Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5 - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-18, 18:47   #1711
xxxDAGMARAxxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 595
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Nosku Piękna spóźnione ale szczere życzenia imieninowe szczęścia miłości i dużo kasy na kosmetyki


Isa Gratuluje zdania egzaminu

Ja lece na mecz jestem w okropnym nastroju i musze się odstresowac
xxxDAGMARAxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 18:54   #1712
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Nie miałam wymrażanej, ale wypalaną solco-gynem bodajże. W sumie dwie mi to zaleciły, ale pierwszą porzuciłam po dwóch wizytach - okropna, surowa, chłodna baba, cała się trzęsłam przed wizytą. Ta druga jest cudna i kochana
I jeśli o takie "wypalanie kwasem" chodzi, to nie jest to szczyt przyjemności, ale do przeżycia. Sam zabieg - nakładanie na nadżerkę tego płynu - trochę trwa i piecze z tego co pamiętam. Przez następnych kilka dni lepiej jest nosić podpaskę, bo złuszcza się błona śluzowa (rzyrafko, popraw jakby co, bo to jest moje własne nazewnictwo - nigdy nie wgłębiałam się w literaturę) i cieknie woda. Po kilku dniach - trzech? czterech? kończą się nieprzyjemności, a za jakiś czas znów do gina na kontrolę i ewentualnie następne przypiekanie Ja miałam robioną dwa lub trzy lata temu i nie odnowiła mi się do tej pory - mimo że używam tylko tamponów i ciągle ktoś straszy że będę mieć przez to nadżerkę
Agniesko - dziękuję za odpowiedź. Ja się zdecyduję na zamrażanie, całe popołudnie szperam po internecie nt. nadżerki, zdania są b. różne - inni mówią , żeby usunąć, inni , że niekoniecznie. Jeszcze inni, że usuwanie nadżerki to jedna wielka bujda wymyślona przez lekarzy na zrobienie kasy Czy miałaś robioną kolposkopie czy nadżerka wyszła Ci podczas badać u ginekologa?

A examinem się nie martw, na pewno dasz radę
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 19:09   #1713
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Agniesko - dziękuję za odpowiedź. Ja się zdecyduję na zamrażanie, całe popołudnie szperam po internecie nt. nadżerki, zdania są b. różne - inni mówią , żeby usunąć, inni , że niekoniecznie. Jeszcze inni, że usuwanie nadżerki to jedna wielka bujda wymyślona przez lekarzy na zrobienie kasy Czy miałaś robioną kolposkopie czy nadżerka wyszła Ci podczas badać u ginekologa?

A examinem się nie martw, na pewno dasz radę
Ja tej lekarce ufam w sumie ufam chyba każdemu lekarzowi z poczuciem humoru
Nadżerka wyszła przy zwykłym badaniu u ginekologa, pierwszy raz od Ciebie usłyszałam tą nazwę "kolposkopia" - ale już się doedukowałam via google

Wiesz, jakoś nie przepadam za lekarzami którzy mają podejście "samo się wyleczy", "fanaberia pacjenta" - ale to wyczulenie po wieloletnim trądziku Tak jak już wyżej napisałam - o potrzebie usunięcia nadżerki orzekły dwie lekarki. Może idź na kontrolę do jeszcze innej osoby? Niestety, zupełnie się nie znam na sprawach ginekologicznych, moje medyczne zainteresowania obejmują raczej zewnętrzną powłokę ciała

