gdzie na "panieński" we Wrocławiu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-09, 12:08   #1
krysia.26
Raczkowanie
 
Avatar krysia.26
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 34

gdzie na "panieński" we Wrocławiu?


cześć,
gdzie we Wrocławiu można spędzić szalony wieczór panieński?
__________________
piękno jest w oczach patrzącego
krysia.26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 06:51   #2
krysia.26
Raczkowanie
 
Avatar krysia.26
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 34
Exclamation Dot.: gdzie na "panieński" we Wrocławiu?

Dziewczyny i Panowie!
poratujcie koleżankę w potrzebie.przecież nie spędzę tego wieczoru w domu!
__________________
piękno jest w oczach patrzącego
krysia.26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 14:25   #3
moko
Raczkowanie
 
Avatar moko
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 72
Dot.: gdzie na "panieński" we Wrocławiu?

ja swoje panieńskie robiłam w 9 bramie w rynku..zarezerwowałam stoliki, zaprosiłam kolezanki i bawiłysmy sie do bialego rana
moko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 12:08   #4
marti*
Raczkowanie
 
Avatar marti*
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Wroclaw (chwilowo San Francisco)
Wiadomości: 127
Dot.: gdzie na "panieński" we Wrocławiu?

Ja swoje panienskie, mialam dwu-czesciowe. Pierwsza czesc byla u mnie w mieszkanku, gdzie dziewczyny sie schodzily, bylo jedzonko, drinki, dostalam prezenciki a w tym "niespodzianke" Przemily i przystojny Pan Streepteaser przyszedl mi pieknie zatanczyc no i zaszokowac, co mu sie udalo A potem poszlysmy juz grzecznie do P1, gdzie zarezerwowalam wielka loze (bylo nas 15 dziewczynek), w cenie byla wodeczka i napoje nie-wyskokowe i bawilysmy sie jak szalone do 5 rano. Bylo bosko
marti* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 20:42   #5
angel20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1
Talking Dot.: gdzie na "panieński" we Wrocławiu?

witam!
ide na wieczór panienski do mojej najlepszej kolezanki i chciałabym jej zrobic pomysłowego torcika.czy podsunaby mi ktos
pomysł na jakies ciekawe ciasto lub torcik.szukam równiez fajnych wierszyków na pozegnanie panienki.bylabym wdzieczna za jakes pomysły
angel20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 21:39   #6
~Carmen~
Rozeznanie
 
Avatar ~Carmen~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 699
GG do ~Carmen~
Dot.: gdzie na "panieński" we Wrocławiu?

Odsiwerzam wątek.W grudniu kolezankowy-panienski. I pytanie..skad streapteser i za ile??? co do klubu to tradycyjnie jakas loza i zabawa do bialego rana
__________________
Piękna kobieta podoba się oczom,
dobra kobieta – sercu.
Pierwsza jest klejnotem, druga – skarbem.

Oddam buty 39/40 wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=42300994
~Carmen~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 17:42   #7
Alebazi79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie na "panieński" we Wrocławiu?

Na stronie http://fin-arte.pl jest kilka prostych pomysłów
Alebazi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 02:20   #8
niezapomniane
Raczkowanie
 
Avatar niezapomniane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 98
Dot.: gdzie na "panieński" we Wrocławiu?

Byłam na kilku w P1 oraz lemoniadzie, 9 bramie, niebie.
Niektóre były podzielone tak ,że był striptease wcześniej ale faceci niezbyt udani niestety .Wiekszość zaniedbanych z pryszczami.... na ... pośladkach
niezapomniane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 13:19   #9
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: gdzie na "panieński" we Wrocławiu?

Hej dziewczyny,
odkopuje watek, bo wlasnie szykuje wieczor panienski dla mojej przyjaciolki. Pomysly sa, ale nie mam wybranego klubu, a ze nigdy nie bralam udzialu w takim wieczorze, ciezko jest mi zdecydowac, tym bardziej, ze obecnie nie mieszkam we Wroclawiu, a wnetrza klubow, ich nazwy jak i caloksztalt zmienja sie jak w kalejdoskopie
Pomozcie! Czy jest jakis konketny klub, ktory z czystym sumieniem moglybyscie polecic?
z gory ogromne dzieki
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 18:16   #10
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: gdzie na "panieński" we Wrocławiu?

ostatnio "modny" na panieński jest chyba Rabarbar...a jakiego klubu szukasz, tzn w jakim klimacie? do potańczenia (jaka muzyka?) czy może do posiedzenia i kolorowych drinków?
riliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 20:25   #11
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: gdzie na "panieński" we Wrocławiu?

