konto studenckie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-04, 21:50   #31
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: konto studenckie

Polecam Invest bank,zdecydowanie odradzam PKO -w życiu takich cyrków nie widziałam,to co sie tam robi z ludźmi przekracza ludzkie pojęcie.
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-04, 22:04   #32
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: konto studenckie

ja posiadam konto w PKO oplata 2 zl miesiecznie, biling co miesiac przychodzi do domku. karta bankomatowa za darmo. nie narzekam
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 15:25   #33
solostaron
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1
Dot.: konto studenckie

Dziwi mnie szanowne forumowiczki (trafilem tutaj przez przypadek ) ze nie uznajecie mBanku, naprawde polecam, jestem zadowolonym klientem od 3 lat
solostaron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 16:00   #34
MarcinK
Rozeznanie
 
Avatar MarcinK
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 599
GG do MarcinK
Dot.: konto studenckie

no ja mam konto w mBanku i namowilem Gosie takze na ten bank
najbardziej podoba mi sie to,ze nie musze ogladac zadnej ****** ******
( jest jeden przypadek w moim "stacjonarnym" banku i niedlugo zamykam tam konto ) ktora siedzi w okienku i mowi mi co mam robic z moimi pieniedzmi
MarcinK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 17:31   #35
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: konto studenckie

Cytat:
Napisane przez MarcinK
no ja mam konto w mBanku i namowilem Gosie takze na ten bank
najbardziej podoba mi sie to,ze nie musze ogladac zadnej ****** ******
( jest jeden przypadek w moim "stacjonarnym" banku i niedlugo zamykam tam konto ) ktora siedzi w okienku i mowi mi co mam robic z moimi pieniedzmi

Tzn. co Ci mówi?

Ja mam od wczoraj Superkonto Student
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 17:47   #36
katushka
Raczkowanie
 
Avatar katushka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 473
GG do katushka Wyślij wiadomość przez MSN do katushka
Dot.: konto studenckie

Ja mam konto w PKO i pobieraja mi tylko 4 zl miesiecznie..
__________________
Kocham A.

14. 07. 2012
katushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 20:24   #37
MarcinK
Rozeznanie
 
Avatar MarcinK
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 599
GG do MarcinK
Dot.: konto studenckie

Cytat:
Napisane przez natii4
Tzn. co Ci mówi?
oo pan ma debet ... a kiedy to pan go splaci ??
a tu nie ma zadnych wplywow na te konto ...
to po co je pan zalozyl ... widze tylko same debety ...
bo wie pan konto jest od tego aby wplacac na nie pieniadze ...
i takie pier* ... sorki ale ta baba mnie wku delikatnie mowiac ...
dlatego jak splace ten debet moim jedynym kontem
bedzie eKonto w Mbanku. Nie bedzie takich bab ...
mLinki na infolinii sa bardzo mile ... a komputer swoj lubie
to przy okazji przelewu i sie do niego usmiechne ...
MarcinK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-06, 21:01   #38
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: konto studenckie

Ja założyłam w Millennium. Zapłaciłam tylko 20 złotych za kartę, którą należy odnawiać co 2 lata. Oprócz tego nie ma żadnych opłat za prowadzenie konta. W Krakowie bank ten ma dużo bankomatów Przy pobieraniu pieniędzy w innych bankomatach płacisz 5 zł. Podoba mi się to, że moge sprawdzić stan mojego konta przez internet i podkładka pod mysz, którą otrzymałam w prezencie też jest fajna
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 17:46   #39
Bleblee
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Bleblee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7
Question Dot.: konto studenckie

Polecam Inteligo - sama mam konto w Inteligo i jestem zadowolona, fakt, że trzeba mieć
powyżej 100 zł, aby nie płacić za prowadzenie konta, ale u mnie to nie
problem
Polecam
Tym bardziej, że jak widziałam promocja teraz, przez 6 miesięcy nie płaci się
opłat jeśli się założy teraz konto. Info:
polskiebanki.w.interia.pl/szczegolnie%20polecamy.ht ml
Bleblee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 19:05   #40
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: konto studenckie

