Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-10, 12:40   #91
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez Oliwka_
Fantastyczny wątek !!
Pamiętam, że jak byłam malutka oglądałam taką bajeczkę o małych stworzonkach żyjących w ludzkim organizmie. Różne bakterie i takie tam. Wtedy byłam też święcie przekonana, że takie małe stworzonka żyją też w moim organizmie. Te złe sprawiały, że chorowałam, a gdy wracałam do zdrowia, wiedziałam, że to dzieki tym dobrym stworkom:-P Poza tym pamiętam, jaki przeżyłam szok, kiedy dowiedziałam się, że lduzie mają coś takiego jak szkielet. Płakałam przez kilka dobrych tygodni, to było straszne. Nie mogłam uwierzyć, że ja,czy mamusia możemy mieć takie obrzydliwe kości w ciele )))
"Było sobie życie"
Uwielbiałam te bajke, też byłam przekonana, że takie stworzonka są w ciele każdego człowieka...
Ale muszę przyznać, że przekazano mi w ten sposób porcyjke wiedzy z anatomii później wiedziałam takie rzeczy, że dorośli się dziwili, bo skąd niby taki dzieciak miałby wiedzieć gdzie powstają krwinki i ile trwa ich istnienie
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 13:14   #92
AgniesiaB
Raczkowanie
 
Avatar AgniesiaB
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Szczytno
Wiadomości: 92
GG do AgniesiaB
Wink Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)



W dzieciństwie byłam przekonana, że jeśli będę wystarczająco długo mieszać zupę w talerzu to ona poprostu zniknie.

Pozdrowienia!!!
AgniesiaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 13:25   #93
vintage
Przyczajenie
 
Avatar vintage
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Jako dziecko bylam swiecie przekonana, ze "widac" o czym czlowiek sni. Spalam wiec z glowa pod poduszka, by nikt moich snow nie ogladal)

Zastanawialam sie pewnego dnia rowniez, skad bierze sie wiatr. No i wyobrazalam sobie to tak, ze gdzies tam daleko ludzie ustawiaja sie w rzedzie i dmuchaja co sil w plucach. :/
vintage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 13:38   #94
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

świetnie się czyta te historie
ja też sobie kilka przypominam:
  • ludzie siedziący w tv
  • jak słyszałam ,że ktoś ma raka to myślałam,że taki rak mu wchodzi do środka i robi spustoszenie tymi szczypcami
  • w pokoju moim i brata mieliśmy na ścianie taki obraz chyba z Napoleonem obok konia, on był tak namalowany, że jak popatrzeć na niego z każdej strony to wyglądało jakby się patrzył i ja się go zawsze bałam w nocy ,że mnie obserwuje
  • mam starszą kuzynkę(4 lata) i kuzyna (2 lata), zawsze rodzice im mówili jak gdzieś szliśmy,żeby mnie pilnowali i ja zawsze byłam zła,że ja nie mogę ich raz przypilnować,myślałam, że jak będę szybko rosną to ich "przegonię"i będę wtedy starsza od nich , ale jakoś mi to nie pasowało bo przecież oni musieliby "stać w miejscu z wiekiem" a ja nie
  • myślałam,że dziecko z brzucha mamy wychodzi przez pępek i po to jest pępek
pamiętam też "BYło sobie życie" wspaniała bajka, teleranek, 5-10-15 (teraz dużo tych prowadzących dzieci pracuje w tv), Pankracego -ale właśnie tego z p.Zygmuntem, bajkę Arabella, Nikogo nie ma w domu , pamiętam też takie walki szkół z różnych miast-jakieś zawody to było na tvp1, o 16 były jakieś programy edukacyjne dla dzieci i zawsze się spieszyłam po szkole na nie
ale najlepsze były Pi i Sigma

może jeszcze coś sobie przypomnę


jeszcze coś - był taki zespół Modern Talking i ja postanowiłam,że jak będę duża to pojadę to tego wokalisty z długimi czarnymi włosami i on będzie moim mężem
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']

Edytowane przez _Roxi
Czas edycji: 2005-05-10 o 13:42
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 13:48   #95
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Jeszcze mi się przypomniało, że jak byłam mała to się pytałam rodziców jak wygląda koniec swiata. Nie pamiętam co mi odpowiadali na to pytanie za to doskonale pamiętam swoją wizję końca świata. Daleko daleko stoi wysoki mur z czerwonej cegły a za tym murem jest mgła - i to jest właśnie koniec świata.

