Którego faceta byście wybrały? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-16, 21:01   #181
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
Juz od jakiegos czasu mnie to zastanawia, a ten durny watek jest idealny, by o to zapytac. Czemu Ty ciagle przewracasz oczami?
to ktos go jeszcze nie dodal do ignorów?
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 21:03   #182
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość

Nie uważam że kobiety lecą na pieniądze o czym już wspomniałem. Uważam że lecą na atrakcyjność czy to fizyczną czy umysłową.
Po prostu chciałem się dowiedzieć co jest bardziej wartościowe. Swoją teorię mam, ale popytać anonimowo nie zaszkodzi.
Uprzedzając osądzenie mnie, moja teorie nie uwłacza kobietom.



Mam ciekawską naturę. Można wiedzieć czym się zajmowałaś?



Wątek naiwny, przyznaję. Tak czy siak ze wszystkiego można uszczknąć rozeznania o świecie.
No wow, niesamowity wniosek, długo nad tym myślałeś? A co, mają lecieć na kogoś, kto jest nieatrakcyjny? Z tego co wiem, to każda istota, łącznie z całym królestwem zwierząt, leci na partnera który jest dla niej atrakcyjny. Ciężko sobie wyobrazić, żeby ktoś się kierował przy wyborze partnera myśleniem 'ooo, ten to dopiero jest obrzydliwy, chyba muszę się nim zainteresować' xd

I nie, nie można. Nie o tym jest wątek.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 21:05   #183
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
to ktos go jeszcze nie dodal do ignorów?
Ups, sorki
Nie dodalam. Mnie nigdy nie zaczepia, jego postow nie czytam. Zawsze tylko taminka rolleyes w kazdym poscie mi sie rzuca w oczy.
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 21:05   #184
FacetZ
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 302
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
[COLOR="Silver"]A tak poważnie, wracając do tematu: Facecie, jak widzisz zdania są podzielone. Poza tym, że się pośmiałyśmy, wychodzi na to, że kobiety są różne. Niech to będzie dla Ciebie najważniejszy wniosek z tego wątku
To że ludzie są różni to ja wiem. Po prostu chciałem się dowiedzieć jaka jest większość. Myślę że już wiem, ale nowe odpowiedzi chętnie jeszcze przyjmę.

Edytowane przez FacetZ
Czas edycji: 2016-03-16 o 21:09
FacetZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 21:06   #185
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość
Co wy z tymi butami to ja nie wiem. Z tego co obserwuję kobiety lubią często kupować buty. Często mnożone przez 900zł to nie jest mało
No to Ciebie nie stać, a kobiety tak?
Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość
Mam ciekawską naturę. Można wiedzieć czym się zajmowałaś?
Nie. Ciebie dziwi, że można tyle zarabiać. I to kobieta
Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość
Wątek naiwny, przyznaję. Tak czy siak ze wszystkiego można uszczknąć rozeznania o świecie.
Nom. Np. ze zmyślonej opowiastki o Twoim znajomym, na której budujesz swoją wiedzę o świecie.
Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Tak
jak ktoś chce mi kupić buty to zapraszam na priv
No to wypadałoby, żeby FacetBez kupił. Tylko nie za drogie, żeby Ci się w nie poprzewracało
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 21:08   #186
FacetZ
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 302
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
No wow, niesamowity wniosek, długo nad tym myślałeś? A co, mają lecieć na kogoś, kto jest nieatrakcyjny? Z tego co wiem, to każda istota, łącznie z całym królestwem zwierząt, leci na partnera który jest dla niej atrakcyjny. Ciężko sobie wyobrazić, żeby ktoś się kierował przy wyborze partnera myśleniem 'ooo, ten to dopiero jest obrzydliwy, chyba muszę się nim zainteresować' xd

I nie, nie można. Nie o tym jest wątek.
Chyba nie przeczytałaś do końca moich poprzednich wpisów.
Atrakcjność = wygląd oraz zaradność

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-03-18 o 00:07 Powód: Przywrócenie usuniętego posta.
FacetZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 21:11   #187
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość
PS: Wy mi dałyście trochę wiedzy to ja nie pozostanę dłużny. Mianowicie proszę nauczcie się czytać ze zrozumieniem.
Nie ma na to szans. Dużo fajniej jest wycinać zdania z kontekstu i uprawiać heheszkyzm.

