Jestem w Szczęśliwym Związku :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-17, 10:18   #1
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Smile

Jestem w Szczęśliwym Związku :)


Witam. Jak czytam te wszystkie wątkie to wszędzie są jakieś problemy itp... Więc wpadłam na pomysł założyć wątek w którym by się wypowiadały osoby które są w bardzo szczęśliwych związkach, nic nie chciały by zmieniać i po prostu trafiły na swojego jedynego. Zaznaczajcie proszę jak długo jesteście już razem i jak się czujecie w swoim udanym związku.
Co do mnie to jestem właśnie w takim związku już od ponad półtora roka i po prostu nie moge się nacieszyć swoim facetem... Nadal jest dla mnie ideałem i nadal nie znalazłam w nim żadnwj wady. Świetnie się dogadujemy, nie mamy żadnych konfliktów. największe moje życzenie to to by tak jak jest pozostało po prostu na zawsze
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 10:25   #2
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Już był kiedyś taki wątek i zaraz wizażanki dziewczyne pojechały za to , że się obnosi swoim szczęsciem i ze tym co akurat są w cięzkiej sytuacji życiowej może być przykro jak będą to czytać. Uważaj wiec

Ja tam jestem samotna , ale akurat lubie czytać takie wątki , bo wtedy jest jakaś isknierka nadziei we mnie

Powodzenia
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 10:27   #3
justyna211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
Witam. Jak czytam te wszystkie wątkie to wszędzie są jakieś problemy itp... Więc wpadłam na pomysł założyć wątek w którym by się wypowiadały osoby które są w bardzo szczęśliwych związkach, nic nie chciały by zmieniać i po prostu trafiły na swojego jedynego. Zaznaczajcie proszę jak długo jesteście już razem i jak się czujecie w swoim udanym związku.
Co do mnie to jestem właśnie w takim związku już od ponad półtora roka i po prostu nie moge się nacieszyć swoim facetem... Nadal jest dla mnie ideałem i nadal nie znalazłam w nim żadnwj wady. Świetnie się dogadujemy, nie mamy żadnych konfliktów. największe moje życzenie to to by tak jak jest pozostało po prostu na zawsze
Witam. Ja już jestem w związku 4 lata. Bywały gorsze dni...ale zawsze sie dogadujemy.Niedługo się zaręczamy

Edytowane przez justyna211
Czas edycji: 2008-12-17 o 10:28
justyna211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 10:32   #4
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Już był kiedyś taki wątek i zaraz wizażanki dziewczyne pojechały za to , że się obnosi swoim szczęsciem i ze tym co akurat są w cięzkiej sytuacji życiowej może być przykro jak będą to czytać. Uważaj wiec

Ja tam jestem samotna , ale akurat lubie czytać takie wątki , bo wtedy jest jakaś isknierka nadziei we mnie

Powodzenia
Wlasnie szukalam takiego watku, ale nie udalo mi sie znalezc, bo nie wiem jak brzmiał tytuł a po przegladaniu kilku ostatnich stron z watkami na nic takiego nie natrafilam, wiec przepraszam jesli sie powtarazam i prosze w takim razie podpiac moj watek do juz istniejącego...

A co do Twojej isknierki, to bardzo dobrze ze ja masz, bo przed tym zwiazkiem mialam same niewypaly i myslalam ze zawsze juz tak pozostanie... Bylam singelka przed tym zwiazkiem od ponad 1,5 roka. Nie mialam juz zadnej nadzieji. No i w pewnym momencie nieoczekiwanie sie pojawił On...

Edytowane przez Dog-Rose
Czas edycji: 2008-12-17 o 10:36
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 10:39   #5
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Nie pamiętam jak brzmiał tytuł tego wątku....ale to dość dawno bylo.

Ja jestem sama od roku.Jakoś nie miałam szczęscia do chlopów i moja dwa ponad 4-letnie zwiazki sie rozpadły....ale żyje wciąż ta nadzieją
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 10:41   #6
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Nie pamiętam jak brzmiał tytuł tego wątku....ale to dość dawno bylo.

