100 dni z ewą chodakowską! :) - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-25, 01:54   #1231
Madzia19
Zadomowienie
 
Avatar Madzia19
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK/Poznań
Wiadomości: 1 192
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez sol sol Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę powiedzcie mi, bo chyba jestem niedoinformowana... Ten Skalpel na YT to Skalpel II tak? A jedynki nie ma, prawda?
Skalpel na youtub to jest pierwsza wersja Druga jest dostepna na autorskiej plycie Ewy ktora szczerze polecam - uwielbiam SZOK TRENING
Cytat:
Napisane przez _tysia_ Pokaż wiadomość
Cześć wam!
Od dzisiaj zaczynam ćwiczyć killera ćwiczyłam z Ewa juz w marcu (9 treningow za mną) jednak szybko się poddalam teraz będzie inaczej, jestem bardzo zmotywowana, mam nadzieję, że ćwiczenia wejda mi w nawyk Przy okazji mam pytanie - ćwiczycie z Ewa w butach? Ja do tej pory robilam to tylko w skarpetach ale to chyba niezbyt dobry pomysł?
Ja mam dywan i kiedys tez cwiczylam w skarpetkach ale po paru dniach poczytalam troszke o kontuzjach i stwierdzam ze w adidasach jest o niebo lepiej
Madzia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 08:52   #1232
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Dziewczyny mam pytanie ktore bardzo mnie nurtuje wezmy pod uwage taka sytuacje: wykonuje po polrocznej przerwie killera - wiadomo strasznie sie zmecze i zmacham i druga sytuacja- wykonuje killera po 3 miesiacach regularnych cwiczen- odczuje zmeczenie ale duuuzo mniejsze niz w sytuacji poprzedniej i teraz pojawia sie pytanie ktore mnie nurtuje- czy w obu przypadkach spalilam tyle smao kalorii ? czy jednak w sytuacji drugiej musze wykonac wiecej cwiczen aby spalic te sama ilosc kalorii? __________________
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 10:34   #1233
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Wiecie co, mi waga poszla w gore. Spodziewalam sie tego. Dobrze, ze chociaz lepiej wygladam
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 11:41   #1234
Paaulina94
Raczkowanie
 
Avatar Paaulina94
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 79
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Wiecie co, mi waga poszla w gore. Spodziewalam sie tego. Dobrze, ze chociaz lepiej wygladam
Dużo w górę? ale fakt, wygląd najważniejszy. Ewa często powtarza na fb żeby wyrzucić wagę
Paaulina94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 12:20   #1235
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Paaulina94 Pokaż wiadomość
Dużo w górę? ale fakt, wygląd najważniejszy. Ewa często powtarza na fb żeby wyrzucić wagę
Dokladnie nie wiem, bo nie zapisalam ile wazylam przed cwiczeniami, ale chyba okolo 0,6-0,7 kg.
Tylko jak pisalam na poczatku dolaczajac do watku, moja waga nie ma sie co sugerowac. Waze malo, ale nie mam miesni i cellulit na zadzie i udach, chce zbudowac troszke miesni pozbyc sie zbednego tluszczu z tylka Nie w celu ogolnego schudniecia W poniedzialek mina dwa tygodnie, 12 treningow za mna, wtedy sie zmierze i napisze co sie ruszylo a co nie. Na zdjeciach widac roznice w brzuchu, reszty na razie wole nie fotografowac
Ale ja stwierdzam, ze wole wazyc wiecej ale miec jedrne i umiesnione cialo niz chude i sflaczale, o!

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2013-05-25 o 12:22
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 13:03   #1236
Paaulina94
Raczkowanie
 
