Praca w Policji - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-03, 09:18   #271
oversoundowa
Raczkowanie
 
Avatar oversoundowa
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 118
Dot.: Praca w Policji

Cytat:
Napisane przez suzana Pokaż wiadomość
notatki urzędowej, prokurator notatek służbowych nie ogląda, bo tak jak ich nazwy mówią - swoją drogę kończą na terenie jednostek i nie trafiają do akt postępowań przygotowawczych (aczkolwiek są sytuacje w których mogą, ale to już inna bajka i zdarza się niezwykle rzadko)

w większości nie zgodzę się z tym co napisałaś, nie dlatego, że tak mi się podoba, a dlatego, że w praktyce jest ZUPEŁNIE INACZEJ

W pionach kryminalnych pracują ludzie z wykształceniem średnim i częstokroć są to rewelacyjni detektywi czy specjaliści. I poziom wykształcenia ma się tu nijak do poziomu wykonywanych czynności służbowych. Zrobienie studiów wyższych - na zasadzie prawdziwego uczenia się a nie chodzenia na zaliczenia - przy jednoczesnej pracy w KR graniczy z cudem. Pomijam fakt, że nikt ci nie da wolnego na zjazdy. Ja robiłam podyplomówkę i kombinowałam nieziemsko, bo przełożeni mieli głęboko w poważaniu chęć mojego rozwoju.

Ponadto postępowania morzone są z różnorakich powodów, nie tylko dlatego, jak to określiłaś - ktoś nie potrafi logicznie myśleć (masz na myśli prokuratora? bo to przecież on jest nadzorującym prowadzone postępowanie).

A te osiłki od lania kiboli (litości...) też myśleć muszą, bo ich zadania są znacznie szersze niż używanie śpb, a służba nie polega na samym zabezpieczaniu spotkań sportowych.

Otóż to. Dla mnie policjant może mieć zawodówkę. Byle dobrze wykonywał swoją pracę. Co w takim razie robią lekarze-partacze posiadający skończone wszelkie studia, staże i fakultety.
Odnoszę wrażenie Kattia,że masz zupełnie inne realia dotyczące zawodu POLICJANTA- nie tylko tego od lania kiboli...
__________________
Iść do przodu i nie odwracać się za siebie.
oversoundowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 16:37   #272
Kattia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 46
Dot.: Praca w Policji

Ciekawe więc po co robiłyście to wyższe wykształcenie skoro uważacie, że średnie, hmmm tutaj nawet zawodowe się znalazło... w zupełności wystarczy... Dziwne ;o) Ale reasumując tą moją wypowiedź, nie zmienię zdania, że w POLICJI powinni służyć ludzie z wyższym wykształceniem, przynajmniej żeby był wymóg jego uzyskania w późniejszym okresie. Zdecydowanie POLICJA jako formacja zyskałaby na tym ;o) I nie oceniem, że człowiek ze średnim jest gorszy itp. (nie chcę nikogo urazić), po prostu ten z wyższym ma większą wiedzę, co jest przydatne w służbie. I nigdy zdania nie zmienię;o) I tutaj trzeba patrzeć na moje słowa raczej ogólnikowo, bo wiadomo, że jednostkowo znajdą się w firmie różni ludzie...którzy różnie osiągali swoje stanowiska ;oP bądź nie osiągneli nic.
Kattia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 16:48   #273
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Praca w Policji

