Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!! - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-07, 18:38   #571
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Cytat:
Napisane przez MeredithGrey Pokaż wiadomość


Scrabble- co tam, ze tylko 7,5cm cm zostalo, masz za to bardzo zadbane i gladkie wlosy

Z ta akcja, to widzialam wlasnie na fejsie.. Ja sie nie musze jednak mobilizowac bo czytam nalogowo, i to obok internetu Juz w tym roku przeczytalam jedna czesc kryminalow o Hamishu Macbecie, 'Zemsta ubiera sie u Prady', a teraz jestem w polowie 'mam lozko z racuchow'. Mam juz tez cala sterte w kolejce 'do ferii' i 'na ferie'

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Ps. A wlosowo to poza szamponem i odzywka Yves rocher, robie ocet jablkowy pol na pol z woda, pol godziny przed myciem wieczorem , wydaje mi sie ze mi sluzy wlosy blyszcza, a Skalp jakby czystszy. I lupiezu mniej.
Idę nałożyć olejek!
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 18:55   #572
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
agg to gdzie to zdjęcie ? Pokaż się wreszcie
Ja też muszę obcykać robienie fotek samej sobie, bo TŻ nie czai o co mi chodzi. Za każdym razem robi je z innej perspektywy albo z boku albo pod dziwnym kątem . Chyba nakleję na podłogę jakąś taśmę żeby mu wyznaczyć gdzie ma stać

Tak sobie myślę, że ten Hollywood Beauty Castor Oil nadał by się idealnie do zabezpieczania włosów w tych temperaturach ale jak pomyślę, że znowu nie będę go mogła zmyć to mi się odechciewa. W ogóle nudzi mi się, nie mam co wcierać a raczej nie widzę sensu. Jak żyć?
Siedzę w skarpetkach złuszczających, zajęłam się chociaż stopami.
nie ma czym się chwalić na zdjeciu z lampą dopiero widać, że mi ogon do obcięcia wisi, bez lampy tego nie widać więc trzymam się tego, że w ciągu dnia też tego nie widać, bo przecież lampa nie błyska
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 21:17   #573
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Pochwalę się chociaż jakie mam obecnie włosy niestety porównania nie mam, bo mi się program wysypał i nie chce mi się kombinować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3158.jpg (68,7 KB, 30 załadowań)
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 21:17   #574
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Po raz pierwszy w zyciu pofarbowala brwi brazem Delii, chyba troche przetrzymalam, bo wyszly czarne i czuje sie jak clown... ale maz sie nie skapnal, wiec chyba nie jest tak zle
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 05:48   #575
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
Pochwalę się chociaż jakie mam obecnie włosy niestety porównania nie mam, bo mi się program wysypał i nie chce mi się kombinować
W końcu tu Cię widzę jedna z największych spamiar a zaniwdbala wątek ala:

Niestety nie widzę zdjęcia
Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Po raz pierwszy w zyciu pofarbowala brwi brazem Delii, chyba troche przetrzymalam, bo wyszly czarne i czuje sie jak clown... ale maz sie nie skapnal, wiec chyba nie jest tak zle
Ja to straciłam cierpliwość do henny. Jak maluje włosy to i brwi na chwile machinę ale co z tego jak i tak mam jasny blond brwi... nic mi nie daje farbowanie brwi jak żyć


Melduje się ze wczoraj kupiłam GP z papryczka i zaczęłam olejowanie skalpu co by natluscic to co wysuszone na głowie! Włosom skapnelo oczywiście. Widzę że po ponad 2 miesiącach przerwy w olejowaniu straciły w koncydcji - końcówki, są do sciecia. Nie umiem wyrobić sobie nawyku nakładania serum na końcówki i mi się kruusza
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 08:33   #576
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Agnieszka witaj spowrotem

Agg pokazuj włosy, ale już!