Ja jestem sama od roku.Jakoś nie miałam szczęscia do chlopów i moja dwa ponad 4-letnie zwiazki sie rozpadły....ale żyje wciąż ta nadzieją
no i z podpisu widać, że wiesz w czym rzecz jeśli chodzi o szukanie chłopa - żart oczywiscie
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 10:42   #7
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

moje trzy dugie zwiazku tez sie rozpadly, wiem ze jeszcze tyle zycia przede mna ale ja sie boje ze kazdy moj zwiazek bedzi wygladal jak poprzednie...moze mam za wysokie wymagania?
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 10:47   #8
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
no i z podpisu widać, że wiesz w czym rzecz jeśli chodzi o szukanie chłopa - żart oczywiscie


Hehe...trzeba mieć jakiś złoty środek ;D
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 10:54   #9
natalaplo
Rozeznanie
 
Avatar natalaplo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zamczysko:)
Wiadomości: 524
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Ja tez jestem w szczęśliwym związku 4 lata, pół roku po slubie bywaja ciężkie dni ale z wszystkim sobie radzimy i nic nie chce ziemniać!!! nic a nic, czuje sie rewelacyjnie w swoim małżeństwie

Tez mysle ze taki watek jest potrzebny... podczytuje o tych wszystkich problemach ale nigdy nie wiem nawet co napisac bo nie znam wiekszości z tych sytuacji...
__________________


wracam do Dukana
64 - 62 - 60 - 58

cel ostateczny - 55 kg
58 - 57 - 56 - 55
natalaplo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 11:04   #10
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Cytat:
Napisane przez natalaplo Pokaż wiadomość
Ja tez jestem w szczęśliwym związku 4 lata, pół roku po slubie bywaja ciężkie dni ale z wszystkim sobie radzimy i nic nie chce ziemniać!!! nic a nic, czuje sie rewelacyjnie w swoim małżeństwie

Tez mysle ze taki watek jest potrzebny... podczytuje o tych wszystkich problemach ale nigdy nie wiem nawet co napisac bo nie znam wiekszości z tych sytuacji...
Ciesze sie w takim razie ze watek okazal sie przydatny I mysle ze to na prawde sukces ze az po 4 latach bycia z kims mozna miec takie wrazenia jak Ty
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 11:08   #11
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Ja jestem w 3.5 letnim związku. Nie wierzę że istnieją takie związki że przez 365 dni w roku jest cacy, słodko i w ogóle. Jestem szczęśliwa, ba! najszczęśliwsza, ale zdarzają się zgrzyty i kłótnie. Chyba potrzeba się czasem odchamić żeby człowieka nie zemdliło od nadmiaru słodkości.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 11:34   #12
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Ja jestem w 3.5 letnim związku. Nie wierzę że istnieją takie związki że przez 365 dni w roku jest cacy, słodko i w ogóle. Jestem szczęśliwa, ba! najszczęśliwsza, ale zdarzają się zgrzyty i kłótnie. Chyba potrzeba się czasem odchamić żeby człowieka nie zemdliło od nadmiaru słodkości.
Swiete slowa, nie moglabym zgodzic sie bardziej.

Ja tez jestem z moim TZ bardzo szczesliwa, razem od prawie 2 lat, pol roku temu byl kryzys, ale wyszlismy z niego bez szwanku i od tej pory jest "idealnie"
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 11:51   #13
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Jestem w szczęśliwym związku prawie 9 lat. Każdy wspólnie spędzony rok jest dla mnie innym doświadczeniem, nasza miłość jest coraz dojrzalsza i wbrew pozorom coraz gorętsza. Mój mąż daje mi wiele powodów do radości, dzięki niemu czuje się bezpieczna, kochana, atrakcyjna.

Pokochaliśmy siebie zarówno ze swoimi zaletami jak i wadami, które z czasem wychodzą na światło dzienne. Trzeba jednak umieć je zaakceptować i iść na kompromisy.

