Codzienność kobiety cz. II - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-21, 17:50   #2281
marzenkaz
Zakorzenienie
 
Avatar marzenkaz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 269
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

a to extra a kiedy wesele? i wybrała jakąś suknie?
marzenkaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 18:27   #2282
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Fruzia
mi się podobają te trzy w środku, te dwie z brzegów nie bardzo.
Ja też jestem za cała suknią.
choć prawda jest taka, że jak założysz to się przekonasz co tobie pasuje.

na resztę nie odpowiem nic bo mam wiadomość i foto ale jutro będzie sama zainteresowana więc foty Wam nie dam, jutro mama da jak zechce

Urodzona dziś o 6.01 Aleksandra ma 57 cm i 4100 g. Poród naturalny- gorszy od pierwszego. Jutro powinnam być w domu to więcej napiszę. Przekaż info dziewczynom. DARIA
no to gratulujemy wytrzymałości i ślicznej czarnowłosej Oli z policzkami "puci-puci"
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 18:55   #2283
Motylicaja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: KRAKÓW:):) MY city...
Wiadomości: 5 953
GG do Motylicaja
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
Fruzia
mi się podobają te trzy w środku, te dwie z brzegów nie bardzo.
Ja też jestem za cała suknią.
choć prawda jest taka, że jak założysz to się przekonasz co tobie pasuje.

na resztę nie odpowiem nic bo mam wiadomość i foto ale jutro będzie sama zainteresowana więc foty Wam nie dam, jutro mama da jak zechce

Urodzona dziś o 6.01 Aleksandra ma 57 cm i 4100 g. Poród naturalny- gorszy od pierwszego. Jutro powinnam być w domu to więcej napiszę. Przekaż info dziewczynom. DARIA
no to gratulujemy wytrzymałości i ślicznej czarnowłosej Oli z policzkami "puci-puci"
Bravo!!!!!!!!!! kochana!!!!!!!!!klask i:
Motylicaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 18:57   #2284
marzenkaz
Zakorzenienie
 
Avatar marzenkaz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 269
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Cytat:
Napisane przez Motylicaja Pokaż wiadomość
Bravo!!!!!!!!!! kochana!!!!!!!!!klask i:
super!!
marzenkaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 19:46   #2285
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Darianna25, a jednak urodzilas!!! GRATULUJE!!! Kawal babeczki nosilas w brzuchu - 4100 gram WOW! Wracajcie szybko do domku i daj znac jak Ci poszlo

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

marzenkaz, wybacz, ale wogole Ciebie nie znam, dlatego tez nie przyjme Twojej prosby o zaprzyjaznienie. To nic osobistego. Poprostu na tej liscie mam przyjaciol tylko
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 20:05   #2286
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość

[/COLOR]marzenkaz, wybacz, ale wogole Ciebie nie znam, dlatego tez nie przyjme Twojej prosby o zaprzyjaznienie. To nic osobistego. Poprostu na tej liscie mam przyjaciol tylko
cała school
ale co racja co racja

no i tak sobie pomyślałam "school ma racje" i wzięłam się za swoją listę przyjaciół
z 5 stron zostały dwie, połowy nicków nawet nie pamiętałam a z niektórymi "laskami" nie pisałam lata całe
jeszcze pare bym mogła usunąć ale jeszcze z tym poczekam

Edytowane przez gabriellao0
Czas edycji: 2010-06-21 o 20:15
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 20:27   #2287
aga_1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 430
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

schoolcraft współczuję deprechy ale chyba jest juz lepiej, a tym palcem to jest problem rzeczywiście.


Gabi włoski twoje mi się podobają

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
....
Zapłacił 100tys. kaucji żeby wyjść. Czujecie. Ile oni maja ku...kasy!!! Ale jednak u niego czuł się człowiek komfortowo i bezpiecznie i nie pytany wszystko opowiedział, a ta reszta patałachów............... szkoda słów.
Łącznie z tym moim obecnym wielki pan ordynator się znalazł!
dupek nie lekarz ...
ale nie znalazłam ogólnie lepszego więc muszę się pomęczyć.

