jakie urządzenie wielofunkcyjne (ew. drukarkę) kupić ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-06, 13:57   #1
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311

jakie urządzenie wielofunkcyjne (ew. drukarkę) kupić ?


Nie wiem, czy wątek umieszczam na prawidłowym forum, ale myślę, że tu pasuje chyba najlepiej

Otóż jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o sprawy komputerowe, a od października zaczynam studia i jakieś urządzenie wielofunkcyjne bardzo by mi się przydało.

Może znacie się na tym i możecie coś polecić?

Nie chcę kupić jakiegoś bubla, który zostanie mi wciśnięty przez sprzedawcę, a zwykle tak to wygląda w moim przypadku


Nie mam jakichś specjalnych wymagań, ale najlepiej żeby skaner był dobry i dokładny, może są takie z podajnikiem dokumentów? Ważne, żeby drukował wyraźnie w kolorze i w czerni, miał możliwość zmniejszania i powiększania dokumentów, nie psuł się za często, no i eksploatacja ma być przede wszystkim tania, bo będę dużo kopiować i drukować jeśli będzie dobrze drukować zdjęcia będę również zadowolona
Na całość mogę przeznaczyć do 500 zł


marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 14:11   #2
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: jakie urządzenie wielofunkcyjne (ew. drukarkę) kupić ?

Wielofunkcyjne - wg mnie żadne Za 500zł DOBREGO nie kupisz, a nieekonomiczne i psujące się - jak najbardziej Polecam za to drukarki Canon, do 500zl spokojnie kupisz, tusze drogie nie są, zamienniki nieco tańsze istnieją, proste w obsłudze, a wiele rzeczy można z nimi zrobić. Pytanie tylko, do czego wykorzystasz drukarkę?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 14:15   #3
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: jakie urządzenie wielofunkcyjne (ew. drukarkę) kupić ?

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy wątek umieszczam na prawidłowym forum, ale myślę, że tu pasuje chyba najlepiej

Otóż jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o sprawy komputerowe, a od października zaczynam studia i jakieś urządzenie wielofunkcyjne bardzo by mi się przydało.

Może znacie się na tym i możecie coś polecić?

Nie chcę kupić jakiegoś bubla, który zostanie mi wciśnięty przez sprzedawcę, a zwykle tak to wygląda w moim przypadku


Nie mam jakichś specjalnych wymagań, ale najlepiej żeby skaner był dobry i dokładny, może są takie z podajnikiem dokumentów? Ważne, żeby drukował wyraźnie w kolorze i w czerni, miał możliwość zmniejszania i powiększania dokumentów, nie psuł się za często, no i eksploatacja ma być przede wszystkim tania, bo będę dużo kopiować i drukować jeśli będzie dobrze drukować zdjęcia będę również zadowolona
Na całość mogę przeznaczyć do 500 zł


Przede wszystkim odradzam firmę Lexmark - tani bubel.
Druga sprawa: nie kupuj drukarki atramentowej, jeśli chcesz dużo drukować. Tylko laser.
Ale z tego co widzę, zakup laserowego urządzenia wielofunkcyjnego, drukującego w czerni i w kolorze do 500zł jest niemożliwe... Znalazlam coś takiego, ale czarno-białe : http://www.ceneo.pl/1376092s
Laser + kolor to już niestety większy wydatek : http://www.ceneo.pl/1504259s
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 14:15   #4
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: jakie urządzenie wielofunkcyjne (ew. drukarkę) kupić ?

Ja Ci powiem jakiego nie kupić nigdy w życiu- Lexmarka.

Posiada mój staruszek i nie polecam absolutnie. Nawet może i dobrze drukuje ale tusz do niej to ogromny wydatek.

Z mojej strony- HP polecam, potem rozejrzę się za modelami konkretnymi.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 14:17   #5
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: jakie urządzenie wielofunkcyjne (ew. drukarkę) kupić ?

A ja HP odradzam Drogie tusze i zamienniki, jakość drukowania wcale nie super, poza tym - po perypetiach jednej z wizażanek z tą firmą (zepsuli sprzęt, próbowali zgonić na nią, dziewczyna w końcu wygrała ale nerwy koszmarne) na firmę cięta jestem.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 14:20   #6
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: jakie urządzenie wielofunkcyjne (ew. drukarkę) kupić ?

A to nie wiem. Właśnie kolega ma jakiegoś "kombajna" HP i sobie chwali. Przycisnę go do muru Niech się spowiada
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 14:21   #7
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: jakie urządzenie wielofunkcyjne (ew. drukarkę) kupić ?

szajajaba przede wszystkim chcę kopiować i przedrukowywać materiały na studia
a może coś takiego http://www.ceneo.pl/1987937 lub takiego http://www.pixmania.com/pl/pl/286003...ukarka-a.html?
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 14:25   #8
pomarancza89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 857
Dot.: jakie urządzenie wielofunkcyjne (ew. drukarkę) kupić ?

