Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-02, 18:17   #451
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: pory twarzy ?hmm...

Cytat:
Napisane przez honey87 Pokaż wiadomość
dziweczyny..powiedzcie mi...czym najlepiej zwiężyć pory?chodzi o kremik? wydaje mi się ze mam bardzo mocno widoczne pory...jak sie tak przyglądam z bliska swojej buźce w lusterku...
i czy jeśli jest taki kremik to czy mogę go uzywać?mam cere mieszana, czasami pojawi się jakiś pryszcz...
czy taki kremik nie spowoduje wysypu pryszczy?
Łącze podobne wątki.
Proszę przed założeniem nowego wątku skorzystać z wyszukiwarki i dopisać swoje pytanie w istniejącym już wątku na ten temat.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 18:19   #452
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Rozszerzone pory

A czy to prawda, że na rozszerzone pory pomagają okłady z jogurtu naturalnego?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 18:57   #453
honey87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 151
Dot.: pory twarzy ?hmm...

przepraszam was! ale jeszcze nie umiem sie tu odnaleźć...szukałam w wyszukiwarce..widocznie coś nie tak zrobiłam obiecuje poprawe mam nadzieje ze z czasem bedze swobodnie poruszać sie po forum
honey87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 10:16   #454
sigma87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Cool Poszerzone pory wokół nosa

Ostatnio zauważyłam na twarzy że wokół nosa poszerzyły mi sie pory co strasznie nie ładnie wygląda POMOCY jak zrobić by były takie jak dawniej ??????
sigma87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 10:39   #455
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Poszerzone pory wokół nosa

Cytat:
Napisane przez sigma87 Pokaż wiadomość
Ostatnio zauważyłam na twarzy że wokół nosa poszerzyły mi sie pory co strasznie nie ładnie wygląda POMOCY jak zrobić by były takie jak dawniej ??????
Łączę z wątkiem zbiorczym na ten temat. Proszę korzystać z wyszukiwarki przed założeniem nowego wątku. Wiele tematów się już przewijało na forum, bajmy o porządek i unikajmy dubli.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 13:41   #456
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: Rozszerzone pory

Ja od około 1,5 miesiąca stosuję na noc Normaderm Vichy. Na pewno pory się oczyściły i przestały mi wyskakiwać "niespodzianki", jednak pory niewiele się zmzmniejszyły. Czy maseczka z białka jest faktycznie skuteczna? Gdzie można kupić maseczkę z zielonej glinki i jaka firma ją produkuje?
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 13:57   #457
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Rozszerzone pory

ja tez mam problem z rozszerzonymi porami, nie tyle na nosku, ale na policzkach (glownie pod oczami), mam wrazenie, ze przez to juz nigdy nie bede miala gladkiej cery :[

zastanawiam sie, czy wiek ma spore znaczenie, jesli chodzi o skutecznosc zmniejszenia tego 'twarzowego sitka' ? i jakie zabiegi sa najodpowiedniejsze?

poki co uzywam kremu Vishy Skinset na dzien, a na noc Lysanel (jest po prostu swietny), bylam rowniez na kilku zabiegach dermabrazji, wszystko ladnie pomaga, ale ja chce jeszcze lepiej marzy mi sie moze nie porcelanowa, ale ladna gladka cera :[
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-29, 10:17   #458
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Rozszerzone pory

Czy glinka na rozszerzone pory przy suchej cerze pomoże? Mam dość mocno rozszerozne pory, ale nie zanieczyszczone - ot, takie dziurki Nie planuję w najbliższym czasie kwasów ani innych inwazycjnych metod, nie bardzo stać mnie na kilkanaście mikrodembrazji u kosmetyczki, wiec chciałabym je nieco zwęzić maseczkami / kremami itp. Najlepiej kupnymi, a nie domowej roboty. Tylko nie wiem co będzie odpowiednie przy suchej cerze
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 14:05   #459
Olllka
Raczkowanie
 