np. pytam go "czy dzidzia moja zdrowa" a co on na to......
"na tyle co widać to zdrowa a okaże się po porodzie"
nóż ****a mać tyle to i ja wiem!
ale można uspokoić kobietę i powiedzieć jak tamten gin "wszystkie narządy ma, wszystkie prawidłowych rozmiarów jak na ten wiek, nóżki ma, rączki też itd.itd"
ale cóż

w każdym razie, dzidzia ma nóżki i rączki i słodko sobie dynda w brzusiu bo na razie ma dużo miejsca, ja ważę już 63,2 kg i jestem ......
no w każdym razie mam to w dupiu
obżeram się czym chce i kiedy chce
łącznie z colą, chipsami, kebabmi itp.
wiem, że po porodzie dieta jest "zabójcza", więc teraz jem co chce i kiedy chce


do tego mam nadżerkę i dostałam jakieś globulki
mam nadzieję że minie samo

tom się naskrobała
no żebyś wiedziała że mają kasy od cholery, no ale gin Ci się trafił niezabardzo no ale jakoś przeżyjesz, ważne że niunia zdrowa jest
a takiej wagi jak ty to ja nie pamietam kiedy miałam
no a co do aktualnej diety to opychaj się na maxa i jedz wszystko co chcesz bo potem bedzie szlaban
a brzusio śliczny.... wrrr zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez zuzanna12 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny

jestem na waszym watku nowa przegladnelma go ba szybko przymiecie mnie?
witam

Cytat:
Napisane przez asia_stan Pokaż wiadomość
A wiecie co nasza starsza córcia Anastazja powiedziała tuż po głosowaniu na Prezydenta RP? Wszystko im wytłumaczyliśmy i po zaznaczeniu naszego kandydata zgiełam kartkę i poprosiłam ja aby wszuciła do urny-to taka biało-czerwona skrzyneczka z naszym godłem-tak jej powiedziałam, a ona wychodząc mówi do nas" "No to załatwione". Myśleliśmy, że padniemy ze śmiechu...
Pozdrwoionka dla wszystkich i miłego tygodnia.
Asiu Nastusi tekst jest poprpstu bombowy

Cytat:
Napisane przez marzenkaz Pokaż wiadomość
Kobieta bardziej kocha dziecko niż męża. Bo dziecko jest na pewno jej, a mąż nie zawsze.
Mezczyzna bez kobiety jest jak DOM bez OKIEN !


Kobiety są jak róże wszystkie do siebie podobne, ale każda z nich inna....:roza :



Dzieci są kotwicami które trzymają matkę przy życiu
witam

Cytat:
Napisane przez fruzienka Pokaż wiadomość
Madziu kurcze az sie zaczerwienilam!! Swoja droga to nie spodziewalam sie, ze te zdjecia spotkaja sie z taka reakcja
O prosze, to nic tylko sie wybieramy sie na jakies wczasiki do Gorlic!
Ale Wam zazdroszcze spotkania tez chce

Kasiu pytalas kiedy bede na Mazurach - od 30 czerwca, wiec niestety sie miniemy


Pokaze Wam suknie slube, ktore wybralam. Moze cos doradzicie? Tylko nie wiem czy dla takiego pulpeta jak ja one sie w ogole nadaja

fruzia witaj a zdjecia są super wyglądasz świetnie, a suknia to pierwsze i ostatnia ale rzeczywiście musisz zobaczyc jak bedziesz wyglądac na żywo bo na modelkach wszystko ładnie leży

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
Kochane moje moja cora jest chora oooooooo
Ma jakas infekcje
Od piatku goraczkowala troche slinila sie byla marudna ,jesc nie chciala
. Myslalam ze to zeby a dzis wypatrzylam krostki w buzi i polecialam do lekarza no i mamy pedzlowac buzie i pryskac na zmiane sprajem- ma byc jeszcze gorzej a potel lepiej tak stwierdzil lekarz buuuuuuuuuuuuuuu
no kurde znowu sie do Maleństwa przyplatało, niech nam Zdrowieje mały szkrabik

Cytat:
Napisane przez Motylicaja Pokaż wiadomość

Ja bylam u lekarza i mialam Rendgena i Nasz pan Doktor powiedzila ze jest super ze sam nie wiem dlaczego sie tam tak fjanie zalalo.....jestem bardzo zadowolona

a 2 dobra nowinka Mamy Zrebaczka!! Urodzil sie nam!!!
gratki super że noga wraca do formy,
no i znowu narodziny ... źrebaka

