Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕 - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-06, 13:26   #1111
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

_toja o to, to, w klubie mamy przeciez specjalny watek od jedzenia

Cooosik trzymam kciuki, aby znow plytki wzrosly, a nie spadaly!

Cay nie, moj nie ulewal jak jadl marchewke.

Moje dziecko dzisiaj w takim tempie wciagnelo cukinie, ze bylam w szoku. Pierwszy raz podalam, a tak posmakowala, ze az sie trzasl. Pozniej dalam mu jeszcze troszke w takim smoczku z siatki (?) do pociumkania i wyssal dwa kawalki. Nie wiem czy jak na pierwszy raz to nie za duzo, ale licze, ze bedzie wszystko w porzadku.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
<3
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 13:28   #1112
Lovvi23
Zadomowienie
 
Avatar Lovvi23
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 947
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
25 lat to ja miałam, jak męża poznałam

Tez się zastanawiam nad łączonymi urodzinami - mąż ma tydzień przed córką.

Czy wasze dzieci też tak potem ulewają marchewką? Bo ja mam aktualnie wszystko w marchewce....

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Lovi, zrób dla spokoju morfologię.
U nas nie ulewa wcale po zjedzeniu warzyw..
Natomiast mlekiem czasem jej się zdarzy, np przy odbiciu (pewnie za dużo)

Dzięki dziewczyny za rady, zrobię ta morfologie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez fiolek7317 Pokaż wiadomość
_toja o to, to, w klubie mamy przeciez specjalny watek od jedzenia

Cooosik trzymam kciuki, aby znow plytki wzrosly, a nie spadaly!

Cay nie, moj nie ulewal jak jadl marchewke.

Moje dziecko dzisiaj w takim tempie wciagnelo cukinie, ze bylam w szoku. Pierwszy raz podalam, a tak posmakowala, ze az sie trzasl. Pozniej dalam mu jeszcze troszke w takim smoczku z siatki (?) do pociumkania i wyssal dwa kawalki. Nie wiem czy jak na pierwszy raz to nie za duzo, ale licze, ze bedzie wszystko w porzadku.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iga też bardzo lubi cukinie 😄 chyba najbardziej z tego co do tej pory podawalismy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lovvi23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 13:31   #1113
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Ona nawet kilka godzin później jak uleje mlekiem to jest tam jeszcze marchewka :/ właśnie moczę całą wannę rzeczy w odplamiaczu....
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 13:47   #1114
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Generalnie nie ulewa, ale przez to że uwielbia leżeć na brzuchu i bawi się tak przez 90% czasu, to czasem jak się przewróci tuż po jedzeniu to uleje.
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 13:51   #1115
Ewka788
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 427
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Ile wy produkujecie. Nie ogarniam tego. U nas nocka bez zmian. Tz pogonilam do salonu a my śpimy razem w łóżku i karmimy się na śpiocha. Dzień póki co bardzo spoko, udało mi się ugotować obiad, zrobić dwa prania, poprasować i łazienkę ogarnąć. Byliśmy z młodym na spacerze. Ogólnie bardzo udany dzionek. Co do naczyń to my mamy miseczkę z przystawka i pokrywką akuku a łyżeczkę babyono. My dziś jedliśmy buraka. Młody zjadł dosyć sporo. Dałam też ziemniaczka z cukinia i parę łyżeczek też pokosztowal. Buraczek mu smakował, tylko pcha od wczoraj rączki do buzi jak je i cały był w buraku a ja "mądra" jeszcze mi białego rampersa ubrałam.
Ewka788 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 13:57   #1116
Goszka30
Raczkowanie
 
Avatar Goszka30
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 272
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
[/COLOR]Nowe udzielające się mamusie, poproszę o Wasze dane (na wzór 1 strony) żebym mogła skopiować i wkleic, i dołączyć Was do Nas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podaję swoje dane:
Goszka30, 27 lat, druga ciążą (1 ciąża aniołek), dziewczynka
TP 13.01.2018 SN 15.01.2018

Cay moja raz ulała marchewką, na samym początku rozszerzania diety, teraz już nie.