Mój tata mówi [ja tego nie pamiętam] że stale się pytałam czy jak on bedzie malutki a ja duża to ja będę jego nosiła na rączkach.
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 13:50   #96
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

myślałam,że dziecko z brzucha mamy wychodzi przez pępek i po to jest pępek

ja tak samo
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 15:34   #97
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez _Roxi
świetnie się czyta te historie
pamiętam też takie walki szkół z różnych miast-jakieś zawody to było na tvp1, o 16 były jakieś programy edukacyjne dla dzieci i zawsze się spieszyłam po szkole na nie
ale najlepsze były Pi i Sigma

może jeszcze coś sobie przypomnę


jeszcze coś - był taki zespół Modern Talking i ja postanowiłam,że jak będę duża to pojadę to tego wokalisty z długimi czarnymi włosami i on będzie moim mężem
tak, tak, tez lubilam wokaliste modern talking, hehe. ten program, o ktorym piszesz to byl "rambit" - tez go bardzo lubilam! no, a "pi i sigma" to klasyka! aha, a jeszcze o tych dwoch panach, ktorzy grali na fortepianie - jeden byl sobowtorem drugiego, ale w wersji mini! byl jeszcze "drops" w sobotnie poranki. a w bardziej zamierzchlych czasach - adam slodowy.
a z seriali to jeszcze pamietam "latajacego czestmira", ktorego malo kto pamieta, a to bylo takie fajne! czeskie oczywiscie. i byl tez jeden serial, ktory nie byl dzieciecym sreialem z zalozenia, ale to byly poczatki interaktywnej tv - "puszczali" go jakos w ciagu dnia, wiec jak sie szybko skonczylo lekcje, badz zaczynalo popoludniu, to mozna go bylo ogladac. oczywiscie byl to czeski twor tego typu jak teraz "kto ma racje?" na polsacie, a wczesniej w tvp1 byl tego typu, ale w tym czeskim zamiast smsow kazali wylaczac i wlaczac swiatla w domu! nie wiem jakiego miasta to dotyczylo, ale ja w swoim tez to robilam, choc oczywiscie odcinki tego programu nie byly emitowane na zywo z czech
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-10, 15:53   #98
Mary_Jane
Raczkowanie
 
Avatar Mary_Jane
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 42
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Ha mi sie jeszcze przypomniało, że kiedyś jak byłam mała to czytałam książeczkę gdzie taki chłopak chodował pingwina.
Wtedy po raz pierwszy w ogóle usłyszałam o pingwinach i od tej pory przez długi czas byłam swięcie przekonana że to takie zwierzątka domowe
I prosiłam rodziców żeby mi kupili jednego
__________________
Revolution begins at home
But for most of us it ends there too
Mary_Jane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 18:33   #99
margar3tka
Raczkowanie
 
Avatar margar3tka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 286
GG do margar3tka
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

A mi się jeszcze przypomnialo... Jak byłam mała to często widziałam moją sądsiadkę a córką (tzn sąsiadka jakieś 50 lat a córka z 20-30) i za kazdym razem jak je widzialam to bylam przekonana ze idą szukać dla córki męża hehehe nie wiem czemu) Dobrze ze się o to nie zapytalam:p :p

PS Lee!!!! Czy Ty koniecznie chcesz miec w piernik??!!! :p :p MAIL MOJ!!!! ;p ;p ;p Buuuuzi
margar3tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 18:47   #100
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

A co do Panakracego i Pana Zygmunta Kestowicza, to czy to on po "Pankracym" będąc przekonanym, że kamery już go nie filmują, powiedział
"a teraz kochane dzieci pocałujcie wy mnie wszystkie w d***" ?
Jestem prawie pewna ze to on był.

ps. Margusiu właśnie włączam pocztę, żeby Cię z całego serca przeprosić za zwłokę i skrobnąć co nie co
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 18:49   #101
maciek_k
Zadomowienie
 