Cytat:
Napisane przez Kattia87 Pokaż wiadomość
Ciekawe więc po co robiłyście to wyższe wykształcenie skoro uważacie, że średnie, hmmm tutaj nawet zawodowe się znalazło... w zupełności wystarczy... Dziwne ;o) Ale reasumując tą moją wypowiedź, nie zmienię zdania, że w POLICJI powinni służyć ludzie z wyższym wykształceniem, przynajmniej żeby był wymóg jego uzyskania w późniejszym okresie. Zdecydowanie POLICJA jako formacja zyskałaby na tym ;o) I nie oceniem, że człowiek ze średnim jest gorszy itp. (nie chcę nikogo urazić), po prostu ten z wyższym ma większą wiedzę, co jest przydatne w służbie. I nigdy zdania nie zmienię;o) I tutaj trzeba patrzeć na moje słowa raczej ogólnikowo, bo wiadomo, że jednostkowo znajdą się w firmie różni ludzie...którzy różnie osiągali swoje stanowiska ;oP bądź nie osiągneli nic.
Idąc na studia miałam inne plany, a nie rzucę studiów na III roku, bo dostałam się do Policji Reasumując, składając dokumenty miałam tylko wykształcenie średnie.
Ale nie służą i nikt tego wymogu nie zmieni, chyba że zostaniesz ministrem MSWiA A Policja zyska jak zmienią prawo i wiele ustaw, a nie tylko wyształcenie! Poza tym, co Ci z policjanta, który skończy studia w jakieś "pseudo" wyższej uczelnii i skończy socjologię, bo była najtańsza i najłatwiejsza
tutaj to naprawdę dowaliłaś, żebyś Ty czasem zobaczyła jako wiedzę mają "świeżaki" z mgr z administracji to byś się załamała
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 17:45   #274
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Praca w Policji

Cytat:
Napisane przez Kattia87 Pokaż wiadomość
Ciekawe więc po co robiłyście to wyższe wykształcenie skoro uważacie, że średnie, hmmm tutaj nawet zawodowe się znalazło... w zupełności wystarczy... Dziwne ;o) z.
z wyksztalceniem zawodowym ciezko by mi bylo zastac komendantem
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 18:43   #275
oversoundowa
Raczkowanie
 
Avatar oversoundowa
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 118
Dot.: Praca w Policji

Cytat:
Napisane przez suzana Pokaż wiadomość
z wyksztalceniem zawodowym ciezko by mi bylo zastac komendantem
Racja. Generałem też.
__________________
Iść do przodu i nie odwracać się za siebie.
oversoundowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 15:05   #276
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Praca w Policji

Czy może orientujecie się ile mniej więcej trwa rekrutacja do Policji? Razem z testami, rozmową, szkoleniem itd....

Czy bez znajomości są szanse? Pytam osoby mające pojęcie w temacie...

Mój chłopak chce składać dokumenty do Policji. Skończył awf w służbach mundurowych, ma sporo kursów punktowanych przy rekrutacji.

Jeśli np. dostałby się a nie byłoby wolnych miejsc w placówce do której aplikował to mogę zaoferować wolne miejsce w innej miejscowości?

Podobno w lipcu był bardzo duży nabór, ponad 60 miejsc no ale niestety przegapił okazję.
Teraz zasłyszeliśmy, że w listopadzie nabór zostaje wycofany, czy na komendzie udzielą takich informacji? Chcemy dowiedzieć się wszystkiego osobiście w głównej komendzie.

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2012-10-09 o 15:07
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 13:34   #277
edytkadan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 155
Dot.: Praca w Policji

to zależy w jakim województwie...bo w każdym przebiega trochę inaczej
Średnio można powiedzieć, że od złożenia do samego końca trwa to jakiś rok.
W podlaskim mój brat złożył dokumenty w październiku 2011, a teraz czeka na komisję lekarską i nie wie kiedy to będzie, bo nabór będzie dopiero w 2013 !!!!
__________________

edytkadan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-10, 16:36   #278
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Praca w Policji

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Czy może orientujecie się ile mniej więcej trwa rekrutacja do Policji? Razem z testami, rozmową, szkoleniem itd....

Czy bez znajomości są szanse? Pytam osoby mające pojęcie w temacie...

Mój chłopak chce składać dokumenty do Policji. Skończył awf w służbach mundurowych, ma sporo kursów punktowanych przy rekrutacji.

Jeśli np. dostałby się a nie byłoby wolnych miejsc w placówce do której aplikował to mogę zaoferować wolne miejsce w innej miejscowości?

Podobno w lipcu był bardzo duży nabór, ponad 60 miejsc no ale niestety przegapił okazję.
Teraz zasłyszeliśmy, że w listopadzie nabór zostaje wycofany, czy na komendzie udzielą takich informacji? Chcemy dowiedzieć się wszystkiego osobiście w głównej komendzie.
Zależy od województwa. Najszybciej cały proces przebiega ludziom, ktrzy chcą do KSP. Jednak są województwa, gdzie ludziom MS się przedawnia - nie ma reguły.

