Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :) - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-16, 10:43   #3601
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Uhh u nas ani Gapa ani Nexta, nawet Mothercare wycofali

Dzięki Marei. Zerkne na ebay
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 11:06   #3602
Domincia_1987
Zadomowienie
 
Avatar Domincia_1987
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 642
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez gapulinka Pokaż wiadomość
Tak to już w pzla jest niestety. Dopóki nie siedzisz w samolocie to nic nie jest pewne. Najlepsze jest to ze jedzie chyba 8 Maratonczykow i żaden z ich trenerów, a do zawodników z biegów srednich przydzielili czterech trenerow. Ale to norma..w zeszlym roku na mistrzostwa świata w Moskwie tez nie było już miejsca dla niego ale dla "dzialaczy" miejsca się znalazły 😕darmowe wycieczki.

Aika zazdroszczę tego nexta. Pochwal się co upolowalas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale s☠☠☠☠ysynstwo :/
Cytat:
Napisane przez sylwusiach Pokaż wiadomość
ranny ptaszek .. Moja dalej ma 6 zebow,pcha paluchy do buzi ale nic nie widac..
Mona ma aż dwa, ale teraz przebiły się górne jedynki i dwójki tez idą, ślinotok u nas cały czas


Hejo Marea

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
OD KIEDY CIE POZNAŁAM ROZPOCZĄŁ SIĘ NAPIĘKNIEJSZY RODZIAŁ MOJEGO ŻYCIA



Jedna z wielu
Wierzaca mimo wszystko w swoja siłe
Czasem walczy ze wspomnieniami
Chce zyć tym szcześciem, które teraz ma
Domincia_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 11:42   #3603
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Byłyśmy na basenie, Lenie się nie podobało
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 13:01   #3604
siacha_ck
Zakorzenienie
 
Avatar siacha_ck
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 388
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez ultraviolwt188 Pokaż wiadomość
siemaaa dziewczyny jak dawno mnie z Wami nie było, ale podczytywałam Was czasami, własnie wspominałam stare czasy i czytałam opisy porodów! aż łezka się kręci!
Ja często lubię sobie tak powspominać
Cytat:
Napisane przez gapulinka Pokaż wiadomość
Hejo, melduję się. Marcel wstał o 5:40 i zrzedzi..
Ogłosili skład na igrzyska i tz jednak nie jedzie... super..4 lata temu też go wykiwali i oglądał swojego zawodnika przed kompem..przykro

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurde, szkoda


Szymek wstał o 4 i już się bałam że to będzie rozpoczęcie naszego dnia, ale na szczęście jeszcze usnął i spaliśmy do 9


Ja już po zakupach. Zaraz obiad i nie wiem co później robić.

Wysłane z mojego Tab2A7-10F przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB

WIKTORIA

SZYMON
siacha_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 13:45   #3605
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Ee tee Szuu.. Pisałas na blogu o pomponach tiulowych z ali. Zamawiałas? Masz?
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 15:22   #3606
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Czy mamy dzieciaczków, które juz chodzą: kupujecie im sportowe buciki typu adidas czy tylko te specjalne do pierwszych kroczkow?
Olo coraz śmielej stawia kroki i coraz więcej i się zastanawiam czy musze kupować te wyższe za kostkę. Nie przemawiają one do mnie ale mam wrażenie ze w bucikach łatwiej mu chodzić a adidaski mają fajna giętką podeszwę a i cenowo można dużo taniej kupić np w deichmanie często mają -50%.
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 15:31   #3607
siacha_ck
Zakorzenienie
 
Avatar siacha_ck
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 388
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Czy mamy dzieciaczków, które juz chodzą: kupujecie im sportowe buciki typu adidas czy tylko te specjalne do pierwszych kroczkow?
Olo coraz śmielej stawia kroki i coraz więcej i się zastanawiam czy musze kupować te wyższe za kostkę. Nie przemawiają one do mnie ale mam wrażenie ze w bucikach łatwiej mu chodzić a adidaski mają fajna giętką podeszwę a i cenowo można dużo taniej kupić np w deichmanie często mają -50%.
Szymek po domu chodzi na bosaka, w skarpetkach. Jak wychodzę z nim, żeby po dworzu pochodził to ma sandałki z befado. Na jesień planuje kupić adidasy.

