️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-06, 19:52   #2080
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 274
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Mam smartwatch, perfumy i zaparzacz do herbaty. Podzielę te prezenty pomiędzy gwiazdkę i niedalekie urodziny.

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-06, 20:01   #2081
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Martii Pokaż wiadomość
Dziewczyny co kupujecie partnerom na gwiazdkę ? Szukam inspiracji bo mam wrażenie że mój to już wszystko ma


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas nie ma tradycji wielkich prezentów bo mamy wspólny budżet, każdy może sobie kupić co chce więc robimy tylko takie małe podarki, żeby coś pod choinka stało typu- książka, płyta, jakaś fajna planszówka, skarpetki świąteczne Podobnie rodzicom- kupujemy dobrą kawę, sypana herbatę, jakieś słodkości. Czasem bilety do teatru/na koncert (gdy wiemy o czymś konkretnym). Nie ma wtedy ciśnienia i presji co kupić.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-06, 20:05   #2082
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ja dla męża nie mam pojęcia. Zegarek ma, inny drogi gadżet elektroniczny kupiłam w zeszłym roku...myślę może nad jakąś porządna koszulą lub dobrymi jeansami? Typu levis czy Wrangler. Albo jakieś fajne buty sportowe? I ewentualnie jakiś ładna deska drewniana z akcesoriami serowwania serów(fanatyk serowy). Chciałam ku kupić konsolę nową, ale to jednak trochę za drogi prezent w tym roku.
Sama już nie wiem. Dla dziecka prosto, bo mam listę i wystarczy znaleźć. Rodzicom to mamie może jakaś biżuteria typu fajne kolczyki czy naszyjnik, ojcu nie mam pojęcia może jakaś dobra kawa i perfumy? Myślałam jeszcze nad jakimś pięknym dużym formatem zdjęcia naszej rodziny (jako dodatek).

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-06, 20:08   #2083
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Martii Pokaż wiadomość
Dziewczyny co kupujecie partnerom na gwiazdkę ? Szukam inspiracji bo mam wrażenie że mój to już wszystko ma ☹️
Po tylu latach związku to już lecą skarpety (takie lepsiejsze) i inne praktyczne rzeczy, jakieś jego ulubione słodycze, kosmetyki. Standard. Plus coś konkretnego, jeżeli powie, że potrzebuje akurat tej rzeczy.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-06, 20:19   #2084
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 274
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Po tylu latach związku to już lecą skarpety (takie lepsiejsze) i inne praktyczne rzeczy, jakieś jego ulubione słodycze, kosmetyki. Standard. Plus coś konkretnego, jeżeli powie, że potrzebuje akurat tej rzeczy.
A jaki to jest staż " po tylu latach"?

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-06, 20:20   #2085
Miroku
🌸 ☾⋆。°✩
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Dobra koszula zawsze jest dobrym pomysłem
My zawsze Tacie kupujemy koszule Ochnika, jest z nich bardzo zadowolony. Jemu ogólnie ciężko jest coś kupić-narzędzi ma sporo z racji swojego zawodu, zegarek dostał i rzadko nosi, perfum też ma dużo, książek nie czyta(chyba, że techniczne/serwisowe do maszyn), a z tych koszul zawsze jest zadowolony


Swojemu TŻtowi kupuję bluzę nawiązującą do jego ulubionego albumu muzycznego i pałki do perkusji


Cytat:
Napisane przez Pani_Robot
Dziękuję, póki co nic nie boli Wczoraj o tej godzinie już wciskałam pięści w czoło, a o 21 zasnęłam zapocona jak mysz.


Kliknęłam sobie bawełnianą, pikowaną narzutę do uzywania jako prześcieradło. Taką w surowym klimacie Japandi. Cieniutka, marszczona bawełna z wypełnieniem. Drugą mam pikowaną bardziej glam, welurową. Użyłam bonu, bo normalna cena jest słaba. To chyba mogę powiedzieć, że Na Mikołaja?
(...)