Cytat:
Napisane przez ewa2010r Pokaż wiadomość
Super cytaciki pozdrawiam wszystkie Kobietki
witam

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość

Urodzona dziś o 6.01 Aleksandra ma 57 cm i 4100 g. Poród naturalny- gorszy od pierwszego. Jutro powinnam być w domu to więcej napiszę. Przekaż info dziewczynom. DARIA
no to gratulujemy wytrzymałości i ślicznej czarnowłosej Oli z policzkami "puci-puci"
noooo jaaaaa GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!klask i:

no wkońcu mi się udał Was nadrobić naskrobałyście tyleeeeee.....
no i nowe koleżanki mamy i klub i nowa dzidzie echhh....
__________________
JESTEŚMY MAŁŻEŃSTWEM
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20051119310117.png
aga_1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 20:32   #2288
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Daria!!! MEGA OGROMNE GRATULACJE!!!
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 20:36   #2289
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

A ja dopiero teraz nadrobilam wszystko co napisalyscie i:

- Kathi75, duzo zdrowka dla malutkiej Biedulka mala. Mam nadzieje, ze szybko jej minie. A od czego to cos sie bierze?

- gabriellao0, Ty jestes super sliczna laseczka - to raz. Dwa - brzuszek masz juz pieknie zaokraglony i taki ciazowy juz jest Cudo!!! Tez taki chce
Trzy - Kaja Twoja jest slicznotka jak nie wiem! Ale wiesz co? Najbardziej spodobalo mi sie to zdjecie, gdzie na pierwszym planie jestes Ty z brzuszkiem, a Kaja siedzi gdzies tam z tylu i tak sie biedna patrzy, jakby probowala ogarnac o co chodzi z tymi robieniem zdjec polnagiej mamy Slodka jest!!!

Aha, i ciesze sie, ze moglam Ci "pomoc" z lista przyjaciol Ja tez od czasu do czasu swoja liste przegladam i kasuje tych kogo juz nawet nie pamietam

- fruzienka, mi sie podoba pierwsza sukienka I dziekuje Ci za comments'y

- Motylicaja, gratuluje narodzin zrebaka - no to macie swieto w rodzinie
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!

Edytowane przez schoolcraft
Czas edycji: 2010-06-21 o 20:37
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 22:35   #2290
Motylicaja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: KRAKÓW:):) MY city...
Wiadomości: 5 953
GG do Motylicaja
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Dobranocka w KD jest moj wpis....mozna zajzec
Motylicaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 07:13   #2291
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość

Urodzona dziś o 6.01 Aleksandra ma 57 cm i 4100 g. Poród naturalny- gorszy od pierwszego. Jutro powinnam być w domu to więcej napiszę. Przekaż info dziewczynom. DARIA
no to gratulujemy wytrzymałości i ślicznej czarnowłosej Oli z policzkami "puci-puci"
GRATULUJE KOCHANA DZIELNE DZIEWCZYNKI

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
A ja dopiero teraz nadrobilam wszystko co napisalyscie i:

- Kathi75, duzo zdrowka dla malutkiej Biedulka mala. Mam nadzieje, ze szybko jej minie. A od czego to cos sie bierze?

- Motylicaja, gratuluje narodzin zrebaka - no to macie swieto w rodzinie
Wyobraz sobie ze od innego dziecka
Najprawdopodomniej jak bylam u znajomej jakies dziecko to mialo a mama nic nie powiedziala ( bo po co ) a ze wykwita do 4 dni to pasuje wszystko
Roznosi sie przez sline wiec wystarczy ze dziecko wezmie cos co chore mialo w buzi i po ptokach a Gabi sie slini bardziej jak przy zabkach

Motylek Ty to bys do mojego kuzyna pasowala on koniaz taki ze normalnie masakra i wkleje ci zdjecie hihi ja sie normalnie slinie na sam widok mimo ze to moja rodziny ale nei o niego chodzi tylko o oprawe . Zeby nie bylo niedomowien hihihi
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009