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB

WIKTORIA

SZYMON
siacha_ck jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-16, 15:33   #3608
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Czy mamy dzieciaczków, które juz chodzą: kupujecie im sportowe buciki typu adidas czy tylko te specjalne do pierwszych kroczkow?
Olo coraz śmielej stawia kroki i coraz więcej i się zastanawiam czy musze kupować te wyższe za kostkę. Nie przemawiają one do mnie ale mam wrażenie ze w bucikach łatwiej mu chodzić a adidaski mają fajna giętką podeszwę a i cenowo można dużo taniej kupić np w deichmanie często mają -50%.
My zdecydowaliśmy, że po domu M chodzi na boso. Nic mu nie przeszkadza, a zbieranie bodźców przez stopę jest ponoć też bardzo ważne. Jak jest zimno, to skarpety antypoślizgowe lub lepiej paputki (www.paputki.pl). One są też dobre na dwór, pod warunkiem że jest sucho. Jak będzie dużo chodził na dworze, kupimy mu sandałki lub półbuty. Nie miałam w ręce tych sportowych, więc o nich nic nie powiem, ale przy okazji się rozejrze.
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 15:36   #3609
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Paputki mamy juz z drugiej pary wyrósł. Widzę że już ciasnawe a te wieksze z Ali jeszcze za duże. .. skarpety ściąga a na boso jednak ciągnie od podłogi. ..no ale biega w domu w skarpach i podciągam mu co chwilę huh. .. tak bardziej o zewn myślałam.
Mamy 2 pary adidaskow jedne upolowalam w tk max sliczne drugie uzywane kupilam ale powoli wyrasta i musze nowe kupic bo jednak jak juz będzie chodził to używanych nie będę kupowac.
Ostatnio fajne wysokie na jesień adidasa kupilam za 69 zł w deichmanie, ale to na jesień bo rozm 23 a teraz 21 nosi.
Mam też problem bo on ma wysokie podbicie i pulchna stopkę i ciężko go wsadzić w te emele Bartki itp...

Edytowane przez marea
Czas edycji: 2016-07-16 o 15:41
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 15:45   #3610
Aika213
Wtajemniczenie
 
Avatar Aika213
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 924
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Czy mamy dzieciaczków, które juz chodzą: kupujecie im sportowe buciki typu adidas czy tylko te specjalne do pierwszych kroczkow?
Olo coraz śmielej stawia kroki i coraz więcej i się zastanawiam czy musze kupować te wyższe za kostkę. Nie przemawiają one do mnie ale mam wrażenie ze w bucikach łatwiej mu chodzić a adidaski mają fajna giętką podeszwę a i cenowo można dużo taniej kupić np w deichmanie często mają -50%.

Po domu na boso bez skarpetek. Na zewnątrz ,zależy gdzie, albo na boso albo w butach. Mamy z Clarks. Na zime moze cos z Mrugaly kupie a na wiosnę zacznie chodzić juz w normalnych butach - conversy, adidas ....
Aika213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 15:59   #3611
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Podjadę do akpola tam mają spory wybór i poprzymierzamy. Zerkne tez na Geoxy i Clarcs gdzieś w centrach handlowych. ..
Wrócił z ojcem ze spaceru. Wyspany i zadowolony. Wcina czereśnie i upierdzielony po pachy

Edytowane przez marea
Czas edycji: 2016-07-16 o 21:33
marea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-16, 18:10   #3612
country111
Zakorzenienie
 
Avatar country111
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3 183
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez Aika213 Pokaż wiadomość
Eeee jaka stara ;-) ja w rym roku kończę 36 l



Jak tam Lila?


Amy najmłodsza jak narazie. Ma 20 lat doświadczenia to ogarnia. Tez sie często zastanawiam jak ona to robi




O to to.


