Bełchatów - kto obecny? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-18, 13:07   #1
omniama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 245
GG do omniama

Bełchatów - kto obecny?


Może zbierze się jakaś grupka z Bełchatowa?
omniama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 08:17   #2
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: Bełchatów - kto obecny?

jestem ;p hehehe
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 19:43   #3
mirellaj
Wtajemniczenie
 
Avatar mirellaj
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: okolice Bełchatowa , nad Widawką
Wiadomości: 2 002
Dot.: Bełchatów - kto obecny?

Ja też
__________________
A tu dziewczyny moje dzieła ;0
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...light=mirellaj
moje preferencje
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...erencje&page=8

I jeszcze tu


http://mirellaj.blogspot.com

mirellaj
mirellaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 09:37   #4
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: Bełchatów - kto obecny?

ooo jest ktoś
Bełchatów żyje!
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 10:09   #5
piekielkoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1 858
Dot.: Bełchatów - kto obecny?

Hej Ja tez jestem z Bełchatowa
__________________
Gdy będziesz chciała przestać, przypomnij sobie dlaczego zaczynałaś ....
piekielkoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 13:51   #6
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: Bełchatów - kto obecny?

noo to jest nas coraz więcej
choć wciąż mało!
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 07:34   #7
piekielkoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1 858
Dot.: Bełchatów - kto obecny?

Dlaczego Bełchatów się nie odzywa?
__________________
Gdy będziesz chciała przestać, przypomnij sobie dlaczego zaczynałaś ....
piekielkoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-28, 15:18   #8
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Bełchatów - kto obecny?

Nieśmiało odgrzebuję... Mieszkam pod miastem od niedawna, nikogo nie znam, nie wiem gdzie co jest itp... Miło by było od czasu do czasu pogadać czy przespacerować się z kimś
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 21:55   #9
Bachna_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 11
Dot.: Bełchatów - kto obecny?

Zgłaszam sie!

Co tak cicho?
Bachna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 18:35   #10
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Bełchatów - kto obecny?

coś cisza na tym wątku...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 07:45   #11
Bachna_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 11
Dot.: Bełchatów - kto obecny?

To rozbujamy ten wątek ) Napiszcie ile macie latek i z jakich dzielnic/okolic Bełka jesteście

Najpierw ja ^^ Lat 20 i osiedle/wieś Dobrzelów
Bachna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-31, 10:55   #12
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Bełchatów - kto obecny?

Cytat:
Napisane przez Bachna_21 Pokaż wiadomość
To rozbujamy ten wątek ) Napiszcie ile macie latek i z jakich dzielnic/okolic Bełka jesteście

Najpierw ja ^^ Lat 20 i osiedle/wieś Dobrzelów
Hmmm, ja 25 i od paru miesięcy mieszkam pod Bełchatowem, też na wsi ale Dobrzelów z tego co kojarzę to w innym kierunku szczegóły mogę na pw ewentualnie, bo aż tak dokładnie nie chcę tu pisać

szukam pracy i jest gorzej niż źle
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 17:11   #13
Bachna_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 11
Dot.: Bełchatów - kto obecny?

To napisz.
Z pracą masz racje. Mam nadzieje, że sie ruszy po otwarciu Galerii. Ale i one upadną, coś czuję.
Szkoda że tutaj jak sie nie ma znajomości to sie ma sie pracy :/
Bachna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 17:56   #14
piekielkoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1 858
Dot.: Bełchatów - kto obecny?

Paulina lat 22, mieszkam w Bełchatowie nie na obrzeżach
mag_rat z pracą jest masarka po prostu

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Łał mamy już 13 postów
__________________
Gdy będziesz chciała przestać, przypomnij sobie dlaczego zaczynałaś ....
piekielkoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 18:11   #15
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Bełchatów - kto obecny?