Jasne. Mało kto teraz się podłoży aby Pan/i X się dostali, co najwyżej możliwe, że we wcześniejszym naborze

Tak, nawet muszą. Dlatego czesto jak składa się dokumenty wpisuje się trzy preferowane jednostki.

?? Jeśli On nie jest po całej rekrutacji, to nie ma, że przegabił - na listopadowy też już nie ma szans. Najwcześniej na nowych zasadach, może marzec lub maj.

Wpisz sobie KWP i miasto, do którego podlega Wasza jednostka i wejdź w dział praca i tam zobaczysz jaki jest limit przyjęć na listopad. Tyle, że jeśli Twój TŻ nie złożył dokumentów to nie ma szans na 2012 rok!! Poza tym co z tego, że kończył AWF jak może nie przejść MSa ... Póki co to nie ma szans

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez edytkadan Pokaż wiadomość
to zależy w jakim województwie...bo w każdym przebiega trochę inaczej
Średnio można powiedzieć, że od złożenia do samego końca trwa to jakiś rok.
W podlaskim mój brat złożył dokumenty w październiku 2011, a teraz czeka na komisję lekarską i nie wie kiedy to będzie, bo nabór będzie dopiero w 2013 !!!!
No co Ty. Mój kolega składał dokumenty w lutym i wie, że idzie w listopadzie, bo już ma skierowanie na badania lekarskie, zaś koleżanka co miała w maju TWO i TSF właśnie też czeka na WKL Może Twój brat ma mało liczbę pkt?? W listopadzie idzie tylko 10 osób, bo zabrali aż prawie 50 wakatów. (też piszę o podlaskim)
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 09:43   #279
edytkadan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 155
Dot.: Praca w Policji

Czy twoi znajomi to z kwp b-stok?
jestem w szoku jeśli tak, bo z tego co wiem to u nas to tak idzie rozwlekle....TWO i TSF był w styczniu, MS w maju, WZ w październiku
i ludzie z jego wz też tak terminy mieli
a pkt. ma 158 więc nie wiele - fakt
.....więc jesli twój znajomy składał papiery w lutym, na wf czeka się dwa miesiące, potem na ms jakieś 4 miesiące, ABo 2 miechy, potem wz i komisja...hmmm dziwne to dla mnie jakoś
__________________


Edytowane przez edytkadan
Czas edycji: 2012-10-11 o 11:30
edytkadan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 11:28   #280
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Praca w Policji

Cytat:
Napisane przez edytkadan Pokaż wiadomość
Czy twoi znajomi to z kwp b-stok?
jestem w szoku jeśli tak, bo z tego co wiem to u nas to tak idzie rozwlekle....TWO i TSF był w styczniu, MS w maju, WZ w październiku
i ludzie z jego wz też tak terminy mieli
a pkt. ma 158 więc nie wiele - fakt
No, tak z KWP Bstok. Kolega nie wiem ile ma pkt. Zaś koleżanka miała TWO i TSF jakoś przed majówką. MSa jakoś końcówka lipca. WZ nie chcę skłamać, ale nie wiem, wiem że już na pewno ankietę złożyła i póki co wszystko do przodu.

A i kumpela mówi, że ma 176pkt. Więc ma duże szanse być jedną z pierwszych

Edytowane przez Kornelciaczek
Czas edycji: 2012-10-11 o 11:32
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 13:02   #281
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Praca w Policji

Ja byłam trzecia na całe województwo :P pierwsza jako baba. Nawet komendantowi kiedyś w luźniejszej rozmowie pokazywałam klasyfikację, bo mi nie wierzył. Wówczas oboje doszliśmy do wspólnego wniosku - górne widełki powinny być znacznie zawyżone, nawet jeśli kompania miałaby liczyć 30 osób ...

U mnie w województwie pomorskim rekrutacja idzie bardzo ślamazarnie. Znajome złożyły papiery na początku roku. Dopiero są po TWO i TSF, powiedziano im że ewentualne wcielenie po 2013r. ...
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-11, 18:15   #282
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Praca w Policji

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
Zależy od województwa. Najszybciej cały proces przebiega ludziom, ktrzy chcą do KSP. Jednak są województwa, gdzie ludziom MS się przedawnia - nie ma reguły.