Edytowane przez Kathi75
Czas edycji: 2010-06-23 o 07:33
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 08:22   #2292
aga_1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 430
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

nie wiem bo nie pamiętam czy Wam pisałam że Nastusia nauczyła się siedziec , nieźle jej to poszło bo w ciągu kilku dni i nawet rzadko się przewraca a jak se przewróci to chops i na brzuch i jest OK a jak sama chcę ją na brzuchu poozyc to sa jęki i kwęki...
no i ja dobra mamusiakupiłam pampersy żeby sprawdzic i porównać sobie z dotychczasowymi pieluchami i........................ ........................ dziecko ma dupcię całą w chrostkach no i wracamy znowu do huggiesów, cóż tam w tych pamperakach jest to nie mam pojęcia
__________________
JESTEŚMY MAŁŻEŃSTWEM
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20051119310117.png
aga_1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 08:29   #2293
Motylicaja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: KRAKÓW:):) MY city...
Wiadomości: 5 953
GG do Motylicaja
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
)Motylek Ty to bys do mojego kuzyna pasowala on koniaz taki ze normalnie masakra i wkleje ci zdjecie hihi ja sie normalnie slinie na sam widok mimo ze to moja rodziny ale nei o niego chodzi tylko o oprawe . Zeby nie bylo niedomowien hihihi
ojj TAK fAJNE fOTKI TA 2 EXTRA

Cytat:
Napisane przez aga_1981 Pokaż wiadomość
nie wiem bo nie pamiętam czy Wam pisałam że Nastusia nauczyła się siedziec , nieźle jej to poszło bo w ciągu kilku dni i nawet rzadko się przewraca a jak se przewróci to chops i na brzuch i jest OK a jak sama chcę ją na brzuchu poozyc to sa jęki i kwęki...
no i ja dobra mamusiakupiłam pampersy żeby sprawdzic i porównać sobie z dotychczasowymi pieluchami i........................ ........................ dziecko ma dupcię całą w chrostkach no i wracamy znowu do huggiesów, cóż tam w tych pamperakach jest to nie mam pojęcia
super Nastusia:rolley es:

dzien dobry
Motylicaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 09:25   #2294
asia_stan
Raczkowanie
 
Avatar asia_stan
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: woj.lubuskie
Wiadomości: 339
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

DARIA gratulacje dla Was obu!!!

Kasia zdrówka dla Gabi, ja tez zawsze powtarzam swoim dzieciaczkom, że buzia jest do jedzenia i picia, aby nic nie wkładli innego do buzi-tak, tak też im się to zdarzało, chociaz są duzo starsi od Gabi, bo potem sama widzisz jakie kłopoty. A moi to zaraz dostają zajadów ale juz raczej pilnuja się. Zdrówka dla córci!

Motylku gratki z okazji narodziń źrebaczka-mam nadzieje jakies jego lub jej zdjątka oberzymy?

Aga gratki dla Nastki za to że nauczyła się siedzieć.

Gabi śliczny brzusio i córunia jak lalunia.

School dobrze że się odzywasz, fajnie że nadal jesteś z nami.

Witam nowe koleżanki.

A teraz co u mnie:
-wczoraj zrobiłam 23 słoiki kompotów i 16 słoiczków dżemu, wszystko z truskawek oczywiście;
-do mojej starszej córki nie mówimy w ogóle zdrobniale, bo po prostu nie chciała od poczatku więc to uszanowalismy i mówimy po prostu: Anastazja;
-26 czerwca mija 3 lata odkąd moja Zuzia urodziła się martwa; (przynajmniej juz moge o tym mówic normalnie, a nie przy każdym wspomnieniu zalewać się łzami);
-a teraz radośnie-23 czerwca mija rok odkąd mamy nasze dzieciaczki i staliśmy sie prawdziwą rodziną-z tej okazji w sobotę robimy grilla z tortem na początek, będa tyko sąsiedzi z naszej ulicy (jedno małzeństwo) i moja przyjaciólka bo reszta mojej "rodziny" nas wogóle olała, więc tez nie odezwę się do nich już.
Pozdrowionka.



__________________
Jestem najszczęśliwszą mamą pod słońcem.
asia_stan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 09:47   #2295
Motylicaja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: KRAKÓW:):) MY city...
Wiadomości: 5 953
GG do Motylicaja
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Cytat:
Napisane przez asia_stan Pokaż wiadomość
DARIA gratulacje dla Was obu!!!

