jeszcze jeden o tym:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-06, 21:09   #1
olcia22
Przyczajenie
 
Avatar olcia22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Smile

jeszcze jeden o tym:)


Witam mam gorącą prośbę chodzi o kolor włosów...odkąd pamiętam mam na głowie ciemny brąz...wydawałoby się,że tylko taki mi pasuje bo mam ciemną oprawę oczu, zielone oczy i lekko opaloną buzię...jednak swego czasu byłam też prawei blondynką:P tzn miałam pasemka i gdyby nie parszywe ich wykonanie wyglądałabym na serio dobrze...Mimo wszystko szukam jakiegoś ciekawego koloru włosów i mam cichą nadzieję,że znajdzie się ktoś kto fachowo doradzi co zrobić z "głową" z góry dziękuję za pomoc:0 pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjecie.jpg (34,2 KB, 59 załadowań)
olcia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 23:43   #2
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: jeszcze jeden o tym:)

Olciu, jesteś klasyczną brunetką - typ południowy, egzotyczny, niezwykle u nas rzadki, uroda nieprzeciętna, wyróżniasz się. Na upartego możesz zmieszać się z tłumem robiąc z siebie blondynke - tylko po cholerę?
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 23:50   #3
olcia22
Przyczajenie
 
Avatar olcia22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Dot.: jeszcze jeden o tym:)

witam:0dziękuję za odpisanie na mój post chyba aż taką typową nie jestem bo mam jasne oczy nie chcę na siłe robić się na blondynkę ale chciałabym troszkę ocieplić buzię..wiadomo twarz na zimę troche zblednie a nie lubię korzytstać z solarium z nadmiarem..może jakoś ten brąz ożywić? tylko jak??
olcia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 00:05   #4
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: jeszcze jeden o tym:)

ja podpisuję się pod lilianą nie wolno nic ci robić z kolorem, nic a nic jest idealnie
osobiście zielenieję właśnie z zazdrości bo chciałabym być takim typem oj chciałabym
jak problemem jest blada cera - polecam kremy delikatnie brązujące. żadne solarium bo to złe dla skóry
jest dobrze!
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 07:07   #5
olcia22
Przyczajenie
 
Avatar olcia22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Dot.: jeszcze jeden o tym:)

dziękuję dziewczyny za miłe słowa ale jednak korci mnie żeby coś zmienić...już sobie te londy odpuszczam:P ale możę jakiś żywy odcień dodany do ciemnego brązu żeby chociaż jakaś poświata była?? hueh wiem wiem kombinuje ale wiem też ,że mnie rozumiecie bo czasem macie podobnie pozdrawiam was serdecznie
olcia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 07:21   #6
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Thumbs up Dot.: jeszcze jeden o tym:)

Ja tez mam czarne brwi, niebieskie oczy a wlosy naturalne w kolorze sredni-ciemny brąz i powiem ci ze sto razy lepiej czuje sie w jasnych włosach.Tez nigdy nie myslalam ze moge takie miec i wiecznie chodzilam w brazach ciemnych a pozniej zrobilam sobie duzo blond pasemek i czulam sie naprawde lepiej Buzia az pojasniala.Teraz mam na glowie taki karmelek-bardzo jasny brazik i bardzo dobrze mi z tym Nienawidze siebie w ciemnych wlosach,czuje sie wtedy taka blada i stara Moze kiedys zmienie zdanie ale narazie zostaje przy jasnych brazach. A typ poludniowy to raczej ma brazowe oczy lub czarne a ty piszesz ze masz zielone wiec jestem jak najbardziej za zmiana Pozdrawiam
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 07:29   #7
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: jeszcze jeden o tym:)

Witaj
Olcia22-doskonale Cię rozumiem z chęcią rozświetlenia twarzy,sama często wprowadzam karmelowe refleksy na ciemną bazę aby odświezyć wygląd twarzy no i coś zmienić.
Wklejam propozycje dla ciemnych włosów
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sliczn.jpg (10,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg plus_p2.jpg (14,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Japonka.jpg (23,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg at03.jpg (11,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0,,5450023,00.jpg (16,4 KB, 6 załadowań)
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-07, 08:04   #8
olcia22
Przyczajenie
 
Avatar olcia22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Dot.: jeszcze jeden o tym:)