Avatar Olllka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 92
Dot.: Rozszerzone pory

osobiscie nie polecam tej glinki Argiletz - kupilam ja po przeczytaniu paru recenzji i po opiniach wizazynek, ale niestety mi nie pomogla ;( teraz lezy sobie, nieuzywana
__________________
"...And you know that you’re good...
...Cause they told you could be...
...The next BEST superstar..."
Mel C.
Olllka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 18:07   #460
Maderna
Przyczajenie
 
Avatar Maderna
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19
GG do Maderna
Dot.: Rozszerzone pory

moze się nie znam - jestem tu nowa, ale dziewczyny... po co często dopisujecie do tego wątku to samo pytanie "hej, co na rozszeżone pory" skoro juz tu trafiłyście to może warto przejzeć 16 stron tego tematu????????????? na pewno tam znajdziecie odpowiedź.... ja przeczytałam na razie chyba tylko 3 a już wiem, że na rozszeżone pory niby pomagają maseczki ściagające, preparaty z kwasami i glinki zielone... a jak się ma je zanieczyszczone to jakieś żele oczyszczające i peelingi... od jutra wypróbuję...
Maderna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 19:25   #461
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Rozszerzone pory

Może faktycznie sie nie znasz...

Nie wiem czy zwróciłas uwagę, ale te pytania pochodzą z nowoutworzonych wątków o tej samej tematyce, które moderator ( ) przykleił, czyli jakby dodał do tego wątku, aby na forum nie powstało śmietnisko.
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-28, 01:37   #462
Maderna
Przyczajenie
 
Avatar Maderna
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19
GG do Maderna
Dot.: Rozszerzone pory

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Może faktycznie sie nie znasz...

Nie wiem czy zwróciłas uwagę, ale te pytania pochodzą z nowoutworzonych wątków o tej samej tematyce, które moderator ( ) przykleił, czyli jakby dodał do tego wątku, aby na forum nie powstało śmietnisko.
ehhehhh ehheheno to ale gafe palnęłam
a jest jakiś znaczk czy coś po którym można poznać, że wypowiedź została przyklejona z jakiegoś innego wątku?
Maderna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 08:25   #463
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Rozszerzone pory

Każdy post ma temat, np. nasze ostatnie mają Dot.: Rozszerzone pory - jeśli widzisz inaczej brzmiący temat, to znaczy że post został doklejony
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 18:25   #464
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Rozszerzone pory

Tak przeglądam te watki na temat rozszerzonych porów i przeglądam... ale nie widze nic na temat tego, co zrobic z nimi u pani po 40 Moja mama ma całą twarz w dziurkach rozszerzonych porów, cerę ma w sumie raczej suchą i mocno naczynkową. Najgorzej twarz wyglada po nałożeniu podkladu, którego musi używać ze względu na zaczerwienienia - w każdej dziurce zostaje troche podkładu, co sprawia niezbyt ładne wrażenie... czy macie pomysł, jakich powinna używać kosmetyków? Bo przecież nie polecę jej wszystkich tych ściągających, ale wysuszających i przeciwtrądzikowych I co z kosmetykami do makijazu? Może rzeczywiście mialoby sens zakupienie przez nią Pore Minimizer Instant Perfector Cliniqua i używanie go jako bazy pod podkład?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 18:55   #465
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rozszerzone pory

Moje sposoby na rozszerzone pory:
1.Maseczka z glinki zielonej-przemyc twarz ciepla woda(zeby sie pory otworzyly) nalozyc maseczke z glinki na 10-15 min-nastepnie zmyc zimna woda(nie lodowata) zeby pory zamknac.
2.5 tabletek aspiryny +1 lyzeczka jogurtu naturalnego-przemyc twarz ciepla woda naloyc maseczke po 15 min zmyc zimna woda delikatnie peelingujac twarz.
3. Peeling twarzy 1 w tygodniu.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 21:32   #466
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Ja przetestowałam ostatnio preparat Prof. Tołpy - torfowy, tj. maskę korygującą na bazie glinki bodajże zielonej (sprawdzę w poniedziałek) dla cery tłustej i mieszanej. Przeprowadziłam kurację 7-dniową w ramach szkolenia i efekty są b. zadowalające, a przetestowałam całe tony różnych mazideł. Pory widocznie się zmniejszyły, cera "uspokoiła" i nie świecę się.
DZiewczynom po 25 roku życia mogę z pełną odpowiedzialnością polecić również Krem Mat-B Dermiki na noc, który reguluje pracę gruczołów łojowych, czyli powoduje na dłuższą metę zmniejszenie produkcji sebum, a w rezultacie przy używaniu oczywiście masek zwężających pory bardzo widoczną poprawę stanu skóry.