Stokrotka a jakbyś spróbowała octu jabłkowego? Tylko nie możesz mieć żadnych ran na głowie, bo by szczypało

Nie ogarniam wątku

Kupiłam wczoraj oliwkę z BD w Rossku bo była na promocji, żeby kłaki dostały coś innego niż olej kokosowy Ale ten szampon z Organixa nie nadaje się do zmywania olejów - niby włosy umyte, ale jakieś takie ciężkie. Przyszły mi wczoraj Creaclip i obcięłam sobie tym mniejszym grzywkę - super jest Już się nie mogę doczekać, aż będę mogła obcinać nimi całe włosy! Chciałabym też kupić jakąś nową wcierkę, bo kończę drugą buteleczkę Provitu, więc czas na zmianę, tylko nie wiem jaką Może tą z Anny?

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Dziewczyny wcierkę brzozową, pokrzywową czy skrzypową wybrac?

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

"Olejek kamforowy możemy również stosować na skórę głowy, ponieważ wykazuje działanie przeciwłupieżowe jaki i również pobudzające wzrost włosów.

Jeśli chcecie pozbyć się łupieżu, parę kropel oleju możecie wetrzeć solo w skórę głowy, jednak lepiej sprawdzi się podgrzany jako wzbogacenie do 3 łyżeczek oleju kokosowego .

Jeśli jednak zależy Wam na poprawie wzrostu włosów lub zapobieganiu ich wypadania, możecie użyć oleju kamforowego wymieszanego wraz z mleczkiem kokosowym i jogurtem. Taka maseczkę należy nałożyć na skórę głowy na około godzinę przed myciem."


Pobolewa mnie ucho i pamiętam, że mama na ból ucha stosowała u mnie olejek kamforowy - zawsze pomagał, ale wolałam sprawdzić i okazało się że ma też inne zastosowanie Co myślicie?
__________________






Edytowane przez MassieDran
Czas edycji: 2015-01-08 o 08:35
MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 08:58   #577
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Ja bym wziela pokrzywowa wcierke Mass
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-08, 09:09   #578
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Massi jak Anny to pokrzywowa albo brzozowa, przy skrzypowej nic nie zauwazylam

jade zaraz zaklepac date slubu
a potem Bhringraj na wlosy, stesknilam sie za nim

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 09:18   #579
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Massi jak Anny to pokrzywowa albo brzozowa, przy skrzypowej nic nie zauwazylam

jade zaraz zaklepac date slubu
a potem Bhringraj na wlosy, stesknilam sie za nim

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nie musisz ze swoim jechać ? ja jak brałam ślub ponad rok temu to wymagana była obecność pary i dowodów przy klepnięciu terminu

no chyba że w kościele inaczej



Massi ja jestem za brzozówką zawsze i wszędzie


a ja myję co drugi dzień głowę Hairbell, nie używam przez miesiąc żadnej wcierki , tylko peeling , szampon i maska + olejek z orientany . Nic co przyśpiesza , chcę zobaczyć co daje i czy daje coś ten szampon i odżywka
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 09:22   #580
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Moee, w sumie to powinnam napisac jedziemy cywilny tylko i jest potrzebny Tz, dlatego ciesze sie, ze sie udalo ogarnac z odpisem i zalatwimy to juz dzis
Ciekawa jestem tego cuda ciagle mi na facebooku reklamuja, ale u Ciebie to bedziemy musialy brac poprawke haha, bo Ty masz ladny przyrost zwykle.
Ja chyba placente zamowie
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 09:29   #581
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Moee, w sumie to powinnam napisac jedziemy cywilny tylko i jest potrzebny Tz, dlatego ciesze sie, ze sie udalo ogarnac z odpisem i zalatwimy to juz dzis
Ciekawa jestem tego cuda ciagle mi na facebooku reklamuja, ale u Ciebie to bedziemy musialy brac poprawke haha, bo Ty masz ladny przyrost zwykle.
Ja chyba placente zamowie

o to ja nie widziałam reklamy nie mam fejsa- szukałam sobie coś na porost i przez google znalazłam kilka blogów dziewczyn które używały ze zdjęciami porównawczymi , miedzy innymi jedna dziewczyna co pisała u nas na wątku wcześniej w którejś części
a kupiłam spróbuję co to , jak to ja lubię do włosów inności
Włosy to mam szczotę po umyciu tym szamponem i odżywką ( muszę na końce dokładać maskę swoja bo inaczej bym nie rozczesała) za to połysk bardzo fajny i w dotyku miłe jak zawsze.

