Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-07, 09:10   #1441
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
jest ktos z okolic Lewisham/forest hill/catford?
ja juz pisałam parę razy ze z Woolwich, Syl tez
Cytat:
Napisane przez Dynaa Pokaż wiadomość
Hejka, ja dopiero nowa w Londku bo od miesiaca tu jestem. Podoba mi sie tu, planuje tu zostac juz na stale, troche sie dorobic i pomyslec o wlasnym biznesie.

Mam pytanie, czy ktoras z Was byla na safari tu w Londku? Podobno jest cos takiego jak w Kenii, ze wjezdza sie samochodem i obserwuje zwierzeta. Gdzie to sie znajduje? Wie ktos cos?
pierwsze słyszę serio :-o
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 10:44   #1442
Asiczkaa
Rozeznanie
 
Avatar Asiczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 979
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Jest safari West Midland Safari bardzo fajna sprawa. Bylam w zeszlym Roku na wycieczce z pracy I bylo super. Slyszalam ze jest drugie gdzies blizej Londynu, musisz poszukac na Google i sprawdzic opinie ktore lepsze. To za Birmingham polecam z czystym sumieniem.
Na Isle of Wight jest tez zoo z lwami, piekna sprawa.
Asiczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 19:07   #1443
Mandarynkia
Zadomowienie
 
Avatar Mandarynkia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 296
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Podobno okolice Luton, ale sama nie byłam i nie zgooglowałam
__________________



właśnie tak!


Mandarynkia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 19:26   #1444
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez fretkabetka Pokaż wiadomość
Ja mieszkam niedaleko Lewisham.

MyNameIs
masz ochote na kawke moze? nie ze tarz juz, tak ogolnie np w weekend
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 22:28   #1445
fretkabetka
Raczkowanie
 
Avatar fretkabetka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 109
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
masz ochote na kawke moze? nie ze tarz juz, tak ogolnie np w weekend

Jak najbardziej jestem chętna na kawę. Pasuje mi przyszła sobota. Miejsce obojętne. Może ktoś do nas dołączy? Chętnie bym was poznała.

Zakochałam się ostatnio w Greenwich, zastanawialismy nad wyprowadzką poza miasto, a znaleźliśmy wieś w mieście.
fretkabetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 00:12   #1446
czotozanick
Raczkowanie
 
Avatar czotozanick
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 97
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez fretkabetka Pokaż wiadomość
Jak najbardziej jestem chętna na kawę. Pasuje mi przyszła sobota. Miejsce obojętne. Może ktoś do nas dołączy? Chętnie bym was poznała.

Zakochałam się ostatnio w Greenwich, zastanawialismy nad wyprowadzką poza miasto, a znaleźliśmy wieś w mieście.
Ja z chęcią, ale weekendy mi nie pasują
Kocham Greenwich, chodzę tam na piechotę na spacery, oglądaliśmy tam piękne i tanie mieszkanie, ale niestety było na nie 20 chętnych
czotozanick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 16:21   #1447
angelofmydreams
Raczkowanie
 
Avatar angelofmydreams
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 319
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cześć dziewczyny jestem tutaj pierwszy raz i mam nadzieję,że zostanę przyjęta do grona. Mój chłopak od stycznia jest w Londynie i chce mnie po obronie ściągnąć do siebie. Boję się trochę bo to jednak inny kraj z dala od bliskich i co najważniejsze język mnie przeraża. Od kiedy jesteście w Anglii i jak wam się żyje?
__________________
,,Gdzie wszyscy wiedzą , że tego nie da się zrobić,przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi. "
angelofmydreams jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-12, 19:24   #1448
Sunnivaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 923
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Ja jestem w Anglii od roku, mieszkam niedaleko Londynu. W jakim stopniu znasz angielski? Im gorszy tym oczywiście większa bariera i ciezko sie odnaleźć. Ale z drugiej stronie na miejscu, o ile ma sie kontakt z Anglikami, szybciej sie człowiek uczy.
Ja mowie na poziomie B2, zaczynam tutaj studia od września. Żyje mi sie ok. Bez szaleństw, bardzo ciezko mi znaleźć znajomych, ale to tak mega ciezko ze aż nie mam żadnego ;D. No ale to indywidualna sprawa, w Polsce tez miałam z tym problem. Liczę ze na studiach w koncu bede mogła z kims pogadać :P
Ja wyjechałam do Anglii 3 dni po maturach, sama. Jestem pewna ze z chłopakiem bedzie ci duzo łatwiej, zawsze ktos znajomy przy boku.
Co studiujesz?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Blog bylej juz au pair w UK http://au-pair-uk.blogspot.com
#
Sunnivaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 20:18   #1449
Lucychix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 99
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Sprobuj poznac tutejszego chlopaka, ale na poziomie. Mozesz uzyc portalu randkowego, ale napisz ze ma byc koniecznie po studiach, bo ty studiujesz a on musi do ciebie pasowac. Pierwsza randka w dobrej restauracji. Ja mam angielskiego chlopaka i jest cool, bo on soba cos reprezentuje.
Lucychix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 21:29   #1450
Sunnivaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 923
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Czy to było do mnie? Jeżeli tak (bo to ja powiedziałam ze studiuje) to no... dzięki za poradę, ale akurat ze znalezieniem chłopaka nie miałam problemów. No ale nie jest Anglikiem (ani Polakiem) i nie studiuje wiec musze sie pogodzić z faktem Że nie jest na poziomie ani cool




