Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5 - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-23, 11:48   #4471
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Milego i energetycznego dnia zycze pomimo panujacej deszczowej aury za oknem.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 11:50   #4472
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Calkiem zapomnialam o Ecospa
Dziekuje Agnieszko
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, dzięki.

Idę po Lolę, już nie mogę dłużej czekać.
Nie ma sprawy, ja u nich brałam kokosa i palmowy w lipcu - jak zwykle bez problemów i taką miseczkę do podgrzewania olejów, choć latem były takie upały, że nie była potrzebna no i z plusów - można u nich pewnie prosić o próbki wybranych produktów, kiedyś przysyłali bezpłatne próbki masła shea i kakaowego

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
właśnie zobaczyłam że mam 6 balsamów, masło i olejek do ciała
pokornie przyznaję że to przesada, nie kupuję żadnego przez rok
E tam, przy regularnym używaniu wykończysz je najdalej w pół roku do boju
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 11:51   #4473
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Przyjeżdża dopiero około 22, więc tak szybko nie ucieknę No ale będę musiała jeszcze szybko ogarnąć mieszkanie i siebie
A no to ma szczęście

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
a mogłabym się uśmiechnąć o malutką próbkę aromatycznej? bo nie wiem czy zamawiać swoją z Eskulapa.
Jeszcze się pyta, zanotowane Myślę,że zamówisz
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 12:00   #4474
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Milego i energetycznego dnia zycze pomimo panujacej deszczowej aury za oknem.
u mnie też deszczowo... a trzeba niedługo z domu wyjść

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
E tam, przy regularnym używaniu wykończysz je najdalej w pół roku do boju
podejmuję wyzwanie
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 13:14   #4475
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Milego i energetycznego dnia zycze pomimo panujacej deszczowej aury za oknem.
U mnie też pada strasznie A muszę za chwilę jechać z tatą do supermarketu, bo lodówka pusta.
Przy okazji kupię sobie żel pod prysznic jakiś, bo mam tylko resztki 2 żeli Kamill.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 13:23   #4476
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

A u mnie pogoda ładna. Byłam na rozmowie w sprawie pracy w banku, w ciągu 2 dni mają dać znać. Czekam też na telefon z tego banku (co w Wawie miałam w nim pracować).
Posiedziałam u kolegi, kupiłam maseczkę Galenica, dostałam kilka próbek a teraz jem
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 13:30   #4477
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Bry
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość

Dzswonila do mnie dzisiaj True Jaki ona ma swietny glos

Dziewczyny bylam dzisiaj w S.;Innocent secret boski jest
Ja świetny głos mam głos jak moja mama
Ooooch jak mi brakuje czasu na poszwędanie się po S i obniuchanie nowości. A juz najfajniej byłoby z Wami
Zapomniałam napisać, że jak jechaliśmy do Ustronia to przelatywaliśmy przez Katowice i był znak na Czeladź i Bytom i tak mi się smutno zrobiło, że jedziemy w nocy i nie możemy zboczyc z trasy. Coś jak Ty jechałaś koło Hosenki
Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
W poniedziałek wkurzyłam się jeszcze bardziej. Na 10 umówiliśmy ekipę, która miała nam zacząć skuwać ściany i kłaść płytki, które TZ pojechał rano odebrać.
Płytki zamówiliśmy i zapłaciliśmy sporo wcześniej. Kosztowały bagatelka 230 zł/m kw. Wyobraźcie sobie, że płytki, owszem były na magazynie przygotowane, ale ponieważ był to rzadki wzór zostały same obtłuczone odpady (które nam nota bene sprzedano za owe 230 zł)
TZ dostał wściku, powiedział, że ich nie weźmie, poprosił o zwrot kasy i zamówienie nowej partii. Oczywiście zamówienia nie dało rady zrealizować, bo ilość nam potrzebna to za mało, by im się je opłacało ściągać, a że płytki były drogie i rzadko schodziły nie będą robić większego zamówienia :wnerw:
PS Dziołszki, o co kaman z tymi cenami na truskawie? . Toż są niewiele niższe od perfumeyjnych :mysli:
O szlag, jak oni mogli wtykac komuś obtłuczone płytki nam się tez co prawda trafiły, ale słownie 2 obtłuczone na całą łazienkę. Ale juz dalej doczytałam, że TZ znalazł takie same gdzie indziej, to super
A ceny na Truskawie sa pewnie wynikiem skoku $...
Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
źle ze mną skoro nawet wymarzone zakupy nie cieszą
Tę sukienkę chciałam kupić http://www.we-dwoje.pl/molton;na;jes...tml?foto_id=14, na żywo jest genialna, leży idealnie, ale po co mi ona?
Ta sukienka jest piękna
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
ledwo się dziś ruszam zjadłam dziś 4 gołąbki, całą czekoladę i opakowanie delicji malinowych jak się zginam to czuje jedzenie aa i 2 kanapki z szynką
Ojacieeee, ale żarciucho
Ja dziś spędziłam 1 noc u rodziców i juz odczuwam plusy z powrotu na łono kuchni mamusinej ciekawe czy ja kiedyś będę umiała tak pysznie pichcić
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ponoc w glamur ma byc znizka -20 % do sephory..albo w Joyu?
A kiedy, kiedy ?
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Zdycsyplinowałam się do obfocenia moich pachnących skarbów Wkleiłam fotkę do wątku - jeśli któraś ma ochotę obejrzeć to zapraszam klik
Skarby
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja dzisiaj robie porzadki w domu. pucowanie okien, podlog, lazienki, kuchni. a w sypialni to porzadki generalne bo nam sie troche zabalaganila no i w kosmetykach tez musze zrobic porzadek
Mnie czeka w weekend pucowanie opuszczonego mieszkania. Pod meblami było tyle kurzu, że szok

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Zapomniałam wam napisac.. Wczoraj, na tym wykładzie z prawa na który nie poszłam.. facet puścił listę. Ja to mam szczęście, pierwsze zajęcia, które opuściłam..
Ale i tak na niej jestem, kocham ludzi z mojego rocznika.
I to się właśnie nazywa solidarność studencka
U mnie był wykład z technik negocjacyjnych. Niby fajny temat, ale facet stary negocjator w ogóle nie umiał prowadzić wykładów i przekazywać swojej wiedzy. Zaliczenie było tylko na podstawie obecności więc my się umówiłyśmy chyba w 6, co tydzień inna była na wykładzie z 6 długopisami i wpisywała resztę. Dobrze, że facetowi nie chciało się potem porównywać wszystkich list, bo wyszłoby, że wszystkie mamy niezłą schizofrenię
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
_________________________ _________________________ ________________

Ostatnio tak sie zachlysnelam nowosciami z BU,ze zrobilam duze zamowienie i.....praktycznie wszystko chyba pojdzie w swiat albo znajdzie inne zastosowanie bo olejek Tamanu w zaden sposob sie nie sprawdzil a wiele sobie po nim obiecywalam;serum z granatu zapycha mnie i nawet jak daje mala dawke to niestety
Maslo mango takie sobie,srednio oceniam na 2,5/5
Najbardziej zadowolona jestem z oleju kokosowego i Monoi-swietnie nadaja sie na rewelacyjne maseczki do wlosow i super dzialaja,tylko troche zabawy jest z tym.
Oprocz tego obowiazkowe miejsce na polce ma zel hialuronowy-jemu jestem wierna od samego poczatku
U mnie też kompletnie nic nie robi
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-23, 13:38   #4478
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Zizou, to ja czekam z niecierpliwością

Dziewczyny, ślicznie dziękuję za wszystkie miłe słowa nt mojego zbiorku
Takie podzielenie się widokiem własnych perfum to małe obnażenie... Cieszę się, że w tak intymnym momencie po raz kolejny spotykma się z ciepłym przyjęciem


Przybywam z kolejnym zalinkowanym anonsem Chciałabym Was poczęstować poufną informacją Zaczynam prowadzić mojego zapachowego bloga i chcę zdradzić na niego namiary tylko niektórym, ściśle określonym osobom...