Specjalnie przed użyciem zafarbowałam świeżo , żeby widzieć odrost ( pewnie za dwa tygodnie będę farbować bo nie wytrzymam z siwymi , a szkoda bo chciałabym zobaczyć po miesiącu jak odrost by wyglądał - musiałabym się chyba zamknąć w domu przed ludzmi i schować lusterka )

trzymam kciuki żeby termin był ten co chcecie wolny
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2015-01-08 o 09:43
moee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-08, 09:31   #582
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Przez pracę w ogóle czasu nie mam, jednego wątku nie ogarniam a gdzie 2, a gdzie jeszcze sesja
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 09:34   #583
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość

"Olejek kamforowy możemy również stosować na skórę głowy, ponieważ wykazuje działanie przeciwłupieżowe jaki i również pobudzające wzrost włosów.

Jeśli chcecie pozbyć się łupieżu, parę kropel oleju możecie wetrzeć solo w skórę głowy, jednak lepiej sprawdzi się podgrzany jako wzbogacenie do 3 łyżeczek oleju kokosowego .

Jeśli jednak zależy Wam na poprawie wzrostu włosów lub zapobieganiu ich wypadania, możecie użyć oleju kamforowego wymieszanego wraz z mleczkiem kokosowym i jogurtem. Taka maseczkę należy nałożyć na skórę głowy na około godzinę przed myciem."


Pobolewa mnie ucho i pamiętam, że mama na ból ucha stosowała u mnie olejek kamforowy - zawsze pomagał, ale wolałam sprawdzić i okazało się że ma też inne zastosowanie Co myślicie?
U mnie w domu olejek kamforowy zawsze byl pod reka - na stluczenia, i przy przeziebieniach, miejscowo na skore jako srodek rozgrzewajacy. Moze zadzialac.
Ostatnio zrobilam sobie przerwe od przyspieszaczy, teraz mysle wrocic do pokrzywy. Czekam na paczke od mamy, jak tylko dojdzie dorwe sie do specyfikow Farmony Radical Med i bede wcierac.
Wypadanie ostatnio przyhamowalo, wlosow leci nieco mniec - apogeum przypadlo na grudzien. Powoli sie normuje. Wczoraj kladlam henne. Wlosy jeszcze musza sporo podrosnac zeby sie lepiej krecic.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Falki 3.jpg (20,9 KB, 16 załadowań)
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 10:00   #584
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Dziewczyny śpieszyłam się z zamówieniem i zamówiłam skrzypową, dopiero teraz mogłam przeczytać Wasze opinie No nic, droga nie była (7zł) a i tak chcę wypróbować wszystkie, z opisu w sumie najbardziej mnie zachęciła, pokrzywową miałam, ale jeszcze przed zmianą składu (teraz maja alko, a kiedyś nie miały). Kupiłam też olejek kamforowy, będę dodawać go do BD i wcierać w skalp. I jeszcze pokrzywę sypaną - wracam do picia

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Moee ja jestem mega ciekawa tego szamponu na porost (odżywki niekoniecznie) Ciekawe czy się sprawdzi A pamiętasz jeszcze ten koński szampon? W jakim sklepie on był, pamiętasz?