Z racji tego, że w życiu nie zawsze jest tylko z górki, wszelkie trudności/małe kryzyski, jakie nas spotkały miały pozytywne odbicie, pozytywne, bo potrafiliśmy razem je pokonać i czerpać satysfakcję z osiągniętego wyniku.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 11:52   #14
natalaplo
Rozeznanie
 
Avatar natalaplo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zamczysko:)
Wiadomości: 524
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Ja jestem w 3.5 letnim związku. Nie wierzę że istnieją takie związki że przez 365 dni w roku jest cacy, słodko i w ogóle. Jestem szczęśliwa, ba! najszczęśliwsza, ale zdarzają się zgrzyty i kłótnie. Chyba potrzeba się czasem odchamić żeby człowieka nie zemdliło od nadmiaru słodkości.
także zgadzam sie z tym w 100% - ja jestem nerwusem więc nasze życie jest pełne wrażeń pierwszy czas zamieszkania razem był hmm... ambitny... trzeba było sie dotrzec... nie reaguje furią na pustą butelke po mleku a mój TŻ nie dostaje gorączki na widok wieszaków na ręczniki zawalonych moimi ciuchami bo do szafy daleko... za to ja nauczyłam sie gasic swiatlo jak wychodze z pomieszczenia a TŻ nie wrzuci brudnej łyżeczki do pustego zlewu... dogadanie sie w podstawach to była rzecz zbawienna dla naszego związku potem bylo juz tylko lepiej... a kłotnie są, no ba! a gdzie ich nie ma?! najwazniejsza jest rozmowa i chęć przaanalizowania problemu

a i tak w moim małżeństwie nie chce zmieniac nic moja recepta na szczęście to umieć rozmawiac... o wszystkich problemach bez tabu, ze zrozumieniem sytuacji i odczuc partnera
__________________


wracam do Dukana
64 - 62 - 60 - 58

cel ostateczny - 55 kg
58 - 57 - 56 - 55
natalaplo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 12:01   #15
jussi89
Raczkowanie
 
Avatar jussi89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 369
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Ja jestem w szczęśliwym związku od ponad 2 lat. Układa nam się bardzo dobrze. Czy sie kłócimy? Oczywiście że tak! I to często:P Ale zaraz potem się godzimy próbujemy znależć kompromis. Czy mój TŻ jest idealny? Oczywiście że nie, ma kilka wad ale akceptuje je takiego go pokochałam po 2. on stara się zmienic coś co np. mnie potrafi trochę zranić po. 3 ja też nie jestem ideałem:P Ale dzięki temu nasz związek ejst cudowny bo nie przesłodzony ale baardzo mocno się kochamy Nie wyobrażam sobie życia z kimś innym uwielbiam go jest przede wszytskim moim przyjacielm. Życzę każdej wizażance takiego mężczyzny i związku
jussi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 12:07   #16
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

WItam

Ja w moim szczęsliwym ,wyjatkowym zwiazku jestem już w suwaczku widac
JEstem prze szzczęsliwa ,wiem że nie znajde "idealniejszej Miłosći "Jest Nam z soba bardzo dobrze ,kłótnie ,spory rozwiązujemy od razu nie chodzimy pokatach cały dzien ....
Przy okazji ślubuijemy za 1,5 roczku.
Cuz moge jeszcze dodac ,MIŁOSc heh
Pozdrawiam wszystki pzre szzcesliwe
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 12:10   #17
Hajja Hawwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hajja Hawwa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 474
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Ja też jestem mega szczęśliwa z moim TŻtem Jesteśmy razem ponad 2 lata
__________________
"Płoń blisko mnie,
zmysły przypalaj,
poparz mnie sobą,
nasącz lawą żaru
,
przeniknij płomieniem wyzwalającym
energię z rozgrzanego ciała,
przygrzej mocniej jeszcze,
pustkę wypalaj,
wypełniaj wszystko istotą siebie..."
Hajja Hawwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 12:40   #18
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Od 14 lat jestem żoną najkochańszego męża na świecie.
Nie wierzę że miłość z czasem powszednieje, wręcz przeciwnie, ona z czasem rozkwita coraz bardziej. Dopiero po latach mozna z ręką na sercu powiedzieć, że się kogoś kocha na dobre i na złe. Że to miłośc a nie zauroczenie.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 12:46   #19
lookbook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

