Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-12, 21:49   #241
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Bardzo Wam wszystkim dziękuję Basi też
Co prawda mam jeszcze trochę niesmaku, ale spoko, do jutra zapomnę i będę się tylko cieszyć

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a tytuł inżyniera chyba już jakiś czas miałaś?
Nie, nie miałam, byłam na studiach jednostopniowych Rocznik po mnie już ma obowiązek robienia inżyniera najpierw, je nie musiałam. Dziś zdobyłam oba tytuły

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Po cichu trochę zazdroszczę, że masz to już za sobą.
Uwierz mi, to dużo łatwiejsze niż się wydaje. Spróbuj
Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Ps. Ja tam nadal będę wcinać kalafiorki
Ja też... za jakiś czas, na razie mam prze doczami wyobrażenie "kalafiorów" opisanych przez Ciebie A w ogóle to nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem takich ludzi. Co ta kobieta w ogóle myślała? Że się tak starzeje
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
fotki będą jutro jeżeli chcecie.
przyłączam się do chęci zobaczenia fotek na Tobie Zazdroszczę zakupów, fajne są takie okazje
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
co to jets hotpoint?
Wydaje mi się, że to się tak nazywa To miejsca - głównie kawiarnie/restauracje, w których jest niezabezpieczona sieć internetowa No i akurat w Macdonaldzie w ZT była, więc czekając na spotkanie z TŻ mogłam Was czytać Przyjemna sprawa
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A propos bajek, była już któraś na Alicji w Krainie Czarów?
Ja nie, ale bardzo bym chciała pójść Tylko TŻta nie ciągnę, czekam aż przyjaciółka wróci z nart I właściwie to odpuszczę sobie 3D, bo chyba jest z dubbingiem? A głos Kapelusznikowi (Depp) podkłada... Pazura - ja podziękuję



Ech, nawet nie opiłam nic dzisiaj, głowa mnie tak robolała, że czułam każdy ruch mózgiem. Tabletka teraz pomogła, no ale winem nie będę jej popijać

Nagrody kosmetycznej sobie jeszcze nie wybrałam... No i nie wiem co chcę Jakby był już nowy khol Guerlain, to bym wiedziała
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 22:04   #242
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Iza ja również gratuluję mgr
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 22:06   #243
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Iza ja również gratuluję mgr
dziękuję Coś czuję, że bardzo niedługo to ja będę gratulować Tobie
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 22:12   #244
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Spośród dwufaz faktycznie jest nalepsza, ale ja i tak wolę bardziej emulsyjne zmywacze. Lepiej rozpuszczają tusz, wydaje mi się, że dokładnie otaczają każdą rzęsę bez potrzeby tarcia. A na to tarcie jestem niestety przeczulona
ja właśnie uwielbiałam, bo nie musiałam trzeć, wszystko schodziło niemal za jednym zamachem
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Nie, nie miałam, byłam na studiach jednostopniowych Rocznik po mnie już ma obowiązek robienia inżyniera najpierw, je nie musiałam. Dziś zdobyłam oba tytuły
aach, patrzyłam przez pryzmat TŻ, a on ma dwustopniowe
no to podwójne gratulacje
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja nie, ale bardzo bym chciała pójść Tylko TŻta nie ciągnę, czekam aż przyjaciółka wróci z nart I właściwie to odpuszczę sobie 3D, bo chyba jest z dubbingiem? A głos Kapelusznikowi (Depp) podkłada... Pazura - ja podziękuję
podobno jest wersja 3D z napisami (tzn. napisy nie są już trójwymiarowe )
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Nagrody kosmetycznej sobie jeszcze nie wybrałam... No i nie wiem co chcę Jakby był już nowy khol Guerlain, to bym wiedziała
mówisz o kolekcji Terracotta 2010? on taki ciemny, niezbyt mi się widzi
za to nie musisz się spieszyć z decyzją o kupnie BC te nowe meteoryty okazały się limitowanką letnią http://www.lushiousbeauty.nl/2010/03...s-summer-2010/
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 22:19   #245
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Cześć! Byłam już na tym filmie. Moim zdaniem jeśli lubisz klasyczną wersję tej książki to warto. Oglądałam w 3 d, efekty mniej spektakularne niż np. w Aviatar ale całkiem niezłe i nawet końcowe napisy warto obejrzeć do końca przez wzgląd na efekty 3 d właśnie.
W tym sęk, że ani książki nie czytałam (i chyba w końcu trzeba by to nadrobić) ani klasycznego filmu tak naprawdę w całości nie widziałam.

