Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/II.2012 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-05, 11:10   #1501
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez pozycja77 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki !!
Mam pytanko do wszystkich tych mamus, które kupiły używane wózki, w jaki sposób je pierzecie, odswiezacie??
Zuzia kupiłam x landera xa w zestawie z fotelikiem maxi cosi cabrio
Cześć
Ja kupiłam używany wózek Bebecar Style. Gondola, spacerówka i fotelik.
Kupiłam żel do prania dla niemowląt i miękką dużą gąbkę. Zdjęłam wszystko co się da i szorowałam tą gąbką z żelem. Nie dało się zdjąć wszystkiego z gondoli więc wsadziłam ją całą co wanny i do dzieła. Pięknie się doprało. Ale gondola schła prawie tydzień. Na koniec przeprasowałam delikatnie.
Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 11:21   #1502
pozycja77
Zadomowienie
 
Avatar pozycja77
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasteczko w PL
Wiadomości: 1 303
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
Cześć
Ja kupiłam używany wózek Bebecar Style. Gondola, spacerówka i fotelik.
Kupiłam żel do prania dla niemowląt i miękką dużą gąbkę. Zdjęłam wszystko co się da i szorowałam tą gąbką z żelem. Nie dało się zdjąć wszystkiego z gondoli więc wsadziłam ją całą co wanny i do dzieła. Pięknie się doprało. Ale gondola schła prawie tydzień. Na koniec przeprasowałam delikatnie.
dzięki za odpowiedz o matko i córko tydzień schła całości gondoli w wannie nie wypiore, (bo wygląda na zadbaną, choć to okaże się jak zaczniemy czyścić - czy będą jakieś zacieki czy nie ) bo by mi chyba już nie wyschła przy tej deszczowej pogodzie idę zapakować drugą część wózkowych prań
__________________
40 42 44 46 .... 64 66
zapuszczam włosy

Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.L&Ł

Edytowane przez pozycja77
Czas edycji: 2011-12-05 o 11:26
pozycja77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 11:22   #1503
BebiBebi
Rozeznanie
 
Avatar BebiBebi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 654
GG do BebiBebi
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość
Jeeeeju co to się dzieje...ledwo do domu doszłam!! Oberwanie chmury - deszcz, trochę gradu i wichura taka, że mój parasol nie wytrzymał i się zgiął ... nie wspominając, że musiałam go gonić super to musiało wyglądać - jak "rusałka biegająca w porannej rosie" (czyt. zmokły hipopotam goniący swój parasol w jakiejś porannej apokalipsie deszczowej), wszystko mokre - właśnie suszę...

współczuję, ale jesteś z nami, to znaczy, ze dałaś radę

Cytat:
Napisane przez pozycja77 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki !!
Mam pytanko do wszystkich tych mamus, które kupiły używane wózki, w jaki sposób je pierzecie, odswiezacie??
Zuzia kupiłam x landera xa w zestawie z fotelikiem maxi cosi cabrio

ale jestem dzis senna, nic mi się nie chce, a musze wziać się za ten wózek
Ja kupiłam używany i go wyprałam jak jeszcze słonko było. To co dało się ściągnąć, ale ręcznie i tylko wywirowałam w pralce, a całą gondolę gąbeczką przeleciałam i stelaż też

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Kto jeszcze chce katalog ma mejla??? Szybciutko szybciutko, bo taryfa ulgowa dobiega końca

ja proszę, wyślę na priv adres

__________________




BebiBebi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 11:22   #1504
nawojka8583
Zadomowienie
 
Avatar nawojka8583
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 373
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cześć Mamuśki!
Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
ehhh a ja czytam was dziś ostatni dzień teraz znowu was pewnie za jakiś tydzień lub 2 poczytam jedynie kontakt tel będe z wami mieć więc napewno będe pisać co u mnie i pytać się co u was.
trzymajcie mi się wszystkie grzecznie w dwu paku jak najdłużej
Monika trzymamy mocno kciuki za Ciebie i synka.
nawojka8583 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 11:25   #1505
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Pogoda obleśna, tzn. mokro i nawet mi się nie chce po chleb iść obiad z wczoraj, to spoko, a najważniejsze, że nakarmiłam mojego małego głodomora
Tyle, że mam na coś apetyt
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 11:26   #1506
Mijus
Rozeznanie
 
Avatar Mijus
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 515
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cześć kochane
Co za paskudna pogoda, nic się niechce Spałam do 11 i teraz próbuję się jakoś rozruszać ale lenia mam w tyłku masakrycznego!



Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
ehhh a ja czytam was dziś ostatni dzień teraz znowu was pewnie za jakiś tydzień lub 2 poczytam jedynie kontakt tel będe z wami mieć więc napewno będe pisać co u mnie i pytać się co u was.
trzymajcie mi się wszystkie grzecznie w dwu paku jak najdłużej
Kciukasy zaciśnięte Monia

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
zycze wszystkim takiego tancerzyka
http://www.youtube.com/watch?v=_CjPT...eature=related
juz wiem,kto wygra you can dance za kilkanasie lat
Ha ha, ale tancerz

Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość
widziałyście????? http://allegro.pl/ok-baby-no-shock-k...953527756.html
- niedługo dzieci będziemy owijać poduszkami zanim nauczą się chodzić
o zgrozo!! to już chyba jest lekka przesada
__________________
Gabrysia - 09.02.2012
Aniołek [*] - 05.02.2010
Mijus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 11:33   #1507
nawojka8583
Zadomowienie
 
Avatar nawojka8583
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 373
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Ja muszę iść się zrobić na bóstwo bo jadę zaraz do lekarza na wymaz, może zajrzy głębiej jak tam się sprawy mają

Mmonika trzymam kciuki
Agatku ja bym chciała ten katalog, zaraz Ci maila na priv napiszę
za wizyte.

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez BebiBebi Pokaż wiadomość
U mnie też pada od wczoraj, bez przerwy. Buu...
A u mnie dziś biało za oknem w nocy padał śnieg

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez renata:) Pokaż wiadomość
u nas wieje jak cholera...
nie piszcie za dużo w te kilka dni bo nie nadrobie później....
biore sie za projekty bo kiedys trzeba
buzial
Renata udanych projektów
nawojka8583 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 11:34   #1508
MartuNiunia87
Rozeznanie
 
Avatar MartuNiunia87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 828
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Lecę idę po małego, potem jakieś mikołaje kupić no i młodemu te nieszczęsne butki papapa nie piszcie za dużo!
__________________
Razem - 01.07.2006
Tomuś - 17.09.2007
Pierścionek - 14.02.2012
Sakramentalne TAK - 11.06.2011
Martynka- 23.02.2012


...Jeśli myślisz, ze wiesz wszystko to znaczy, że tak naprawdę nie wiesz nic...
MartuNiunia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 11:34   #1509
ewula83
Rozeznanie
 
Avatar ewula83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Opole-Niemcy
Wiadomości: 917
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Dobry

U mnie rowny miesiac do terminu porodu:brzydal :


Juz sie boje....
__________________
Filipek juz z nami!!!
ewula83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 11:36   #1510
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez nawojka8583 Pokaż wiadomość



A u mnie dziś biało za oknem w nocy padał śnieg
Ale ci fajnie ,a gdzie mieszkasz.Ja sobie słucham świąecznych piosenek z filmow i te ogólnie popularne ,żeby się nastroić i niedługo zamierzam poprosić męża ,zeby ubrał mi choinkę bo uwielbiam wieczorem jak lampki sie palą na niej.
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 11:37   #1511
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Dziewczynki, które chciały katalog, to już mają na poczcie 1 i 2 część

A teraz spadam do miasta, po wyniki
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 11:37   #1512
pozycja77
Zadomowienie
 