Co do egzaminu - nie byłabym taka pewna Jakieś 60% nie zdało w lipcu. Babka jest niezwykle inteligentna, oczytana, o jej pamięci krążą legendy prócz tego jest sympatyczna i... cóż, sprawiedliwa. Wątpię czy mnie puści po dwumiesięcznym bimbaniu.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 19:16   #1714
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Agniesko - ja tej swojej uwierzyłam po tym jak ona mi ją pokazała (tak, tak, dała mi lusterko w łapę , pokazywała patyczkiem i kazała oglądać - żeby potem nie było, że jej niby nie ma). Trochę mnie jedynie zbiły z tropu informacje z internetu, że nie wszystkie nadżerki trzeba usuwać, podobno niektóre są "naturalnym stanem fizjologicznym" - ale ja zawsze wolę dmuchać na zimne, i mieć spokojne sumienie.
Czy przy nadżerce miałaś kiepską grupę cytologiczną?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 19:23   #1715
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Czy przy nadżerce miałaś kiepską grupę cytologiczną?
Wydaje mi się że tak, ale jest to zbyt odległe żebym mogła być pewna wiem tylko, że teraz badania wychodzą w normie, a macicę mam "jak młody bóg" - cytat z wizyty
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 19:30   #1716
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że tak, ale jest to zbyt odległe żebym mogła być pewna wiem tylko, że teraz badania wychodzą w normie, a macicę mam "jak młody bóg" - cytat z wizyty
Dzięki
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 19:41   #1717
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

ja też miałam nadżerkę, ale malutką. Babka stwierdziła, że jest na tyle mała, że to może być jednynie skutek uboczny zapalenia po antybiotykach i zniknie po kilku globulkach dopochwowych. Po 2 opakowaniach (10 szt łącznie) stwierdziła, że już nic nie ma. Ale to babka, która mi na oko dobierała tabletki, więc teraz czekam na pierwszą 'rozbieraną' wizytę u swojej nowej gin, jak już pójdę do niej z wynikami. Aktualnie czekam z nieciepliwością na okres i dopiero pójdę
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 19:44   #1718
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
ja też miałam nadżerkę, ale malutką. Babka stwierdziła, że jest na tyle mała, że to może być jednynie skutek uboczny zapalenia po antybiotykach i zniknie po kilku globulkach dopochwowych. Po 2 opakowaniach (10 szt łącznie) stwierdziła, że już nic nie ma. Ale to babka, która mi na oko dobierała tabletki, więc teraz czekam na pierwszą 'rozbieraną' wizytę u swojej nowej gin, jak już pójdę do niej z wynikami. Aktualnie czekam z nieciepliwością na okres i dopiero pójdę
Adrijah, a idziesz w Wawie prywatnie ?
Moja ciocia (z wykształcenia pielęgniarka) poradziła mi bezwględnie usunąć, nawet gdyby była mała. Co jak co , ale rodzinie się ufa
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 19:48   #1719
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Myszolapko jak tam, doszlo co mialo dojsc?
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 19:49   #1720
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczęta
Jak ktoś się blondynką urodził, brunetką nie umrze
Sytuacja:
OO moje hasło się spodobało widzę
Sytuacja kapitalna
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Aha, maźnełam się w Ross. tymi cieniami Burżujka Ombre Stretch, ale wg. mnie to one są zupełnie zwyczajne I jakieś strasznie miękkie.
rzyrafciu ty je kupowałaś prawda? I jak się spisują?
Własnei ja chciałam, żeby takei były, a moje są jakby ciut bardziej suche. Na razie użyłam brązowego, można stopniować efekt od prawie niewidocznego w sobotę na p wypróbuję czarny (a właściwie ciemny grafit )
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
bo złuszcza się błona śluzowa (rzyrafko, popraw jakby co, bo to jest moje własne nazewnictwo - nigdy nie wgłębiałam się w literaturę)

