Kosmetyka naturalna - przepisy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-16, 22:39   #211
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Przepis na błysczyk do ust - specjalnie dla wizażanek :)

Cytat:
Napisane przez martolud
bylam w aptekach, to tylko w jednej byl wosk, ale babeczka powiedziala, ze do wlosow... O_o moze taki byc?
kobieto, no co Ty??? chcesz żeby Ci włosy na ustach wyrosły(hihi)????
Dziewczyny, naprawdę to nie chodzi tylko o ból brzucha, ale nie smarujcie się wszystkim.... jesli nawet jedna nie widzi jakichś złych skutków (na razie) to nie znaczy że inna ich nie będzie miala. Nie mówiąc o uczuleniach różnych...
A własnie, czy uzywal takiego błyszczyku ktoś uczulony na miód???Wosk tak samo pszczeli, to nie wiem czy zaraz nie wyskoczę z jakąś paskudną plama zamiast ślicznej buzi...powiedzcie...
martuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 23:25   #212
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Przepis na błysczyk do ust - specjalnie dla wizażanek :)

właśnie też mnie zszokował pomysł z używaniem do błyszczyku stearyny. może jeszcze trochę wosku do parkietu dodać, tylko w niewielkich ilościach, żeby brzuch nie bolał dziewczyny, przyłaczam sie do apelu - troszkę rozsądku w komponowaniu własnych kosmetyków, kreatywność jest w cenie, ale warto byłoby przy okazji nie zaszkodzić sobie...
lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 15:27   #213
lawenda-w-chodakach
Rozeznanie
 
Avatar lawenda-w-chodakach
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 751
Dot.: Przepis na błysczyk do ust - specjalnie dla wizażanek :)

przepis podany przez nene150 jest praktycznie taki sam jak mój, a poza tym ABSOLUTNIE NIE WOLNO do błyszczyków używać zwykłego wosku!!! Może i go nie połykacie, ale on może zrobić piekło z waszymi ustami! Lepiej kupić tanią świeczkę z wosku pszczelego i z niego zrobić, bo on jest w miarę jadalny. A przecież ze zwykłego wosku robi się świece, zastanówcie się jak robicie z niego błysczyk

A Martuko jeśli masz uczulenie na miód to może lepiej nie rób błysczyku?

Ja zrobiłam sobie i moim 3 koleżankom błysczyk z mojego przepisu i dalej go używam, robię sobie w miarę regularnie i jest świetny, nie narzekam
__________________

nie zrażam się.

lawenda-w-chodakach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 16:13   #214
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Przepis na błysczyk do ust - specjalnie dla wizażanek :)

Dziewczyny, właśnie coś wyczarowałam

Jako, że w domu nie zastałam większości potrzebych składników to rozpuściłam 1/3 pomadki (nienawidzę!) i dodałam do tego 1 buteleczkę aromatu rumowego. Musiałam dolać odrobinę zwykłego oleju, bo mi zastygało, ale już jest ok. Wyszło po prostu cudnie! Owa pomadka miała miniaturowe drobinki brokatu i teraz kolor wibruje pod najmniejszymi zmianami położenia wzgledem światła. Wygląda śliiiiicznie! A do tego już od 1,5 godziny mam pomalowane tym usta, a kolor dalej jest intensywny, nie zmazuje się i dalej błyszczy Jak dla mnie rewelka A do tego mój brat stwierdził, że "słodko pachnę"

Już zabieram się do produkcji czerwonego specyfiku, niah niah!
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 16:22   #215
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: Przepis na błysczyk do ust - specjalnie dla wizażanek :)

Nedera a w co wlałaś tą masę? W czym zastygała? Bo ja bym spróbowała (mam taką jedną paskudną pomadkę z której może by coś się udało zrobić...) ale nie wiem w co to później umieścić!
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 16:43   #216
martolud
Raczkowanie
 
Avatar martolud
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: falka city : )
Wiadomości: 286
GG do martolud
Dot.: Przepis na błysczyk do ust - specjalnie dla wizażanek :)

a moze w jakims pudeleczku po malutkim kremie? albo jest taki balsam do ust "tisane" sie zwie i sadze, ze pudeleczko po nim byloby rewelacyjne : )
ps. ja nadal szukam swieczki z naturalnego wosQ ehhh
__________________
www.swiat_martoluda.fotol og.pl
czekam na komentarze : )

niach niach
martolud jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 17:33   #217
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Przepis na błysczyk do ust - specjalnie dla wizażanek :)

To coś co ja wyczarowałam jest półpłynne Wlałam to do opakowania po błyszczyku (takiego z pędzelkiem). Ale była zabawa z myciem tego pojemniczka

Następnym razem dodam do tego odrobinę czegoś smakowego, bo to coś smakuje jak olej, tyle, że duuużo ładniej pachnie Może troszkę cukru? Byle się nie kleiło...