Kasia zdrówka dla Gabi, ja tez zawsze powtarzam swoim dzieciaczkom, że buzia jest do jedzenia i picia, aby nic nie wkładli innego do buzi-tak, tak też im się to zdarzało, chociaz są duzo starsi od Gabi, bo potem sama widzisz jakie kłopoty. A moi to zaraz dostają zajadów ale juz raczej pilnuja się. Zdrówka dla córci!

Motylku gratki z okazji narodziń źrebaczka-mam nadzieje jakies jego lub jej zdjątka oberzymy?

Aga gratki dla Nastki za to że nauczyła się siedzieć.

Gabi śliczny brzusio i córunia jak lalunia.

School dobrze że się odzywasz, fajnie że nadal jesteś z nami.

Witam nowe koleżanki.

A teraz co u mnie:
-wczoraj zrobiłam 23 słoiki kompotów i 16 słoiczków dżemu, wszystko z truskawek oczywiście;
-do mojej starszej córki nie mówimy w ogóle zdrobniale, bo po prostu nie chciała od poczatku więc to uszanowalismy i mówimy po prostu: Anastazja;
-26 czerwca mija 3 lata odkąd moja Zuzia urodziła się martwa; (przynajmniej juz moge o tym mówic normalnie, a nie przy każdym wspomnieniu zalewać się łzami);
-a teraz radośnie-23 czerwca mija rok odkąd mamy nasze dzieciaczki i staliśmy sie prawdziwą rodziną-z tej okazji w sobotę robimy grilla z tortem na początek, będa tyko sąsiedzi z naszej ulicy (jedno małzeństwo) i moja przyjaciólka bo reszta mojej "rodziny" nas wogóle olała, więc tez nie odezwę się do nich już.
Pozdrowionka.


Pewnie ze pokaze zrebaczka foty....jak tylko bede je miec

to super jak tyle przetworow zrobilas

przykro mi z powodu ZUZi [*] nawet nie wiedzialam...

i to juz ROk jak macie dzieciaczki superrr
Motylicaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 09:53   #2296
aga_1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 430
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Cytat:
Napisane przez asia_stan Pokaż wiadomość
DARIA gratulacje dla Was obu!!!

Kasia zdrówka dla Gabi, ja tez zawsze powtarzam swoim dzieciaczkom, że buzia jest do jedzenia i picia, aby nic nie wkładli innego do buzi-tak, tak też im się to zdarzało, chociaz są duzo starsi od Gabi, bo potem sama widzisz jakie kłopoty. A moi to zaraz dostają zajadów ale juz raczej pilnuja się. Zdrówka dla córci!

Motylku gratki z okazji narodziń źrebaczka-mam nadzieje jakies jego lub jej zdjątka oberzymy?

Aga gratki dla Nastki za to że nauczyła się siedzieć.

Gabi śliczny brzusio i córunia jak lalunia.

School dobrze że się odzywasz, fajnie że nadal jesteś z nami.

Witam nowe koleżanki.

A teraz co u mnie:
-wczoraj zrobiłam 23 słoiki kompotów i 16 słoiczków dżemu, wszystko z truskawek oczywiście;
-do mojej starszej córki nie mówimy w ogóle zdrobniale, bo po prostu nie chciała od poczatku więc to uszanowalismy i mówimy po prostu: Anastazja;
-26 czerwca mija 3 lata odkąd moja Zuzia urodziła się martwa; (przynajmniej juz moge o tym mówic normalnie, a nie przy każdym wspomnieniu zalewać się łzami);
-a teraz radośnie-23 czerwca mija rok odkąd mamy nasze dzieciaczki i staliśmy sie prawdziwą rodziną-z tej okazji w sobotę robimy grilla z tortem na początek, będa tyko sąsiedzi z naszej ulicy (jedno małzeństwo) i moja przyjaciólka bo reszta mojej "rodziny" nas wogóle olała, więc tez nie odezwę się do nich już.
Pozdrowionka.


Asiu dzięki za gratki dla Anastazji

Ależ Ty jestes kuchareczka , mnie to się nic nie chce a nawet nie mam kiedy.