Na razie notek jest tylko kilka i cały czas razem z zaprzyjaźnioną Wizażanką pracuję nad techniczną stroną tego przedsięwzięcia, ale całe szczęście blog jest czytelny już na tym etapie Jeśli będziecie miały ochotę czasem wpaść to zapraszam serdecznie ( klik )
__________________
pachnę

Edytowane przez your Angel
Czas edycji: 2008-10-23 o 13:59
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 14:05   #4479
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

bosiaku trzymam kciuki za pracę

Aniołku zapowiada się ciekawy blog Rzadko czytam blogi, ale jak już mnie jakiś zainteresuje to często do niego zaglądam Dodam go sobie do listy.

Kupiłam żel pod prysznic. Olejek Nivea waniliowy(ice ten, który Ty miałaś)
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 14:13   #4480
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Idę dziś na trening. Przed chwilą przymierzyłam spodenki...bo w maju nie włożyłam ich na tyłek i za ciasne były w nogach...
I wiecie coooo są za luźne I o wiele za luźne w nogach schudłam już 12kg )))))))))
jeszcze ok 6 i bedzie cudownie

Isa jak poszukiwania?
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 14:51   #4481
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Jestem wściekła. Tłukłam się w deszczu przez całe miasto do SP, dotarłam tam z kompletnie mokrymi butami, a perfum z nowej gazetki jeszcze nie wystawili. No jak tak można? Nie wiem, czy jutro będzie mi się chciało jechać znowu.

W dodatku jak tylko dotarłam do domu autobusem wypchanym do granic możliwości, to przestało padać. Odciążąnie linii autobusowej, którą jeżdżę do centrum miało polegać na puszczeniu w godzinach szczytu przegubowych autobusów i nie mam pojęcia, czemu polega to na tym, że ok. 12-13 jadę do centrum pustym przegubowym autobusem, a między 15-17 wracam wypchany krótkim. W MPK to jednak nie myślą.

Ja chciałam Lolitkę. Teraz nie mam nowej buteleczki, tylko zadatki na pogłębienie przeziębienia. Nie pachnę ciasteczkami z wanilią, tylko moczę stopy w soli cynamonowej.

Aniolku, ciekawy blog, na pewno w wolnej chwili poczytam.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-23, 15:06   #4482
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

bosiaczku mam spisane kilka firm, które mnie interesują i gdzie mam nadzieję jest możliwość odbycia stażu, ale wezmę się za chodzenie po nich w przyszłym tygodniu, bo jutro mam zjazd na uczelni. Wolę pochodzić osobiście niż dzwonić, bo i tak jak odbierze telefon jakaś sekretarka to skąd ona będzie wiedzieć czy chcą kogoś na staż czy nie, lepiej pogadać z szefem albo kimś od działu kadr. No i wg. mnie lepiej to będzie wyglądało, jak się zjawię osobiście

ice współczuję Swoją drogą pierwszy raz chyba taka sytuacja jest, że nie wystawili jeszcze zapachów
Co do MPK to mnie też dziwi, że w weekendy puszczają tu do mnie na wieś same duże autobusy jak wtedy prawie nikt nie jeździ(no może tylko w soboty rano jak ludzie jadą na targ do miasta), zaś w tygodniu puszczają takie małe autobusiki i często są załadowane właśnie.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 15:08   #4483
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
[COLOR="Teal"]bosiaczku mam spisane kilka firm, które mnie interesują i gdzie mam nadzieję jest możliwość odbycia stażu, ale wezmę się za chodzenie po nich w przyszłym tygodniu, bo jutro mam zjazd na uczelni. Wolę pochodzić osobiście niż dzwonić, bo i tak jak odbierze telefon jakaś sekretarka to skąd ona będzie wiedzieć czy chcą kogoś na staż czy nie, lepiej pogadać z szefem albo kimś od działu kadr. No i wg. mnie lepiej to będzie wyglądało, jak się zjawię osobiście
Jasne, też tak myślę
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 15:11   #4484
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Zizou, to ja czekam z niecierpliwością
biore sie za focenie, ale na razie nie mam koncepcji, jak je pogrupowac
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Jeśli będziecie miały ochotę czasem wpaść to zapraszam serdecznie ( klik )
juz mam go w ulubionych

