Moda klubowa. Pomóżcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-27, 00:46   #1
aganieznajoma
Raczkowanie
 
Avatar aganieznajoma
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 101

Moda klubowa. Pomóżcie


Mam problem zastałam zaproszona przez kolegę do clubu SQ w Poznaniu. Podobno selekcja jest tam okropna i nie wiem jak się ubrać żeby wejść a pojadę dużo km tam więc jakoś nie chciałabym aby ta podróż zakończyła się nie powodzeniem. Jestem studentką mam 20 lat. Ubieram się bardzo elegancko szpileczki 12 cm obowiązkowe i codziennie. Po prostu kocham się ubierać prosto i elegancko. Najchętniej ubrałabym sukienkę ale nie wiem czy nie będę zbyt elegancka do tego clubu. Myślałam aby ubrać takie buty http://www.stylowebutki.pl/products/...04-czarne.html i do tego mam sukienkę bez ramiączek z jest czarna a z pod spodem jest pudrowa halka co sprawia,że fajnie się mieni.Jest elegancka do tego rajstopy i kolczyki w krętki srebrne i jeszcze bransoletka czarna.Wygląda to bardzo elegancko aż może za. Napiszcie mi przykładową propozycję do clubu sq podajcie linki bo jestem zielona. Dużo chodzę na imprezy w Niemczech a tam nie dyskryminują ludzi za ubiór. Naprawdę nie wiem co się ubrać aby mnie wpuścili na 100% dodam,że jestem szczupła więc na dużo mogę sobie pozwolić w kwestii stroju. A to link do tego clubu http://www.sqklub.pl/. Pomóżcie pls
aganieznajoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 10:21   #2
agaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar agaaaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Moda klubowa. Pomóżcie

W SQ grają dużo muzyki elektronicznej, a co za tym idzie - strój który opisałaś po prostu odpada.
Generalnie ja bym zrezygnowała z sukienki, kozaki lub buty na obcasie mogą być, jak lubisz, do tego założyłabym po prostu jeansy i jakąś fajną bluzkę na ramiączkach lub tunikę.
Napisz co to będzie za impreza, w jakim dniu, z jaką muzyką, to wtedy będę mogła coś więcej doradzić.
agaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 10:58   #3
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Moda klubowa. Pomóżcie

Nieeeee, taka sukienka opada... Ale buty pasują jak najbardziej.
Na stronie klubu jest galeria. Przejrzyj ją-na pewno pomoże Ci w decyzji
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 11:21   #4
bejbi19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 3 624
GG do bejbi19
Dot.: Moda klubowa. Pomóżcie

Chodzi pewnie o to żeby nie przychodzić w adidasach i bluzie. Myślę, że sukienka to przesada ale jeansowe rurki, fajny top i szpilki jak najbardziej pasują
bejbi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 11:59   #5
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Moda klubowa. Pomóżcie

Kto był w SQ to wie, że sukienki są bardzo popularne wsród dziewczyn tam :Pwięc to żadna przesada

kiecka, obcasy, kopertówka, to typowy zestaw tam ale oczywiscie są też dziewczyny w jeansach, ja tam tez bywalam w sportowych butach i tez nieliczne takie dziewczyny mozna tam spotkac :P i nawet nie odstawiajac sie nie wiadomo jak nie mialam problemu z wejsciem

ale jesli chcesz sie wpasować do towarzystwo to sukienka i tak jak pisalam wyzej tylko wydaje mi sie, ze Twoja sukienka jest bardziej taka balowa niz imprezowa bo jest rozkloszowana na dole tak?lepsza by byla jakas przylegająca

Edytowane przez 69love69
Czas edycji: 2010-11-27 o 12:00
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 12:23   #6
aganieznajoma
Raczkowanie
 
Avatar aganieznajoma
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 101
Dot.: Moda klubowa. Pomóżcie

ale jesli chcesz sie wpasować do towarzystwo to sukienka i tak jak pisalam wyzej tylko wydaje mi sie, ze Twoja sukienka jest bardziej taka balowa niz imprezowa bo jest rozkloszowana na dole tak?lepsza by byla jakas przylegająca [/QUOTE]
nie nie jest balowa ani rozkloszowana jest prosta przylegająca
a sukienki bardzo lubię jeansy plus top to oklepane



---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez agaaaaa Pokaż wiadomość
W SQ grają dużo muzyki elektronicznej, a co za tym idzie - strój który opisałaś po prostu odpada.
Generalnie ja bym zrezygnowała z sukienki, kozaki lub buty na obcasie mogą być, jak lubisz, do tego założyłabym po prostu jeansy i jakąś fajną bluzkę na ramiączkach lub tunikę.
Napisz co to będzie za impreza, w jakim dniu, z jaką muzyką, to wtedy będę mogła coś więcej doradzić.
no właśnie niektórych clubach właśnie takie ubiory wymagają nie ważne jaka muza więc pytam a top plus jeansy oklepane
aganieznajoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 14:25   #7
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Moda klubowa. Pomóżcie

ja zawsze nosze sukienki na takie wyjscia, ew. tunika i eleganckie spodnie, ale jatak nieczesto wychodze...:P
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 16:23   #8
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Moda klubowa. Pomóżcie

Cytat:
Napisane przez aganieznajoma Pokaż wiadomość
ale jesli chcesz sie wpasować do towarzystwo to sukienka i tak jak pisalam wyzej tylko wydaje mi sie, ze Twoja sukienka jest bardziej taka balowa niz imprezowa bo jest rozkloszowana na dole tak?lepsza by byla jakas przylegająca
nie nie jest balowa ani rozkloszowana jest prosta przylegająca
a sukienki bardzo lubię jeansy plus top to oklepane



---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------


no właśnie niektórych clubach właśnie takie ubiory wymagają nie ważne jaka muza więc pytam a top plus jeansy oklepane[/QUOTE]


nooo to wskakujesz w kiecke i idziesz a kiedy ta impreza
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 13:20   #9
olenkaaa_1
Raczkowanie
 
Avatar olenkaaa_1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 210
Dot.: Moda klubowa. Pomóżcie

Ważne,żebyś była dobrze umalowana i miała ładną fryzurę. Bo i tak będziesz miała płaszcz,prawda? A szpilki to dobry wybór.
__________________

olenkaaa_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.