Od nośnie Anastazji to wszyscy jej mówią Nastusia , my też , moja mam aTylko mówi żeby jej nie mówić Nastusia tylko ANASTAZJA w sumie pomyślę nad tym , może i Anastazja zaczniemy mówić..hm.....
__________________
JESTEŚMY MAŁŻEŃSTWEM
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20051119310117.png
aga_1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 11:56   #2297
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Hej kochane
U mnie Maxi w domku wiec zero czasu na neta
Tak u mnie to parami chodza nieszczescia a czasem czworkami nawet
Wczoraj maly mi dostal goraczki i byl tak oslabiony jak nigdy wiec zostawialam go w domu zeby wypoczal bo mysle ze za duzo akcji bylo pare ostatnich dni i bez spania
Jutro juz idzie do przedszkola no chyby ze cos wykwitnie i okaze sie ze to nie oslabienie a choroba TFU TFU

U swiadomilam sobie ze za 3 tyg to ja juz w POlsce bede a nie mam nawet listy potrzebnych ******* zrobionej a najgorsze ze przez ta pogode wogule mi sie nie chce


Aga gratki dla malej ech jak dzieci sie szybko rozwijaja

Asia ty mnie zawstydzasz . przy 3 dzieci ty sloiki robisz hihi zazdroszcze motywacji
Dobrze ze rana po corence powoli sie zabliznia
Rodzine olac jak nie to nei laski bez no i gratki z okazji pierwszych urodzin waszej wielkiej rodzinki

Gabi moj maz mowi TAK chetnie z chlopakami sie wybierze i jak myslalam Maxa chcial wziac hihihi

MOtylek tu mi pisz co robisz ze chudniesz bo inaczej

Anetka co z tymi fociami z chrzcin??

Madzia to kiedy sie widzimy w Ustroniu??
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 12:05   #2298
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Asia

a za te słoiki podziwiam i życzę extra imprezki "rocznicowej"


School
miałaś rację.

wszystko przeczytałam nic nie pamiętam
to i nic więcej nie napiszę
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 12:20   #2299
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

To ja napisze hihi
Chwale sie kupilam sobie buciory 2 pary teraz szukam torebki
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009

Edytowane przez Kathi75
Czas edycji: 2010-06-23 o 07:33
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 12:50   #2300
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

ładne butki
odważne
ja nie miałabym ich do czego ubrać
zresztą często u mnie jest tak, że coś mi się widzi a sama bym tego nigdy nie ubrała
taki jestem boidupek
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 12:52   #2301
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Gabi ja ostatnio po wizycie u wizazystki przekonalam sie do takich wiosennych odwaznych kolorow hihhi zawsze mi sie podobaly nigdy nie mialam odwagi ale co tam raz sie zyje
Korale zolte tez dokupilam hihi teraz tylko torebka i moge do domu jechac hahaha
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 14:51   #2302
Motylicaja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: KRAKÓW:):) MY city...
Wiadomości: 5 953
GG do Motylicaja
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

[QUOTE=Kathi75;20171677]

MOtylek tu mi pisz co robisz ze chudniesz bo inaczej

QUOTE]

heheh Siostra mi uklada diete.....malo a czesto:rolleyes :

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
To ja napisze hihi
Chwale sie kupilam sobie buciory 2 pary teraz szukam torebki
OOOO ja chce te 1 Butki Turkusowe:lov e:

ja juz po Obiadku zrobilam dzis dla Rodzinki??
Motylicaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 15:59   #2303
fruzienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 1 441
GG do fruzienka
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Cytat:
Napisane przez asia_stan Pokaż wiadomość

