Schudnij z Jillian Michaels - czesc II - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-21, 22:45   #2461
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez rudo Pokaż wiadomość
Ej, też mnie ostatnio ciągnie do jogi/strechu. Robiłam jillianową jogę, kilka razy strech z TurboJam (bardzo fajny).
Zaczęłam CheLEAN Extreme i baaardzo mi się podoba. Nie mam ciężarków, więc kombinuję jak mogę z tym, żeby jakoś zwiększyć obciążenie w jej siłowych, ale już czuję się o wiele lepiej. Chyba jednak jestem fanką siłowych ćwiczeń Dziś miałam interwałowo cardio + siłowe. Fantastyczny trening, dawno nie byłam tak mokra
mnie z kolei chelean wogóle się nie podoba. Jakieś takie dziwne to jest i ta babeczka taka śmiesznie dziwna hahaha ale joga jest super, a kiedyś mi się wydawało, że to totalnie nie dla mnie bo nudne, wolne itd ale widzę jak na mnie działa. Cudo
__________________
http://fitocracy.blogspot.com
Mój skromny blog o wszystkim
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 00:24   #2462
rudo
Raczkowanie
 
Avatar rudo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 131
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Rzeczka Pokaż wiadomość
mnie z kolei chelean wogóle się nie podoba. Jakieś takie dziwne to jest i ta babeczka taka śmiesznie dziwna hahaha ale joga jest super, a kiedyś mi się wydawało, że to totalnie nie dla mnie bo nudne, wolne itd ale widzę jak na mnie działa. Cudo
śmieszna jest, zupełnie inna niż Jillian. I jakoś się jej nie "boję" w trakcie ćwiczeń tak jak Jill Ćwiczenia mi bardzo odpowiadają, ale to dopiero pierwszy tydzień. Zobaczymy jak będzie
__________________

rudo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 00:46   #2463
meg888
Raczkowanie
 
Avatar meg888
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 251
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Dziewczyny, czy ktoś orientuje się, ile kalorii spalamy na poszczególnych levelach 30 Day Shred?

Będę wdzięczna za odpowiedź, choćby w przybliżeniu
__________________
66,5kg.....63,7kg...................57kg
Za mną:- 2,8kg
Do celu: -6,7kg


start 19.02.2013
Skalpel: 19
Trening z gwiazdami: 1xBeata, 1xKarolina, 1xOla
Mel B ramiona: 2
Orbitrek: 580min
Zumba:
1
Jilian 30DS: Lvl1: 10 Lvl2: 5

meg888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 08:49   #2464
Belldandy1
Rozeznanie
 
Avatar Belldandy1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 649
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez anu Pokaż wiadomość
ja wlasnie skonczylam i wcinam nalesnika z nutellą i bananem

trochę nie kumałam wszystkich ćwiczeń, trochę mi też miejsca brakowało i musiałam na gwałt odpychać fotel i matę ale i tak skończyłam zlana potem. jutro jak będę bardziej ogarniać to pewnie będzie jeszcze gorzej (zwłaszcza że ćwiczę z natalie). poza tym zamieniam ten szczątkowy stretching z jillian na 8 min stretch, bo chcę się bardziej rozciągnąć ogólnie (jestem strasznie sztywna).

chyba jeszcze sieknę wieczorem po pilates
podrzucisz filmik do rozciągania?
__________________


Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę... to ja go nie chcę
Belldandy1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 09:21   #2465
La_Mezcla
Wtajemniczenie
 