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jestem wściekła. Tłukłam się w deszczu przez całe miasto do SP, dotarłam tam z kompletnie mokrymi butami, a perfum z nowej gazetki jeszcze nie wystawili. No jak tak można? Nie wiem, czy jutro będzie mi się chciało jechać znowu.
a to chamidla dobrze, ze mnie tam dzis nie powialo, bo bylabym wsciekla. zawsze wykaldaja wczesniej przeciez


posprzatalam. pomylam okna. poukladalam w polkach. i umieram.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 15:18   #4485
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
ice współczuję Swoją drogą pierwszy raz chyba taka sytuacja jest, że nie wystawili jeszcze zapachów
Co do MPK to mnie też dziwi, że w weekendy puszczają tu do mnie na wieś same duże autobusy jak wtedy prawie nikt nie jeździ(no może tylko w soboty rano jak ludzie jadą na targ do miasta), zaś w tygodniu puszczają takie małe autobusiki i często są załadowane właśnie.
Bo w weekendy te duże mają wolne, bo wszystko rzadziej jeździ.

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
a to chamidla dobrze, ze mnie tam dzis nie powialo, bo bylabym wsciekla. zawsze wykaldaja wczesniej przeciez
Pierwszy raz się chyba tak zdarzyło, zawsze przecież jeździłam na tradycyjne przeszpiegi dzień/dwa przed końcem gazetki i były już nowe zapachy na półkach.

Ale jest strasznie dużo zapachów z poprzednich promocji, tyle tego mają, że zrobili dodatkową półkę na perfumy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 15:19   #4486
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Jasne, też tak myślę
Zastanawiam się tylko, czy idąc zapytać o staż ubrać się normalnie(tzn. jeansy, buty na obcasie i kurtka albo płaszczyko-żakiet - w zależności od pogody) czy może od razu na elegancko(eleganckie spodnie, szpilki i biała bluzka)
Z jednej strony elegancki strój wypada założyć na rozmowę, ale też nie wiem sama czy będę mogła od razu pogadać np. z szefem czy nie każą mi tylko zostawić CV i dopiero czekać na odzew

ice tylko, że u nas puszczając w weekend takie duże autobusy jeździ nimi kilka osób na krzyż i już kilka miesięcy temu było zebranie i MPK chciało nam zabrać wogóle wszystkie kursy, bo stwierdzili, że za mało osób jeździ i im się to nie opłaca Ale jakoś narazie autobusy nadal kursują na szczęście.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 15:35   #4487
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Isa, ubrałabym się ładnie, ale normalnie Jeansy, buty na obcasie, płaszczyk, ładny sweterek na wypadek koniecznosci ściągniecia płaszcza/kurtki (gdybyś musiala poczekać albo udałoby Ci się pogadać z szefem).

Najcześciej takie podania zanosi się do kadr/działu personalnego - różnie firmy nazywają taki dział Warto pytać o możliwość rozmowy z szefem - tak będzie najlepiej, bo raz - zrobisz dobre wrażenie, że chcesz to osobiście załatwić, dwa - zdarza się, że takie podania nie lądują u szefa tylko w koszu zwłaszcza jesli za biurkiem siedzi jakaś paniusia (to informacje potwierdzone niemal z pierwszej ręki ). Dlatego, jesli udałoby Ci się z nim spotkac, to jemu daj do ręki dokumenty, a jeśli nie będzie - to zapytaj kiedy można go zastać - może akurat gdzies na chwilę wyszedł.
Gdyby za Chiny Ludowe nie było kiedy złapać szefa, zostaw CV, ale poproś o namiar do niego zadzwoń lub napisz maila z pytaniem czy dostał Twoje dokumenty


Powodzenia
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 15:43   #4488
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Isa, ubrałabym się ładnie, ale normalnie Jeansy, buty na obcasie, płaszczyk, ładny sweterek na wypadek koniecznosci ściągniecia płaszcza/kurtki (gdybyś musiala poczekać albo udałoby Ci się pogadać z szefem).