Dopijam kawę i szybko skocze do Nexta, zobaczę ci zostało z porannego wyprzedazowegi szaleństwa
Podziwiam takie osoby. Mam kumpel która prowadziła zlobek teraz ma tylko przedszkole i planuje dzeciaki sama uczyć w domu a na dwójkę. Dzisiaj u niej byłam i mówi jak to fajnie jak w domu jest dwójka dzieci i tak myślę że przeciąć ona zawsze z ta swoją dwójką spędza czas. Po chwili dodała jak jest tylko dwójka bo wczoraj miała w domu 15.

Kaja to Cię młoda zrobiła

Gapu niefajna sytacja
country111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 18:11   #3613
sylwka321
Wtajemniczenie
 
Avatar sylwka321
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Hej Marea
Na początku myślałam że to Marei nowe konto założyła dopiero później doczytalam

Gapu ale świństwo! Naprawdę może się zrobić przykro człowiek pracuje stara się a na koniec tak zostać wyruchanym to się odechciewa totalnie wszystkiego

My mamy emele, następne 19 też kupie emele. Później zobaczę, może już wciagne jakieś nornalne. My mamy gości, przyjechała mamy siostra z mężem i córką, moi rodzice z ciotka pojechali do Krakowa, a kuzynka została z nami. Dziś wkoncu słońce mamy.
Przyszedł fotelik tż zamontowal i robiliśmy z Adelka test. E kasku to zapomnij żeby jechała, tako cyrk robiła źr musiałam jej ściągnąć. Poza tym to chwilę się podobało, później już raczej marudziła. A szkoda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 19:21   #3614
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Gapu ale świństwo, brak słów...


Kaja ja nie, ale dzisiaj byłam na roczku Lilki i mieli ich nakupowane, kupowali po 10 dolarów i inne po 16 dolarów, ale nie wiem z jakiej aukcji, było ponad 40 osób i nie pogadaliśmy sobie za bardzo bo wiecznie coś

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Sylwka, może jeszcze za szybko, albo to nie ten dzień, na pewno polubi

Ja zakochałam się w bucikach liskach Czekam z butami do jesieni chyba

Chociaż powiem wam, że K w tych szmacianych mokasynkach o wiele odważniej chodzi niż na samych skarpsach, normalnie za rączkę wszędzie szedł

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Kurcze teraz są wyprzedaże sandałów, chyba jednak kupię Konradkowi... Stówa to nie jest dużo za buty mrugały
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 19:24   #3615
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Gapu ale świństwo, brak słów...


Kaja ja nie, ale dzisiaj byłam na roczku Lilki i mieli ich nakupowane, kupowali po 10 dolarów i inne po 16 dolarów, ale nie wiem z jakiej aukcji, było ponad 40 osób i nie pogadaliśmy sobie za bardzo bo wiecznie coś

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Sylwka, może jeszcze za szybko, albo to nie ten dzień, na pewno polubi

Ja zakochałam się w bucikach liskach Czekam z butami do jesieni chyba

Chociaż powiem wam, że K w tych szmacianych mokasynkach o wiele odważniej chodzi niż na samych skarpsach, normalnie za rączkę wszędzie szedł

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Kurcze teraz są wyprzedaże sandałów, chyba jednak kupię Konradkowi... Stówa to nie jest dużo za buty mrugały
Muszę poszukać.. Chciałabym kilka dla Blanki.

Buty liski z zary ;p?

Ja wyjełam dla Leny baletki, rozmiar 20.. Dużo za duże..
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 19:53   #3616
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

W akpolu nic kompletnie nie ma ciekawego. Szu a skąd te Mrugały kupujesz? Na necie wyglądają obiecująco i nawet nie straszą
W Zary buty mój słabo się miesci heh
Te adidaski wysokie Adidasa ze Słonikiem z Deichmana super wyglądają na nożce i elastyczna podeszwa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1468695204333.jpg (37,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1468695221732.jpg (42,9 KB, 13 załadowań)
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 20:16   #3617
gapulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar gapulinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 357
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

A moje dziecko nadal w skarpcach pomyka

Witaj Marea!

