Przedstawiam Wam mojego zwierzaka! - WĄTEK ZBIORCZY Z NIEAKTUALNYMI WĄTKAMI WIZAŻANEK - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-10, 14:23   #211
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Przedstawiam Wam Pucusia i Tymoteusza

Są piękni i w spaniali. Obaj po przejściach ale wciąż pełni nadziei. Pucusia i Tymoteusza poznałam dzięki znajomej, która poleciła mi kiedyś wirtualną wizytę w jednym z najpiękniejszych domów w Sieci. Tak trafiłam w progi Domu Tymianka Polecam, znakomita lektura i piękne zdjęcia:
http://pelnialatawdomutymianka.blogspot.com/

Tymcio i Pucuś szukają domów a ponieważ obaj są niezwykle ciepli i serdeczni, pomyślałam, że warto ich Wam przedstawić Obaj dżentelmeni są z mazowieckiego. Jeśli wiecie o jakimkolwiek samotnym ludzkim sercu, które szuka czworonożnego przyjaciela, dajcie znać mnie lub p. Ori z Pełni Lata w Domu Tymianka.

Historia Tymoteusza:

http://pelnialatawdomutymianka.blogs...niebieska.html
http://pelnialatawdomutymianka.blogs...-zwierzat.html

Historia Pucusia:
http://pelnialatawdomutymianka.blogs...e-pucusia.html
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 14:57   #212
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: Przedstawiam Wam Pucusia i Tymoteusza

Ja niestety nie pomogę, ale drugie zdjęcie mnie powaliło Pięknie patrzeć na psiaka który tak fajnie bawi się z maluchem !
Oba psiaczki cudne, życzę im znalezienia najlepszego domku na świecie !
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 15:41   #213
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Przedstawiam Wam Pucusia i Tymoteusza

Oba psy są piękne Ale Pucuś mnie zauroczył Ja już mam jednego, także mogę psiakom tylko życzyć znalezienia ciepłego domu i kochających właścicieli !!!
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 17:18   #214
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Przedstawiam Wam Pucusia i Tymoteusza

jakie śliczne!!! ten czarny podchodzi nieco pod pittbulla, tak z mordki widać, gdybym mogła to wzięłabym oba, ale nie dość że mieszkam daleko to obecnie nie mam warunków, ale mogę jedynie zachęcić i stwierdzić że nic tak nie cieszy jak adopcja psa schroniskowego czy po prostu biduli z ulicy. Sama mam w domu dwie sunie po przejściach, nie miałam jeszcze tak wiernych i oddanych przyjaciół jak moja dwa futrzaki.
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 20:17   #215
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: Przedstawiam Wam Pucusia i Tymoteusza

Są śliczne, to prawda Jak dotąd nie miały szczęścia do ludzi. Mam nadzieję, że ich los się odmieni. W końcu, gdzieś tam (mam nadzieję, że całkiem niedaleko, może nawet tu!) człowiek czeka na psa - takiego psa!
Ja też mam takiego odratowanego czworonoga i wiecie co, jest naprawdę cudowny Kochane, trzymajcie kciuki za Tymcia i Pucusia! I proszę, zaproście do tej galerii swoich znajomych. Nigdy nie wiadomo, gdzie i na kogo czeka szczęście

Aha, jeszcze jedno zdjęcie. tym razem Pucuś w całej okazałości
__________________
Wiwianna

Edytowane przez Wiwianna
Czas edycji: 2010-04-10 o 20:24
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 07:56   #216
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: Przedstawiam Wam Pucusia i Tymoteusza

Strzałko, tygrysiu - myślicie, że nas tu jeszcze ktoś odwiedzi ?

Póki Pucuś i Tymoteusz nie znajdą domów, można pomóc utrzymać oba pieski przy życiu wpłacając symboliczne kwoty (każda złotówka się liczy!) na konto:


Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!

00-367 Warszawa,

ul. Kopernika 6/8

27 1370 1109 000017064838 7311

w tytule: cel szczegółowy Tymianek /ten dopisek jest bardzo ważny!/
__________________
Wiwianna

Edytowane przez Wiwianna
Czas edycji: 2010-04-12 o 13:53
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 19:08   #217
MadameAmbra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 64
Dot.: Przedstawiam Wam Pucusia i Tymoteusza

Cytat:
Napisane przez Wiwianna Pokaż wiadomość
Strzałko, tygrysiu - myślicie, że nas tu jeszcze ktoś odwiedzi ?

