Wrześniowo-październikowe mamusie 2007 - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-07, 11:51   #1981
enya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Elbląg:-)
Wiadomości: 336
GG do enya
Smile Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Co do materacy to oglądałam na TVN Style program dla mam i tam pediatra polecał kokosowo-gryczane.

Moje koleżanki własnie takie kupowały. Ja chyba też własnie na taki się skuszę
Chyba oglądamy ten sam program : Mamo to ja
A Ty pysiu jakie łóżeczko będziesz kupować dla maluszka??
enya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 12:04   #1982
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez enya Pokaż wiadomość
Chyba oglądamy ten sam program : Mamo to ja
A Ty pysiu jakie łóżeczko będziesz kupować dla maluszka??
Dokładnie ten sam program

A co do łóżeczka to my dostaniemy prawie nowe od rodziny, drewniane szczebelkowe firmy vox, więc nie będziemy kupować ( bo bardzo mi się ono podoba, nie jest zniszczone ma jeden bok opuszczany) dokupimy tylko nowy materac.
Ale jeśli miałabym kupować nowe to też wybrałabym zwykłe drewniane szczebelkowe z szufladą. Zwłaszcza że mamy jeszcze kołyskę na pierwsze miesiące, którą mozna przenosić i jechać z nią gdzie się chce.
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 12:22   #1983
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Talking Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

To moja "upatrzona" kolekcja dla dzidzi
Mam jeszcze małe wątpliwości co do wyboru wanienki,bo zastanawiam się,czy lepsza jest taka na stelażu czy w miarę zwyczajna ; łóżeczko będzie drewniane;wózek-za duży wybór kolorów;leżaczek jest po prostu cudowny a fotel bujany- zawsze chciałam taaaki mieć i wymyśliłam sobie,że może być np.przydatny przy karmieniu

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg LEŻACZEK.jpg (26,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lozko radek 7 szufl sosna.jpg (42,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg radek2_kolyskan.jpg (27,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WANIENKA.jpg (63,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WÓZEK.jpg (52,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WÓZEK NR 2.jpg (47,3 KB, 13 załadowań)
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 12:23   #1984
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

To fotelik bujany dla mamy

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FOTEL BUJANY.jpg (64,7 KB, 10 załadowań)
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 13:00   #1985
enya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Elbląg:-)
Wiadomości: 336
GG do enya
Smile Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

iza kolekcja przepiękna
Ja słyszałam na Tvn Style że lepiej kupić zwykłą wanienkę nie na stelażu bo ta na stelażu służy bardzo krótko a później jak dzidziuś podrośnie to jest nawet niebezpieczna jak się maluszek kręci w lewo i prawo.
Leżaczek chce kupić dokładnie taki sam- Fisher Price. Na Allegro jest duuużo tańszy niż w sklepie. Łóżeczko też śliczne - fajna jest ta funkcja kołyski w łóżeczku tylko zastanawiam się czy jest stabilne??? można ją zdemontować?
enya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 13:08   #1986
motylek78
Rozeznanie
 
Avatar motylek78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 720
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Hej dziewczyny! wlasnie wrocilam z tygodniowych wakacji nad morzem. Nie moglam sie powstrzymac i od razu musialam wlaczyc kompa i przeczytac Wasze wiadomosci . Wiecej napisze jak troche odpoczne i rozpakuje walizki.
Trzymajcie sie!
motylek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 14:05   #1987
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez enya Pokaż wiadomość
iza kolekcja przepiękna
Ja słyszałam na Tvn Style że lepiej kupić zwykłą wanienkę nie na stelażu bo ta na stelażu służy bardzo krótko a później jak dzidziuś podrośnie to jest nawet niebezpieczna jak się maluszek kręci w lewo i prawo.
Leżaczek chce kupić dokładnie taki sam- Fisher Price. Na Allegro jest duuużo tańszy niż w sklepie. Łóżeczko też śliczne - fajna jest ta funkcja kołyski w łóżeczku tylko zastanawiam się czy jest stabilne??? można ją zdemontować?
Co do wanienek na stelażu to potrzeba też sporo miejsca w łazience A na razie nie mam za bardzo możliwości,by takową wanienkę mieć Więc chyba taka "mocowana" na wannie będzie lepsza... Leżaczek (Fishera właśnie)muszę mieć.Może to taki bajer,ale przecudny Tym bardziej,że można już ułożyć na nim niemowlaka
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-07, 15:18   #1988
enya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Elbląg:-)
Wiadomości: 336
GG do enya
Talking Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
: Leżaczek (Fishera właśnie)muszę mieć.Może to taki bajer,ale przecudny Tym bardziej,że można już ułożyć na nim niemowlaka
Zgadzam się w 100 % że leżaczek nie dość że piękny to jeszcze bardzo pomocny i funkcjonalny dla maluszków- tak słyszałam w......TVN.....