Avatar La_Mezcla
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 213
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Witam

zrobiłam wczoraj kolejnego szesciopaka z Jill i mel b pupka dzis ostatni dzien pierwszego tygodnia od przyszlego dołącze chyba jeszcze 30 day sherd i bedzie przeszło godzinka cwiczen, chyba tak bedzie ok ?? do tego chce przeplatac jeden dzien mel b na ramiona a drugi dzien na posladki
__________________
"Everyday is a step closer"
La_Mezcla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 09:57   #2466
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Witajcie wszystkie ćwiczące z Jillian
Postanowiłam, że dołączę do tego wątku, bo metody tej trenerki, a w szczególności jej podejście bardzo mi odpowiadają. Do tej pory z ćwiczeń modelujących ciało (a takie mnie głównie interesuję, ale trochę kardio też robię) robiłam skalpel, mel b i Tiffany. O ile bardzo lubie Mel i Tiffany, to już nie kupuje Chodakowskiej. Zrobiłam wczoraj chyba z 7 skalpel i stwierdzam, że te ciwczenia mnie już potwornie nudzą, nie są już dla mnie żadnym wyzwaniem. Postanowiłam więc od jutra zacząć 6 pack abs z Jillian, bo zależy mi na płaskim brzuchu. Wiem, że jest to program na 6 tygodni, ale czy to oznacza, że trzeba ćwiczyć każdego dnia? Czy 6 razy w tygodniu? Bo jak tak, to może być ciężko, bo mogę powiedzmy 5 czy 4 razy na tydzień to robić. Z jaką częstotliwością Wy ćwiczycie 6 pack abs.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 10:11   #2467
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Dziewczyny, robię 30 Day Shred 2 Level, i zaczęłam też robić 6w6p. Ale nie wiem czy powinnam robić je jeden po drugim, tak od razu? Czy jakiś odstęp powinien być?
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 10:13   #2468
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, robię 30 Day Shred 2 Level, i zaczęłam też robić 6w6p. Ale nie wiem czy powinnam robić je jeden po drugim, tak od razu? Czy jakiś odstęp powinien być?
Ja sie zastanawiałam czy przed killerem b&t robić przerwe i tak powinno sie z 5 minut
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 10:33   #2469
La_Mezcla
Wtajemniczenie
 
Avatar La_Mezcla
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 213
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Witajcie wszystkie ćwiczące z Jillian
Postanowiłam, że dołączę do tego wątku, bo metody tej trenerki, a w szczególności jej podejście bardzo mi odpowiadają. Do tej pory z ćwiczeń modelujących ciało (a takie mnie głównie interesuję, ale trochę kardio też robię) robiłam skalpel, mel b i Tiffany. O ile bardzo lubie Mel i Tiffany, to już nie kupuje Chodakowskiej. Zrobiłam wczoraj chyba z 7 skalpel i stwierdzam, że te ciwczenia mnie już potwornie nudzą, nie są już dla mnie żadnym wyzwaniem. Postanowiłam więc od jutra zacząć 6 pack abs z Jillian, bo zależy mi na płaskim brzuchu. Wiem, że jest to program na 6 tygodni, ale czy to oznacza, że trzeba ćwiczyć każdego dnia? Czy 6 razy w tygodniu? Bo jak tak, to może być ciężko, bo mogę powiedzmy 5 czy 4 razy na tydzień to robić. Z jaką częstotliwością Wy ćwiczycie 6 pack abs.
hej ja postanowiłam robic 5 razy w tygodniu i pozniej przerwa na weekend chcialam tak robic przez 3 tygodnie ale wyszlo by tylko 15 dni wiec bede je robić przez 4 tygodnie 5 dni w tyg aż wyjdzie około 20 treningów i po tym czasie chce przejsc na level 2 bardzo lubie te ćwiczenia i z przyjemnością wykonuje je codziennie


Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, robię 30 Day Shred 2 Level, i zaczęłam też robić 6w6p. Ale nie wiem czy powinnam robić je jeden po drugim, tak od razu? Czy jakiś odstęp powinien być?
też czekam na odp bo od przyszłego tygodnia chce dołaczyc do szesciopaka sherda no i co robic pierwsze ? 6ciopak czy sherd ?
__________________
"Everyday is a step closer"