A teraz co u mnie:
-wczoraj zrobiłam 23 słoiki kompotów i 16 słoiczków dżemu, wszystko z truskawek oczywiście;
-do mojej starszej córki nie mówimy w ogóle zdrobniale, bo po prostu nie chciała od poczatku więc to uszanowalismy i mówimy po prostu: Anastazja;
-26 czerwca mija 3 lata odkąd moja Zuzia urodziła się martwa; (przynajmniej juz moge o tym mówic normalnie, a nie przy każdym wspomnieniu zalewać się łzami);
-a teraz radośnie-23 czerwca mija rok odkąd mamy nasze dzieciaczki i staliśmy sie prawdziwą rodziną-z tej okazji w sobotę robimy grilla z tortem na początek, będa tyko sąsiedzi z naszej ulicy (jedno małzeństwo) i moja przyjaciólka bo reszta mojej "rodziny" nas wogóle olała, więc tez nie odezwę się do nich już.
Pozdrowionka.
za kompoty i dzemy podziwiam
Asi bardzo wspolczuje narodzin martwej coreczki, nie wiedzialam o tym nawet ciesze sie, ze Twoja nowa wielka rodzinka daje Ci sile do pogodzenia sie z tym wspomnieniem.
Ciezko uwierzyc, ze to juz rok jestescie razem. Nigdy nie zapomne jak zbieralysmy tu wszystkie szczeki z podlogi z podziwu dla Ciebie i meza za Wasze wielgachne serca i odwage! Nie wiem jak u dziewczyn, ale dla mnie zawsze zostaniesz numerem jeden! A w ogole teraz mi uswiadomilas, ze Twoj maz dostal najwspanialszy prezent na dzien ojca - 3 pociechy!
Co do rodziny - nie mozna kogos, kto tak olewa wszystko i wszystkich nazwac rodzina Niedawno jakos mialam pytac, czy dzieciaczki maja dobry kontakt z nowa rodzina. Przykro, ze tak Was olali, ale coz. Poradzicie sobie bez nich

Cytat:
Napisane przez Motylicaja Pokaż wiadomość

heheh Siostra mi uklada diete.....malo a czesto:rolleyes :

ja juz po Obiadku zrobilam dzis dla Rodzinki??
A co jesz np, albo czego nie jesz?
Co na ten obiadek robilas?


Kasiu wspolczuje chorob maluchow, u Ciebie jakos zawsze tak parami wszystko lazi, ehh. Kuruj ich zebyscie mieli swietne wakacje z Gabi Butki fajne bardzo, ale ja podobnie jak Gabi nie mialabym do czego zalozyc


Aga gratulacje dla małej

DARIA! GRATULACJE!!



Bylam wczoraj zmierzyc jedna suknie slubna, nie bylo tej konkretnej ale zalozylam troszke podobna. Powiem Wam, ze pierwszy raz w zyciu sie sobie wczyms podobalam tak na prawde skromna jestem, wiem

__________________

fruzienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 16:13   #2304
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Fruźka
ja miałam ten kłopot że której nie ubrałam to robiłam
jednak w sukni ślubnej to się wygląda


Asia
co racja to racja, rodzina jest od tego, żeby być przy nas w ważnych momentach i tych dobrych i tych złych czy ciężkich. Z tego co pamiętam jak piszesz-pisałaś to Twoja jest przy Was kiedy czegoś od Was potrzebują albo na coś liczą. Kiedy oni mają "jakiś ważny moment".
Masz rodzinę teraz i to dużą- własną. Może pora wytłumaczyć reszcie "rodziny", że czasy kiedy byliście "chłopcem do bicia" skończyły się bezpowrotnie.
Trzymam kciuki aby Ci sił nigdy nie zabrakło.
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 18:25   #2305
fruzienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 1 441
GG do fruzienka
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość

Asia
co racja to racja, rodzina jest od tego, żeby być przy nas w ważnych momentach i tych dobrych i tych złych czy ciężkich. Z tego co pamiętam jak piszesz-pisałaś to Twoja jest przy Was kiedy czegoś od Was potrzebują albo na coś liczą. Kiedy oni mają "jakiś ważny moment".
Masz rodzinę teraz i to dużą- własną. Może pora wytłumaczyć reszcie "rodziny", że czasy kiedy byliście "chłopcem do bicia" skończyły się bezpowrotnie.
Trzymam kciuki aby Ci sił nigdy nie zabrakło.
Madrze powiedziane

Gabi z tego co kojarze to mialaś piękną suknię, pokaż mi zdjęcie koniecznie takz przodu zeby bylo widac cala A jesli nie chcesz na forum to na priv podam Ci mejla Jesli chodzi o mnie, to ciezka sprawa, zebym ja uznala, ze dobrze wygladam w czymkolwiek. Ta suknia akurat po prostu miala taki kroj, ze wyszczuplala bardzo. A ja malutka nie jestem i wygladam jak slonica ciezarna w wiekszosci rzeczy... A chwalilam sie Wam sala, w ktorej bedzie wesele?
W ogole dziewczyny moze byscie sie pochwalily sukniami swoimi? Wiem wiem, nudna jestem