Jasne. Mało kto teraz się podłoży aby Pan/i X się dostali, co najwyżej możliwe, że we wcześniejszym naborze

Tak, nawet muszą. Dlatego czesto jak składa się dokumenty wpisuje się trzy preferowane jednostki.

?? Jeśli On nie jest po całej rekrutacji, to nie ma, że przegabił - na listopadowy też już nie ma szans. Najwcześniej na nowych zasadach, może marzec lub maj.

Wpisz sobie KWP i miasto, do którego podlega Wasza jednostka i wejdź w dział praca i tam zobaczysz jaki jest limit przyjęć na listopad. Tyle, że jeśli Twój TŻ nie złożył dokumentów to nie ma szans na 2012 rok!! Poza tym co z tego, że kończył AWF jak może nie przejść MSa ... Póki co to nie ma szans

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------


No co Ty. Mój kolega składał dokumenty w lutym i wie, że idzie w listopadzie, bo już ma skierowanie na badania lekarskie, zaś koleżanka co miała w maju TWO i TSF właśnie też czeka na WKL Może Twój brat ma mało liczbę pkt?? W listopadzie idzie tylko 10 osób, bo zabrali aż prawie 50 wakatów. (też piszę o podlaskim)

Właśnie jutro składa dokumenty.
U nas limit przyjęć na listopad to 10 osób.

My to zrozumieliśmy tak, że jeśli teraz złoży dokumenty to za jakiś czas może załapać się na cały proces rekrutacji...a załóżmy w maju czy czerwcu jeśli ogłoszą miejsca to dostanie pracę...

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2012-10-11 o 18:27
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 18:37   #283
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Praca w Policji

Cytat:
Napisane przez suzana Pokaż wiadomość
Ja byłam trzecia na całe województwo :P pierwsza jako baba. Nawet komendantowi kiedyś w luźniejszej rozmowie pokazywałam klasyfikację, bo mi nie wierzył. Wówczas oboje doszliśmy do wspólnego wniosku - górne widełki powinny być znacznie zawyżone, nawet jeśli kompania miałaby liczyć 30 osób ...

U mnie w województwie pomorskim rekrutacja idzie bardzo ślamazarnie. Znajome złożyły papiery na początku roku. Dopiero są po TWO i TSF, powiedziano im że ewentualne wcielenie po 2013r. ...
Na pewno inne byś miała patrzenie, jakbyś nie pracowała jeszcze w zawodzie. Ja też byłam wysoko, jak bardzo nie pamiętam, ale miałam 179 pkt i byłam tylko po licencjacie Poza tym to tylko pkt, które się zyskuję najbardziej na TWO i WZ, reszta to szczęście

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Właśnie jutro składa dokumenty.
U nas limit przyjęć na listopad to 10 osób.

My to zrozumieliśmy tak, że jeśli teraz złoży dokumenty to za jakiś czas może załapać się na cały proces rekrutacji...a załóżmy w maju czy czerwcu jeśli ogłoszą miejsca to dostanie pracę...
Ale wiesz już o co chodzi Czyli jesteś z podlaskiego To Twój TŻ nie wcześniej niż koniec grudnia, a początek stycznia będzie dopiero miał TWO i TSF.
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 19:28   #284
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Praca w Policji

Tak jesteśmy z podlaskiego.

Mam jeszcze pytanie, w nazwie jednostki organizacyjnej należy wpisać: Komenda Wojewódzka w Białymstoku czy Komenda Miejska?
Ma to jakieś znaczenie? Bo mojemu Tż zależy jedynie na pracy w Białym...obojętnie w jakiej komendzie.

Kornelciaczek A w której komendzie Twoi znajomi składali dokumenty? Bo my jutro idziemy do głównej na Sienkiewicza....
Nie wiem czy to ma znaczenie ale wyczytałam gdzieś, że nie w każdej przyjmują i na dodatek są wyznaczone dni...

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2012-10-12 o 09:13
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 23:00   #285
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Praca w Policji

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Tak jesteśmy z podlaskiego.