Avatar Paaulina94
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 79
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Dokladnie nie wiem, bo nie zapisalam ile wazylam przed cwiczeniami, ale chyba okolo 0,6-0,7 kg.
Tylko jak pisalam na poczatku dolaczajac do watku, moja waga nie ma sie co sugerowac. Waze malo, ale nie mam miesni i cellulit na zadzie i udach, chce zbudowac troszke miesni pozbyc sie zbednego tluszczu z tylka Nie w celu ogolnego schudniecia W poniedzialek mina dwa tygodnie, 12 treningow za mna, wtedy sie zmierze i napisze co sie ruszylo a co nie. Na zdjeciach widac roznice w brzuchu, reszty na razie wole nie fotografowac
Ale ja stwierdzam, ze wole wazyc wiecej ale miec jedrne i umiesnione cialo niz chude i sflaczale, o!
Zgadzam się Ja nie wiem, może sama sobie wmawiam dla lepszego samopoczucia ale już po kilku dniach nogi stają się troszkę bardziej zbite, czyż nie?
Ja nadal się strasznie przy skalpelu męczę, ale nie mam już żadnych zakwasów, a szkoda lubię czuć, że coś robiłam Od poniedziałku może spróbuję turbo lub TzG, zobaczymy, najwyżej wrócę do skalpela jak nie wyjdzie
Powodzenia dzisiaj !
Paaulina94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 13:12   #1237
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Paaulina94 Pokaż wiadomość
Zgadzam się Ja nie wiem, może sama sobie wmawiam dla lepszego samopoczucia ale już po kilku dniach nogi stają się troszkę bardziej zbite, czyż nie?
Ja nadal się strasznie przy skalpelu męczę, ale nie mam już żadnych zakwasów, a szkoda lubię czuć, że coś robiłam Od poniedziałku może spróbuję turbo lub TzG, zobaczymy, najwyżej wrócę do skalpela jak nie wyjdzie
Powodzenia dzisiaj !
Nie wmawiasz sobie, mi tez troche zmniejszyl sie cellulit. Ale nadal jest
Ja juz sie prawie nie mecze, w sumie najbardziej przy tym lezeniu na brzuchu i wymachach nog na czworaka, bo tam musze kontrolowac cale cialo, zeby sobie kregoslupa nie uszkodzic.
Zakwasy malam na brzuchu przez pierwszy tydzien, teraz juz nie ma, boli tylko przy treningu. A jak boli, to rosnie
Ja chyba pomecze skalpel przez rowny miesiac, bo monsz mnie prawie zjadl, jak powiedzialam, ze chce zmienic Biedak sie zbulwersowal, ze przeciez Ewa mowila, ze efekty sa po miesiecu
Ja juz po treningu, wole robic po sniadaniu, po obiedzie jestem za ciezka.
Jutro dzien przerwy i rowerek
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-25, 16:23   #1238
Inka_
Zadomowienie
 
Avatar Inka_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 571
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Witam dziewczyny, przeczytałam wątek, jest niezwykle motywujący
Niedawno rozpoczęłam najdłuższe wakacje w życiu, dlatego postanowiłam wziać się za siebie, bo nei da się ukryć, że po zimie moja kondycja stanowczo zmalała - o treningach Ewy słyszałam wiele dobrego (na wizażu i m.in fejsbuczku)
Można się przyłączyć?
__________________
.
Inka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 16:45   #1239
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Inka_ Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, przeczytałam wątek, jest niezwykle motywujący
Niedawno rozpoczęłam najdłuższe wakacje w życiu, dlatego postanowiłam wziać się za siebie, bo nei da się ukryć, że po zimie moja kondycja stanowczo zmalała - o treningach Ewy słyszałam wiele dobrego (na wizażu i m.in fejsbuczku)
Można się przyłączyć?
Zapraszamy
Powiedz cos o sobie Tzn bez zyciorysu sie obejdzie, ale jestem ciekawa, jakich efektow oczekujesz? Bo wiekszosc tu jest raczej po to, zeby zbic wage
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 19:56   #1240
Paaulina94
Raczkowanie
 
Avatar Paaulina94
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 79
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Inka_ Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, przeczytałam wątek, jest niezwykle motywujący
Niedawno rozpoczęłam najdłuższe wakacje w życiu, dlatego postanowiłam wziać się za siebie, bo nei da się ukryć, że po zimie moja kondycja stanowczo zmalała - o treningach Ewy słyszałam wiele dobrego (na wizażu i m.in fejsbuczku)
Można się przyłączyć?
Doskonale rozumiem te dodatkowe kilogramy po maturze Powodzenia w takim razie
Paaulina94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 11:14   #1241
Anka579
Rozeznanie
 
Avatar Anka579
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 798
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Wiecie może czemu Ewy nie było w ten weekend w DD TVN?
__________________