Póki Pucuś i Tymoteusz nie znajdą domów, można pomóc utrzymać oba pieski przy życiu wpłacając symboliczne kwoty (każda złotówka się liczy!) na konto:


Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!

00-367 Warszawa,

ul. Kopernika 6/8

27 1370 1109 000017064838 7311

w tytule: cel szczegółowy Tymianek /ten dopisek jest bardzo ważny!/


Ja Cię odwiedzam Łzy mi ciekną, jak czytam takie wątki. Pieska przyjąć nie mogę ale wpłacę na konto coś niecoś dla Pucusia i Tymoteusza. To akurat mogę. Dziewuchy do dzieła! Złotówka to też pieniądz!
__________________
MadameAmbra
MadameAmbra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 21:53   #218
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: Przedstawiam Wam Pucusia i Tymoteusza

Cytat:
Napisane przez MadameAmbra Pokaż wiadomość
Ja Cię odwiedzam Łzy mi ciekną, jak czytam takie wątki. Pieska przyjąć nie mogę ale wpłacę na konto coś niecoś dla Pucusia i Tymoteusza. To akurat mogę. Dziewuchy do dzieła! Złotówka to też pieniądz!
Dziękuję Pani Ambro Oczywiście pieski można też wspomóc finansowo. Naprawdę potrzebna jest każda złotówka!
Mam nadzieję, że psy znajdą domy ale możliwa jest także adopcja wirtualna. Tymcio i Pucuś zapraszają Wizażanki
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 06:51   #219
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Przedstawiam Wam Pucusia i Tymoteusza

cos sie ruszyło w ich sprawie? więcej zdjęć poprosimy
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 12:40   #220
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: Przedstawiam Wam Pucusia i Tymoteusza

Motylku, chciałabym W tej chwili nie mam jednak jeszcze żadnej informacji o tym, żeby pieski znalazły dom a sprawa jest paląca! Każdy dzień czekania to dla nich wieczność, obecnie pieski przebywają w schronisku a wiadomo, że nawet najlepsza opieka w takim miejscu to nie to samo, co dom. Strasznie mi ich szkoda, bo psy są wspaniałe, na spacerach ożywają, znów śmieją się im oczy a po spacerze wracają do smutnej rzeczywistości.
Pani Renata z Domu Tymianka dostarczy wszelkich informacji każdej zainteresowanej osobie, która chciałaby wirtualnie lub rzeczywiście zaadoptować Tymcia lub Pucusia. Można też dokonywać wpłat na konto fundacji. Wystarczy kliknąć tu, by uzyskać wszelkie dane (podawałam je także post wyżej) http://pelnialatawdomutymianka.blogspot.com/

Brakuje mi wsparcia Wizażanek Uratujmy Tymoteusza i Pucusia!


Nowa galeria Dumająca i uśmiechnięta
__________________
Wiwianna

Edytowane przez Wiwianna
Czas edycji: 2010-04-13 o 22:48 Powód: lit.
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 11:02   #221
MadameAmbra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 64
Dot.: Przedstawiam Wam Pucusia i Tymoteusza

Wiwianna ale tu ruch Jak założyłabyś wątek z pytaniem "czy solisz ?" to byś miała codziennie masę wpisów a Ty o ratowaniu psów?!
Kurcze, ludzie to lubią płakać jak już nie można pomóc a jak można, to siedzą cicho . Podbijam wątek!!!
__________________
MadameAmbra
MadameAmbra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 12:15   #222
dr_ka
Rozeznanie
 
Avatar dr_ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Wiadomości: 775
Dot.: Przedstawiam Wam Pucusia i Tymoteusza

Wspaniałe pieski i cudowny blog, którego na pewno będę często odwiedzać! Oby Tymcio i Pucuś znaleźli swoich ludzi, którzy pokochają ich w całej futrzanej okazałości..
dr_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 13:22   #223
milkanika
Rozeznanie
 