Jak ja byłam studentką to miałam konto w WBK ale ile to lat temu było byłam zadowolona z ich usług, na studiach już pracowałam dużo, wpływała mi pensja i stypendium, mogłam sobie zrobić debecik itd. Potem sie obroniłam, poszłam do normalnej pracy, założyłam własną działalność i z rozpędu konto firmowe też załozyłam w WBK. Ale potem nagle zobaczyłam jak straszliwe sumy pobierają mi za wszystko - za prowadzenie, za przelewy, za karty... I założyłam sobie konta w mBanku - to było trzy lata temu. Najpierw firmowe - zachłysnęłam się jak przeczytałam, że przelewy do Zusu i US za darmo, brak opłat za prowadzenie konta. Wygodna, wszystkie przelewy przez internet - potem założyłam sobie jeszcze rachunek osobisty a potem oszczędnościowego eMaxa. Jestem bardzo zadowolona z banku. Chyba nigdy nie byłam aż tak zadowolona. Nie ma oplat za prowadzenie konta, przelewy są tanie, w razie problemów ludzie z mLinii wszystko szybciutko wyjaśniają. I ta wygoda! Przez interet opłacam wszystkie rachunki, począwszy od komórki, skończywszy na czynszu, mam stałe zlecenia na opłacanie netu czy skladki ubezpieczeniowej. Bomba Karty mam za darmo, za żadną nie płaciłam, co chwila pojawia się jakaś oferta i można zamówić określoną kartę bez opłat. Ja właśnie wczoraj dostałam ofertę z mBanku na kartę kredytową za darmo, z upezpieczeniem, za które nie będę musiała płacić. Bardzo mnie to kusi ale karta ma mieć duży limit a ja się takich boję

Niemniej jednak uważam iż mBank jest najprostszym i najbardziej przychylnym klientowi bankiem
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 15:44   #41
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: konto studenckie

konto studenckie założyłam w Kredyt Banku, opłata za prowadzenie 2 zł i dobrowolne ubezpieczenie pieniędzy pobranych z bankomatu drugie tyle. studia skończyłam, a konto zostało, bo wygodne - dostęp przez Internet przelewy przez Internet b. tanie. a od jakiegoś czasu można bezpłatnie wypłacać kasę nie tylko w sieci KB, ale i w sieci Euronetu. natomiast konto firmowe założyłam - jak Smoczyca - w mbanku - darmowe prowadzenie konta i takież przelewy do ZUSu i US. mam je od niedawna, więc dopiero się okaże, czy będę zadowolona.
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-19, 20:18   #42
neonek21
Raczkowanie
 
Avatar neonek21
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 84
GG do neonek21
Dot.: konto studenckie

Ja mam pekao sa 4 zl miesiecznie
Jezeli zaczynasz studia to wazne jest aby konto znajdowalo sie w poblizu, uczelni lub miejsca zamieszkania
neonek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 20:29   #43
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: konto studenckie

Właśnie dzisiaj kolega pracujący w BZWBK powiedział mi o promocji, która właśnie wchodzi. Wszystkie osoby do 30 roku życia moga sobie założyć konto. Uwaga jest ono całkowicie darmowe, aż do momentu ukończenia 30 lat przez osobę je posiadającą. Nie ma zadnych opłat, prowizji ani nic takiego. A jeśli ktoś ma konto studenckie w tym banku to zostanie ono automatycznie przekształcone w to właśnie kotno dla osób młodszych niż 30 letnie Promocja chyba fajna. Zwłaszcza dla osób, które pracują i do tej pory płaciły za prowadzenie konta, a mają mniej niż 30 lat.
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 13:35   #44
Pulpecja:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Pulpecja:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 727
Dot.: konto studenckie

Podbijam wątek bo mam małe pytanie.
Konto Student w ING banku założyłam, kartę mam i wszystko, ale ciekawi mnie jedna rzecz. Czy tam przyznaje sie debet automatycznie? Tzn. u mojej mamy w banku < get in bank> trzeba bylo pisac specialne podanie czy coś w tym stylu o jakąś kwotę debetu <np 400 zł> i to dopiero po 3 miesiącach użytkowania. No i dopiero wtedy można było wybierać sobie spokojnie ten debet.
Czy w ING Banku tez tak jest?

pozdrawiam
__________________
"W trudnej sytuacji życiowej nie masz lepszego sposobu na znalezienie ratunku, niż zwrócić się do Prawdziwego Mężczyzny w tonacji Zbolałego Kurczątka. "
Pulpecja:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 08:19   #45
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: konto studenckie

kurde dziewczyny przyznam szczerze,ze jak piszecie"oplata za prowadzenie konta TYLKO xx zl" podczas gdy konto mozna miec za free mnie zdumiewa

Pulpecjo-w moim Lukas e-konto podczas zakladania konta definiowalam ile debetu,jaka max transakcja kartą (na raz) itd, jak t jest w ING to nie wiem-warto sie udac do oddzialu albo zadzwonic na infolinie

niekoniecznie oferty dla studenta nalezy szukac pod nazwą"konto studenckie"-trzeba by przejsc przez oddzialy,zebrac ulotki,porownac oferte a nie sugerowac sie nazwa "studenckie" bo gdy slysze o jakis oplatach za prowadzenie konta to mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 09:18   #46
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: konto studenckie

