Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-26, 21:17   #1501
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Mam nadzieję, że macie rację, bo się nastawiłam, że mnie przyjmą, bo tak mi powiedzieli na rozmowie kwalifikacyjnej , ale chyba jutro do nich zadzwonię, bo się denerwuję , co o tym myślicie ?
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 21:22   #1502
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

nie dzwon..nie narzucaj sie bo z siebie wariata zrobisz tylko...maja zadzwonic to zadzwonia i juz..cierpliwosci nieco..
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 21:27   #1503
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
nie dzwon..nie narzucaj sie bo z siebie wariata zrobisz tylko...maja zadzwonic to zadzwonia i juz..cierpliwosci nieco..
Jestem raczej nie cierpliwa ale spróbuję jakoś do poniedziałku wytrzymać , może do tego czasu wyślą mi potwierdzenie, bo ta koleżanka była 2 tygodnie po mnie na rozmowie kwalifikacyjnej dlatego się denerwuję czemu do niej napisali a do mnie nie
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 22:46   #1504
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez cosmetologin Pokaż wiadomość
Jestem raczej nie cierpliwa ale spróbuję jakoś do poniedziałku wytrzymać , może do tego czasu wyślą mi potwierdzenie, bo ta koleżanka była 2 tygodnie po mnie na rozmowie kwalifikacyjnej dlatego się denerwuję czemu do niej napisali a do mnie nie
w ten weekend i na początku tygodnia są egzaminy, więc jest lekka zadymka, więc moze to byc rowniez tym spowodowane. Cierpliwosci.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 00:05   #1505
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

oooo to ja sie wpakuje na rozmowe jak oni beda smigac i sie dyplomowac :P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 08:50   #1506
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość
w ten weekend i na początku tygodnia są egzaminy, więc jest lekka zadymka, więc moze to byc rowniez tym spowodowane. Cierpliwosci.
Dziękuję Agatko, to poczekam jeszcze do końca przyszłego tygodnia. Po prostu mi bardzo na tej szkole zależy stąd taksię denerwuję .
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 14:42   #1507
equ
Raczkowanie
 
Avatar equ
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 30
GG do equ
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez cosmetologin Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że macie rację, bo się nastawiłam, że mnie przyjmą, bo tak mi powiedzieli na rozmowie kwalifikacyjnej , ale chyba jutro do nich zadzwonię, bo się denerwuję , co o tym myślicie ?
Hello, mi na rozmowie kwalifikacyjnej powiedzieli ze jestem przyjety, wplacilem odrazu wpisowe. Jesli Tobie powiedzieli ze jestes przyjeta to jestes przeciez przyjeta, raczej nie oczekuj potwierdzenia telefonicznego :P najwyzej zadzwon, i zapytaj kiedy mozesz wplacic wpisowe (podaj swoje nazwisko itd.) to przeciez jak Ci powiedza np."a w takich i takich dniach mozna porzyjsc" to wiadomo ze jestes przyjeta ... teraz czekac (przypuszczalnie do sierpnia) na telefon /maile z dodatkowymi informacjami o roku szkolnym....
pozdrawiam
btw dzienne czy zaoczne ^^ ? do zobaczenia

Edit:
udanego weekendu zycze wszystkim :P

Edytowane przez equ
Czas edycji: 2009-06-27 o 14:43
equ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 15:49   #1508
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez equ Pokaż wiadomość
Hello, mi na rozmowie kwalifikacyjnej powiedzieli ze jestem przyjety, wplacilem odrazu wpisowe. Jesli Tobie powiedzieli ze jestes przyjeta to jestes przeciez przyjeta, raczej nie oczekuj potwierdzenia telefonicznego :P najwyzej zadzwon, i zapytaj kiedy mozesz wplacic wpisowe (podaj swoje nazwisko itd.) to przeciez jak Ci powiedza np."a w takich i takich dniach mozna porzyjsc" to wiadomo ze jestes przyjeta ... teraz czekac (przypuszczalnie do sierpnia) na telefon /maile z dodatkowymi informacjami o roku szkolnym....
pozdrawiam
btw dzienne czy zaoczne ^^ ? do zobaczenia