Edytowane przez La_Mezcla
Czas edycji: 2013-03-22 o 10:35
La_Mezcla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 10:44   #2470
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, robię 30 Day Shred 2 Level, i zaczęłam też robić 6w6p. Ale nie wiem czy powinnam robić je jeden po drugim, tak od razu? Czy jakiś odstęp powinien być?
jak po pierwszym zestawie dajesz radę i czujesz, że możesz to rób drugi od razu (wtedy wyjdzie ci godzina ćwiczeń bez przerwy, optymalnie) a jak to nie możesz np. robic jeden rano i jeden wieczorem. W każdym razie nie muszą być żadne odstępy

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez La_Mezcla Pokaż wiadomość
też czekam na odp bo od przyszłego tygodnia chce dołaczyc do szesciopaka sherda no i co robic pierwsze ? 6ciopak czy sherd ?
chodzi Ci o kolejność wykonywania? to nie ma znaczenia.

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Witajcie wszystkie ćwiczące z Jillian
Postanowiłam, że dołączę do tego wątku, bo metody tej trenerki, a w szczególności jej podejście bardzo mi odpowiadają. Do tej pory z ćwiczeń modelujących ciało (a takie mnie głównie interesuję, ale trochę kardio też robię) robiłam skalpel, mel b i Tiffany. O ile bardzo lubie Mel i Tiffany, to już nie kupuje Chodakowskiej. Zrobiłam wczoraj chyba z 7 skalpel i stwierdzam, że te ciwczenia mnie już potwornie nudzą, nie są już dla mnie żadnym wyzwaniem. Postanowiłam więc od jutra zacząć 6 pack abs z Jillian, bo zależy mi na płaskim brzuchu. Wiem, że jest to program na 6 tygodni, ale czy to oznacza, że trzeba ćwiczyć każdego dnia? Czy 6 razy w tygodniu? Bo jak tak, to może być ciężko, bo mogę powiedzmy 5 czy 4 razy na tydzień to robić. Z jaką częstotliwością Wy ćwiczycie 6 pack abs.
ja chodakowskiej nawet 10 min nie wytrwałam. O matko, takie nudy, że wyłączyłam od razu. I jeszcze ten jej ton spokojny...
__________________
http://fitocracy.blogspot.com
Mój skromny blog o wszystkim
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 11:01   #2471
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Rzeczka Pokaż wiadomość
ja chodakowskiej nawet 10 min nie wytrwałam. O matko, takie nudy, że wyłączyłam od razu. I jeszcze ten jej ton spokojny...
Ja kiedyś planuję spróbować, żeby potem móc powiedzieć, że mi się nie podoba. Ale tak serio, to włączyłam tylko jakiś filmik, w którym coś tam mówi (nawet nie pamiętam, co) i faktycznie, można usnąć. Jak Jillian krzyczy, od razu mam więcej siły i chęci do ćwiczeń.

(Moja mama zgadza się ze mną w powyższej kwestii, natomiast tata Jillian nie znosi i wchodzi do salonu najchętniej, jak już ją wyłączę. )
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 11:03   #2472
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Rzeczka Pokaż wiadomość
ja też jem ciemny, kupuje w piekarni pół bochenka i proszę żeby mi od razu pokroili. Widziałam też opcję zdrowych chlebów na kromki
Na przyklad w Almie Ten razowy chlebek z Liszek i takie male zytnie z pestkami dyni badz z czarnuszka sa przepyszne
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 11:04   #2473
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Jadeitea Pokaż wiadomość
Ja kiedyś planuję spróbować, żeby potem móc powiedzieć, że mi się nie podoba. Ale tak serio, to włączyłam tylko jakiś filmik, w którym coś tam mówi (nawet nie pamiętam, co) i faktycznie, można usnąć. Jak Jillian krzyczy, od razu mam więcej siły i chęci do ćwiczeń.