Cytat:
Napisane przez riliana Pokaż wiadomość
ostatnio "modny" na panieński jest chyba Rabarbar...a jakiego klubu szukasz, tzn w jakim klimacie? do potańczenia (jaka muzyka?) czy może do posiedzenia i kolorowych drinków?
Najlepiej do jednego i drugiego
W Rabarze, z tego co sie dowiedzialam, mozna wynajac loze za 150zl/za noc, mnie bardziej chodzi o wolne stoliki anizeli loze
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-25, 20:42   #12
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: gdzie na "panieński" we Wrocławiu?

no loża to trochę na wyrost.. choć jest akurat fajne miejsce, oddzielone od hałasu klubu zasłonami, z bezpośrednim zejściem na parkiet. generalnie Rabarbar jest fajny, moim zdaniem oczywiście - muzyka do tańczenia, techno raczej nie uświadczysz. polecam też Bohemę - tam naprawdę można się wytańczyć, Michael Jackson, Madonna i wszystkie taneczne hity dawnych lat, minusem jest mały parkiet i ogólna ciasnota. możecie zacząć od drinków, a potem się przenieść do klubu - najdroższe i chyba najlepsze drinki oczywiście w Paparazzi, będzie ekskluzywnie a jak wolicie wprowadzić się w dobry nastrój w niższej cenie, to może 13 igieł - litrowe dzbany kolorowych drinków za 20-25zł. pamiętam, że koleżanka była na panieńskim w Jezzdzie, chwaliła sobie i muzykę i drinki, a i dj spełniał muzyczne zachcianki panny młodej
riliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 22:00   #13
maxima20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 323
Dot.: gdzie na "panieński" we Wrocławiu?

no właśnie dziewczyny, ja też organizuję panieński i zastanawiam się jaki klub wybrać...
Powiem Wam też jaki mam pomysł na tą noc
na początku chciałam w domku u panny młodej zorganizować jakieś jedzonko, napoje, zabawy. Potem zamówić limuzynę i podjechać do klubu nie wiem jaki klub. Osobiście bywałam w P1, ale ostatni raz jak tam bylam (jakiś rok temu?) muzyka była kiepska i nie bawiłam się tak dobrze jak jeszcze kilka lat temu...

Co myślicie? Czy tak może wyglądać wieczór? nie wiem jak to zorganizować, bo nigdy nie brałam udziału w żadnym panieńskim, a teraz jestem świadkową...
No i jeszcze mam pytanie/wątpliwość. Kto za to płaci? panna młoda chyba nie, czy wypada prosić osoby zaproszone? niestety nie znam koleżanek panny młodej, które mają być na wieczorku... wszelkie wskazówki mile widziane!
maxima20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 08:24   #14
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: gdzie na "panieński" we Wrocławiu?

Cytat:
Napisane przez maxima20 Pokaż wiadomość

No i jeszcze mam pytanie/wątpliwość. Kto za to płaci? panna młoda chyba nie, czy wypada prosić osoby zaproszone? niestety nie znam koleżanek panny młodej, które mają być na wieczorku... wszelkie wskazówki mile widziane!
Hej,

Ja dostalam liste dziewczyn, ktore panna mloda chcialaby miec przy sobie podczas panienskiego No i wszelkie in formacje kontaktowe do nich
Mamy dokladnie taki sam plan- najpierw imprezka w domu, czesc zabaw, a nastepnie przenosimy sie do klubu. Ciekawy pomysl z limuzyna- dowiadywalas sie moze jakie sa ceny wynejacia?

Rilliana- Dzieki wielkie za info!! Zainteresowalas mnie Bohema- a nigdy o tym miejscu nie slyszlalam Postaram sie wiec zdobyc nieco wiecej informacji , pozdrawiam
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 09:08   #15
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: gdzie na "panieński" we Wrocławiu?

kiedyś robiłyśmy malutki panieński, bardzo skromny, bo i ślub był skromny, to zrzucałyśmy się wszystkie, choć się nie znałyśmy też - maxima20 zrób jak anyolek, poproś o listę gości wraz z kontaktem, jeśli jesteś świadkową to jesteś też główną odpowiedzialną za panieński, ale nikt nie będzie oczekiwał, że sama go zasponsorujesz

limuzyna, moim zdaniem, fajny pomysł - jeśli wynajmujesz ją na całą noc, to możecie też poimprezować w środku, jak w filmach :P

a Bohema to dawne Clinique chyba...nie pamiętam jak to się zwało, w każdym razie na Ofiar Oświęcimskich się mieści i można się wytańczyć
riliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 10:21   #16
maxima20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 323
Dot.: gdzie na "panieński" we Wrocławiu?