Najcześciej takie podania zanosi się do kadr/działu personalnego - różnie firmy nazywają taki dział Warto pytać o możliwość rozmowy z szefem - tak będzie najlepiej, bo raz - zrobisz dobre wrażenie, że chcesz to osobiście załatwić, dwa - zdarza się, że takie podania nie lądują u szefa tylko w koszu zwłaszcza jesli za biurkiem siedzi jakaś paniusia (to informacje potwierdzone niemal z pierwszej ręki ). Dlatego, jesli udałoby Ci się z nim spotkac, to jemu daj do ręki dokumenty, a jeśli nie będzie - to zapytaj kiedy można go zastać - może akurat gdzies na chwilę wyszedł.
Gdyby za Chiny Ludowe nie było kiedy złapać szefa, zostaw CV, ale poproś o namiar do niego zadzwoń lub napisz maila z pytaniem czy dostał Twoje dokumenty


Powodzenia
O dobry pomysł, mam czarny sweterek i granatowy

Jak 2 lata temu załatwiałam staż w sądzie(którego nie dostałam, bo akurat trafiła się praca na poczcie) to było tak, że akurat znajomy taty pracował jako ochroniarz w tym sądzie i zapytał sędziego czy nie chciałby kogoś na staż. Sędzia się zgodził i potem poszłam już od razu na rozmowę, ale nawet nie patrzył na CV ani nie chciał listu motywacyjnego. Zapytal tylko o podstawowe rzeczy: wykształcenie, czy studiuję, czy umiem coś robić na komputerze...ale teraz pewnie będzie inaczej jak sama to będę załatwiać

No i co takich "paniuś" to też wiem, że mogą chcieć mnie zbyć, ale mimo wszystko postaram się to CV zostawić. Tymbardziej, że te firmy, które mam upatrzone nie są duże i nawet nie wiem czy mają wogóle jakieś działy kadr.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 15:49   #4489
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

wklejam zdjecie limitowanej buteleczki one

wzielam sie za focenie calosci i abterie mi padlu zlosliwosc rzeczy martwych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PA230033.jpg (29,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA230035.jpg (31,3 KB, 13 załadowań)
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-23, 15:54   #4490
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
No i co takich "paniuś" to też wiem, że mogą chcieć mnie zbyć, ale mimo wszystko postaram się to CV zostawić. Tymbardziej, że te firmy, które mam upatrzone nie są duże i nawet nie wiem czy mają wogóle jakieś działy kadr.
Zostawić koniecznie, chodziło mi o to, żeby potem dowiedziec się czy papiery dotarły do szefa czy nie.



Hex:
skład maseczki:

Aqua, glycerin, butylene glycol, ammonium polyacrylate, isohexadecane, parfum, peg-20 methyl glucose sesquistearate, peg-40 hydrogenated castor oil, phenoxyethanol, peg-40 castor oil, methylparaben, disodium edta, sorbitan oleate, dimethicone, panthenol, xanthan gum, helianthus annuus seed oil, phosphoric acid, lecithin, rosa centifolia oil, sodium hyaluronate, c12-15 alkyl benzoate, retinyl palmitate, tocopherol, ascorbyl palmitate, beta-carotene, cl 77891.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 16:05   #4491
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Hosenko ok, wykorzystam Twoje rady
Tak sobie myślę teraz, że najbardziej stresować się będę przed wejściem do pierwszej firmy a potem to już jakoś poleci
Pamiętam jak załatwiałam z pracą na poczcie: dostałam rano kartę obiegową, z którą musiałam w jeden dzień przemierzyć Kraków wzdłuż i wszerz(bo oddziały PP są porozwalane po całym mieście) i to był dzień, w którym po raz pierwszy w życiu odwiedziłam na raz tyle obcych mi miejsc i rozmawiałam z tyloma ludźmi, że nawet nie miałam czasu się zestresować Goniłam z tą kartą jak w transie, bo np. kazali mi iść do Poczty Głównej a ja tam nigdy nie byłam i to nie wchodziłam tam gdzie jest poczta tylko gdzieś z tyłu(pytałam ludzi gdzie ja mam wogóle iść, czułam się jak jakiś debil, bo miałam tylko adresy podane a reszty musiałam dowiadywać się sama na miejscu) i potem szłam na chyba 4 czy 5 piętro, gdzie siedziała baba, która miała mi tylko złożyć na tej karcie podpis I tak chyba w 5 miejscach musiałam załatwić podpisy.