Avatar milkanika
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 751
Dot.: Przedstawiam Wam Pucusia i Tymoteusza

MadameAmbra, no niestety, fajne psiaki,ale takich bid pełno i nie każdy może coś pomóc, ja też mam trochę psiaków, by im domki znaleźć,a chętnych mało, więc ciężko się rozdwoić,
powodzenia życzę
milkanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 18:06   #224
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: Przedstawiam Wam Pucusia i Tymoteusza

Cytat:
Napisane przez dr_ka Pokaż wiadomość
Wspaniałe pieski i cudowny blog, którego na pewno będę często odwiedzać! Oby Tymcio i Pucuś znaleźli swoich ludzi, którzy pokochają ich w całej futrzanej okazałości..
Ja też zaglądam często na ten blog, jest świetnie pisany, pomijam już fakt, że służy szlachetnemu przedsięwzięciu

MadameAmbro, nie napiszę o swoich ekscesach z solą, włączyłam się w łańcuch pomocy i będę pisała o Pucusiu i Tymoteuszu Ale masz, rację nie ma to jak "dobry" temat

Ja wiem, że jest dużo "takich bid". Nie jesteśmy w stanie globalnie pomóc ale konkretnym zwierzętom na pewno tak! Niedawno, szukano na Wizażu opiekuna dla kotki chorej na białaczkę i znaleziono taką osobę! Trzeba szukać, pytać, tak właśnie robię. Może jestem strasznie naiwna ale wierzę w dobrych ludzi
__________________
Wiwianna

Edytowane przez Wiwianna
Czas edycji: 2010-04-14 o 20:56
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 18:28   #225
MadameAmbra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 64
Dot.: Przedstawiam Wam Pucusia i Tymoteusza

Weszłam na polecany przez Ciebie blog tej Pani Ori - Pełnia Lata w Domu Tymianka. Świetny ! Swoją drogą, podziwiam tę kobietę, takich ludzi jak ona jest coraz mniej.
Wiwianna a są jakieś wieści o nowych domach dla piesków? Ktoś się zgłosił? Takie urodziwe te pieski !
__________________
MadameAmbra
MadameAmbra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 12:33   #226
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: Przedstawiam Wam Pucusia i Tymoteusza

Ja też podziwiam założycielkę Domu Tymianka - za zaangażowanie w ratowanie zwierząt i miłość do naszych mniejszych braci.
Z ostatnie wiadomości jakie do mnie dotarły na temat Pucusia i Tymoteusza wynika, że psy nadal czekają. Są młode i zdrowe. Oba pieski zostały zaszczepione i odrobaczone.
Nowy Opiekunie, odezwij się do nas
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 09:51   #227
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Przedstawiam Wam Pucusia i Tymoteusza

mam nadzieję że ktoś je zaadoptuje
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 23:48   #228
dr_ka
Rozeznanie
 
Avatar dr_ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Wiadomości: 775
Dot.: Przedstawiam Wam Pucusia i Tymoteusza

Podbijam! Może ktoś zakocha się w Pucusiu i Tymku?
dr_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 15:43   #229
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: Przedstawiam Wam Pucusia i Tymoteusza

O to chodzi, że kilka osób już się zakochało ale... żadna nie ma możliwości przyjąć jednego z nich do domu. Ale tak, jak pisałam wcześniej, można też wspomóc fundację albo zaadoptować wirtualnie pieska! W ten sposób też można przyczynić się do polepszenia bytu psiaków!
Chętni z WIELKIM SERCEM poszukiwani Piszcie, piszcie kochane do mnie albo bezpośrednio do pani Renaty (anielicy istnej!) tu: http://pelnialatawdomutymianka.blogspot.com/


Z OSTATNIEJ CHWILI. Cytuję za Ori: "Tymoteusz, uśmiechnięty Tymoteusz nie zniósł zamknięcia w kojcu w psim hoteliku i z rozpaczy
i tęsknoty za bliskim kontaktem z człowiekiem obgryzł sobie do kości ogonek, pokaleczył łapy i pyszczek. "





http://pelnialatawdomutymianka.blogs...tymczasem.html

Szukajmy razem stałego domu dla Tymka, szukajmy póki jest jeszcze czas!
__________________
Wiwianna