Mam konto studenckie w Banku Slaskim. Mimo, ze nie jestem juz studentka [ i nie mieszkam w polsce ] konto jest nadal utrzymywane jako studenckie. Pobieraja mi tylko 2,5 za utrzymanie konta i 1,5 zl za karte, ktora moge placic za granica. W zasadzie mozna miec karte maestro, ale jesli sie chce to do konta moga dolozyc jeszcze Visa Electron. ja na to konto nigdy nie nazekalam i tym bardziej nie nazekam nadal, poniewaz jako, ze nie jest studentka, a nadal otrzymuje wplywy na to konto, oplaca mi sie je utrzymywac za te 4 zl.
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 14:22   #47
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: konto studenckie

Cytat:
Napisane przez aniielica Pokaż wiadomość
Właśnie dzisiaj kolega pracujący w BZWBK powiedział mi o promocji, która właśnie wchodzi. Wszystkie osoby do 30 roku życia moga sobie założyć konto. Uwaga jest ono całkowicie darmowe, aż do momentu ukończenia 30 lat przez osobę je posiadającą. Nie ma zadnych opłat, prowizji ani nic takiego. A jeśli ktoś ma konto studenckie w tym banku to zostanie ono automatycznie przekształcone w to właśnie kotno dla osób młodszych niż 30 letnie Promocja chyba fajna. Zwłaszcza dla osób, które pracują i do tej pory płaciły za prowadzenie konta, a mają mniej niż 30 lat.
Odkpuje watek
Jesli ktos sie orientuje to mam pytanko - czy w koncie o ktorym mowi Aniielica jest potrzeba comiesiecznych wplat na rachunek?
Jak ktos sie orientuje to bede wdzieczna
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 14:32   #48
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: konto studenckie

Cytat:
Napisane przez Gorzałka Pokaż wiadomość
Odkpuje watek
Jesli ktos sie orientuje to mam pytanko - czy w koncie o ktorym mowi Aniielica jest potrzeba comiesiecznych wplat na rachunek?
Jak ktos sie orientuje to bede wdzieczna
nie. moj TZ ma to konto i prawie nigdy nic na nim nie ma, bo korzysta z innego ale konto dalej jest
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 14:37   #49
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: konto studenckie

Ja także mam w BZWBK<30
i tak jak napisała lain nie trzeba miec comiesięcznych wpłat.
Na konto zdecydowałam się bo ciocia pracuje w tym banku więc nawet nie musiałam jeździć nigdzie. Tylko jednak uwaga, nie wiem czy coś się zmieniło od pory kiedy Aniilica pisała tego posta, ale ja płace za każdy przelew 50gr.
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-17, 14:49   #50
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: konto studenckie

Cytat:
Napisane przez ewelkaw Pokaż wiadomość
Ja także mam w BZWBK<30
i tak jak napisała lain nie trzeba miec comiesięcznych wpłat.
Na konto zdecydowałam się bo ciocia pracuje w tym banku więc nawet nie musiałam jeździć nigdzie. Tylko jednak uwaga, nie wiem czy coś się zmieniło od pory kiedy Aniilica pisała tego posta, ale ja płace za każdy przelew 50gr.
ja też płacę za przelew 50 gr, a wewnątrz banku są za darmo.. TYLE ŻE: zabezpieczeniem są hasła smsowe. Darmowych haseł jest 5. Za resztę ściagają sobie chyba po 25 gr. Wiec to raczej średnio opłacalne.

BZWBK miał w międzyczasie kilka duuuuużych wpadek na moim koncie i straciłam przez niekompetencję ich pracowników trochę kasy więc zdecydownaie nie polecam.

Teraz przeniosłam się do mBanku i nie mam żadnych problemów
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 14:54   #51
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: konto studenckie

Cytat:
Napisane przez aniielica Pokaż wiadomość
ja też płacę za przelew 50 gr, a wewnątrz banku są za darmo.. TYLE ŻE: zabezpieczeniem są hasła smsowe. Darmowych haseł jest 5. Za resztę ściagają sobie chyba po 25 gr. Wiec to raczej średnio opłacalne.

BZWBK miał w międzyczasie kilka duuuuużych wpadek na moim koncie i straciłam przez niekompetencję ich pracowników trochę kasy więc zdecydownaie nie polecam.