no patrzyłam tak ogólnie i ceny od 300zł/h wzwyż. Dlatego nie wiem kto miałby za to zapłacić.. zrzutka? PM płaci? przecież nie mogę jej powiedzieć co planuje, bo nie będzie zabawy.. szacuje że caly wieczó kosztowałby ok 500zł
PM coś mówiła że w sumie byłoby ok 8 łącznie z nami, więc wychodzi ok 70zł od gościa -z reguł jest tak, że cześć zapłąci, cześć nie... więc zupełnie nie wiem co robić. a PM nie chce mówić bo miałaby niespodziankę
maxima20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 11:45   #17
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: gdzie na "panieński" we Wrocławiu?

moim zdaniem zrzutka, jak najbardziej - i nie ma, że jedna płaci, a druga nie, tylko stawiasz sprawę jasno: zaplanowałam to,to i to, ceny są następujące, wychodzi tyle/osobę i proszę najpóźniej na dzień przed imprezą przelać na konto możesz też umówić się z tymi dziewczynami wcześniej i wszystko omówić i wtedy zwindykować pieniądze:p w końcu organizujecie wspólną imprezę dla PM, a nie zapraszasz ich wszystkich do siebie na kolację i jeszcze sponsorujesz przejażdżkę limo...
riliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 14:32   #18
maxima20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 323
Dot.: gdzie na "panieński" we Wrocławiu?

sprobuje sie skontaktować z dziewczynami i ustalić jakiś termin i program
zobaczymy czy limo wypali, catering mi odpada (na szczescie!)
widziałam że najpopularniejsza wypozyczalnia limo we wro bierze 500zl/h
a orientujecie się jakie są ceny w spa? ile kosztowałby taki wypad?
maxima20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 12:59   #19
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: gdzie na "panieński" we Wrocławiu?

no! zarezerwowalam Boheme na nasz wieczor panienski!! <jupi>!!!
Nigdy tam nie byhlam, ale ufam Wam Mam nadziewje, ze bedziemy sie dobrze bawic i panna mloda nie bedzie zawiedziona
Jesli chodzi o zrzutke, to ja mialam poczatkowo liste na 25 osob (znajome panny mlodej). Z nich wszystkich tylko ok 8-9 zdecydowaloi sie przybyc. No i pomiedzy nas bedziemy dzielily wydatki. Nie chcialam, aby skladka wyszla wieksza niz 50 zl od osoby, ale przez wzglad na to, ze przybedzie tylko taka mala grupka osob, niestety wstepnie panowany wystep pana striptizera odpada No chyba, jakos sie to uda zorganizowac., ale taki wystep to wydatek rzedu 500 zl :/
A jak tam Wasze przygotowania? Kiedy maja sie odbyc Wasze imprezy?? Moja przyjaciolka wychodzi za maz 18 wrzesnia, a wiec panienski odbedzie sie na tydzien przed
__________________
28/02/2015
Ola

Edytowane przez anyolek
Czas edycji: 2010-08-30 o 13:49
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 14:58   #20
maxima20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 323
Dot.: gdzie na "panieński" we Wrocławiu?

Anyolek - to tak jak u mnie jeśli chodzi o daty!! czyli bohema odpada

Edytowane przez maxima20
Czas edycji: 2010-08-30 o 15:03
maxima20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 12:14   #21
maxima20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 323
Dot.: gdzie na "panieński" we Wrocławiu?

dziewczyny.. czy któraś z Was była może na panieńskim w celticu?? widzialam, że to popularne miejsce wśród firm organizujących takie imprezki, więc może warto się zainteresować
maxima20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 13:55   #22
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: gdzie na "panieński" we Wrocławiu?

Cytat:
Napisane przez maxima20 Pokaż wiadomość
Anyolek - to tak jak u mnie jeśli chodzi o daty!! czyli bohema odpada
Niekoniecznie- zadzwon do nich, napewno sie znajda stoliki!!
A jesli nie, to RaBarBar ma wolna loze, bo kilka dni temu pisalam i mi odpisali, ze wciaz istnieje mozliwosc rezerwacji na ten dzien!!

A poza tym moglabys sie moze podzielic swoim planem na imprezke?? Moze moglabym zapozyczyc jakis fajnypomysl na zabawy- ja chetnie podziele sie swoimi!!
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 16:26   #23
ankrak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie na "panieński" we Wrocławiu?