Moja córka ostatnio nie daje nam spać w nocy. Na śpiocha przewraca się na brzuch i płacze, bo nie może usnąć na brzuchu... Czy wasze dzieci też tak robią, co można zrobić żeby tak nie robiła?
Goszka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 14:07   #1117
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Cytat:
Napisane przez Lovvi23 Pokaż wiadomość
Majaa- hehehe może ja też bym nie myślała Ale z Tz mieszkamy już 8 lat razem.. I tak pusto było 🤣
Jest odpowiedni partner to na co czekać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To w bardzo młodym wieku razem zamieszkaliście, no i ładny staż związku macie
Cytat:
Napisane przez Lovvi23 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie mam żadnych talerzykow, wydaje mi się to teraz zbednym wydatkiem, a po co ma mi leżeć i miejsce zajmować Kupię jak Iga będzie miała zacząć jeść BLW Łyżeczkę kupiłam zwykłą chyba firmy Canpol.
Ale chętnie poczytam co polecacie

A wracając do zabawek, ostatnio polecalyscie szczeniaczka-uczniaczka, my wybralysmy siostrzyczke szczeniaczka Iga zaczarowana polecacie jeszcze jakieś fajne zabawki?



W ogóle to mam problem i potrzebuje waszej rady, bo ja sama już nie wiem co mam z tym fantem zrobić. Nie wiem czy pamiętacie jak ostatnio wspominałam o tym, że Iga zrobiła histerię gdy ja zostawiłam u Mamy Tz No i wracając do tematu... mama Tz mówi do mnie, że Iga w samochodzie chyba opalila sobie nozke, bo miała całą czerwoną. Do domu gdy wróciłam na nozce pokazały sie takie plamki czerwono-fioletowe, myślałam że może wujek z brodą ja całował albo co... I jakieś uczulenie Ale szukałam informacji w Internecie i raczej są to wybroczyny od przesilenia (U nas najprawdopodobniej od płaczu). Na dzień dzisiejszy widać, że schodzą Ale teraz nie wiem... W poniedziałek pójść z nią do pediatry? Czy dzwonic i umawiac prywatnie jeszcze dzis ? Szczepienie mamy 17-tego czy może wtedy pokazać zdjęcie?

Czytałam, że gdy organizm jest zdrowy to nie powinno być takiej sytuacji. Już naczytalam się o bialaczce i innych chorobach i prawie na zawał zeszlam




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lewy Twix miał takie wybroczyny na nóżkach jak byliśmy w szpitalu. Jemu się zrobiły, bo go pielęgniarki mocno trzymały przy zakładaniu welflonu jeszcze później pani dr na obchodzie pytała się co to jakbym to ja zrobiła dziewczyny dobrze radza, zrób morfologię.
Cytat:
Napisane przez cooos_ik Pokaż wiadomość
Moja corka ma maloplytkowosc i zawsze w takim przypadku gdy pojawią się jakieś wybroczyny lub krwawienia każą robic morfologie. Ja bym na Twoim miejscu zrobiła morfo w laboratorium dla spokoju, wyniki dla takiego dziecka powinny byc w ciagu kilku minut i mozesz zrobic o każdej porze dnia.
W ogole to nie wspomniałam, plytki nam ladnie rosły dwa tygodnie temu, a teraz znowu spadają jak na złość nie mogę sie dodzwonic do szpitala do tej lekarki co nas kierowała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od czego to? Mam nadzieję, że zaczną rosnąć
Cytat:
Napisane przez Goszka30 Pokaż wiadomość
Podaję swoje dane:
Goszka30, 27 lat, druga ciążą (1 ciąża aniołek), dziewczynka
TP 13.01.2018 SN 15.01.2018

Cay moja raz ulała marchewką, na samym początku rozszerzania diety, teraz już nie.

Moja córka ostatnio nie daje nam spać w nocy. Na śpiocha przewraca się na brzuch i płacze, bo nie może usnąć na brzuchu... Czy wasze dzieci też tak robią, co można zrobić żeby tak nie robiła?
Moi też tak robili jak nauczyli się przewracać na brzuch, koszmar trwał chyba 4 dni. Teraz nadal przekręcają się na brzuch, ale już nie robią awantur.

Właśnie karmię Prawe Twixa i mi się chichra do cycka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-06, 14:14   #1118
Ewka788
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 427
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Amparo mój też często się chichra do cycka. Czasem jak się też wzbudza to zerka kątem oka jak widzi że jestem obok to się uśmiecha
Ewka788 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 15:05   #1119
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Goszka, moja też tak robiła. Teraz już mam wrażenie że lepiej jej się śpi na brzuszku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 15:53   #1120
Ajtra
Raczkowanie
 
Avatar Ajtra
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 225
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

U mnie też czasem jest chichranie się/gadanie do cycusia, ale od kilku dni zauważyłam jeszcze coś - jak je, to najpierw tak delikatnie gładzi cycusia przysuwając paluszki coraz bliżej ust, a potem bach i ssie oprócz cyca kciuk albo palec wskazujący już jej nie wystarczam