Anka579 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-26, 17:42   #1242
fitness2520
Rozeznanie
 
Avatar fitness2520
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 524
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Dokladnie nie wiem, bo nie zapisalam ile wazylam przed cwiczeniami, ale chyba okolo 0,6-0,7 kg.
Tylko jak pisalam na poczatku dolaczajac do watku, moja waga nie ma sie co sugerowac. Waze malo, ale nie mam miesni i cellulit na zadzie i udach, chce zbudowac troszke miesni pozbyc sie zbednego tluszczu z tylka Nie w celu ogolnego schudniecia W poniedzialek mina dwa tygodnie, 12 treningow za mna, wtedy sie zmierze i napisze co sie ruszylo a co nie. Na zdjeciach widac roznice w brzuchu, reszty na razie wole nie fotografowac
Ale ja stwierdzam, ze wole wazyc wiecej ale miec jedrne i umiesnione cialo niz chude i sflaczale, o!
witaj w klubie mam ten sam problem co ty
ja to przed ćwiczeniami miałam tyłek i uda jak z galarety - o cellulicie nie wspomnę
Ja przed treningami ważyłam 55 kg - kilka dni temu wchodziłam na wagę i jest 56 kg
Ale nie poddaję się, wolę ważyć kilogram więcej - i mieć bardziej jędrny tyłek niż mieć go sflaczały.
Podobno jak ćwiczysz to spalasz tłuszcz, a mięśnie robią się silniejsze.

Poza tym melduję killera
__________________
Ćwiczę z Ewą od 9 maja 2013

SKALPEL : 8
KILLER : 12
TURBO : 3
TOTAL FITNESS : 1
5 treningów 6 minutowych z YouTube : 15

30 day squat challenge 1: 30/30

SIERPNIOWA WYMIANKA:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=711771
fitness2520 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 18:19   #1243
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez fitness2520 Pokaż wiadomość
witaj w klubie mam ten sam problem co ty
ja to przed ćwiczeniami miałam tyłek i uda jak z galarety - o cellulicie nie wspomnę
Ja przed treningami ważyłam 55 kg - kilka dni temu wchodziłam na wagę i jest 56 kg
Ale nie poddaję się, wolę ważyć kilogram więcej - i mieć bardziej jędrny tyłek niż mieć go sflaczały.
Podobno jak ćwiczysz to spalasz tłuszcz, a mięśnie robią się silniejsze.

Poza tym melduję killera
Coz, ja przy wzroscie 1,60m wazylam 45 kg. I tak, przy tej wadze mam cellulit Moge dobic nawet i do 50kg, byle byc bardziej zgrabna i miec jedrne cialo.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 22:31   #1244
sol sol
Przyczajenie
 
Avatar sol sol
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 17
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Dziewczyny! Przez weekend nie ćwiczyłam, ale odpoczynek po całotygodniowym trenowaniu był wręcz wskazany wiadomo - mięśnie muszą się zregenerować
Ale głównie chciałam się Wam pochwalić moim pierwszym sukcesem!! Po tygodniu jestem lżejsza o całe 1,5kg! I jestem przeszczęśliwa i maksymalnie zmotywowana do dalszej walki
__________________
Od 19 maja 2013 ćwiczę!

80-79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65

Skalpel - 3
Total Fitness - 3
Tiffany R - 6
Jillian - 2
sol sol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 09:52   #1245
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

dziewczyny

przeczytałam wątek, bardzo, bardzo motywujący. ja od paru tygodni myslałam o ćwiczeniach na poprawę kondycji i zrzucenia oponki... a od paru dni "trenuję" z panią Ewą -skalpel.. przyznam szczerze że mi osobie która ostatnio ruszała sie regularni bardzo dawno temu jest ciężko, ale sie nie poddaje. na razie mogę tylko powiedzieć o bolących mięśniach, problemami ze zwlekania się z łózka.. ale czuję z dnia na dzień że jest lepiej. ustaliłam sobie że ćwiczę 3 razy w tygodniu, wymiennie jeżdżąc na rowerze- dając sobie jeden dzień spokoju z ćwiczeniami, aby sie zregenerować. moim marzeniem jest dołaczyć do ćwiczeń, zamiast rowera co drugi dzień bieganie dla satysfakcji.. na razie ciężko mi z motywacją wyjść i zacząć ruszać sie na świeżym powietrzu...
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 10:42   #1246
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