Cytat:
Napisane przez piekielkoo Pokaż wiadomość
Paulina lat 22, mieszkam w Bełchatowie nie na obrzeżach
mag_rat z pracą jest masarka po prostu

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Łał mamy już 13 postów
Powoli te moje poszukiwania zaczynają mnie coraz bardziej przerażać i zaczynam tracić wiarę w siebie i we wszystko myślałam, że z racji otwierania Olimpii coś ruszy ale ciągle przeraźliwa cisza...

fajnie, że coś tutaj ruszyło
ja mam 25 lat ale raz czuję się na 15 a raz na 40
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 20:20   #16
piekielkoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1 858
Dot.: Bełchatów - kto obecny?

Cytat:
Napisane przez mag_rat Pokaż wiadomość
Powoli te moje poszukiwania zaczynają mnie coraz bardziej przerażać i zaczynam tracić wiarę w siebie i we wszystko myślałam, że z racji otwierania Olimpii coś ruszy ale ciągle przeraźliwa cisza...

fajnie, że coś tutaj ruszyło
ja mam 25 lat ale raz czuję się na 15 a raz na 40
Wszyscy liczyli na galerie ale w końcu wszystkich zatrudnić nie mogli
Ja obecnie pracuje w majami (fabryce krówek) i się cieszę bo weekendy mam wolne i mogę czas spędzić z rodziną.
Ja czuje się na starszą z tego faktu że mam już swoją rodzinę 3,5 roczną córeczkę i za 2 miesiące 4 rocznicę ślubu więc same rozumiecie.

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

mag_rat gdzie mieszkałaś wcześniej? Czy dobrze kojarzę fakty że we Wrocławiu? Może jakieś studia tam robiłaś?

Fajnie porozmawiać z kimś nieznanym a jednak "bliskim"
Poznałam dziewczynę a właściwie 2 jednej nawet całą rodzinkę przez internet. Rozmawiałyśmy długo na forum dla rodziców i postanowiłyśmy sie poznać Mamy dzieciaczki w tym samym wieku
__________________
Gdy będziesz chciała przestać, przypomnij sobie dlaczego zaczynałaś ....
piekielkoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 21:47   #17
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Bełchatów - kto obecny?

Cytat:
Napisane przez piekielkoo Pokaż wiadomość
Wszyscy liczyli na galerie ale w końcu wszystkich zatrudnić nie mogli
Ja obecnie pracuje w majami (fabryce krówek) i się cieszę bo weekendy mam wolne i mogę czas spędzić z rodziną.
Ja czuje się na starszą z tego faktu że mam już swoją rodzinę 3,5 roczną córeczkę i za 2 miesiące 4 rocznicę ślubu więc same rozumiecie.

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

mag_rat gdzie mieszkałaś wcześniej? Czy dobrze kojarzę fakty że we Wrocławiu? Może jakieś studia tam robiłaś?

Fajnie porozmawiać z kimś nieznanym a jednak "bliskim"
Poznałam dziewczynę a właściwie 2 jednej nawet całą rodzinkę przez internet. Rozmawiałyśmy długo na forum dla rodziców i postanowiłyśmy sie poznać Mamy dzieciaczki w tym samym wieku
Do galerii to jeszcze rekrutacje trwają, więc cały czas mam nadzieję, że jednak może ktoś mnie zechce... w tym tygodniu liczę też, że odezwą się z jednej sieci komórkowej, bo rozmawiałam już z kierownik osobiście i dała mi odczuć, że spotkamy się na rozmowie...no, ale może tylko była miła

Hmm... ze mną to długa historia, na pw mogę opisać po krótce, kiedyś mnie pewne osoby inwigilowały na tym forum i teraz raczej jestem ostrożna ze szczegółami ze swego życia Wrocław dobrze kojarzysz, spędziłam tam 6 lat swojego życia, całe studia i potem jeszcze rok na szukaniu pracy w zawodzie, też było ciężko, ale chociaż jakikolwiek odzew i na rozmowach kilku byłam. A pochodzę z jeszcze dalszego zakątka No ale tak się życie potoczyło, że wylądowałam pod Bełchatowem. A tutaj na pracę w zawodzie nie mam szans (już byłam we wszystkich możliwych miejscach), ewentualnie coś luźno powiązane, ale to muszę trzymać rękę na pulsie.