Stanowczo polecam Brothery

mam tego: http://www.skapiec.pl/site/cat/6/comp/70048_komentarze/

ostatnio kupiłam tego: http://www.nokaut.pl/urzadzenia-wiel...-dcp-165c.html

są to taniusie urządzenia wielofunkcyjne, do których idzie na allegro kupić komplet zamienników tuszy (4-5 szt. za około 20 zł plus wysyłka jak się zdecydujesz mogę Ci polecić kogoś, kto często papier foto daje gratis hehe)

drukuję na zamiennikach właśnie - czarny jest czarny, kolo jest extra (polecam jednak tą 165c bo mając porównanie obecnie jest ona lepsza)
do tego zdjęcia też drukuję i jestem b. zadowolona skanuje sprawnie

mi hp i lexmarka odradzano stanowczo (znajomy mający sklep i naprawiający sprzęt), canona sama nie polecam bo miałam w zestawie komputerem hehe

mam dwie drukarki w tym tą drugą nową, drukuje sporo, bo jestem studentką, do tego mama nauczycielka, siostra też drukuje dużo - drukarka się nie wykańcza choć starsza, która już sporo przeszła drukuje gorzej w kolorze, ale ma do tego w tym wieku prawo hehe

jak chcesz do 500 - możesz mieć tanio, wiadomo drukarki się zmienia co jakiś czas, później dozbierasz na nową przez ten dłuuuugi czas eksploatowania

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
szajajaba przede wszystkim chcę kopiować i przedrukowywać materiały na studia
a może coś takiego http://www.ceneo.pl/1987937 lub takiego http://www.pixmania.com/pl/pl/286003...ukarka-a.html?
patrz też na szybkość drukowania, porozglądaj się za cenami tuszy zanim kupisz niektóre drukarki nie opłaca się kupić właśnie ze względu na późniejsze koszty
pomarancza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 14:26   #9
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: jakie urządzenie wielofunkcyjne (ew. drukarkę) kupić ?

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
szajajaba przede wszystkim chcę kopiować i przedrukowywać materiały na studia
a może coś takiego http://www.ceneo.pl/1987937 lub takiego http://www.pixmania.com/pl/pl/286003...ukarka-a.html?
Te są atramentowe. Eksploatacja wyjdzie drożej niż w przypadku laserowej, toner do laserka starcza na b. długo i również są produkowane tańsze zamienniki. Poza tym toner do laserka nie zasycha, atrament może.
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 14:27   #10
pomarancza89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 857
Dot.: jakie urządzenie wielofunkcyjne (ew. drukarkę) kupić ?

nie pakuj się w napełnianie tuszy czasem bo to szkoda zachodu, zapychają się mega!!
pomarancza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 14:28   #11
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: jakie urządzenie wielofunkcyjne (ew. drukarkę) kupić ?

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
szajajaba przede wszystkim chcę kopiować i przedrukowywać materiały na studia
a może coś takiego http://www.ceneo.pl/1987937 lub takiego http://www.pixmania.com/pl/pl/286003...ukarka-a.html?

No widzisz, ja mam właśnie z tej serii drukareczkę Drukuję MNÓSTWO, również kolorowo, czasem pod rząd pół ryzy idzie. Jest niezawodna. Sprawdza się na różnych papierach. Za cały zestaw tuszy płacę w granicach 100zł, zamienniki tańsze, nie pamiętam ile.

Shockwaves, atrament nie zaschnie przy ciągłym użyciu, u mnie nie ma szans I ja z atramentówki jestem zadowolona.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 14:32   #12
pomarancza89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 857
Dot.: jakie urządzenie wielofunkcyjne (ew. drukarkę) kupić ?

ja powiem, że jak ktoś książki np. potrzebuje drukować to lepiej kupić laserową, lepiej się na tym wychodzi
pomarancza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 14:34   #13
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: jakie urządzenie wielofunkcyjne (ew. drukarkę) kupić ?

hmmm z tego co patrzalam na razie to zamiennik tuszu czarnego do epsona to koszt do 10 zł ...
shockwaves - chętnie kupiłabym laserową, ale po prostu na taką nie starczy mi raczej pieniędzy ;/ a jak już kupować to nie najtańszy laser, tylko coś lepszego, więc pewnie kwota całkowita nie zamknęłaby się nawet w 700 zl ;/

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

szajajaba a masz canona czy epsona?
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 14:39   #14
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: jakie urządzenie wielofunkcyjne (ew. drukarkę) kupić ?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;14104539]
Shockwaves, atrament nie zaschnie przy ciągłym użyciu, u mnie nie ma szans I ja z atramentówki jestem zadowolona.[/QUOTE]

Ale IMHO przy ciągłym użyciu bardziej opłaca się jednak laser. Sama przymierzam się do zakupu laserowej drukarki, tym bardziej, że jako studentka przez te 9 miesięcy drukuję dużo, przez 3 miesiące wakacji nic, więc w moim przypadku atrament się raczej nie sprawdzi.
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 14:39   #15
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: jakie urządzenie wielofunkcyjne (ew. drukarkę) kupić ?