Edit:
udanego weekendu zycze wszystkim :P
Okazało się, że do mojej koleżanki nie dzwonili tylko ona sama do nich napisała i wtedy jej odpisali, że jest przyjęta.
Mi na rozmowie kwalifikacyjnej powiedzieli, że jestem przyjęta i wtedy od razu wpłaciłam wpisowe tylko mam takie obawy, bo na rozmowie nie rozmawiałam z samą dyrektorkę, no ale masz rację chyba nie powinnam się w takim razie martwić
Ja zaoczne a Ty ?
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 15:54   #1509
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Tu widze ze wiekszosc na zaoczne.
JA chyba tez sie wybieram do AWIS i tez na zaoczne
Fajnie sie bedzie spotkac z Wami wszystkimi tutaj
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 15:54   #1510
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Tu widze ze wiekszosc na zaoczne.
JA chyba tez sie wybieram do AWIS i tez na zaoczne
Fajnie sie bedzie spotkac z Wami wszystkimi tutaj
Fajnie
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 16:24   #1511
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

a sie bedziemy mazaaac heheh
a ja musze znowu przelozyc rozmowe kwalifikacyjna na przyszly tydzien hehe oni mnie tam zlinczuja :P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-28, 20:08   #1512
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Witam wszystkich, jestem nowa na watku i chcialam sie przywitac. Marzy mi sie kurs/studium wizazu, jednak ide we wrzesniu na studia dzienne ( raczej nie przyjmuje opcji niedostania sie ) i szukalabym czegos zaocznego, jesli chodzi o wizaz.
Czy sa osoby studiujace dziennie na uczelni a robiace studium bardz kurs weekendowo/zaocznie? Da sie to jakos pogodzic? Ciezko jest? Czy kursy zaoczne sa w jakimkolwiek stopniu gorsze od dziennych?
Pozdrawiam, mam nadzieje, ze ktos bedzie mogl mi pomoc.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 12:00   #1513
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, jestem nowa na watku i chcialam sie przywitac. Marzy mi sie kurs/studium wizazu, jednak ide we wrzesniu na studia dzienne ( raczej nie przyjmuje opcji niedostania sie ) i szukalabym czegos zaocznego, jesli chodzi o wizaz.
Czy sa osoby studiujace dziennie na uczelni a robiace studium bardz kurs weekendowo/zaocznie? Da sie to jakos pogodzic? Ciezko jest? Czy kursy zaoczne sa w jakimkolwiek stopniu gorsze od dziennych?
Pozdrawiam, mam nadzieje, ze ktos bedzie mogl mi pomoc.
to zależy od szkoły. w Akademii Wizażu i Stylizacji we Wrocławiu, zaoczne są w sb i nd co 2 tyg, a dzienne w pon i wt co 2 tyg, także zajęć jest po równo. Ale to musisz popatrzeć na stronach szkół i wszystkiego się dowiesz.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 08:08   #1514
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez fredulek Pokaż wiadomość
Witam mam duuuuzy problem i mętlik w głowie mam nadzieje ze ktos mi doradzi...poszukuje szkoły studium wizazu i charakteryzacji i stylizacji w warszawie, mysle o szkole dziewulskich lub in art na mazowieckiej, co o tym myslicie??

podbijam
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 10:20   #1515
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Agatka, dzieki, postaram sie znalezc cos dla siebie. I pozostaje mi wertowac watek od poczatku.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 11:12   #1516
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, jestem nowa na watku i chcialam sie przywitac. Marzy mi sie kurs/studium wizazu, jednak ide we wrzesniu na studia dzienne ( raczej nie przyjmuje opcji niedostania sie ) i szukalabym czegos zaocznego, jesli chodzi o wizaz.
Czy sa osoby studiujace dziennie na uczelni a robiace studium bardz kurs weekendowo/zaocznie? Da sie to jakos pogodzic? Ciezko jest? Czy kursy zaoczne sa w jakimkolwiek stopniu gorsze od dziennych?
Pozdrawiam, mam nadzieje, ze ktos bedzie mogl mi pomoc.
w mojej grupie a AWiS kilka dziewczyn zrezygnowało bo nie dawało rady na dwóch kierunkach, jak już wcześniej pisałam mamy wiele prac domowych i ta szkoła pochłania wiele czasu poza szkolnego, nie wiem jak jest w innych szkołach ale moim zdaniem będzie Ci cięzko pogodzić dwie szkoły.

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość
dobrze prawisz Liczą sie przede wszystkim umiejetnosci. To tak, jesli chodzi o sesje zdjeciowe, telewizje, czy prace z indywidualnymi klientkami. A jak nie ma sie umiejetnosci, to mozna uderzac do firm kosmetycznych, jako konsultantka-wizazystka, bo tam umiejetnosci raczej nie sprawdzaja;] A i tak wiekszosc czasu to sie stoi przy kosmetykach i namawia na ich kupno. Tylko czasem jakas babka chce sie pomalowac. Takze to akurat średnio rozwija.
ja tak pracowałam w Inglocie - wytrzymałam 2 miesiące i mi nerwy puściły, bo laski na mnie syczały jak komuś tańsze coś poleciłam, a one prawiły : nie ważne czy pasuje - sprzedawaj droższe. A ja osoba uczciwa nie chciałam tak, wydaje mi się że rola wizażysty jest taka aby wydobywać piękno a nie deprymować ludzi.
Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
nooo mnie ostatnio w douglasie dopadlaaa jedna taka i mi kreski robila:Poczywiscie namowila mnie na pikny rozswietlacz i liner no aleee ja sie o kreski nie prosilam :P
Tez mysle ze zalezy co kto oczekuje od takiego tytulu..czy chce faktycznie malowac ludzi,bawic sie i na sesjach malowac czy innych "uroczystosciach" czy wystarczy komus bycie taka wlasnie konsultantka..ja uwazam ze jak ktos jest dobry to papier nie jest konieczny alee fakt ze w naszym kraju sie przydaje gdyby sie chcialo gdzies wyzej ruszyc..mowie tu o tv np..choc tez nie mam pewnosci czy to takie potrzebne trza sie zakrecic ladnie i byc pewnym swoich umiejetnosci
w Polce są ludzie zawistni- jak zobaczą że jesteś dobra w tym co robisz to kręcą mącą aby Ci opinie popsuć. Np. brak papierka i odrazu zarzucą Ci że jesteś oszustką i jesteś nie profesjonalna