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Blog bylej juz au pair w UK http://au-pair-uk.blogspot.com
#
Sunnivaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 22:31   #1451
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez Sunnivaa Pokaż wiadomość
Ja jestem w Anglii od roku, mieszkam niedaleko Londynu. W jakim stopniu znasz angielski? Im gorszy tym oczywiście większa bariera i ciezko sie odnaleźć. Ale z drugiej stronie na miejscu, o ile ma sie kontakt z Anglikami, szybciej sie człowiek uczy.
Ja mowie na poziomie B2, zaczynam tutaj studia od września. Żyje mi sie ok. Bez szaleństw, bardzo ciezko mi znaleźć znajomych, ale to tak mega ciezko ze aż nie mam żadnego ;D. No ale to indywidualna sprawa, w Polsce tez miałam z tym problem. Liczę ze na studiach w koncu bede mogła z kims pogadać
Ja wyjechałam do Anglii 3 dni po maturach, sama. Jestem pewna ze z chłopakiem bedzie ci duzo łatwiej, zawsze ktos znajomy przy boku.
Co studiujesz?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nie pociesze cie. na moim kierunku jedyne osoby z którymi lekko się zakumplowalam mieszkają kawał drogi od Londynu, z całą resztą nawet ani razu się nie spotkałam po zajęciach. wiec zero nowych przyjaźni, jedynie mam osoby z którymi siedzę na zajęciach i tyle a szkoda

robiłaś Juz IELTS? Jak Ci poszło ?
Cytat:
Napisane przez Lucychix Pokaż wiadomość
Sprobuj poznac tutejszego chlopaka, ale na poziomie. Mozesz uzyc portalu randkowego, ale napisz ze ma byc koniecznie po studiach, bo ty studiujesz a on musi do ciebie pasowac. Pierwsza randka w dobrej restauracji. Ja mam angielskiego chlopaka i jest cool, bo on soba cos reprezentuje.
Haha haha padłam ;-)
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-12, 23:33   #1452
phine
Raczkowanie
 
Avatar phine
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 70
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

hehe, taki trend w Londynie :P u mnie na uczelni podobnie to wygląda. Miło i sympatycznie, ale bez większych zażyłości Ludzie z różnych miast, więc co weekend lub co okazja uciekają, a Ci co są na miejscu - też rozsiani po różnych dzielnicach, często pracują na shiftach o wszelkich możliwych porach :P więc poza przerwą lunchową słaby socializing.
phine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 23:39   #1453
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość

Haha haha padłam ;-)
C'mon, jest w tym pewien sens
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 23:47   #1454
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
C'mon, jest w tym pewien sens
jaki ?
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 00:51   #1455
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
jaki ?
Tez mnie to zastanawia. No ale grunt, ze jest cool, no bo jest anglikiem, wiesz to plus 500 do respektu. Sorry nie moglam sie oprzec
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 00:57   #1456
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez Syl993 Pokaż wiadomość
Tez mnie to zastanawia. No ale grunt, ze jest cool, no bo jest anglikiem, wiesz to plus 500 do respektu. Sorry nie moglam sie oprzec
Ty wiesz jaki ja mam gust jeśli chodzi i facetów (no chyba wiesz haha), ale to nie ma nic wspólnego z tym ze anglicy są tacy cool i w ogóle Haha no ale w sumie... idzie taka Krystyna i przedstawia chłopaka, oto moja second half Matthew Smith, no brzmi lepiej niż Roman Kowalski!!!!
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 01:15   #1457
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Ty wiesz jaki ja mam gust jeśli chodzi i facetów (no chyba wiesz haha), ale to nie ma nic wspólnego z tym ze anglicy są tacy cool i w ogóle Haha no ale w sumie... idzie taka Krystyna i przedstawia chłopaka, oto moja second half Matthew Smith, no brzmi lepiej niż Roman Kowalski!!!!
W sumie, jak chlopak podchodzi pod to, co jest okreslane jako 'white boys' to nawet bycie anglikiem mu nie pomoze, chociaz ten typ zazwyczaj nie ma skonczonych studiow

Hmm, zagooglalam i urbandictionary nie wyrzuca mi tego terminu, to moze wyjasnie, zeby nie zostac oskarzona o rasim: to okreslenie slysze od rodowitych anglikow, jako okreslenie bialych, urodzonych w anglii mlodych mezczyzn, mieszkajacych w council houses, zyjacych z pomocy socjalnej i wiecznie szukajacych klopotow.