Ja polecam Hp. Mam skaner, drukarkę, ksero. Nie zepsuła się nigdy, wszystko gra.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 14:46   #16
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: jakie urządzenie wielofunkcyjne (ew. drukarkę) kupić ?

ja ma wielofunkcyjne z HP i jestem zadowolona. siostra bardzo dużo drukuje na niej i nic sie nie dzieje.od ponad roku wszystko gra jak nalezy.
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 14:47   #17
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: jakie urządzenie wielofunkcyjne (ew. drukarkę) kupić ?

Obecnie posiadam HP Deskjet F735 i jestem zadowolona
Również drukuję dużo (no, może nie tak jak szajajaba - pół ryzy na jeden raz ). Od kwietnia tylko raz zmieniałam tusze, których komplet na allegro kosztuje 70 zł, w sklepie ceny są porównywalne, ale kupowanie przez all jest dla mnie zwyczajnie wygodniejsze.
Skaner jest przyzwoity, z ksero korzystam najmniej, ale nie mam mu nic do zarzucenia. Plus, że pokrywa skanera/kopiarki jest zdejmowana, dla mnie to wygodniej kiedy skanuję/kopiuję coś z grubych książek.
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 14:47   #18
My life be like
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Niebiańska kraina
Wiadomości: 976
Dot.: jakie urządzenie wielofunkcyjne (ew. drukarkę) kupić ?

tez mam hp i jest ok
My life be like jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 15:09   #19
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: jakie urządzenie wielofunkcyjne (ew. drukarkę) kupić ?

akurat tak sie składa że też mam hp i jestem bardzo zadowolona a mam ją chyba ze dwa lata i ani razu sie jeszcze nie popsuła tylko że tusze są bardzo drogie
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 15:13   #20
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: jakie urządzenie wielofunkcyjne (ew. drukarkę) kupić ?

Posiadam urządzenie wielofunkcyjne z HP. Drukowałam na nim 3 lata materiały na studia i wydawanie kasy na tusz mnie przerosło. Przeniosłam się na drukarkę laserową (również HP). Koszt 300zł, ale drukuje tylko na czarno, bo szczerze mówiąc kompletnie nie potrzebuję kolorów (W swojej pierwszej drukarce miałam tusz kolorowy i był praktycznie nieużywany przez 3 lata, więc ostatecznie wysechł). Moja laserówka drukuje znacznie szybciej, i co ważne: tusz się nie rozmazuje i można po nim kreśkać zakreślaczami.

Jedyne co mogę powiedzieć: kompletnie nie opłaca się kserować ksiażek i innych materiałów w ilości masowej przy użyciu atramentowego urządzenia wielofunkcyjnego. Strata czasu i tuszu, lepiej znaleźć tanie ksero w okolicy (u mnie było takie za 8gr)
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 15:24   #21
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: jakie urządzenie wielofunkcyjne (ew. drukarkę) kupić ?

ja mam wielofunkcyjnego brothera, który chodzi praktycznie non stop i bardzo go sobie chwalę. druk super, ksero super, zamienniki ok 30zł za komplet..więc naprawdę można sobie pozwolić na kopiowanie i drukowanie. nawet zdjęć
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 15:33   #22
pomarancza89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 857
Dot.: jakie urządzenie wielofunkcyjne (ew. drukarkę) kupić ?

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
ja mam wielofunkcyjnego brothera, który chodzi praktycznie non stop i bardzo go sobie chwalę. druk super, ksero super, zamienniki ok 30zł za komplet..więc naprawdę można sobie pozwolić na kopiowanie i drukowanie. nawet zdjęć

dokładnie jeszcze raz polecam sama Brothera
pomarancza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 15:39   #23
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: jakie urządzenie wielofunkcyjne (ew. drukarkę) kupić ?