Edytowane przez Wiwianna
Czas edycji: 2010-04-20 o 23:21
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 22:23   #230
MadameAmbra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 64
Dot.: Przedstawiam Wam Pucusia i Tymoteusza

"Tymoteusz nie zniósł zamknięcia w kojcu w psim hoteliku i z rozpaczy
i tęsknoty za bliskim kontaktem z człowiekiem obgryzł sobie do kości ogonek, pokaleczył łapy i pyszczek. "


Jezuuu! Poryczałam się Trzeba mu znaleźć ten prawdziwy dom z jakimś dobrym ludziem! Wizażanki, macie jakieś pomysły? Wpisywać się, może razem coś uradzimy!
Wiwianna dawaj tu jakieś nowe fotki!
__________________
MadameAmbra
MadameAmbra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 23:18   #231
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Przedstawiam Wam Pucusia i Tymoteusza

Najlepiej założyć wątek na dogomani- tam łatwiej o domek, choćby tymczasowy
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 11:00   #232
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: Przedstawiam Wam Pucusia i Tymoteusza

Tym razem zdjęcia Tymoteusza nie będą wesołe . Zobaczcie, jaki spustoszenia czyni samotność. Ogonek musiał zostać częściowo amputowany... Gdyby wiedział, że ma przyjaciela na zawsze, swojego pana/panią, do głowy nie przyszłoby mu obgryzanie swojego ciała!

Dodaję także nowe fotki Pucusia. Wszyscy mówią, że znowu (!) wypiękniał

Myślicie, że są na tym świecie 2 domy, które chciałyby przyjąć te psy? A może powinnam szukać jakiegoś Małego Księcia z własną ale przychylną Planetą


WhiteInnocent, masz rację ale sprawdzę, czy inne osoby zaangażowane w sprawę nie założyły tam wątku. Myślę jednak, że i Wizooż ma swoje możliwości

* zdjęcia ze strony blogerki Ori http://pelnialatawdomutymianka.blogspot.com/
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 01:14   #233
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: Przedstawiam Wam Pucusia i Tymoteusza

Dziewczyny, cudowna wiadomość! Tymoteusz znlazł dom! I to z wspanił rodziną Blogerka Ori to jest jednak czarodziejka
Czarny Pucuś wciąż czeka na swoje szczęście. Nie zapominajcie o nim! Pucuś poleca się jako najlepszy, najwierniejszy przyjaciel
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 17:02   #234
milenka22
Rozeznanie
 
Avatar milenka22
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 921
Dot.: Przedstawiam Wam Pucusia i Tymoteusza

Ja również polecam adopcje takich zwierząt. Sama mam suczkę znajdkę, adoptowaliśmy ją gdy miała już ok 6 lat w dodatku spodziewała się maluchów. Miała pokaleczoną szyję- urwała sie z jakiegoś owiniętego wokół szyji sznurka i obroża wżynała jej się w gardło. Musieliśmy ją uśpić (zastrzykiem na 45 min) z pomocą straży miejskiej aby jej to zdjąć i opatrzeć bo nie pozwalała się do siebie zbliżyć. Teraz jest z nami już jakieś 3 lata i jest najwierniejszym, najgrzeczniejszym i najwdzięczniejszym z naszych psów. Nic nie broi i zawsze się słucha, ze wszystkiego się cieszy. Daleko jej do rozpieszczonych i rozwydrzonych szczeniaków. Dianka po prostu docenia miłość i bezpieczeństwo jakie od nas dostała. To jest piesek podwórkowy i mieszka w boksie, ale jej to nie przeszkadza, chętnie tam wchodzi i nigdy nie próbowała uciec bo to schronienie daje jej poczucie bezpieczeństwa. Ona już zasmakowała wolności i bycia niczyją, teraz cieszy się, że ma swoje własne kochające państwo gdy wychodzimy na spacery to trzyma się blisko mnie i reaguje na każde zawołanie. Polecam gorąco adopcję bezdomnych, doświadczonych przez los piesków. One wam się za to stokroć odwdzięczą.
__________________
Płacz jest ostatnią deską ratunku - nie pierwszą!
milenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 20:19   #235
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: Przedstawiam Wam Pucusia i Tymoteusza

