Mam poważny problem ze szminką, HELP:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-26, 21:57   #1
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Unhappy

Mam poważny problem ze szminką, HELP:)


Nigdzie nie mogę dostać szminki w kolorze beżowym.... Jestem rudawa (włosy ciemny blond z rudym połyskiem) i mam jasną cerę, używam brązowego różu, złotawych w odcieniach kosmetyków i bardzo to pasuje do mojego typu urody. Jakoś nie podobają mi się błyszczące usta, więc błyszczyki omijam. Ale tak bardzo chciałabym mieć jakąś beżową szminkę Najbardziej odpowiada mi efekt taki jak po szmince Rimmel Lasting Finish- bez brokatu, bez drobinek, kremowy i delikatny połysk, kryjąca szminka. Mam z tej serii chyba najjaśniejszy z brązowawych kolorów- birthday suit, ale on jest złamany różem no i jest ciemniejszy od moich ust, w ogóle jak na beż jest za ciemny... Tak zależy mi na takiej beżowo-brzoskwiniowej, trwałej szmince. Nie wiem, jaka jeszcze firma może mieć jasne odcienie brązu czy beżu, o kremowym wykończeniu w swojej ofercie... Sephora? Niby mają wiele odcieni, ale nie wiem, co to za szminki w ogóle... Może są jakieś jasne, beżowe błyszczyki bez brokatu??? Nie znoszę tych drobinek No ale błyszczyki się lepią i nie są trwałe. Może jakieś szminki długotrwałe?

Doradźcie coś, pliz

Przez to wszystko nigdy nie używam szminek ani błyszczyków, nawet wtedy, kiedy powinnam, bo idę na jakąś ważną kolację czy do teatru czy na wesele... Większość dostępnych w Polsce odcieni to wariacje na temat różu albo ciemne brązy i śliwki... A ja w różowej szmince będę wyglądać tragicznie, w ciemnej też
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 22:07   #2
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: Mam poważny problem ze szminką, HELP:)

Hmm... dawno nie sprawdzałam, ale chyba firma Bell oferowała ładne beże Isadora ma fajne błyszczyki, sprawdź, może będą w Twoim typie
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 23:06   #3
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: Mam poważny problem ze szminką, HELP:)

Ale czy błyszczyki Isa Dory nie mają brokatu?

A może jakiś inny kolor też by pasował- już nie wiem...
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 11:46   #4
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: Mam poważny problem ze szminką, HELP:)

Myślę, że pasowałyby Ci także inne ciepłe odcienie szminki. Godzinka testowania w dobrej drogerii i... możesz być pozytywnie zaskoczona efektem
A propos IsaDory, oferta błyszczyków jest dośc obszerna. Może kolor toffi?

A może tak?;

http://stuff.mit.edu/afs/sipb/user/n.../tori_amos.gif

http://www.exinthecity.com/sexyex/ar...r%20Scared.JPG

http://www.healthyhairplus.com/charlie2.jpg

http://www.metroactive.com/papers/me.../gifs/rita.gif

http://www.beautifulhairstyles.com/r.../redhead13.jpg

http://crossdressing.pl/pics/pic_makupginger2.jpg

__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 11:52   #5
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: Mam poważny problem ze szminką, HELP:)

Dzieki za zdjęcia Bardzo ładny jest ten drugi makijaż Ja mam włosy blond, tylko posd słońce widać, że są miedziane Podobają mi się czerwone usta, ale... noszę okulary, dość mocne oprawki. No i przez to podkreślone są oczy. I nie wiem, czy dobrze by to wyglądało... Ale może jakaś ciepła ale przygaszona czerwoeń by się znalazła... Może z jakichś szminek w płynie na przykład Ale właśnie jasna, beżowa szminka, albo taka brzoskwiniowa to jest coś, czego łatwo się nie znajdzie... A szkoda.
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 12:17   #6
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: Mam poważny problem ze szminką, HELP:)

Znalazłam na stronie Rimmela taki makijaż, jaki zawsze chciałam sobie zrobić. Z tym, że jestem trochę bardziej blada Ale nawet podobnie wyglądam Zamiast brązowych oczu mam zielone, no i włosy- podobny kolor, ale kręcone.
Mam nadzieję, że zdjęcie się załączy...



I właśnie taki kolor szminki jest suuuuper Oczywiście na stronie Rimmel jest napisane przy tym makijażu, żeby użyc szminki Volume Liquid, w jakims strasznie ciemnym, bordowym kolorze... Przecież od razu widać, że to nie ten kolor i nie ta szminka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg left_header.jpg (26,1 KB, 36 załadowań)
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 14:29   #7
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mam poważny problem ze szminką, HELP:)

moim zdaniem powinnaś pochodzić po sklepach i popatrzeć na cały asortyment jaki mają w sklepie. Ty najlepiej będziesz wiedziała jaki kolor chcesz a w sklepach często mają próbki więc od razu będziesz mogłą sprawdzić, czy dany kolor Ci pasuje. jestem pewna że szybko coś znajdziesz
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-30, 11:32   #8
Vanilla Angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 45
Dot.: Mam poważny problem ze szminką, HELP:)

podpinam się pod ten temat, żeby nie zakładać zbędnych wątków.
Ja też szukam brzoskwiniowej szminki. Zresztą nie koniecznie musi to być szminka, może być to pomadka ochronna ale żeby kolor był.
Chodzi mi o taki zimny odcień rozbielonej brzoskwini,bez żadnych drobinek, brokatu itp. niewiem czy wiecie o co mi chodzi...Widziałam kiedyś, Avril Lavigne taką szminkę miała, ale nie mam tego zdjęcia.
Vanilla Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 20:23   #9
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Mam poważny problem ze szminką, HELP:)

Przejrzyjcie sobie, Dziewczyny, wątek o cielistych ustach;
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=105722

Aczkolwiek dowiecie się z niego przede wszystkim o tym, że mnóstwo Wizażanek ma podobny problem, natomiast niemal żadna nie ma pomysłu na jego rozwiązanie Niemniej pada tam wiele propozycji konkretnych firm i numerków odcieni, więc zawsze możecie sobie spisać i już nie będziecie szukać tak całkiem w ciemno

Ja wieki temu miałam coś podobnego do koloru szminki z załączonej fotki Rimmela. To była płynna pomadka Palomy 3D Liquid Lipstick, ale już jej chyba dawno nie produkują Była bez drobinek, połyskliwa, ale tak satynowo.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.