Ja mam Epson Stylus SX205. Dobrze wygląda, dobrze drukuje, skanuje i kseruje.
Jestem zadowolona z jakości.
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 16:07   #24
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: jakie urządzenie wielofunkcyjne (ew. drukarkę) kupić ?

a ja polecam HP
TŻ ma od 5 lat, nigdy się nie psuło, nie zwieszało
pojemniczki łatwo napełnia się tuszem (nie trzeba kupować oryginalnych)

a Lexmarck to coś strasznego-sprzęt rządził mną a nie ja nim, drukował kiedy chciał, przestawał kiedy chciał, nerwów tyle, że szok
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 16:21   #25
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Post Dot.: jakie urządzenie wielofunkcyjne (ew. drukarkę) kupić ?

Ja mam HP od 2 lat i jestem zadowolona.
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 16:29   #26
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: jakie urządzenie wielofunkcyjne (ew. drukarkę) kupić ?

teraz lasery mocno stanialy, nie sa juz takie drogie jak jeszcze niedawno. Ja uzywam obecnie samsunga i jestem zadowolona z jakosci.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 17:11   #27
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: jakie urządzenie wielofunkcyjne (ew. drukarkę) kupić ?

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
hmmm z tego co patrzalam na razie to zamiennik tuszu czarnego do epsona to koszt do 10 zł ...
shockwaves - chętnie kupiłabym laserową, ale po prostu na taką nie starczy mi raczej pieniędzy ;/ a jak już kupować to nie najtańszy laser, tylko coś lepszego, więc pewnie kwota całkowita nie zamknęłaby się nawet w 700 zl ;/

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

szajajaba a masz canona czy epsona?
Canona mam, pixma ip4500, OGROMNIE zadowolona jestem. Naprawdę przy takiej ilości, którą drukuję nie mogłam lepiej trafić.

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Ja polecam Hp. Mam skaner, drukarkę, ksero. Nie zepsuła się nigdy, wszystko gra.
HP miałam 6 lat, zwykłą jakąś, i też nic mi się nie zepsuło - no, pod koniec przestała mi pobierać kartki, pojedynczo wkładać musiałam. Co nie zmienia faktu, że kasa na tusz to koszmar, drukowałam tylko na czarno bo absolutnie nie mogłam wydawać majątku na kolor, no i - przytoczone wcześniej problemy z firmą skutecznie mnie zniechęciły do zakupu drukarki tej firmy

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość

Jedyne co mogę powiedzieć: kompletnie nie opłaca się kserować ksiażek i innych materiałów w ilości masowej przy użyciu atramentowego urządzenia wielofunkcyjnego. Strata czasu i tuszu, lepiej znaleźć tanie ksero w okolicy (u mnie było takie za 8gr)
Dokładnie. Koleżanka z pracy ma wielofunkcyjniaka HP, klnie na czym świat stoi, że się skusiła. Nie dość, że skaner marnej jakości, to xero jest POŻERACZEM tuszu. No, jeśli coś jest do wszystkiego - to jest tak naprawdę do niczego
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 18:33   #28
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: jakie urządzenie wielofunkcyjne (ew. drukarkę) kupić ?

Ja mam Brothera 115 od dwóch lat i nie mogę powiedzieć o nim złego słowa. Drukuję dużo, na zajęcia, na korepetycje, do pracy. Często też kseruję, czasami zdarza mi się skanować. Działa wszystko bez zarzutu, zamienniki na allegro taniutkie. Zdarza mi się też drukować książki i nie narzekam. W momencie, kiedy czarny tusz kosztuje ok 5zł, nie trzeba sobie żałować.
__________________
Blog książkowy
Ostatnia notka:
Stosik
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 20:14   #29
Selene2203
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 764
Dot.: jakie urządzenie wielofunkcyjne (ew. drukarkę) kupić ?

Ja mam HP Deskjet F2180 i jestem zadowolona, działa już od jakichś 2 lat bez żadnej awarii (tfu tfu). Na jakość nie narzekam, choć zżera sporo tuszu ;/
__________________
MAXMODELS

Żyję w przekonaniu, że...



"Everybody lies"

Dr House


Selene2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 22:12   #30
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: jakie urządzenie wielofunkcyjne (ew. drukarkę) kupić ?

Cytat:
Napisane przez Selene2203 Pokaż wiadomość
Ja mam HP Deskjet F2180 i jestem zadowolona, działa już od jakichś 2 lat bez żadnej awarii (tfu tfu). Na jakość nie narzekam, choć zżera sporo tuszu ;/
Moim zdaniem bardzo dobre drukarki i urządzenia wielofunkcyjne sa z HP, swoje kupiłam za 200 zł. Jestem w liceum, bardzo dużo drukuje, skanuje oraz kopiuje - jestem zadowolona. Jeśli dużo drukujesz, rzeczywiście drukarka laserowa byłaby dużo lepsza, jest to jednak niemały wydatek.
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.