Edytowane przez 201605051021
Czas edycji: 2015-05-13 o 01:31
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 01:34   #1458
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

a ja i moi znajomi używamy white boy jako określenie Anglika z ta fryzura na bok, koszula w kratę i skinny jeans często używane jest okreslenie white boy swag. przyciasny sweterek i trampki Fred Perry na beneficiarzy mówimy Hood rats albo tramps po prostu czasami benefit boys i tyle. sądzę że może różne środowiska używają innych określeń ;-)

ja tam wole czarnych a jeszcze bardziej mixed race
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.

Edytowane przez MonnieB
Czas edycji: 2015-05-13 o 01:38
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 09:54   #1459
Sunnivaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 923
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

IELTS planuje zdawać niedługo, ale ciagle sie boje ze nie umiem wystarczająco. Mam tez drugi uni do którego nie chcą żadnego egzaminu.
Ja nie bede studiować w Londynie tylko w lincoln lub Brighton. Nie straszcie mnie bo ja serio liczę ze mieszkając w domu studenckim cos sie musi zacząć dziać w moim życiu.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Blog bylej juz au pair w UK http://au-pair-uk.blogspot.com
#
Sunnivaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-13, 10:23   #1460
phine
Raczkowanie
 
Avatar phine
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 70
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

IELTS jest do zdania bez problemu, pytanie jak dobry wynik to bedzie. Teraz uczelnie chca miec 6-8 overall score. Ważne żeby pójść na egz wypoczętym i się dobrze skoncentrować i będzie git
A to jakie będziesz mieć doświadczenia, zmiany itp to jest zawsze indywidualna rzecz. Co człowiek to opinia i to forum dosyć dobrze to ilustruje :P
phine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 11:15   #1461
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

ja potrzebowałam do siebie na counselling 5.5 a zdałam na 7 wiec nie było źle ;-) ale bałam się potwornie!!!
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 21:24   #1462
Sunnivaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 923
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

U mnie lincoln chce IELTS ale tylko na overall 6. Bede studiować International Tourism managament. Wiem ze na kierunki typu dziennikarstwo wymaga on wiecej. Ogółem 6 to niedużo wiec mam spore szanse tylko kasy szkoda ;D
Brighton nie chce nic i mnie to ciagle szokuje. Nie jest to przeciez jakis nierozpoznawalny uni w zapadniętej dziurze. Mozliwe jednak ze wzięli moje wyniki z matury z ang. Za wystarczające potwierdzenie.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Blog bylej juz au pair w UK http://au-pair-uk.blogspot.com
#
Sunnivaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 22:37   #1463
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Dziewczyny, orientujecie sie moze jak wyglada kwestia otrzymania skierowania na usg piersi na tzw. zyczenie? Probowalam cos znalezc w necie, ale raczej pokazywały mi sie informacje skierowane do starszego grona odbiorczyn jak mammografia co 2lata od 45 roku zycia etc

Edytowane przez 201609062117
Czas edycji: 2015-05-13 o 22:38
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 09:44   #1464
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Sunnivaa, jak tam Twoja nowa praca?
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 10:34   #1465
angelofmydreams
Raczkowanie
 
Avatar angelofmydreams
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 319
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Znajomi to kwestia czasu . Wiem,ze z chlopakiem mi bedzie lzej, jednakze mimo wszystko mam stracha. Bylam w lutym 1 raz w londynie nie moglam z siebie wydusic dobry wieczor .Z czytaniem lepiej,gorzej z mowa w szkole angielski byl kiepski. Ale chce zacza sie uczyc sama tak aby miec podstawe "mocne". Niby prace tez mam miec zalatwiona wiec pojechalabym na gotowe. Staram sie powoli przywyknac do tego faktu. Jestesmy ze soba 6 lat i rozlaki 5 miesiecy nie wyobrazam sobie dluzej tak zyc. A on mowi ,ze tam jest ok i nie chce wracac wiec musze.ja tam jechac
__________________
,,Gdzie wszyscy wiedzą , że tego nie da się zrobić,przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi. "

Edytowane przez angelofmydreams
Czas edycji: 2015-05-14 o 10:36
angelofmydreams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 10:44   #1466
Sunnivaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 923
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Tez chciałabym myślec ze znajomi to kwestia czasu. U mnie to wyglada tak ze nawet jak tak zagadam kogos ze po 5 msc pracy razem, zaprosi mnie na fejsie to nie odpisują na moje cześć.