No, nie offtopuję już

zizku fajna flaszunia, ale ja jakoś nie jestem przekonana do malunków na perfumach
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 16:20   #4492
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
zizku fajna flaszunia, ale ja jakoś nie jestem przekonana do malunków na perfumach
dlaczemu?
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 16:28   #4493
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
dlaczemu?
Jakoś tak wolę "czyste formy". Nawet napisy z nazwą zapachu mnie nieraz drażnią, bo wg. mnie zakłócają wygląd flakonika
Sama buteleczka może być ozdobiona(jak np. L LL), ale takie obrazki jakoś mnie nie przekonują, choć akurat ten malunek wg. mnie nawet pasuje do tego zapachu
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 16:38   #4494
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Śliczna sukienka Aga, zastanów się jeszcze, żeby nikt Ci jej nie sprzątnął sprzed nosa... Podoba mi się ta kolekcja, ładne sukienki mają a z doświadczenia wiem, że później w okresie świąteczno-sylwestrowym sukienki są potrzebne, a ładnych nie ma
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
O szlag, jak oni mogli wtykac komuś obtłuczone płytki nam się tez co prawda trafiły, ale słownie 2 obtłuczone na całą łazienkę. Ale juz dalej doczytałam, że TZ znalazł takie same gdzie indziej, to super
A ceny na Truskawie sa pewnie wynikiem skoku $...

Ta sukienka jest piękna
Kwestię sukienki jeszcze przemyśliwuję. Generalnie mam w szafie kilkanaście takich kupionych na jedną okazję i wiszących sobie teraz bezużytecznie . Tę chciałam kupić, bo ona z powodzeniem nadaje się na dzień (np. do pracy), tylko tak się zastanawiam, czy ma sens wydawanie pięciu stów na kieckę do pracy, skoro nie wiem nawet, czy od 01.11 będę nadal pracować .

Z płytkami odstawili straszną chamówę, ale chociaż kasę zwrócili.

A propos truskawy, żyję kompletnie oderwana od rzeczywistości i nawet na myśl mi nie przyszło, że cena dolara sięga prawie trzech złotych i stąd wzrost cen na tru. Ja to jednak rasowa blondi jestem .


Dziewczyny trzymajta mnie bo nie zdzierżę! Dziś z pracy wróciłam tak podkurzona, że o mały włos, a pieprznęłabym tą robotą na 5 min. przed wyjściem. Ja rozumiem, że szef zawsze ma rację, ale na litość Boską, jeśli się na czymś nie zna, albo ewidentnie się myli, to niech przynajmniej zamilknie, miast wciskać kity i krzyczeć na kogoś totalnie bez powodu. Odpadłam, kiedy po raz 10 wyjaśniając tę samą kwestię i widząc po drugiej stronie tępy upór, skwitowany miną w stylu: "zaraz ze złości mi oczy z orbit wyjdą" oraz hasłem "ja jestem bossem i nie lubię jak nie wykonuje się moich poleceń". Nota bene polecenie zostało wykonane, a że trzeba było z czarnego zrobić białe, bo tak się bossowi wydawało i efekt był opłakany, litości, za to odpowiedzialności nie wezmę!
Mogę odpowiadać za własne błędy, ale za cudze? Eh, szkoda nerwów.
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 17:06   #4495
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Herbata z imbirem rzeczywiście dobrze robi na problemy z drogami oddechowymi, jest mi już po jednej znacznie lepiej, właśnie piję drugą.