Mam jeszcze pytanie, w nazwie jednostki organizacyjnej należy wpisać: Komenda Wojewódzka w Białymstoku czy Komenda Miejska?
Ma to jakieś znaczenie? Bo mojemu Tż zależy jedynie na pracy w Białym...obojętnie w jakiej komendzie. Chcemy być wreszcie razem w jednym mieście

Kornelciaczek A w której komendzie Twoi znajomi składali dokumenty? Bo my jutro idziemy do głównej na Sienkiewicza....
Nie wiem czy to ma znaczenie ale wyczytałam gdzieś, że nie w każdej przyjmują i na dodatek są wyznaczone dni...
KMP Bstok. KWP Bstok nie dostaniesz się ot tak To wyższy szczebel

To niech tylko wpisze KMP Bstok, jak bardzo mocno chce Bstok. Zawsze można trzy Pamiętaj, że może być sytuacja, że sami mogą Mu narzucić, np. OPP Bstok :/

Może i u siebie w mieście złożyć, bo dokumenty są i tak do KWP dostarczane. Tak musi złożyć na Sienkiewicza, ale nie wiem właśnie, czy Go jutro z kwitkiem nie odeślą, bo oni przyjmują od wt do czw w określonych przedpołudniowych godzinach, więc nie liczcie na jutro
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 09:12   #286
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Praca w Policji

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
KMP Bstok. KWP Bstok nie dostaniesz się ot tak To wyższy szczebel

To niech tylko wpisze KMP Bstok, jak bardzo mocno chce Bstok. Zawsze można trzy Pamiętaj, że może być sytuacja, że sami mogą Mu narzucić, np. OPP Bstok :/

Może i u siebie w mieście złożyć, bo dokumenty są i tak do KWP dostarczane. Tak musi złożyć na Sienkiewicza, ale nie wiem właśnie, czy Go jutro z kwitkiem nie odeślą, bo oni przyjmują od wt do czw w określonych przedpołudniowych godzinach, więc nie liczcie na jutro
Wybacz, że dopytuję ale nigdy się tym nie interesowałam....więc, może wpisać KWP, KMP i OPP w białym ? lub np. KMP, OPP i komenda w rodzinnej miejscowości? Dobrze zrozumiałam?


Dzisiaj raczej nie przyjmą dokumentów, przeczytaliśmy na stronie. Tak czy siak pójdziemy na komendę, dowiedzieć się wszystkiego.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 10:04   #287
edytkadan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 155
Dot.: Praca w Policji

podanie do Komendanta Wojewódzkiego Policji w b-stoku
zaś w ankiecie jest punkt w którym wpisujesz jednostki gdzie chciałbyś pracować np.: OPP B-stok, KMP B-stok, KPP Łapy
__________________

edytkadan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 16:44   #288
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Red face Dot.: Praca w Policji

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Wybacz, że dopytuję ale nigdy się tym nie interesowałam....więc, może wpisać KWP, KMP i OPP w białym ? lub np. KMP, OPP i komenda w rodzinnej miejscowości? Dobrze zrozumiałam?


Dzisiaj raczej nie przyjmą dokumentów, przeczytaliśmy na stronie. Tak czy siak pójdziemy na komendę, dowiedzieć się wszystkiego.
Tylko samobójca wpiszę OPP Bstok. Nie wiem co Was interesuje. Podaje przykład: KMP Bstok, KMP Suwałki, KMP Ostołęka. Możesz tylko jedną jednostkę wpisać, albo dwie - nie muszą być trzy KWP nie można wpisywać
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 18:31   #289
Kattia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 46
Dot.: Praca w Policji

licencjat z Prawa...
Kattia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-13, 20:31   #290
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Praca w Policji

Cytat:
Napisane przez Kattia87 Pokaż wiadomość
licencjat z Prawa...
Kochana, prawa jeszcze nie skończyłam, bo do obrony nie podeszłam, a licencjat mam z resocjalizacji - najwidoczniej można dwa kierunki ciągnąć.
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 19:16   #291
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Praca w Policji

dziewczyny mam pytanie tego rodzaju - co jest następnym krokiem po testach psychologicznych?
u mnie to były już tylko wszystkie badania lekarskie itp. itd. /straż graniczna/
i jakie są szanse na przyjęcie mając zdane te testy?
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 21:55   #292
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Praca w Policji