Aspiryna rzeczywiście wysusza skórę, ale również niszczy jej płaszcz hydrolipidowy, co może doprowadzić do nadmiernego wysuszenia skóry, więc jeśli ktoś zdecyduje się na ten sposób musi pamiętać o odpowiednim nawilżaniu nawet maseczkami.
Poza tym aspiryna mająca w składzie kwas acetylosalicylowy może uczulać. Więc osoby z alergią na salicylany powinny z niej zrezygnować.

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Tak przeglądam te watki na temat rozszerzonych porów i przeglądam... ale nie widze nic na temat tego, co zrobic z nimi u pani po 40 Moja mama ma całą twarz w dziurkach rozszerzonych porów, cerę ma w sumie raczej suchą i mocno naczynkową. Najgorzej twarz wyglada po nałożeniu podkladu, którego musi używać ze względu na zaczerwienienia - w każdej dziurce zostaje troche podkładu, co sprawia niezbyt ładne wrażenie... czy macie pomysł, jakich powinna używać kosmetyków? Bo przecież nie polecę jej wszystkich tych ściągających, ale wysuszających i przeciwtrądzikowych I co z kosmetykami do makijazu? Może rzeczywiście mialoby sens zakupienie przez nią Pore Minimizer Instant Perfector Cliniqua i używanie go jako bazy pod podkład?

Napewno Twoja mama nie może używać żadnych kosmetyków typu Under Twenty, bo bazują na cynku i bardzo wysuszają skórę. Pisałam wcześniej o Dermice, która oferuje kremy normalizujące. Co do oczyszczania twarzy, to napewno nie może używać tradycyjnych pilingów - jeżeli już, to maski typu peel off lub pilingi enzymatyczne. Poza tym powinna używać dobrego kremu z filtrem, bo dla cery naczynkowej podstawą pielęgnacji jest ochrona.
Można byłoby pokusić się o glinkę czerwoną lub białą, ale tylko raz w tygodniu.
Pod fluid może Mama wypróbować bazę silikonową wygładzającą np. firmy Paul Saganne lun Dax, która powoduje, że skóra wydaje się być aksamitna, a rozszerzone pory mniej widoczne po nałożeniu fluidu.
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...

Edytowane przez sharlottek
Czas edycji: 2008-10-18 o 17:10 Powód: post pod postem
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 19:29   #467
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Rozszerzone pory

ja stosuję maseczkę Lirene z zielonej glizni. Stosuję ja na policzki, nos, brodę, czyli tam, gdzie mam problemy z cerą. Pory ładnie się zwężają, na dodatek troche 'wysysa' wągry
cena maseczki to 14 zł, ale starcza na bardzo długo. Stosuję ją razem z moją siostrą a ubyła chyba 1/10 całego opakowania
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 12:48   #468
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Rozszerzone pory

Dzieczyny, mam przepis na pewien ziołowy tonik na rozszerzone pory, ponoć już po tygodniu przynosi nadzwyczajne efekty.Jak jesteście zaineresowane, to Wan skrobnę po wieczór przepis
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 13:05   #469
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Rozszerzone pory

Zainteresowane
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-09, 13:26   #470
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Rozszerzone pory

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Zainteresowane
i to jak bardzo !!
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 16:33   #471
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Rozszerzone pory