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Wogóle musze sie pochwalic bo jestem z siebie dumna- nie mam juz zadnych zapasów jezeli chodzi o kosmetyki pielegnacyjne typu balsamy i szampony czy żele ( chyba ze jakies mi sie schowały) wszystko zuzywam na bieżąco! Sama w to nie wierze
Wow, gratuluję.
U mnie w zapasach jeszcze 18 sztuk, ale małymi kroczkami dążę do celu.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja nie, ale bardzo bym chciała pójść Tylko TŻta nie ciągnę, czekam aż przyjaciółka wróci z nart I właściwie to odpuszczę sobie 3D, bo chyba jest z dubbingiem? A głos Kapelusznikowi (Depp) podkłada... Pazura - ja podziękuję
Hmmm, skoro tak mówisz, to może i ja przemyślę normalną wersję, ale znów na napisy to TŻ nie mam co ciągnąć. On nawet na kompie nie obejrzy filmu bez dubbingu... W ostateczności sama sobie pójdę, i tak będę w Kielcach na małej delegacji, to w nagrodę mogę iść do kina. Tylko jakoś tak głupio samej
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 22:21   #246
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
aach, patrzyłam przez pryzmat TŻ, a on ma dwustopniowe
no to podwójne gratulacje
podobno jest wersja 3D z napisami (tzn. napisy nie są już trójwymiarowe )
mówisz o kolekcji Terracotta 2010? on taki ciemny, niezbyt mi się widzi
za to nie musisz się spieszyć z decyzją o kupnie BC te nowe meteoryty okazały się limitowanką letnią http://www.lushiousbeauty.nl/2010/03...s-summer-2010/
bo Twój TŻ jest ode mnie młodszy Ja taka stara, nie chcieli mnie męczyć dwustopniowymi A tak na serio, to uważam, że na mojej specjalności lepiej było jak ja miałam - no ale trudno, nie da się reformować tylko części wydziału

Tak, chodzi mi o tę kolekcję właśnie ten khol wygląda na zdjęciach na czarny, ale przeczytałam, że to ma być bakłażan... muszę go obejrzeć koniecznie!

źle, że te meteoryty to limitowanka - bardzo podobają mi się te na dole, muszę je obejrzeć też!
I w sumie cała ta kolekcja ładnie wygląda na zdjęciach - cienie neutralne i pomadki...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 23:21   #247
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że to się tak nazywa To miejsca - głównie kawiarnie/restauracje, w których jest niezabezpieczona sieć internetowa No i akurat w Macdonaldzie w ZT była, więc czekając na spotkanie z TŻ mogłam Was czytać Przyjemna sprawa
Aha, dzięki
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
To chyba coś podobnego do zapodanego przez Estellę Project 10 Pan. Z tym, że on aż tak restrykcyjny nie był i można zużywać wszystko, byle było 10 sztuk
No właśnie, ale o jakie kosmetyki chodzi jak nie o te codzienne
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
źle, że te meteoryty to limitowanka - bardzo podobają mi się te na dole, muszę je obejrzeć też!
I w sumie cała ta kolekcja ładnie wygląda na zdjęciach - cienie neutralne i pomadki...
Mi się czwóreczki podobają strasznie brakuje mi beży, cięzko znaleźc jakiś ładny. Ale podoba mi się z nowej kolekcji sephory, jest taki zółtawy-waniliowy, perłowy

Włosy podeschły, już lepiej wyglądają, nie mogę się doczekać jutra
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 07:15   #248
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI


Jak mnie wszystko dziś boli, ech Wczoraj wieczorem bardzo mnie coś kuło w lewym boku a rano wstałam z bólem mięśni nóg. To przez to, że wczoraj jechałam w busie w niewygodnej pozycji i nadwyrężyłam mięśnie. Mam zakwasy jak po ćwiczeniach.