Ja mogę tylko polecić na Wieczór Panieński zajęcia taneczne erotic dance dla Panny Młodej i jej koleżanek. A ponieważ reklama nie jest zgodna z założeniami tego forum, to podam tylko imię i nazwisko prowadzącej, można wygooglać Anna Krasicka. Zainteresowanym mogę rónież przesłąć info na priv. A wszystkim Pannom Młodym życzę Niezapomnianego Wieczoru Panieńskiego!!!
ankrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 23:29   #24
35misia70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie na "panieński" we Wrocławiu?

Teraz ja chciałabym ponowić temat!
Jestem świadkową i mam do zorganizowania Panieński. Schemat oczywiście stały: impreza w mieszkaniu, później może jakaś wspólna sesja, no i wyjście do klubu. Tylko gdzie?
Co byście polecały we Wrocławiu? Zastanawiam się nad RaBarBarem, ale chciałabym mieć kilka opcji do zaproponowania dziewczyną?
35misia70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 17:05   #25
kkasiaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie na "panieński" we Wrocławiu?

idę jutro z koleżankami na panieński do Lewitacji - po wcześniejszym posiedzeniu w domu oczywiście zarezerwowałyśmy lożę (200zł do odbioru na barze). do tej pory przy każdej wizycie była niezła muzyka, mam nadzieję, że jutro też dopisze kiedyś popularny był Fuzon na pl. teatralnym, niestety już zlikwidowany
kkasiaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 09:43   #26
KwasSolny
Raczkowanie
 
Avatar KwasSolny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 41
Dot.: gdzie na "panieński" we Wrocławiu?

Dziewczyny, mam nadzieję, że to nie będzie reklama jeśli napiszę, że zajmuję się uświetlaniem ślubów grą na skrzypcach i w kwartecie smyczkowym na Dolnym Śląsku i jeśli ktoś byłby zainteresowany, nawet na "ostatnią chwilę", to piszcie na privie
KwasSolny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 19:02   #27
nell21y
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 62
Dot.: gdzie na "panieński" we Wrocławiu?

Witam,

chciałabym odświeżyć wątek.
Jaki klub byłby dobry na wieczór panieński? Może jakiś jest nowy? Odświeżony? Może DOMÓWKA?
Problem jest tego typu że część dziewczyn nie jest z Wrocławia i nie mam zupełnie pomysłu jak to rozegrać
nell21y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 09:41   #28
tys_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie na "panieński" we Wrocławiu?

Hej ja też szukam jakiegoś fajnego klubu na panieński we Wrocku nie mam pomysłu może któraś była ostatnio w jakimś klubie na podobnej imprezie i może coś polecić bo zostało mi mało czasu ok 2 tyg
tys_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 08:50   #29
m_a_g_d_a_l_e_n_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 22
Dot.: gdzie na "panieński" we Wrocławiu?

Hej, ja tez mam za zadanie zorganizować wieczór panieński, a raczej popołudnie bo wieczorem wybieramy sie na maraton klubowy z chłopakami już.
Nie mam pojęcia co można robić przed wyjściem na miasto. Będzie nas tylko 5(razem z PM) a dziewczyny ktore maja byc strasznie utrudniaja mi zadanie bo nic im nie pasuje ale same nie daja żadnych pomysłów. Myslalam o sesji zdjeciowej ale wtedy kazda (oprocz PM )musiała by dać min. 150zł a wiem że nie zgodzą się na to, ani na nic co zwiazane jest z wydanie jakichkolwiek pieniędzy ;/
Pomóżcie

a co do klubu polecam Wam dziewczyny ETER nowy klub, świetna muzyka a do tego rezerwacja loży i wstęp dla wieczorów panieńskich jest ZA DARMO wiem bo pisałam do nich
m_a_g_d_a_l_e_n_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 07:32   #30
tys_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie na "panieński" we Wrocławiu?

A do kogo pisałaś do jakiegoś managera?? bo szukam czegoś żeby nie wydawać dodatkowo pieniędzy nas też jest mało może max 8 a czasu zostało niewiele Żeby nie wydawać mnóstwo pieniędzy proponuję żebyście zrobiły coś same np. sesje zdjęciową można zorganizować samemu np. w plenerze w przebraniach a o zrobienie zdjęć poprosić kogoś znajomego na pewno ktoś robi fajne zdjęcia
tys_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-06 01:28:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.