Podaję przepis, znalazłam go w książce "Bądź piękna" Barbary Hołub
Wczoraj zrobiłam, na razie tylko 3 razy stosowałam
Przygotuj mieszankę z ziół:melisy,szałwii, kory wierzbowej, kłącza pięciornika. Odmierz 2 czubate łyżki mieszanki i zalej szklanką zimnej wody. Doprowadź do wrzenia i odstaw na kilka godzin. Po ostudzeniu odcedź bardzo dokładnie( ja przez gęste siko) wyciskając każdą kroplę naparu. Dodaj szczyptę ałunu. Wacikiem, nawilżonym ziołową wodą natrzepuj miejsca z rozszerzonymi porami kilka razy dziennie.
Zioła kupiłam w zielarskim, mają być takie "sypane", nie ekspresowe. W aptece raczej nie ma, dlatego lepiej od razu iść do zielarskiego.Za 4 paczki dałam 6,70 zł, zużywa się tego mało, więc koszt takiego toniku to może 1 zł, albo i nie
Ałun ( w postaci sztyftu) w drogerii albo w aptece, kosztuje ok. 5 zł
Starłam odrobinę na tarce i rozmiażdżyłam nożem na proszek, dodałam do odstanego już toniku ziołowego i gotowe. Za tydzień zdam relację co do skuteczności.Najlepiej by było w ogóle w tym czasie nie paćkac twarzy podkładem, pudrem itd. No chyba, że nie wyobrażamy sobie wyjsćia z domu "nago", to po przyjściiu z pracy, szkoły, umyc twarz i smarowac tonikiem, a rano przed kremem i podkładem. Powiem Wam, że od paru dni nie kładę podładu, tylko krem tonujący Ziaji Nuno, na to odrobina pudru w kamieniu nałożona pędzlem i moja gęba duużo lepiej wygląda, tym bardziej, że podkład lubi włazić w pory, co nie wygląda dobrze
Jak macie jakieś pytania to walcie jak w dym
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 08:20   #472
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Rozszerzone pory

ciekawe czy będzie kolejny wizażowy hit
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 09:39   #473
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Rozszerzone pory

Fajnie by było, gdyby okazało się skuteczne, nie szkodzi spróbać.Pozdrawiam
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 13:31   #474
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: Rozszerzone pory

też jestem ciekawa tego cuda
tez mam problem z porami.. probowałam kuracji kwasami prawie rok temu, ale zaczęłam chyba zbyt silnie, bo Lysanelem Active, spanikowałam, gdy zobaczyłam, że skóra robi się badziej wrażliwa, może to naczynka.. odkad zaczelam mieć problemy z cerą, skóra bardzo łatwo ulega zaczerwienieniu, mam wrażenie, że szczególnie nos jest czerwony. U mnie zaskórniki i rozszerzone pory są na całej twarzy, ale przypuszczam, że to dziedziczne, mama ma do tej pory rozszerzone pory, ale takich czarnych zaskórników jak ja nie ma. Brat pawie też już nie ma nic na twarzy..tylko ja ;(
Znacie może jakiś krem, który na dzień uspokoi cerę? (mam raczej tłustą) - chodzi mi o te zaczerwienienia.
Chyba zacznę kurację od maseczek oczyszczających Garniera i zwężającej Lirene.
Pod podłkad (chociaż nie każdy) dobrze jest nałożyć bazę wygładzającą, np. Dax Cosmetics - pory są wtedy mniej widoczne. Jeszcze jedno co zauważyłam - kiedy szybko nałożę podkład w jednym kierunku pory nie są tak bardzo podkreślone, a gdy przypudruję twarz skrobią, nie mam tylu zaskórników-tzn. tak szybko nie rosną bo skóra mniej się przetłuszcza. Teraz stosuję żel do mycia Normaderm, pani w aptece powiedziała mi, że dużo klientek go kupuje, że jest skuteczny.. jestem ciekawa czy jakiś efekt będzie.. Krem na dzień i na noc z tej samej serii niezbyt na mnie działały. Garnier czy Pure Zone też niestety nie.
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 18:44   #475
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Rozszerzone pory

i ja rowniez przylaczam sie do walki z tymi porami... zapelniaja sie, chodze do kosmetyczki albo sama oczyszczam a one i tak swoje... podklad wlazi, krem tak samo... i bledne kolo... a gdyby ich nie bylo to bym przeciez nie musiala uzywac tych pudrow itp... eh...
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 06:30   #476
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: Rozszerzone pory