Padał rano śnieg, ale przejaśnia się już. Chyba pojadę na przejażdżkę potem z tatą, ale asfalt musi być w miarę suchy, bo mam letnie opony. Nie sądziłam, że jeszcze będzie padał śnieg i nie planuję na razie zakupu zimówek. W końcu wiosna idzie chyba? Kupno zimówek teraz to chyba byłaby przesada.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja Herbali nie lubiłam jak były w tej starej formie, pamiętam, że strasznie wysuszały i plątały mi włosy Mam nadzieję, że teraz będzie inaczej.
Te nowe Herbale są fajniejsze niż stare Choć mnie poprzednia seria krzywdy na szczęście nie zrobiła (miałam jakieś 2 szampony).

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Isa, zapomniałam napisać, gratuluję auta bardzo szybko się go doczekałaś a na pewno szybko się oswoisz

zawsze mnie to rozwala
Dzięki

Ale jakie urocze to rzyrafkowe "uchooooo"

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość

A ja od niedzieli, ale mam nadzieję, że sobie w końcu wszystko wyjaśniliśmy w środę, bo ja już nie mam siły po prostu

Trudno, żebyś od razu wszystko sobie przypomniała, w końcu nie jeździłaś przez ten czas prawie. Powolutku dojdziesz do wprawy, najważniejsze to się nie zrażać i nie panikować
Trzymam kciuki żeby sie wszystko ułożyło
I ciekawe jak tam rozmowa Hosenki z jej TŻ, mam nadzieję, że dobrze.


Mag staram się nie panikować, ale póki co czuję się zupełnie nieporadna jakbym nigdy wcześniej nie siedziała za kierownicą Tata mówi, że mogłabym już w poniedziałek jechać do pracy, bo droga prosta a parking pod biurem mam cały dla siebie i mieszczą się tam spokojnie 2 auta, ale jednak boję się. Poza tym może spaść śnieg a ja na letnich oponach nie pojadę wiedząc, że nagle warunki mogą się zmienić

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Włosy podeschły, już lepiej wyglądają, nie mogę się doczekać jutra
Ciekawa jestem efektu
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 07:41   #249
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
bo Twój TŻ jest ode mnie młodszy Ja taka stara, nie chcieli mnie męczyć dwustopniowymi A tak na serio, to uważam, że na mojej specjalności lepiej było jak ja miałam - no ale trudno, nie da się reformować tylko części wydziału
no tak tak, po prostu nie wiedziałam od kiedy taki system obowiązuje
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
źle, że te meteoryty to limitowanka - bardzo podobają mi się te na dole, muszę je obejrzeć też!
I w sumie cała ta kolekcja ładnie wygląda na zdjęciach - cienie neutralne i pomadki...
dla mnie dobrze nie wyobrażam sobie, żeby nie było klasycznych kuleczek a limitowanka u G. jak zawsze piękna

a co do Alicji w 3d z napisami http://www.cinema-city.pl/index.php?...=movie&id=1656 to pewnie w innych kinach też jest taka opcja
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Padał rano śnieg, ale przejaśnia się już. Chyba pojadę na przejażdżkę potem z tatą, ale asfalt musi być w miarę suchy, bo mam letnie opony. Nie sądziłam, że jeszcze będzie padał śnieg i nie planuję na razie zakupu zimówek. W końcu wiosna idzie chyba? Kupno zimówek teraz to chyba byłaby przesada.
podobno bliżej wiosny kalendarzowej zacznie się wykluwać ta zwykła
ale po co teraz pada śnieg
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 07:51   #250
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
To świetnie, bo u mnie nie było takiej jak chciałaś.