U nas też łazienka nie jest aż tak wielka żeby postawić tam takiego kolosa jak stelaż wiec myślę że taka wanienka mocowana na wannie jest idealnym rozwiązaniem
enya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 15:51   #1989
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Co do materacy to oglądałam na TVN Style program dla mam i tam pediatra polecał kokosowo-gryczane.

Moje koleżanki własnie takie kupowały. Ja chyba też własnie na taki się skuszę
Też to słyszałam, a poza tym mam taką książeczkę, którą dostałam w szkole rodzenia i tam też jest napisane, że to wypełnienie jest najbardziej optymalne .

Cytat:
Napisane przez myycha Pokaż wiadomość
poisson skarbie... teskni? hmm mozliwe... ale na wlasne zyczenie, bo skoro planowalismy, ze zabiera mnie do siebie po slubie... a pozniej sie wycofal bez konkretnego powodu to nie moze narzekac na to ze teskni i wyzywac sie na mnie z tego powodu, ja tez tesknie...ale nie obrazam go. A co do tego sciagniecia do Niemiec, to nie jest tak ze on nie wie jakim sposobem mnie tam sciagnac... on mnie tam NIE CHCE sciagnac... Niestety nie ma mozliwosci zebym tam pojechala, nawet na tydzien... byly takie plany, ale jak zwykle on sie z nich wycofal.... nie mam sily juz. Dzisiaj sa moje urodziny, nie dostalam od niego nawet kartki... dostalam smsa ze skoro sie od wczoraj nie odzywam to moj wybor ze chce stracic z nim kontakt.. i pare innych "czulam" slowek..

co do lozeczka, ja chce drewniane, sa sliczne... te turystyczne jakos mi sie nie podobaja

Wszystkiego najwspanialszego Myycha . Aby chmurki się rozeszły i ustąpiły miejsca słoneczku.

Ale rzeczywiście denerwujący ten Twój facet, moim zdaniem zaczyna się robić coraz mniej przyjemnie . Może sytuacja go przerosła ? Ok już go nie bronię, bo wiem, że w takiej sytuacji to zachowuje się hmm nazwę to bardzo łagodnie :wysoce nieodpowiedzialnie, choć mniej cenzuralne słowa cisną mi się na usta .
Kurcze, to chyba nie możliwe, żeby tak szybko się zmienił??? A kiedy jest szansa spotkania na wizji?
Może wtedy sobie wszystko wyjaśnicie? Wiem jedno, że ciągłe oskarżenia na odległość, nic nie dadzą. Będzie ta sytuacja obrastać w niedomówienia i oskarżenia.

Cytat:
Napisane przez enya Pokaż wiadomość
iza kolekcja przepiękna
Ja słyszałam na Tvn Style że lepiej kupić zwykłą wanienkę nie na stelażu bo ta na stelażu służy bardzo krótko a później jak dzidziuś podrośnie to jest nawet niebezpieczna jak się maluszek kręci w lewo i prawo.
Wanienkę zdecydowanie zwykłą, bez modnych ulepszeń.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 16:03   #1990
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
To moja "upatrzona" kolekcja dla dzidzi
Mam jeszcze małe wątpliwości co do wyboru wanienki,bo zastanawiam się,czy lepsza jest taka na stelażu czy w miarę zwyczajna ; łóżeczko będzie drewniane;wózek-za duży wybór kolorów;leżaczek jest po prostu cudowny a fotel bujany- zawsze chciałam taaaki mieć i wymyśliłam sobie,że może być np.przydatny przy karmieniu
Izunia wanienka, leżaczek i lóżeczko mym zdaniem b. fajne wybory... ale co do wózka to powiem tak PODZIWIAM twój wybór !!!!

Niepowiem, jest ładny ja takie oglądałam na poczatku ciąży, i chciałam taki, ale jak zwróciłam uwagę ile waży to już mi się odechciało.
Jezusie przecież wózki TAKO ważą podad 19 kg
Razem z dzieckeim to będzie duża masa

A zazwyczaj wózki takie ważą ok 13-do 15kg pomijając Jane Nomad który tylko 6,5 kg
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 16:08   #1991
enya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Elbląg:-)
Wiadomości: 336
GG do enya
Question Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Izunia

Jezusie przecież wózki TAKO ważą podad 19 kg
Razem z dzieckeim to będzie duża masa

A zazwyczaj wózki takie ważą ok 13-do 15kg pomijając Jane Nomad który tylko 6,5 kg
No właśnie i tu tkwi cały szkopuł bo większość wózków wielofunkcyjnych to takie kolosy A jak my kobietki mamy to potem dźwigać jeszcze na któreś tam piętro???
enya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-07, 17:52   #1992
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Mycha wszystkiego najlepszego
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 18:10   #1993
Edycia15
Raczkowanie
 