Kilka błędów miałeś w założeniach (jak np. to że każda kobieta co miesiąc kupuje buty) to i pożywkę dałeś do rozwalenia wątku.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-16, 21:13   #188
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość
.
trolluś się skompromitował, już się zaczyna usuwanie postów
Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Nie ma na to szans. Dużo fajniej jest wycinać zdania z kontekstu i uprawiać heheszkyzm.

Kilka błędów miałeś w założeniach (jak np. to że każda kobieta co miesiąc kupuje buty) to i pożywkę dałeś do rozwalenia wątku.
ale on już usunął to zdanie, widocznie uznał, że dobrze zrozumiałyśmy, tylko on się zbłaźnił
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 21:18   #189
FacetZ
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 302
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
trolluś się skompromitował, już się zaczyna usuwanie postów
ale on już usunął to zdanie, widocznie uznał, że dobrze zrozumiałyśmy, tylko on się zbłaźnił
Twój opis pod twoim nickiem czyta mi w myślach.

Mimo wszystko dzięki wszystkim za odpowiedzi.
FacetZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 21:23   #190
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość
Twój opis pod twoim nickiem czyta mi w myślach.
Naprawdę nic lepszego nie przyszło Ci do głowy?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 21:23   #191
FacetZ
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 302
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Naprawdę nic lepszego nie przyszło Ci do głowy?
Może i by przyszło, ale nie chce mi się wysilać.
FacetZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-16, 21:26   #192
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Bo mi się podoba ta emotka, jest taka neutralna Karola
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 21:30   #193
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość
Może i by przyszło, ale nie chce mi się wysilać.
nie wątpię
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 21:54   #194
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

jak dla mnie autor wątku nie rozumie podstawowej rzeczy, że każda kobieta jest inna i każda ma swój ideał i leci na co innego. poza tym, zależy, do czego jej ten facet służy- nr 1., ma kase to może jej coś kupić-buty po 900 zł to nie jest duży wydatek jeśli jest bogaty, to daje kobiecie kartę kredytową bez limitu, i tym ją rozpieszcza potem jak już sie obkupi, to można z takim zerwać lub rozpocząć romans z panem nr 2. jak ktoś dobrze to określił, co poużywam, to moje

a tak poważnie, to nie ma czegoś takiego jak stabilność finansowa i jeśli FacetZ nie może zrozumieć, że może całą kasę stracić w ciągu jednego krachu, to nie rozumie biznesu i jeśli myśli, że jedyne, co utrzyma przy nim kobietę, to pieniądze i jeśli bez nich kobieta by go nie chciała (a sądzę, że on sam jest nr1, któremu się wydaje, że jest bogaty i ma pretensje że kobieta chce sobie kupić buty za 900 zł, chłopie, drogie buty to od kilku tysięcy się zaczynają), to sam już ma odp, ile jest dla niej wart

poza tym, facet który nie ma kompleksu małego penisa, nie martwi się że kobieta go rzuci, bo mu spadnie stan konta. no i stwierdzeniem, że będzie wychowywać kobietę i jej nie rozpieszczać się pogrzebałeś w całości bo żadna kobieta nie będzie chciała, żeby ją ktoś wychowywał.
no i jeśli twoją pasją jest biznes i nic poza tym, to nie dziw się, że kobieta uciekła z kimś przystojnym i szalonym, po prostu wybrała człowieka, który ma ciekawy charakter i który ja traktuje jak królową, nawet mając te swoje 3000zł.
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 22:32   #195
FacetZ
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 302
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
a tak poważnie, to nie ma czegoś takiego jak stabilność finansowa i jeśli FacetZ nie może zrozumieć, że może całą kasę stracić w ciągu jednego krachu, to nie rozumie biznesu i jeśli myśli, że jedyne, co utrzyma przy nim kobietę, to pieniądze i jeśli bez nich kobieta by go nie chciała (a sądzę, że on sam jest nr1, któremu się wydaje, że jest bogaty i ma pretensje że kobieta chce sobie kupić buty za 900 zł, chłopie, drogie buty to od kilku tysięcy się zaczynają), to sam już ma odp, ile jest dla niej wart