Wpadłam do Rossmanna po żel do golenia, ale nadal nie było Isany i wyszłam z różowym tonikiem i peelingiem Synergen.
Tanie to to, na dodatek jeszcze w promocji a ja ani toniku ani peelingu nie mam.
Miałyście?Testowałyście?K rzywdy mi to nie zrobi?
Ale mimo wszystko dziękuję za zainteresowanie.

A z tej różowej serii Synergen mam żel do mycia i peeling - oba kosmetyki lubię, kupiłam je już drugi raz. Peeling ma ostre drobinki, ale nie podrażnia mojej skóry, aż czuję, że skóra po zabiegu jest bardzo oczyszczona i mega gładka.
Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Fuskja chcemy fotki, będzie czym oko nacieszyć
Wkleję, wkleję. Tylko ogarnę wszystko bo nie mam tła teraz.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
za to nie musisz się spieszyć z decyzją o kupnie BC te nowe meteoryty okazały się limitowanką letnią http://www.lushiousbeauty.nl/2010/03...s-summer-2010/
Jakie pięknee..
Ostatnie kulki, cienie i pomadka po prawej.
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No na razie nie jestem zachwycona, na odrostach trzymałam przepisowe 20 minut, na reszcie troche dłużej niż 10 jak pisało w ulotce i ztego co widac to najbardziej rozjasniło mi same odrosty a reszta wygląda tak samo jak wcześniej Ale jeszcze są mokre no i w sztucznym świetle trudno powiedzieć jak to naprawdę wygląda... Moze kupię jutor drugie opakowanie i zostawię na długości bez odrostów?? Bo w sumei pod koniec to mamie jakby trochę brakło na końcówki tej farby...
Może w świetle dziennym będzie widać efekt. Albo po kilku myciach włosów, przynajmniej ja tak miałam - na początku nie widziałam efektu, a po kilku myciach było super.

Nie zacytowały mi się wszystkie posty.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 10:53   #251
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI




Isa: gratuluję autka Napewno szybko wszystko sobie przypomnisz i oswoisz się z autkiem. Masz Colta, tak? A nie mówiłam że wcale taki mały nie jest jak się wydaje

Rzyrafko: o co chodzi z tym uchem?

Kochanie: jeszcze raz gratuluje
Ja tylko jestem ciekawa, kiedy Isie będziemy gratulować


Rozmowa poszła sprawnie Powiedziałam wszystko co chciałam, co jest dla mnie ważne. No.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 11:13   #252
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
podobno bliżej wiosny kalendarzowej zacznie się wykluwać ta zwykła
ale po co teraz pada śnieg
W TVN rano mówili, że do końca marca małe szanse na to żeby zaczęła się prawdziwa wiosna Pewnie święta wielkanocne też będą zimowe.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość



Isa: gratuluję autka Napewno szybko wszystko sobie przypomnisz i oswoisz się z autkiem. Masz Colta, tak? A nie mówiłam że wcale taki mały nie jest jak się wydaje

Rzyrafko: o co chodzi z tym uchem?

Kochanie: jeszcze raz gratuluje
Ja tylko jestem ciekawa, kiedy Isie będziemy gratulować


Rozmowa poszła sprawnie Powiedziałam wszystko co chciałam, co jest dla mnie ważne. No.
Hosenko tak Colta mam Wkleję Wam potem fotkę mojego cuda jak chcecie.
Z uchem chodzi o to, że jak zaczynam marudzić to mam się za nie złapać i uszczypnąć żeby sobie głupie myśli i jojczenie wybić z głowy.