zgadzam się z Tobą. u mnie jest takie błędne koło, oczyszczona twarz ma dosyć nierówną powiezchnię i jest zaczerwieniona, więc konieczny podkład, ale on nie ukryje nierównej powierzchni skóry, niestety ;/
a u mnie powierzchnia sie wyrownuje, gdy pory się zanieczyszczą, ale wtedy podkład jest konieczny bo widać zaskórniki i dążenie do ładnej cery bierze w łeb. muszę się jutro zaopatrzyć w pare maseczek ściągających, glinkopodobnych. Na kwasy jeszcze za wcześnie,a naczynka mam chyba przewrażliwione. Chociaż nie mam ochoty codziennie maziać się tłustymi filtrami 50+
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 09:40   #477
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Rozszerzone pory

Cytat:
Napisane przez malutka86 Pokaż wiadomość
zgadzam się z Tobą. u mnie jest takie błędne koło, oczyszczona twarz ma dosyć nierówną powiezchnię i jest zaczerwieniona, więc konieczny podkład, ale on nie ukryje nierównej powierzchni skóry, niestety ;/
a u mnie powierzchnia sie wyrownuje, gdy pory się zanieczyszczą, ale wtedy podkład jest konieczny bo widać zaskórniki i dążenie do ładnej cery bierze w łeb. muszę się jutro zaopatrzyć w pare maseczek ściągających, glinkopodobnych. Na kwasy jeszcze za wcześnie,a naczynka mam chyba przewrażliwione. Chociaż nie mam ochoty codziennie maziać się tłustymi filtrami 50+
no wlasnie... tez musze isc po maseczki... i kwasow tez nie chce z tego samego powodu co TY
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 18:31   #478
bebaby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 26
Dot.: Rozszerzone pory

Słuchajcie kochana! Polecacie glinkę i maseczkę aspirynową i glinkę argiletz. Cy można te dwie połączyć, tzn. wkruszyć aspirynę do glinki?
bebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 22:29   #479
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Rozszerzone pory

Nie mam juz siły na moją cere stosowałam juz dwókrotnie Effaclar K wraz z tonikiem, obecnie to juz 3 miesiać i niestety jedynym rezultatem jest to ze nie pojawiaja mi sie zadne ropne wykwinty natomiast pory jak były rozszerzone tak sa nadal i skóra jak sie błyszczała tak sie błyszczy stosuje regularne maseczki sciagające z glinką ale jak wiadomo efekt jest chwilowy potem wszystko powraca wiem ze mam juz taką skóre bo od zawsze mam te "cudowne" czarne kropki na nosie, brodzie i policzkach Wiem takze ze sa dziewczyny ktore mają je duzo większe, ale moje takze sa widoczne i juz w zaden sposób nie umiem sobie z nimi radzić gdyby tylko był jakis sposób na ich całkowite ( lub nawet czesciowe ) zamknięcie to chyba gotowa bym była zapłacic każdą cene nie uzywam podkładów bo cera wtedy blyszczy sie jeszcze bardziej i pory sa podkreslone brak mi juz sił i naprawde jestesm zrozpaczona nie zbyt chce isc do dermatologa bo doskonale wiem jak obecnie jest, dermatolodzy chca zarobic jak kazdy i choc doskonale wiedza ze pewne problemy sa nie do rozwiązania nadal naciagają kobiety na kolejne wizyty i zasilają konta koncernów faramceutycznych przez ktore sa przekupywani aby przepisywac określone srodki i leki nie weim czy to pytanie juz bylo a jesli tak to sory za ponawianie ale moze ktoras z was choć słyszała o czyms ( obojetnie jaki tego koszt ) co byloby w stanie zamknąc na stałe pory?Nie chodzi mi o oczyszczanie, pielęgnowanie itd bo to robie od zawsze i rezultaty sa znikome
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 20:45   #480
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Rozszerzone pory

walka z rozszerzonymi porami
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-20 12:25:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:53.