Kurde, nie chce mi się iść na ten jutrzejszy egzamin ciągle podczytuję wizaż, chcę odpisać na kilka postów, później odpuszczam. Trudno, opracuję kilka zagadnień które się pojawiły w lipcu, najwyżej będę mieć awans (cudna nazwa )
wg mojej wiedzy nie ma innej nazwy

tiaa, awans jest boski, zwłaszcza dla awansującego (czyli mnie, nie chwaląc się )
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Co do egzaminu - nie byłabym taka pewna Jakieś 60% nie zdało w lipcu. Babka jest niezwykle inteligentna, oczytana, o jej pamięci krążą legendy prócz tego jest sympatyczna i... cóż, sprawiedliwa. Wątpię czy mnie puści po dwumiesięcznym bimbaniu.
No ja tak właśnie wczoraj liczyłam, nie udało się, na szczęście pani prof dała jeszcze jedną szansę
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Czy przy nadżerce miałaś kiepską grupę cytologiczną?
O ile mnie pamięć nie myli wg tych grup ocenia się czy komórki nie nowotworzą, a nadżerki to też pewna forma degeneracji komórek więc, pewnie po zabiegu cytologia wyjdzie w normie

Aż wstyd się przyznać ale ja sama jestem jeszcze prezd pierwszą cytologią, no nigdy mi się nic nie działo no to nie chodziłam, no... jak wiejska baba
Ale już sobie obiecałam, że do końca roku się wybiorę po to do mojej ginekolożki, przy okazji wezmę skierowanei na badania hormonów, dodatkowo zrobię profil hormonów tarczycy, odwiedze endokrynologa a potem wreszcie poczłapię do derma- to jest mój plan na najbliższy krartał, mam nadzieję go zrealizować
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 19:52   #1721
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Rzyrafko, pytam, bo zawsze miałam I grupę (ostatnie badania niecały rok temu, a nadżerka już wtedy na pewno była)
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 19:53   #1722
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Adrijah, a idziesz w Wawie prywatnie ?
Moja ciocia (z wykształcenia pielęgniarka) poradziła mi bezwględnie usunąć, nawet gdyby była mała. Co jak co , ale rodzinie się ufa
tak, w Wawie prywatnie u babki, która na dzień dobry zleciła mi ogrom badań zobaczymy co ona tam znajdzie

edit: ja miałam ostatnio II grupę (babka mi powiedziała, że tylko dzeiwice mają I )
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 20:03   #1723
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Psycholog do usług
Bonbonik dziś do Ciebie poleciał, jutro powinnaś go mieć
Mam nadzieję, że nie masz proroczego snu zamówione pudełeczka były opakowane przez świstaka w srebrny papier więc nie zagladałam do Twojego błyszczyka. Mój tusz od razu poznałam, bo był większy,a potem miałam 2 takie same pudełka od błyszczyków i 50 na 50, że wybiorę swój. Udało się więc w Twojego już nie obdłubyławał ze sreberka
Olenko moglas otworzzc spokojnie Tez mam taka nadzieje,a sen pewnie przez to ze ja o bonboniku marzylam to takie marzenie,ktore pomagasz mi spelnic
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

EDIT: Zdałam niedzielny egzamin na 5
Jestes zdooolnaaagratuluje
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jaka słodka mała Dolce Vitka.
Ice , ja mam gdzies taka mala buteleczke po dolce vitce na zbyciu.Bo dostalam od cioci jak jej sie miniaturka skonczyla 2 .Jedna stoi na toaletce a drugiej poszukam i jak chcesz to ci wysle.Poki co znalazlam koreczek

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczęta
Jak ktoś się blondynką urodził, brunetką nie umrze
Sytuacja: wpadam jak burza gradowa do swojego banku. Wypisuję przelew dla Gayenki pani pyta, czemu nie chcę puścić przelewem z konta, że niby wyjdzie mnie taniej. Ja na to, że nie chcę, by mąż się dowiedział. W trakcie operacji oddzwaniam do Gayenki:
- cześć Słonko, właśnie robię Ci przelew. Zlecam bezpośrednio w banku, bo nie chcę, by mój P. się dowiedział. Wiesz gdybym puściła ze swojego konta, to widziałby operację na wyciągu, a nie chcę by się dwiedział (płaciłam za Nu, które Gayenka mi kupiła ).
W tym momencie przemiła pani zaczęła mnie traktować per noga i mierzyć wzrokiem, który zabijał. Chciałam się usprawiedliwić, nie bardzo wiedząc o co jej chodzi i rzuciłam:
- Takie machloje to po to, by mąż się nie dowiedział, jest zdrowszy, jak nie wie za dużo .
W tym momencie milutka pani (znająca też mojego TZa omało na mnie nie napluła). Nie rozumiałam o co jej chodzi Dopiero po wyjściu zaskoczyłam. Przelew wpłacałam na konto i nazwisko TZa Gayenki . Wyszło na to, że posyłam kasę kochankowi . Chyba zmienię bank .
AGA za to cie kocham