Twoje dzieci w świetnym wieku są, takie są wg mnie najrozkoszniejsze u mnie i dzieci i ślub to jeszcze odległa sprawa, ważne że kandydat konkretny jest

A jeśli chodzi o znajomości internetowe, to jak jeszcze byłam w gimnazjum/liceum poznałam tak sporo osób - to były czasy irca i czatów z niektórymi mamy miły kontakt do dzisiaj. No i na innym wątku, rocznikowym, poznałam wirtualnie kilka fajnych osóbek, a z dwiema spotkałam się osobiście i także mamy stale kontakt

a się rozpisałam
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 07:00   #18
piekielkoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1 858
Dot.: Bełchatów - kto obecny?

Cytat:
Napisane przez mag_rat Pokaż wiadomość
Do galerii to jeszcze rekrutacje trwają, więc cały czas mam nadzieję, że jednak może ktoś mnie zechce... w tym tygodniu liczę też, że odezwą się z jednej sieci komórkowej, bo rozmawiałam już z kierownik osobiście i dała mi odczuć, że spotkamy się na rozmowie...no, ale może tylko była miła

Hmm... ze mną to długa historia, na pw mogę opisać po krótce, kiedyś mnie pewne osoby inwigilowały na tym forum i teraz raczej jestem ostrożna ze szczegółami ze swego życia Wrocław dobrze kojarzysz, spędziłam tam 6 lat swojego życia, całe studia i potem jeszcze rok na szukaniu pracy w zawodzie, też było ciężko, ale chociaż jakikolwiek odzew i na rozmowach kilku byłam. A pochodzę z jeszcze dalszego zakątka No ale tak się życie potoczyło, że wylądowałam pod Bełchatowem. A tutaj na pracę w zawodzie nie mam szans (już byłam we wszystkich możliwych miejscach), ewentualnie coś luźno powiązane, ale to muszę trzymać rękę na pulsie.

Twoje dzieci w świetnym wieku są, takie są wg mnie najrozkoszniejsze u mnie i dzieci i ślub to jeszcze odległa sprawa, ważne że kandydat konkretny jest

A jeśli chodzi o znajomości internetowe, to jak jeszcze byłam w gimnazjum/liceum poznałam tak sporo osób - to były czasy irca i czatów z niektórymi mamy miły kontakt do dzisiaj. No i na innym wątku, rocznikowym, poznałam wirtualnie kilka fajnych osóbek, a z dwiema spotkałam się osobiście i także mamy stale kontakt

a się rozpisałam
A właśnie myślałam o tym wczoraj że zapomniałam napisać że nie ufam ludziom. Zawiodłam się w ostatnim czasie i jestem ostrożna.
Forum jest otwarte, nawet niezalogowani mogą czytać więc obawa szpiegowania normalna.

PS. Mam tylko jedno dziecko
__________________
Gdy będziesz chciała przestać, przypomnij sobie dlaczego zaczynałaś ....
piekielkoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 14:55   #19
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Bełchatów - kto obecny?

Cytat:
Napisane przez piekielkoo Pokaż wiadomość
A właśnie myślałam o tym wczoraj że zapomniałam napisać że nie ufam ludziom. Zawiodłam się w ostatnim czasie i jestem ostrożna.
Forum jest otwarte, nawet niezalogowani mogą czytać więc obawa szpiegowania normalna.