W ogóle czasem mam wrażenie, że jej przeszkadzam wczoraj jak wieczorem myłam zęby, to słyszę takiego dość głośnego bączka - myślę, oho, zaraz będzie krzyk , ale twardo kończę z tymi zębami. Cisza, to jeszcze poszłam do kuchni coś tam posprzątać i w sumie minęło chyba z 15 minut jak dotarłam do córy, a ta sobie grzecznie patrzy w obrazki i przytula misia , ale jak ja przyszłam, to od razu płacz w nocy też się czasem obudzi, coś sobie tam gada, a jak tylko zobaczy, że biorę pieluszkę (używam przy karmieniu), to zaczyna marudzenie

Lovvi23 dla własnego spokoju bym to sprawdziła. Pewnie nic poważnego, ale lepiej się będziesz czuła jak skontrolujesz.

U nas dalej bez szału z rozszerzaniem diety, ale i ja nie mam parcia - jak będzie gotowa, to zje ze smakiem, chyba nie będzie całe życie mi na cycu wisieć. Chyba

A co do roczku, to pewnie w weekend po coś zorganizujemy
Ajtra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 16:03   #1121
Ewka788
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 427
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Ajtra to nieźle ci córa zajada, jeszcze jej paluszek potrzebny oprócz cycusia. Mój z kolei zaczął poklepywac też cyca przy jedzeniu. A jak je i śpi to musi sobie trzymać. Ach, ci faceci😜mój młody śpi już 2,5 godziny. Ja już wszystko co chciałam zrobiłam i leżę z nim bo nie mam co robić. Moja mama dziś mnie znowu rozwaliła pytaniem o rozszerzanie diety. A dajesz mu już skórkę od chleba? To daj mu chociaż biszkopcika... no to jabłuszko...no ileż można?! Dziecko niecałe dwa tygodnie je coś poza cycem i już ma wszystko od razu jeść.
Ewka788 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-06, 17:00   #1122
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Goszka moj tez jak nauczyc odwracac sie na brzuch to milion razy do niego wstawlam w nocy odwracac, po kilku dniach to minie

Bylismy na basenie, dzieć sie pochlapal, poszlam z nim usiac na lezak zeby sie zagrzal i zasnal reszte basenu siedzialam i czekalam jak dziecko sie obudzi



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
<3
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 18:07   #1123
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Co do urodzin, to u nas wypadają 26.12, więc będziemy w tym dniu wyprawiać. Problem polega tylko na tym, że zwykle w tym dniu rodzina spotyka się na obiad, więc może się okazać, że urodziny będziemy zaczynali już od obiadu...
No i rodzina to nie problem, ale dwoje chrzestnych to nasi przyjaciele i wiadomo, że święta będą spędzać ze swoją rodziną, nie wiem jak ugryźć ten temat, żeby nie byli wyłączeni z obecności u chłopców.

LITTLE BEATLE ja mam dla córki snapa 4 sport - uwielbiam go 😍
Dla chłopców planujemy lada moment kupić snapa duo, powstrzymuje mnie jeszcze jedynie to, że nie ma przekładanych siedzisk i nie wiem czy będą chcieli jeździć nie widząc mnie.
olilina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 18:31   #1124
Goszka30
Raczkowanie
 
Avatar Goszka30
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 272
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Mam nadzieję że córce minie to przewracanie się na brzuch na śpiocha tak jak waszym dzieciom Bo już prawie 2 tygodnie chodzę niewyspana

Ewka, u mnie z kolei mąż chciał szybko rozszerzać dietę. Wg niego jak na słoiczku było napisane po 4 miesiącu to znaczy że jak dziecko skończy 4 miesiące można wszystko na raz podawać. Kiedyś jak poszłam na zakupy podał córce banana. Skończyło się półgodzinnym płaczem...
Goszka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 18:40   #1125
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Cytat:
Napisane przez Goszka30 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że córce minie to przewracanie się na brzuch na śpiocha tak jak waszym dzieciom Bo już prawie 2 tygodnie chodzę niewyspana
ale dlaczego się boisz? mój Kuba śpi na brzuchu, ja normalnie śpie obok. O ile nie śpi na poduszce to się nie udusi, nic jej nie będzie u mnie już się wycwanił bo w nocy przychodzi do mnie i kładzie się na mojej poduszce na szczęście już zauważyłam, że jak się położy tak, że mu kiepsko się oddycha to zaraz zmienia pozycję (choć wiadome jak jest noc to kładę go zdala od siebie by miał więcej do przejścia )

olilina super! właśnie koleżanki mają i też zachwycone

Kuba coraz fajniej przybiera pozycję do siadania dziś tak się gapił w moje jedzenie, że mu kawałek chlebka dałam. Zdziwiony był ale zjadł a tak to ruszamy za 3 dni z jedzeniem choć chyba po prostu będę mu dawała to co nam, zobaczymy co z tego wyjdzie.
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside

Edytowane przez LittleBeetle
Czas edycji: 2018-07-06 o 18:43
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 18:52   #1126
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Ogłaszam że moje dziecko w końcu ma sukces w jedzeniu!