(Moja mama zgadza się ze mną w powyższej kwestii, natomiast tata Jillian nie znosi i wchodzi do salonu najchętniej, jak już ją wyłączę. )
Ja musze powiedzieć że dzieki Chodakowskiej sie wogóle zainteresowałam takimi domowymi treningami, i trafiłam na Jillian Ale sama osoba Chodakowskiej jako trenerki do mnie nie przemawia Nie dałabym rady z nia cwiczyc
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 11:06   #2474
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Rzeczka Pokaż wiadomość

ja chodakowskiej nawet 10 min nie wytrwałam. O matko, takie nudy, że wyłączyłam od razu. I jeszcze ten jej ton spokojny...
Tak nuda jak nuda, jakoś przetrwałam te 7 treningów, z których wczorajszy był katorgą, robiłam go zupełnie bez ochoty i na siłę. Gorsze jest to, że Chodakowska mało wyjaśnia (Jillian bije ją na głowę jeżeli chodzi o profesjonalizm) i robi błędy (też trochę poczytałam o tym). Ok, może nie błędy, ale nie pokazuje jak uniknąć błędów, co robi świetnie Jillian.

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja musze powiedzieć że dzieki Chodakowskiej sie wogóle zainteresowałam takimi domowymi treningami, i trafiłam na Jillian Ale sama osoba Chodakowskiej jako trenerki do mnie nie przemawia Nie dałabym rady z nia cwiczyc
U mnie taka sama historia, ona jest dobra na początek, ale później chce się czegoś bardzie challenging, że tak to ujmę.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 11:15   #2475
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

czekoladowoo i Rzeczka dziękuję wam za odpowiedź. Spróbuję dzisiaj zrobić jedno z drugim, z 5/10 min przerwą
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 12:18   #2476
rudywiking
Rozeznanie
 
Avatar rudywiking
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 911
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Drugi dzien trzeciego levelu zaliczony
Musze jeszcze dorzucic jakies cwiczenia na plecy, we wrzesniu planuje machnac na nich tatuaz.
Gdzies na forum ktos napisal, ze "skoro moje cialo jest swiatynia czemu mam nie ozdobic scian"
Ale zanim ozdobie sciane musze ja odtluscic.

Tylko bede musiala ukrywac malowidlo przed lekarzem

Czy tylko ja mam wrazenie, ze Jillian traktuje rozciaganie po macoszemu?
rudywiking jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 12:28   #2477
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez rudywiking Pokaż wiadomość
Drugi dzien trzeciego levelu zaliczony
Musze jeszcze dorzucic jakies cwiczenia na plecy, we wrzesniu planuje machnac na nich tatuaz.
Gdzies na forum ktos napisal, ze "skoro moje cialo jest swiatynia czemu mam nie ozdobic scian"
Ale zanim ozdobie sciane musze ja odtluscic.

Tylko bede musiala ukrywac malowidlo przed lekarzem

Czy tylko ja mam wrazenie, ze Jillian traktuje rozciaganie po macoszemu?
Też mi sie tak wydaje, dlatego ja sie zawsze rozciągam po swojemu, dodaje kilka cwiczen
Też myśle nad tatuażem


Dzisiaj zaczynam Level 2 Shreda i killer b&t dlatego tez sie pomierzyłam.
1 Level zajął mi niestety 2 tygodnie zamiast 10 dni z powodu tych cholernych kolan ale tak czy siak podoba mi sie coraz bardziej to co widze, może poza udami Ale musze stwierdzić że mimo tego że cm jest więcej to wyglądają lepiej
Ćwiczyłam shreda + jeszcze inne treningi z Tiff czy też innymi trenerami

Waga 52,7 -> 52,5
talia 69-> 66,5
boczki 85-> 84,5
biodra 91-> 89,5
udo u góry 52 -> 54
udo nad kolanem 38 - wcześniej nie mierzyłam.

