Hobby :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-16, 09:27   #1
Basiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 330
Wyślij wiadomość przez ICQ do Basiula
Talking

Hobby :D


Czy macie hobby któremu lubicie poswięcać czas ??? Chwalcie się
Basiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 09:39   #2
sonja1
Rozeznanie
 
Avatar sonja1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 679
GG do sonja1
Dot.: Hobby :D

Najwięcej czasu poświecam na czytanie książek, uwielbiam też je kupować, przeglądać, wąchać, patrzeć jak stoja na półkach. pasjami też zbieram przepisy kucharskie, nie wiem po co bo i tak większości nie wypróbuję ale sprawia mi to dziką przyjemność jak przeglądam swoje zbiory. No i siatkówka, teraz juz mniej mam na nią czasu bo pracuję i nie za często mogę chodzić na mecze naszego AZS ale sentyment pozostał.
sonja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 09:43   #3
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: Hobby :D

Mam takie bardzo mało kobiece
Od dzieciństwa mam ogromne zamiłowanie do motoryzacji i teraz jednym z największych tego przejawów, jest moja namiętność do wyścigów samochodowych. A że w swojej okolicy mam jeden z największych torów w Polsce, to bywam może nie na wszystkich wyścigach (brak czasu się kłania) ale zawsze na tych najwazniejszych w sezonie. Atmosfera jest przecudowna, ja jestem tam z ramienia organizatorów, więc łaże tam gdzie przeciętnemu człowiekowi nie wolno przeszkadzam kierowcom, truje mechanikom i jest fajnie!! Robie tony zdjęć, może któreś zeskanuje to wam tu wrzucę
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 09:43   #4
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Hobby :D

Moim pierwszym i podstawowym hobby są psy. Uwielbiam poświęcać im czas, chodzić na spacery, pieścić, głaskać itp (to już u mnie zahacza o zboczenie ) przygotowywać do wystaw, jeżdzić na wystawy, cieszyć się ze zwycięstw i martwić porażkami (to żart, tak naprawdę nigdy nie martwię się porażkami - wiadomo raz się wygrywa, raz przegrywa, no chyba, że sędzia ocenia drugi koniec smyczy zamiast psa - to wtedy faktycznie się wkurzam ).
Ogólnie o psach mogłabym gadać i gadać i gadać i gadać.....
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 09:50   #5
inka1980
Zadomowienie
 
Avatar inka1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 1 225
Dot.: Hobby :D

uwielbiam książki - czytać, kupować, oglądać w księgarniach, układać na półkach itp. Uwielbiam pisać blog i siedzieć na wizażu Ostatnio moim hobby jest planowanie z moim chłopakiem wyglądu naszego niedługo wspólnego mieszkanka, omawianie z nim wystroju, ustawienia mebli, koloru ścian itp. Sprawia mi to niesłychaną radość.
inka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 09:51   #6
monyaa
Rozeznanie
 
Avatar monyaa
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 581
Dot.: Hobby :D

JA bardzo dużo czasu poświęcam moim kotkom
Pielęgnuję je, czyszczę oczki, uszki, coś czytam, idę do weta, głaszczę i pieszczę, a jak długo nie widzę, to tęsknię za nimi
monyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 10:06   #7
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Hobby :D

a ja lubię szyć (narazie z braku maszyny do szycia tylko torebki), lubię też "odnawiać" ubrania - coś naszyć, przeszyć , zwężyć....i uwielbiam malować - oj jak mnie najdzie to maluje przez kilka dni , aha i uwielbiam wszelkiego typu robótki typu "zrób to sama" (ale nie chodzi mi o szydełko czy coś w tym stylu)- chodzi mi o zrobienie jakiegoś pudełeczka, ramki itp.
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-16, 10:07   #8
Basiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 330
Wyślij wiadomość przez ICQ do Basiula
Smile Dot.: Hobby :D

Ja też książki i jesio raz ksiązki -w biobliotece lub ksiegarni moge lazic godzinami i jak widze te wszystkie zbiory na polkach najchetniej wchłonełabym je w siebie,wypozyczyla lub kupila wszystkie naraz(ale ze to niemozliwe) to nie moge sie doczekac kiedy je przeczytam mmmmmmmm
Basiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 15:47   #9
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: Hobby :D

Ja jestem molem książkowym. Uwielbaim "pożerać" książki.
Poza tym mam hopla na robienie różnego rodzaju biżuterii z koralików itp. Tak mi zostało z młodszych lat .
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 11:34   #10
maguu
Przyczajenie
 
Avatar maguu
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7
Dot.: Hobby :D

Cytat:
Napisane przez Basiula
Czy macie hobby któremu lubicie poswięcać czas ??? Chwalcie się
o kurcze założyłam podobny wątek przed chwilką, gapa ze mnie . No cóż, może więcej bedzie dzięki temu wpisów.
A moje hobby.... No cóż, szukam siebie. Myślę, że gdybym odkryła swoją pasję, ale taką dla której jestem w stanie wyrzec się wielu spraw, na której koncentruje swe sił: czasowe, finansowe, to teraz nie miałabym dylematów zawodowych. To pierwsze pozwoliłoby by mi znależć swoje miejsce w świecie, również zawodowym
__________________
W życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym.
Oscar Wilde
maguu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.