Co do balsamu Tisane - myślałam nad dodaniem go do masy błyszczykopodobnej... Wypróbuję
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-18, 08:31   #218
sionia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18
Dot.: mydło

nigdy nie robiłam mydełek, ale jak nie mozna wyjąć galaretki z foremki, to zalecane jest zanurzyć na chwile dno foremki w gorącej wodzie... moze się uda - sama jestem ciekawa...
sionia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 11:10   #219
eldrin83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 442
Dot.: Przepis na błysczyk do ust - specjalnie dla wizażanek :)

moze cukier waniliowy?
eldrin83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 11:16   #220
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Przepis na błysczyk do ust - specjalnie dla wizażanek :)

Genialne! Tylko aromat wtedy trzeba dodać też waniliowy Będzie słodko. Tylko muszę iść do sklepu, bo mi się składniki wyczerpały... I pojemniczka nie mam
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 12:50   #221
nena150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 35
Dot.: Przepis na błysczyk do ust - specjalnie dla wizażanek :)

Cytat:
Napisane przez Nitra
eee...lepiej wydac 6 zł na pomadkę z nivea niż bawić się w takie coś..
tak ale dzieki tej jak to nazywasZ zabawie mozesz odkryc nowe zdolnosci ktore tkwia w tobie nie odkryte i moesz zostac kims wielkim wiec przemysl to sobie
nena150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-23, 18:14   #222
lawenda-w-chodakach
Rozeznanie
 
Avatar lawenda-w-chodakach
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 751
Dot.: Przepis na błysczyk do ust - specjalnie dla wizażanek :)

nena150 ja już pisałam wyżej w poście, że ty w swoim napisałaś "Miałam nie używany przeze mnie Błyszczyk i coś wymysliłam" czy coś w tym stylu. Otóż "twój" przepis jest taki sam jak mój i nic nowego nie wnosi mogłaś po prostu napisać, że przerobiłaś go, a nie że zrobiłaś nowy. A jeśli chcesz sobie zupełnie popsuć delikatny naskórek ust to dalej polecaj do produkcji "zwykły wosk, najlepiej taki z podgrzewaczy". Widać tak już jest z nowymi i mnie to strasznie wkurzyło twoje zachowanie. Pewnie jakby napisała tak inna użytkowniczka, znana mi już to bym się nie czepiała, ale po twoim stylu wypowiedzi w poście jestem okropnie niemile zaskoczona i od razu mam wrażenie, że mam do czynienia z osobą egoistyczną i chciwą - może to moja kobieca intuicja.

A co do błyszczyku skończył mi się mój ostatni wyrób, więc zrobiłam brązowy (wyszedł jak czekolada ) wprawdzie nie znalazłam w sklepie czekoladowego olejku, ale dałam waniliowy i troszkę rumowego + trochę przyprawy do piernika i cynamonu (taki świąteczny akcent) dodałam też brokat do ust miałam taki w słoiczku z jakiejś gazety dawno temu . Wyszedł baaardzo Świąteczny więc przeznaczyłam go na prezent . Aha i jeśli już się zaleje błyszczyk taki z brokatem trzeba go trochę mieszać co chwilę, żeby błyszczyk nie spłynął na dno.

Pozdrawiam i życzę mniej plagiatów.
__________________

nie zrażam się.

lawenda-w-chodakach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 18:58   #223
jutynka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 95
Dot.: Przepis na błysczyk do ust - specjalnie dla wizażanek :)

Bardzo ciekawy pomysł żeby jutro były jakieś sklepy czynne to chętnie spróbuje wyczarować jakiś błyszczyk może mi sie uda
jutynka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 22:40   #224
dorkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar dorkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 333
Perełki do kąpieli

Hej !!
Buszuje od nie dawna po forum i odnalazłam już wiele fajnych przepisów na mydła, świeczki błyszczyki, dziewczyny naprawde jesteście wspaniałe !!

Interesuje mnie jednak czy zna któraś z was może przespis na perełki do kąpieli własnej domowej roboty ??

Z góry dziekuje za odpowedzi
I pozdrawiam was ciepło z Ośnieżonej Jeleniej Góry
dorkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 09:02   #225
eldrin83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 442
Dot.: Przepis na błysczyk do ust - specjalnie dla wizażanek :)

Lawenda i Ty robisz z tym bylszykiem spozywczym czy bez niego??
eldrin83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 10:38   #226
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Przepis na błysczyk do ust - specjalnie dla wizażanek :)

zrobiłam według pomysłu Lawendy
wyszedł super, wlałam w pudełeczka z sephory, tylko chyba za miękki trochę mi wyszedł, moge całkowicie zanurzyć w nim palec
następnych razem dam więcej wosku
pzdr!
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 21:46   #227
dorkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar dorkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 333
Wink Miodowy błyszczyk do ust domowej roboty :) - przepis

Hej dziewczyny!!