Wczoraj dałyście mi troche kopa, motywacja dzisiaj o wiele większa więc wieczorkiem biore sie za trening
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 15:01   #2478
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez rudywiking Pokaż wiadomość
Drugi dzien trzeciego levelu zaliczony
Musze jeszcze dorzucic jakies cwiczenia na plecy, we wrzesniu planuje machnac na nich tatuaz.
Gdzies na forum ktos napisal, ze "skoro moje cialo jest swiatynia czemu mam nie ozdobic scian"
Ale zanim ozdobie sciane musze ja odtluscic.

Tylko bede musiala ukrywac malowidlo przed lekarzem

Czy tylko ja mam wrazenie, ze Jillian traktuje rozciaganie po macoszemu?
w porównaniu z chodakowską i jej "teorią" z PnŚ, że stretching szkodzi, to i ta znikoma ilość u jillian zadawala
Jesli chcecie dobre ćwiczenia ze stretchingu to polecałam parę stron wcześniej, P90X - stretch godzinny. Bardzo fajny

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
czekoladowoo i Rzeczka dziękuję wam za odpowiedź. Spróbuję dzisiaj zrobić jedno z drugim, z 5/10 min przerwą
nie ma za co
ja jak ćwicze, 2 -3 workouty podrząd np swego czasu BR + shed& shred oba levele to nie robię żadnych przerw, tylko taką co to zmieniam program w odtwarzaczu
osobiście, jak już mam mięśnie rozgrzane to ćwicze dalej, nie robię przerwy 10 min
__________________
http://fitocracy.blogspot.com
Mój skromny blog o wszystkim
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 15:30   #2479
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Też mi sie tak wydaje, dlatego ja sie zawsze rozciągam po swojemu, dodaje kilka cwiczen
Też myśle nad tatuażem


Dzisiaj zaczynam Level 2 Shreda i killer b&t dlatego tez sie pomierzyłam.
1 Level zajął mi niestety 2 tygodnie zamiast 10 dni z powodu tych cholernych kolan ale tak czy siak podoba mi sie coraz bardziej to co widze, może poza udami Ale musze stwierdzić że mimo tego że cm jest więcej to wyglądają lepiej
Ćwiczyłam shreda + jeszcze inne treningi z Tiff czy też innymi trenerami

Waga 52,7 -> 52,5
talia 69-> 66,5
boczki 85-> 84,5
biodra 91-> 89,5
udo u góry 52 -> 54
udo nad kolanem 38 - wcześniej nie mierzyłam.

Wczoraj dałyście mi troche kopa, motywacja dzisiaj o wiele większa więc wieczorkiem biore sie za trening
Ja też dzisiaj killer i level 2 Zobaczymy jak pójdzie
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 17:53   #2480
19katarzynka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 32
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Wczoraj znalazłam treningi z Jilian na yt i dzisiaj musiałam spróbować.
Zaczęłam od Shreda level 1 i jakoś nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia, więc szybko włączyłam level 2 i dopiero taki wycisk dał mi kopa. Ledwo z podłogi wstałam. Większość ćwiczeń wykonywałam z Natalii, bo ta druga babeczka robiła za łatwe.
Mam nadzieję, że niedługo moje ręce się wzmocnią, bo mam je strasznie słabe.
Wcześniej ćwiczyłam z Ewą Chodakowską, ale zaczęły mnie jej treningi nudzić i chciałam zmiany.
Teraz podjęłam wyzwanie 30 dni z shred.
19katarzynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 18:58   #2481
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

hej, pamięta mnie ktoś jeszcze?

wybaczcie,że trochę nie na temat, ale czy któraś z was ma lub zna kogoś kto ma lordoze lędźwiową (Czy tam hiperlordoze)? bo ja sobie to ubzdurałam już kilka lat temu i dzisiaj sobie jakoś o tym przypomniałam, mama robi mi afere, że wymyślam itp : / zawsze tak reaguje jak wymyślam sobie' kolejne schorzenia'
a przez te hiperlordoze ma się właśnie bardziej wypukły brzuch i bodajże pośladki i nie umiem sama stwierdzić czy mogę mieć z tym problem czy jestem przewrażliwiona.
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 19:31   #2482
meg888
Raczkowanie
 
Avatar meg888
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 251
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez meg888 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ktoś orientuje się, ile kalorii spalamy na poszczególnych levelach 30 Day Shred?