Przydałaby mi się maseczka Galenic, potrzebne mi dogłębne oczyszczanie. Póki co musze się zadowolić słabszą aromatyczną Nuxe. No a w przyszłym tygodniu może kupię Effaclar. Serum Tamanu jest do kitu, nie będę się z nim więcej męczyć.


Czy mówiłam już, że jestem zakochana w moim zestawie Juicy Tubes?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 17:16   #4496
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Był wysłany po 15.00...Kurczę pierwszy raz coś mi zaginęło i to akurat musiało być coś co sprzedalam na All Muszę poczytać jak się reklamuje,bo nigdy tego nie robiłam
kurcze..to kiepsko..Pewno będą z tego problemy..

Oby szybko się wyjaśniła sprawa bo klienci są zwykle zniecierpliwieni a głupio się tłumaczyć z czegoś co nie zawiniliśmy


Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Współczuję ale pociesz się tym, że mój TŻ mieszka 350km ode mnie Nie widzieliśmy się cztery tygodnie, no ale dziś przyjeżdża
To widze że wiesz co czuję
Jeszcze do niedawna codziennie się widzieliśmy , byliśmy prawie nie rozłączni.. A teraz nagle męża przeniesiono i musi tam pracować, śpi w hotelu.. jeszcze na dodatek żona to nieproszony gość w hotelu i nie ma mowy bym tam została z nim

A i zapomniałabym..udanej randki

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
ja do niedawna miałam 5 i w 1,5 miesiąca zredukowałam do 2 Kwestia regularnego smarowania
Skomentuję krótko:

Mi czasami zużycie 1 balsamu 400ml zabiera 3 miesiące.. i tak męczę te balsamy i męczę a ty zużyłaś 3 w miesiąc...SZACUN

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się tylko, czy idąc zapytać o staż ubrać się normalnie(tzn. jeansy, buty na obcasie i kurtka albo płaszczyko-żakiet - w zależności od pogody) czy może od razu na elegancko(eleganckie spodnie, szpilki i biała bluzka)
Z jednej strony elegancki strój wypada założyć na rozmowę, ale też nie wiem sama czy będę mogła od razu pogadać np. z szefem czy nie każą mi tylko zostawić CV i dopiero czekać na odzew
ja miałam niedawno podobną sytuację. Musiałam oddać dyrektorowi pewnego zakładu moje CV i list motywacyjny...Bo szanowne panie z sekretariatu pewno wrzuciłyby go do kosza nic dyrektorowi nie mówiąc. Byłam ubrana w kozaczki na małym obcasie dżinsy, kurtka skórzana typu żakiet ...Torebeczka, umalowana i ....i nie był wzburzony jak mnie zobaczył. Był uśmiechnięty. Na strój nie zwracał uwagi.. Wziął CV i list bez żadnego ale... tylko martwię się czy oddzwoni.. Powiedział bowiem że "się zapozna". A to nie obiecuje za wiele!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 17:29   #4497
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja nie bedzie w carrefourze to bedzie na pewno na dole, w tym burzujskim warzywniaku
Był w Carrefourze, ale co do burżujskiego warzywniaka - tam to wszystko jest zawsze tak ładnie poukładane, tak pięknie to wygląda.. i ma takie cudowne ceny.

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
I to się właśnie nazywa solidarność studencka
No. Ale szczerze mówiąc, jestem w szoku, bo dziewczyna z którą się jakoś bliżej trzymam, to znaczy na tyle blisko że mogłabym ją posądzic o to, że po tych dwóch tygodniach wie jak się nazywam.. ona zaspała na ten wykład i też nie poszła. A obie jesteśmy na liście. Czuję się niejako wyróżniona, bo osób na roku mam 120, na wykładzie było 45, a na liście jest 60. Strasznie to miłe.

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
wklejam zdjecie limitowanej buteleczki one
Piękna jest, też na nią zwróciłam uwagę dzisiaj.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Herbata z imbirem rzeczywiście dobrze robi na problemy z drogami oddechowymi, jest mi już po jednej znacznie lepiej, właśnie piję drugą.
Ja właśnie kończę jedną i zaraz pójdę zaparzyc sobie następną.