Avatar maciek_k
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 056
GG do maciek_k
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

z tym całowaniem w dupę to tez słyszałem, że Pankracy
__________________
Nie próbuj dyskutować z kretynem, bo najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem...
maciek_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-10, 18:50   #102
maciek_k
Zadomowienie
 
Avatar maciek_k
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 056
GG do maciek_k
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

ups, wybaczcie że nie ocenzurowałem tego wyrazu na d zagalopowałem się
__________________
Nie próbuj dyskutować z kretynem, bo najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem...
maciek_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 19:33   #103
kallipso
Raczkowanie
 
Avatar kallipso
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 375
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez Lee
A co do Panakracego i Pana Zygmunta Kestowicza, to czy to on po "Pankracym" będąc przekonanym, że kamery już go nie filmują, powiedział
"a teraz kochane dzieci pocałujcie wy mnie wszystkie w d***" ?
Jestem prawie pewna ze to on był.
Jejku! nie! Gdzie? Kęstowicz by czegoś takiego nie powiedział! To był Bronisław Pawlik po dobranocce... i on powiedział zdaje się coś w tym stylu: "A teraz, drogie dzieci pocałujemy misia w d...", był przekonany, że już nie jest na wizji...
kallipso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 19:36   #104
maciek_k
Zadomowienie
 
Avatar maciek_k
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 056
GG do maciek_k
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

chyba masz jednak rację
__________________
Nie próbuj dyskutować z kretynem, bo najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem...
maciek_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 19:45   #105
kallipso
Raczkowanie
 
Avatar kallipso
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 375
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

na pewno
kallipso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 22:17   #106
Marzusia
Raczkowanie
 
Avatar Marzusia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 414
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

A ja miałam jden BARDZO POWAŻNY STRESUJĄCY PROBLEM.... A jak ja będę żyła bez zabawek jak już będę dorosła???
Marzusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 22:30   #107
aaww
Raczkowanie
 
Avatar aaww
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 260
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

ja myslalam , ze:
-samochod Dziadka automatycznie jezdzi do budki lodami, kiedy wracalismy z dzialki
-ze jak mam zamkniete oczy i nic nie widze, to mnie tez nie widac
-ze po zjedzeniu pestki (np wisni) w brzuchu moze wyrosnac drzewo

a jak mi sie cos jeszcze przypomni, to dopisze
aaww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 22:30   #108
Bestiaga
BAN stały
 
Avatar Bestiaga
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 217
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez Marzusia
A ja miałam jden BARDZO POWAŻNY STRESUJĄCY PROBLEM.... A jak ja będę żyła bez zabawek jak już będę dorosła???
Nie będziesz żyła.. dorośli też mają swoje zabawki A jak to nie wystarcza to kupują swoim dzieciom zabawki i sami się nimi bawią )))))))
Bestiaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 22:35   #109
aaww
Raczkowanie
 
Avatar aaww
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 260
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

przypomnialo mi sie jeszcze, ze myslalam, ze jak sie idzie do sklepu, to zawsze dostaje sie reszte (z zaplaconej kwoty).
ze to taki rytual:
cos kupuje-pani daje towar-ja pieniadze-ona reszte
aaww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-11, 08:24   #110
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

jeśli tak, to zwracam Panu Zygmuntowi honor
Pozdrawiam
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 08:45   #111
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Smile Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez _Roxi
pamiętam też "BYło sobie życie" wspaniała bajka, teleranek, 5-10-15 (teraz dużo tych prowadzących dzieci pracuje w tv), Pankracego -ale właśnie tego z p.Zygmuntem, bajkę Arabella, Nikogo nie ma w domu , pamiętam też takie walki szkół z różnych miast-jakieś zawody to było na tvp1, o 16 były jakieś programy edukacyjne dla dzieci i zawsze się spieszyłam po szkole na nie
ale najlepsze były Pi i Sigma
Było sobie życie-naprawdę świeta, tłumaczyłam sobie, że gdy za szybko biegam, to "bąbelki" powietrza, które nosiły czerwone krwinki wysypują im się i zanim je pozbierają
- mam "zadyszkę" ( uwielbiałam piosenkę z tej bajki, śpiewałam ją... we własnej wersji francuskiego; z akcentem na "la vieeee", jedyne słowo, które umiałam dobrze odtworzyć, takie ciche śpiewanie początku wersu pod nosem a potem "...la vieeee!!") )