Cieszę się, że rozmowa poszła dobrze


Zaliczyłam właśnie pierwszą jazdę z tatą do sklepu i na cmentarz (a tam takie dziury w drodze, że jechałam slalomem cały czas ). Ale zajechałam bez problemu. Jedynie pod sklepem miałam małe problemy z wycofaniem na parkingu, ale pod cmentarzem już poszło mi ok (bo nie było żadnych samochodów na parkingu ).
I widzę, że jednak lepiej mi się cofa na lusterkach. Patrząc się przez ramię nie widzę prawie nic. Mogę ewentualnie rzucić okiem za siebie czy dobrze cofam, ale jednak lusterka dają mi lepsze pole widzenia
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 11:59   #253
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem efektu
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Może w świetle dziennym będzie widać efekt. Albo po kilku myciach włosów, przynajmniej ja tak miałam - na początku nie widziałam efektu, a po kilku myciach było super.
stare, nowe, stare z lampą, nowe z lapmą- a myślałam, że to stare są sraczkowate Tak na serio to nie wiem co myśleć, zdjęcie bez lampy najbliższe prawdy, nie są tak czerwonane tylko bardziej beżowe, odrost bardziej rozjasniony. Wygląd ajakby poprzedni kolor w ogóle się nie utlenił. Za miesiąc rozjaśnię jeszcze bardziej
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Rzyrafko: o co chodzi z tym uchem?

Rozmowa poszła sprawnie Powiedziałam wszystko co chciałam, co jest dla mnie ważne. No.
A, bo kiedyś jak Isa tak narzekała wkółko i narzekała to kazałam jej dłubać w uchu- żeby wyrobiła sobie taki głupi odruch i skojarzyła go z pesymistycznym myśleniem i zakładając, ze ten odruch będzie dla niej jakiś taki głupawy i nie zrobi go to w ten sposób przestanie się zatruwać stresującymi myślami Nie wiem czy to coś dało, ale próbowałam

I jak zareagował TŻ?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 12:04   #254
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Jakos wczoraj czy przedwczoraj skończyłam szampon HE pomarańczowy- moje drugie marcowe zużycie i oddałam jedną kredkę do oczu grubą koleżance
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 12:05   #255
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

rzyrafko oddawaj włosy Jakie one długie!
Ciekawy ten odcień
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 12:14   #256
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
dziękuję Coś czuję, że bardzo niedługo to ja będę gratulować Tobie
Heh, fajnie by było. Ale ja wciąż mam zawrotne 10 stron pracy i dwa duże egzaminy przed sobą. Więc dalej niż bliżej wciąż niestety. Dzisiaj napisałam jakieś 5 linijek.

A właśnie, wiem, że dyskusja o Herbalach już się tu przetoczyła, ale właśnie używam pomarańczowego i jestem naprawdę pod wrażeniem - stare fatalne Herbale to juz chyba rzeczywiście zamierzchła przeszłość, bo jestem bardzo zadowolona. I chciałam zapytać o porównanie niebieskiego do pomarańczowego?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 12:37   #257
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A właśnie, wiem, że dyskusja o Herbalach już się tu przetoczyła, ale właśnie używam pomarańczowego i jestem naprawdę pod wrażeniem - stare fatalne Herbale to juz chyba rzeczywiście zamierzchła przeszłość, bo jestem bardzo zadowolona. I chciałam zapytać o porównanie niebieskiego do pomarańczowego?
wczoraj pisałam
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=234
niebieski będzie dobry dla suchych włosów i takich, które trudno obciążyć cienkie mogą nie dać mu rady
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 12:38   #258
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Isa, Rzyrafko: dzieki za wyjaśnienia

Co do TŻ, to w sumie wszystko o co mi chodziło to wg. niego sprawa różnic płci i tego, że ja teraz siedze w domu i mi się nudzi Skwitował to tak, żebym sobie znalazła jakieś zajęcie bo bez tego głupie pomysły przychodzą mi do głowy (to powiedział tak humorystycznie). Ale tak na poważnie, to wytłumaczył mi z czego wynika takie a nie inne jego zachowanie, teraz ma wyłożone kawa na ławę i mam nadzieję, że choć w części coś z tym zrobi
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 12:43   #259
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A właśnie, wiem, że dyskusja o Herbalach już się tu przetoczyła, ale właśnie używam pomarańczowego i jestem naprawdę pod wrażeniem - stare fatalne Herbale to juz chyba rzeczywiście zamierzchła przeszłość, bo jestem bardzo zadowolona. I chciałam zapytać o porównanie niebieskiego do pomarańczowego?
Wg mnie nie obciąża- a ja mam cienkie z tendencją do klapania