Teraz przeniosłam się do mBanku i nie mam żadnych problemów
Powiedz coś więcej prosze..bo mnie troche zaniepokoiłaś, uzbierałam sobie już sobie całkiem niezłą sumke na koncie i nie chciałabym, żeby tak poprostu wypłynała
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 23:51   #52
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: konto studenckie

Porównując 'Jestem' Multibanku i konto studenckie ING - które lepsze?
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 08:53   #53
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: konto studenckie

Ostatnio również miałam problem z wyborem banku, który lepszy. I wybrałam Polbank. Nie ma tam konta studenckiego, jest normalne, ale wszystko jest za darmo, utrzymanie konta, wyrobienie karty, założenie konta, przelewy, dostęp do internetu, wszystko kosztuje 0 zl. Myśle że faktycznie to sie opłaca, bo już sie ma na stałe konto, nie zlikwiduja po skończeniu 26 lat, no i wszytsko jest darmowe.
__________________
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem"
Arthur Schopenhauer
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 09:24   #54
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: konto studenckie

Nie wiem czy to studenckie czy nie :P ale jak na kieszen studenta super bo NIE PLACE ZA PROWADZENIE konta, za KARTE TEZ NIE płaciłam.

NORDEA BANK
polecam
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 16:48   #55
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Question Konta studenckie

Macie konto bankowe? Jeśli tak to gdzie? Jesteście zadowolone? Dlaczego?

Chcę sobie założyć konto studenckie i nie wiem gdzie najlepiej..
Poradźcie coś
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 16:56   #56
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Konta studenckie

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Macie konto bankowe? Jeśli tak to gdzie? Jesteście zadowolone? Dlaczego?

Chcę sobie założyć konto studenckie i nie wiem gdzie najlepiej..
Poradźcie coś
Radzimy: wyszukiwarka

Całkiem niedawno był już identyczny temat

EDIT:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=konto

Rada na przyszłość: trochę więcej zaangażowania w sprawdzenie, czy podobny (taki sam) wątek już nie istnieje
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 18:00   #57
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: konto studenckie

ja mam konto studenckie w dominet banku, za prowadzenie nie place, za przelewy przez internet 0,50 zl, karta za darmo, tylko kiepsko z bankomatami ale ogolnie jestem zadowolona. Ide do banku i bez kolejek zalatwiam wszytsko co musze zalatwic
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 18:21   #58
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: konto studenckie

Cytat:
Napisane przez Smoczyca Pokaż wiadomość
Jak ja byłam studentką to miałam konto w WBK ale ile to lat temu było byłam zadowolona z ich usług, na studiach już pracowałam dużo, wpływała mi pensja i stypendium, mogłam sobie zrobić debecik itd. Potem sie obroniłam, poszłam do normalnej pracy, założyłam własną działalność i z rozpędu konto firmowe też załozyłam w WBK. Ale potem nagle zobaczyłam jak straszliwe sumy pobierają mi za wszystko - za prowadzenie, za przelewy, za karty... I założyłam sobie konta w mBanku - to było trzy lata temu. Najpierw firmowe - zachłysnęłam się jak przeczytałam, że przelewy do Zusu i US za darmo, brak opłat za prowadzenie konta. Wygodna, wszystkie przelewy przez internet - potem założyłam sobie jeszcze rachunek osobisty a potem oszczędnościowego eMaxa. Jestem bardzo zadowolona z banku. Chyba nigdy nie byłam aż tak zadowolona. Nie ma oplat za prowadzenie konta, przelewy są tanie, w razie problemów ludzie z mLinii wszystko szybciutko wyjaśniają. I ta wygoda! Przez interet opłacam wszystkie rachunki, począwszy od komórki, skończywszy na czynszu, mam stałe zlecenia na opłacanie netu czy skladki ubezpieczeniowej. Bomba Karty mam za darmo, za żadną nie płaciłam, co chwila pojawia się jakaś oferta i można zamówić określoną kartę bez opłat. Ja właśnie wczoraj dostałam ofertę z mBanku na kartę kredytową za darmo, z upezpieczeniem, za które nie będę musiała płacić. Bardzo mnie to kusi ale karta ma mieć duży limit a ja się takich boję

Niemniej jednak uważam iż mBank jest najprostszym i najbardziej przychylnym klientowi bankiem
podpisuję się wszystkimi kończynami (o ile ta opinia jeszcze aktualna ) jeśli chodzi o karty kredytowe - idealną dla studentów ma Citibank (0zł za kartę, 0% prowizji - tylko termin spłaty jakiś krótki, ale nie można mieć wszystkiego )

za to odradzam jak mogę PKO BP
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 20:04   #59
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Konta studenckie

Wątki łączę

__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 09:35   #60
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Konta studenckie

podnosze

muszę założyć konto w banku i od tygodnia czytam wszelkie oferty (chcę mieć konto internetowe). wszystkie oferty są podobne i w sumie sama nie wiem chyba najbardziej wybija się konto24 w wbk z kartą którą można płacić na allegro. a bankomat mam po drugiej stronie ulicy (w przeciwieństwie do innych...). jak myślicie? miałyście jakieś doświadczenia z tym bankiem? poradźcie
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.