W ogóle jak teraz opatentowałam sposób z octem jabłkowym w roli oczyszczacza skalpu to mam ochotę wrócić do łagodnych szamponów, co by po długości ich nie męczyć SLS. Widzę po tym z Organixa że włosie jest jednak lepsze po delikatnym myjadle, więc najwyższy czas się z nimi przeprosic
__________________






Edytowane przez MassieDran
Czas edycji: 2015-01-08 o 10:03
MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 10:27   #585
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość

[/COLOR]Moee ja jestem mega ciekawa tego szamponu na porost (odżywki niekoniecznie) Ciekawe czy się sprawdzi A pamiętasz jeszcze ten koński szampon? W jakim sklepie on był, pamiętasz?

W ogóle jak teraz opatentowałam sposób z octem jabłkowym w roli oczyszczacza skalpu to mam ochotę wrócić do łagodnych szamponów, co by po długości ich nie męczyć SLS. Widzę po tym z Organixa że włosie jest jednak lepsze po delikatnym myjadle, więc najwyższy czas się z nimi przeprosic

Mass ja go na lewandowej szafie kupowałam - nie ma już go jako dostępnego
http://lawendowaszafa24.pl/pl/p/Szam...ro-250-ml/1776

Sama jestem ciekawa jak to działa i czy działa , ja kupiłam w zestawie jako komplet , więc razem używam z odżywką . Pewnie jakbym widziała reklamę to by mnie zniechęciła i nie kupiłabym jak mam to już zużyję , powiem jedno strasznie wydajny jest i na pewno na więcej niż miesiąc starcza, tym bardziej że stosuje się go co 2,3 dni .
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2015-01-08 o 10:29
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 10:27   #586
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
nie ma czym się chwalić na zdjeciu z lampą dopiero widać, że mi ogon do obcięcia wisi, bez lampy tego nie widać więc trzymam się tego, że w ciągu dnia też tego nie widać, bo przecież lampa nie błyska
Możesz sobie nakleić na torebkę i po problemie
Pokaż ten ogon, nie bądź taka. Dawno Cię nie widzieliśmy .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zi33-zakaz-fotografowania.jpg (27,7 KB, 2 załadowań)
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 10:30   #587
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
Pochwalę się chociaż jakie mam obecnie włosy niestety porównania nie mam, bo mi się program wysypał i nie chce mi się kombinować
Allle długość Robi wrażenie. Pamiętam jak jeszcze w zeszłym roku wrzucałaś fotki, jakoś w lecie, różnica jest niesamowita!
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 10:32   #588
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Allle długość Robi wrażenie. Pamiętam jak jeszcze w zeszłym roku wrzucałaś fotki, jakoś w lecie, różnica jest niesamowita!
No spora różnica, mimo ze używam regularnie jedynie szampon i odżywkę to jednak coś dają nie tyle co jak olejowałam itp. Ale jednak
Jak zainstaluję na nowo program, to wrzucę porównanie... ostatnie chyba miałam w sierpniu
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 10:50   #589
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość



Melduje się ze wczoraj kupiłam GP z papryczka i zaczęłam olejowanie skalpu co by natluscic to co wysuszone na głowie! Włosom skapnelo oczywiście. Widzę że po ponad 2 miesiącach przerwy w olejowaniu straciły w koncydcji - końcówki, są do sciecia. Nie umiem wyrobić sobie nawyku nakładania serum na końcówki i mi się kruusza
Ja nakładam serum zaraz po odżywce b/s jeszcze na wilgotne włosy, w ten sposób o nim nie zapominam. Czasem też daję na noc kiedy wiem, że rano będę myła. Zawsze to jakieś zabezpieczenie no i denko jakoś schodzi

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Kupiłam wczoraj oliwkę z BD w Rossku bo była na promocji, żeby kłaki dostały coś innego niż olej kokosowy Ale ten szampon z Organixa nie nadaje się do zmywania olejów - niby włosy umyte, ale jakieś takie ciężkie. Przyszły mi wczoraj Creaclip i obcięłam sobie tym mniejszym grzywkę - super jest Już się nie mogę doczekać, aż będę mogła obcinać nimi całe włosy! Chciałabym też kupić jakąś nową wcierkę, bo kończę drugą buteleczkę Provitu, więc czas na zmianę, tylko nie wiem jaką Może tą z Anny?