ja też jestem w szczęśliwym związku "leci" Nam 5 roczek i jest bosko kłócimy się, godzimy się, kochamy się i co chwilkę zerkam na telefon czy dostałąm sms'a od Niej, z chęcią wracam do domu, zastanawiam się co teraz robi; czy jest najedzona i czy spędzi dziś ze mną randkowy wieczór i czy ma na sobie moją ulubioną bluzkę, która staje się jeszcze bardziej ulubioną jak zdejmuję ją z Niej

cava: a ja właśnie 15 minut temu się zastanawiałam jak to będzie, gdy będę ze swoją TŻ 10......15.....20 lat. Szacunek za to co napisałaś

moniczorek no, ale czy powinnyśmy się ciąć, że jesteśmy szczęśliwe, zdrowe, piękne, bogate - żeby nikomu na forum nie było przykro ;-)? Myślę, że ten wątek jest ku pokrzepieniu serc bo gdy się nie zna smaku cierpienia nie jest się w stanie delektować szczęściem! pzdr.

Edytowane przez lookbook
Czas edycji: 2008-12-17 o 12:51
lookbook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 12:50   #20
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Ja również jestem w szczęśliwym związku. Jesteśmy z sobą 7 lat a od półtora roku po ślubie
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 13:45   #21
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

To i ja się dołączam do tych szczęściar
I oby zawsze było tak jak teraz, a nawet jeszcze piękniej!
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 13:53   #22
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

tak, jestem w szczesliwym zwiazku
zwiazek niedlugo bedzie obchodzil 3. urodziny mam nadzieje, ze takich urodzin bedzie jeszcze wiele, bo co to jest 3 lata?
mieszkamy razem drugi rok, czuje jak sie dotarlismy, znamy swoje zalety i wady i akceptujemy siebie. z Nim jestem najszczesliwsza kobieta pod sloncem.
jasne, ze czasami sie posprzeczamy, ale zazwyczaj o glupoty. nie potrafimy sie zloscic na siebie zbyt dlugo. za to, gdy minie zlosc, potrafimy ze soba rozmawiac - a to jest chyba najwazniejsze.
z Nim wszystko jest prostsze. a przede wszystkim piekniejsza jest kazda chwila.
dobrze miec kogos takiego

wiem, ze roznie w zyciu bywa, ale mocno wierzymy w to, ze Nam sie uda, ze bedziemy potrafili [i chcieli] dbac o te milosc, pielegnowac, by trwala juz do konca.
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 14:05   #23
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

ja po niewielu ( bo 1 związku wcześniej) znalazłam w końcu mężczyzne którego nie zamienie na innego, jestem z nim juz 3 lata - niedawno byla nasza rocznica, choc nie robimy planów na razie malżeńskich, bo obydwoje zgadzamy sie ze to jeszcze nie czas... chcemy spedzic życie razem

trochę sie obawiam bo jestem jego pierwszą dziewczyną i zapewnia mnie ze ostatnia, a ja mu ufam ale boje sie żeby kiedys nie spróbował jak to jest z inną...

tak bardzo lubie spedzać z nim czas, siedząc w domu ogladajac tv, nieraz gramy sobie na pc... aah dzieciaczki z nas choć młodzi nie jesteśmy ani starzy też
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 14:17   #24
sexy body
Rozeznanie
 
Avatar sexy body
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z doliny
Wiadomości: 653
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

To ja założę wątek "Jestem w przeszczęśliwym związku - z małym ale"

Kocham i jestem kochana niesamowitą miłością i wiem że to właśnie to, co być powinno, ALE jest kilka rzeczy, które chciałabym w TŻ zmienić, np. wprowadzić małe poprawki w sposobie ubierania się - na co TŻ z chęcią przystaje, bo chce mi się podobać.

Ja też w sobie sporo zmieniam, ale to nie znaczy, że związek nie jest dobry bo trzeba wprowadzać poprawki - to piękne, że sie staramy, żeby było nam jak najlepiej.

Bo: TŻ kocham i byłabym z nim nawet gdyby chodził w worku na ziemniaki, ale jeśli może przez ubiór mnie uszczęśliwić i podobać mi się jeszcze bardziej - to chce to zrobić.

Dla nas.