Zjadła 1/4 słoiczka bez wypluwania i odruchu wymiotnego. I wydaje mi się, że u nas chyba problemem była temperatura- w temp pokojowej nic a nic nie chciała a dziś jej podgrzałam do temp ciała to wcinała ze smakiem. Nawet trochę wody popiła

Co do spania na brzuchu- nasze dzieci są już na tyle duże, że zmieniają pozycję jak im niewygodnie, byleby tylko poduszek nie było i będzie ok
_toja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 19:23   #1127
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Myślę że Goszce nie przeszkadza to, że córka śpi na brzuszku, tylko to że wtedy się wybudza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 19:27   #1128
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Co do urodzin, to u nas wypadają 26.12, więc będziemy w tym dniu wyprawiać. Problem polega tylko na tym, że zwykle w tym dniu rodzina spotyka się na obiad, więc może się okazać, że urodziny będziemy zaczynali już od obiadu...
No i rodzina to nie problem, ale dwoje chrzestnych to nasi przyjaciele i wiadomo, że święta będą spędzać ze swoją rodziną, nie wiem jak ugryźć ten temat, żeby nie byli wyłączeni z obecności u chłopców.

LITTLE BEATLE ja mam dla córki snapa 4 sport - uwielbiam go
Dla chłopców planujemy lada moment kupić snapa duo, powstrzymuje mnie jeszcze jedynie to, że nie ma przekładanych siedzisk i nie wiem czy będą chcieli jeździć nie widząc mnie.
A teraz jaki masz wózek dla chłopców?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 19:38   #1129
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

LittleBeetle jak w końcu usnie to sprawdze.

Co do niechęci w jedzeniu, trzeba próbować i się nie poddawać

My ruszamy od poniedzialku, ale od kilku dni daje jej spróbować smaku, np. Banana, nektarynki a dziś ziemniaka.

Mamy kolejny etap zaliczony, Helci w końcu udało się włożyć stopkę do buzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-06, 20:10   #1130
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Cytat:
Napisane przez amparo27 Pokaż wiadomość
A teraz jaki masz wózek dla chłopców?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz mamy dorjan, niedawno przeniosłam ich do spacerówki, bo w gondolach juz się robiło zbyt ciasno, ale w spacerówce rozłożonej na płasko też już ledwo się mieszczą, a gdzie tam jeszcze do siedzenia u nich 😲
olilina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 20:54   #1131
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Teraz mamy dorjan, niedawno przeniosłam ich do spacerówki, bo w gondolach juz się robiło zbyt ciasno, ale w spacerówce rozłożonej na płasko też już ledwo się mieszczą, a gdzie tam jeszcze do siedzenia u nich
Ja mam tfk adventure i on nie ma takiej spacerówki pomiędzy, tylko taką dla większych dzieci, ale rozkłada się na płasko. Póki co Twixy mieszczą się w gondolach. Myślę, że w sierpniu się przesiądziemy. Ile Twoi teraz ważą?





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 07:14   #1132
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Dzień dobry

Promocja na tule http://www.bobasnafali.pl/category/p...a-free-to-grow chociaż nie wiem czy to dobre ceny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 07:39   #1133
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Cytat:
Napisane przez amparo27 Pokaż wiadomość
Ja mam tfk adventure i on nie ma takiej spacerówki pomiędzy, tylko taką dla większych dzieci, ale rozkłada się na płasko. Póki co Twixy mieszczą się w gondolach. Myślę, że w sierpniu się przesiądziemy. Ile Twoi teraz ważą?





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W tfk to pewnie dłużej pojeździcie 😊
Ten większy 7,6 a mniejszy 6,8. Ubranka nosimy na 74/80 i właśnie na długość na płasko mi sie przestają mieścić, gdyby siedzieli pewnie byłoby inaczej, ale u nas do siedzenia to jeszcze trochę.
olilina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 08:10   #1134
Barb83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 415
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Goszka-moj maluch przez jakieś 2 tygodnie przekręcal się na brzuch i wkurzal przy tym, że nie umie z powrotem na plecy. Rozbudza mnie przy tym kilkanaście razy w nocy.. Przekłada łam go na plecy, a on znów na brzuch i tak w kółko. Chodziłam rano jak zombie, aż wreszcie przeszło mu, jak nawet zasnie na brzuchu, to już się nie wkurza i budzi się dopiero na cyca. Może u ciebie też tak będzie. Mój teraz jest ma manie leżenia na brzuszku, odkąd sam się nauczył przekręcania, bo wcześniej, to nie lubił.