Z jednej strony trochę się ciesze ze tz nie jedzie. I nie dlatego że w tym czasie będzie w domu. Zawsze stresuję się jak gdzieś wylatuje. Boje się ze coś się stanie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Nie mam siły zrobić sobie kolacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Sylwka jak Axa? Szkolicie ja jakoś specjalnie? Widziałam ze ładnie chodzi na smyczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gapulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 20:21   #3618
sylwka321
Wtajemniczenie
 
Avatar sylwka321
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez gapulinka Pokaż wiadomość
A moje dziecko nadal w skarpcach pomyka

Witaj Marea!

Z jednej strony trochę się ciesze ze tz nie jedzie. I nie dlatego że w tym czasie będzie w domu. Zawsze stresuję się jak gdzieś wylatuje. Boje się ze coś się stanie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Nie mam siły zrobić sobie kolacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Sylwka jak Axa? Szkolicie ja jakoś specjalnie? Widziałam ze ładnie chodzi na smyczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wcale się nie dziwię że się boisz zważywszy na to co się ostatnio na świecie dzieje
Tylko tyle co tato ja trenuje, ja i tz podpowiadamy co i jak ale raczej staramy się nie wpierdzielac, w końcu to jego pies. My swojego wychowalismy

Omnom wpierdzielam hamburgera z tutejszej hamburgerowni <3 mniam mniam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 20:34   #3619
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez sylwka321 Pokaż wiadomość
Wcale się nie dziwię że się boisz zważywszy na to co się ostatnio na świecie dzieje
Tylko tyle co tato ja trenuje, ja i tz podpowiadamy co i jak ale raczej staramy się nie wpierdzielac, w końcu to jego pies. My swojego wychowalismy

Omnom wpierdzielam hamburgera z tutejszej hamburgerowni <3 mniam mniam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wasz jest super wychowany Sajko <3 uwielbiam go!

Tz tez się boi puścić nas do Polski, tym bardziej że lecimy przez Wiedeń
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-16, 20:39   #3620
gapulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar gapulinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 357
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez sylwka321 Pokaż wiadomość
Wcale się nie dziwię że się boisz zważywszy na to co się ostatnio na świecie dzieje
Tylko tyle co tato ja trenuje, ja i tz podpowiadamy co i jak ale raczej staramy się nie wpierdzielac, w końcu to jego pies. My swojego wychowalismy

Omnom wpierdzielam hamburgera z tutejszej hamburgerowni <3 mniam mniam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smacznego ☺ my jak trochę odchowamy drugie dziecię planujemy kupić drugiego psa. Ale musi to być dobry towarzysz naszych biegowych wycieczek wiec moje ukochane dogi odpadają. Biorę pod uwagę owczarka, boksera, dobermana. Ostatnio wpadł mi w oko owczarek staroniemiecki czarny i ten póki co jest pierwszy na liście ☺
Ale koniecznie będziemy jeździli obydwoje na szkolenie, bo mimo tego za ja się tym dość mocno interesuje i trochę znam to tz kompletnie nie kuma i wszystko psuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Wasz jest super wychowany Sajko <3 uwielbiam go!

Tz tez się boi puścić nas do Polski, tym bardziej że lecimy przez Wiedeń
Sajko jest najlepszy!

Nie dziwie sie twojemu tz..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gapulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 20:43   #3621
sylwka321
Wtajemniczenie
 
Avatar sylwka321
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Wasz jest super wychowany Sajko <3 uwielbiam go!