Avatar pozycja77
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasteczko w PL
Wiadomości: 1 303
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość
widziałyście????? http://allegro.pl/ok-baby-no-shock-k...953527756.html
- niedługo dzieci będziemy owijać poduszkami zanim nauczą się chodzić
omg a potem jeszcze "puszorek" na spacerze ( widziałam takie dziecko na 2m smyczo- szelkach na spacerze ;-)
__________________
40 42 44 46 .... 64 66
zapuszczam włosy

Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.L&Ł
pozycja77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 11:41   #1513
nawojka8583
Zadomowienie
 
Avatar nawojka8583
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 373
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
dzień dobry

powoli szykuję się do wyjścia, bo o 10:40 mam wizytę u gina. Nie mogę się doczekać, by podejrzeć Maluszka

MMonika
Lucy za wizyte.
nawojka8583 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 11:42   #1514
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

czesc laski

ale dzis paskudna pogoda!!! leje i leje

strasznie mi dziś duszno.... wrrr
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 11:44   #1515
nawojka8583
Zadomowienie
 
Avatar nawojka8583
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 373
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość
Jeeeeju co to się dzieje...ledwo do domu doszłam!! Oberwanie chmury - deszcz, trochę gradu i wichura taka, że mój parasol nie wytrzymał i się zgiął ... nie wspominając, że musiałam go gonić super to musiało wyglądać - jak "rusałka biegająca w porannej rosie" (czyt. zmokły hipopotam goniący swój parasol w jakiejś porannej apokalipsie deszczowej), wszystko mokre - właśnie suszę...
nawojka8583 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 11:48   #1516
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

kupuję już ostatnią ciążową koszulę, pliz doradzcie mi coś kochane, czy takie z rozpięciami po bokach są ok:

http://allegro.pl/koszula-ciazowa-do...972757841.html
http://allegro.pl/koszula-nocna-vien...973671153.html

czy lepiej taką jak niżej (podobny krój już mam ale nie wiem jak w praktyce się ona sprawdzi podczas karmienia)

http://allegro.pl/rozpinana-ciazowa-...959410094.html
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 11:50   #1517
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
kupuję już ostatnią ciążową koszulę, pliz doradzcie mi coś kochane, czy takie z rozpięciami po bokach są ok:

http://allegro.pl/koszula-ciazowa-do...972757841.html
http://allegro.pl/koszula-nocna-vien...973671153.html

czy lepiej taką jak niżej (podobny krój już mam ale nie wiem jak w praktyce się ona sprawdzi podczas karmienia)

http://allegro.pl/rozpinana-ciazowa-...959410094.html
ja kupiłam takie z rozpinaniem po bokach jak te pierwsze, które pokazałas... no ale sama nie wiem czy będą dobre
tzn muszą byc bo juz kupiłam
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 11:56   #1518
nawojka8583
Zadomowienie
 
Avatar nawojka8583
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 373
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość
choć to podobno też nic w porównaniu z tym co mi gin mówił, że u niego w szpitalu położna przyłapała kobietę jakoś na 2-3 dzień po porodzie z mężem w WC :P to dopiero musieli być spragnieni
O jaaaaa co za obciach
nawojka8583 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 11:57   #1519
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Właśnie mama dzwoniła, że przyszły Tymusiowe meble Kurier wniósł nawet na II piętro, a myślałam, że nie wniesie
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 11:59   #1520
n1kotynka
Zadomowienie
 
Avatar n1kotynka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość
Właśnie ten ich realizm jest taki straszny
Albo w nocy człowiek szafy sprawdza czy się nic nie czai w środku albo ze dwa dni temu prawie lesbijką zostałam - i to taką prawdziwą! :/

Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość
tylko patrzeć jak się po połogu rzucą na siebie... oj będzie się działo... oj będzie!!!