Euphoria Blossom CK to moja nowa miłośc, no po prostu odpadłam dziś w Sephorze, a potem przez cały wykład siedziałam z nosem przy nadgarstku. Ale ja nie potrafię wydac na siebie takich pieniędzy, no po prostu nie umiem. Może kupię je sobie za pierwszą zdaną sesję albo coś..
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 17:37   #4498
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Aguś ile Ty się kobieto nastresujesz Ale niestety, szef ma zawsze rację jak to mówią

em a może jednak się skuś na tą Euphorię, wg. mnie należy Ci się. Trzeba się czasem samemu trochę porozpieszczać
Ja też wolę sobie sprawiać takie prezenty za coś(np. zdany egzamin), ale jeśli tak bardzo Ci się podoba....
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 17:49   #4499
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Euphoria Blossom CK to moja nowa miłośc, no po prostu odpadłam dziś w Sephorze, a potem przez cały wykład siedziałam z nosem przy nadgarstku. Ale ja nie potrafię wydac na siebie takich pieniędzy, no po prostu nie umiem. Może kupię je sobie za pierwszą zdaną sesję albo coś..
Trzeba się czasem trochę rozpieścić, powinnas koniecznie kupić te perfumy, należy Ci się taka drobna przyjemność za wszystkie stresy, które Cię spotkały.


A ja nie mogę się doczekać już, kiedy skończy się mój odwyk to nakupię sobie balsamów do ciała.

Wezmę wtedy:
- mleczko arganowe Bielenda
- mleczko orzechowe Bielenda
- mleczko afrykańskie Bielenda
- masło słonecznikowe Eveline
- masło do ciała Dove lub nowe mleczko Nivea
- masełka świąteczne TBS

i zapewne ogłoszę kolejny odwyk i szlaban na balsamy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 18:03   #4500
zabula87
Wtajemniczenie
 
Avatar zabula87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: RŚ
Wiadomości: 2 869
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Ostatnio Was tylko podczytuję. Jakoś mam brak ochoty na kupowanie i ostatnio brak czasu na łażenie po sklepach, bo cały weekend w pracy, a w tygodniu to zajęcia i robienie projektów.
Kompletnie nic mi się nie chce. Jedyne co ostatnio kupiłam to mydło pod prysznic Ziaji i ubrania, ale to do kosmetyków się nie zalicza.

ememesik u mnie na uczelni takie wpisywanie nieobecnych by nie przeszło Jak już puszczą liste to albo liczą ludzi na sali albo nawet przewołują. Jeśli jest za dużo niż powinno to albo skreślają ostatnich albo unieważniają liste.

Z kupowaniem drogich rzeczy mam podobnie jak Ty. Jak coś powyżej 100zł kosztuje to się poważnie zastanawiam. Nawet jakby mi się coś straaaasznie podobało to najczęściej sobie tego nie kupię. Od kiedy coś zarabiam to sama kupuję, a swoje się najrozsądniej wydaje (naogół:P). Dla mnie woda za 70zł 50ml to już dużo, dlatego te z wyższej półki omijam szerokim łukiem.

noseknosek ja na ogół muszę mieć balsamy max 200-250ml, bo mi się szybko nudzą a jak mam 2 w zapasie to dla mnie za dużo!
Mój Tżet mieszka 200km i też miesiąc temu się widzieliśmy, a następny raz 9.11 ech. Teraz kiedy oboje pracujemy i studiujemy jest coraz ciężej, a plany na wspólne życiu dopiero za 3 lata, bo musimy studia skończyć. No cóż, życie.
Nosku, cieszcie się sobą ile się da. Chociaż raczej to tak się nie da. Życzę miłych chwil

Ostatnio za "namową" isy zaczęłam pić pokrzywę zajadam cynk w tabletkach i piję waniliową Roibos (mmm). Cynk i pokrzywa poprawiły stan mojej cery+ mikrodermabrazja no i cud miód

Przepraszam, że nie przeczytałam wszystkiego co napisałyście, ale jakoś tak...
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=oCGPz...x=0&playnext=1


od 30.04.2004 MY
28.04.2012 ślub
zabula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.