I na pewno zachowuję rozsądek w tych działaniach - nigdy nie zmuszałabym TŻ do rezygnowania z siebie, ani nie chciałabym go sobie ulepić jak z plasteliny na taki kształt, jaki mi odpowiada.
__________________
Czarny kot już jest!



sexy body jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 14:27   #25
Chichibi
Raczkowanie
 
Avatar Chichibi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 165
GG do Chichibi
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

.
__________________
Nie ważne gdzie, ważne że...







wegetarianka

Edytowane przez Chichibi
Czas edycji: 2011-11-11 o 21:28
Chichibi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 14:40   #26
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Ja jestem w 3.5 letnim związku. Nie wierzę że istnieją takie związki że przez 365 dni w roku jest cacy, słodko i w ogóle. Jestem szczęśliwa, ba! najszczęśliwsza, ale zdarzają się zgrzyty i kłótnie. Chyba potrzeba się czasem odchamić żeby człowieka nie zemdliło od nadmiaru słodkości.

To uwierz minelo 7 lat(6,5 mieszkamy razem) bez ani jednej nawet sprzeczki czy focha cud miod i orzeszki , corka moja sie smieje ze nie moze czasami na nas patrzec i.. wcale nie trzeba sie ochladzac mi osobiscie jest ciagle malo

Moja mama zyje juz tak ponad 35 lat i zawsze dla mnie wygladal tak idealny zwiazek - tato nie odezwie sie do niej inaczej jak " moja mała" i nosilby ja na rekach zeby ja nogi nie bolaly nie slyszalam ani razu zeby sie sprzeczali o cos, odezwali sie do siebie w jakis chlodny czy niemily sposob tudziez po imieniu , czesto jako dziecko bylam zazdrosna o ich relacje - a oni mimo ze skonczyli 60 lat sa juz siwi , pomarszczeni do tej pory mowia ze to byla milosc od pierwszego wejrzenia, chodza za reke i daja sobie buziaczki
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2008-12-17 o 14:41
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 14:46   #27
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Cytat:
Napisane przez Chichibi Pokaż wiadomość
Odpowiadam na pytanie

Tak Tak Tak !!

Jestem bardzo szczęśliwa z nim.
Ja również jestem w szczęśliwym związku.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 14:50   #28
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

a i jeszcze najwspanialsze jest w moim zwiazku to ze jestesmy szczerzy , nie tylko jestesmy parą ale takze i przyjaciómii to jest cudowne
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 15:06   #29
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
To uwierz minelo 7 lat(6,5 mieszkamy razem) bez ani jednej nawet sprzeczki czy focha cud miod i orzeszki , corka moja sie smieje ze nie moze czasami na nas patrzec i.. wcale nie trzeba sie ochladzac mi osobiscie jest ciagle malo

Moja mama zyje juz tak ponad 35 lat i zawsze dla mnie wygladal tak idealny zwiazek - tato nie odezwie sie do niej inaczej jak " moja mała" i nosilby ja na rekach zeby ja nogi nie bolaly nie slyszalam ani razu zeby sie sprzeczali o cos, odezwali sie do siebie w jakis chlodny czy niemily sposob tudziez po imieniu , czesto jako dziecko bylam zazdrosna o ich relacje - a oni mimo ze skonczyli 60 lat sa juz siwi , pomarszczeni do tej pory mowia ze to byla milosc od pierwszego wejrzenia, chodza za reke i daja sobie buziaczki

oooo zazdroszcze, chciałabym, żeby moje życie uczuciowe zawsze tak wygladało. do końca życia.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 15:15   #30
martyna_martyna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: rozowa kraina;)
Wiadomości: 728
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

JA takze jestem w bardzo szczesliwym zwiazku od 3 lat a od 4 miesiecy po slubie Wspanialy komfort psychiczny,miec kogos tak kochanego obok siebie, poczucie bezpieczenstwa ,spokoj i optymizm w patrzeniu na zycie i przyszlosc to co daje mi zwiazek z moim mezem.
Rozumiemy sie, umiemy klocic i godzic, znamy siebie doskonalne i znamy swoje potrzeby i wiemy jak dbac o milosc-dlatego tez kazdego dnia pamietamy ze bez niej bylibysmy nikim a zycie nie mialoby sensu
__________________
WIARA, NADZIEJA, MILOSC...
martyna_martyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.