My to w po pierwszej ciąży też mieliśmy dużą przerwę, ale nie ze względu na zakaz ale z problemów natury logistycznej bo TŻ wtedy wyjeżdżał do pracy..więc... wytrzymaliśmy chyba tylko jakieś nie całe 4 tygodnie zamiast 6 w połogu , ale na szczęście ja już zdążyłam wtedy się "wyczyścić" i nic nie leciało ze mnie :P .... choć to podobno też nic w porównaniu z tym co mi gin mówił, że u niego w szpitalu położna przyłapała kobietę jakoś na 2-3 dzień po porodzie z mężem w WC :P to dopiero musieli być spragnieni

Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
wiecie co jakoś tak czuję ,że Maluszek już prawie gotowy do wyjścia,że jak 16 odłożę fenoterol to urodzę po paru dniach,bo tak czuję jakby glowkę bardzo nisko bo cosik mnie ciągle dusi nadole tzn jak chodzę jak leżę to jest oki.
ja też tak czuję nisko małą jak chodzę i az sie łapię za podbrzusze no i uciska strasznie a jak siedzę to mi nóżki wbija tak na lini stanika mniej wiecej i też boli leżenie jest najwygodniejsze albo siedzenie na poduszkach
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
tak mnie czytacie no

O dzieciach katalog, jak o nie dbać po porodzie, jakie badania przed porodem itp itd... ciekawe
ja też chcę!!!
Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
Czytałam na KWC ,że na takie podrażnienia po goleniu super jest sudocrem i na pryszcze też,ja kupję ze względu na małą ,żeby miec w razie czego i przy okazji ja skorzystam
ooo dzięki
musze sie posmarować bo az bolą te podrażnienia. Pozyczę sudocrem od dzieciątka
Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
kurd.ę wstałam dziś wściekła długo nie mogłam zasnąć i tarzałam się po łóżku, 3 x kibelek, potem tż z rańca się szykował i oczywiście już lekko byłam przebudzona ale poszedł do pracy i szybko wpadłam w objęcia błogiego snu... na kwadrans dosłownie bo o 7.44 obudził mnie KURIER.... MASAKRA a mogłam jeszcze spać godzinę bo do lekarza i na badanka na 10tą miałam wrrrrr
no i dziś miła pani dr pobrała mi tego GBSa, utoczyli mi kilka próbówek krwi i wróciłam głodna, że pochłonęłam 3 kanapki i deser


to rzeczywiście słabo, ja bym tam wstydziła się dać komuś tak sprane i zużyte ubranka jak to mówi przysłowie: "..., licz na siebie"
ale masz już GBS za sobą moja nocka też była koszmarna, trochę odespałam ale i tak nie jest najlepiej

a co do ciuszków to grzecznie podziękowałam, wszystko wypiorę i położę daaleko w komodzie będą jako awaryjne, trudno

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
kupuję już ostatnią ciążową koszulę, pliz doradzcie mi coś kochane, czy takie z rozpięciami po bokach są ok:

http://allegro.pl/koszula-ciazowa-do...972757841.html
http://allegro.pl/koszula-nocna-vien...973671153.html

czy lepiej taką jak niżej (podobny krój już mam ale nie wiem jak w praktyce się ona sprawdzi podczas karmienia)

http://allegro.pl/rozpinana-ciazowa-...959410094.html
ta ostatnia mi się najbardziej podoba


kurcze coś mi się od rana brzuch stawia i się średnio czuję ;/ mąż dzwoni co godzinę i pya czy coś lepiej. Ide wziac leki a jak nie przjedzie to bede do lekarza jechac
n1kotynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 12:00   #1521
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
kupuję już ostatnią ciążową koszulę, pliz doradzcie mi coś kochane, czy takie z rozpięciami po bokach są ok:

http://allegro.pl/koszula-ciazowa-do...972757841.html
http://allegro.pl/koszula-nocna-vien...973671153.html

czy lepiej taką jak niżej (podobny krój już mam ale nie wiem jak w praktyce się ona sprawdzi podczas karmienia)

http://allegro.pl/rozpinana-ciazowa-...959410094.html
Ja mam dwie rozpinane i właśnie po jednej z tych dwóch rodzajów
Dodatkowo bez rozpięcia jedną do porodu (chociaż u nas ponoć dają) i jedną jakbym musiała leżeć wcześniej w szpitalu
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 12:01   #1522
pozycja77
Zadomowienie
 