Avatar Edycia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 263
GG do Edycia15
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Ja mam taki wózek wielofunkcyjny i jestem zadowolona ale mieszkam w domku jednorodzinnym i więc nie ma problemu z taszczeniem go po schodach.
Co do łózeczka to też mam (wszystko po starszej córeczce) drewniane ale ja nie będe na nim mocować baldachimu ponieważ jest na biegunach i przy kołysaniu strasznie tak trzepocze, jeszcze mi sie krzywił zawsze, pamiętam ze złościło mnie to okropnie.
Wanienke mamy kupić bo Martynka raz wpadła na genialny pomysł zaczęła w niej skakać i wybiła denko. Chwila nieuwagi i klops. Tez wybiore taka mocowaną na wannie myślę ze będzie najbardziej funkcjonalna.

Myycha wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i przede wszystkim żeby ci sie z mężem ułożyło wszystko pozytywnie .
Edycia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 18:15   #1994
berbeaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PT
Wiadomości: 986
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

myycha życzę Ci ocieplenia w stosunkach z mężem, dużo cierpliwości (choć jak czytam co Ty z nim masz to i tak podziwiam....), zdrówka dla Ciebie i maleństwa, szczęśliwego rozwiązania i dużo uśmiechu:roza :
berbeaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 18:22   #1995
berbeaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PT
Wiadomości: 986
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Iza chciałabym wiedzieć czy takie łóżeczko na płozach jest bezpieczne i czy da się odjąć te płozy w razie potrzeby? Dziś właśnie dzięki wam uświadomiłam sobie że muszę zacząć się rozglądać za wyprawką i rzeczami dla dzidzi, jak ten cas szybko leci....
berbeaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 18:57   #1996
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez enya Pokaż wiadomość
No właśnie i tu tkwi cały szkopuł bo większość wózków wielofunkcyjnych to takie kolosy A jak my kobietki mamy to potem dźwigać jeszcze na któreś tam piętro???
Tak jak pisała Edycia jeśli ktoś mieszka w domku, lub na parterze to wózek 20 kg to nie problem, ale ja mieszkam na 4 tym i taki wózek odpadła jak tylko sprawdziłam jego wagę

Ale są wielofunkcyjne tak jak pisałam, które znaczniemniej ważą mój GRACO waży 12,5 kg

A dla chuderlaczków jest JAne nomad też wielofunkcyjny o specjalnej konstrukcji stelaża i waży 6,5 kg... tak więc mozna znaleźc cos lżejszego.

berbeaa co do łóżeczka z płozami - funkcja kołyski, to chyba zdjąć ich nie mozna (z tego co mówiła mi koleżanka)ale da się je zablokowac i łóżeczko jest wtedy stabilne
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 19:00   #1997
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Thumbs up Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez enya Pokaż wiadomość
No właśnie i tu tkwi cały szkopuł bo większość wózków wielofunkcyjnych to takie kolosy A jak my kobietki mamy to potem dźwigać jeszcze na któreś tam piętro???
No właśnie nie jest! Kuzynka,która rodzi za m-ac właśnie jej dostarczono,bo zamawiała przez neta i naprawdę jest bardzo fajny Jest niezwykle zgrabny i ładny Ciężki (bez dzidzi ) wcale nie był ja ciągle się zastanawiam - decyzji jeszcze nie podjęłam ostatecznie ... ...
Ale na bank będzie to wózek wielofunkcyjny
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 19:05   #1998
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Cool Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Tak jak pisała Edycia jeśli ktoś mieszka w domku, lub na parterze to wózek 20 kg to nie problem, ale ja mieszkam na 4 tym i taki wózek odpadła jak tylko sprawdziłam jego wagę

Ale są wielofunkcyjne tak jak pisałam, które znaczniemniej ważą mój GRACO waży 12,5 kg

A dla chuderlaczków jest JAne nomad też wielofunkcyjny o specjalnej konstrukcji stelaża i waży 6,5 kg... tak więc mozna znaleźc cos lżejszego.