Cytat:
Napisane przez cosmetologin Pokaż wiadomość
Okazało się, że do mojej koleżanki nie dzwonili tylko ona sama do nich napisała i wtedy jej odpisali, że jest przyjęta.
Mi na rozmowie kwalifikacyjnej powiedzieli, że jestem przyjęta i wtedy od razu wpłaciłam wpisowe tylko mam takie obawy, bo na rozmowie nie rozmawiałam z samą dyrektorkę, no ale masz rację chyba nie powinnam się w takim razie martwić
Ja zaoczne a Ty ?
no to jak jesteś przyjeta zapłaciłać to co się martwisz?
ja też miałąm rozmowe z Panią Anią i mnie przyjęto i jakoś nie było problemu. Tak naprawdę Aneta Eliaszczuk i Joanna Rakowska są założycielkami szkoły.

a mejla o zajęciach dostaniecie pewnie jakos 2 tygodnie przed zajęciami

p.S
miałam obronę 29 uf było gorąco i potężna dawka stresu! ale wszystko zaliczyłam na najwyższych ocenach Szkoda mi że skończyłąm tą szkołę bo było naprawdę fajnie i zaczęłam kumac czaczę a pamiętam jak nie umiałam dobierać podkładu
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 11:25   #1517
olitta89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 27
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Witam wszystkich,
dzieczyny czy ktoras z was wybiera sie w tym roku na studium wizazu w warszawie??
lub czy ktoras z was skonczyla i moglaby z czystym sercem polecic dana szkole??
bardzo prosze o szybka odpowiedz,
pozdrawiam
olitta89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 12:30   #1518
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez niqska Pokaż wiadomość
p.S
miałam obronę 29 uf było gorąco i potężna dawka stresu! ale wszystko zaliczyłam na najwyższych ocenach Szkoda mi że skończyłąm tą szkołę bo było naprawdę fajnie i zaczęłam kumac czaczę a pamiętam jak nie umiałam dobierać podkładu
Moje gratulacje
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 13:00   #1519
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

ponawiam pytanie o szkoly w Warszawie
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 16:19   #1520
equ
Raczkowanie
 
Avatar equ
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 30
GG do equ
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez cosmetologin Pokaż wiadomość
Okazało się, że do mojej koleżanki nie dzwonili tylko ona sama do nich napisała i wtedy jej odpisali, że jest przyjęta.
Mi na rozmowie kwalifikacyjnej powiedzieli, że jestem przyjęta i wtedy od razu wpłaciłam wpisowe tylko mam takie obawy, bo na rozmowie nie rozmawiałam z samą dyrektorkę, no ale masz rację chyba nie powinnam się w takim razie martwić
Ja zaoczne a Ty ?
Aaa to wszystko wporządeczku, nie masz sie co martwic
Ja puki co jestem zapisany na dzienny, ale rozwazam przeniesienie... nie wiem jak to bedzie z pracą... puki co dorabiam sobie właśnie w weeknedy grając na imprezach, i nie chcial bym, zeby bylo tak ze z imprezy do szkoły .... No i wogóle weekend to weekend ....
No ale znowu moze zaczne jakąś dzienną prace od września.... zobaczymy mam nadzieje ze niedlugo sie zdecyduje i w razie czego bedzie miejsce zebym mogl sie przeniesc
Miłego dnia
equ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 20:01   #1521
olitta89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 27
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Emilcia_1616 - jak mozesz to odezwij sie do mnie na prv.
podaje maila olaa899@op.pl
olitta89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 20:17   #1522
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez cosmetologin Pokaż wiadomość
Moje gratulacje
dziekuje

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
ponawiam pytanie o szkoly w Warszawie
a ja po raz któryś piszę że w Warszawie - Studium u Dziewulskich najlepsze w całęj Polsce.

czy mi się zdaje czynikt nie czyta wątku zanim zada tu jakieś pytanie ?