PS. Mam tylko jedno dziecko
A widzisz, nie doczytałam zdania do końca i myślałam że masz dwójkę - jedno 4letnie i drugie 2 lata i 4 miesiące

ja to miałam kiedyś taką sytuację, że po wieloletnim burzliwym związku i burzliwym zerwaniu weszłam na swój profil na wizażu i widzę, że ktoś mnie podglądał, a nick taki jaki mój były nieraz używał. Weszłam na jego konto i w posty a tam się okazało, że wypowiada się na mój temat na wątku dla porzuconych czy jakoś tak. A porzucił on generalnie prawie że cytował moje posty z innego wątku, gdzie opisywałam po krótce nasz związek, przeinaczył cała historię, mnie zrobił tą złą a siebie ideałem itd itp...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-04, 16:35   #20
Bachna_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 11
Dot.: Bełchatów - kto obecny?

A do mnie to nikt nie dzwoni w związku z pracą Jestem bez doświadczenia.. Ale jak mogę mieć doświadczenie jak w tym roku szkołę skończyłam? Ja nie ogarniam niektórych pracodawców.. Ale ok. Ja też nie jestem z Bełchatowa. Mieszkałam 5 lat w Tomaszowie Maz.
Bachna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 18:05   #21
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Bełchatów - kto obecny?

Cytat:
Napisane przez Bachna_21 Pokaż wiadomość
A do mnie to nikt nie dzwoni w związku z pracą Jestem bez doświadczenia.. Ale jak mogę mieć doświadczenie jak w tym roku szkołę skończyłam? Ja nie ogarniam niektórych pracodawców.. Ale ok. Ja też nie jestem z Bełchatowa. Mieszkałam 5 lat w Tomaszowie Maz.
Nie poddawaj się i wysyłaj gdzie się da! ja z kolei mam doświadczenie i też nie dzwonią póki co, więc widzisz... W końcu coś ruszy!
nie wiem w jakiej branży szukasz, ale do tesco widziałam że szukają do pracy osób, bez doświadczenia jako takiego...

Dawno się przeprowadziłaś do Dobrzelowa? opowiedz coś więcej o sobie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 20:20   #22
piekielkoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1 858
Dot.: Bełchatów - kto obecny?

A z tesco do mnie też nie dzwonili ale znam tego przyczynę. Jak ma się znajomych (którzy nie chcą mieć wrzoda na tyłku) którym się udało wyżej niż zwykły pracownik to tak jest. Ale tak jak pisałam handel mnie nie kręci. Byłam kasjerką 3 miesiące i gdyby nie to że weekendy się pracuje praca ok.
Wszyscy moi znajomi narzekają na pracę. Mi jako tako się udaje, nie pracowałam tylko 3 tygodnie więc ok. A jutro zaczynam popołudniówki i płakać mi się chce. Z bąblem będę się widziała tylko rano przez chwilkę szykując ją do przedszkola. Okropne dni przede mną

A faceci no cóż... Mam za sobą związek po którym też byłam przedstawiona jako ta najgorsza. Na szczęście udało mi się obronić. Przeszłość trzeba zostawiać za sobą a na takich ludzi nie zwracać uwagi. Nie są warci

Niestety mam jednego brzdąca

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

mag_rat widziałam Twoje dzieła klask i: ja zaczęłam niedawno trochę szyć
Najpierw podusia dla żabci, ubranka dla lalek, poszewki na podusie... Fajny sposób na spędzenie wolnego czasu
__________________
Gdy będziesz chciała przestać, przypomnij sobie dlaczego zaczynałaś ....
piekielkoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 22:13   #23
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Bełchatów - kto obecny?