A propos nadzerki przypomnial mi sie taki dialog z moja zestrachana przyjaciolka:
A:boje sie ,bo nie wiem jak oni te nadrzerke wypalaja..
JA:ale jak sie boisz ,czego dokladnie.Chemicznie tak wypalaja chyba.
A:Taaak? nie ogniem?
Jaszalalas? myslalas ze ci wsadza szmate ,poleja benzyne i podpala?
A:nie ale troche sie balam ze mnie przypala zapalka ,albo jakims palnikiem
Ja: tak a jak jest zamrazanie to cie wystawiaja na mroz z fotelem i czekaja az samo odpadnie
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 20:06   #1724
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Bry ja tak na chwilę
Zizuś nie było mnie w domu cały dzień mam awizo, więc to Twoja sprawka jak przypuszczam

Dostałam opieprz, że za dużo wydaję na kosmetyki i mam szlaban na zakupy kosmetyczne Ale ja akurat już mam wszystko co chciałam więc szlabanem się zbytnio nie przejmuję
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 20:08   #1725
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość

edit: ja miałam ostatnio II grupę (babka mi powiedziała, że tylko dzeiwice mają I )
O kurcze, to chyba mi coś zarosło

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość

A propos nadzerki przypomnial mi sie taki dialog z moja zestrachana przyjaciolka:
A:boje sie ,bo nie wiem jak oni te nadrzerke wypalaja..
JA:ale jak sie boisz ,czego dokladnie.Chemicznie tak wypalaja chyba.
A:Taaak? nie ogniem?
Jaszalalas? myslalas ze ci wsadza szmate ,poleja benzyne i podpala?
A:nie ale troche sie balam ze mnie przypala zapalka ,albo jakims palnikiem
Ja: tak a jak jest zamrazanie to cie wystawiaja na mroz z fotelem i czekaja az samo odpadnie
Gayenko, świetny dialog
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 20:08   #1726
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Bry ja tak na chwilę
Zizuś nie było mnie w domu cały dzień mam awizo, więc to Twoja sprawka jak przypuszczam

Dostałam opieprz, że za dużo wydaję na kosmetyki i mam szlaban na zakupy kosmetyczne Ale ja akurat już mam wszystko co chciałam więc szlabanem się zbytnio nie przejmuję

chowaj głębiej te kosmetyki

ice a mogłabyś tą maseczkę do paczuli jakoś porównać ?

zizou testowałaś swoją?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 20:37   #1727
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Nosku, ale tatuś dzisiaj zapłacił (Allure Sensuelle, którego zakupu już żałuję, poleci na A. A sam wybrał, ja chciałam Coco M., ale podobno pachnie zgnitymi jabłkami ) i troszku się wściekł Pryzmy od Ziz, benefit, MACi od Nevady shit, shit, musze chyba rzeczywiście przystopować
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 20:37   #1728
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Bry ja tak na chwilę
Zizuś nie było mnie w domu cały dzień mam awizo, więc to Twoja sprawka jak przypuszczam
uff, to dobrze

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
zizou testowałaś swoją?
testowalam
faktycznie silna, calkiem niezle oczyszcza. narazie jeszcze nie pokusze sie o porownanie do paczuli zobaczym, jak zadziala jutro.