A ze mna cos dzisiaj nie tak To mial byc moj 12-ty trening.
Po 10 minutach zaczelo byc mi niedobrze i slabo. W ogole poczulam sie, jakbym miala temperature albo kaca ( anic wczoraj nie pilam, chora tez chyba nie jestem). I musialam przerwac
Nie wiem, co sie stalo? Wczoraj mialam dzien przerwy.
Za jakas godzine moze zrobie drugie podejscie, na razie nie mam sily

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2013-05-27 o 10:43
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 10:55   #1247
Paaulina94
Raczkowanie
 
Avatar Paaulina94
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 79
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
A ze mna cos dzisiaj nie tak To mial byc moj 12-ty trening.
Po 10 minutach zaczelo byc mi niedobrze i slabo. W ogole poczulam sie, jakbym miala temperature albo kaca ( anic wczoraj nie pilam, chora tez chyba nie jestem). I musialam przerwac
Nie wiem, co sie stalo? Wczoraj mialam dzien przerwy.
Za jakas godzine moze zrobie drugie podejscie, na razie nie mam sily
Ja po jednym dniu przerwy ćwiczyłam wczoraj i co prawda zrobiłam cały skalpel, ale potem musiałam się położyć bo zakręciło mi się w głowie i ciemno przed oczami Pewnie gorszy dzień.
Zjedz coś wartościowego a powinno być lepiej
Paaulina94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 10:56   #1248
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Paaulina94 Pokaż wiadomość
Ja po jednym dniu przerwy ćwiczyłam wczoraj i co prawda zrobiłam cały skalpel, ale potem musiałam się położyć bo zakręciło mi się w głowie i ciemno przed oczami Pewnie gorszy dzień.
Zjedz coś wartościowego a powinno być lepiej
Myslisz, ze to za malo kalorii? Normalnie brak mi sil Nie po raz pierwszy sie przekonuje, ze przerwa jednodniowa tylko pogarsza sprawe. W gorach mam tak samo. Jeden dzien przerwy, bo deszcz pada, niby powinno byc lepiej, a na nastepny dzien jeszcze gorzej, ciezko sie zwlec z lozka.
Wczoraj sie nawciagalam ciasta (wiadomo, dzien matki) ze malo nie peklam :/ Chcialam to dzisiaj spalic,a tu dupa zbita

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2013-05-27 o 10:58
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 11:32   #1249
Paaulina94
Raczkowanie
 
Avatar Paaulina94
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 79
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Myslisz, ze to za malo kalorii? Normalnie brak mi sil Nie po raz pierwszy sie przekonuje, ze przerwa jednodniowa tylko pogarsza sprawe. W gorach mam tak samo. Jeden dzien przerwy, bo deszcz pada, niby powinno byc lepiej, a na nastepny dzien jeszcze gorzej, ciezko sie zwlec z lozka.
Wczoraj sie nawciagalam ciasta (wiadomo, dzien matki) ze malo nie peklam :/ Chcialam to dzisiaj spalic,a tu dupa zbita
Nie wiem, nie znam się na tym, ale jedyne co przyszło mi do głowy to właśnie kalorie.. Może spróbuj wieczorem poćwiczyć, będziesz miała na pewno więcej energii niż rano Ja też chyba wczoraj za mało zjadłam, a wiem, że jak się ćwiczy powinno się jeść troszkę więcej..
Paaulina94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-27, 12:39   #1250
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Juz po skalpelu i absie
Zjadlam banana i poszlo
Tylko jestem wkurzona, bo zrobilam fotki calej sylwetki po 2 tygodniach i nie moge za bardzo porownac, bo teraz patrze a te stare zrobione pod innym katem, stalam bardziej bokiem i w sumie gowno widac.
Brzuch mi sie ladnie wyrzezbil, to uchwycone jest wyraznie, ale z reszta mam problem

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2013-05-27 o 12:48
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 18:44   #1251
sol sol
Przyczajenie
 
Avatar sol sol
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 17
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Ja dzisiaj zrobiłam sobie odmianę i melduje ćwiczenia z Jillian cardio kickboxing - rewelacja! baaardzo się spociłam, ale jaka była satysfakcja no i oczywiście do tego tiffoczki
__________________
Od 19 maja 2013 ćwiczę!