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Dziewczyny wcierkę brzozową, pokrzywową czy skrzypową wybrac?

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

"Olejek kamforowy możemy również stosować na skórę głowy, ponieważ wykazuje działanie przeciwłupieżowe jaki i również pobudzające wzrost włosów.

Jeśli chcecie pozbyć się łupieżu, parę kropel oleju możecie wetrzeć solo w skórę głowy, jednak lepiej sprawdzi się podgrzany jako wzbogacenie do 3 łyżeczek oleju kokosowego .

Jeśli jednak zależy Wam na poprawie wzrostu włosów lub zapobieganiu ich wypadania, możecie użyć oleju kamforowego wymieszanego wraz z mleczkiem kokosowym i jogurtem. Taka maseczkę należy nałożyć na skórę głowy na około godzinę przed myciem."


Pobolewa mnie ucho i pamiętam, że mama na ból ucha stosowała u mnie olejek kamforowy - zawsze pomagał, ale wolałam sprawdzić i okazało się że ma też inne zastosowanie Co myślicie?
Od razu skojarzyła mi się maść końska na rozgrzanie Ja się boję ale jak któraś spróbuje to dajcie znać jak poszło
Massie Twój biały klip też jest taki szeroki? Ciekawe jak to wygląda w oryginalnych.

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
No spora różnica, mimo ze używam regularnie jedynie szampon i odżywkę to jednak coś dają nie tyle co jak olejowałam itp. Ale jednak
Jak zainstaluję na nowo program, to wrzucę porównanie... ostatnie chyba miałam w sierpniu
Tak mi się właśnie kojarzyło, że pisałam, że się opaliłaś
Wrzuć, wrzuć, takie porównania są bardzo motywujące .
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-08, 10:59   #590
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Ja nakładam serum zaraz po odżywce b/s jeszcze na wilgotne włosy, w ten sposób o nim nie zapominam. Czasem też daję na noc kiedy wiem, że rano będę myła. Zawsze to jakieś zabezpieczenie no i denko jakoś schodzi

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------



Od razu skojarzyła mi się maść końska na rozgrzanie Ja się boję ale jak któraś spróbuje to dajcie znać jak poszło
Massie Twój biały klip też jest taki szeroki? Ciekawe jak to wygląda w oryginalnych.

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------


Tak mi się właśnie kojarzyło, że pisałam, że się opaliłaś
Wrzuć, wrzuć, takie porównania są bardzo motywujące .
Mam nadzieję ze i mnie jakoś zmotywują
miałabym tyle cm ile "potrzebuję" i była bym w niebie później jeszcze dorosną i będzie super
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 13:55   #591
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Massie Twój biały klip też jest taki szeroki? Ciekawe jak to wygląda w oryginalnych.
Wydaje mi się że taki jak na filmikach ktore oglądałam o Creaclip Dość szeroki, no ale ma slużyć do obcinania całych włosów wiec wydaje mi sie ze jest ok
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 14:23   #592
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że taki jak na filmikach ktore oglądałam o Creaclip Dość szeroki, no ale ma slużyć do obcinania całych włosów wiec wydaje mi sie ze jest ok
Ciekawi mnie czy te zawiasy nie są szerzej rozstawione. Mamie długość muszę obcinać na białym właśnie ale sobie czy siostrze spokojnie poradził by ten niebieski. Pewnie do obcinania z przodu na kształt V biały będzie niezbędny ale długa droga zanim się o tym przekonam
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 20:10   #593
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Nie mam takiego porównania jak zawsze, ale wstawiam zdjęcie z września oraz ze stycznia
pierwsze - styczeń,
drugie - wrzesień
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7.01.2015.jpg (68,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15.09.2014.jpg (91,9 KB, 14 załadowań)
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 20:16   #594
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Ukręciłam sobie ziołowo-kawowo- mumiową wcierkę na spirytusie