Zori- gratuluję stopy w buzi. Mój wczoraj właśnie ciągnął w kierunku buzi, ale jeszcze nie wsadził.

Od 2 dni zaczęliśmy rozszerzanie diety. Dałam marchewkę. Smakowało mu.

Cay-właśnie wczoraj mu się ulało Marchewka, a potem jeszcze mlekiem trochę zabarwionym Marchewka. Pewnie brzuszek się musi przyzwyczaić.. No chyba, że to się będzie powtarzać, to na razie poczekam z rozszerzaniem..
Barb83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 08:31   #1135
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Cytat:
Napisane przez Demeter_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Promocja na tule http://www.bobasnafali.pl/category/p...a-free-to-grow chociaż nie wiem czy to dobre ceny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
W tfk to pewnie dłużej pojeździcie
Ten większy 7,6 a mniejszy 6,8. Ubranka nosimy na 74/80 i właśnie na długość na płasko mi sie przestają mieścić, gdyby siedzieli pewnie byłoby inaczej, ale u nas do siedzenia to jeszcze trochę.
To mój większy waży tyle co Twój mniejszy ubranka mamy 68/74. Moi też się nie biorą do siadania. W ogóle to przepraszam, że tak Ci się o wszystko wypytuję, ale jestem ciekawa, bo nie mam drugiej mamy bliźniąt z podobnym terminem porodu na sali wybudzeniowej leżałam z dziewczyną, która miała CC po mnie, też bliźniaki. Żałuję, że nie wymieniłyśmy się kontaktami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 08:33   #1136
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Moje dziecko od kilku dni jest HNB + ADHD + owsiki w dupie + doprowadze matkę i ojca do skraju wytrzymałości.

W dzień okej, jest wesoły i wymagający ale dzień to dzień, niech korzysta. Ale w nocy od kilku dni śpi ładnie od 19/20, zależy jak długo uda się go przeciągnąć i jak się obudzi na butle to potem są 3h przerwy w dostawie snu. Następuje totalna zabawa, pisk, jęczęnie, kwekanie, marudzenie... 3h które doprowadzają mnie i męża do szewskiej pasji Najgorsze jest to, że znalazł sobie porę na kupę, właśnie w nocy. I przez to się rozbudza.

Oszaleje niedługo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 08:39   #1137
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Cytat:
Napisane przez Demeter_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Promocja na tule http://www.bobasnafali.pl/category/p...a-free-to-grow chociaż nie wiem czy to dobre ceny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


My płaciliśmy 390 jak było promo 20% z okazji tygodnia bliskości czy coś takiego.
Aaa tylko nie mamy free to grow bo bobas już duży to nie trzeba
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 09:13   #1138
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Amparo, a nie próbowałaś odnaleźć jej na grupie na FB? Widziałam że u nas w mieście tak się szukają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 11:23   #1139
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
Moje dziecko od kilku dni jest HNB + ADHD + owsiki w dupie + doprowadze matkę i ojca do skraju wytrzymałości.

W dzień okej, jest wesoły i wymagający ale dzień to dzień, niech korzysta. Ale w nocy od kilku dni śpi ładnie od 19/20, zależy jak długo uda się go przeciągnąć i jak się obudzi na butle to potem są 3h przerwy w dostawie snu. Następuje totalna zabawa, pisk, jęczęnie, kwekanie, marudzenie... 3h które doprowadzają mnie i męża do szewskiej pasji Najgorsze jest to, że znalazł sobie porę na kupę, właśnie w nocy. I przez to się rozbudza.

Oszaleje niedługo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ten słodziak z pięknymi oczkami? Nie wierzę nie no, wiem co czujesz. U nas też kilka nocy z rzędu były kupy w nocy i potem zabawa. Na szczęście minęło.
Cytat:
Napisane przez Demeter_ Pokaż wiadomość
Amparo, a nie próbowałaś odnaleźć jej na grupie na FB? Widziałam że u nas w mieście tak się szukają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nawet nie pamiętam jak miała na imię i w ogóle jakoś tak głupio by mi było jej szukać. Leżałyśmy razem tylko parę godzin.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 16:20   #1140
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Moje dziecko od 13 nie śpi. Jęczy, pokłada się ale nie uśnie bo jesteśmy w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Demeter_
Czas edycji: 2018-07-07 o 16:30
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-29 19:39:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.