80-79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65

Skalpel - 3
Total Fitness - 3
Tiffany R - 6
Jillian - 2
sol sol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 10:37   #1252
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

ja jakoś nie mam motywacji...
chyba przez tą masakryczną pogodę
nie jestem w stanie wstać wcześniej z łóżka, poskakać trochę na skakance!
Jestem na siebie wściekła...
I do tego jeszcze długi weekend, grille się szykują, i obawiam się,że że będzie piwko i karkówka...

Ech...a lato coraz bliżej...
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 10:41   #1253
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

U mnie tez brak motywacji, a musze dolaczyc cos na nogi to moja najwieksza zmora, a sama Ewa chyba nie da rady
Zaraz biore sie za skalpel + abs + jakies dodatki.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 12:08   #1254
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

u mnie też brak motywacji; pogoda mnie nie rozpieszcza wczoraj tylko wieczorem zrobiłam długi marszobieg...
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 12:24   #1255
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Ja sie jakos spielam i zrobilam skalpel + abs 8 minut+ 8-minutowki na nogi i tylek. Ledwo zipie i cos mnie boli z tylu nad miednica :/ Na lewo od kregoslupa. To nie nerki, bolao juz wczesniej, ale wtedy od siedzenia. Ktos ma pomysl, co to moze byc? Bo nie wiem, jak miesien, to pol biedy. Gorzej, jak cos z miednica/stawami/koscmi.

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2013-05-28 o 12:28
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 18:46   #1256
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

no nic...
jak to powtarza Ewa... samo się nie zrobi!!
Nie mam co oczekiwać efektów, jak będę leżeć na kanapie!!
I wy też nie, RUSZAMY TYŁKI DZIEWCZYNY!!

ja na dziś skalpel i pomęczę nogi, bo to najgorszy kawałek mojego ciała!!

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

sprónbowałam jeszcze mel b nogi
http://www.youtube.com/watch?v=_xrXEV6U8Sc

ona dla mnie jest bardziej motywująca... będę urozmaicać ją terningi Ewy
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 19:10   #1257
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

cześć

Pisałam kiedyś w tym wątku, ale zaprzestałam ćwiczeń. Teraz od 25 kwietnia ćwiczę prawie codziennie : skalpel przeplatam z turbo, do tego jazda na rowerze. Z 55 kg waga spadła do 51.5 kg. Zmianę zauważyłam szybko: nogi są bardziej umięśnione, brzuszek mniejszy. Ale jeszcze muszę popracować nad brzuchem. Nie poddaje się Tylko często mam fazę na słodkie rzeczy - batonik, czekolada... Ograniczyłam słodkości, pizzę, ale od czasu do czasu pozwalam sobie na takie grzeszki A wy macie napady na słodkości? Jak sobie radzicie?
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 20:39   #1258
sol sol
Przyczajenie
 
Avatar sol sol
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 17
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Dziewczyny, nie poddajemy się! Tyle już za Wami, szkoda By było wprawdzie pogoda nas nie rozpieszcza, ale ja sobie mówię tak, że jak słoneczko wyjdzie to dopiero pokażę zmiany
Melduję Jillian i tiffoczki ta babeczka jest rewelacyjna
__________________
Od 19 maja 2013 ćwiczę!

80-79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65

Skalpel - 3
Total Fitness - 3
Tiffany R - 6
Jillian - 2
sol sol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 08:37   #1259
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

malina885 ja radzę sobie w ten sposob, ze zazwyczaj rano co drugi dzien pozwalam sobie kostke czekolady (zdaze to spalic w ciagu dnia), a gdy mam ochote na cos slodkiego pozniej w ciagu dnia to jem jakis owoc badz jogurt owocowy (to rzadziej) czasami tez pozwalam sobie na malutka lyzeczke miodu
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 08:55   #1260
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Miałam tydzień przerwy w ćwiczeniach ze względu na bolące barki ale już jest ok jedno wiem koniec z ćwiczeniami na ramiona Mel B , w planach Total Fitness i skalpel na zmianę
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-17 21:06:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.