ja jutro dostane trzy paczki i juz widze te potepiajace spojrzenia bo u mnie nie chodzi juz o kosmetyki co o same paczki i wydawanie pieniedzy...
nastepna paczka to bedzie poste restante, jak nic.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 20:39   #1729
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
tak, w Wawie prywatnie u babki, która na dzień dobry zleciła mi ogrom badań zobaczymy co ona tam znajdzie

edit: ja miałam ostatnio II grupę (babka mi powiedziała, że tylko dzeiwice mają I )
Ech, ale sytuacja giunekologiczna polek nie jets wesoła, jak miałam ćwiczeniaw instystucie to kobiety oglądające te rozmazy załamywały ręce, ze strasznie dużo dziewczyn ma źle dobrane hormony i ich cytologie wuglądają jak cytologie kobiet po menopauzie

PS. Kto się wybiera na Wschód
http://www.myvov.ru/goods/view.asp?gcode=ABEF016&page=1
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 20:43   #1730
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość

Zrobiłam maseczkę Galenic, tym razem jestem mniej zachwycona, ostatnio efekt był niesamowity, teraz tylko niezły, nie wiem, z czego to wynika. Oczyściła dobrze, ale ostatnio to było aż szokująco dobrze.
Przekonuje mnie to

Cytat:
Napisane przez xxxDAGMARAxxx Pokaż wiadomość
Nosku Piękna spóźnione ale szczere życzenia imieninowe szczęścia miłości i dużo kasy na kosmetyki


Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Nosku, ale tatuś dzisiaj zapłacił (Allure Sensuelle, którego zakupu już żałuję, poleci na A. A sam wybrał, ja chciałam Coco M., ale podobno pachnie zgnitymi jabłkami ) i troszku się wściekł Pryzmy od Ziz, benefit, MACi od Nevady shit, shit, musze chyba rzeczywiście przystopować
Przejdzie mu
a przerwę w szale kosmetycznym też muszę rozważyć


Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
testowalam
faktycznie silna, calkiem niezle oczyszcza. narazie jeszcze nie pokusze sie o porownanie do paczuli zobaczym, jak zadziala jutro.


Ok, w takim razie wstrzymuję się z zamówieniem do poniedziałku i czekam na szerszą relację

Cytat:
Napisane przez zizou

ja jutro dostane trzy paczki i juz widze te potepiajace spojrzenia bo u mnie nie chodzi juz o kosmetyki co o same paczki i wydawanie pieniedzy...
nastepna paczka to bedzie poste restante, jak nic.
Biedne jesteśmy z tymi domownikami
Dobrze, że TŻta mam wyrozumiałego i że w Warszawie nikt mi nie stęka

ice mogę zapytać skąd znasz Agnieszkę Ch. z Lublina?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam

Edytowane przez noseknosek
Czas edycji: 2008-09-18 o 21:08
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 22:15   #1731
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

A co tu taka cisza

widzę, ż emój link się nie otwiera- o te cudeńka mi chodziło:
http://lotuspalace.blogspot.com/2008...r-blusher.html
jest jeszcze czwarty brązujący ale ta laska go akurat nei kupiła
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 22:33   #1732
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Dziewczyny mam odsypke pigmentu MACa [dostalam jako gratisik do tuszy ] i wlasnie maznelam nim oko. wiecie co, jest cudowny napigmentowanie, latwosc nalozenia. mam kolor museum bronze, to taki brazik zlamany zlotem, cudo a jak podkresla moje teczowki... jak bede miala przyplyw gotowki to chyba kupie sobie pare odsypek...
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 22:44   #1733
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Zizek nie nakręcaj mnie bo chyba jeża urodzę w oczekiwaniu na paczki Zamówiłam te:
1.Frost
2.White Gold
3.Entremauve
4.Nocturnal Plum
5.Smoke Signal
6.Frozen white
7.Naval Blue
8.Fairy Lite
9.Kitchmas
10.Dark Soul
I już przebieram nóżkami w oczekwaniu na pomazanie się nimi