Tz tez się boi puścić nas do Polski, tym bardziej że lecimy przez Wiedeń
Przekażę mu ze ma wielbicielke Axa będzie zazdrosna
Cytat:
Napisane przez gapulinka Pokaż wiadomość
Smacznego ☺ my jak trochę odchowamy drugie dziecię planujemy kupić drugiego psa. Ale musi to być dobry towarzysz naszych biegowych wycieczek wiec moje ukochane dogi odpadają. Biorę pod uwagę owczarka, boksera, dobermana. Ostatnio wpadł mi w oko owczarek staroniemiecki czarny i ten póki co jest pierwszy na liście ☺
Ale koniecznie będziemy jeździli obydwoje na szkolenie, bo mimo tego za ja się tym dość mocno interesuje i trochę znam to tz kompletnie nie kuma i wszystko psuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Owczarki staroniemieckie są boskie 😍 tylko strasznie drogie! Tak dobrze mówisz, najlepiej jak dwie osoby wiedzą o co cho, bo ty się napocisz natrudzisz a przyjdzie tż i sru wszystko pójdzie sir ☠☠☠ac. U nas mama trochę nie kuma, tzn niby kuma ale gada ze ona jest od rozpieszczania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 21:44   #3622
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Gapu, szkoda ze tak wyszlo...


ja kupilam adidaski... o butach raz slysze ze maja byc miekkie, raz ze twardsze tak ze zrobilam po swojemu
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 21:46   #3623
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
Astora mam skin match czy jakoś tak. Teraz jest ogólnie fajny bo jest lekki a dość ładnie kryje ale szpachla to to nie jest. A loreal to infalible mat..
To catrice ci raczej nie przypasuje.

Ej jak jest z rozmiarowka w hm.? Jak Patryk nosi 92 to brac mniejsze.?
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 21:50   #3624
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

co do podkladow ten noey maybelline dream velvet jest godny uwagi
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 21:57   #3625
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Marea chciałam przymierzyć w Akpolu i zamówić na necie, zalamalas mnie bo myślałam ze jest wybór... Gdzie w Gd jrszxze mogą być??

Kaja mrugały


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cos wg mnie nie, przy większych rozm to sie wyrównuje, K nosi 86 ze wszystkich firm, hm tez


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 22:10   #3626
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Marea chciałam przymierzyć w Akpolu i zamówić na necie, zalamalas mnie bo myślałam ze jest wybór... Gdzie w Gd jrszxze /url]
Teoretycznie butów dużo, ale taki roz☠☠☠☠☠☠☠, że o ja cię nie mogę. Rozmiary modele chłopięce z dziewczęcymi - wszystko przemieszane.... byłam kilka dni temu sama a dziś z mlodym i nic mu nie przymierzyłam wrrr
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 22:14   #3627
Aika213
Wtajemniczenie
 
Avatar Aika213
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 924
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Marea chciałam przymierzyć w Akpolu i zamówić na necie, zalamalas mnie bo myślałam ze jest wybór... Gdzie w Gd jrszxze mogą być??

Kaja mrugały


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cos wg mnie nie, przy większych rozm to sie wyrównuje, K nosi 86 ze wszystkich firm, hm tez


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mnie sie bardzo podobają mrugaly króliki
Aika213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 06:56   #3628
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Marea chciałam przymierzyć w Akpolu i zamówić na necie, zalamalas mnie bo myślałam ze jest wybór... Gdzie w Gd jrszxze mogą być??

Kaja mrugały


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cos wg mnie nie, przy większych rozm to sie wyrównuje, K nosi 86 ze wszystkich firm, hm tez


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzieki szuu

Blanka ma befado ale ja obcieraja z tylu niewiem czemu za male nie sa bo ma jeszcze luz.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 07:05   #3629
gapulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar gapulinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 357
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Hejo, ja jeszcze zalegam w lozku a M szaleje na podłodze.
Mój tata był w nocy na rybach wiec na śniadanie mamy świeże rybki ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gapulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 07:53   #3630
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Ja dzis mialam okropna noc. Do 3 nie moglam spac. A oo 6 G zaczela sie bardzo krecic, rzucala sie po lozku. Myslalam ze sie obudzi ale na szczescie wytrwala do 8. Juz od dlyzszego czasu sypia do 8 gdybym sie polozyla i zasnela jak czlowiek to bylabym wyspana:P
__________________
Małgosia.. 22. 06. 2015
industria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-05 23:13:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.