Marzenkaz - nie wiem czy odpisalam, najwyzej sie powtorze Slub jest 14 maja, wiec jeszcze duzo czasu, ale ja straszna maruda jestem, dlatego chcialam zobaczyc, czy dobrze wygladam w fasonie, ktory mi sie podoba. Ale suknie bede zamawiac tak na przelomie listopad/grudzien
__________________

fruzienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:26   #2306
marzenkaz
Zakorzenienie
 
Avatar marzenkaz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 269
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Cytat:
Napisane przez fruzienka Pokaż wiadomość
Madrze powiedziane

Gabi z tego co kojarze to mialaś piękną suknię, pokaż mi zdjęcie koniecznie takz przodu zeby bylo widac cala A jesli nie chcesz na forum to na priv podam Ci mejla Jesli chodzi o mnie, to ciezka sprawa, zebym ja uznala, ze dobrze wygladam w czymkolwiek. Ta suknia akurat po prostu miala taki kroj, ze wyszczuplala bardzo. A ja malutka nie jestem i wygladam jak slonica ciezarna w wiekszosci rzeczy... A chwalilam sie Wam sala, w ktorej bedzie wesele?
W ogole dziewczyny moze byscie sie pochwalily sukniami swoimi? Wiem wiem, nudna jestem

Marzenkaz - nie wiem czy odpisalam, najwyzej sie powtorze Slub jest 14 maja, wiec jeszcze duzo czasu, ale ja straszna maruda jestem, dlatego chcialam zobaczyc, czy dobrze wygladam w fasonie, ktory mi sie podoba. Ale suknie bede zamawiac tak na przelomie listopad/grudzien
Dzięx za odpisik No nie pisałaś więć miło wiedzieć o ślubie no ja też napewno będę marudzić Dziewczyny mam jedna na oku ale jaka piękna mówię wam cudo! taka nie obnoszona jak inne tylko góre bym przerobiła bo takiej nagiej nie lubie ale nie wiem jak sie tu foto wysyła to bym wam wyslała co wy na to?? pomóżcie mi jak sie fotki tu wstawia
marzenkaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:41   #2307
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Fruzia
to są fotki z "szukania sukni ślubnej". POzwolili mi robić foty co rzadko się zdarza. Najbardziej wpadła mi wtedy w oko 3 i 5 i na ten styl szyłam suknię.

Edytowane przez gabriellao0
Czas edycji: 2010-06-23 o 07:20
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:47   #2308
marzenkaz
Zakorzenienie
 
Avatar marzenkaz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 269
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
Fruzia
to są fotki z "szukania sukni ślubnej". POzwolili mi robić foty co rzadko się zdarza. Najbardziej wpadła mi wtedy w oko 3 i 5 i na ten styl szyłam suknię.
Piękne są wszystkie suknie mi w oko wpadła 1,3,4 fajniutkie takie skromne a zarazem śliczne
marzenkaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:53   #2309
marzenkaz
Zakorzenienie
 
Avatar marzenkaz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 269
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

i jak dziewczęta ? podobają się wam?
marzenkaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 20:00   #2310
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

tyle, że potem się okazało że jestem już w ciąży i mam o zgrozo dość duży brzuch
trzeba było dać ramiączka których nie chciałam mieć
trzeba było poszerzyć itd.itd.
niby wyszło jak chciałam ale nie tak na 100%.

Doceń me poświęcenie i mnogość fotek i to że mają duży rozmiar więc wczytywały się godzinami

starałam się dać takie "z każdej strony"
nawet z tymi ohydnymi ramiączkami też
i tak aby było widać już że miałam brzuchol

i moja rada! nie ubieraj rękawiczek
ja posłuchałam mamy i ubrałam
wszystko spiprzyły!!! wyglądałam wiochowo z tym "czymś na rękach"

Edytowane przez gabriellao0
Czas edycji: 2010-06-23 o 07:21
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-30 22:31:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.