Teraz ukradłam mamie HE do farbowanych a zaniosłam wzamian niebieskiego, pożywam z tydzień i zobaczymy jaki ten jest
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Co do TŻ, to w sumie wszystko o co mi chodziło to wg. niego sprawa różnic płci i tego, że ja teraz siedze w domu i mi się nudzi Skwitował to tak, żebym sobie znalazła jakieś zajęcie bo bez tego głupie pomysły przychodzą mi do głowy (to powiedział tak humorystycznie). Ale tak na poważnie, to wytłumaczył mi z czego wynika takie a nie inne jego zachowanie, teraz ma wyłożone kawa na ławę i mam nadzieję, że choć w części coś z tym zrobi
No to zobaczymy jak się spisze
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 12:47   #260
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Rzyrafko i tak Ci ładnie wyszły. Bo ulubionym hasłem fryzjerów jest "farbą farby nie rozjaśnisz" A Tobie się udało

Edit:
W ramach walki z dołem kupiłam sobie dzisiaj podkład (ale on się nie liczy, bo mi się kończy mój, już ledwo, ledwo dyszy). I skórkową, granatową, kurtkę pilotkę. Super wygląda z tym moim nowym ścięciem.. I bluzkę szarą, taką troszkę dłuższą. Fajnie, będzie do leginsów. Ale kurtka superowa jest, za 59zł. A bluzka za 25
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.

Edytowane przez bossy
Czas edycji: 2010-03-13 o 12:48
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 12:58   #261
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Rzyrafko, fajny ten Twój kolor, mi się podoba. Chociaż Twój poprzedni jeszcze ładniejszy.

Dowiedziałam się, że muszę pojechać dziś do kuzyna, bo ma urodziny i powiedział, że mamy wpaść. Nie lubię takich rodzinnych spędów u nich.
Zawsze ktoś się kłóci, a poza tym muszę siedzieć w dymie papierosowym cały wieczór, bo tam wszyscy palą. Ja nie mam nic przeciwko papierosom, no ale jedna fajka za drugą to chyba przesada, zwłaszcza, że to jakieś papierosy super mocne czy coś w tym stylu, strasznie moje oczy cierpią wtedy.

Jestem taka niewyjściowa dziś, że nawet nie chce mi się układać włosów i zostawiam moje fale. Zaraz pstryknę też foty ciuszków, ale wkleję pewnie dopiero wieczorem jak wrócę.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 13:19   #262
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Dowiedziałam się, że muszę pojechać dziś do kuzyna, bo ma urodziny i powiedział, że mamy wpaść. Nie lubię takich rodzinnych spędów u nich.
Zawsze ktoś się kłóci, a poza tym muszę siedzieć w dymie papierosowym cały wieczór, bo tam wszyscy palą. Ja nie mam nic przeciwko papierosom, no ale jedna fajka za drugą to chyba przesada, zwłaszcza, że to jakieś papierosy super mocne czy coś w tym stylu, strasznie moje oczy cierpią wtedy.
Współczuję Nie mogą wychodzić do innego pomieszczenia??
Mój TŻ czasem pali, jego znajomi tez, ale jak siedzimy razem to wychodzą do innego pomieszczenia i nie musze siedzieć w dymie.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 13:44   #263
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
stare, nowe, stare z lampą, nowe z lapmą- a myślałam, że to stare są sraczkowate Tak na serio to nie wiem co myśleć, zdjęcie bez lampy najbliższe prawdy, nie są tak czerwonane tylko bardziej beżowe, odrost bardziej rozjasniony. Wygląd ajakby poprzedni kolor w ogóle się nie utlenił. Za miesiąc rozjaśnię jeszcze bardziej
Boskie, a ta długość

U mnie sporo zużyć, poszło już: masło waniliowe, lactacyd, pianka do włosów, krem do stóp, emulsja Olay, spray Gliss Kura, krem do rąk.. A na wykończeniu mam 2 żele pod prysznic i szampon.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 14:10   #264
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

No i jako dodatek mój dzisiejszy makijaż.