poza tym, facet który nie ma kompleksu małego penisa, nie martwi się że kobieta go rzuci, bo mu spadnie stan konta. no i stwierdzeniem, że będzie wychowywać kobietę i jej nie rozpieszczać się pogrzebałeś w całości bo żadna kobieta nie będzie chciała, żeby ją ktoś wychowywał.
no i jeśli twoją pasją jest biznes i nic poza tym, to nie dziw się, że kobieta uciekła z kimś przystojnym i szalonym, po prostu wybrała człowieka, który ma ciekawy charakter i który ja traktuje jak królową, nawet mając te swoje 3000zł.
Majątek tracą pseudobiznesmeni uprawiający hazard giełdowy. Majątku nie straci osoba mająca inwestycje na giełdzie, w nieruchomościach i metalach szlachetnych. Nawet jeśli by nastąpił ogromny krach to jego majątek nie przekroczy granicy która wyznacza status życia jaki prowadzi. Przykładowo zarabia 100 tys msc, wydaje na życie 10 tys msc. Po krachu zaczyna zarabiać 80% mniej. Czy jego status życiowy się pogorszy?

Z tymi butami i "wychowywaniem" otrzymałem taką dawkę przekręcania moich wypowiedzi że aż głowa boli.

Nie jest on ani skąpy ani nie jest despotą. Zamiast bezsensownych szmatek woli kupić kobiecie wartościową biżuterię która jest także inwestycją dla tej kobiety.

Edytowane przez FacetZ
Czas edycji: 2016-03-16 o 22:37
FacetZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 22:54   #196
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

ruskie embargo ktoś wygrał w karty rozumiem, albo kupil na gieldzie
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 23:02   #197
201606291621
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 343
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

No widzisz, nie przyzwyczaiłeś jej do luksusów to uciekła z biedniejszym Trzeba było kupować jej buty za kilka tysięcy to tak by się przyzwyczaiła, że "nie byłaby w stanie zacząć żyć na niższym poziomie"
201606291621 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 23:26   #198
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość
Nie jest on ani skąpy ani nie jest despotą. Zamiast bezsensownych szmatek woli kupić kobiecie wartościową biżuterię która jest także inwestycją dla tej kobiety.
Jaką konkretnie i jak często?
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 00:04   #199
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość
Majątek tracą pseudobiznesmeni uprawiający hazard giełdowy. Majątku nie straci osoba mająca inwestycje na giełdzie, w nieruchomościach i metalach szlachetnych.
a inwestycje na giełdzie to nie jest hazard? najwyaźniej nie wiesz ,co mówisz, i nie inwestowałeś przed 2008, kiedy miał miejsce krach i wielu ludzi potraciło ogromne sumy i znacząco zmniejszył się im status finansowy a metale szlachetne - proszę bardzo, pierszy lepszy przykład - złoto kurs - w przeciągu 9 lat kurs zmienił się o 353% (lata 2002-2011), więc czemu ma się nie zmienić o -353%?

Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość
Nawet jeśli by nastąpił ogromny krach to jego majątek nie przekroczy granicy która wyznacza status życia jaki prowadzi. Przykładowo zarabia 100 tys msc, wydaje na życie 10 tys msc. Po krachu zaczyna zarabiać 80% mniej. Czy jego status życiowy się pogorszy?
można zarabiać 100 tysiecy i żyć luksusowo, jeśli miałabym żyć z kimś bogatym, kto mnie "rozpieszcza" i mogę co miesiąc jeździc na tydzień na Malediwy - to przecież tylko 7 tysięcy za tydzień - 7% zarobków, to zarabiając 10 tysięcy i wydając na urlop 7% czyli całe 700 zł, co daje może jedną noc w Sheratonie w Sopocie poa sezonem. i to nie jest spadek statusu życiowego?


Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość
Nie jest on ani skąpy ani nie jest despotą. Zamiast bezsensownych szmatek woli kupić kobiecie wartościową biżuterię która jest także inwestycją dla tej kobiety.
tak samo jak Maromavath, pytam, jaką biżuterię? Ty wiesz, ile kosztuje naszyjnik z 14k złota z Pandory? 15 tysięcy a zwykły naszyjnik z białego złota ze szmaragdem z Apartu 30 tysięcy (owszem można mieć i za tysiąc, ale po co mam mieć 0,06 karata diamentu jak mogę mieć prawie 2 karaty i czuć się jak Jennifer Lopez, bo mogę) do tego obowiązkowo kolczyki do kompletu za 20 tysięcy. wychodzi na to, że kupując kobiecie na urodziny i święta skromne komplety biżuterii byś musiał pracować 6,5 miesiąca nie wydając przy tym ani grosza

wg mnie jeśli uważasz, że kobieta ma przy Tobie zostać i być niewolnicą, bo masz pieniądze i wtedy możesz (cytuję) rozporządzać związkiem, to musisz jej udowodnić, że jest sens męczyć się z kimś, kto tę kasę ma-właśnie nawet za tą skromną biżuterię za 50 tysięcy i jej tej kasy nie żałuje. inaczej kobieta ucieknie z kims, kto ją pociąga i jej na nim naprawdę zależy, nawet jak tej kasy nie ma zbyt wiele, bo może zaoferować coś innego (sam sobie dopowiedz co). do tego uważam, że specjalnie przyszedłeś tutaj trollować na forum kobiecym albo wylewać swoje żale. ale to nie jest miejsce, w którym powiemy ci, jakie kobiety są złe lub dobre - bo każda potrafi być taka i taka, zależnie od sytuacji.
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-17, 00:41   #200
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość
Nie jest on ani skąpy ani nie jest despotą. Zamiast bezsensownych szmatek woli kupić kobiecie wartościową biżuterię która jest także inwestycją dla tej kobiety.
A co jeśli kobieta nie nosi biżuterii? Bo nie wiem na co ja mogłabym liczyć od takiego pana :P
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 05:44   #201
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Zarabia 100000 i nie kupi butów za 900 zł?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 07:19   #202
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Zarabia 100000 i nie kupi butów za 900 zł?
Bo status finansowy troll-autora jest taki, że stać go na buty za max 400 zł, więc te 900 to dla niego kosmos, abstrakcja i czysta fanaberia. Bardzo chciałby dyskutować z pozycji rozporządzacza związkowego, świetnego inwestora i trochę pocisnąć kobietom, że tylko facet może dojść do wielkiego bogactwa Tylko, że jego podejście do prezentów i używania pieniędzy niestety zdradza wszystko - bogaty człowiek nie szczypie się o 900 zł, bo to dla niego jak na waciki.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 09:12   #203
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość
To że facet mając wiedzę jak osiągnąć sukces finansowy i wie jak zarządzać ludźmi potrafi także utrzymać związek na wysokim poziomie.
Jak ma małego przyjaciela, to jednak nie bardzo. W końcu żonka napali się na mięśniaka z siłowni biednego ale z wielkim ...
Znam takiego biznesmena, co niby potrafi co piszesz, ale żona już trzecia także tego ... I wcale nie on zmienia, tylko jest zmieniany.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 10:11   #204
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość
Majątek tracą pseudobiznesmeni uprawiający hazard giełdowy. Majątku nie straci osoba mająca inwestycje na giełdzie, w nieruchomościach i metalach szlachetnych. Nawet jeśli by nastąpił ogromny krach to jego majątek nie przekroczy granicy która wyznacza status życia jaki prowadzi. Przykładowo zarabia 100 tys msc, wydaje na życie 10 tys msc. Po krachu zaczyna zarabiać 80% mniej. Czy jego status życiowy się pogorszy?
bzdury gadasz i widać, że ani o biznesie większym, niż mała firma, ani o majętności nie masz zielonego pojęcia.

Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość
Nie jest on ani skąpy ani nie jest despotą. Zamiast bezsensownych szmatek woli kupić kobiecie wartościową biżuterię która jest także inwestycją dla tej kobiety.
no i dalej, nie masz pojęcia o wyższych sferach. to, jakie się ma buty czy ubrania, jest bardzo ważne w spotkaniach z innymi biznesmenami, jest się po tym ocenianym. buty za 900zł to ledwo akceptowalne minimum, bo jak żonka takiego biznesmena przyjdzie na lunch czy cocktail party w butach zalando, a nie w/w szpilkach z czerwoną podeszwą, to ośmieszy siebie, i męża.
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Bo status finansowy troll-autora jest taki, że stać go na buty za max 400 zł, więc te 900 to dla niego kosmos, abstrakcja i czysta fanaberia. Bardzo chciałby dyskutować z pozycji rozporządzacza związkowego, świetnego inwestora i trochę pocisnąć kobietom, że tylko facet może dojść do wielkiego bogactwa Tylko, że jego podejście do prezentów i używania pieniędzy niestety zdradza wszystko - bogaty człowiek nie szczypie się o 900 zł, bo to dla niego jak na waciki.
autor-troll myślał, że jak zarabia te 10k to złapał pana boga za nogi i laski będą majtki przez głowę zdejmować
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 10:46   #205
cukierniczek
Raczkowanie
 
Avatar cukierniczek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 375
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
[...] 'ooo, ten to dopiero jest obrzydliwy, chyba muszę się nim zainteresować' xd


______
a w te święta powycinam ciasteczek przy uzyciu foremki do wykrajania ciastek

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-03-26 o 19:46 Powód: Link.
cukierniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 10:49   #206
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez cukierniczek Pokaż wiadomość
co jak co, autor dzięki swoim wnikliwym obserwacjom zna się na kobietach jak mało kto, a jakbyśmy przestały śmieszkować i wybrały kandydata, to by już w ogóle wiedział, jak działa świat

Edytowane przez stewardesa
Czas edycji: 2016-03-17 o 10:50
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 10:52   #207
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Ciekawe, który ze znanych nam wizazankow zrobił to konto. Każdy facet na tym forum to dla mnie jak czytanie w koło tego samego zdania.
(znikome wyjątki są)
Nic nowego.
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 10:57   #208
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

za lagodne jak na kreweta
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 12:37   #209
FacetZ
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 302
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Podsumowując. Dzięki za odpowiedzi. Zaspokoiłem swoją ciekawość.

Jeśli chodzi o mnie. Gdybym był kobietą wybrałbym faceta nr 1.
Z perspektywy faceta jeśli miałbym do wyboru:
1. Kobieta wygląd 6/10. Bardzo mądra.
2. Kobieta wygląd 10/10. Niezbyt mądra.
Wybrałbym nr 1.

PS: Pierwszy raz w życiu założyłem temat na babskim forum. Nigdy więcej nie popełnię tego błędu

Edytowane przez FacetZ
Czas edycji: 2016-03-17 o 12:42
FacetZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 12:42   #210
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość
Podsumowując. Dzięki za odpowiedzi. Zaspokoiłem swoją ciekawość.

Jeśli chodzi o mnie. Gdybym był kobietą wybrałbym faceta nr 1.
Z perspektywy faceta jeśli miałbym do wyboru:
1. Kobieta wygląd 6/10. Bardzo mądra.
2. Kobieta 10/10. Niezbyt mądra.
Wybrałbym nr 1.

PS: Pierwszy raz w życiu założyłem temat na babskim forum. Nigdy więcej nie popełnię tego błędu
Nie wybrałbyś. Tak działa świat.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-24 16:13:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.