Cytat:
Napisane przez milenka22 Pokaż wiadomość
Ja również polecam adopcje takich zwierząt. Sama mam suczkę znajdkę, adoptowaliśmy ją gdy miała już ok 6 lat w dodatku spodziewała się maluchów. Miała pokaleczoną szyję- urwała sie z jakiegoś owiniętego wokół szyji sznurka i obroża wżynała jej się w gardło. Musieliśmy ją uśpić (zastrzykiem na 45 min) z pomocą straży miejskiej aby jej to zdjąć i opatrzeć bo nie pozwalała się do siebie zbliżyć. Teraz jest z nami już jakieś 3 lata i jest najwierniejszym, najgrzeczniejszym i najwdzięczniejszym z naszych psów. Nic nie broi i zawsze się słucha, ze wszystkiego się cieszy. Daleko jej do rozpieszczonych i rozwydrzonych szczeniaków. Dianka po prostu docenia miłość i bezpieczeństwo jakie od nas dostała. To jest piesek podwórkowy i mieszka w boksie, ale jej to nie przeszkadza, chętnie tam wchodzi i nigdy nie próbowała uciec bo to schronienie daje jej poczucie bezpieczeństwa. Ona już zasmakowała wolności i bycia niczyją, teraz cieszy się, że ma swoje własne kochające państwo gdy wychodzimy na spacery to trzyma się blisko mnie i reaguje na każde zawołanie. Polecam gorąco adopcję bezdomnych, doświadczonych przez los piesków. One wam się za to stokroć odwdzięczą.


Milenko, Twoją wypowiedź cytuję z wielką przyjemnością . Chciałabym, by takich ludzi jak Ty było więcej! I niech przybywa szczęśliwych zwierząt, które znalazły dom i Swojego Człowieka
Tymoteusz wreszcie szczęśliwy. Teraz czas na Pucusia! Każdy kto go widzi, mówi "jaki piękny", "jaki mądry". I to wszystko prawda! Tylko dlaczego wciąż siedzi w kojcu i czeka na swojego wybawiciela?
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 11:44   #236
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Przedstawiam Wam Pucusia i Tymoteusza

Cytat:
Napisane przez Wiwianna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, cudowna wiadomość! Tymoteusz znlazł dom! I to z wspanił rodziną
super wiadomosc
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 16:52   #237
milenka22
Rozeznanie
 
Avatar milenka22
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 921
Dot.: Przedstawiam Wam Pucusia i Tymoteusza

Jeszcze tylko Pucuś czeka na swoje państwo
__________________
Płacz jest ostatnią deską ratunku - nie pierwszą!
milenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 19:14   #238
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Przedstawiam Wam Pucusia i Tymoteusza

Cytat:
Napisane przez Wiwianna Pokaż wiadomość
Czarny Pucuś wciąż czeka na swoje szczęście. Nie zapominajcie o nim! Pucuś poleca się jako najlepszy, najwierniejszy przyjaciel
Wiwianna, Pucuś mi przypomina pit bulla. Może umieść ogłoszenie na forum: http://amstaff-pitbull.eu/viewforum.php?f=69
W dziale szukam nowego domu. Można zakładać tematy psom do przygarnięcia.
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 00:22   #239
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: Przedstawiam Wam Pucusia i Tymoteusza

Cytat:
Napisane przez tygrysia Pokaż wiadomość
Wiwianna, Pucuś mi przypomina pit bulla. Może umieść ogłoszenie na forum: http://amstaff-pitbull.eu/viewforum.php?f=69
W dziale szukam nowego domu. Można zakładać tematy psom do przygarnięcia.
Tygrysiu, to jest myśl Zaraz się tam rozejrzę!
Pit pull? Coś w tym jest Ale ten wdzięk i klasa są ponadrasowe i ponadczasowe
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 09:57   #240
dr_ka
Rozeznanie
 
Avatar dr_ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Wiadomości: 775
Dot.: Przedstawiam Wam Pucusia i Tymoteusza

Co tam słychać u pieseczków? Udało się znaleźć im jakiś domek?
dr_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-05 05:03:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:54.