berbeaa co do łóżeczka z płozami - funkcja kołyski, to chyba zdjąć ich nie mozna (z tego co mówiła mi koleżanka)ale da się je zablokowac i łóżeczko jest wtedy stabilne
Tak, zgadza się funkcję kołyski da się po prostu zablokować
Ja jednak zastanawiam się czy kupować z taką funkcją . Znajomi odradzają, dziecko najlepiej (podobno)pozostawić w spokoju i niech sobie usypia.. Podobno można dziecko "uzależnić od chusiania" i może to być z czasem bardzo uciążliwe
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 21:09   #1999
~Ania26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 167
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Ja też zastanawiałam się nad kupnem tego łózeczka z funkcją kołyski i powiem szczerze ze na poczatku bardzo wpadło mi w oko. Jednak po dłuzszym zastanowieniu sie chyba wybiorę tradycyjne łózeczko drewniane z płaskimi szczenelkami i z wyjmowanymi dwoma szczebelkami a nie opuszczane z boku gdyż później chyba bedzie małemu lepiej z niego wyjść no i fajnie by bylo gdyby miało szufladę, do której zawsze można cos schować. Jeżeli chodzi o bujanie dziecka w łóżeczku to tez nie jestem co do tego przekonana czy to takie dobre.
Widziałam juz przypadki ze dzieci były ciagle lulane i bujane i w efekcie żeby je uśpić trzeba było całym wózkiem telepac.

Co do wózków to ja mam trzy typy IMPLAST VOLANT, IMPLAST BOLDER lub JANE SLALOM PRO.
~Ania26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-08, 00:01   #2000
szmidtka
Raczkowanie
 
Avatar szmidtka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 94
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Wszystkiego najlepszego Myycha !!!

__________________
Dzieci są skrzydłami człowieka...
szmidtka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 07:03   #2001
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

bianka enya poisson sylwia edycia barbea szmidtka

dziekuje dziewczynki

mojemu mezowi wczoraj odpuscily nerwy i udaje kochanego meza, hehe... to jest juz zalosne wrecz. Jestem oschla do niego jak nigdy, az sama siebie nie poznaje ... a spotkamy sie za 3 tyg... juz nawet nie tesknie

dzieki Wam dziewczyny za cieple slowa, to mile ze moge sie tu wygadac i moge na Was liczyc
myycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 10:21   #2002
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

jeszcze 98 dni do konca hurrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaa a
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 11:00   #2003
enya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Elbląg:-)
Wiadomości: 336
GG do enya
Cool Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
No właśnie nie jest! Kuzynka,która rodzi za m-ac właśnie jej dostarczono,bo zamawiała przez neta i naprawdę jest bardzo fajny Jest niezwykle zgrabny i ładny Ciężki (bez dzidzi ) wcale nie był ja ciągle się zastanawiam - decyzji jeszcze nie podjęłam ostatecznie ... ...
Ale na bank będzie to wózek wielofunkcyjny
hmmm.... a jakiej firmy jest ten wózek??
enya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 11:05   #2004
enya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Elbląg:-)
Wiadomości: 336
GG do enya
Question Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez ~Ania26 Pokaż wiadomość

Co do wózków to ja mam trzy typy IMPLAST VOLANT, IMPLAST BOLDER lub JANE SLALOM PRO.
Ja też się zastanawiam nad IMPLASTEM I EMMALJUNGĄ i jeszcze nie wiem do tej pory co wybrać ale chyba emmaljunga.....
enya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 18:15   #2005
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez myycha Pokaż wiadomość
mojemu mezowi wczoraj odpuscily nerwy i udaje kochanego meza, hehe... to jest juz zalosne wrecz. Jestem oschla do niego jak nigdy, az sama siebie nie poznaje ... a spotkamy sie za 3 tyg... juz nawet nie tesknie

dzieki Wam dziewczyny za cieple slowa, to mile ze moge sie tu wygadac i moge na Was liczyc
Ale to jeszcze długo... 3 tygodnie to masa czasu. Cóż mam tylko nadzieję, że jakoś Wam się rozejdzie po kościach ta kłótnia. Życzę tego z całego serca.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 18:34   #2006
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Pysiu dostalas juz to swoje graco?
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 19:31   #2007
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Ale to jeszcze długo... 3 tygodnie to masa czasu. Cóż mam tylko nadzieję, że jakoś Wam się rozejdzie po kościach ta kłótnia. Życzę tego z całego serca.
On napewno szybko zapomni, ja nie... tym razem przegial.
Dzieki Ci poisson
myycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 07:17   #2008
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
Pysiu dostalas juz to swoje graco?
Dostałam:jupi : I jestem z mężem bardzo zadowolona Niemogliśmy się doczekać, a wózek jest ładniejszy niż na zdjęciach z netu nawet się tego nie spodziewaliśmy. Zwłaszcza że są dodatkowe zabezpieczenia dla dzidzi np : zabezpieczenia do fotelika jak się go zamontuje na spacerówkę to dzięki nim fotelik ani drgnie a tego w necie nie było napisane....

Jak będzie mi się chciało to zrobie fotki
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 08:27   #2009
joasiah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hajnówka
Wiadomości: 641
GG do joasiah
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

to lepiej zeby ci sie chcialo :P
__________________

joasiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 08:49   #2010
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

no wlasnie Pysiu mnie szczegolnie intersuje jak on dokladnie wyglada w wersji gondolki
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.