Wszystkich ziół po 2 duże łyżki: bylicy, kłącza tataraku, pokrzywy, skrzypu, rozmarynu. Zalałam 3,5 szklankami wody i gotowałam, dodałam 2 łyżki kawy i gotowałam dalej, łącznie z 45-50 minut. Potem dodałam alantoiny i witaminy B3 na oko, 1/2 kostki Mumio i konserwantu FEOG. Potem stwierdziłam, że bez spirytu się nie obejdzie i do 300 ml gotowej wcierki wlałam 100 ml spirytusu. Nie wiem kiedy ja zużyję 400 ml wcierki, chyba obdaruję TŻta
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 20:25   #595
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Scrabble - ostro

Ja za to kliknęłam jagodowego Kallosa , któraś tu pisała o nim , więc jak przeczytałam jagodowy to -> ja chcę jedzie mi do paczkomatu już , więc jutro może będzie , się doczekać nie mogę☠
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 20:34   #596
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Wrzucam marne zdjęcie - oczywiście bez lampy

dobrze, że nie widać jakie mam już plamy od wypłukiwania się farby
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 06.01.2015r..jpg (62,3 KB, 24 załadowań)
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 00:43   #597
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
Scrabble - ostro

Ja za to kliknęłam jagodowego Kallosa , któraś tu pisała o nim , więc jak przeczytałam jagodowy to -> ja chcę jedzie mi do paczkomatu już , więc jutro może będzie , się doczekać nie mogę☠
Moje już są w drodze do mnie, ale dopiero w poniedziałek je przytulę

Byłam dzisiaj u swojej fryzjerki, była szczerze zdziwiona, że można aż tak bardzo spieprzyć cięcie. Włosy mam teraz trochę za ramiona, ale przynajmniej proste, nie wyglądają, jakby ogrodnik się na mnie zemścił
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 05:54   #598
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Coraz bardziej lubię odżywkę pharmaceris stimulimum h. Massie chwaliła sobie swego czasu szampon. Ciekawe, jakby seria się sprwadziła, szkoda tylko, że to taki drogi interes
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 06:58   #599
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Coraz bardziej lubię odżywkę pharmaceris stimulimum h. Massie chwaliła sobie swego czasu szampon. Ciekawe, jakby seria się sprwadziła, szkoda tylko, że to taki drogi interes
Ale szampon jest wydajny

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:53 ----------

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie czy te zawiasy nie są szerzej rozstawione. Mamie długość muszę obcinać na białym właśnie ale sobie czy siostrze spokojnie poradził by ten niebieski. Pewnie do obcinania z przodu na kształt V biały będzie niezbędny ale długa droga zanim się o tym przekonam
To ja bym chyba nie dała rady obciąć całych włosów tym niebieskim bo jak wcisnęłam tam grzywkę to dobrze mi ją "trzymało", ale zanim sprawdzę użyteczność tego bialego to lata świetlne miną

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

A ja powiem Wam że z mycia na mycie coraz bardziej jestem zadowolona z tego szamponu z Organixa, nie używam odżywki, a włosy coraz fajniejsze

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Mam pod nosem FaleLokiKoki - wiecie może czy mają tam treski?
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 07:11   #600
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki
 
Avatar Amicitia_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dom czerni i bieli
Wiadomości: 1 153
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

A ja dostałam łupiezu. Winię szampon z avonu ;/ odstawię go na razie, tylko nie wiem co zamiast, alverde bo ma najprostszy skład z moich szamponów czy może yves rocher bez SLS(ten mam otwarty). Zrobić peeling?
__________________
zapraszam na insta https://instagram.com/cudownie.jest/
Amicitia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-09 20:47:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.