Widze tu dużo przepisów na różne kosmetyki.
Pomyślałam że podzielę się z wami moim przepisem na błyszczyk-odżywke miodową do ust.

Składniki
2 Łyżeczki miodu
0.5 łyżeczki soku z cytryny
0.5 łyżeczki masła

Składniki mieszamy aż stworzą jednolitą konsystencje. Następnie wlewamy do pojemniczka (ja mam pojemniczek z pokrywką po starym błyszczyku z rossmana Lovely)
Następnie wsadzamy na godzinke do lodówki

Potem już do naszego użycia.
naszego tworu możemy używać jako błyszczyk (chociaż ja go od razu zjadam, bo jest pyszny)
, nawet po wyschnieciu usta błyszczą super, tylko że sie troche kleją ale co tam
Możemy tez nakładać na usta na noc, przez noc pozostawić, rano usta są gładkie i nawilżone, cytrynka łagodzi podrażnienia na skórze warg.



Polecam gorąco i zachęcam do robienia.
blyszczyk2.JPG

Może coś udoskonalicie.

Pozdrawiam cieplutko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blyszczyk1.JPG (7,8 KB, 133 załadowań)
dorkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 22:23   #228
martolud
Raczkowanie
 
Avatar martolud
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: falka city : )
Wiadomości: 286
GG do martolud
Dot.: Miodowy błyszczyk do ust domowej roboty :) - przepis

mmm ale musi byc pyszny. mniaaami *_*. jednak miod moim ustom nie robi dobrze ; / a nawet przeciwnie. strasznie mnie po nim szczypia i jest ogolnie be ; / ale posmakowac w marzeniach zawsze mozna : )
__________________
www.swiat_martoluda.fotol og.pl
czekam na komentarze : )

niach niach
martolud jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 22:36   #229
hasha
Raczkowanie
 
Avatar hasha
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 48
Dot.: Miodowy błyszczyk do ust domowej roboty :) - przepis

fajne tylko ze ja za miodem nie przepadam..dla mnie było by to okropna karą.... znasz moze jakis inny przepis na błyszczyk- itd??
hasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-25, 22:55   #230
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Miodowy błyszczyk do ust domowej roboty :) - przepis

mmmmm super przepis, dobre na usta zwłaszcza w zimie, kiedy łatwiej pierzchną... zawsze nie mam czasu na nałożenie miodu jako maseczki,a tu będzie wygodniej i przyjemniej
dzięki dorkaa

Cytat:
Napisane przez hasha
fajne tylko ze ja za miodem nie przepadam..dla mnie było by to okropna karą.... znasz moze jakis inny przepis na błyszczyk- itd??
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=75914
tu jest przepis na błyszczyk
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 22:59   #231
martolud
Raczkowanie
 
Avatar martolud
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: falka city : )
Wiadomości: 286
GG do martolud
Dot.: Miodowy błyszczyk do ust domowej roboty :) - przepis

Cytat:
Napisane przez Avariel
mmmmm super przepis, dobre na usta zwłaszcza w zimie, kiedy łatwiej pierzchną... zawsze nie mam czasu na nałożenie miodu jako maseczki,a tu będzie wygodniej i przyjemniej
dzięki dorkaa



http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=75914
tu jest przepis na błyszczyk
no i mnie uprzedzilas ;p wlasnie chcialam wkleic tego linka ; p
__________________
www.swiat_martoluda.fotol og.pl
czekam na komentarze : )

niach niach
martolud jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 08:40   #232
eldrin83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 442
Dot.: Miodowy błyszczyk do ust domowej roboty :) - przepis

ja swego czasu stosowalam czysty miod na usta poniewaz dobrze robi na usteczka...lecz sie mi kleily strasznie no i palce musialam umyc za kazdym razem......i mam pytanka:
1.miod taki leisty czy juz skrysztalony?
2.nie lepia sie usta po nalozeniu specyfiku
3.a palce?
4.da sie go wlac do takiej tubki z pedzelkiem? np strzykawka? czy strasznie geste jest
eldrin83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 08:51   #233
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Miodowy błyszczyk do ust domowej roboty :) - przepis

Bardzo fajny zaraz go zrobię Tylko muszę znaleźc pojemniczek po starym błyszczyku...
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 11:12   #234
dorkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar dorkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 333
Dot.: Miodowy błyszczyk do ust domowej roboty :) - przepis