Cytat:
Napisane przez piekielkoo Pokaż wiadomość
A z tesco do mnie też nie dzwonili ale znam tego przyczynę. Jak ma się znajomych (którzy nie chcą mieć wrzoda na tyłku) którym się udało wyżej niż zwykły pracownik to tak jest. Ale tak jak pisałam handel mnie nie kręci. Byłam kasjerką 3 miesiące i gdyby nie to że weekendy się pracuje praca ok.
Wszyscy moi znajomi narzekają na pracę. Mi jako tako się udaje, nie pracowałam tylko 3 tygodnie więc ok. A jutro zaczynam popołudniówki i płakać mi się chce. Z bąblem będę się widziała tylko rano przez chwilkę szykując ją do przedszkola. Okropne dni przede mną

A faceci no cóż... Mam za sobą związek po którym też byłam przedstawiona jako ta najgorsza. Na szczęście udało mi się obronić. Przeszłość trzeba zostawiać za sobą a na takich ludzi nie zwracać uwagi. Nie są warci

Niestety mam jednego brzdąca

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

mag_rat widziałam Twoje dzieła klask i: ja zaczęłam niedawno trochę szyć
Najpierw podusia dla żabci, ubranka dla lalek, poszewki na podusie... Fajny sposób na spędzenie wolnego czasu
A dziękuję pięknie, ale wątek stary i dawno go nie aktualizowałam. Szyć też próbuję, ale maszyna odmówiła mi posłuszeństwa, coś mi sie z nitkami pomieszało, nie umiem ich dobrze poprzeciągać i się wszystko plącze... muszę chyba instrukcję do łucznika ściągnąć
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 07:36   #24
piekielkoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1 858
Dot.: Bełchatów - kto obecny?

Ja też mam łucznika ale u mnie to początki z szyciem dopiero bo mam maszynę dopiero miesiąc więc za dużo nie zrobiłam a i czasu za wiele też nie ma.
Obejrzałam właśnie film "Nad życie" i w sumie prawie przez cały film łzy mi leciały...
Bardzo ładny film.
__________________
Gdy będziesz chciała przestać, przypomnij sobie dlaczego zaczynałaś ....
piekielkoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 10:49   #25
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Bełchatów - kto obecny?

Cytat:
Napisane przez piekielkoo Pokaż wiadomość
Ja też mam łucznika ale u mnie to początki z szyciem dopiero bo mam maszynę dopiero miesiąc więc za dużo nie zrobiłam a i czasu za wiele też nie ma.
Obejrzałam właśnie film "Nad życie" i w sumie prawie przez cały film łzy mi leciały...
Bardzo ładny film.
Ja swoją to już prawie rok mam, ale zawsze się zebrać mi ciężko do czegokolwiek, a jak ostatnio chciałam przeszyć materiał na firankę to mi się wszystko poplątało i tylko się zdenerwowałam. O tym filmie słyszałam, cała historia Agaty Mróz jest bardzo wzruszająca, więc wyobrazam sobie, że film także. Ja oglądałam ostatnio "Jeszcze dłuższe zaręczyny" - przyjemny, ale spodziewałam się porządnej komedii a tu nie było zbyt wiele okazji do śmiechu.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 15:44   #26
Bachna_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 11
Dot.: Bełchatów - kto obecny?

Cytat:
Napisane przez mag_rat Pokaż wiadomość
Nie poddawaj się i wysyłaj gdzie się da! ja z kolei mam doświadczenie i też nie dzwonią póki co, więc widzisz... W końcu coś ruszy!
nie wiem w jakiej branży szukasz, ale do tesco widziałam że szukają do pracy osób, bez doświadczenia jako takiego...

Dawno się przeprowadziłaś do Dobrzelowa? opowiedz coś więcej o sobie
Coś więcej o sobie?
Do tesco mnie nie chcą.
No cóż. Jestem technikiem żywienia i gospodarstwa domowego z dyplomem i zdaną maturą. Mam prawko od 2 lat. No mieszkam już 15 lat Ale i tak znam jakieś... 3 osoby? Mam przyjaciół i znajomych w Bełku. Szukam pracy w gastronomi ale gdziekolwiek indziej...
W moim przypadku miałam 1 chłopaka, który po 10 miechach powiedział mi że na swoich urodzinach mnie zdradził przy okazji robiąc jej dziecko i od 2 miesięcy jest żonaty z nią. Fajnie nie? Ożenił sie gdy był ze mną.
(Bardzo taktowna i prawie nie zauważona zmiana tematu)
A kim Wy jesteście w zawodzie (zawodach)? Jako kto marzy Wam sie pracować? Gdzie nie byliście i gdzie chchecie wyjechać w najbliżeszj przyszłości? Piszcie!
Bachna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 11:03   #27
piekielkoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1 858
Dot.: Bełchatów - kto obecny?