Avatar pozycja77
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasteczko w PL
Wiadomości: 1 303
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
czesc laski

ale dzis paskudna pogoda!!! leje i leje

strasznie mi dziś duszno.... wrrr
neska ja dziś ubrana jestem w legginy i koszulkę na ramiączka, jedno okno mam otwarte w domu, no masakra jakaś, ale zrzucam wine na fenoterol

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
kupuję już ostatnią ciążową koszulę, pliz doradzcie mi coś kochane, czy takie z rozpięciami po bokach są ok:

http://allegro.pl/koszula-ciazowa-do...972757841.html
http://allegro.pl/koszula-nocna-vien...973671153.html

czy lepiej taką jak niżej (podobny krój już mam ale nie wiem jak w praktyce się ona sprawdzi podczas karmienia)

http://allegro.pl/rozpinana-ciazowa-...959410094.html
ja mam taka jak na dole, i koszule u mnie w szpitalu tez dają z takimi wycieciami ja te na dole, ale widziałam, że dziewczyny miały też takie rozpinane po bokach.
Wybierz taką w której bedziesz ładnie wygladać
__________________
40 42 44 46 .... 64 66
zapuszczam włosy

Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.L&Ł
pozycja77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 12:04   #1523
nawojka8583
Zadomowienie
 
Avatar nawojka8583
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 373
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

[QUOTE=NataliaM1103;308922 72]Dzisiaj zaczynamy z Bartusiem 35 tydzień
QUOTE]
NataliaMklaski : za 35 tc.
nawojka8583 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 12:15   #1524
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Spadam, bo mąż ma być już za pół godzinki w domu
Po południu jedziemy na odczyt/prelekcję znajomej do Ratusza a potem odebrać meble od rodziców, bo ponoć zagracają im cały korytarz
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 12:15   #1525
uska000
Zadomowienie
 
Avatar uska000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bobasowo :)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

ide na miacho, moze mi humor sie poprawi bo narazie gryze...

buziaki
__________________
Igorek jest już z nami i tuli się całymi dniami

http://www.suwaczek.pl/cache/b034e10552.png
uska000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 12:20   #1526
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Ojej, ale naskroałyście, jedną stronę nadrobiłam dopiero, ale jestem w trakcie robienia obiadu, więc czytam na raty ...

Jeździliśmy dzisiaj z TZtem za prezentami dla dzieci na jutro, zostały nam jeszcze prezenty dla tych najmłodszych, ale albo pojadę po południu albo jutro rano i potem pojedziemy do dzieciaków

Ech, tłumy wszędzie niemiłosierne, ceny też nie lepsze ...
A my mamy do obdarowania:
6 letnią chrześnicę TZta
4 letnią siostrzenicę TZta
2 moje 1,5- roczne chrześnice
1,5 roczną chrześnicę Tzta ....

I do tego dochodzi mama Tzta, która ma imieniny 12 grudnia ....
Mojej mamie też przydałoby się coś kupić ..
Sobie już nic nie kupujemy, bo nie ma sensu

A tu jeszcze w grudniu ubezpieczenie auta, podatek gruntowy, święta ... Ech, uwielbiam grudzień

Nie wspomnę o reszcie wyprawki ( największe rzeczy zostały - wózek, łóżeczko, pościel, materac i jeszcze inne) ....

Lecę kotlety smażyć i wracam
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 12:21   #1527
nawojka8583
Zadomowienie
 