Albo np. Gadam z koleżanka z pracy, ona pyta sie o numer, ja podaje - nigdy nie napisała.

Historia niedawna, odchodziłam z Tesco i dziewczyny które tam ze mna pracowały (nieliczne z mojego pokolenia) namawiały mnie na pójście na jakas imprezę tydzien pózniej. Znalazłam jedna z nich na fb zeby sie zapytać gdzie dokładnie jest to party, napisała ze nie wie i tyle, koniec rozmowy ;D wiec po co mnie zapraszala zeby mi nigdy nie napisać adresu?

Co do pracy w Primarku - ogółem jakby chodziło tylko o czynności które wykonuje to jest okay, składam sobie dżinsy, całkiem to relaksujące. Ale wczoraj kończyłam prace o 6.30, a musiałam zostać do 21 bo dzisiaj jest jakas ważna kontrola. Chciałabym sie kłócić i pójść do domu ale menadżerką ktorej nie znoszę wygladała jakby sie miała popłakać wiec uznałam ze okay okay zostanę ;D
Ale i tak na boczku patrzę czy sa jakies lepsze oferty uzależnienie chyba jakies.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Blog bylej juz au pair w UK http://au-pair-uk.blogspot.com
#
Sunnivaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 10:44   #1467
EmixD
Zadomowienie
 
Avatar EmixD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Hollywood. ;dd
Wiadomości: 1 774
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Witam Was dziewczyny. Znacie może jakieś agencje pracy w południowo-zachodnim Londynie? Jestem tu od tygodnia i nie mogę znaleźć żadnej konkretnej pracy która by mi pasowała.. Tych ogłoszeń na londynku jest bardzo mało, albo ciągle takie same. :/ Jak Wy znalazłyście tu pracę? Odpowiadałaby mi jakaś w fabryce, na produkcji, sprzątanie, cokolwiek.. byleby nie była godzinę drogi ode mnie lub z biegłą znajomością języka. A no i patrzyłam jeszcze na angielskich stronach z ogłoszeniami, ale boję się, że nie dogadam się z pracodawcą, albo że mnie nie zrozumie. No załamuje mnie to wszystko już. A może któraś z Was mieszka w okolicach New Malden, Kingston, Wimbledon?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post47600737

Moja wymianka ^^

Edytowane przez EmixD
Czas edycji: 2015-05-14 o 10:49
EmixD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 11:34   #1468
Sunnivaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 923
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Ogółem nie polecam pracy tylko z Polakami, dogadanie sie z pracodawca w pracach typu produkcja nie jest aż tak ciężkie, wystarczy komunikatywny język. W koncu sporo jest wszędzie sprzątaczek z polski które ledwo co sie dogadują a jakos te prace dostały.

Ale jeżeli tak ci zależy to polecam odwiedziny polskich sklepów w okolicy, bardzo często wywieszają tam ogłoszenia z praca i tym podobnymi rzeczami. Na niepolskich sklepikach tez czasem mozna znaleźć takie po polsku.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Blog bylej juz au pair w UK http://au-pair-uk.blogspot.com
#
Sunnivaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 12:50   #1469
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

moja siostra napisała na grupie fb Mieszkamy w Londynie i tam jej pomogli z praca może też spróbuj ?

ja mam dzisiaj investigation w Tesco, koleżanka, POLKA (jest nas tylko cztery na cały sklep, trzy pracujemy w tym samym dziale ale jedna na rano wiec jej nie widzę w ogóle... tej czwartej nie znoszę, kretynka do potęgi, mąż i dwójką dzieci a ona na Xmas party wpada ubrana jak na studniówkę i wywija z każdym jak prostytutka. ) miała swoje bo nie robi godzin wiec uznała ze wsypie innych też bo czemu tylko ona ma mieć kłopoty ??? no i we wtorek mnie sprawdzili na CCTV jak długa przerwę miałam no i niestety za długa. trzy lata pracuje i nigdy w życiu problemów nie było a tu taka pina zawsze namiesza ;/
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.

Edytowane przez MonnieB
Czas edycji: 2015-05-14 o 12:54
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 14:41   #1470
angelofmydreams
Raczkowanie
 
Avatar angelofmydreams
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 319
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

A wy w jakich branżach pracujecie aktualnie? Z tego co się dowiedziałam miałabym pracować w firmie sprzątającej. Konkrety będę wiedziała jak już się obronie
__________________
,,Gdzie wszyscy wiedzą , że tego nie da się zrobić,przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi. "
angelofmydreams jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-06 19:32:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.