Cicho tu coś dzisiaj
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 22:50   #1734
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ech, ale sytuacja giunekologiczna polek nie jets wesoła, jak miałam ćwiczeniaw instystucie to kobiety oglądające te rozmazy załamywały ręce, ze strasznie dużo dziewczyn ma źle dobrane hormony i ich cytologie wuglądają jak cytologie kobiet po menopauzie

PS. Kto się wybiera na Wschód
http://www.myvov.ru/goods/view.asp?gcode=ABEF016&page=1
ło.. no to ja teraz bez hormonów będę miała cytologię i zobaczymy co z tego będzie. jestem pozytywnie nastawiona
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 22:51   #1735
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

ja siedzę cicho bo kompletuję zamówienie z Esculapa
Dziewczyny jak u nich z próbkami? Dają?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 23:02   #1736
off-wietrzka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 833
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Byłam dziś na badaniach kontrolnych u gina i strasznie się wkur*****. Byłam u nowej, (podobno niezła), bo ostatnia moja Pani Gin przeniosła się do kliniki gdzie trzeba płacić 2x tyle, co płacę normalnie , prywatnie. Całe szczęście, że poszłam do nowej, bo okazało się, że mam nadżerkę do wymrożenia Jestem strasznie zła, bo od 4 lat chodzę do gina regularnie, i nie wiem za co płacę, skoro nie potrafili mi wcześniej tego wykryć Trochę się boję, miała to któraś ?
ja miałam. najpierw gin chciala się jej pozbyć farmakologicznie, ale nic to nie dalo i mialam zamrazanie - w sumie nic strasznego - w trakcie jest troszkę nieprzyjemnie, ale absolutnie nie boli ani nic, po prostu czuć to zimno... wlasnie sie musze wybrac na wizyte i mam nadzieje, ze to dziadostwo sie stracilo...


ciągnie mnie do Natury... w zasadzie nic konkretnego nie potrzebuję, ale mam ochote pochodzic miedzy regalami z kosmetykami i moze kupic cos absolutnie niepotrzebnego w tej chwili... no i jeszcze musze sie wybrac w koncu do tego yves rochera wykorzystac ulotke... pewnie jutro zrobie najazd na centrum handlowe, bo jeszcze butki musze zakupic...

no i muszę się Wam pochwalić: kupiliśmy dziś dom...
off-wietrzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 23:08   #1737
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
ja miałam. najpierw gin chciala się jej pozbyć farmakologicznie, ale nic to nie dalo i mialam zamrazanie - w sumie nic strasznego - w trakcie jest troszkę nieprzyjemnie, ale absolutnie nie boli ani nic, po prostu czuć to zimno... wlasnie sie musze wybrac na wizyte i mam nadzieje, ze to dziadostwo sie stracilo...
Dzięki za odpowiedź. Powiem szczerze, że po dzisiejszej wizycie b yłam trochę przerażona
Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
no i muszę się Wam pochwalić: kupiliśmy dziś dom...
Fajnie, gratulacje !
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 23:13   #1738
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
no i muszę się Wam pochwalić: kupiliśmy dziś dom...
gratuluję wiem jak cieszy perspektywa własnego kąta na ziemi



no. złożyłam zamówienie..

- Avene Cleanance żel do mycia twarzy
- Avene woda termalna
- Galenic Cauterets maseczka oczyszczająca
- Galenic Cauterets żel-krem regulujący + mini tonik + mini żel
- Bioderma Sensibio, płyn micelarny


i teraz szlaban
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 23:14   #1739
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Nosku, a nie wzięłaś w końcu miniaturek Nuxe?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 23:21   #1740
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Nosku, a nie wzięłaś w końcu miniaturek Nuxe?
Jednak nie Może następnym razem, nie chciałam tak na siłę ich brać, skoro nie kuszą tak strasznie
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.