mag_rat jak masz na imie?
Ja na youtube oglądałam
__________________
Gdy będziesz chciała przestać, przypomnij sobie dlaczego zaczynałaś ....
piekielkoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 13:08   #28
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Bełchatów - kto obecny?

Cytat:
Napisane przez piekielkoo Pokaż wiadomość
mag_rat jak masz na imie?
Ja na youtube oglądałam
Iwona z zawodu wyuczonego jestem bibliotekarzem, ale robiłam magisterkę ze składu publikacji i edytorstwa. Najchętniej pracowałabym w branży księgarsko-wydawniczej, bibliotece, gazezie, ale jak już pisałam byłam we wszystkich możliwych miejscach i nic z tego. Dlatego teraz szukam pracy szczerze mówiąc jakiejkolwiek... byleby gdzieś zacząć, poznać ludzi itp itd. Musiałam tutaj bardzo zweryfikować swoje oczekiwania względem pracy, choć nie wykluczam szukania pracy np. w Łodzi, bo tam choćby pod względem ilości wydawnictw jest dużo dużo lepiej. Chociaż dzisiaj się pojawiło ogłoszenie z Bełchatowa, że szukają grafika do składu książek, oczom nie wierzyłam! także trzymajcie kciuki, bo to by było dokładnie to czego szukam... Póki co pracuję w portalu www, ale na umowę o dzieło, więc same wiecie... plus że w domu i że za pensję się mogę utrzymać, ale minusów jest coraz wiecej...

Bachna, ten twój eks przeszedł samego siebie, uśmiałam sie strasznie i wyobrażam sobie Twoją minę jak ci o tym powiedział...
A wyjechać mi się marzy aktualnie gdziekolwiek choć na weekend, bo już drugi rok nie mieliśmy z chłopakiem takiej okazji... czytałam, że gdzieś niedaleko są termy, byłyście może?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 05:55   #29
piekielkoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1 858
Dot.: Bełchatów - kto obecny?

Bachna_21 jak ja to zrobiłam że przegapiałam ten post? Mnie to już chyba na tym świecie nic nie zdziwi. Dlatego ja swojego M czasem sprawdzam czego nie ukrywam. Jak to się mówi ufaj i sprawdzam. W końcu jesteśmy tylko ludźmi. Oczywiście bez popadania w paranoje.
Powinnaś się cieszyć że tak to się skończyło i nie gorzej. Facet w ogóle bez klasy- DNO!!!!

Ja jak zaszłam w ciąże nie chciałam chodzić dziennie więc przepisałam się zaocznie i skończyłam studium pracownika biurowego. O studiach na razie nie myślę.
__________________
Gdy będziesz chciała przestać, przypomnij sobie dlaczego zaczynałaś ....
piekielkoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 15:53   #30
Bachna_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 11
Dot.: Bełchatów - kto obecny?

Możesz mi wierzyć - nie mi nie było. Przynajmniej wtedy. Teraz to mi to wisi. Ostatnio sie dowiedziałam że ma 2 żonę i 2 dzieci Rozwaliło mnie to
W sumie dobrze sie stało. Tak mi sie zdaje.
Przynajmniej teraz myślę tylko o sobie. Nie wiem czy to dobrze o mnie świadczy... Trudno.
A co tam u Was? :P
Bachna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.