Osobiście radze zrobić z miodu takiego lejącego - ja w domu mam jak narazie tylko taki kryształowiony i to sie nie chce do konca rozmieszczac, te kryształki zostają na ustach.
Ale jutro pójde do sklepu i kupie taki miód w takich malutkich opakowaniach, on jest zawsze taki fajny lejący i przy okazji bedzie pojemniczek

Usta niestety jak juz pisałam raczej się lepią wiec lepiej nakładać go na noc jako maseczke-odżyke i pozostawic na rano, ja miałam na wardze peknięcie w nocy mi sie zagoiło teraz juz takie malusieńkie jest.
Choc ten specyfik jako błyszczyk tez się sprzawdza bo nawet o wyschnięciu usta są błyszczące- jednakże niestety się klei

A palce ? palce można zlizać i to z wielką przyemnoscia... no chyba że ktoś nie lubi tego malego co nie co

A co do gestości - mój wyszedł nie za bardzo gęsty, raczej bardziej rzadki.


Może macie jakies pomysły żeby to udoskonalić, coś do tego dodac, by nie lepij ust itd....
Z wielką przyjemnością posłucham

Pozdrawiam cieplutko
dorkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 11:31   #235
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Miodowy błyszczyk do ust domowej roboty :) - przepis

hmmm, fajny pomysł, akurat mam miodek w domku, wiec tylko znajde odpowiedni pojemniczek i spróbuje
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 12:30   #236
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Miodowy błyszczyk do ust domowej roboty :) - przepis

Cytat:
Napisane przez dorkaaa
Osobiście radze zrobić z miodu takiego lejącego - ja w domu mam jak narazie tylko taki kryształowiony i to sie nie chce do konca rozmieszczac, te kryształki zostają na ustach.
Ale jutro pójde do sklepu i kupie taki miód w takich malutkich opakowaniach, on jest zawsze taki fajny lejący i przy okazji bedzie pojemniczek
Właśnie Ja mam na razie tylko taki z dużymi "ziarenkami", kryształkami...i zrobiłam z tego i faktycznie nie chce się tak "ujednolicic"...miód w opakowaniach ?? jak się nazywa ?? odp
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 14:42   #237
karolina1987
Zadomowienie
 
Avatar karolina1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 203
Dot.: Miodowy błyszczyk do ust domowej roboty :) - przepis

a ja mam pytanie odnośnie tego masła- czy je trzeba roztopić najpierw czy takie w stałej konsystencji dodac ? bo zaraz ide robic
__________________
"Pytania są niebezpieczne,
Nie ruszaj ich, będą spały.
Zapytasz - zbudzisz, i znacznie więcej
Niż myślisz pytań powstanie."
J.C.
karolina1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 16:11   #238
martolud
Raczkowanie
 
Avatar martolud
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: falka city : )
Wiadomości: 286
GG do martolud
Dot.: Miodowy błyszczyk do ust domowej roboty :) - przepis

i jakie lepiej to maslo stosowac? takie maslo, maslo, czy margaryne? tzn maslo roslinne. bo ja mam albo "laciate" albo wlasnie maslo "roslinne" i nie wiem ktorego uzyc. w koncu sie przekonalam i najwyzej jak bedzie niedobry dla mnie to oddam mamie : )
__________________
www.swiat_martoluda.fotol og.pl
czekam na komentarze : )

niach niach
martolud jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 17:35   #239
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Miodowy błyszczyk do ust domowej roboty :) - przepis

hejka dziewczyny wlansie konczylam robic dwa blyszczyki - jeden miodowy a drugi kolorowy. Oba bardzo proste do zrobienia . Uzylam miodu skrystalizowanego ale nie mialo to znaczenia gdyz rozpuscilam go razem z maselkiem w miseczce ktora wstawilam do drugiej miseczki z wrzatkiem i wszystko roztopilo mi sie i wyszla gladka masa . Dodalam cytrynki i po robocie . Malam malutkie pudeleczko po jakims blszczyku z brokatem i zmiescila sie tam niecala lyzeczka dlatego reszte balsamiku zjadlam na kanapce samo zdrowie....
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 17:41   #240
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Przepis na błysczyk do ust - specjalnie dla wizażanek :)

witam was zrobilam sobie blyszczyk ale z powodu braku niektorych skladnikow, zminilam przepis. Do zrobienia swojego blyszczyku uzylam : oleju,aromatu waniliowego, miodu, 3 resztek pomadek do ust (bebe perlowej, nivei rozanej i jakiejs ochronnej z gazety).Gotowy blyszczyk przelalam do pudeleczka po wazelinie. Wszystkie skladniki dodawalam na oko i jestem strasznie zadowolona z mojego dziela mam w planach zrobic jeszcze inne blyszczyki o innych kolorach i smakach Bardzo dziekuje lawendzie w chodakach za przepis.
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-11 13:33:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.