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie tego rodzaju - co jest następnym krokiem po testach psychologicznych?
u mnie to były już tylko wszystkie badania lekarskie itp. itd. /straż graniczna/
i jakie są szanse na przyjęcie mając zdane te testy?
Nie wiem jakie są etapy do SG.
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 15:24   #293
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Praca w Policji

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
Nie wiem jakie są etapy do SG.
źle się wyraziłam
ja już pracuje w SG a interesuje mnie jak to jest w Policji - co jest kolejnym etapem po przejściu testów psychologicznych?
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 16:47   #294
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Praca w Policji

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
źle się wyraziłam
ja już pracuje w SG a interesuje mnie jak to jest w Policji - co jest kolejnym etapem po przejściu testów psychologicznych?
Zależy od województwa i komendy, do kórej się ubiegasz. Zazwyczaj to Wywiad Zorganizowany, albo złożenie ABO.

Jednak będąc w SG nigdy nie zdecydowałabym się do Policji? Skąd taka decyzja Jak można spytać
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 20:20   #295
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Praca w Policji

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
Zależy od województwa i komendy, do kórej się ubiegasz. Zazwyczaj to Wywiad Zorganizowany, albo złożenie ABO.

Jednak będąc w SG nigdy nie zdecydowałabym się do Policji? Skąd taka decyzja Jak można spytać
ja nie chce póki co zmieniać, ale interesuje się ze względu na znajomą
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 13:41   #296
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Praca w Policji

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
ja nie chce póki co zmieniać, ale interesuje się ze względu na znajomą
Nigdy bym nie zamieniła pracy w SG na Policję (ale to moje zdanie ) I z wielu perspektyw i w ogóle patrzenia na to co teraz dzieje się w Policji nie poszłabym tam nigdy. A teraz na "nowych zasadach" to już w ogóle NIE!
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 18:29   #297
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Praca w Policji

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
Nigdy bym nie zamieniła pracy w SG na Policję (ale to moje zdanie ) I z wielu perspektyw i w ogóle patrzenia na to co teraz dzieje się w Policji nie poszłabym tam nigdy. A teraz na "nowych zasadach" to już w ogóle NIE!
uwierz mi, że teraz wszędzie tak jest
znajoma, o której mowa wie, że przeszła psychotesty, teraz ma się zgłosić po ankietę bezpieczeństwa - bardzo mocno trzymam za nią kciuki

u nas /tzn. w SG/ ankietę składałam już jakoś w trakcie postępowania, jeszcze przed psychotestami albo zaraz po nich, ale jeszcze nie wiedziałam, że je zaliczyłam
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 10:39   #298
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Praca w Policji

dziewczyny ta koleżanka, o której pisałam wyżej dziś rano miała wywiad zorganizowany - odrzucili ją dając bardzo wyraźnie do zrozumienia, że nie chcą kobiety.
Jest sens pisania oświadczenia, że chce po raz kolejny przystąpić do wywiadu??
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 11:59   #299
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Praca w Policji

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
dziewczyny ta koleżanka, o której pisałam wyżej dziś rano miała wywiad zorganizowany - odrzucili ją dając bardzo wyraźnie do zrozumienia, że nie chcą kobiety.
Jest sens pisania oświadczenia, że chce po raz kolejny przystąpić do wywiadu??
Jak trafi na to samą komisję - to i tak to jest już bezsensu. Zawsze może spróbować, tylko trochę sporo już babek jest w Policji i teraz odwalają. /

Swoją drogą, a ma one predyspozycje do tej pracy (czy jest wysoka, silna, itp.) i czy ona pokazała się na WZ z dobrej strony, brak wiedzy też może się równać z negatywną oceną. Być może nie umiała wybrnąć z sytuacji jako jej stworzyła komisja - tego nie wiem.

Pod jaką ona Komendę podlega?
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 09:02   #300
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Praca w Policji

Na pewno nie skreślili dziewczyny tylko i wyłącznie dlatego że jest kobietą. Zresztą jeszcze nie słyszałam, żeby kogoś odrzucili podczas WZ. Albo odwaliła tam jakiś numer albo zaszła okoliczność o której nie można napisać.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-07 15:11:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.