Będę wdzięczna za odpowiedź, choćby w przybliżeniu

nikt nie wie?
__________________
66,5kg.....63,7kg...................57kg
Za mną:- 2,8kg
Do celu: -6,7kg


start 19.02.2013
Skalpel: 19
Trening z gwiazdami: 1xBeata, 1xKarolina, 1xOla
Mel B ramiona: 2
Orbitrek: 580min
Zumba:
1
Jilian 30DS: Lvl1: 10 Lvl2: 5

meg888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 20:00   #2483
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Melduje Shred L2D1 - przeklinałam Jillian momentami Potem zrobiłam Killer buns & thighs, i przeklinałam ją jeszcze bardziej.
Ale dałam rade !
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 20:08   #2484
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ja tak samo dzisiaj zrobiłam killera i 30 days shred i umieraaam
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 00:29   #2485
kaczuszka69
potworkowa
 
Avatar kaczuszka69
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: u Jego boku :)
Wiadomości: 13 222
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

5 dni shreda już za mną
__________________
już nie zgaśnie ogień w nas,
tak się kocha tylko raz...


Mysza

-15kg


kaczuszka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 08:23   #2486
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez cherry l Pokaż wiadomość
hej, pamięta mnie ktoś jeszcze?

wybaczcie,że trochę nie na temat, ale czy któraś z was ma lub zna kogoś kto ma lordoze lędźwiową (Czy tam hiperlordoze)? bo ja sobie to ubzdurałam już kilka lat temu i dzisiaj sobie jakoś o tym przypomniałam, mama robi mi afere, że wymyślam itp : / zawsze tak reaguje jak wymyślam sobie' kolejne schorzenia'
a przez te hiperlordoze ma się właśnie bardziej wypukły brzuch i bodajże pośladki i nie umiem sama stwierdzić czy mogę mieć z tym problem czy jestem przewrażliwiona.
hej cherry l oczywiście, że pamiętam. Co tam u Ciebie?
lordozy lędźwiowej nie mam niestety, ale problemy z kręgosłupem i owszem tylko trochę w innm aspekcie
__________________
http://fitocracy.blogspot.com
Mój skromny blog o wszystkim
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 10:26   #2487
La_Mezcla
Wtajemniczenie
 
Avatar La_Mezcla
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 213
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Witam i melduje 5 ty dzien 6 weeks 6 pack weekend mam off
__________________
"Everyday is a step closer"
La_Mezcla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 10:35   #2488
Semiyorum
Przyczajenie
 
Avatar Semiyorum
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 17
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

https://www.facebook.com/cwiczedowiosny zapraszam na nasz fanpage jest to nasz mała grupa wsparcia która mobilizuje nas do ćwiczenia DOŁĄCZ DO NAS <3
__________________
80- 78- 76- 74- 72- 70- 69,8 - 68- 66 - 65

Trening z Ewą od: 13.07.2012
Semiyorum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 12:42   #2489
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Część dziewczyny, mogę dołączyć? Jestem w trakcie 30 day shred, dziś czeka mnie 2 dzień level 3. Bardzo mi się podoba trenowanie z Jillian. Wcześniej ćwiczyłam z Ewką, ale po pierwszym zachwycie przyszedł zastój i nuda, więc przerzuciłam się na shreda. Potem mam zamiar zabrać się za Body Revolution. Właśnie szukam ekspandera, musi być długi? Bo na allegro tego mnóstwo.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 12:47   #2490
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ja jestem dziś po Levelu1/day1 killer buns&thighs. Ogólnie ćwiczenia podobają mi się (oprócz Fire hydrant - zestaw3 i Deep lunge into Warrior 3-zestaw4) dają poczuć mięśnie ud i pośladków oby efekty był
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.