W Arabelli, bałam się Rumburaka i zawsze z podejrzeniem potrzyłam na kruki
Jeśli chodzi zaś o "Pana Pankracego " Pamiętam, któregoś piątku , byliśmy z Rodzicami z wizytą u kuzynów. Wróciliśmy wieczorem, już po zakończonej emisji, ale ja,byłam przekonana, że gdy włączymy telewizor, program będzie nadal, przecież zawsze w piątki jest...

i taki mały ps....Na antenę powraca serial "Było Sobie Życie" Emitowany będzie na kanale POLSAT-ZDROWIE I URODA od 14 marca o godz.8.30 i 16.30

Edytowane przez Anett_
Czas edycji: 2005-05-11 o 08:51
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 10:34   #112
kallipso
Raczkowanie
 
Avatar kallipso
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 375
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez Anett_
i taki mały ps....Na antenę powraca serial "Było Sobie Życie" Emitowany będzie na kanale POLSAT-ZDROWIE I URODA od 14 marca o godz.8.30 i 16.30
Chyba maja?
kallipso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 10:16   #113
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez kallipso
Chyba maja?
marca, marca ma być emitowany do wakacji, ale z Polsatem Zdrowiem różnie to bywa
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 10:42   #114
kallipso
Raczkowanie
 
Avatar kallipso
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 375
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez Anett_
i taki mały ps....Na antenę powraca serial "Było Sobie Życie" Emitowany będzie na kanale POLSAT-ZDROWIE I URODA od 14 marca o godz.8.30 i 16.30
Cytat:
Napisane przez Anett_
marca, marca ma być emitowany do wakacji, ale z Polsatem Zdrowiem różnie to bywa
No bo 14 marca już był, dlatego się zdziwiłam...
To fajnie, może jakoś trafię na to.
kallipso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 13:04   #115
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

O tak, świetny wątek, nie ma to jak dzieciarnia Tylko dużo tego, wspominki, wpadki, ulubione... Ograniczę się do wyobrażeń- jak w temacie

- ludziki w radio i tv (standard )
- tasaczek albo jakieś kostropate potwory łapiące za nogi i ręce, gdy te wystają poza łóżko
- wierzyłam, że istnieją malutkie ludziki, mieszkają w ścianach, wychodzą jakimiś zakamarkami, ukrywają się przed ludźmi... Urządziłam im na półce za książkami wygodny "pokoik", żeby miały gdzie odpocząć, kiedy śpię albo wychodzę (to tak z respektu dla ich chęci nieujawniania się ). Nawet robiłam im miniaturowe książeczki, żeby miały co czytać
- mając 5 lat, na wakacjach nad morzem namówiłam dzieciaki, żeby gonić po wydmach zająca z kartą do gry z narysowaną marchewką- całą bandą wierzyliśmy, że zając się skusi
- byłam święcie przekonana, że mając 17 lat będę żyła w wolnym związku facetem o wyglądzie Errola Flynna i urodzę dziecko
- pilnie zaglądałam do dużych kwiatków, spodziewając się znaleźć Calineczkę
- od zawsze uwielbiałam psy, ale przez jakiś czas bałam się bezpańskich, bo wtedy szalała wścieklizna, dorośli straszyli, a ja na dokładkę dorwałam radziecką, wysoce edukacyjną książeczkę "Wakacyjna przygoda" (ktoś jeszcze pamięta?? ) i ubzdurałam sobie, że wszystkie bezpańskie psy są chore
- miałam (i do dziś gdzieś się pałęta) śliczny błękitny koralik- wciąż liczyłam na to, że będzie taki, jak ten Karolci, "tylko na razie się zmęczył"
- byłam przekonana, że osławiony Pankracy żyje naprawdę, żadna tam kukiełka! podobnie zresztą myślałam o króliku Bugsie
- byłam przekonana, że lalkom odrastają włosy... to je cięłam
- nie pamiętam, która wizażanka pisała o mieszaniu i znikaniu zupy- też tak miałam! trenowałam zwlaszcza na kapuśniaku i jarzynówce hehe...
- kiedy w blokowej piwnicy zapanowała plaga szczurów, bałam się siadać na desce w WC, bo wyobrażałam sobie, że z wody wyskoczy szczur i ugryzie mnie w...
- myślałam, że do zajścia w ciążę wystarczy się mocno przytulić- raz taki jeden kolega na początku podstawówki mocno mnie ścisnął (końskie zaloty, czyli bardziej dokuczanie ), a ja zaczęłam ryczeć, że nie chcę mieć dziecka