Dziekuję za wszystkie rady do blondu całkowitego raczej nie wrócę bo jakoś nie pasuje do końca do mnie zresztą musiałabym mieć dobrany dobry odcień...jeśli juz to tak jak ty julittaa musiałabym wybrać kolor mocnego koniaku albo karmelu ale i tak niewiadomo jaki by wyszedł na rozjaśnianych włosach boniulka Twoje propozycje bardzo mi się podobajązwłaszcza zdjęcie 1 i 2 czyli proponujesz rozświetlenie twarzy pasemkami a nie całkowitą zmianę koloru?pozdrawiam
olcia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 08:07   #9
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: jeszcze jeden o tym:)

olcia22 ja nie kladlam koloru na rozjasniane wlosy poprostu bylam juz w desperacji i zdecydowalam sie polozyc farbe migdalowy blond na moje brazowe wlosy i mam w rezultacie karmel lub jak kto woli bardzo jasny brazik Pozdrawiam
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 08:12   #10
olcia22
Przyczajenie
 
Avatar olcia22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Dot.: jeszcze jeden o tym:)

ale ja niestety żeby mieć ładny odcień musiałabym rozjaśnić ,ponieważ mam bardzo ciemny brąz albo najpierw dużo jasnych pasemek i potem farba...ale nie wiem czy aż taką zmianę chcę:P dlatego liczę na więcej odpowiedzi
olcia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 08:41   #11
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: jeszcze jeden o tym:)

Ola tak jak Ty, jestem ciemnym typem/typką... szkoda niszczyc taki kolor...moze zdecyduj sie na kilka jasniejszych refleksow? tak jak sugerowaly dziewczyny wyzej, a moze poprostu lekka zmiana fryzurki inna grzywka, moze fale albo wprost przeciwnie proste wlosy
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-07, 10:17   #12
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: jeszcze jeden o tym:)

olcia22-tak,właśnie uważam,nie powinnaś według mnie całkowicie zmieniać koloru,dobrym wyjściem byłoby własnie zrobienie refleksów,jeśli chcesz to nawet pół na pół,czyli taka sama ilość Twoich ciemnych oraz tych jasniejszych,zobaczysz wtedy jak się czujesz w nowym odcieniu i z mniejszym zniszczeniem włosów,całkowitą zmianę koloru możesz zrobić zawsze,nawet wtedy kiedy będziesz miała już refleksy.
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 10:18   #13
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: jeszcze jeden o tym:)

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
Ola tak jak Ty, jestem ciemnym typem/typką... szkoda niszczyc taki kolor...moze zdecyduj sie na kilka jasniejszych refleksow? tak jak sugerowaly dziewczyny wyzej, a moze poprostu lekka zmiana fryzurki inna grzywka, moze fale albo wprost przeciwnie proste wlosy
Ja się zgadzam, jestem takim samym typem jak Ty - ciemna cera, ciemne oczy, ciemne włosy i po latach prób (byłam blondynką, rudą, czerwoną, fioletową, karmele i różne brązy miałam na włosach) wiem, że najlepiej mi w ciemnym, prawie czarnym brązie, ale z lżejszą fryzurą - nadaj włosom lekkości za pomocą dobrego, profesjonalnego cięcia - i myslę, że gładkie proste włosy fajnie podkreślą blask ciemnego koloru.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 12:01   #14
olcia22
Przyczajenie
 
Avatar olcia22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Dot.: jeszcze jeden o tym:)

Witam dziękuje za wszystkie posty wychodzi na to ,że powinnam zostać wierna swojemu kolorowi ostatnio na targach fryzjerskich fryzjerka nadała mi kształt fryzurze degażując mi włosy tzw potocznie"gorącymi nożyczkami":P rzeczywiście włosy odzyły izastanawiam się nad kolorem bardzo dziękuje za porady pomogłyście mi kochane bardzo chyba zdecyduje się na delikatne pasma jak radziła Boniulka wydrukuję jedno z tych zdjęć i fruu do fryzjera chociaż jak będziecie miały jeszcze jakieś propozycje wcale się nie obrażępozdrawiam!!!
olcia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 12:20   #15
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: jeszcze jeden o tym:)

Cytat:
Napisane przez olcia22 Pokaż wiadomość
chyba zdecyduje się na delikatne pasma jak radziła Boniulka wydrukuję jedno z tych zdjęć i fruu do fryzjera chociaż jak będziecie miały jeszcze jakieś propozycje wcale się nie obrażępozdrawiam!!!
Ale w zimnej tonacji, jesli już będziesz farbowała, aby nie wpadało w czerwoności i rude
Powodzenia i pokaż się po zmianie!
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 17:53   #16
olcia22
Przyczajenie
 
Avatar olcia22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Dot.: jeszcze jeden o tym:)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ale w zimnej tonacji, jesli już będziesz farbowała, aby nie wpadało w czerwoności i rude
Powodzenia i pokaż się po zmianie!
Dzięki za radę nie lubię odcienia rudości dlatego postaram się żeby to był zimny odcień...
jak najbardziej odezwę sie po zmianie mam nadzieję ,że będę dobrze wyglądała:P pozdrowienia dla wszystkich
olcia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.