Cytat:
Napisane przez equ Pokaż wiadomość
Aaa to wszystko wporządeczku, nie masz sie co martwic
Ja puki co jestem zapisany na dzienny, ale rozwazam przeniesienie... nie wiem jak to bedzie z pracą... puki co dorabiam sobie właśnie w weeknedy grając na imprezach, i nie chcial bym, zeby bylo tak ze z imprezy do szkoły .... No i wogóle weekend to weekend ....
No ale znowu moze zaczne jakąś dzienną prace od września.... zobaczymy mam nadzieje ze niedlugo sie zdecyduje i w razie czego bedzie miejsce zebym mogl sie przeniesc
Miłego dnia
ja pracowałam normalnie nie pomimo ze mialam dzienny tryb szkoły. Chętniej Cię przyjmą do pracy na weekendy bo jak wiadomo w nie jest największy tłum ludzi :P
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 20:47   #1523
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez equ Pokaż wiadomość
Aaa to wszystko wporządeczku, nie masz sie co martwic
Ja puki co jestem zapisany na dzienny, ale rozwazam przeniesienie... nie wiem jak to bedzie z pracą... puki co dorabiam sobie właśnie w weeknedy grając na imprezach, i nie chcial bym, zeby bylo tak ze z imprezy do szkoły .... No i wogóle weekend to weekend ....
No ale znowu moze zaczne jakąś dzienną prace od września.... zobaczymy mam nadzieje ze niedlugo sie zdecyduje i w razie czego bedzie miejsce zebym mogl sie przeniesc
Miłego dnia
A ja z kolei dziennie studiuję i pracuje więc u mnie w grę wchodzą tylko zaoczne Już nie mogę się doczekać kiedy zaczną się zajęcia i będę pewna, że jestem przyjęta
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 08:44   #1524
patrycjusz
Przyczajenie
 
Avatar patrycjusz
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

uff...ja tez juz po obronach. wszystko zaliczone, dosc wysoki poziom byl prac, 2-3 osoby dostaly niskie oceny ale mi sie udalo
patrycjusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 10:25   #1525
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

ale ja juz pisalam kiedys ze ta szkola jest dla mnie za droga....!
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 11:01   #1526
patrycjusz
Przyczajenie
 
Avatar patrycjusz
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
ale ja juz pisalam kiedys ze ta szkola jest dla mnie za droga....!
jezeli chcesz isc na wizaz to ja z cala swiadomoscia polecam Szkole Marzeny Daleckiej jednak. Nie jest taka droga jak ta na oltaszynie, miesiecznie kosztuje 290 zl. a niczego nie brakuje absolutnie, kosmetykow jest duzo, dla wszystkich, szkola ma 3 zupelnie osobne pracownie: pracownie kosmetyczne 2 sa osobno, cale centrum SPA jest osobno i dwie sle wizazowe so osobno wiec jest bardzo duzy komfort nauki.

a tak z innej beczki: na jakich kosmetykach pracujecie w tej akademii wizazu?

Edytowane przez patrycjusz
Czas edycji: 2009-07-02 o 12:28
patrycjusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 16:49   #1527
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
ale ja juz pisalam kiedys ze ta szkola jest dla mnie za droga....!
nie krzycz

Cytat:
Napisane przez patrycjusz Pokaż wiadomość
jezeli chcesz isc na wizaz to ja z cala swiadomoscia polecam Szkole Marzeny Daleckiej jednak. Nie jest taka droga jak ta na oltaszynie, miesiecznie kosztuje 290 zl. a niczego nie brakuje absolutnie, kosmetykow jest duzo, dla wszystkich, szkola ma 3 zupelnie osobne pracownie: pracownie kosmetyczne 2 sa osobno, cale centrum SPA jest osobno i dwie sle wizazowe so osobno wiec jest bardzo duzy komfort nauki.

a tak z innej beczki: na jakich kosmetykach pracujecie w tej akademii wizazu?
jej chodzi o szkołe w warszawce

AWiS oferuje kosmetyki: Inglot, Gosh, Mac, Kryolan, AA, Golden Rose, Essence, Isa Dora, bell i inne mniej znane marki.
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 13:51   #1528
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

nie krzycze

patrycjusz ale tej szkoly nie ma w Warszawie
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 14:24   #1529
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

ja jade jutro wkoncu na rozmowe:P tak sie zbieralam zbieralam ale sie chyba wkoncu zbiore:P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 17:39   #1530
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
ja jade jutro wkoncu na rozmowe:P tak sie zbieralam zbieralam ale sie chyba wkoncu zbiore:P
mam twoje makijaże wydrukowane do teczki makijaży którą robi się w trakcie zajęć w AWiS
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-15 11:18:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.