Nie będzie bolało
(ja się pochwalę, że dzisiaj w ramach prezentu od siebie dla siebie udało mi się opanować atak paniki )



Ależ oczywiście, że rozgrzeszona
Komfort snu jest bardzo ważny


Ja na dniach powinnam dostać mój kupon do empiku i nie mogę się doczekać jak sobie sprawię książkowo-mangowe prezenty A w ramach dnia dzisiejszego kupiłam sobie czekoladowego mikołaja o smaku pomarańczy(naprawdę smaczny! mam słabość do czekoladowych figurek świątecznych, może nie zawsze są super jakościowo i smakowo, ale mają świąteczną magię) oraz top i lakier hybrydowy nude, chcę doskonalić się w tym rodzaju manicure i to jedno z małych postanowień na nowy rok
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-06, 20:45   #2086
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez milka_70 Pokaż wiadomość
A jaki to jest staż " po tylu latach"?
18 około.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-06, 20:46   #2087
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 274
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
18 około.
Uu ładny wynik. Nie wiem dlaczego myślałam że wasz związek jest całkiem świeży. Może dlatego, że dzieciaczki malutkie.

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-06, 20:47   #2088
Martii
Zadomowienie
 
Avatar Martii
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 1 324
Wyślij wiadomość przez MSN do Martii
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

[1=a5b2f04c728b42871bc12f2 c24211f88ae37ff8d_643f213 43ae75;89431692]Ja dla męża nie mam pojęcia. Zegarek ma, inny drogi gadżet elektroniczny kupiłam w zeszłym roku...myślę może nad jakąś porządna koszulą lub dobrymi jeansami?
Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Jaki to gadżet ??


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-06, 20:54   #2089
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Martii Pokaż wiadomość
Dziewczyny co kupujecie partnerom na gwiazdkę ? Szukam inspiracji bo mam wrażenie że mój to już wszystko ma


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My sobie nie kupujemy. Ale postanowiłam go zaskoczyć i kupić chce mu zestaw do detailingu aut w środku

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-06, 20:57   #2090
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez milka_70 Pokaż wiadomość
Uu ładny wynik. Nie wiem dlaczego myślałam że wasz związek jest całkiem świeży. Może dlatego, że dzieciaczki malutkie.
Bo mamy restart niejako. Kilka miesięcy separacji było. A na dzieci tak, zdecydowaliśmy się późno.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-06, 20:57   #2091
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ja miałam dziś ciężki dzień, tzn. Dużo spraw do załatwienia. Za chwilę biorę się za odpakowanie paczek, które przyszły. M.in. zamówiłam cukierki Lindt.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-06, 21:06   #2092
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Ja miałam dziś ciężki dzień, tzn. Dużo spraw do załatwienia. Za chwilę biorę się za odpakowanie paczek, które przyszły. M.in. zamówiłam cukierki Lindt.
Będziesz testowała?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-06, 21:08   #2093
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Martii Pokaż wiadomość
Jaki to gadżet ??


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sprzęt nagłaśniający do domu jaki mu się marzył

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-06, 23:57   #2094
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Mojemu kupuję miody z Pasieki Sadowskich, bo bardzo je lubi.
Nie wiedziałam co kupić przyjaciółce na prezent, więc zrobię kalendarz adwentowy (który wręcze długo przed Bożym Narodzeniem) z próbkami perfum, niszy, unikatów, itd. Tak żeby zawrzeć w nim próbki zapachów, których raczej nie kupi się nigdzie w necie.
Zmęczona jestem, bo ostatnio mam najwięcej pracy, i to nie przygotowań do Świąt, tylko tłumaczeń, idą za tym pieniądze ale czasu permanentnie brak.
Od jutra ma u nas przyśnieżyć, to akurat bardzo na plus, lubię typowo zimowy krajobraz, wtedy dużo więcej spacerujemy, wieczorem w świetle latarni wszystko się pięknie skrzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:57 ---------- Poprzedni post napisano o 00:54 ----------

*co do próbek - te których się nie znajdzie w formie próbek a flakony są dostępne, bo niejasno to opisałam. Może przyjaciółka znajdzie w niszy swój signature scent i będę miała pomysł na prezent na jakieś kolejne święto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-07, 06:54   #2095
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez domab91 Pokaż wiadomość
Oooo znam to. Na szczęście w tym roku dał się przekonać, że na Mikołaja symbolicznie a prezenty pod choinkę Ja wyniosłam z domu, że Mikołajki to jakiś drobiazg (książka, słodycz, drobna zabawka jak dla dzieci) a duże prezenty zawsze pod choinką czekały (takie jak w liście na biegun północny ). Za to u męża w rodzinie to jest jakieś szaleństwo, na 6.12 dzieciaki dostają wypasione prezenty, listy piszą właśnie na 6ego i ciasteczka zostawiają, no wszystko odwrotnie niż u mnie
U mnie też tak było a u tża odwrotnie ale już się przestawił namoją wersję