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2010-03-14 o 14:36
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 14:27   #265
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Fuksjaa, bosko wyglądasz
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 14:41   #266
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Apsik. Wpadłam tylko na sekundę, bo Was zaraz pozarażam - wzięło mnie jakieś paskudztwo, a miałam iść na koncert

Gratuluję Izie i Isie I obu zazdroszczę Rzyfarka, jakie długie, długie włosy

Prośba - dajcie mi proszę znać jak znajdziecie gdzieś witaminowe krople Lumene
- dajcie proszę znać. W Łodzi już nigdzie nie można ich dostać, nie ma w sklepach netowych - może w akiejś Waszej zaprzyjaźnionej drogerii się uchowały? Wtedy prosiłabym o zakup
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 14:51   #267
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Marta

fuksjaa zgadzam się, ślicznie Ci w tych ciuszkach
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 15:10   #268
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Obfociłam moje zakupy
Podaję linki, które wieczorem usunę.

http://img708.imageshack.us/img708/1840/tunika.jpg
http://img689.imageshack.us/img689/6...rtkatunika.jpg
http://img717.imageshack.us/img717/5...snazapieta.jpg
http://img519.imageshack.us/img519/9...snaodpieta.jpg

Widziałam, że wyszły jakieś plamy, ale to wina aparatu. No i nie jestem mistrzynią w pozowaniu.

No i jako dodatek mój dzisiejszy makijaż.
Super ta kurteczka! I jakie masz boskie rzesy i oczyska
Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Apsik. Wpadłam tylko na sekundę, bo Was zaraz pozarażam - wzięło mnie jakieś paskudztwo, a miałam iść na koncert

Gratuluję Izie i Isie I obu zazdroszczę Rzyfarka, jakie długie, długie włosy

Prośba - dajcie mi proszę znać jak znajdziecie gdzieś witaminowe krople Lumene
- dajcie proszę znać. W Łodzi już nigdzie nie można ich dostać, nie ma w sklepach netowych - może w akiejś Waszej zaprzyjaźnionej drogerii się uchowały? Wtedy prosiłabym o zakup
zdrówka
Ano długie, ale mam ochotę pozbyć się znów z 15 cm Ale to po tym następnym farbowaniu na jeszcze jasniejsze może

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

A Lumene to i u nas już chyba nigdzie nie uświadczysz
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 15:24   #269
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Apsik. Wpadłam tylko na sekundę, bo Was zaraz pozarażam - wzięło mnie jakieś paskudztwo, a miałam iść na koncert

Gratuluję Izie i Isie I obu zazdroszczę Rzyfarka, jakie długie, długie włosy

Prośba - dajcie mi proszę znać jak znajdziecie gdzieś witaminowe krople Lumene
- dajcie proszę znać. W Łodzi już nigdzie nie można ich dostać, nie ma w sklepach netowych - może w akiejś Waszej zaprzyjaźnionej drogerii się uchowały? Wtedy prosiłabym o zakup
Widziałam je jakiś czas w małej drogerii ale nie wiem czy jeszcze by były, a nawet jeśli tak to ciekawe jak z ich datą wążności
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 18:16   #270
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Iza, serdecznie gratuluję!
Zazdroszczę, ze masz już to z głowy!

Isa, super, że masz autko. Znajomy sie spisał, w takim błyskawicznym tempie znaleźć autko i to jeszcze w interesującym Cie kolorku! Chętnie zobaczę fotki!

Rzyrafko,
sliczne długie wloski! Kolorek też fajny!

Fuksja, strasznie podoba mi sie ta kurteczka H&M i Twój makijaż też!

Proszę o kciuki jutro od 10-11.Mam egzamin z językoznawstwa. Materiału niedużo, no ale trudny. Właśnie zmykam się uczyć, bo jeszcze nie miałam kiedy! Pa!
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.