Avatar nawojka8583
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 373
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
Ale ci fajnie ,a gdzie mieszkasz.Ja sobie słucham świąecznych piosenek z filmow i te ogólnie popularne ,żeby się nastroić i niedługo zamierzam poprosić męża ,zeby ubrał mi choinkę bo uwielbiam wieczorem jak lampki sie palą na niej.
W UK no nie wiem czy tak fajnie bo tu ludzie nie są przyzwyczajeni do śniegu i jak troszkę napada to paraliż ogólny. Ludziska zostawiają samochody na środku drogi, nie działa komunikacja, lotniska itd. W zeszłym roku jak wracaliśmy ze sklepu i przy normalnych warunkach to jakieś 10 min samochodem tak wtedy dwie godziny jechaliśmy. Straszą ciężką zimą na Wyspach w tym roku a ja nie chcę bo jak dojadę do szpitala w razie W gdzie 10 cm śniegu oznacza podróż dwu godzinną zamiast 10 minutowej. Chyba musimy kupić sanki coby mnie TZ zawiózł jak się zacznie. No i 19 stycznia ma przylecieć do mnie mama, a tu co roku jak tylko trochę śniegu się pojawi to lotniska pozamykane
nawojka8583 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 12:24   #1528
BebiBebi
Rozeznanie
 
Avatar BebiBebi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 654
GG do BebiBebi
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Mmmm... a ja upiekłam właśnie takie pyszne mięsko


Konserwowałam w zalewie z soli peklowej 3 dni i dzisiaj wsadziłam do piekarnika

Jakie pyszne wyszło mniam mniam ale mąż sie ucieszy
__________________




BebiBebi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 12:32   #1529
pozycja77
Zadomowienie
 
Avatar pozycja77
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasteczko w PL
Wiadomości: 1 303
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Ojej, ale naskroałyście, jedną stronę nadrobiłam dopiero, ale jestem w trakcie robienia obiadu, więc czytam na raty ...

Jeździliśmy dzisiaj z TZtem za prezentami dla dzieci na jutro, zostały nam jeszcze prezenty dla tych najmłodszych, ale albo pojadę po południu albo jutro rano i potem pojedziemy do dzieciaków

Ech, tłumy wszędzie niemiłosierne, ceny też nie lepsze ...
A my mamy do obdarowania:
6 letnią chrześnicę TZta
4 letnią siostrzenicę TZta
2 moje 1,5- roczne chrześnice
1,5 roczną chrześnicę Tzta ....

I do tego dochodzi mama Tzta, która ma imieniny 12 grudnia ....
Mojej mamie też przydałoby się coś kupić ..
Sobie już nic nie kupujemy, bo nie ma sensu

A tu jeszcze w grudniu ubezpieczenie auta, podatek gruntowy, święta ... Ech, uwielbiam grudzień

Nie wspomnę o reszcie wyprawki ( największe rzeczy zostały - wózek, łóżeczko, pościel, materac i jeszcze inne) ....

Lecę kotlety smażyć i wracam
Trochę macie tych dzieciaczków do obdarowania, my na mikołajki tylko 2je chrzesniaków a na gwiazdkę 3 dzieci ogółem, więc nie jest źle.
A tych grudniowych wydatków to u was już mega kumulacja
z wyprawki narazie mam tylko te najgrubsze( łóżeczko, materacyk, i wózek) ale widzę, że przy tych mniejszych rodzinka chce pomóc - Laurka własnie dostała stówkę od babci męża z przeznaczeniem na okrycie kąpielowe i ciuszki, czy co tam jej potrzebne aż mi głupio przyjmować bo wiem, jak babci ciężko odłożyć..
__________________
40 42 44 46 .... 64 66
zapuszczam włosy

Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.L&Ł
pozycja77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 12:33   #1530
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Moja wizyta generalnie rzecz ujmując była udana (widziałam Emilkę, mały Klopsik z niej - waży 1450g i mierzy ok 38cm Żadnych zmian w mózgu nie stwierdzono po tej torbieli ).

Ale niestety dostałam skierowanie do szpitala na badania, bo ten ból kości łonowej mojej gin się nie podobał. Mówiła, że spojenie może się rozchodzić, a jeśli rozejdzie się za dużo, to będę kwalifikowana do cesarki
Także dzisiaj pod wieczór chcę pojechać do szpitala...
Może okazać się, że wszystko jest w porządku i po prostu taka moja uroda, że boli. Miejmy nadzieję, że tak będzie

Czubasku, a czy Ty dowiadywałaś się u swojego lekarza, przez co ten ból?
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.