Ja byłam zaskoczona bo tż jak nigdy sam z siebie kupił mi mikołaja przeważnie było tak, że ja mu dawałam rano a on potem w ciągu dnia szybko leciał coś kupić a tu taka zmiana miło
W poniedziałek składałam szafkę w salonie i testowałam odtwarzanie mjzyki na nowym telewizorze oj przez najblizsze 3 tygodnie będzie lecialo dużo świątecznych piosenek
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-07, 07:02   #2096
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Kupiliśmy wczoraj z mężem lody w Lildu o smaku piernika a drugie o smaku makowca.
Kurczę, to o smaku makowaca - no pyszka - mak i lody, bez kandyzowanych owoców i innych takich.
Lata temu Grycan miał też taki smak więc jeśli ktoś jadł z Grycana to te też posmakują.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-07, 07:55   #2097
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Martii Pokaż wiadomość
Dziewczyny co kupujecie partnerom na gwiazdkę ? Szukam inspiracji bo mam wrażenie że mój to już wszystko ma


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba telefon mu kupie

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Po tylu latach związku to już lecą skarpety (takie lepsiejsze) i inne praktyczne rzeczy, jakieś jego ulubione słodycze, kosmetyki. Standard. Plus coś konkretnego, jeżeli powie, że potrzebuje akurat tej rzeczy.
No właśnie u nas tez, a tz potrzebuje telefonu, bo stary mu się popsuł i używa takiego z klapka starego
Tylko to jest droższy prezent i się zastanawiam, nigdy sobie aż takich drogich nie robiliśmy...tez mamy wspólny budżet i się zastanawiam...

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

A dzisiaj odbieram wianek na drzwi
Tylko zastanawiam się jak go zawiesić.


Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-07, 08:45   #2098
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Kupiliśmy wczoraj z mężem lody w Lildu o smaku piernika a drugie o smaku makowca.
Kurczę, to o smaku makowaca - no pyszka - mak i lody, bez kandyzowanych owoców i innych takich.
Lata temu Grycan miał też taki smak więc jeśli ktoś jadł z Grycana to te też posmakują.
Lody makowcowe, te to chętnie bym sprawdziła u nas od kilku dni wieczorami (akurat wczoraj nie) w mieście mocno pachnie gorzką czekoladą, to fabryka czeko daje taki zapach, aż milej spacerować. W ścisłym centrum nie wiem czy czuć, ale blisko Książnicy, PUMu to późnym wieczorem człowiek czuje się jakby wpadł do kadzi z czekoladą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-07, 09:17   #2099
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Martii Pokaż wiadomość
Dziewczyny co kupujecie partnerom na gwiazdkę ? Szukam inspiracji bo mam wrażenie że mój to już wszystko ma ☹️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My nie kupujemy sobie prezentów z mężem.
Mogę tylko podpowiedzieć co kupiłam w poprzednich latach bratu ( 40latek )
jedwabny krawat z Milanówka
szaliczek jedwabny
skórzany portfel
kapcie góralskie

Perfum nie kupuję, bo on ma zawyczaj sporo i nie zużywa tego. Kosmetyki też odpadają, bo na wiele ma uczulenie.

Można też coś związanego z hobby, np dla miłośnika piłki nożnej jakiś gadżet z jego ukochaną drożyną ( np spinki do mankietów, breloczek, szalik kibica limited edition ), kina to jakieś bilety na wspólne wyjście czy filmy na dvd ( to mój mąż dostaje od mojego brata rodziny co roku ), porcelany czy fajansu jakieś figurki, a nawet filiżanka/ filiżanki.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-07, 09:49   #2100
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Też chciałam już darować kupowanie prezentów nawzajem,ale tz się uparl,że mają być i już, także

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-16 14:04:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.