No, na razie tyle
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 13:20   #116
maciek_k
Zadomowienie
 
Avatar maciek_k
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 056
GG do maciek_k
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

ja może nie ze szczurami, ale miałem podobną schizę obejrzałe mkiedyśprogram w tv o najbardziej jadowitych pająkach świata, i oczywiście ranking wygrała czarna wdowa. powiedzieli, że lubi umiejscawiać się pod deską w ubikacji, i jak chce zabić to atakuje genitalia.. bałem się w domu siadać bynajmniej nie ze strachu przed śmiercią
__________________
Nie próbuj dyskutować z kretynem, bo najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem...
maciek_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 13:30   #117
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez maciek_k
ja może nie ze szczurami, ale miałem podobną schizę obejrzałe mkiedyśprogram w tv o najbardziej jadowitych pająkach świata, i oczywiście ranking wygrała czarna wdowa. powiedzieli, że lubi umiejscawiać się pod deską w ubikacji, i jak chce zabić to atakuje genitalia.. bałem się w domu siadać bynajmniej nie ze strachu przed śmiercią
Hihiii... Niewątpliwie każdy miał w takiej sytuacji coś do nie-stracenia Pamiętam jeszcze, jak wujek chadzał "tam" z gazetką hiehie... Nie mogłam się nadziwić, że się nie boi i miałam pretensje do szczurów, że żaden go nie ugryzł (wujek wredny ).
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 13:42   #118
lorie
Raczkowanie
 
Avatar lorie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 153
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Ja bylam juz w szkole sredniej (wiec mocno bylam zaawansowana w dziecinstwie) jak sie dowiedzialam ze jestem glupia jak but a bylo to tak:
Gralismy na lekcji w inteligencje i trzeba bylo znalezc znanego czlowieka na F.
Wpisalam Fuhrer i wszystko bylo ok.
Pare kolejek dalej trzeba bylo znalezc czlowieka na P i kolega wpisal Papiez, wiec sie oburzylam i zaprotestowalam, ze to przeciez funkcja a ma byc nazwisko.
Kolega mi wypomnial Fuhrera.
Tak wlasnie dowiedzialam sie ze Fuhrer to nie byl jakis bardzo znany pomocnik Hitlera, tylko nazwa urzedu
Dlugo nie moglam w to uwierzyc i dokladnie to sprawdzilam, czy aby on mnie nie klamie

Edytowane przez lorie
Czas edycji: 2005-05-13 o 13:49
lorie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 14:15   #119
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Po przeczytaniu Waszych poglądów z dzieciństwa padam ze śmiechu .
Ja z tego co pamiętam długo żyłam w przekonaniu, że aby urodzić dziecko trzeba się o to bardzo modlić do Matki Boskiej. I tak mi nawet przyszedł do głowy pomysł w wieku niespełna 6 lat chyba czy nie byłoby fajnie mieć małego dzidziusia. Żywą laleczkę .
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 14:23   #120
MonisiaPP
Raczkowanie
 
Avatar MonisiaPP
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 267
GG do MonisiaPP
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez Lazy_Morning
-- byłam przekonana, że lalkom odrastają włosy... to je cięłam
-
Moje wszystkie lalki z dziecinstwa sa pozbawione wlosow! Do dzis czekam az odrosna! Co do dziwactw, to nigdy nie wiedzialam co znaczy slowo bić moze dlatego ze nikt mnie nie bil w dziecinstwie! w sensie klapsow czy cos! Mieszkalismy z kochana babcia! Ubzduralam sobie, ze bicie to cos pozytywnego i mowilam wszsytkim napotkanym ludziom ze Mama mnie bije, wracalam z przedszkola i mowilam Mamie, ze Pani mnie bije! Ale sie afera rozpetala!
Bardzo dlugo balam sie siadac na sedesie, myslalam, ze cos mnie wciagnie!
MonisiaPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.